[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przełęcz Tylicz 28 71 23 2 3 93-32 12 2 0 54-11 11 0 3 39-21 2 3 1 0 1 5-4
2.  Librantovia Librantowa 28 71 23 2 3 97-25 13 0 1 55-10 10 2 2 42-15 2 3 1 0 1 4-5
3.  Zawisza Rożnów 28 64 20 4 4 86-25 10 2 2 50-11 10 2 2 36-14
4.  Zabełcze Nowy Sącz 28 63 19 6 3 63-27 12 2 0 37-8 7 4 3 26-19
5.  Królovia Królowa Górna 28 51 15 6 7 57-32 8 5 1 31-13 7 1 6 26-19
6.  Chruślice Nowy Sącz 28 42 12 6 10 46-48 6 3 5 19-21 6 3 5 27-27
7.  Dąbrovia Wielogłowy 28 37 11 4 13 53-47 5 2 7 28-27 6 2 6 25-20
8.  LKS Ubiad 28 34 10 4 14 63-56 8 2 4 44-24 2 2 10 19-32
9.  Zamczysko Marcinkowice 28 33 10 3 15 60-62 6 0 8 35-27 4 3 7 25-35 2 3 1 0 1 7-5
10.  Galicja Nowy Sącz 28 33 10 3 15 64-75 7 1 6 38-31 3 2 9 26-44 2 3 1 0 1 5-7
11.  LKS Łęka 28 25 6 7 15 50-85 4 3 7 33-43 2 4 8 17-42
12.  KPT Nawojowa 28 20 5 5 18 31-71 3 4 7 18-30 2 1 11 13-41
13.  Olimpik Powroźnik 28 18 5 3 20 29-73 3 1 10 17-33 2 2 10 12-40 2 4 1 1 0 3-2
14.  Budowlani Jazowsko 28 18 4 6 18 38-89 3 4 7 23-37 1 2 11 15-52 2 1 0 1 1 2-3
15.  Górka Szczereż 28 14 3 5 20 28-117 2 2 10 14-39 1 3 10 14-78
Galicja Nowy Sącz rozgrywa mecze w roli gospodarza na boisku KS Zabełcze Nowy Sącz, Górka Szczereż na stadionie LKS Budowlani Jazowsko, Dąbrovia Dąbrowa na boisku LKS Librantovia Librantova, Chruślice Nowy Sącz na stadionie KS Jedność Nowy Sącz, KPT Nawojowa na boisku LKS Nawoj Nawojowa a LKS Łęka na stadionie LKS Korzenna.
Sokół Krużlowa Wyżna wycofał się po 8. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Przełęcz Tylicz    3-1 1-0 1-1 1-0 4-1 5-0 3-0 4-1 2-2 4-2 4-0 3-0 11-1 8-2 
 2 Librantovia Librantowa3-2     0-3 1-0 2-1 3-2 1-0 4-0 6-0 5-0 9-1 4-0 1-0 6-0 10-1 
 3 Zawisza Rożnów1-2 1-2     0-0 2-1 3-2 3-1 1-1 2-0 2-0 5-1 6-0 3-0 6-0 15-1 
 4 Zabełcze Nowy Sącz1-0 2-1 2-2     3-2 1-1 2-1 1-0 3-0* 3-0 2-0 2-1 4-0 2-0 9-0 
 5 Królovia Królowa Górna4-1 2-2 0-1 2-0     6-1 1-1 1-0 1-1 3-2 2-2 2-1 3-0* 1-1 3-0* 
 6 Chruślice Nowy Sącz0-4 0-1 2-3 3-1 1-1     2-0 3-0 0-4 3-2 0-0 0-2 2-1 2-1 1-1 
 7 Dąbrovia Wielogłowy2-3 0-1 1-5 0-1 3-1 1-3     5-2 2-4 0-4 1-1 1-0 5-0 5-0 2-2 
 8 LKS Ubiad2-3 0-3 1-2 2-2 1-3 4-3 3-3     4-2 5-0 1-0 6-0 7-1 4-2 4-0 
 9 Zamczysko Marcinkowice1-2 0-3 0-3* 0-3 1-3 1-2 0-4 2-0     7-2 6-1 5-0 *** 3-1 9-0 
 10 Galicja Nowy Sącz2-4 3-6 1-4 2-3 4-0 1-2 1-3 3-2 3-0*     1-1 3-2 3-0* 6-1 5-3 
 11 LKS Łęka2-7 2-6 4-2 2-3 0-3 2-2 0-2 2-2 4-4 3-6     4-2 1-4 1-0 6-0* 
 12 KPT Nawojowa0-2 0-2 1-4 3-3 0-3 1-1 1-0 1-3 2-4 2-1 2-1     3-4 1-1 1-1 
 13 Olimpik Powroźnik0-2 0-3* 1-1 2-3 1-4 0-3* 0-3 3-1 1-3 5-1 2-4 0-3*     2-1 0-1 
 14 Budowlani Jazowsko1-3 0-9 0-2 1-2 0-3* 0-3* 1-4 3-2 2-2 2-2 5-0 2-2 1-1     5-2 
 15 Górka Szczereż2-4 2-2 0-4 0-4 0-1 0-1 0-3 0-6 1-0 2-4 2-3 2-0 1-1 2-6     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Przełęcz Tylicz 3-0 Olimpik Powroźnik 14 sierpnia
LKS Łęka 3-6 Galicja Nowy Sącz 14 listopada
Górka Szczereż 2-6 Budowlani Jazowsko
LKS Ubiad 4-2 Zamczysko Marcinkowice
Zabełcze Nowy Sącz 2-1 KPT Nawojowa
Królovia Królowa Górna - Sokół Krużlowa Wyżna
było 7-1, anulowany
Chruślice Nowy Sącz 0-1 Librantovia Librantowa
Zawisza Rożnów 3-1 Dąbrovia Wielogłowy

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Chruślice Nowy Sącz 2-0 Dąbrovia Wielogłowy
Sokół Krużlowa Wyżna - Zabełcze Nowy Sącz
było 2-2, anulowany
KPT Nawojowa 1-3 LKS Ubiad
Zamczysko Marcinkowice 9-0 Górka Szczereż
Budowlani Jazowsko 5-0 LKS Łęka
Galicja Nowy Sącz 2-4 Przełęcz Tylicz
Olimpik Powroźnik 1-1 Zawisza Rożnów
Królovia Królowa Górna 2-2 Librantovia Librantowa

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Zawisza Rożnów 2-0 Galicja Nowy Sącz
Przełęcz Tylicz 11-1 Budowlani Jazowsko
LKS Łęka 4-4 Zamczysko Marcinkowice
Górka Szczereż 2-0 KPT Nawojowa
LKS Ubiad - Sokół Krużlowa Wyżna
było 5-1, anulowany
Zabełcze Nowy Sącz 2-1 Librantovia Librantowa
Królovia Królowa Górna 6-1 Chruślice Nowy Sącz
Olimpik Powroźnik 0-3 Dąbrovia Wielogłowy

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Librantovia Librantowa 4-0 LKS Ubiad
Sokół Krużlowa Wyżna - Górka Szczereż
było 6-6, anulowany
Zamczysko Marcinkowice 1-2 Przełęcz Tylicz
Budowlani Jazowsko 0-2 Zawisza Rożnów
Chruślice Nowy Sącz 2-1 Olimpik Powroźnik
LKS Łęka 4-2 KPT Nawojowa
Galicja Nowy Sącz 1-3 Dąbrovia Wielogłowy
Królovia Królowa Górna 2-0 Zabełcze Nowy Sącz

Kolejka 5 - 5 września

Zawisza Rożnów 2-0 Zamczysko Marcinkowice
Przełęcz Tylicz 4-0 KPT Nawojowa
LKS Łęka - Sokół Krużlowa Wyżna
było 3-4, anulowany
Górka Szczereż 2-2 Librantovia Librantowa
Dąbrovia Wielogłowy 5-0 Budowlani Jazowsko
Zabełcze Nowy Sącz 1-1 Chruślice Nowy Sącz
Olimpik Powroźnik 5-1 Galicja Nowy Sącz
LKS Ubiad 1-3 Królovia Królowa Górna

Kolejka 6 - 12 września

LKS Ubiad 4-3 Chruślice Nowy Sącz
Zawisza Rożnów - Sokół Krużlowa Wyżna
było 5-1, anulowany
Przełęcz Tylicz 3-1 Librantovia Librantowa
Dąbrovia Wielogłowy 1-0 KPT Nawojowa
Olimpik Powroźnik 1-3 Zamczysko Marcinkowice
Galicja Nowy Sącz 6-1 Budowlani Jazowsko
Górka Szczereż 0-4 Zabełcze Nowy Sącz
LKS Łęka 0-3 Królovia Królowa Górna

Kolejka 7 - 19 września

Librantovia Librantowa 0-3 Zawisza Rożnów
Chruślice Nowy Sącz 2-1 Budowlani Jazowsko
Zamczysko Marcinkowice 7-2 Galicja Nowy Sącz
KPT Nawojowa 3-4 Olimpik Powroźnik
Królovia Królowa Górna 4-1 Przełęcz Tylicz
Zabełcze Nowy Sącz 2-0 LKS Łęka
LKS Ubiad 4-0 Górka Szczereż
Sokół Krużlowa Wyżna - Dąbrovia Wielogłowy
było 3-3, anulowany

Kolejka 8 - 26 września

Dąbrovia Wielogłowy 0-1 Librantovia Librantowa
Górka Szczereż 0-1 Chruślice Nowy Sącz
Olimpik Powroźnik - Sokół Krużlowa Wyżna
było 3-1, anulowany
Galicja Nowy Sącz 3-2 KPT Nawojowa
Budowlani Jazowsko 2-2 Zamczysko Marcinkowice
LKS Łęka 2-2 LKS Ubiad
Przełęcz Tylicz 1-1 Zabełcze Nowy Sącz
Zawisza Rożnów 2-1 Królovia Królowa Górna

Kolejka 9 - 3 października

Pauza: Galicja Nowy Sącz.
 
Królovia Królowa Górna 1-1 Dąbrovia Wielogłowy
KPT Nawojowa 1-1 Budowlani Jazowsko
Librantovia Librantowa 1-0 Olimpik Powroźnik
Zabełcze Nowy Sącz 2-2 Zawisza Rożnów
LKS Ubiad 2-3 Przełęcz Tylicz
Górka Szczereż 2-3 LKS Łęka
Chruślice Nowy Sącz 0-4 Zamczysko Marcinkowice

Kolejka 10 - 10 października

Pauza: Budowlani Jazowsko.
 
LKS Łęka 2-2 Chruślice Nowy Sącz
Olimpik Powroźnik 1-4 Królovia Królowa Górna
Dąbrovia Wielogłowy 0-1 Zabełcze Nowy Sącz
Galicja Nowy Sącz 3-6 Librantovia Librantowa
Zamczysko Marcinkowice 5-0 KPT Nawojowa
Przełęcz Tylicz 8-2 Górka Szczereż
Zawisza Rożnów 1-1 LKS Ubiad

Kolejka 11 - 17 października

Pauza: Zamczysko Marcinkowice.
 
LKS Ubiad 3-3 Dąbrovia Wielogłowy
Zabełcze Nowy Sącz 4-0 Olimpik Powroźnik
Królovia Królowa Górna 3-2 Galicja Nowy Sącz
Chruślice Nowy Sącz 0-2 KPT Nawojowa
Librantovia Librantowa 6-0 Budowlani Jazowsko
Górka Szczereż 0-4 Zawisza Rożnów
LKS Łęka 2-7 Przełęcz Tylicz

Kolejka 12 - 24 października

Pauza: KPT Nawojowa.
 
Budowlani Jazowsko 0-3 Królovia Królowa Górna
(wo)
brak ważnych kart zdrowia zawodników gospodarzy
Galicja Nowy Sącz 2-3 Zabełcze Nowy Sącz
Olimpik Powroźnik 3-1 LKS Ubiad
Przełęcz Tylicz 4-1 Chruślice Nowy Sącz
Dąbrovia Wielogłowy 2-2 Górka Szczereż
Zamczysko Marcinkowice 0-3 Librantovia Librantowa
Zawisza Rożnów 5-1 LKS Łęka

Kolejka 13 - 31 października

Pauza: Chruślice Nowy Sącz.
 
LKS Łęka 0-2 Dąbrovia Wielogłowy
Górka Szczereż 1-1 Olimpik Powroźnik
LKS Ubiad 5-0 Galicja Nowy Sącz
Zabełcze Nowy Sącz 2-0 Budowlani Jazowsko
Królovia Królowa Górna 1-1 Zamczysko Marcinkowice
Librantovia Librantowa 4-0 KPT Nawojowa
Przełęcz Tylicz 1-0 Zawisza Rożnów

Kolejka 14 - 7 listopada

Pauza: Librantovia Librantowa.
 
Zawisza Rożnów 3-2 Chruślice Nowy Sącz
KPT Nawojowa 0-3 Królovia Królowa Górna
Zamczysko Marcinkowice 0-3 Zabełcze Nowy Sącz
Budowlani Jazowsko 3-2 LKS Ubiad
Galicja Nowy Sącz 5-3 Górka Szczereż
Olimpik Powroźnik 2-4 LKS Łęka
Dąbrovia Wielogłowy 2-3 Przełęcz Tylicz

Kolejka 15 - 11 listopada

Pauza: Przełęcz Tylicz.
 
Librantovia Librantowa 9-1 LKS Łęka
KPT Nawojowa 1-4 Zawisza Rożnów
Budowlani Jazowsko 1-1 Olimpik Powroźnik
Królovia Królowa Górna 3-0 Górka Szczereż
(wo)
goście opuścili boisko w 15. minucie przy stanie 1-0, protestując przeciw otrzymanym czerwonym kartkom
Zabełcze Nowy Sącz 1-0 LKS Ubiad
Zamczysko Marcinkowice 0-4 Dąbrovia Wielogłowy
Chruślice Nowy Sącz 3-2 Galicja Nowy Sącz

Kolejka 16 - 10 kwietnia

Pauza: Królovia Królowa Górna.
 
Dąbrovia Wielogłowy 1-5 Zawisza Rożnów
Olimpik Powroźnik 0-2 Przełęcz Tylicz
Galicja Nowy Sącz 1-1 LKS Łęka
Budowlani Jazowsko 5-2 Górka Szczereż
Zamczysko Marcinkowice 2-0 LKS Ubiad
KPT Nawojowa 3-3 Zabełcze Nowy Sącz
Librantovia Librantowa 3-2 Chruślice Nowy Sącz

Kolejka 17 - 17 kwietnia

Pauza: Zabełcze Nowy Sącz.
 
Librantovia Librantowa 2-1 Królovia Królowa Górna
Dąbrovia Wielogłowy 1-3 Chruślice Nowy Sącz
LKS Ubiad 6-0 KPT Nawojowa
Górka Szczereż 1-0 Zamczysko Marcinkowice
LKS Łęka 1-0 Budowlani Jazowsko
Przełęcz Tylicz 2-2 Galicja Nowy Sącz
Zawisza Rożnów 3-0 Olimpik Powroźnik

Kolejka 18 - 24 kwietnia

Pauza: LKS Ubiad.
 
Dąbrovia Wielogłowy 5-0 Olimpik Powroźnik
Galicja Nowy Sącz 1-4 Zawisza Rożnów
Budowlani Jazowsko 1-3 Przełęcz Tylicz
Zamczysko Marcinkowice 6-1 LKS Łęka
KPT Nawojowa 1-1 Górka Szczereż
Librantovia Librantowa 1-0 Zabełcze Nowy Sącz
Chruślice Nowy Sącz 1-1 Królovia Królowa Górna

Kolejka 19 - 1 maja

Pauza: Górka Szczereż.
 
KPT Nawojowa 2-1 LKS Łęka 11 maja
Dąbrovia Wielogłowy 0-4 Galicja Nowy Sącz
Zabełcze Nowy Sącz 3-2 Królovia Królowa Górna
LKS Ubiad 0-3 Librantovia Librantowa
Przełęcz Tylicz 4-1 Zamczysko Marcinkowice
Zawisza Rożnów 6-0 Budowlani Jazowsko
Olimpik Powroźnik 0-3 Chruślice Nowy Sącz
(wo)
na boisku 0-1

Kolejka 20 - 3 maja

Pauza: LKS Łęka.
 
Chruślice Nowy Sącz 3-1 Zabełcze Nowy Sącz
Galicja Nowy Sącz 3-0 Olimpik Powroźnik
(wo)
na boisku 5-4
Królovia Królowa Górna 1-0 LKS Ubiad
Zamczysko Marcinkowice 0-3 Zawisza Rożnów
(wo)
na boisku 0-2
KPT Nawojowa 0-2 Przełęcz Tylicz
Librantovia Librantowa 10-1 Górka Szczereż
Budowlani Jazowsko 1-4 Dąbrovia Wielogłowy

Kolejka 21 - 8 maja

Pauza: Zawisza Rożnów.
 
Zamczysko Marcinkowice - Olimpik Powroźnik
(wo)
obustronny walkower - na boisku 2-0
Budowlani Jazowsko 2-2 Galicja Nowy Sącz 8 czerwca
Zabełcze Nowy Sącz 9-0 Górka Szczereż 8 czerwca
Królovia Królowa Górna 2-2 LKS Łęka
Chruślice Nowy Sącz 3-0 LKS Ubiad
Librantovia Librantowa 3-2 Przełęcz Tylicz
KPT Nawojowa 1-0 Dąbrovia Wielogłowy

Kolejka 22 - 15 maja

Pauza: Dąbrovia Wielogłowy.
 
Galicja Nowy Sącz 3-0 Zamczysko Marcinkowice
(wo)
na boisku 5-7
Olimpik Powroźnik 0-3 KPT Nawojowa
(wo)
na boisku 1-2
Przełęcz Tylicz 1-0 Królovia Królowa Górna
LKS Łęka 2-3 Zabełcze Nowy Sącz
Górka Szczereż 0-6 LKS Ubiad
Zawisza Rożnów 1-2 Librantovia Librantowa
Budowlani Jazowsko 0-3 Chruślice Nowy Sącz
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 23 - 22 maja

Pauza: Olimpik Powroźnik.
 
Chruślice Nowy Sącz 1-1 Górka Szczereż
KPT Nawojowa 2-1 Galicja Nowy Sącz 1 czerwca
Zamczysko Marcinkowice 3-1 Budowlani Jazowsko
LKS Ubiad 1-0 LKS Łęka
Zabełcze Nowy Sącz 1-0 Przełęcz Tylicz
Królovia Królowa Górna 0-1 Zawisza Rożnów
Librantovia Librantowa 1-0 Dąbrovia Wielogłowy

Kolejka 24 - 26 maja

Pauza: Galicja Nowy Sącz.
 
Budowlani Jazowsko 2-2 KPT Nawojowa
Olimpik Powroźnik 0-3 Librantovia Librantowa
(wo)
na boisku 2-1
Zawisza Rożnów 0-0 Zabełcze Nowy Sącz
Przełęcz Tylicz 3-0 LKS Ubiad
LKS Łęka 6-0 Górka Szczereż
(wo)
mecz przerwany w 35. minucie na skutek zdekompletowania drużyny Górki po otrzymaniu 5 czerwonych kartek - utrzymano wynik z boiska
Zamczysko Marcinkowice 1-2 Chruślice Nowy Sącz
Dąbrovia Wielogłowy 3-1 Królovia Królowa Górna

Kolejka 25 - 29 maja

Pauza: Budowlani Jazowsko.
 
Zabełcze Nowy Sącz 2-1 Dąbrovia Wielogłowy
Librantovia Librantowa 5-0 Galicja Nowy Sącz
KPT Nawojowa 2-4 Zamczysko Marcinkowice
Górka Szczereż 2-4 Przełęcz Tylicz
LKS Ubiad 1-2 Zawisza Rożnów
Chruślice Nowy Sącz 0-0 LKS Łęka
Królovia Królowa Górna 3-0 Olimpik Powroźnik
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie Olimpika - na boisku 7-0

Kolejka 26 - 5 czerwca

Pauza: Zamczysko Marcinkowice.
 
Budowlani Jazowsko 0-9 Librantovia Librantowa
Zawisza Rożnów 15-1 Górka Szczereż
Przełęcz Tylicz 4-2 LKS Łęka
Dąbrovia Wielogłowy 5-2 LKS Ubiad
Olimpik Powroźnik 2-3 Zabełcze Nowy Sącz
Galicja Nowy Sącz 4-0 Królovia Królowa Górna
KPT Nawojowa 1-1 Chruślice Nowy Sącz

Kolejka 27 - 12 czerwca

Pauza: KPT Nawojowa.
 
Chruślice Nowy Sącz 0-4 Przełęcz Tylicz
Górka Szczereż 0-3 Dąbrovia Wielogłowy
Librantovia Librantowa 6-0 Zamczysko Marcinkowice
LKS Łęka 4-2 Zawisza Rożnów
Królovia Królowa Górna 1-1 Budowlani Jazowsko
Zabełcze Nowy Sącz 3-0 Galicja Nowy Sącz
LKS Ubiad 7-1 Olimpik Powroźnik

Kolejka 28 - 15 czerwca

Pauza: Chruślice Nowy Sącz.
 
KPT Nawojowa 0-2 Librantovia Librantowa
Zawisza Rożnów 1-2 Przełęcz Tylicz 22 czerwca
Dąbrovia Wielogłowy 1-1 LKS Łęka
Olimpik Powroźnik 0-1 Górka Szczereż
Galicja Nowy Sącz 3-2 LKS Ubiad
Budowlani Jazowsko 1-2 Zabełcze Nowy Sącz
Zamczysko Marcinkowice 1-3 Królovia Królowa Górna

Kolejka 29 - 19 czerwca

Pauza: Librantovia Librantowa.
 
Przełęcz Tylicz 5-0 Dąbrovia Wielogłowy
Chruślice Nowy Sącz 2-3 Zawisza Rożnów
Królovia Królowa Górna 2-1 KPT Nawojowa
Zabełcze Nowy Sącz 3-0 Zamczysko Marcinkowice
(wo)
mecz przerwany w 15. minucie przy stanie 1-0 na skutek zdekompletowania drużyny gości
LKS Ubiad 4-2 Budowlani Jazowsko
Górka Szczereż 2-4 Galicja Nowy Sącz
LKS Łęka 1-4 Olimpik Powroźnik

Kolejka 30 - 26 czerwca

Pauza: Przełęcz Tylicz.
 
Olimpik Powroźnik 2-1 Budowlani Jazowsko
Górka Szczereż 0-1 Królovia Królowa Górna
LKS Ubiad 2-2 Zabełcze Nowy Sącz
Dąbrovia Wielogłowy 2-4 Zamczysko Marcinkowice
Galicja Nowy Sącz 1-2 Chruślice Nowy Sącz
LKS Łęka 2-6 Librantovia Librantowa
Zawisza Rożnów 6-0 KPT Nawojowa

Klasa A 2004/2005 (Nowy Sącz (wschód))
Klasa A 2004/2005 (Nowy Sącz (zachód))

Klasa B 2004/2005 (Gorlice)
Klasa B 2004/2005 (Limanowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas