[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2004/2005, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AKS Busko Zdrój 30 66 20 6 4 52-22 13 0 2 34-12 7 6 2 18-10
2.  GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 62 18 8 4 45-21 7 7 1 22-9 11 1 3 23-12
3.  Ponidzie Nida Pińczów 30 61 18 7 5 50-17 10 2 3 28-10 8 5 2 22-7
4.  Piaskowianka Piaski 30 53 13 14 3 51-24 10 4 1 30-10 3 10 2 21-14
5.  Orlicz Suchedniów 30 50 14 8 8 44-34 8 4 3 23-18 6 4 5 21-16
6.  Granat Skarżysko-Kamienna 30 44 12 8 10 40-33 7 3 5 24-16 5 5 5 16-17
7.  Naprzód Jędrzejów 30 41 10 11 9 33-25 4 8 3 18-11 6 3 6 15-14
8.  Orlęta Kielce 30 38 11 5 14 38-39 8 2 5 28-18 3 3 9 10-21
9.  Wisła Sandomierz 30 37 11 4 15 37-42 6 3 6 19-11 5 1 9 18-31
10.  Czarni Połaniec 30 35 10 5 15 39-52 8 2 5 23-17 2 3 10 16-35
11.  Piast Chęciny 30 34 8 10 12 23-41 6 6 3 17-15 2 4 9 6-26 2 4 1 1 0 3-1
12.  Alit Ożarów 30 34 9 7 14 34-45 5 6 4 18-13 4 1 10 16-32 2 1 0 1 1 1-3
13.  Łysica Bodzentyn 30 33 8 9 13 39-58 7 4 4 22-19 1 5 9 17-39
14.  Spartakus Daleszyce 30 28 7 7 16 19-38 1 4 10 7-24 6 3 6 12-14
15.  Hetman Włoszczowa 30 23 5 8 17 25-45 5 4 6 20-17 0 4 11 5-28
16.  Wicher Miedziana Góra 30 19 4 7 19 22-55 3 3 9 13-25 1 4 10 9-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 AKS Busko Zdrój    3-0 1-0 1-0 4-2 2-1 0-2 4-0 2-0 5-2 3-1 1-0 1-2 2-1 2-0 3-1 
 2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)1-1     1-1 2-2 0-0 2-0 1-0 1-0 1-1 4-0 0-0 4-1 1-1 2-0 2-0 0-2 
 3 Ponidzie Nida Pińczów1-0 1-0     3-2 1-0 0-0 1-2 3-0 3-0 1-2 6-1 2-0 4-1 0-1 1-0 1-1 
 4 Piaskowianka Piaski0-0 0-0 1-1     3-0 1-2 1-0 2-1 4-2 2-1 0-0 4-0 3-1 3-0 2-0 4-2 
 5 Orlicz Suchedniów0-1 1-2 0-0 0-3     3-1 2-1 2-1 4-3 1-0 1-0 1-1 4-3 0-0 2-2 2-0 
 6 Granat Skarżysko-Kamienna3-2 0-1 1-2 0-0 2-3     0-0 3-0* 3-1 1-1 2-0 2-3 5-2 0-1 1-0 1-0 
 7 Naprzód Jędrzejów0-0 1-2 0-0 0-0 0-0 1-1     2-0 1-2 4-1 0-0 1-2 1-1 2-1 4-0 1-1 
 8 Orlęta Kielce1-2 1-3 0-3* 2-2 0-3* 1-1 2-0     3-1 2-0 3-0 4-0 3-0 1-3 2-0 3-0 
 9 Wisła Sandomierz0-1 1-3 0-2 0-0 0-1 0-0 0-1 0-0     1-0 4-0 3-0 3-0 1-2 3-1 3-0 
 10 Czarni Połaniec1-3 2-1 1-3 1-1 1-0 0-2 0-2 1-1 0-1     3-0 2-1 2-1 2-0 6-1 1-0 
 11 Piast Chęciny0-2 1-3 1-0 1-4 1-1 3-1 2-1 0-0 2-0 3-2     2-0 0-0 0-0 0-0 1-1 
 12 Alit Ożarów1-1 0-1 1-3 1-1 0-1 0-1 1-0 2-1 2-1 2-1 1-1     7-1 0-0 0-0 0-0 
 13 Łysica Bodzentyn1-1 0-2 0-3 1-1 2-2 3-2 1-1 0-3 0-1 5-1 2-0 3-1     1-0 2-1 1-0 
 14 Spartakus Daleszyce0-1 0-2 0-0 0-3 0-3 0-1 1-1 0-2 1-2 1-2 0-1 0-3 2-2     0-0 2-1 
 15 Hetman Włoszczowa0-2 0-1 0-3 0-0 1-0 1-1 1-2 0-1 4-1 1-1 1-0 2-1 2-2 0-2     7-0 
 16 Wicher Miedziana Góra1-1 1-2 0-1 2-2 1-5 0-2 1-2 1-0 1-2 2-2 0-2 1-3 1-0 0-1 1-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Czarni Połaniec 1-1 Orlęta Kielce 15 sierpnia, 17:00 (200)
Grzegorz Kamiński 75 (k) - Konrad Kilim 68
Ponidzie Nida Pińczów 0-1 Spartakus Daleszyce 15 sierpnia, 17:00 (800)
Łukasz Klimek 90
Wisła Sandomierz 4-0 Piast Chęciny 15 sierpnia, 17:00 (400)
Łukasz Laskowski 5, Roman Buczek 60, Paweł Sroka 80, 82
Orlicz Suchedniów 2-1 Naprzód Jędrzejów 15 sierpnia, 17:00 (600)
Grzegorz Skarbek 9, Michał Zegadło 55 - Artur Kochańczyk 72
Piaskowianka Piaski 1-2 Granat Skarżysko-Kamienna 15 sierpnia, 17:00 (1000)
Radosław Wilk 38 - Marcin Jastrząb 27, 29
Alit Ożarów 0-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 14 sierpnia, 16:00 (100)
Łukasz Stawiarski 43
Hetman Włoszczowa 0-2 AKS Busko Zdrój 15 sierpnia, 17:00 (500)
Dariusz Ignacak 5, 78
Łysica Bodzentyn 1-0 Wicher Miedziana Góra 15 sierpnia, 17:00 (400)
Rafał Barański 83

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Orlęta Kielce 3-0 Wicher Miedziana Góra 22 sierpnia, 17:00 (300)
Krzysztof Myśliwy 15, 59, Konrad Kilim 81
AKS Busko Zdrój 1-2 Łysica Bodzentyn 22 sierpnia, 17:00 (500)
Robert Banaszek 67 - Kamil Chrzęszczyk 43, Łukasz Barański 78
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Hetman Włoszczowa 21 sierpnia, 17:00 (300)
Jacek Chmielewski 29, Piotr Pawłowski 34
Granat Skarżysko-Kamienna 2-3 Alit Ożarów 21 sierpnia, 17:00 (250)
Michał Bilski 75, Marcin Jastrząb 81 - Tomasz Siczek 31, 54, Piotr Mazepa 90
Naprzód Jędrzejów 0-0 Piaskowianka Piaski 22 sierpnia, 17:00 (1800)
Piast Chęciny 1-1 Orlicz Suchedniów 22 sierpnia, 17:00 (200)
Mariusz Harabin 5 - Michał Zegadło 77
Spartakus Daleszyce 1-2 Wisła Sandomierz 21 sierpnia, 17:00 (400)
Paweł Jasiewicz 25 - Roman Buczek 13 (k), Kamil Bąk 55
Czarni Połaniec 1-3 Ponidzie Nida Pińczów 22 sierpnia, 17:00 (200)
Piotr Kamiński 89 - Robert Chlewicki 36, 80, 88

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Ponidzie Nida Pińczów 3-0 Orlęta Kielce 29 sierpnia, 17:00 (700)
Łukasz Biały 13, Robert Chlewicki 49, Sławomir Kłos 60
Wisła Sandomierz 1-0 Czarni Połaniec 29 sierpnia, 17:00 (350)
Zbigniew Chorab 85
Orlicz Suchedniów 0-0 Spartakus Daleszyce 29 sierpnia, 17:00 (400)
Piaskowianka Piaski 0-0 Piast Chęciny 29 sierpnia, 17:00 (900)
Alit Ożarów 1-0 Naprzód Jędrzejów 28 sierpnia, 16:00 (100)
Adrian Andrzejczak 19
Hetman Włoszczowa 1-1 Granat Skarżysko-Kamienna 29 sierpnia, 14:00 (300)
Paweł Sobczyk 84 - Marcin Jastrząb 38
Łysica Bodzentyn 0-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 29 sierpnia, 17:00 (200)
Łukasz Stawiarski 30, Piotr Pawłowski 75 (k)
Wicher Miedziana Góra 1-1 AKS Busko Zdrój 28 sierpnia, 15:00 (200)
Adrian Żelazny 87 - Wiesław Francuz 90
w Ćmińsku

Kolejka 4 - 4-5 września

Orlęta Kielce 1-2 AKS Busko Zdrój 5 września, 16:00 (200)
Krzysztof Myśliwy 71 - Dariusz Ignacak 19, Wiesław Francuz 80
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-2 Wicher Miedziana Góra 4 września, 16:00 (150)
Przemysław Skorodzień 26, Adrian Żelazny 72
Granat Skarżysko-Kamienna 5-2 Łysica Bodzentyn 4 września, 16:00 (100)
Marcin Jastrząb 10, 46, Jacek Gołda 50, Kamil Kotwica 59, Cezary Nowak 68 - Piotr Kukuła 14, Mirosław Rubinkiewicz 66
Naprzód Jędrzejów 4-0 Hetman Włoszczowa 5 września, 16:00 (600)
Artur Kochańczyk 32, Michał Bracha 72, 85, Wojciech Faryna 78
Piast Chęciny 2-0 Alit Ożarów 5 września, 16:00 (100)
Mariusz Harabin 62, Daniel Kordos 89
Spartakus Daleszyce 0-3 Piaskowianka Piaski 5 września, 17:00 (300)
Piotr Stolarczyk 35, 73, Mariusz Boguszewski 67
Czarni Połaniec 1-0 Orlicz Suchedniów 5 września, 16:00 (200)
Tomasz Kiciński 24 (k)
Ponidzie Nida Pińczów 3-0 Wisła Sandomierz 5 września, 16:00 (900)
Konrad Głuc 2, Robert Ciekalski 64, Robert Chlewicki 73 (k)

Kolejka 5 - 11-12 września

Wisła Sandomierz 0-0 Orlęta Kielce 12 września, 16:00 (300)
Orlicz Suchedniów 0-0 Ponidzie Nida Pińczów 12 września, 16:00 (500)
Piaskowianka Piaski 2-1 Czarni Połaniec 12 września, 16:00 (700)
Michał Bała 75, Tomasz Faryna 90 (k) - Grzegorz Kamiński 58
Alit Ożarów 0-0 Spartakus Daleszyce 11 września, 16:00 (100)
Hetman Włoszczowa 1-0 Piast Chęciny 12 września, 16:00 (300)
Sławomir Jarmuda 90
Łysica Bodzentyn 1-1 Naprzód Jędrzejów 12 września, 16:00 (350)
Marcin Lelonek 17 (k) - Michał Bracha 29
Wicher Miedziana Góra 0-2 Granat Skarżysko-Kamienna 12 września, 16:00 (200)
Kamil Kotwica 7, Tomasz Chołuj 18
AKS Busko Zdrój 3-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 12 września, 16:00 (800)
Dariusz Ignacak 22, Robert Banaszek 27, 76

Kolejka 6 - 18-19 września

Orlęta Kielce 1-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 19 września, 16:00 (400)
Krzysztof Myśliwy 57 - Konrad Radek 26, Arkadiusz Pająk 44, 67
Granat Skarżysko-Kamienna 3-2 AKS Busko Zdrój 18 września, 16:00 (200)
Cezary Nowak 15, Marcin Jastrząb 33, 41 (k) - Robert Banaszek 55, Dariusz Ignacak 59
Naprzód Jędrzejów 1-1 Wicher Miedziana Góra 19 września, 16:00 (450)
Marcin Czarnecki 29 - Mirosław Słoń 17
Piast Chęciny 0-0 Łysica Bodzentyn 19 września, 16:00 (200)
Spartakus Daleszyce 0-0 Hetman Włoszczowa 19 września, 16:00 (250)
Czarni Połaniec 2-1 Alit Ożarów 19 września, 16:00 (150)
Przemysław Haliniak 41, Tomasz Kiciński 63 (k) - Konrad Pyszczek 16
Ponidzie Nida Pińczów 3-2 Piaskowianka Piaski 19 września, 16:00 (900)
Konrad Głuc 20, 26, Robert Chlewicki 42 - Radosław Wilk 69, 70
Wisła Sandomierz 0-1 Orlicz Suchedniów 19 września, 16:00 (500)
Grzegorz Skarbek 22 (k)

Kolejka 7 - 25-26 września

Orlicz Suchedniów 2-1 Orlęta Kielce 26 września, 15:00 (700)
Jarosław Mosiołek 70, Michał Zegadło 81 - Krzysztof Dziubel 38
Piaskowianka Piaski 4-2 Wisła Sandomierz 26 września, 15:00 (1000)
Michał Bała 12, Piotr Stolarczyk 16, Mariusz Boguszewski 51, 60 - Roman Buczek 36, Paweł Sroka 86
Alit Ożarów 1-3 Ponidzie Nida Pińczów 25 września, 15:00 (100)
Adrian Andrzejczak 66 - Robert Chlewicki 53, 77, 89
Hetman Włoszczowa 1-1 Czarni Połaniec 25 września, 11:00 (300)
Jan Luzar 53 - Grzegorz Kamiński 3
Łysica Bodzentyn 1-0 Spartakus Daleszyce 26 września, 15:00 (350)
Paweł Dróżdż 55
Wicher Miedziana Góra 0-2 Piast Chęciny 26 września, 15:00 (300)
Daniel Kordos 23, Grzegorz Łapot 55
AKS Busko Zdrój 0-2 Naprzód Jędrzejów 26 września, 15:00 (600)
Artur Kochańczyk 80, Michał Bracha 86
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Granat Skarżysko-Kamienna 25 września, 16:00 (200)
Łukasz Stawiarski 5, Michał Pałgan 19

Kolejka 8 - 2-3 października

Orlęta Kielce 1-1 Granat Skarżysko-Kamienna 3 października, 15:00 (300)
Wojciech Kukuła 4 - Kamil Kotwica 31
Naprzód Jędrzejów 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3 października, 15:00 (500)
Łukasz Kwapisz 39 (k) - Łukasz Stawiarski 7, Arkadiusz Pająk 22
Piast Chęciny 0-2 AKS Busko Zdrój 3 października, 15:00 (200)
Robert Banaszek 21, Rafał Charyga 70 (k)
Spartakus Daleszyce 2-1 Wicher Miedziana Góra 3 października, 15:00 (250)
Paweł Toboła 32, Michał Roter 47 - Rafał Wrona 86 (k)
Czarni Połaniec 2-1 Łysica Bodzentyn 3 października, 15:00 (150)
Tomasz Kiciński 24, Grzegorz Kamiński 47 - Marcin Lelonek 13 (k)
Ponidzie Nida Pińczów 1-0 Hetman Włoszczowa 3 października, 15:00 (800)
Marek Madej 55
Wisła Sandomierz 3-0 Alit Ożarów 3 października, 15:00 (250)
Grzegorz Woźniak 9, Paweł Sroka 42, Marcin Rozczypała 62
Orlicz Suchedniów 0-3 Piaskowianka Piaski 3 października, 15:00 (600)
Paweł Jaworek 39, Mariusz Boguszewski 50, Tomasz Faryna 76

Kolejka 9 - 9-10 października

Piaskowianka Piaski 2-1 Orlęta Kielce 10 października, 15:00 (900)
Tomasz Faryna 75 (k), Mariusz Boguszewski 80 - Daniel Dulak 20
Alit Ożarów 0-1 Orlicz Suchedniów 9 października, 15:00 (100)
Konrad Kisiel 33
Hetman Włoszczowa 4-1 Wisła Sandomierz 10 października, 15:00 (300)
Paweł Kozieł 10, 25, Jan Luzar 55 (k), Przemysław Pośpiech 89 - Paweł Gach 7
Łysica Bodzentyn 0-3 Ponidzie Nida Pińczów 10 października, 15:00 (300)
Robert Chlewicki 27, Łukasz Mika 46, Sampson Aboah 82
Wicher Miedziana Góra 2-2 Czarni Połaniec 10 października, 15:00 (200)
Mirosław Słoń 16 (k), Przemysław Skorodzień 56 - Tomasz Kiciński 81, Arkadiusz Rumas 89
AKS Busko Zdrój 2-1 Spartakus Daleszyce 10 października, 15:00 (300)
Robert Banaszek 58, Szymon Gryz 78 - Paweł Jasiewicz 89
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-0 Piast Chęciny 9 października, 15:00 (200)
Granat Skarżysko-Kamienna 0-0 Naprzód Jędrzejów 9 października, 15:00 (250)

Kolejka 10 - 16-17 października

Orlęta Kielce 2-0 Naprzód Jędrzejów 17 października, 14:00 (300)
Wojciech Kukuła 24, Maciej Bieniek 30
Piast Chęciny 3-1 Granat Skarżysko-Kamienna 17 października, 14:00 (150)
Grzegorz Łapot 25, Michał Salwa 35, Piotr Prawda 89 - Cezary Nowak 17
Spartakus Daleszyce 0-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 17 października, 14:00 (400)
Arkadiusz Pająk 70, Łukasz Szymoniak 75
Czarni Połaniec 1-3 AKS Busko Zdrój 17 października, 14:00 (200)
Jacek Staniek 20 - Wiesław Francuz 18, Robert Banaszek 78, Rafał Charyga 90
Ponidzie Nida Pińczów 1-1 Wicher Miedziana Góra 17 października, 14:00 (700)
Sampson Aboah 10 - Mirosław Słoń 42
Wisła Sandomierz 3-0 Łysica Bodzentyn 17 października, 14:00 (250)
Paweł Gach 34, Łukasz Laskowski 58, Paweł Sroka 75
Orlicz Suchedniów 2-2 Hetman Włoszczowa 17 października, 14:00 (600)
Michał Zegadło 80, Marcin Niekurzak 87 - Sławomir Jarmuda 37, 68
Piaskowianka Piaski 4-0 Alit Ożarów 17 października, 14:00 (700)
Tomasz Faryna 31 (k), Stanisław Abratański 46, Mariusz Boguszewski 52, Marcin Bała 85

Kolejka 11 - 23-24 października

Alit Ożarów 2-1 Orlęta Kielce 23 października, 14:00 (80)
Wojciech Gołębiowski 18, Piotr Binkiewicz 72 - Wojciech Kukuła 52
Hetman Włoszczowa 0-0 Piaskowianka Piaski 24 października, 14:00 (600)
Łysica Bodzentyn 2-2 Orlicz Suchedniów 24 października, 14:00 (600)
Mateusz Pindral 13, Norbert Pater 61 - Łukasz Krakowiak 27, Grzegorz Skarbek 55
Wicher Miedziana Góra 1-2 Wisła Sandomierz 24 października, 14:00 (250)
Rafał Wrona 35 (k) - Paweł Gach 32, Tomasz Bieńko 87
AKS Busko Zdrój 1-0 Ponidzie Nida Pińczów 24 października, 14:00 (2500)
Wiesław Francuz 55
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4-0 Czarni Połaniec 24 października, 14:00 (400)
Łukasz Stawiarski 29, 37, Konrad Radek 44, Kamil Kowalski 75
Granat Skarżysko-Kamienna 0-1 Spartakus Daleszyce 23 października, 14:00 (200)
Łukasz Kwaśniewski 65
Naprzód Jędrzejów 0-0 Piast Chęciny 24 października, 14:00 (350)

Kolejka 12 - 30-31 października

Orlęta Kielce 3-0 Piast Chęciny 31 października, 13:00
Dominik Bętkowski 13, 55, Krzysztof Myśliwy 83
Spartakus Daleszyce 1-1 Naprzód Jędrzejów 31 października, 13:00
Marcin Banasik 55 - Krzysztof Hajduk 85
Czarni Połaniec 0-2 Granat Skarżysko-Kamienna 31 października, 13:00
Marcin Jastrząb 67, Kamil Kotwica 87
Ponidzie Nida Pińczów 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 31 października, 13:00
Sampson Aboah 62
Wisła Sandomierz 0-1 AKS Busko Zdrój 21 listopada, 12:00
Robert Banaszek 48
Orlicz Suchedniów 2-0 Wicher Miedziana Góra 31 października, 13:00
Jarosław Mosiołek 38, 79
Piaskowianka Piaski 3-1 Łysica Bodzentyn 31 października, 13:00
Michał Bała 48, 68, Mariusz Boguszewski 88 - Mirosław Rubinkiewicz 25
Alit Ożarów 0-0 Hetman Włoszczowa 30 października, 13:00 (100)

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Hetman Włoszczowa 0-1 Orlęta Kielce 7 listopada, 13:00 (250)
Krzysztof Myśliwy 41
Łysica Bodzentyn 3-1 Alit Ożarów 7 listopada, 13:00 (200)
Mirosław Rubinkiewicz 23, 33 (k), Łukasz Barański 43 - Wojciech Gołębiowski 57
Wicher Miedziana Góra 2-2 Piaskowianka Piaski 7 listopada, 13:00 (150)
Łukasz Bujak 1, Mirosław Słoń 25 - Michał Bała 61, Tomasz Faryna 63
AKS Busko Zdrój 4-2 Orlicz Suchedniów 7 listopada, 13:00 (400)
Rafał Charyga 37 (k), Wiesław Francuz 66, 88, Robert Banaszek 74 - Jarosław Mosiołek 75, Artur Janyst 81
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-1 Wisła Sandomierz 7 listopada, 13:00 (150)
Piotr Pawłowski 81 (k) - Jacek Leptacz 52
Granat Skarżysko-Kamienna 1-2 Ponidzie Nida Pińczów 6 listopada, 13:00 (80)
Michał Bilski 70 - Robert Chlewicki 46, Sampson Aboah 61
Naprzód Jędrzejów 4-1 Czarni Połaniec 7 listopada, 13:00 (200)
Artur Kochańczyk 29, 72, Michał Bracha 32, 80 - Piotr Kamiński 19
Piast Chęciny 0-0 Spartakus Daleszyce 7 listopada, 13:00 (200)

Kolejka 14 - 11 listopada

Orlęta Kielce 1-3 Spartakus Daleszyce 11 listopada, 13:00 (150)
Paweł Minda 50 - Michał Roter 31, 68, Łukasz Sarnecki 78
Czarni Połaniec 3-0 Piast Chęciny 11 listopada, 13:00 (100)
Jacek Staniek 66, Maciej Witek 82, Arkadiusz Rumas 90
Ponidzie Nida Pińczów 1-2 Naprzód Jędrzejów 11 listopada, 13:00 (500)
Robert Chlewicki 3 - Michał Bracha 45, 85
Wisła Sandomierz 0-0 Granat Skarżysko-Kamienna 11 listopada, 13:00 (200)
Orlicz Suchedniów 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 11 listopada, 13:00 (300)
Krysztof Kłys 63 - Łukasz Stawiarski 3, Arkadiusz Pająk 60
Piaskowianka Piaski 0-0 AKS Busko Zdrój 11 listopada, 13:00 (600)
Alit Ożarów 0-0 Wicher Miedziana Góra 11 listopada, 12:00 (100)
Hetman Włoszczowa 2-2 Łysica Bodzentyn 11 listopada, 13:00 (200)
Paweł Kozieł 17, Marcin Michałek 64 - Marcin Furtowicz 15, Mirosław Rubinkiewicz 57

Kolejka 15 - 14 listopada

Łysica Bodzentyn 0-3 Orlęta Kielce 14 listopada, 12:00 (300)
Dominik Bętkowski 30, Wojciech Kukuła 35 (k), Krzysztof Myśliwy 90
Wicher Miedziana Góra 1-0 Hetman Włoszczowa 14 listopada, 12:00 (100)
Przemysław Skorodzień 90
AKS Busko Zdrój 1-0 Alit Ożarów 14 listopada, 12:00 (300)
Wiesław Francuz 30
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-2 Piaskowianka Piaski 14 listopada, 13:00 (600)
Łukasz Stawiarski 20, 68 - Piotr Stolarczyk 60, 89 (k)
Granat Skarżysko-Kamienna 2-3 Orlicz Suchedniów 14 listopada, 12:00 (350)
Marcin Jastrząb 36, Michał Bilski 90 - Jarosław Mosiołek 7, Krzysztof Mądzik 16, Artur Janyst 57
Naprzód Jędrzejów 1-2 Wisła Sandomierz 14 listopada, 12:00 (400)
Michał Bracha 26 - Paweł Gach 3, 43
Piast Chęciny 1-0 Ponidzie Nida Pińczów 14 listopada, 12:00 (200)
Daniel Kordos 37
Spartakus Daleszyce 1-2 Czarni Połaniec 14 listopada, 12:00 (200)
Tomasz Baran 39 - Grzegorz Kamiński 63, 70

Kolejka 16 - 20 kwietnia

Orlęta Kielce 2-0 Czarni Połaniec 20 kwietnia, 17:00
Marcin Lelonek 26, Daniel Dulak 44
Spartakus Daleszyce 0-0 Ponidzie Nida Pińczów 20 kwietnia, 17:00
Piast Chęciny 2-0 Wisła Sandomierz 20 kwietnia, 17:00
Paweł Kuśmierz 25, Wiktor Nowak 65
Naprzód Jędrzejów 0-0 Orlicz Suchedniów 20 kwietnia, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 0-0 Piaskowianka Piaski 20 kwietnia, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4-1 Alit Ożarów 20 kwietnia, 17:00
Arkadiusz Pająk 10, Łukasz Stawiarski 23, Piotr Pawłowski 43 (k), Daniel Latos 88 - Dariusz Anduła 86
AKS Busko Zdrój 2-0 Hetman Włoszczowa 20 kwietnia, 17:00
Wojciech Pszeniczny 36, 52
Wicher Miedziana Góra 1-0 Łysica Bodzentyn 20 kwietnia, 17:00
Mirosław Słoń 75 (k)

Kolejka 17 - 26-27 marca

Wicher Miedziana Góra 1-0 Orlęta Kielce 30 marca, 16:30
Krzysztof Fornalski 3
w Ćmińsku
Łysica Bodzentyn 1-1 AKS Busko Zdrój 26 marca, 13:00 (300)
Rafał Barański 80 - Wojciech Pszeniczny 71
Hetman Włoszczowa 0-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 26 marca, 13:00 (600)
Daniel Latos 81
Alit Ożarów 0-1 Granat Skarżysko-Kamienna 26 marca, 13:00 (200)
Marcin Jastrząb 13 (k)
Piaskowianka Piaski 1-0 Naprzód Jędrzejów 30 marca, 16:30 (700)
Tomasz Styczeń 25
Orlicz Suchedniów 1-0 Piast Chęciny 26 marca, 13:00 (300)
Dawid Bator 82
Wisła Sandomierz 1-2 Spartakus Daleszyce 26 marca, 13:00 (250)
Grzegorz Dryka 60 - Artur Śmiałowski 14, Piotr Kukuła 71
Ponidzie Nida Pińczów 1-2 Czarni Połaniec 26 marca, 14:00 (800)
Sampson Aboah 59 (k) - Gabriel Salwa 45, 47

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Orlęta Kielce 0-3 Ponidzie Nida Pińczów 3 maja, 17:00 (300)
(wo)
na boisku 0-0 - w drużynie gospodarzy wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry
Czarni Połaniec 0-1 Wisła Sandomierz 2 kwietnia, 12:00
Paweł Gach 55
Spartakus Daleszyce 0-3 Orlicz Suchedniów 3 maja, 17:00 (400)
Konrad Kisiel 27, Michał Zegadło 30, 89
Piast Chęciny 1-4 Piaskowianka Piaski 3 maja, 17:00 (200)
Grzegorz Łapot 22 - Piotr Stolarczyk 4, 34, Piotr Mazepa 64, Tomasz Styczeń 90
Naprzód Jędrzejów 1-2 Alit Ożarów 2 kwietnia, 15:00
Artur Kochańczyk 79 - Dariusz Anduła 25 (k), 60
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 Hetman Włoszczowa 3 maja, 17:00 (100)
Tomasz Chołuj 70
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-1 Łysica Bodzentyn 2 kwietnia, 15:00
Łukasz Stawiarski 90 - Rafał Barański 87
AKS Busko Zdrój 3-1 Wicher Miedziana Góra 3 maja, 17:00 (300)
Paweł Szwajka 26, Dariusz Ignacak 75, Wiesław Francuz 80 - Krzysztof Fornalski 13

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

AKS Busko Zdrój 4-0 Orlęta Kielce 10 kwietnia, 16:00
Michał Puchała 68, Robert Banaszek 71, 76, Mirosław Pokrywka 90 (k)
Wicher Miedziana Góra 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 10 kwietnia, 16:00
Mirosław Słoń 34 - Rafał Czarnecki 43, Piotr Pawłowski 82 (k)
Łysica Bodzentyn 3-2 Granat Skarżysko-Kamienna 10 kwietnia, 16:00
Łukasz Barański 5, Marcin Furtowicz 64, Mateusz Pindral 73 - Cezary Nowak 30, 60
Hetman Włoszczowa 1-2 Naprzód Jędrzejów 10 kwietnia, 16:00
Paweł Kozieł 4 - Michał Bracha 50, 54
Alit Ożarów 1-1 Piast Chęciny 9 kwietnia, 15:00
Marcin Skwara 61 - Paweł Kuśmierz 46
Piaskowianka Piaski 3-0 Spartakus Daleszyce 10 kwietnia, 16:00
Tomasz Siczek 25 (k), Piotr Stolarczyk 68, Mirosław Boguszewski 85
Orlicz Suchedniów 1-0 Czarni Połaniec 10 kwietnia, 16:00
Dominik Staniec 16
Wisła Sandomierz 0-2 Ponidzie Nida Pińczów 11 kwietnia
Robert Chlewicki 42, Marcin Czarnecki 81

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Orlęta Kielce 3-1 Wisła Sandomierz 17 kwietnia, 16:00 (300)
Zenon Śliwa 10, Dominik Bętkowski 25, Wojciech Kukuła 75 - Ryszard Gaweł 43
Ponidzie Nida Pińczów 1-0 Orlicz Suchedniów 17 kwietnia, 16:00 (600)
Łukasz Mika 90
Czarni Połaniec 1-1 Piaskowianka Piaski 17 kwietnia, 16:00 (200)
Piotr Kamiński 43 - Tomasz Siczek 47 (k)
Spartakus Daleszyce 0-3 Alit Ożarów 17 kwietnia, 16:00 (300)
Dariusz Anduła 55, Piotr Wojtaś 57, Piotr Binkiewicz 70
Piast Chęciny 0-0 Hetman Włoszczowa 17 kwietnia, 16:00 (200)
Naprzód Jędrzejów 1-1 Łysica Bodzentyn 17 kwietnia, 16:00 (600)
Marcin Wójcicki 90 - Łukasz Barański 2
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 Wicher Miedziana Góra 17 kwietnia, 16:00 (150)
Cezary Nowak 29
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-1 AKS Busko Zdrój 16 kwietnia, 11:00 (800)
Rajmund Kula 25 - Szymon Gryz 20

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-0 Orlęta Kielce 23 kwietnia, 17:00 (300)
Arkadiusz Pająk 44
AKS Busko Zdrój 2-1 Granat Skarżysko-Kamienna 24 kwietnia, 16:00 (400)
Paweł Jaworek 34, Mirosław Pokrywka 90 (k) - Dawid Brzozowski 87
Wicher Miedziana Góra 1-2 Naprzód Jędrzejów 24 kwietnia, 16:00 (200)
Rafał Wrona 45 - Artur Kochańczyk 57, Michał Bracha 84
Łysica Bodzentyn 2-0 Piast Chęciny 24 kwietnia, 16:00 (350)
Marcin Furtowicz 65, Piotr Bracik 66
Hetman Włoszczowa 0-2 Spartakus Daleszyce 24 kwietnia, 16:00 (300)
Piotr Kukuła 27, 90
Alit Ożarów 2-1 Czarni Połaniec 23 kwietnia, 16:00 (50)
Robert Orczyk 85, Jacek Staniek 87 (s) - Gabriel Salwa 79
Piaskowianka Piaski 1-1 Ponidzie Nida Pińczów 24 kwietnia, 16:00 (700)
Radosław Wilk 45 - Robert Chlewicki 20
Orlicz Suchedniów 4-3 Wisła Sandomierz 24 kwietnia, 16:00 (300)
Krzysztof Mądzik 15, Michał Zegadło 33, Konrad Kisiel 54, Marcin Niekurzak 58 - Roman Buczek 16 (k), Mirosław Dryka 42, Ryszard Gaweł 90

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Orlęta Kielce 0-3 Orlicz Suchedniów 30 kwietnia, 17:00 (200)
(wo)
Marcin Lelonek 55
na boisku 1-0 - w drużynie gospodarzy wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry
Wisła Sandomierz 0-0 Piaskowianka Piaski 30 kwietnia, 17:00 (200)
Ponidzie Nida Pińczów 2-0 Alit Ożarów 30 kwietnia, 17:00 (500)
Robert Chlewicki 43, Robert Ciekalski 87
Czarni Połaniec 6-1 Hetman Włoszczowa 30 kwietnia, 17:00 (100)
Tomasz Kiciński 7, 9, Piotr Kamiński 42, 67, 78, Daniel Podsiedlik 75 (s) - Artur Łodej 72
Spartakus Daleszyce 2-2 Łysica Bodzentyn 30 kwietnia, 17:00 (300)
Tomasz Bernat 23, Piotr Kukuła 90 - Michał Głuszek 59, Piotr Bracik 67
Piast Chęciny 1-1 Wicher Miedziana Góra 30 kwietnia, 17:00 (200)
Mariusz Harabin 73 - Michał Relidzyński 30
Naprzód Jędrzejów 0-0 AKS Busko Zdrój 30 kwietnia, 17:00 (400)
Granat Skarżysko-Kamienna 0-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 kwietnia, 17:00 (150)
Marcin Czarnecki 87

Kolejka 23 - 7-8 maja

Granat Skarżysko-Kamienna 3-0 Orlęta Kielce 8 maja, 17:00 (100)
(wo)
Tomasz Chołuj 5, Marcin Glijer 11, Krystian Płusa 70 - Dominik Bętkowski 81
na boisku 3-1 - w drużynie gości wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-0 Naprzód Jędrzejów 7 maja, 18:00 (300)
Jacek Kubicki 63
AKS Busko Zdrój 3-1 Piast Chęciny 7 maja, 17:00 (300)
Wiesław Francuz 28, Mirosław Pokrywka 38, Szymon Gryz 67 - Mariusz Harabin 20
Wicher Miedziana Góra 0-1 Spartakus Daleszyce 7 maja, 17:00 (150)
Tomasz Bernat 28
Łysica Bodzentyn 5-1 Czarni Połaniec 8 maja, 17:00 (150)
Michał Głuszek 4, Łukasz Barański 16, 57, Rafał Barański 17, Tomasz Dulęba 45 - Piotr Kamiński 8
Hetman Włoszczowa 0-3 Ponidzie Nida Pińczów 8 maja, 17:00 (50)
Jacek Wilkus 13, Robert Chlewicki 70, Konrad Głuc 90
Alit Ożarów 2-1 Wisła Sandomierz 7 maja, 17:00 (700)
Dariusz Anduła 21, Artur Anduła 56 - Grzegorz Dryka 44
Piaskowianka Piaski 3-0 Orlicz Suchedniów 8 maja, 17:00
Radosław Wilk 20, 37, Piotr Stolarczyk 67

Kolejka 24 - 14-15 maja

Orlęta Kielce 2-2 Piaskowianka Piaski 15 maja, 17:00
Maciej Bieniek 75, Marcin Lelonek 85 (k) - Piotr Stolarczyk 30, Mariusz Boguszewski 55
Orlicz Suchedniów 1-1 Alit Ożarów 15 maja, 17:00 (400)
Tomasz Woszczycki 8 - Dariusz Anduła 87
Wisła Sandomierz 3-1 Hetman Włoszczowa 15 maja, 17:00 (400)
Grzegorz Dryka 22, Roman Buczek 25 (k), 75 (k) - Artur Łodej 61
Ponidzie Nida Pińczów 4-1 Łysica Bodzentyn 15 maja, 17:00 (800)
Robert Chlewicki 13 (k), 79, Paweł Dróżdż 34 (s), Łukasz Mika 48 (k) - Mateusz Pindral 30
Czarni Połaniec 1-0 Wicher Miedziana Góra 15 maja, 17:00 (200)
Piotr Kamiński 69
Spartakus Daleszyce 0-1 AKS Busko Zdrój 15 maja, 17:00 (200)
Michał Puchała 39
Piast Chęciny 1-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 15 maja, 17:00 (200)
Paweł Kuśmierz 22 - Arkadiusz Pająk 66, 71, Jacek Chmielewski 82
Naprzód Jędrzejów 1-1 Granat Skarżysko-Kamienna 15 maja, 17:00
Zbigniew Krupa 25 (k) - Michał Bilski 55

Kolejka 25 - 21-22 maja

Naprzód Jędrzejów 2-0 Orlęta Kielce 22 maja, 17:00 (800)
Zbigniew Krupa 20, Tomasz Iwański 61
Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Piast Chęciny 22 maja, 17:00 (300)
Jarosław Pacek 36, Michał Bilski 58
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Spartakus Daleszyce 21 maja, 18:00 (200)
Łukasz Stawiarski 25, Jacek Kubicki 43
AKS Busko Zdrój 5-2 Czarni Połaniec 22 maja, 17:00 (1000)
Mirosław Pokrywka 12 (k), 66 (k), Maciej Witek 20 (s), Wiesław Francuz 25, Robert Banaszek 89 - Grzegorz Kamiński 31, Tomasz Kiciński 56
Wicher Miedziana Góra 0-1 Ponidzie Nida Pińczów 21 maja, 17:00 (100)
Sampson Aboah 60
Łysica Bodzentyn 0-1 Wisła Sandomierz 22 maja, 17:00 (200)
Paweł Gach 1
Hetman Włoszczowa 1-0 Orlicz Suchedniów 21 maja, 17:00 (300)
Artur Łodej 17
Alit Ożarów 1-1 Piaskowianka Piaski 21 maja, 17:00 (250)
Piotr Wójcik 31 - Rafał Stolarczyk 48

Kolejka 26 - 26 maja

Orlęta Kielce 4-0 Alit Ożarów 26 maja, 17:00
Dominik Bętkowski 41, 65, 70, Rafał Kita 85
Piaskowianka Piaski 2-0 Hetman Włoszczowa 26 maja, 17:00
Piotr Stolarczyk 55, Radosław Wilk 74
Orlicz Suchedniów 4-3 Łysica Bodzentyn 26 maja, 17:00
Michał Kubiec 35 (k), Jarosław Mosiołek 53, Michał Zegadło 54, 57 - Łukasz Barański 23, 61, Tomasz Dulęba 62
Wisła Sandomierz 3-0 Wicher Miedziana Góra 26 maja, 17:00
Grzegorz Rzeszutek 8, Kamil Stępień 65, Rafał Rosowicz 88
Ponidzie Nida Pińczów 1-0 AKS Busko Zdrój 25 maja, 17:00 (1300)
Sławomir Kłos 10
Czarni Połaniec 2-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 26 maja, 17:00
Mateusz Franus 56, Łukasz Maj 82 - Łukasz Stawiarski 36
Spartakus Daleszyce 0-1 Granat Skarżysko-Kamienna 26 maja, 15:00
Marcin Jastrząb 52
Piast Chęciny 2-1 Naprzód Jędrzejów 26 maja, 17:00
Grzegorz Łapot 22 (k), 28 - Zbigniew Krupa 90 (k)

Kolejka 27 - 29 maja

Piast Chęciny 0-0 Orlęta Kielce 29 maja, 17:00 (100)
Naprzód Jędrzejów 2-1 Spartakus Daleszyce 29 maja, 17:00 (700)
Wojciech Faryna 5, Łukasz Gajda 53 - Michał Roter 7 (k)
Granat Skarżysko-Kamienna 1-1 Czarni Połaniec 29 maja, 17:00
Tomasz Chołuj 55 - Piotr Kamiński 11
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-1 Ponidzie Nida Pińczów 1 czerwca, 18:00
Rajmund Kula 39 - Konrad Zaręba 85
AKS Busko Zdrój 2-0 Wisła Sandomierz 29 maja, 17:00 (800)
Wiesław Francuz 34, 53
Wicher Miedziana Góra 1-5 Orlicz Suchedniów 29 maja, 17:00 (200)
Rafał Wrona 30 (k) - Artur Janyst 35, Krzysztof Madzik 45, 56, Michał Zegadło 61, Piotr Adwent 71
Łysica Bodzentyn 1-1 Piaskowianka Piaski 29 maja, 17:00
Łukasz Barański 90 (k) - Marek Sobura 88
Hetman Włoszczowa 2-1 Alit Ożarów 29 maja, 17:00 (200)
Sławomir Jarmuda 79, Paweł Kozieł 90 (k) - Kamil Słowik 49

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Orlęta Kielce 2-0 Hetman Włoszczowa 5 czerwca, 17:00 (200)
Dominik Bętkowski 40, 75
Alit Ożarów 7-1 Łysica Bodzentyn 4 czerwca, 17:00 (50)
Piotr Wójcik 2, Artur Anduła 38, 82, Kamil Słowik 40, Piotr Binkiewicz 44, 75, Wojciech Gołębiowski 90 - Łukasz Barański 72
Piaskowianka Piaski 4-2 Wicher Miedziana Góra 5 czerwca, 17:00 (400)
Mariusz Boguszewski 20, Tomasz Siczek 28, Radosław Wilk 65, Piotr Stolarczyk 77 - Rafał Skorodzień 87, Łukasz Wrona 89
Orlicz Suchedniów 0-1 AKS Busko Zdrój 5 czerwca, 17:00 (600)
Michał Puchała 21
Wisła Sandomierz 1-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5 czerwca, 17:00 (400)
Paweł Gach 75 - Daniel Latos 28, Jacek Kubicki 46, 72
Ponidzie Nida Pińczów 0-0 Granat Skarżysko-Kamienna 5 czerwca, 17:00 (500)
Czarni Połaniec 0-2 Naprzód Jędrzejów 5 czerwca, 17:00 (350)
Marcin Wójcicki 36, 44
Spartakus Daleszyce 0-1 Piast Chęciny 4 czerwca, 15:00 (250)
Mateusz Chabros 42 (k)

Kolejka 29 - 12 czerwca

Spartakus Daleszyce 0-2 Orlęta Kielce 12 czerwca, 17:00 (200)
Piotr Wilczyński 42, Paweł Minda 74
Piast Chęciny 3-2 Czarni Połaniec 12 czerwca, 17:00 (150)
Wiktor Nowak 30, Karol Mochocki 45, Tomasz Rudnicki 70 - Mateusz Franus 65, 80
Naprzód Jędrzejów 0-0 Ponidzie Nida Pińczów 12 czerwca, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna 3-1 Wisła Sandomierz 12 czerwca, 14:00 (100)
Jacek Gołda 18, Dawid Brzozowski 25, Krystian Płusa 84 - Rafał Rosowicz 74
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-0 Orlicz Suchedniów 12 czerwca, 17:00 (200)
AKS Busko Zdrój 1-0 Piaskowianka Piaski 12 czerwca, 17:00 (900)
Mirosław Pokrywka 90 (k)
Wicher Miedziana Góra 1-3 Alit Ożarów 12 czerwca, 17:00
Krzysztof Fornalski 35 - Artur Anduła 15, Marcin Skwara 60, Piotr Binkiewicz 70
Łysica Bodzentyn 2-1 Hetman Włoszczowa 12 czerwca, 17:00
Marek Klusek 15, Piotr Hajdenrajch 90 (k) - Paweł Kozieł 35 (k)

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Orlęta Kielce 3-0 Łysica Bodzentyn 19 czerwca, 17:00 (250)
Marcin Lelonek 44, Maciej Bieniek 70, Dominik Bętkowski 75
Hetman Włoszczowa 7-0 Wicher Miedziana Góra 18 czerwca, 17:00 (300)
Marcin Michałek 13, Jan Luzar 20, 89, Paweł Kościołek 50, Sławomir Jarmuda 69, Paweł Kozieł 80 (k), Rafał Szwajkowski 86 (k)
Alit Ożarów 1-1 AKS Busko Zdrój 18 czerwca, 17:00 (150)
Wojciech Gołębiowski 5 (k) - Mirosław Pokrywka 45
Piaskowianka Piaski 0-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 19 czerwca, 17:00 (500)
Orlicz Suchedniów 3-1 Granat Skarżysko-Kamienna 19 czerwca, 17:00 (600)
Michał Zegadło 3, Artur Janyst 8, 83 - Michał Bilski 22
Wisła Sandomierz 0-1 Naprzód Jędrzejów 18 czerwca, 16:00 (350)
Tomek Dudek 44 (k)
Ponidzie Nida Pińczów 6-1 Piast Chęciny 19 czerwca, 17:00 (500)
Jacek Wilkus 8, 55, Łukasz Biały 40, Konrad Głuc 61, Robert Chlewicki 74, Robert Ciekalski 80 - Marcin Kurzawa 45
Czarni Połaniec 2-0 Spartakus Daleszyce 19 czerwca, 17:00 (150)
Paweł Meszek 17, Mateusz Franus 55

Baraże o udział w III lidze (4)

III liga 2004/2005 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2004/2005 (lubelska)
IV liga 2004/2005 (małopolska (Kraków))
IV liga 2004/2005 (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))
IV liga 2004/2005 (podkarpacka)

V liga 2004/2005 (świętokrzyska)

Autor: Grzegorz Sojka
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas