[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2004/2005, grupa: małopolska (Nowy Sącz-Tarnów)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kolejarz Stróże 30 74 24 2 4 65-16 11 2 2 35-10 13 0 2 30-6
2.  Bocheński KS 30 73 23 4 3 69-21 12 3 0 42-6 11 1 3 27-15
3.  Okocimski KS Brzesko 30 58 17 7 6 64-28 7 4 4 34-11 10 3 2 30-17
4.  Lubań Maniowy 30 50 14 8 8 45-35 10 2 3 30-13 4 6 5 15-22
5.  Unia Tarnów 30 47 14 5 11 46-48 7 2 6 24-27 7 3 5 22-21
6.  Glinik/Karpatia Gorlice 30 46 13 7 10 60-35 8 4 3 34-12 5 3 7 26-23
7.  Poprad Muszyna 30 43 12 7 11 36-40 8 3 4 18-15 4 4 7 18-25
8.  Łosoś Łososina Dolna 30 38 11 5 14 54-53 6 2 7 31-29 5 3 7 23-24
9.  Tarnovia Tarnów 30 37 10 7 13 34-44 8 2 5 20-16 2 5 8 14-28
10.  Tuchovia Tuchów 30 35 7 14 9 37-44 4 8 3 22-16 3 6 6 15-28
11.  Wolania Wola Rzędzińska 30 33 8 9 13 22-50 6 4 5 13-17 2 5 8 9-33 4 6 1 3 0 5-4
12.  Dunajec Nowy Sącz 30 33 9 6 15 27-39 8 2 5 21-16 1 4 10 6-23 4 5 1 2 1 4-4
13.  Victoria Witowice Dolne 30 33 10 3 17 28-49 7 1 7 17-16 3 2 10 11-33 4 4 1 1 2 4-5
14.  LKS Kobylanka 30 30 8 6 16 37-51 5 4 6 25-25 3 2 10 12-26
15.  Strażak Mokrzyska 30 26 6 8 16 31-50 3 4 8 15-25 3 4 8 16-25
16.  Huragan Waksmund 30 13 3 4 23 18-70 2 4 9 12-26 1 0 14 6-44
Wolania Wola Rzędzińska do 24. kolejki rozgrywała mecze jako gospodarz na stadionie KS Błękitni Tarnów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kolejarz Stróże    3-1 3-1 1-1 1-2 2-1 4-0 0-0 4-0 1-2 1-0 1-0 4-0 2-1 4-1 4-0 
 2 Bocheński KS1-0     0-0 2-0 0-0 3-0 3-0 4-3 2-1 4-0 4-0 2-0 7-0 3-0 2-2 5-0 
 3 Okocimski KS Brzesko0-1 0-1     4-0 0-0 1-1 1-0 0-0 2-1 6-1 2-3 3-1 8-0 0-1 1-1 6-0 
 4 Lubań Maniowy0-2 1-2 3-2     0-2 2-1 2-0 3-2 5-0 2-2 5-0 1-0 1-0 2-0 0-0 3-0 
 5 Unia Tarnów3-0 1-3 1-4 3-1     2-5 4-3 2-1 1-3 1-1 1-3 0-1 2-1 0-0 1-0 2-1 
 6 Glinik/Karpatia Gorlice0-1 1-2 0-1 0-0 5-0     3-3 4-0 3-0* 5-1 0-0 1-0 1-1 4-1 3-2 4-0 
 7 Poprad Muszyna0-3 3-1 1-2 0-2 2-1 1-0     0-1 2-1 2-0 0-0 0-0 1-1 2-1 2-1 2-1 
 8 Łosoś Łososina Dolna1-3 1-3 2-3 4-0 1-4 0-5 4-3     2-3 1-1 5-0 5-0 1-0 1-1 1-3 2-0 
 9 Tarnovia Tarnów0-1 1-3 2-2 2-1 1-0 4-2 0-0 1-2     2-1 2-0 1-0 0-2 1-0 1-2 2-0 
 10 Tuchovia Tuchów1-2 0-2 2-2 1-1 3-0 3-3 0-0 0-0 0-0     6-0 0-0 2-1 1-4 1-1 2-0 
 11 Wolania Wola Rzędzińska0-6 1-0 0-1 0-0 1-1 1-0 0-2 3-1 0-0 1-2     1-1 2-1 0-2 1-0 2-0 
 12 Dunajec Nowy Sącz0-1 0-2 0-3 1-1 0-2 1-4 3-0 1-0 3-2 1-0 1-1     1-0 2-0 2-0 5-0 
 13 Victoria Witowice Dolne0-3 1-2 1-2 1-2 2-0 0-1 0-1 3-1 1-0 0-2 1-1 2-1     2-0 2-0 1-0 
 14 LKS Kobylanka0-3 1-2 1-2 1-1 3-5 1-1 1-3 1-2 3-3 1-1 2-0 4-1 2-1     3-0 1-0 
 15 Strażak Mokrzyska0-2 1-3 0-3 2-3 2-3 2-1 0-0 1-4 0-0 0-0 0-0 1-0 1-2 2-0     3-4 
 16 Huragan Waksmund0-2 0-0 1-2 0-2 0-2 0-1 0-3 1-6 0-0 1-1 3-1 1-1 0-1 4-1 1-3     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Victoria Witowice Dolne 1-2 Bocheński KS 15 sierpnia, 17:00 (300)
Szabla 9 - Dzieński 15, Krzywda 55
Glinik/Karpatia Gorlice 0-0 Wolania Wola Rzędzińska 14 sierpnia, 17:00 (300)
Dunajec Nowy Sącz 0-2 Unia Tarnów 14 sierpnia, 14:30 (150)
Jarmuła 5, Chrobak 44
mecz przerwany w 50. minucie przy stanie 0-2 na skutek starć kibiców - utrzymano wynik z boiska
Poprad Muszyna 2-1 Tarnovia Tarnów 14 sierpnia, 17:00 (400)
Stawiarski 50, Knurowski 70 - Ogar 75 (k)
Huragan Waksmund 1-2 Okocimski KS Brzesko 15 sierpnia, 17:00 (300)
D.Mroszczak 89 - K.Palej 60, 69
Łosoś Łososina Dolna 1-3 Kolejarz Stróże 15 sierpnia, 17:00 (700)
Zubel 38 - A.Bałuszyński 20, Krupa 40, 71
Tuchovia Tuchów 1-1 Strażak Mokrzyska 14 sierpnia, 17:00 (400)
Okaz 61 (k) - W.Żurek 78
LKS Kobylanka 1-1 Lubań Maniowy 15 sierpnia, 16:00 (500)
R.Drąg 65 - Kurnyta 14

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Bocheński KS 1-0 Kolejarz Stróże 21 sierpnia, 17:00 (250)
Dzieński 82
LKS Kobylanka 1-2 Łosoś Łososina Dolna 22 sierpnia, 17:00 (100)
R.Drąg 69 - Grabczyk 22, Zubel 89
Okocimski KS Brzesko 4-0 Lubań Maniowy 21 sierpnia, 17:00 (200)
K.Palej 40, Rojkowicz 62, 89, Dzięciołowski 71
Tarnovia Tarnów 2-0 Huragan Waksmund 21 sierpnia, 17:00 (100)
T.Mikoś 25, Ogar 65 (k)
Unia Tarnów 4-3 Poprad Muszyna 21 sierpnia, 12:00 (150)
Chrobak 25, 48, Kędzior 51, Bartkowski 88 - Knurowski 66 (k), Kubiela 74, Biernacki 75
Tuchovia Tuchów 0-0 Dunajec Nowy Sącz 22 sierpnia, 17:00 (400)
Wolania Wola Rzędzińska 1-0 Strażak Mokrzyska 21 sierpnia, 17:00 (150)
J.Pajor 17
Victoria Witowice Dolne 0-1 Glinik/Karpatia Gorlice 22 sierpnia, 17:00 (300)
Popiela 79

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Glinik/Karpatia Gorlice 1-2 Bocheński KS 28 sierpnia, 17:00 (300)
Popiela 27 - Dzieński 31, Krzywda 62 (k)
Strażak Mokrzyska 1-2 Victoria Witowice Dolne 28 sierpnia, 17:00 (700)
Hawryś 55 - Saratowicz 50, Orzeł 61
Dunajec Nowy Sącz 1-1 Wolania Wola Rzędzińska 28 sierpnia, 14:00 (70)
T.Fałowski 1 (k) - Saletnik 40
Poprad Muszyna 2-0 Tuchovia Tuchów 28 sierpnia, 16:00 (100)
Knurowski 40, 56
Huragan Waksmund 0-2 Unia Tarnów 29 sierpnia, 15:00 (200)
Batko 62, Radliński 80
Lubań Maniowy 5-0 Tarnovia Tarnów 29 sierpnia, 17:00 (250)
Ciesielka 18, 38, 57, 70, T.Bochenek 65
Łosoś Łososina Dolna 2-3 Okocimski KS Brzesko 29 sierpnia, 17:00 (350)
Zubel 9, Skirło 21 - Rojkowicz 11, 85 (k), D.Policht 80
Kolejarz Stróże 2-1 LKS Kobylanka 29 sierpnia, 17:00 (300)
Krupa 36, 88 (k) - R.Drąg 65

Kolejka 4 - 1 września

Bocheński KS 3-0 LKS Kobylanka 1 września, 17:00 (350)
Dzieński 48, Krzywda 73, Faryński 74
Okocimski KS Brzesko 0-1 Kolejarz Stróże 1 września, 17:00 (500)
Krupa 59
Tarnovia Tarnów 1-2 Łosoś Łososina Dolna 1 września, 17:00 (70)
Wolański 90 - Zubel 43, 65
Unia Tarnów 3-1 Lubań Maniowy 2 września, 17:00 (250)
Chrobak 27, 49, Jarmuła 80 - Sral 55
Tuchovia Tuchów 2-0 Huragan Waksmund 1 września, 17:00 (300)
Okaz 39 (k), Sobol 70
Wolania Wola Rzędzińska 0-2 Poprad Muszyna 1 września, 17:00 (100)
Knurowski 45, Gródek 65
Victoria Witowice Dolne 2-1 Dunajec Nowy Sącz 1 września, 17:00 (200)
Kmiecik 3, Gołąb 42 - Słowik 50
Glinik/Karpatia Gorlice 3-2 Strażak Mokrzyska 1 września, 17:00 (400)
Popiela 72, Okas 79, S.Goryczko 83 - S.Żurek 28, J.Biedak 29

Kolejka 5 - 4-5 września

Strażak Mokrzyska 1-3 Bocheński KS 5 września, 16:00 (600)
Mika 87 - Dzieński 60, 70, Faryński 77
Dunajec Nowy Sącz 1-4 Glinik/Karpatia Gorlice 22 września, 16:00
Sowiński 33 - Okas 58, Szary 60, Kazik 73, Hajduk 83
mecz bez udziału publiczności; według innego źródła pierwszą bramkę dla Glinika/Karpatii zdobył Gadzina
Poprad Muszyna 1-1 Victoria Witowice Dolne 4 września, 14:00 (100)
Janisz 18 - Jakubczyk 90
Huragan Waksmund 3-1 Wolania Wola Rzędzińska 5 września, 17:00 (300)
Krzystyniak 74, Drożdż 81, 85 - G.Pajor 72
Lubań Maniowy 2-2 Tuchovia Tuchów 5 września, 15:00 (300)
M.Bochenek 35, Ciesielka 65 - Różycki 48, Gierałt 60
Łosoś Łososina Dolna 1-4 Unia Tarnów 5 września, 17:00 (500)
Zubel 9 - Chrobak 10, 21, 80, Radliński 49
Kolejarz Stróże 4-0 Tarnovia Tarnów 5 września, 17:00
Wojtas 53, Znamirowski 63, Kogut 75, Krupa 83
mecz bez udziału publiczności
LKS Kobylanka 1-2 Okocimski KS Brzesko 5 września, 17:00
R.Drąg 45 (k) - D.Policht 41, K.Palej 73
mecz bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 11-12 września

Bocheński KS 0-0 Okocimski KS Brzesko 11 września, 17:00 (700)
Tarnovia Tarnów 1-0 LKS Kobylanka 11 września, 17:00
Maciosek 36
mecz bez udziału publiczności
Unia Tarnów 3-0 Kolejarz Stróże 11 września, 14:30 (300)
Bartkowski 60, Radliński 75, Chrobak 86
Tuchovia Tuchów 0-0 Łosoś Łososina Dolna 12 września, 17:00 (500)
Wolania Wola Rzędzińska 0-0 Lubań Maniowy 11 września, 16:30 (60)
Victoria Witowice Dolne 1-0 Huragan Waksmund 12 września, 17:00 (400)
Saratowicz 78
Glinik/Karpatia Gorlice 3-3 Poprad Muszyna 11 września, 16:30 (400)
Gąsior 37 (k), Gadzina 50, Skowroński 67 - Kubiela 58, 80, Gródek 65 (k)
Strażak Mokrzyska 1-0 Dunajec Nowy Sącz 12 września, 16:00 (600)
S.Żurek 49

Kolejka 7 - 15 września

Dunajec Nowy Sącz 0-2 Bocheński KS 15 września, 16:30 (80)
Krzywda 31 (k), Rynduch 50
Poprad Muszyna 2-1 Strażak Mokrzyska 15 września, 16:30 (150)
A.Mikrut 9, Sułkowski 89 - S.Żurek 42
Huragan Waksmund 0-1 Glinik/Karpatia Gorlice 15 września, 16:30 (150)
Hajduk 87
Lubań Maniowy 1-0 Victoria Witowice Dolne 22 września, 16:00 (100)
Ciesielka 55
Łosoś Łososina Dolna 5-0 Wolania Wola Rzędzińska 15 września, 16:30 (150)
Waligóra 9, Skirło 40, 43, 47, Zubel 83 (k)
Kolejarz Stróże 1-2 Tuchovia Tuchów 15 września, 16:30 (150)
Leja 75 - Wiśniowski 65, Ustjanowski 68
LKS Kobylanka 3-5 Unia Tarnów 15 września, 16:30 (100)
P.Bernasiewicz 20, S.Wójcik 37, Cionek 90 (k) - Jarmuła 5, 42, Batko 7, Krauze 10, Radliński 43
Okocimski KS Brzesko 2-1 Tarnovia Tarnów 15 września, 16:30 (500)
D.Policht 23, Sacha 42 - Dzięciołowski 69 (s)

Kolejka 8 - 18-19 września

Bocheński KS 2-1 Tarnovia Tarnów 18 września, 16:00 (400)
Rynduch 5, D.Goryczko 77 - T.Mikoś 7 (k)
Unia Tarnów 1-4 Okocimski KS Brzesko 18 września, 16:00 (500)
Fryś 61 - Pachota 14, Bryl 40, K.Palej 68, 71
Tuchovia Tuchów 1-4 LKS Kobylanka 19 września, 16:00 (400)
Okaz 78 - R.Drąg 42, 45, 55 (k), Ordyna 77
Wolania Wola Rzędzińska 0-6 Kolejarz Stróże 18 września, 16:00 (80)
Kogut 6, 41, A.Bałuszyński 38, 70, Krupa 53 (k), Obiedziński 64
Victoria Witowice Dolne 3-1 Łosoś Łososina Dolna 19 września, 16:00 (1100)
R.Augustyn 27, Saratowicz 65, Gołąb 90 - Jakubczyk 85 (s)
Glinik/Karpatia Gorlice 0-0 Lubań Maniowy 18 września, 16:00 (200)
Strażak Mokrzyska 3-4 Huragan Waksmund 19 września, 16:00 (600)
S.Żurek 41, Paweł Kowalczyk 49, Piotr Kowalczyk 84 (k) - Strama 19 (k), Zagata 31, Drożdż 58, Anioł 88
Dunajec Nowy Sącz 3-0 Poprad Muszyna 18 września, 16:00 (150)
D.Bochenek 2, Sowiński 19, Ciastoń 29

Kolejka 9 - 25-26 września

Poprad Muszyna 3-1 Bocheński KS 25 września, 16:30 (200)
Łodej 32, Kubiela 53, A.Mikrut 80 - Krzywda 89
Huragan Waksmund 1-1 Dunajec Nowy Sącz 26 września, 14:00 (200)
Anioł 1 - Sowiński 63
Lubań Maniowy 0-0 Strażak Mokrzyska 26 września, 16:00 (300)
Łosoś Łososina Dolna 0-5 Glinik/Karpatia Gorlice 26 września, 16:00 (400)
Okas 31, Skowroński 35, 58, Hajduk 65, Kazik 87
LKS Kobylanka 2-0 Wolania Wola Rzędzińska 25 września, 16:00 (100)
S.Wójcik 40, I.Gryboś 87
Okocimski KS Brzesko 6-1 Tuchovia Tuchów 25 września, 16:00 (400)
Rojkowicz 40, 51, Jagła 61, Piotr Stawarczyk 72, K.Palej 75 (k), 90 - Sobol 62
Tarnovia Tarnów 1-0 Unia Tarnów 25 września, 13:30 (1500)
Maciosek 66
Victoria Witowice Dolne 0-3 Kolejarz Stróże 26 września, 16:00 (200)
Kogut 5, Krupa 66, A.Bałuszyński 86

Kolejka 10 - 2-3 października

Bocheński KS 0-0 Unia Tarnów 2 października, 15:00 (300)
Tuchovia Tuchów 0-0 Tarnovia Tarnów 3 października, 15:00 (500)
Wolania Wola Rzędzińska 0-1 Okocimski KS Brzesko 3 października, 15:00 (50)
K.Palej 53 (k)
Victoria Witowice Dolne 2-0 LKS Kobylanka 3 października, 15:00 (300)
Świerad 45, Piwowar 60
Glinik/Karpatia Gorlice 0-1 Kolejarz Stróże 2 października, 15:00 (600)
Leja 47
Strażak Mokrzyska 1-4 Łosoś Łososina Dolna 3 października, 15:00 (400)
Mika 42 - Zubel 23 (k), Skirło 36, 46, Święch 58 (s)
Dunajec Nowy Sącz 1-1 Lubań Maniowy 3 października, 11:00 (100)
Potoczek 83 - Kurnyta 31
Poprad Muszyna 2-1 Huragan Waksmund 3 października, 12:00 (250)
Kornaś 12, 24 - Ślusarek 39

Kolejka 11 - 9-10 października

Huragan Waksmund 0-0 Bocheński KS 10 października, 15:00 (300)
Lubań Maniowy 2-0 Poprad Muszyna 10 października, 13:30 (250)
Kurnyta 35, Ciesielka 61
Łosoś Łososina Dolna 5-0 Dunajec Nowy Sącz 10 października, 15:00 (250)
Zubel 10, 16, 41, Kosecki 28, Skirło 85
Kolejarz Stróże 4-1 Strażak Mokrzyska 7 października, 15:00 (100)
Kogut 4, 71, Krupa 24 (k), Wojtas 53 - Mika 83
LKS Kobylanka 1-1 Glinik/Karpatia Gorlice 10 października, 15:00 (600)
R.Drąg 30 - Gadzina 53
Okocimski KS Brzesko 8-0 Victoria Witowice Dolne 10 października, 15:00 (400)
K.Palej 16, 18, 29, 58, 70, D.Policht 46, Kostecki 86, Sacha 89
Tarnovia Tarnów 2-0 Wolania Wola Rzędzińska 9 października, 15:00 (100)
Dobrowolski 58, T.Mikoś 78 (k)
Unia Tarnów 1-1 Tuchovia Tuchów 9 października, 11:00 (100)
Batko 21 - Bartkowski 80 (s)

Kolejka 12 - 16-17 października

Bocheński KS 4-0 Tuchovia Tuchów 17 października, 15:00 (300)
Krzywda 39 (k), 90, Gawłowicz 51, D.Goryczko 58
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 Unia Tarnów 16 października, 15:00 (300)
Chudzikiewicz 90 - Radliński 56
Victoria Witowice Dolne 1-0 Tarnovia Tarnów 17 października, 15:00 (300)
Piwowar 52
Glinik/Karpatia Gorlice 0-1 Okocimski KS Brzesko 16 października, 15:00 (250)
Sacha 80
Strażak Mokrzyska 2-0 LKS Kobylanka 17 października, 15:00 (400)
Mika 33, S.Żurek 63
Dunajec Nowy Sącz 0-1 Kolejarz Stróże 16 października, 12:00 (200)
Kogut 15
Poprad Muszyna 0-1 Łosoś Łososina Dolna 16 października, 15:00 (100)
Gwiżdż 90
Huragan Waksmund 0-2 Lubań Maniowy 17 października, 15:00 (300)
Jandura 27, Ciesielka 29

Kolejka 13 - 23-24 października

Lubań Maniowy 1-2 Bocheński KS 24 października, 14:00 (350)
Kočiš 68 (k) - Krzywda 38 (k), 40
Łosoś Łososina Dolna 2-0 Huragan Waksmund 24 października, 14:00 (400)
Skirło 8, 86
Kolejarz Stróże 4-0 Poprad Muszyna 24 października, 14:00 (200)
S.Cetnarowski 21, Leja 52, 67, Obiedziński 76
LKS Kobylanka 4-1 Dunajec Nowy Sącz 23 października, 15:00 (150)
R.Drąg 48 (k), 73, 82, I.Gryboś 80 - Słowik 78
Okocimski KS Brzesko 1-1 Strażak Mokrzyska 23 października, 15:00 (650)
K.Palej 38 - Piotr Kowalczyk 80 (k)
Tarnovia Tarnów 4-2 Glinik/Karpatia Gorlice 23 października, 15:00 (200)
Dobrowolski 45, Maciosek 64, Wilk 72, T.Mikoś 81 (k) - D.Drąg 27 (k), Okas 32
Unia Tarnów 2-1 Victoria Witowice Dolne 24 października, 11:00 (250)
Radliński 31, 59 - Świerad 50
Tuchovia Tuchów 6-0 Wolania Wola Rzędzińska 23 października, 14:30 (300)
Salwa 16, Okaz 18 (k), 35 (k), J.Ropski 66, Gierałt 82, S.Stec 88

Kolejka 14 - 30-31 października

Bocheński KS 4-0 Wolania Wola Rzędzińska 30 października, 14:00 (300)
Rynduch 52, Krzywda 54 (k), 58, Dzieński 88 (k)
Victoria Witowice Dolne 0-2 Tuchovia Tuchów 31 października, 14:00 (350)
Gierałt 30, Różycki 86
Glinik/Karpatia Gorlice 5-0 Unia Tarnów 30 października, 14:00 (300)
Kazik 7, 39, 64, Gadzina 11, Popiela 82
Strażak Mokrzyska 0-0 Tarnovia Tarnów 31 października, 14:00 (400)
Dunajec Nowy Sącz 0-3 Okocimski KS Brzesko 31 października, 11:00 (100)
K.Palej 3, Rojkowicz 78, 89
Poprad Muszyna 2-1 LKS Kobylanka 30 października, 14:00 (350)
Gródek 25, A.Mikrut 65 - Winiarski 30
Huragan Waksmund 0-2 Kolejarz Stróże 30 października, 14:00 (200)
Kucz 47, A.Bałuszyński 52
Lubań Maniowy 3-2 Łosoś Łososina Dolna 31 października, 14:00 (400)
Kosecki 20 (s), Ciesielka 52, Komorek 71 - Zubel 63, 80

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Łosoś Łososina Dolna 1-3 Bocheński KS 7 listopada, 13:30 (300)
Zubel 78 - D.Goryczko 8, Dzieński 14, Krzywda 82
Kolejarz Stróże 1-1 Lubań Maniowy 7 listopada, 13:30 (200)
S.Cetnarowski 15 - Ciesielka 60
LKS Kobylanka 1-0 Huragan Waksmund 7 listopada, 13:30 (200)
Szura 63
Okocimski KS Brzesko 1-0 Poprad Muszyna 6 listopada, 13:00 (200)
Rojkowicz 50
Tarnovia Tarnów 1-0 Dunajec Nowy Sącz 6 listopada, 11:00 (60)
Surdel 66
Unia Tarnów 1-0 Strażak Mokrzyska 7 listopada, 11:00 (250)
Bartkowski 60
Tuchovia Tuchów 3-3 Glinik/Karpatia Gorlice 6 listopada, 13:00 (350)
Okaz 11, 83 (k), Gierałt 67 - Okas 32, D.Drąg 77 (k), Kazik 86
Wolania Wola Rzędzińska 2-1 Victoria Witowice Dolne 6 listopada, 13:30 (40)
Świerad 9 (s), Wicher 23 - Świerad 90 (k)

Kolejka 19 (pierwotnie 16) - 13 kwietnia

Strażak Mokrzyska 0-0 Tuchovia Tuchów 13 kwietnia, 16:00 (200)
Lubań Maniowy 2-0 LKS Kobylanka 13 kwietnia, 16:00 (150)
Ciesielka 25, 82
Bocheński KS 7-0 Victoria Witowice Dolne 13 kwietnia, 16:00 (350)
Krzywda 10 (k), 41 (k), 87, Nowak 11, Imiołek 17, Faryński 57, 67
Wolania Wola Rzędzińska 1-0 Glinik/Karpatia Gorlice 13 kwietnia, 16:00 (70)
Rosiński 40
Unia Tarnów 0-1 Dunajec Nowy Sącz 13 kwietnia, 16:00 (200)
T.Fałowski 14 (k)
Tarnovia Tarnów 0-0 Poprad Muszyna 13 kwietnia, 16:00 (150)
Okocimski KS Brzesko 6-0 Huragan Waksmund 13 kwietnia, 17:00 (350)
K.Palej 13, Karwat 20, 51, 54, 69, Bizoń 75
Kolejarz Stróże 0-0 Łosoś Łososina Dolna 13 kwietnia, 16:00 (300)

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 26 marca

Kolejarz Stróże 3-1 Bocheński KS 26 marca, 13:00 (500)
A.Bałuszyński 30, 63, Leja 47 - Nowak 48
Łosoś Łososina Dolna 1-1 LKS Kobylanka 26 marca, 15:00 (350)
Liber 29 - Przybyłowicz 83
Lubań Maniowy 3-2 Okocimski KS Brzesko 3 maja, 16:00 (300)
Ciesielka 14, 19, 83 - Karwat 36, K.Palej 43
zmiana terminu meczu ze względu na zły stan boiska
Huragan Waksmund 0-0 Tarnovia Tarnów 3 maja, 16:30 (200)
zmiana terminu meczu ze względu na zły stan boiska
Poprad Muszyna 2-1 Unia Tarnów 3 maja, 16:30 (100)
Biernacki 50, Janisz 90 - Fryś 90
zmiana terminu meczu ze względu na zły stan boiska
Dunajec Nowy Sącz 1-0 Tuchovia Tuchów 4 maja, 16:00 (100)
Besbir 53
zmiana terminu meczu ze względu na zły stan boiska
Strażak Mokrzyska 0-0 Wolania Wola Rzędzińska 26 marca, 15:00 (500)
Glinik/Karpatia Gorlice 1-1 Victoria Witowice Dolne 26 marca, 11:00 (300)
Gadzina 63 - Świerad 55

Kolejka 17 (pierwotnie 18) - 2-3 kwietnia

Bocheński KS 3-0 Glinik/Karpatia Gorlice 2 kwietnia, 16:00 (250)
Imiołek 17, Dzieński 70, Żmigrodzki 85 (s)
Victoria Witowice Dolne 2-0 Strażak Mokrzyska 3 maja, 17:00 (350)
Orzeł 3 (k), 75 (k)
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 Dunajec Nowy Sącz 2 kwietnia, 15:00 (70)
D.Kaim 66 - Korcz 14
Tuchovia Tuchów 0-0 Poprad Muszyna 20 kwietnia, 16:00 (250)
Unia Tarnów 2-1 Huragan Waksmund 2 kwietnia, 16:00 (300)
Batko 1, Żaba 10 - Ślusarek 39
Tarnovia Tarnów 2-1 Lubań Maniowy 2 kwietnia, 16:00 (250)
Maciosek 64, Surdel 79 - Kurnyta 51
Okocimski KS Brzesko 0-0 Łosoś Łososina Dolna 2 kwietnia, 17:00 (300)
LKS Kobylanka 0-3 Kolejarz Stróże 3 maja, 16:30 (250)
Ł.Luksa 6 (s), A.Bałuszyński 57, Leja 67
według niektórych źródeł pierwszą bramkę dla Kolejarza strzelił Kucz

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 9-10 kwietnia

LKS Kobylanka 1-2 Bocheński KS 10 kwietnia, 15:00 (150)
T.Augustyn 28 - Faryński 14, Dzieński 53
Kolejarz Stróże 3-1 Okocimski KS Brzesko 10 kwietnia, 16:00 (500)
A.Bałuszyński 29, 89, Leja 87 - Rojkowicz 84
Łosoś Łososina Dolna 2-3 Tarnovia Tarnów 10 kwietnia, 17:00 (200)
Kosecki 17, Skirło 29 - Wardzała 5, Wolański 20, 45
Lubań Maniowy 0-2 Unia Tarnów 10 kwietnia, 16:00 (100)
Biel 17, Żaba 49
Huragan Waksmund 1-1 Tuchovia Tuchów 10 kwietnia, 14:00 (250)
Strama 90 - Różycki 37
Poprad Muszyna 0-0 Wolania Wola Rzędzińska 10 kwietnia, 16:00 (250)
Dunajec Nowy Sącz 1-0 Victoria Witowice Dolne 9 kwietnia, 17:00 (200)
Słowik 70
Strażak Mokrzyska 2-1 Glinik/Karpatia Gorlice 9 kwietnia, 17:00 (450)
S.Żurek 3, Święch 74 - Szary 77

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Bocheński KS 2-2 Strażak Mokrzyska 16 kwietnia, 16:00 (400)
Krzywda 34, 48 (k) - S.Żurek 53, 61
Glinik/Karpatia Gorlice 1-0 Dunajec Nowy Sącz 16 kwietnia, 17:00 (400)
Chrzan 17
Victoria Witowice Dolne 0-1 Poprad Muszyna 17 kwietnia, 17:00 (300)
M.Szewczyk 23 (s)
Wolania Wola Rzędzińska 2-0 Huragan Waksmund 17 kwietnia, 15:00 (100)
M.Kozioł 39, Bajek 82
Tuchovia Tuchów 1-1 Lubań Maniowy 17 kwietnia, 16:00 (500)
Sobol 52 - Sral 67
Unia Tarnów 2-1 Łosoś Łososina Dolna 16 kwietnia, 17:00 (200)
Żaba 14, Bartkowski 72 - Skirło 82
Tarnovia Tarnów 0-1 Kolejarz Stróże 16 kwietnia, 11:00 (170)
A.Bałuszyński 71
Okocimski KS Brzesko 0-1 LKS Kobylanka 16 kwietnia, 17:00 (300)
Kozień 65

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Okocimski KS Brzesko 0-1 Bocheński KS 23 kwietnia, 17:00 (600)
Imiołek 86
LKS Kobylanka 3-3 Tarnovia Tarnów 27 kwietnia, 17:00 (200)
I.Gryboś 49, 68, 77 - Maciosek 7, 65, Kieroński 83
w Gorlicach - zmiana terminu i miejsca ze względów bezpieczeństwa
Kolejarz Stróże 1-2 Unia Tarnów 23 kwietnia, 17:00 (500)
A.Bałuszyński 31 - Bartkowski 70, Soja 80
Łosoś Łososina Dolna 1-1 Tuchovia Tuchów 24 kwietnia, 17:00 (400)
Grabczyk 10 - Okaz 65
Lubań Maniowy 5-0 Wolania Wola Rzędzińska 24 kwietnia, 15:30 (300)
Jandura 9, Kurnyta 23, 31, Kočiš 85, S.Michalik 89
Huragan Waksmund 0-1 Victoria Witowice Dolne 24 kwietnia, 17:00 (200)
Kmiecik 16
Poprad Muszyna 1-0 Glinik/Karpatia Gorlice 24 kwietnia, 16:00 (500)
Kubiela 75
Dunajec Nowy Sącz 2-0 Strażak Mokrzyska 23 kwietnia, 13:00 (100)
Sowiński 40, Najduch 64

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Bocheński KS 2-0 Dunajec Nowy Sącz 1 maja, 17:00 (500)
Gawłowicz 7, Nowak 56
Strażak Mokrzyska 0-0 Poprad Muszyna 30 kwietnia, 17:00 (200)
Glinik/Karpatia Gorlice 4-0 Huragan Waksmund 30 kwietnia, 17:00 (300)
Hajduk 32, 50, Gadzina 68, Chrzan 80
Victoria Witowice Dolne 1-2 Lubań Maniowy 30 kwietnia, 17:00 (300)
M.Szewczyk 45 - Kurnyta 27, Ciesielka 42
Wolania Wola Rzędzińska 3-1 Łosoś Łososina Dolna 1 maja, 15:00 (100)
Ł.Drąg 6, M.Kozioł 11, Rosiński 54 - S.Grzyb 90
Tuchovia Tuchów 1-2 Kolejarz Stróże 1 maja, 17:00 (600)
Stachoń 89 - Ciastoń 38, Wojtas 85
Unia Tarnów 0-0 LKS Kobylanka 30 kwietnia, 17:00 (150)
Tarnovia Tarnów 2-2 Okocimski KS Brzesko 30 kwietnia, 17:00 (300)
Ogar 55 (k), M.Sorysz 87 - K.Palej 10, Jagła 75

Kolejka 23 - 7-8 maja

Tarnovia Tarnów 1-3 Bocheński KS 7 maja, 17:00 (120)
Ogar 49 (k) - Krzywda 14, 26, 42
Okocimski KS Brzesko 0-0 Unia Tarnów 7 maja, 17:00 (500)
LKS Kobylanka 1-1 Tuchovia Tuchów 7 maja, 17:00 (150)
Kozień 22 - S.Stec 4
Kolejarz Stróże 1-0 Wolania Wola Rzędzińska 8 maja, 17:00 (200)
S.Cetnarowski 60
Łosoś Łososina Dolna 1-0 Victoria Witowice Dolne 8 maja, 17:00 (550)
Gwiżdż 23
Lubań Maniowy 2-1 Glinik/Karpatia Gorlice 8 maja, 17:00 (200)
Ciesielka 12, 25 - Gadzina 73
Huragan Waksmund 1-3 Strażak Mokrzyska 8 maja, 17:00 (100)
Ślusarek 11 - S.Żurek 32, 48, 51
Poprad Muszyna 0-0 Dunajec Nowy Sącz 8 maja, 17:00 (500)

Kolejka 24 - 14-15 maja

Kolejarz Stróże 4-0 Victoria Witowice Dolne 15 maja, 17:00 (250)
S.Cetnarowski 22, 43, 75, Kucz 73
Bocheński KS 3-0 Poprad Muszyna 15 maja, 16:00 (450)
Krzywda 29, Dzieński 41, Nowak 88
Dunajec Nowy Sącz 5-0 Huragan Waksmund 14 maja, 17:00 (150)
Besbir 17, Sowiński 38, Słowik 60, D.Bochenek 62, Filip 80
Strażak Mokrzyska 2-3 Lubań Maniowy 14 maja, 17:00 (300)
Mika 46, S.Żurek 88 - Kočiš 7, Ciesielka 29, 72
Glinik/Karpatia Gorlice 4-0 Łosoś Łososina Dolna 14 maja, 17:00 (300)
Hajduk 9, 24, 49, Zapała 22
Wolania Wola Rzędzińska 0-2 LKS Kobylanka 15 maja, 15:00 (100)
I.Gryboś 72, 77
Tuchovia Tuchów 2-2 Okocimski KS Brzesko 15 maja, 17:00 (500)
Okaz 22, Kafel 63 - K.Palej 30, Rojkowicz 78
Unia Tarnów 1-3 Tarnovia Tarnów 14 maja, 17:00 (1300)
Batko 45 - R.Mikoś 27, Wolański 38, Wilk 59

Kolejka 25 - 21-22 maja

Unia Tarnów 1-3 Bocheński KS 21 maja, 17:00 (100)
Radliński 61 - Krzywda 44, 88, Dzieński 79
Tarnovia Tarnów 2-1 Tuchovia Tuchów 21 maja, 17:00 (200)
Surdel 65, Wolański 81 - Ustjanowski 87
Okocimski KS Brzesko 2-3 Wolania Wola Rzędzińska 21 maja, 17:00 (180)
Karwat 84, Skrzypek 90 - Ł.Drąg 66, Gąsior 68 (k), M.Kozioł 76
LKS Kobylanka 2-1 Victoria Witowice Dolne 22 maja, 17:00 (150)
I.Gryboś 18, T.Augustyn 65 - Saratowicz 27
Kolejarz Stróże 2-1 Glinik/Karpatia Gorlice 22 maja, 17:00 (400)
Obiedziński 21, A.Bałuszyński 61 - Kazik 42
Łosoś Łososina Dolna 1-3 Strażak Mokrzyska 22 maja, 17:00 (400)
Skirło 3 - Gwiżdż 46 (s), S.Żurek 53, 65
Lubań Maniowy 1-0 Dunajec Nowy Sącz 22 maja, 16:00 (300)
Kęska 89
Huragan Waksmund 0-3 Poprad Muszyna 22 maja, 14:00 (120)
Janisz 23, Łodej 56, Biernacki 67

Kolejka 26 - 25 maja

Bocheński KS 5-0 Huragan Waksmund 25 maja, 18:00 (350)
Krzywda 14 (k), 90 (k), Dzieński 28, 49, Nowak 46
Poprad Muszyna 0-2 Lubań Maniowy 25 maja, 18:00 (200)
Kurnyta 25, Ciesielka 43
Dunajec Nowy Sącz 1-0 Łosoś Łososina Dolna 25 maja, 17:30 (250)
Ł.Fałowski 19
Strażak Mokrzyska 0-2 Kolejarz Stróże 25 maja, 18:00 (400)
Ciastoń 18, Kogut 52
Glinik/Karpatia Gorlice 4-1 LKS Kobylanka 25 maja, 17:00 (500)
Kazik 30, 61, Hajduk 74, 82 - Kozień 77
Victoria Witowice Dolne 1-2 Okocimski KS Brzesko 25 maja, 18:00 (250)
Świerad 60 - Piotr Stawarczyk 49, Pachota 90
Wolania Wola Rzędzińska 0-0 Tarnovia Tarnów 25 maja, 17:00 (150)
Tuchovia Tuchów 3-0 Unia Tarnów 25 maja, 18:00 (200)
Makowiec 62, Bobak 72, Okaz 82 (k)
mecz przerwany w 82. minucie na skutek zdekompletowania drużyny Unii po otrzymaniu 5 czerwonych kartek - utrzymano wynik z boiska

Kolejka 27 - 28-29 maja

Tuchovia Tuchów 0-2 Bocheński KS 29 maja, 17:00 (500)
Krzywda 4 (k), Dzieński 70
Unia Tarnów 1-3 Wolania Wola Rzędzińska 28 maja, 17:00 (100)
Cierpich 29 - Rosiński 26, 60, Saletnik 85
Tarnovia Tarnów 0-2 Victoria Witowice Dolne 28 maja, 17:00 (60)
Saratowicz 22, R.Augustyn 47
Okocimski KS Brzesko 1-1 Glinik/Karpatia Gorlice 28 maja, 17:00 (200)
Kluska 56 - Gadzina 87
LKS Kobylanka 3-0 Strażak Mokrzyska 28 maja, 17:00 (180)
I.Gryboś 40, 88, Kozień 68
Kolejarz Stróże 1-0 Dunajec Nowy Sącz 29 maja, 17:00 (450)
Woś 23
Łosoś Łososina Dolna 4-3 Poprad Muszyna 29 maja, 16:00 (100)
Gwiżdż 8, Skirło 17, 44, P.Olchawa 67 - A.Mikrut 6, 41, Syjud 51
Lubań Maniowy 3-0 Huragan Waksmund 29 maja, 17:00 (350)
Kurnyta 24, 77, Ciesielka 87

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Bocheński KS 2-0 Lubań Maniowy 4 czerwca, 17:00 (400)
Imiołek 60, Gawłowicz 86
Huragan Waksmund 1-6 Łosoś Łososina Dolna 5 czerwca, 17:00 (200)
W.Waksmundzki 67 - Liber 35 (k), Grabczyk 47, 57, Gwiżdż 50, Skirło 60, P.Olchawa 82
Poprad Muszyna 0-3 Kolejarz Stróże 5 czerwca, 15:00 (550)
A.Bałuszyński 35, Kucz 73, Ulucki 81 (k)
Dunajec Nowy Sącz 2-0 LKS Kobylanka 5 czerwca, 18:00 (150)
Ł.Fałowski 30, 80
Strażak Mokrzyska 0-3 Okocimski KS Brzesko 4 czerwca, 18:00 (450)
Dzięciołowski 16, K.Palej 63, Jagła 73
Glinik/Karpatia Gorlice 3-0 Tarnovia Tarnów 4 czerwca, 18:00 (200)
(wo)
Surdel 59
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 0-1
Victoria Witowice Dolne 2-0 Unia Tarnów 5 czerwca, 18:00 (400)
M.Szewczyk 8, Orzechowski 89
Wolania Wola Rzędzińska 1-2 Tuchovia Tuchów 5 czerwca, 15:00 (250)
M.Kozioł 82 - Makowiec 52, 85

Kolejka 29 - 11 czerwca

Wolania Wola Rzędzińska 1-0 Bocheński KS 11 czerwca, 17:00 (150)
M.Kozioł 6
Tuchovia Tuchów 2-1 Victoria Witowice Dolne 11 czerwca, 17:00 (250)
Sobol 8, Kafel 48 (k) - Świerad 59
Unia Tarnów 2-5 Glinik/Karpatia Gorlice 11 czerwca, 17:00 (120)
Szymański 45, Fryś 50 - Hajduk 10, 29, 60 (k), Gadzina 35, Kazik 42
Tarnovia Tarnów 1-2 Strażak Mokrzyska 11 czerwca, 17:00 (120)
T.Mikoś 54 (k) - Święch 40, S.Żurek 76
Okocimski KS Brzesko 3-1 Dunajec Nowy Sącz 11 czerwca, 17:00 (100)
Kluska 19, K.Palej 28, Jagła 32 (k) - T.Fałowski 57 (k)
LKS Kobylanka 1-3 Poprad Muszyna 11 czerwca, 17:00 (50)
I.Gryboś 57 - Tomczak 65 (k), Kubiela 75, 79
Kolejarz Stróże 4-0 Huragan Waksmund 11 czerwca, 17:00 (200)
Kucz 40, Wojtas 47, Ulucki 51, Łukasik 76
Łosoś Łososina Dolna 4-0 Lubań Maniowy 11 czerwca, 17:00 (250)
Peciak 25, Liber 34, Skirło 54, 78

Kolejka 30 - 18 czerwca

Bocheński KS 4-3 Łosoś Łososina Dolna 18 czerwca, 17:00 (300)
Imiołek 13, 19, 60, Jacak 29 - Kosecki 65, P.Olchawa 68, Grabczyk 78
Lubań Maniowy 0-2 Kolejarz Stróże 18 czerwca, 17:00 (300)
Kucz 27, Poręba 80 (s)
Huragan Waksmund 4-1 LKS Kobylanka 18 czerwca, 17:00 (50)
Strama 38, 87, Ślusarek 44, Zagata 82 - I.Gryboś 32
Poprad Muszyna 1-2 Okocimski KS Brzesko 18 czerwca, 17:00 (200)
Tomczak 21 (k) - K.Palej 38, Rojkowicz 65
Dunajec Nowy Sącz 3-2 Tarnovia Tarnów 18 czerwca, 17:00 (70)
Hejmej 3, Besbir 39, Najduch 69 - Surdel 6, Maciosek 89 (k)
Strażak Mokrzyska 2-3 Unia Tarnów 18 czerwca, 17:00 (200)
Mika 33, 86 - Krauze 10, Jędrusik 44, Żaba 50
Glinik/Karpatia Gorlice 5-1 Tuchovia Tuchów 18 czerwca, 17:00 (200)
Hajduk 24, 70, Gadzina 55, 72, Chrzan 60 - Ł.Ropski 73 (k)
Victoria Witowice Dolne 1-1 Wolania Wola Rzędzińska 18 czerwca, 17:00 (300)
Augustyn 65 - M.Kozioł 80

Baraże o udział w III lidze (4)

III liga 2004/2005 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2004/2005 (lubelska)
IV liga 2004/2005 (małopolska (Kraków))
IV liga 2004/2005 (podkarpacka)
IV liga 2004/2005 (świętokrzyska)

Liga okręgowa 2004/2005 (Nowy Sącz)
Liga okręgowa 2004/2005 (Tarnów)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas