[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2004/2005, grupa: Nowy Sącz (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Limanovia Limanowa 26 67 21 4 1 60-10 12 1 0 36-4 9 3 1 24-6
2.  Gorce Kamienica 26 53 16 5 5 58-35 11 1 1 37-15 5 4 4 21-20
3.  Laskovia Laskowa 26 49 14 7 5 58-29 9 2 2 29-9 5 5 3 29-20
4.  LKS Świniarsko 26 48 15 3 8 59-45 10 0 3 38-20 5 3 5 21-25
5.  Dobrzanka Dobra 26 35 10 5 11 51-49 7 3 3 34-22 3 2 8 17-27
6.  AKS Ujanowice 26 33 9 6 11 54-50 6 5 2 34-17 3 1 9 20-33
7.  Nawoj Nawojowa 26 32 9 5 12 30-34 6 2 5 14-12 3 3 7 16-22 2 3 1 0 1 3-2
8.  KS Tymbark 26 32 8 8 10 42-42 6 3 4 25-16 2 5 6 17-26 2 3 1 0 1 2-3
9.  Sokół Słopnice 26 31 8 7 11 32-37 6 4 3 19-11 2 3 8 13-26
10.  Zyndram Łącko 26 30 8 6 12 32-46 4 3 6 20-25 4 3 6 12-21
11.  Start Nowy Sącz 26 28 8 4 14 39-63 5 2 6 25-28 3 2 8 14-35
12.  Jaworzanka Jaworzna 26 26 7 5 14 23-42 4 4 5 8-16 3 1 9 15-26 2 3 1 0 1 2-2
13.  Barciczanka Barcice 26 26 6 8 12 26-41 3 6 4 15-19 3 2 8 11-22 2 3 1 0 1 2-2
14.  LKS Mordarka 26 19 6 1 19 34-75 4 1 8 22-28 2 0 11 12-47
Dobrzanka Dobra swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa na boisku LKS Witów Mszana Górna a Laskovia Laskowa na stadionie LKS Płomień Limanowa.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Limanovia Limanowa    1-0 2-0 3-0 1-1 5-3 1-0 4-0 2-0 3-0 2-0 2-0 3-0 7-0 
 2 Gorce Kamienica1-5     0-0 3-1 3-1 3-0 3-0 2-1 5-1 4-3 5-1 2-1 1-0 5-1 
 3 Laskovia Laskowa1-1 2-0     2-3 0-1 1-0 2-1 2-1 1-1 4-0 3-0 3-0* 3-1 5-0 
 4 LKS Świniarsko0-3 4-2 3-4     4-2 3-1 3-1 4-2 3-1 2-0 1-0 3-4 1-0 7-0 
 5 Dobrzanka Dobra0-3 2-4 3-0 5-1     5-4 1-3 1-1 3-1 2-2 4-0 2-1 1-1 5-1 
 6 AKS Ujanowice0-1 2-3 2-2 1-1 5-0     2-2 3-3 2-1 0-0 6-1 3-1 6-1 2-1 
 7 Nawoj Nawojowa0-0 2-1 3-2 0-1 2-1 1-0     0-2 3-1 0-0 3-0 0-1 0-2 0-1 
 8 KS Tymbark1-0 3-3 2-2 2-3 3-0 3-1 0-3     2-1 0-1 1-2 0-0 3-0 5-0 
 9 Sokół Słopnice1-2 1-2 1-1 2-1 2-0 4-1 1-1 0-0     3-0 1-1 2-0 0-2 1-0 
 10 Zyndram Łącko0-2 1-1 1-3 4-2 1-0 2-2 1-4 1-2 1-2     2-3 3-2 1-1 2-1 
 11 Start Nowy Sącz0-2 0-0 1-3 2-5 2-6 4-1 4-0 4-2 1-1 1-2     2-1 0-2 4-3 
 12 Jaworzanka Jaworzna0-0 0-1 0-6 1-1 2-0 0-3* 0-0 1-1 1-0 1-0 0-2     1-0 1-2 
 13 Barciczanka Barcice2-3 1-1 1-5 0-0 1-1 0-1 1-0 1-1 1-1 0-1 2-2 2-1     3-2 
 14 LKS Mordarka0-2 1-3 1-1 0-2 1-4 2-3 3-1 3-1 1-2 1-3 5-2 2-3 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Sokół Słopnice 2-0 Dobrzanka Dobra
Barciczanka Barcice 2-3 Limanovia Limanowa 18 sierpnia
KS Tymbark 0-0 Jaworzanka Jaworzna
LKS Mordarka 1-1 Laskovia Laskowa 25 sierpnia
Zyndram Łącko 2-2 AKS Ujanowice
Nawoj Nawojowa 3-0 Start Nowy Sącz
LKS Świniarsko 4-2 Gorce Kamienica

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Dobrzanka Dobra 2-4 Gorce Kamienica
Start Nowy Sącz 2-5 LKS Świniarsko
AKS Ujanowice 2-2 Nawoj Nawojowa
Laskovia Laskowa 4-0 Zyndram Łącko
Jaworzanka Jaworzna 1-2 LKS Mordarka
Limanovia Limanowa 4-0 KS Tymbark
Sokół Słopnice 0-2 Barciczanka Barcice

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Barciczanka Barcice 1-1 Dobrzanka Dobra
KS Tymbark 2-1 Sokół Słopnice
LKS Mordarka 0-2 Limanovia Limanowa
Zyndram Łącko 3-2 Jaworzanka Jaworzna
Nawoj Nawojowa 3-2 Laskovia Laskowa
LKS Świniarsko 3-1 AKS Ujanowice
Gorce Kamienica 5-1 Start Nowy Sącz

Kolejka 4 - 5 września

Dobrzanka Dobra 4-0 Start Nowy Sącz
AKS Ujanowice 2-3 Gorce Kamienica
Laskovia Laskowa 2-3 LKS Świniarsko
Jaworzanka Jaworzna 0-0 Nawoj Nawojowa
Limanovia Limanowa 3-0 Zyndram Łącko
Sokół Słopnice 1-0 LKS Mordarka
Barciczanka Barcice 1-1 KS Tymbark

Kolejka 5 - 12 września

KS Tymbark 3-0 Dobrzanka Dobra
LKS Mordarka 2-1 Barciczanka Barcice
Zyndram Łącko 1-2 Sokół Słopnice
Nawoj Nawojowa 0-0 Limanovia Limanowa
LKS Świniarsko 3-4 Jaworzanka Jaworzna
Gorce Kamienica 0-0 Laskovia Laskowa
Start Nowy Sącz 4-1 AKS Ujanowice

Kolejka 6 - 19 września

Dobrzanka Dobra 5-4 AKS Ujanowice
Laskovia Laskowa 3-0 Start Nowy Sącz
Jaworzanka Jaworzna 0-1 Gorce Kamienica
Limanovia Limanowa 3-0 LKS Świniarsko 11 listopada
Sokół Słopnice 1-1 Nawoj Nawojowa
Barciczanka Barcice 0-1 Zyndram Łącko
KS Tymbark 5-0 LKS Mordarka

Kolejka 7 - 26 września

LKS Mordarka 1-4 Dobrzanka Dobra
Zyndram Łącko 1-2 KS Tymbark
Nawoj Nawojowa 0-2 Barciczanka Barcice
LKS Świniarsko 3-1 Sokół Słopnice
Gorce Kamienica 1-5 Limanovia Limanowa
Start Nowy Sącz 2-1 Jaworzanka Jaworzna
AKS Ujanowice 2-2 Laskovia Laskowa

Kolejka 8 - 3 października

Dobrzanka Dobra 3-0 Laskovia Laskowa
Jaworzanka Jaworzna 0-3 AKS Ujanowice
(wo)
mecz przerwany w 75. minucie przy stanie 1-3 - gospodarze odmówili dalszej gry po brutalnym faulu rywala
Limanovia Limanowa 2-0 Start Nowy Sącz
Sokół Słopnice 1-2 Gorce Kamienica
Barciczanka Barcice 0-0 LKS Świniarsko
KS Tymbark 0-3 Nawoj Nawojowa
LKS Mordarka 1-3 Zyndram Łącko

Kolejka 9 - 10 października

Zyndram Łącko 1-0 Dobrzanka Dobra
Nawoj Nawojowa 0-1 LKS Mordarka
LKS Świniarsko 4-2 KS Tymbark
Gorce Kamienica 1-0 Barciczanka Barcice
Start Nowy Sącz 1-1 Sokół Słopnice
AKS Ujanowice 0-1 Limanovia Limanowa
Laskovia Laskowa 3-0 Jaworzanka Jaworzna
(wo)
brak ważnych kart zdrowia zawodników gości - na boisku 2-1

Kolejka 10 - 17 października

Dobrzanka Dobra 2-1 Jaworzanka Jaworzna
Limanovia Limanowa 2-0 Laskovia Laskowa
Sokół Słopnice 4-1 AKS Ujanowice
Barciczanka Barcice 2-2 Start Nowy Sącz
KS Tymbark 3-3 Gorce Kamienica
LKS Mordarka 0-2 LKS Świniarsko
Zyndram Łącko 1-4 Nawoj Nawojowa

Kolejka 11 - 24 października

Nawoj Nawojowa 2-1 Dobrzanka Dobra
LKS Świniarsko 2-0 Zyndram Łącko
Gorce Kamienica 5-1 LKS Mordarka
Start Nowy Sącz 4-2 KS Tymbark
AKS Ujanowice 6-1 Barciczanka Barcice
Laskovia Laskowa 1-1 Sokół Słopnice
Jaworzanka Jaworzna 0-0 Limanovia Limanowa

Kolejka 12 - 31 października

Dobrzanka Dobra 0-3 Limanovia Limanowa
Sokół Słopnice 2-0 Jaworzanka Jaworzna
Barciczanka Barcice 1-5 Laskovia Laskowa
KS Tymbark 3-1 AKS Ujanowice
LKS Mordarka 5-2 Start Nowy Sącz
Zyndram Łącko 1-1 Gorce Kamienica
Nawoj Nawojowa 0-1 LKS Świniarsko

Kolejka 13 - 7 listopada

LKS Świniarsko 4-2 Dobrzanka Dobra
Gorce Kamienica 3-0 Nawoj Nawojowa
Start Nowy Sącz 1-2 Zyndram Łącko
AKS Ujanowice 2-1 LKS Mordarka
Laskovia Laskowa 2-1 KS Tymbark
Jaworzanka Jaworzna 1-0 Barciczanka Barcice
Limanovia Limanowa 2-0 Sokół Słopnice

Kolejka 14 - 10 kwietnia

Dobrzanka Dobra 3-1 Sokół Słopnice
Limanovia Limanowa 3-0 Barciczanka Barcice
Jaworzanka Jaworzna 1-1 KS Tymbark
Laskovia Laskowa 5-0 LKS Mordarka
AKS Ujanowice 0-0 Zyndram Łącko
Start Nowy Sącz 4-0 Nawoj Nawojowa 13 kwietnia
Gorce Kamienica 3-1 LKS Świniarsko

Kolejka 15 - 17 kwietnia

Gorce Kamienica 3-1 Dobrzanka Dobra
LKS Świniarsko 1-0 Start Nowy Sącz
Nawoj Nawojowa 1-0 AKS Ujanowice
Zyndram Łącko 1-3 Laskovia Laskowa
LKS Mordarka 2-3 Jaworzanka Jaworzna
KS Tymbark 1-0 Limanovia Limanowa
Barciczanka Barcice 1-1 Sokół Słopnice

Kolejka 16 - 24 kwietnia

Dobrzanka Dobra 1-1 Barciczanka Barcice
Sokół Słopnice 0-0 KS Tymbark
Limanovia Limanowa 7-0 LKS Mordarka
Jaworzanka Jaworzna 1-0 Zyndram Łącko
Laskovia Laskowa 2-1 Nawoj Nawojowa
AKS Ujanowice 1-1 LKS Świniarsko
Start Nowy Sącz 0-0 Gorce Kamienica

Kolejka 17 - 1 maja

Start Nowy Sącz 2-6 Dobrzanka Dobra
Gorce Kamienica 3-0 AKS Ujanowice
LKS Świniarsko 3-4 Laskovia Laskowa
Nawoj Nawojowa 0-1 Jaworzanka Jaworzna
Zyndram Łącko 0-2 Limanovia Limanowa
LKS Mordarka 1-2 Sokół Słopnice
KS Tymbark 3-0 Barciczanka Barcice

Kolejka 18 - 3 maja

Dobrzanka Dobra 1-1 KS Tymbark
w Tymbarku
Barciczanka Barcice 3-2 LKS Mordarka
Sokół Słopnice 3-0 Zyndram Łącko
Limanovia Limanowa 1-0 Nawoj Nawojowa
Jaworzanka Jaworzna 1-1 LKS Świniarsko
Laskovia Laskowa 2-0 Gorce Kamienica
AKS Ujanowice 6-1 Start Nowy Sącz

Kolejka 19 - 8 maja

AKS Ujanowice 5-0 Dobrzanka Dobra
Start Nowy Sącz 1-3 Laskovia Laskowa
Gorce Kamienica 2-1 Jaworzanka Jaworzna
LKS Świniarsko 0-3 Limanovia Limanowa
Nawoj Nawojowa 3-1 Sokół Słopnice
Zyndram Łącko 1-1 Barciczanka Barcice 26 maja
LKS Mordarka 3-1 KS Tymbark

Kolejka 20 - 15 maja

Dobrzanka Dobra 5-1 LKS Mordarka 18 maja
KS Tymbark 0-1 Zyndram Łącko
Barciczanka Barcice 1-0 Nawoj Nawojowa
Sokół Słopnice 2-1 LKS Świniarsko
Limanovia Limanowa 1-0 Gorce Kamienica
Jaworzanka Jaworzna 0-2 Start Nowy Sącz
Laskovia Laskowa 1-0 AKS Ujanowice

Kolejka 21 - 22 maja

Laskovia Laskowa 0-1 Dobrzanka Dobra
AKS Ujanowice 3-1 Jaworzanka Jaworzna
Start Nowy Sącz 0-2 Limanovia Limanowa
Gorce Kamienica 5-1 Sokół Słopnice 26 maja
LKS Świniarsko 1-0 Barciczanka Barcice
Nawoj Nawojowa 0-2 KS Tymbark
Zyndram Łącko 2-1 LKS Mordarka

Kolejka 22 - 29 maja

Dobrzanka Dobra 2-2 Zyndram Łącko
LKS Mordarka 3-1 Nawoj Nawojowa
KS Tymbark 2-3 LKS Świniarsko
Barciczanka Barcice 1-1 Gorce Kamienica
Sokół Słopnice 1-1 Start Nowy Sącz
Limanovia Limanowa 5-3 AKS Ujanowice
Jaworzanka Jaworzna 0-6 Laskovia Laskowa

Kolejka 23 - 5 czerwca

Jaworzanka Jaworzna 2-0 Dobrzanka Dobra
Laskovia Laskowa 1-1 Limanovia Limanowa
AKS Ujanowice 2-1 Sokół Słopnice
Start Nowy Sącz 0-2 Barciczanka Barcice
Gorce Kamienica 2-1 KS Tymbark
LKS Świniarsko 7-0 LKS Mordarka
Nawoj Nawojowa 0-0 Zyndram Łącko

Kolejka 24 - 12 czerwca

Dobrzanka Dobra 1-3 Nawoj Nawojowa
Zyndram Łącko 4-2 LKS Świniarsko
LKS Mordarka 1-3 Gorce Kamienica
KS Tymbark 1-2 Start Nowy Sącz
Barciczanka Barcice 0-1 AKS Ujanowice
Sokół Słopnice 1-1 Laskovia Laskowa
Limanovia Limanowa 2-0 Jaworzanka Jaworzna

Kolejka 25 - 19 czerwca

Limanovia Limanowa 1-1 Dobrzanka Dobra
Jaworzanka Jaworzna 1-0 Sokół Słopnice
Laskovia Laskowa 3-1 Barciczanka Barcice
AKS Ujanowice 3-3 KS Tymbark
Start Nowy Sącz 4-3 LKS Mordarka
Gorce Kamienica 4-3 Zyndram Łącko
LKS Świniarsko 3-1 Nawoj Nawojowa

REKLAMA

Kolejka 26 - 26 czerwca

Dobrzanka Dobra 5-1 LKS Świniarsko
Nawoj Nawojowa 2-1 Gorce Kamienica
Zyndram Łącko 2-3 Start Nowy Sącz
LKS Mordarka 2-3 AKS Ujanowice
KS Tymbark 2-2 Laskovia Laskowa
Barciczanka Barcice 2-1 Jaworzanka Jaworzna
Sokół Słopnice 1-2 Limanovia Limanowa

Baraże o udział w lidze okręgowej (Nowy Sącz)

Liga okręgowa 2004/2005 (Nowy Sącz)

Klasa A 2004/2005 (Nowy Sącz (wschód))
Klasa A 2004/2005 (Podhale)

Klasa B 2004/2005 (Limanowa)
Klasa B 2004/2005 (Nowy Sącz)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas