[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Stróżówka 20 50 16 2 2 64-15 9 0 1 33-7 7 2 1 31-8
2.  Nafta Kryg 20 48 15 3 2 66-30 8 2 0 40-11 7 1 2 26-19
3.  LKS Sękowa 20 46 15 1 4 61-20 8 1 1 29-7 7 0 3 32-13
4.  LKS Grudna Kępska 20 26 6 8 6 34-34 3 5 2 17-16 3 3 4 17-18
5.  Moszczanka Moszczenica 20 24 6 6 8 32-43 5 2 3 16-10 1 4 5 16-33 2 3 1 0 1 6-4
6.  Olimpijczyk Racławice 20 24 7 3 10 34-42 5 2 3 23-22 2 1 7 11-20 2 3 1 0 1 4-6
7.  Biała Brunary 20 23 6 5 9 40-48 5 2 3 26-18 1 3 6 14-30 2 4 1 1 0 7-6
8.  LKS Łużna 20 23 7 2 11 42-59 4 1 5 20-26 3 1 6 22-33 2 1 0 1 1 6-7
9.  LKS Kwiatonowice 20 18 5 3 12 32-56 3 3 4 18-28 2 0 8 14-28
10.  LKS Bystra (k. Gorlic) 20 14 3 5 12 40-61 3 1 6 29-30 0 4 6 11-31
11.  Sokół Staszkówka 20 13 3 4 13 23-60 1 2 7 12-30 2 2 6 11-30
LKS Grudna Kępska rozgrywa mecze w roli gospodarza na stadionie KS Biecz, LKS Stróżówka na bocznym boisku OSiR w Gorlicach natomiast LKS Kwiatonowice na stadionie LKS Zagórzany.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LKS Stróżówka    0-2 4-1 4-0 8-1 2-1 5-1 2-1 2-0 1-0 5-0 
 2 Nafta Kryg1-1     3-2 2-2 4-3 4-1 3-0* 5-0 5-2 4-0 9-0 
 3 LKS Sękowa3-0 3-2     1-1 7-1 1-0 0-1 5-1 2-0 5-0 2-1 
 4 LKS Grudna Kępska0-2 2-2 0-4     0-0 1-1 2-2 4-3 2-0 6-2 0-0 
 5 Moszczanka Moszczenica1-1 1-2 2-0 2-0     3-0* 3-1 0-2 1-3 1-1 2-0 
 6 Olimpijczyk Racławice0-5 1-2 0-4 2-1 4-3     1-1 7-3 3-2 4-0 1-1 
 7 Biała Brunary1-4 7-4 0-1 2-1 0-0 0-2     3-2 5-1 2-2 6-1 
 8 LKS Łużna0-3* 2-3 2-6 1-4 3-0 2-0 4-4     3-2 3-1 0-3* 
 9 LKS Kwiatonowice1-7 2-3 0-5 1-3 2-2 2-0 2-1 2-2     3-3 3-2 
 10 LKS Bystra (k. Gorlic)1-3 1-4 1-4 2-2 3-4 5-3 7-1 3-4 4-2     2-3 
 11 Sokół Staszkówka0-5 0-2 1-5 1-3 2-2 0-3* 3-2 2-4 1-2 2-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Pauza: Sokół Staszkówka.
 
LKS Stróżówka 0-2 Nafta Kryg
Olimpijczyk Racławice 4-3 Moszczanka Moszczenica
LKS Grudna Kępska 6-2 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Kwiatonowice 0-5 LKS Sękowa
Biała Brunary 3-2 LKS Łużna

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Pauza: LKS Łużna.
 
Nafta Kryg 9-0 Sokół Staszkówka
LKS Sękowa 0-1 Biała Brunary
LKS Bystra (k. Gorlic) 4-2 LKS Kwiatonowice
Moszczanka Moszczenica 2-0 LKS Grudna Kępska
LKS Stróżówka 2-1 Olimpijczyk Racławice

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Pauza: LKS Sękowa.
 
Olimpijczyk Racławice 1-2 Nafta Kryg
LKS Grudna Kępska 0-2 LKS Stróżówka
LKS Kwiatonowice 2-2 Moszczanka Moszczenica
Biała Brunary 2-2 LKS Bystra (k. Gorlic)
Sokół Staszkówka 2-4 LKS Łużna

Kolejka 4 - 5 września

Pauza: LKS Bystra (k. Gorlic).
 
Nafta Kryg 5-0 LKS Łużna
LKS Sękowa 2-1 Sokół Staszkówka
Moszczanka Moszczenica 3-1 Biała Brunary
LKS Stróżówka 2-0 LKS Kwiatonowice
Olimpijczyk Racławice 2-1 LKS Grudna Kępska

Kolejka 5 - 12 września

Pauza: Moszczanka Moszczenica.
 
LKS Grudna Kępska 2-2 Nafta Kryg
LKS Kwiatonowice 2-0 Olimpijczyk Racławice
Biała Brunary 1-4 LKS Stróżówka
Sokół Staszkówka 2-2 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Łużna 2-6 LKS Sękowa

Kolejka 6 - 19 września

Pauza: LKS Stróżówka.
 
Nafta Kryg 3-2 LKS Sękowa
LKS Bystra (k. Gorlic) 3-4 LKS Łużna
Moszczanka Moszczenica 2-0 Sokół Staszkówka
Olimpijczyk Racławice 1-1 Biała Brunary
LKS Grudna Kępska 2-0 LKS Kwiatonowice

Kolejka 7 - 26 września

Pauza: Olimpijczyk Racławice.
 
LKS Kwiatonowice 2-3 Nafta Kryg
Biała Brunary 2-1 LKS Grudna Kępska
Sokół Staszkówka 0-5 LKS Stróżówka
LKS Łużna 3-0 Moszczanka Moszczenica
LKS Sękowa 5-0 LKS Bystra (k. Gorlic)

Kolejka 8 - 3 października

Pauza: LKS Grudna Kępska.
 
Nafta Kryg 4-0 LKS Bystra (k. Gorlic)
Moszczanka Moszczenica 2-0 LKS Sękowa
LKS Stróżówka 2-1 LKS Łużna
Olimpijczyk Racławice 1-1 Sokół Staszkówka
LKS Kwiatonowice 2-1 Biała Brunary

Kolejka 9 - 10 października

Pauza: LKS Kwiatonowice.
 
Biała Brunary 7-4 Nafta Kryg
Sokół Staszkówka 1-3 LKS Grudna Kępska
LKS Łużna 2-0 Olimpijczyk Racławice
LKS Sękowa 3-0 LKS Stróżówka
LKS Bystra (k. Gorlic) 3-4 Moszczanka Moszczenica

Kolejka 10 - 17 października

Pauza: Biała Brunary.
 
Nafta Kryg 4-3 Moszczanka Moszczenica
LKS Stróżówka 1-0 LKS Bystra (k. Gorlic)
Olimpijczyk Racławice 0-4 LKS Sękowa
LKS Grudna Kępska 4-3 LKS Łużna
LKS Kwiatonowice 3-2 Sokół Staszkówka

Kolejka 11 - 24 października

Pauza: Nafta Kryg.
 
Sokół Staszkówka 3-2 Biała Brunary
LKS Łużna 3-2 LKS Kwiatonowice
LKS Sękowa 1-1 LKS Grudna Kępska
LKS Bystra (k. Gorlic) 5-3 Olimpijczyk Racławice
Moszczanka Moszczenica 1-1 LKS Stróżówka

Kolejka 12 - 10 kwietnia

Pauza: Sokół Staszkówka.
 
Nafta Kryg 1-1 LKS Stróżówka
Moszczanka Moszczenica 3-0 Olimpijczyk Racławice
(wo)
na boisku 1-0
LKS Bystra (k. Gorlic) 2-2 LKS Grudna Kępska
LKS Sękowa 2-0 LKS Kwiatonowice
LKS Łużna 4-4 Biała Brunary

Kolejka 13 - 17 kwietnia

Pauza: LKS Łużna.
 
Sokół Staszkówka 0-2 Nafta Kryg
Biała Brunary 0-1 LKS Sękowa
LKS Kwiatonowice 3-3 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Grudna Kępska 0-0 Moszczanka Moszczenica
Olimpijczyk Racławice 0-5 LKS Stróżówka 3 maja

Kolejka 14 - 24 kwietnia

Pauza: LKS Sękowa.
 
Nafta Kryg 4-1 Olimpijczyk Racławice
LKS Stróżówka 4-0 LKS Grudna Kępska
Moszczanka Moszczenica 1-3 LKS Kwiatonowice
LKS Bystra (k. Gorlic) 7-1 Biała Brunary
LKS Łużna 0-3 Sokół Staszkówka
(wo)
na boisku 3-2

Kolejka 15 - 1 maja

Pauza: LKS Bystra (k. Gorlic).
 
LKS Łużna 2-3 Nafta Kryg
Sokół Staszkówka 1-5 LKS Sękowa 3 maja
Biała Brunary 0-0 Moszczanka Moszczenica
LKS Kwiatonowice 1-7 LKS Stróżówka
LKS Grudna Kępska 1-1 Olimpijczyk Racławice

Kolejka 16 - 8 maja

Pauza: Moszczanka Moszczenica.
 
Nafta Kryg 2-2 LKS Grudna Kępska
Olimpijczyk Racławice 3-2 LKS Kwiatonowice
LKS Stróżówka 5-1 Biała Brunary
LKS Bystra (k. Gorlic) 2-3 Sokół Staszkówka
LKS Sękowa 5-1 LKS Łużna

Kolejka 17 - 15 maja

Pauza: LKS Stróżówka.
 
LKS Sękowa 3-2 Nafta Kryg
LKS Łużna 3-1 LKS Bystra (k. Gorlic)
Sokół Staszkówka 2-2 Moszczanka Moszczenica
Biała Brunary 0-2 Olimpijczyk Racławice
LKS Kwiatonowice 1-3 LKS Grudna Kępska

Kolejka 18 - 22 maja

Pauza: Olimpijczyk Racławice.
 
Nafta Kryg 5-2 LKS Kwiatonowice
LKS Grudna Kępska 2-2 Biała Brunary
LKS Stróżówka 5-0 Sokół Staszkówka
Moszczanka Moszczenica 0-2 LKS Łużna 26 maja
LKS Bystra (k. Gorlic) 1-4 LKS Sękowa

Kolejka 19 - 29 maja

Pauza: LKS Grudna Kępska.
 
LKS Bystra (k. Gorlic) 1-4 Nafta Kryg
LKS Sękowa 7-1 Moszczanka Moszczenica
LKS Łużna 0-3 LKS Stróżówka
(wo)
na boisku 1-3
Sokół Staszkówka 0-3 Olimpijczyk Racławice
(wo)
na boisku 1-1
Biała Brunary 5-1 LKS Kwiatonowice

Kolejka 20 - 5 czerwca

Pauza: LKS Kwiatonowice.
 
Nafta Kryg 3-0 Biała Brunary
(wo)
na boisku 5-4
LKS Grudna Kępska 0-0 Sokół Staszkówka
Olimpijczyk Racławice 7-3 LKS Łużna
LKS Stróżówka 4-1 LKS Sękowa
Moszczanka Moszczenica 1-1 LKS Bystra (k. Gorlic)

Kolejka 21 - 12 czerwca

Pauza: Biała Brunary.
 
Moszczanka Moszczenica 1-2 Nafta Kryg 15 czerwca
zmiana terminu ze względu na zły stan boiska
LKS Bystra (k. Gorlic) 1-3 LKS Stróżówka
LKS Sękowa 1-0 Olimpijczyk Racławice
LKS Łużna 1-4 LKS Grudna Kępska
Sokół Staszkówka 1-2 LKS Kwiatonowice

Kolejka 22 - 19 czerwca

Pauza: Nafta Kryg.
 
Biała Brunary 6-1 Sokół Staszkówka
LKS Kwiatonowice 2-2 LKS Łużna
LKS Grudna Kępska 0-4 LKS Sękowa
Olimpijczyk Racławice 4-0 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Stróżówka 8-1 Moszczanka Moszczenica

Klasa A 2004/2005 (Nowy Sącz (wschód))

Klasa B 2004/2005 (Nowy Sącz)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas