[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2004/2005, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sandecja II Nowy Sącz 30 73 23 4 3 101-21 13 2 0 55-7 10 2 3 46-14
2.  Orkan Szczyrzyc 30 65 20 5 5 102-31 13 1 1 61-6 7 4 4 41-25
3.  Skalnik Kamionka Wielka 30 60 16 12 2 61-23 10 4 1 41-11 6 8 1 20-12
4.  Hart Tęgoborze 30 48 14 6 10 38-43 8 4 3 27-19 6 2 7 11-24
5.  Gród Podegrodzie 30 45 12 9 9 49-47 8 4 3 27-18 4 5 6 22-29
6.  LKS Uście Gorlickie 30 42 12 6 12 49-47 6 3 6 30-28 6 3 6 19-19
7.  LKS Jodłownik 30 41 10 11 9 52-41 7 5 3 30-15 3 6 6 22-26
8.  Watra Białka Tatrzańska 30 40 11 7 12 49-51 9 4 2 33-18 2 3 10 16-33
9.  Grybovia Grybów 30 37 10 7 13 30-60 7 5 3 18-18 3 2 10 12-42 2 3 1 0 1 6-4
10.  Helena Nowy Sącz 30 37 10 7 13 52-64 7 4 4 30-26 3 3 9 22-38 2 3 1 0 1 4-6
11.  Zawada Nowy Sącz 30 36 10 6 14 39-49 5 3 7 21-21 5 3 7 18-28
12.  LKS Zagórzany 30 35 9 8 13 34-59 8 3 4 26-26 1 5 9 8-33
13.  Jutrzenka Zakopane 30 33 9 6 15 41-64 8 3 4 25-18 1 3 11 16-46
14.  Turbacz Mszana Dolna 30 32 9 5 16 43-66 5 4 6 29-27 4 1 10 14-39
15.  Topór Tenczyn 30 27 7 6 17 44-72 4 3 8 24-34 3 3 9 20-38
16.  Wierchy Rabka Zdrój 30 13 2 7 21 18-64 1 4 10 8-25 1 3 11 10-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sandecja II Nowy Sącz    2-0 1-1 5-0 2-0 2-2 3-2 2-1 3-0 6-0 3-0 3-0 4-0 7-0 9-1 3-0* 
 2 Orkan Szczyrzyc1-0     3-1 4-0 7-1 3-0 0-0 3-0 9-0 1-0 3-0* 8-0 7-1 5-0 2-3 5-0 
 3 Skalnik Kamionka Wielka1-1 4-1     4-1 4-0 1-0 4-3 1-1 4-0 0-0 0-1 7-0 0-0 5-0 3-1 3-2 
 4 Hart Tęgoborze3-2 2-2 1-1     1-2 2-1 2-0 0-1 1-0 2-1 1-1 0-0 7-5 0-1 3-2 2-0 
 5 Gród Podegrodzie0-3 3-3 0-4 0-0     1-2 1-1 2-0 2-0 6-2 3-2 2-0 3-1 1-0 3-0 0-0 
 6 LKS Uście Gorlickie0-5 0-1 1-1 0-0 1-4     1-2 4-1 2-3 5-1 0-3* 1-0 1-1 4-2 4-2 6-2 
 7 LKS Jodłownik2-4 0-3 0-0 4-0 0-0 0-0     2-3 5-1 3-2 4-1 0-0 7-0 1-0 1-1 1-0 
 8 Watra Białka Tatrzańska3-1 1-0 1-1 0-1 2-2 2-0 2-2     6-3 2-0 1-1 1-0 2-1 2-3 4-2 4-1 
 9 Grybovia Grybów1-5 0-0 0-0 1-0 1-1 0-3 1-0 3-1     5-2 2-0 1-0 2-1 1-1 0-4 0-0 
 10 Helena Nowy Sącz0-5 4-4 0-1 0-1 5-2 3-3 2-2 2-0 2-1     0-2 1-1 3-1 3-2 2-1 3-0* 
 11 Zawada Nowy Sącz1-4 0-2 0-1 0-1 0-0 0-1 1-4 2-0 4-0 0-3     2-2 2-0 6-2 0-0 3-1 
 12 LKS Zagórzany0-5 1-8 1-2 1-0 3-2 2-1 3-0 2-1 0-0 3-3 0-1     3-2 3-0 3-0 1-1 
 13 Jutrzenka Zakopane1-1 4-3 1-2 2-1 1-0 1-0 1-2 2-0 2-0 1-1 3-3 1-3     0-1 2-0 3-1 
 14 Turbacz Mszana Dolna1-2 1-6 1-1 2-3 1-2 1-3 1-1 2-2 0-0 3-2 3-1 3-0 3-0     2-3 5-1 
 15 Topór Tenczyn0-4 3-6 1-1 1-2 1-6 1-2 3-2 3-2 2-3 1-2 5-1 2-2 0-0 1-0     0-1 
 16 Wierchy Rabka Zdrój0-4 0-2 1-3 0-1 0-0 0-1 1-1 3-3 0-1 0-3* 0-1 1-0 2-3 0-2 0-0     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Watra Białka Tatrzańska 6-3 Grybovia Grybów 15 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Zakopane 1-0 LKS Uście Gorlickie 15 sierpnia, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka 1-1 Sandecja II Nowy Sącz 15 sierpnia, 17:00
Orkan Szczyrzyc 4-0 Hart Tęgoborze 15 sierpnia, 15:00
Helena Nowy Sącz 2-1 Topór Tenczyn 15 sierpnia, 14:00
LKS Jodłownik 1-0 Wierchy Rabka Zdrój 15 sierpnia, 17:00
Zawada Nowy Sącz 2-2 LKS Zagórzany 15 sierpnia, 15:00
Gród Podegrodzie 1-0 Turbacz Mszana Dolna 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Grybovia Grybów 1-0 LKS Zagórzany 18 sierpnia, 17:30
Gród Podegrodzie 3-2 Zawada Nowy Sącz 18 sierpnia, 17:30
Wierchy Rabka Zdrój 0-2 Turbacz Mszana Dolna 18 sierpnia, 17:30
Topór Tenczyn 3-2 LKS Jodłownik 18 sierpnia, 17:30
Hart Tęgoborze 2-1 Helena Nowy Sącz 18 sierpnia, 17:30
Sandecja II Nowy Sącz 2-0 Orkan Szczyrzyc 18 sierpnia, 17:30
LKS Uście Gorlickie 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 18 sierpnia, 17:30
Watra Białka Tatrzańska 2-1 Jutrzenka Zakopane 18 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Jutrzenka Zakopane 2-0 Grybovia Grybów 22 sierpnia, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 1-1 Watra Białka Tatrzańska 22 sierpnia, 17:00
Helena Nowy Sącz 0-5 Sandecja II Nowy Sącz 22 sierpnia, 17:00
LKS Jodłownik 4-0 Hart Tęgoborze 22 sierpnia, 17:00
Turbacz Mszana Dolna 2-3 Topór Tenczyn 22 sierpnia, 17:00
Zawada Nowy Sącz 3-1 Wierchy Rabka Zdrój 22 sierpnia, 17:00
LKS Zagórzany 3-2 Gród Podegrodzie 25 sierpnia, 17:30
LKS Uście Gorlickie 0-1 Orkan Szczyrzyc 22 sierpnia, 17:00
zmiana pierwotnego gospodarza ze względu na obchody Dni Uścia Gorlickiego

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Grybovia Grybów 1-1 Gród Podegrodzie 29 sierpnia, 11:00
Wierchy Rabka Zdrój 1-0 LKS Zagórzany 29 sierpnia, 11:00
Topór Tenczyn 5-1 Zawada Nowy Sącz 29 sierpnia, 16:00
Hart Tęgoborze 0-1 Turbacz Mszana Dolna 29 sierpnia, 16:00
Sandecja II Nowy Sącz 3-2 LKS Jodłownik 29 sierpnia, 11:00
Watra Białka Tatrzańska 1-0 Orkan Szczyrzyc 29 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Zakopane 1-2 Skalnik Kamionka Wielka 29 sierpnia, 14:00
Helena Nowy Sącz 3-3 LKS Uście Gorlickie 29 sierpnia, 17:00
zmiana pierwotnego gospodarza

Kolejka 5 - 5 września

Skalnik Kamionka Wielka 4-0 Grybovia Grybów 5 września, 14:00
Orkan Szczyrzyc 7-1 Jutrzenka Zakopane 5 września, 16:30
Helena Nowy Sącz 2-0 Watra Białka Tatrzańska 5 września, 11:00
LKS Jodłownik 0-0 LKS Uście Gorlickie 5 września, 14:00
Turbacz Mszana Dolna 1-2 Sandecja II Nowy Sącz 5 września, 11:00
Zawada Nowy Sącz 0-1 Hart Tęgoborze 5 września, 16:30
LKS Zagórzany 3-0 Topór Tenczyn 5 września, 16:00
Gród Podegrodzie 0-0 Wierchy Rabka Zdrój 5 września, 14:00

Kolejka 6 - 8 września

Grybovia Grybów 0-0 Wierchy Rabka Zdrój 8 września, 17:00
Topór Tenczyn 1-6 Gród Podegrodzie 8 września, 17:00
Hart Tęgoborze 0-0 LKS Zagórzany 8 września, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 3-0 Zawada Nowy Sącz 8 września, 17:00
LKS Uście Gorlickie 4-2 Turbacz Mszana Dolna 8 września, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 2-2 LKS Jodłownik 8 września, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 4-1 Orkan Szczyrzyc 8 września, 17:00
Helena Nowy Sącz 3-1 Jutrzenka Zakopane 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 12 września

Orkan Szczyrzyc 9-0 Grybovia Grybów 12 września, 12:00
Helena Nowy Sącz 0-1 Skalnik Kamionka Wielka 12 września, 16:00
LKS Jodłownik 7-0 Jutrzenka Zakopane 12 września, 15:00
Turbacz Mszana Dolna 2-2 Watra Białka Tatrzańska 11 września, 14:00
Zawada Nowy Sącz 0-1 LKS Uście Gorlickie 12 września, 11:00
LKS Zagórzany 0-5 Sandecja II Nowy Sącz 12 września, 15:00
Gród Podegrodzie 0-0 Hart Tęgoborze 12 września, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 0-0 Topór Tenczyn 12 września, 16:00

Kolejka 8 - 19 września

Grybovia Grybów 0-4 Topór Tenczyn 19 września, 15:00
Hart Tęgoborze 2-0 Wierchy Rabka Zdrój 19 września, 14:00
Sandecja II Nowy Sącz 2-0 Gród Podegrodzie 19 września, 11:00
LKS Uście Gorlickie 1-0 LKS Zagórzany 19 września, 14:00
Watra Białka Tatrzańska 1-1 Zawada Nowy Sącz 19 września, 14:00
Jutrzenka Zakopane 0-1 Turbacz Mszana Dolna 19 września, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka 4-3 LKS Jodłownik 19 września, 16:00
Orkan Szczyrzyc 1-0 Helena Nowy Sącz 19 września, 16:00

Kolejka 9 - 26 września

Helena Nowy Sącz 2-1 Grybovia Grybów 26 września, 15:00
LKS Jodłownik 0-3 Orkan Szczyrzyc 26 września, 15:00
równocześnie finał Pucharu Polski 2003/04 na szczeblu podokręgu Limanowa
Turbacz Mszana Dolna 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 26 września, 14:00
Zawada Nowy Sącz 2-0 Jutrzenka Zakopane 26 września, 15:00
LKS Zagórzany 2-1 Watra Białka Tatrzańska 24 września, 16:00
Gród Podegrodzie 1-2 LKS Uście Gorlickie 26 września, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 0-4 Sandecja II Nowy Sącz 26 września, 14:00
Topór Tenczyn 1-2 Hart Tęgoborze 26 września, 14:00

Kolejka 10 - 3 października

Grybovia Grybów 1-0 Hart Tęgoborze 3 października, 14:00
Sandecja II Nowy Sącz 9-1 Topór Tenczyn 3 października, 11:00
LKS Uście Gorlickie 6-2 Wierchy Rabka Zdrój 3 października, 14:00
Watra Białka Tatrzańska 2-2 Gród Podegrodzie 3 października, 15:00
Jutrzenka Zakopane 1-3 LKS Zagórzany 3 października, 14:00
Skalnik Kamionka Wielka 0-1 Zawada Nowy Sącz 3 października, 14:00
Orkan Szczyrzyc 5-0 Turbacz Mszana Dolna 3 października, 11:00
Helena Nowy Sącz 2-2 LKS Jodłownik 3 października, 14:00

Kolejka 11 - 10 października

LKS Jodłownik 5-1 Grybovia Grybów 10 października, 14:00
Turbacz Mszana Dolna 3-2 Helena Nowy Sącz 10 października, 14:00
Zawada Nowy Sącz 0-2 Orkan Szczyrzyc 10 października, 14:00
LKS Zagórzany 1-2 Skalnik Kamionka Wielka 10 października, 11:00
Gród Podegrodzie 3-1 Jutrzenka Zakopane 10 października, 14:00
Wierchy Rabka Zdrój 3-3 Watra Białka Tatrzańska 10 października, 11:00
Topór Tenczyn 1-2 LKS Uście Gorlickie 10 października, 14:00
Hart Tęgoborze 3-2 Sandecja II Nowy Sącz 10 października, 11:00

Kolejka 12 - 17 października

Grybovia Grybów 1-5 Sandecja II Nowy Sącz 17 października, 11:00
LKS Uście Gorlickie 0-0 Hart Tęgoborze 17 października, 14:00
Watra Białka Tatrzańska 4-2 Topór Tenczyn 17 października, 14:00
Jutrzenka Zakopane 3-1 Wierchy Rabka Zdrój 17 października, 11:00
Skalnik Kamionka Wielka 4-0 Gród Podegrodzie 17 października, 11:00
Orkan Szczyrzyc 8-0 LKS Zagórzany 17 października, 15:00
Helena Nowy Sącz 0-2 Zawada Nowy Sącz 17 października, 14:00
LKS Jodłownik 1-0 Turbacz Mszana Dolna 17 października, 14:00

Kolejka 13 - 24 października

Turbacz Mszana Dolna 0-0 Grybovia Grybów 24 października, 13:00
Zawada Nowy Sącz 1-4 LKS Jodłownik 24 października, 15:00
LKS Zagórzany 3-3 Helena Nowy Sącz 24 października, 14:00
Gród Podegrodzie 3-3 Orkan Szczyrzyc 24 października, 11:00
Wierchy Rabka Zdrój 1-3 Skalnik Kamionka Wielka 24 października, 11:00
Topór Tenczyn 0-0 Jutrzenka Zakopane 24 października, 15:00
Hart Tęgoborze 0-1 Watra Białka Tatrzańska 24 października, 14:00
Sandecja II Nowy Sącz 2-2 LKS Uście Gorlickie 24 października, 11:00

Kolejka 14 - 31 października

Grybovia Grybów 0-3 LKS Uście Gorlickie 31 października, 13:00
Watra Białka Tatrzańska 3-1 Sandecja II Nowy Sącz 31 października, 13:00
Jutrzenka Zakopane 2-1 Hart Tęgoborze 31 października, 11:00
Skalnik Kamionka Wielka 3-1 Topór Tenczyn 31 października, 11:00
Orkan Szczyrzyc 5-0 Wierchy Rabka Zdrój 31 października, 13:00
Helena Nowy Sącz 5-2 Gród Podegrodzie 31 października, 13:30
LKS Jodłownik 0-0 LKS Zagórzany 31 października, 13:00
Turbacz Mszana Dolna 3-1 Zawada Nowy Sącz 31 października, 13:00

Kolejka 15 - 7 listopada

Zawada Nowy Sącz 4-0 Grybovia Grybów 7 listopada, 11:00
LKS Zagórzany 3-0 Turbacz Mszana Dolna 7 listopada, 13:00
Gród Podegrodzie 1-1 LKS Jodłownik 7 listopada, 13:30
Wierchy Rabka Zdrój 0-3 Helena Nowy Sącz 7 listopada, 11:00
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 2-0
Topór Tenczyn 3-6 Orkan Szczyrzyc 7 listopada, 13:00
Hart Tęgoborze 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 7 listopada, 13:30
Sandecja II Nowy Sącz 4-0 Jutrzenka Zakopane 7 listopada, 11:00
LKS Uście Gorlickie 4-1 Watra Białka Tatrzańska 7 listopada, 13:00

Kolejka 25 (pierwotnie 16) - 29 maja

Turbacz Mszana Dolna 1-2 Gród Podegrodzie 29 maja, 16:00
Grybovia Grybów 3-1 Watra Białka Tatrzańska 29 maja, 16:00
LKS Uście Gorlickie 1-1 Jutrzenka Zakopane 29 maja, 16:00
Sandecja II Nowy Sącz 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 29 maja, 11:00
Hart Tęgoborze 2-2 Orkan Szczyrzyc 29 maja, 16:00
Topór Tenczyn 1-2 Helena Nowy Sącz 1 czerwca, 18:00
zmiana terminu ze względu na wyjazd drużyny Heleny na zagraniczny turniej
Wierchy Rabka Zdrój 1-1 LKS Jodłownik 29 maja, 11:00
LKS Zagórzany 0-1 Zawada Nowy Sącz 29 maja, 16:00

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 9-10 kwietnia

LKS Zagórzany 0-0 Grybovia Grybów 10 kwietnia, 17:00
Zawada Nowy Sącz 0-0 Gród Podegrodzie 10 kwietnia, 17:00
Turbacz Mszana Dolna 5-1 Wierchy Rabka Zdrój 10 kwietnia, 14:00
LKS Jodłownik 1-1 Topór Tenczyn 10 kwietnia, 17:00
Helena Nowy Sącz 0-1 Hart Tęgoborze 10 kwietnia, 17:00
Orkan Szczyrzyc 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 9 kwietnia, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 LKS Uście Gorlickie 10 kwietnia, 14:00
Jutrzenka Zakopane 2-0 Watra Białka Tatrzańska 18 maja, 18:00
zmiana terminu ze względu na złe warunki atmosferyczne

Kolejka 17 (pierwotnie 18) - 17 kwietnia

Orkan Szczyrzyc 3-0 LKS Uście Gorlickie 17 kwietnia, 17:00
Grybovia Grybów 2-1 Jutrzenka Zakopane 17 kwietnia, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 17 kwietnia, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 6-0 Helena Nowy Sącz 15 czerwca, 18:30
zmiana terminu na prośbę drużyny Heleny
Hart Tęgoborze 2-0 LKS Jodłownik 17 kwietnia, 17:00
Topór Tenczyn 1-0 Turbacz Mszana Dolna 17 kwietnia, 12:00
Wierchy Rabka Zdrój 0-1 Zawada Nowy Sącz 17 kwietnia, 17:00
Gród Podegrodzie 2-0 LKS Zagórzany 17 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 24 kwietnia

LKS Uście Gorlickie 5-1 Helena Nowy Sącz 24 kwietnia, 17:00
Gród Podegrodzie 2-0 Grybovia Grybów 24 kwietnia, 17:00
LKS Zagórzany 1-1 Wierchy Rabka Zdrój 24 kwietnia, 17:00
Zawada Nowy Sącz 0-0 Topór Tenczyn 24 kwietnia, 17:00
Turbacz Mszana Dolna 2-3 Hart Tęgoborze 24 kwietnia, 17:00
LKS Jodłownik 2-4 Sandecja II Nowy Sącz 24 kwietnia, 15:00
Orkan Szczyrzyc 3-0 Watra Białka Tatrzańska 24 kwietnia, 15:00
Skalnik Kamionka Wielka 0-0 Jutrzenka Zakopane 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 1 maja

Grybovia Grybów 0-0 Skalnik Kamionka Wielka 1 maja, 17:00
Jutrzenka Zakopane 4-3 Orkan Szczyrzyc 1 czerwca, 18:00
zmiana terminu ze względu na zły stan boiska
Watra Białka Tatrzańska 2-0 Helena Nowy Sącz 1 maja, 17:00
LKS Uście Gorlickie 1-2 LKS Jodłownik 1 maja, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 7-0 Turbacz Mszana Dolna 1 maja, 17:00
Hart Tęgoborze 1-1 Zawada Nowy Sącz 1 maja, 17:00
Topór Tenczyn 2-2 LKS Zagórzany 1 maja, 17:00
Wierchy Rabka Zdrój 0-0 Gród Podegrodzie 1 maja, 17:00

Kolejka 20 (pierwotnie 21) - 3 maja

Jutrzenka Zakopane 1-1 Helena Nowy Sącz 3 maja, 17:30
Wierchy Rabka Zdrój 0-1 Grybovia Grybów 3 maja, 17:30
Gród Podegrodzie 3-0 Topór Tenczyn 3 maja, 17:30
LKS Zagórzany 1-0 Hart Tęgoborze 3 maja, 17:30
Zawada Nowy Sącz 1-4 Sandecja II Nowy Sącz 3 maja, 17:30
Turbacz Mszana Dolna 1-3 LKS Uście Gorlickie 3 maja, 17:30
LKS Jodłownik 2-3 Watra Białka Tatrzańska 3 maja, 17:30
Orkan Szczyrzyc 3-1 Skalnik Kamionka Wielka 15 czerwca, 18:00
zmiana terminu ze względu na nieporozumienie dotyczące godziny pierwotnego rozpoczęcia meczu

Kolejka 21 (pierwotnie 22) - 8 maja

Grybovia Grybów 0-0 Orkan Szczyrzyc 8 maja, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 0-0 Helena Nowy Sącz 8 maja, 17:00
Jutrzenka Zakopane 1-2 LKS Jodłownik 8 maja, 18:00
Watra Białka Tatrzańska 2-3 Turbacz Mszana Dolna 8 maja, 11:00
LKS Uście Gorlickie 0-3 Zawada Nowy Sącz 8 maja, 17:00
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 2-1
Sandecja II Nowy Sącz 3-0 LKS Zagórzany 8 maja, 17:00
Hart Tęgoborze 1-2 Gród Podegrodzie 8 maja, 14:30
Topór Tenczyn 0-1 Wierchy Rabka Zdrój 8 maja, 15:00

Kolejka 22 (pierwotnie 23) - 15 maja

Topór Tenczyn 2-3 Grybovia Grybów 15 maja, 17:30
Wierchy Rabka Zdrój 0-1 Hart Tęgoborze 15 maja, 17:30
Gród Podegrodzie 0-3 Sandecja II Nowy Sącz 15 maja, 15:00
LKS Zagórzany 2-1 LKS Uście Gorlickie 15 maja, 17:00
Zawada Nowy Sącz 2-0 Watra Białka Tatrzańska 15 maja, 16:00
Turbacz Mszana Dolna 3-0 Jutrzenka Zakopane 15 maja, 17:00
LKS Jodłownik 0-0 Skalnik Kamionka Wielka 15 maja, 11:00
Helena Nowy Sącz 4-4 Orkan Szczyrzyc 15 maja, 16:00

Kolejka 23 (pierwotnie 24) - 22 maja

Grybovia Grybów 5-2 Helena Nowy Sącz 22 maja, 17:00
Orkan Szczyrzyc 0-0 LKS Jodłownik 22 maja, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 5-0 Turbacz Mszana Dolna 22 maja, 17:00
Jutrzenka Zakopane 3-3 Zawada Nowy Sącz 22 maja, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 1-0 LKS Zagórzany 22 maja, 17:00
LKS Uście Gorlickie 1-4 Gród Podegrodzie 22 maja, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 3-0 Wierchy Rabka Zdrój 22 maja, 17:00
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Hart Tęgoborze 3-2 Topór Tenczyn 22 maja, 14:30

Kolejka 24 (pierwotnie 25) - 26 maja

Hart Tęgoborze 1-0 Grybovia Grybów 26 maja, 17:00
Topór Tenczyn 0-4 Sandecja II Nowy Sącz 26 maja, 17:00
Wierchy Rabka Zdrój 0-1 LKS Uście Gorlickie 26 maja, 17:00
Gród Podegrodzie 2-0 Watra Białka Tatrzańska 26 maja, 17:00
LKS Zagórzany 3-2 Jutrzenka Zakopane 26 maja, 17:00
Zawada Nowy Sącz 0-1 Skalnik Kamionka Wielka 26 maja, 16:00
Turbacz Mszana Dolna 1-6 Orkan Szczyrzyc 26 maja, 17:00
LKS Jodłownik 3-2 Helena Nowy Sącz 26 maja, 17:00

Kolejka 26 - 5 czerwca

Grybovia Grybów 1-0 LKS Jodłownik 16 czerwca, 18:00
zmiana terminu ze względu na wyjazd drużyny LKS Jodłownik na zagraniczny turniej
Helena Nowy Sącz 3-2 Turbacz Mszana Dolna 5 czerwca, 15:00
Orkan Szczyrzyc 3-0 Zawada Nowy Sącz 5 czerwca, 17:30
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Skalnik Kamionka Wielka 7-0 LKS Zagórzany 5 czerwca, 17:30
Jutrzenka Zakopane 1-0 Gród Podegrodzie 5 czerwca, 17:30
Watra Białka Tatrzańska 4-1 Wierchy Rabka Zdrój 5 czerwca, 17:00
LKS Uście Gorlickie 4-2 Topór Tenczyn 5 czerwca, 17:30
Sandecja II Nowy Sącz 5-0 Hart Tęgoborze 5 czerwca, 11:00

Kolejka 27 - 8 czerwca

Sandecja II Nowy Sącz 3-0 Grybovia Grybów 8 czerwca, 18:00
Hart Tęgoborze 2-1 LKS Uście Gorlickie 8 czerwca, 18:00
Topór Tenczyn 3-2 Watra Białka Tatrzańska 8 czerwca, 18:00
Wierchy Rabka Zdrój 2-3 Jutrzenka Zakopane 8 czerwca, 18:00
Gród Podegrodzie 0-4 Skalnik Kamionka Wielka 8 czerwca, 18:00
LKS Zagórzany 1-8 Orkan Szczyrzyc 8 czerwca, 18:00
Zawada Nowy Sącz 0-3 Helena Nowy Sącz 8 czerwca, 18:00
Turbacz Mszana Dolna 1-1 LKS Jodłownik 8 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 12 czerwca

Grybovia Grybów 1-1 Turbacz Mszana Dolna 12 czerwca, 18:00
LKS Jodłownik 4-1 Zawada Nowy Sącz 12 czerwca, 18:00
Helena Nowy Sącz 1-1 LKS Zagórzany 12 czerwca, 18:00
na boisku Startu
Orkan Szczyrzyc 7-1 Gród Podegrodzie 12 czerwca, 15:00
Skalnik Kamionka Wielka 3-2 Wierchy Rabka Zdrój 12 czerwca, 18:00
Jutrzenka Zakopane 2-0 Topór Tenczyn 12 czerwca, 15:00
Watra Białka Tatrzańska 0-1 Hart Tęgoborze 12 czerwca, 18:00
LKS Uście Gorlickie 0-5 Sandecja II Nowy Sącz 12 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 19 czerwca

LKS Uście Gorlickie 2-3 Grybovia Grybów 19 czerwca, 18:00
Sandecja II Nowy Sącz 2-1 Watra Białka Tatrzańska 19 czerwca, 18:00
Hart Tęgoborze 7-5 Jutrzenka Zakopane 19 czerwca, 18:00
Topór Tenczyn 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 19 czerwca, 18:00
Wierchy Rabka Zdrój 0-2 Orkan Szczyrzyc 19 czerwca, 18:00
Gród Podegrodzie 6-2 Helena Nowy Sącz 19 czerwca, 18:00
LKS Zagórzany 3-0 LKS Jodłownik 19 czerwca, 18:00
Zawada Nowy Sącz 6-2 Turbacz Mszana Dolna 19 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 25 czerwca

Grybovia Grybów 2-0 Zawada Nowy Sącz 25 czerwca, 17:00
Turbacz Mszana Dolna 3-0 LKS Zagórzany 25 czerwca, 17:00
LKS Jodłownik 0-0 Gród Podegrodzie 25 czerwca, 17:00
Helena Nowy Sącz 3-0 Wierchy Rabka Zdrój 25 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Orkan Szczyrzyc 2-3 Topór Tenczyn 25 czerwca, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 4-1 Hart Tęgoborze 24 czerwca, 18:00
Jutrzenka Zakopane 1-1 Sandecja II Nowy Sącz 25 czerwca, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 2-0 LKS Uście Gorlickie 25 czerwca, 17:00

Baraże o udział w lidze okręgowej (Nowy Sącz)

IV liga 2004/2005 (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))

Liga okręgowa 2004/2005 (Tarnów)

Klasa A 2004/2005 (Nowy Sącz (wschód))
Klasa A 2004/2005 (Nowy Sącz (zachód))
Klasa A 2004/2005 (Podhale)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas