[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Nowy Sącz (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Biegoniczanka Nowy Sącz 26 69 23 0 3 95-20 12 0 1 53-10 11 0 2 42-10
2.  Sokół Stary Sącz 26 60 19 3 4 58-26 10 0 3 33-15 9 3 1 25-11
3.  Orzeł Wojnarowa 26 53 16 5 5 63-37 8 4 1 35-17 8 1 4 28-20
4.  Poprad Rytro 26 42 12 6 8 47-38 8 0 5 21-15 4 6 3 26-23
5.  KS Bobowa 26 38 12 2 12 39-48 9 1 3 23-15 3 1 9 16-33 2 6 2 0 0 5-3
6.  KS Biecz 26 38 12 2 12 53-35 7 1 5 31-17 5 1 7 22-18 2 0 0 0 2 3-5
7.  Jedność Nowy Sącz 26 37 11 4 11 35-32 5 2 6 14-17 6 2 5 21-15 2 3 1 0 1 8-3
8.  Amator Paszyn 26 37 12 1 13 33-50 8 0 5 22-26 4 1 8 11-24 2 3 1 0 1 3-8
9.  Zuber Krynica Zdrój 26 31 9 4 13 48-55 7 2 4 27-17 2 2 9 21-38
10.  LKS Ropa 26 30 8 6 12 29-51 5 3 5 18-24 3 3 7 11-27
11.  LKS Korzenna 26 29 8 5 13 35-48 6 3 4 27-24 2 2 9 8-24
12.  Ogniwo Piwniczna Zdrój 26 23 7 2 17 33-51 6 1 6 19-21 1 1 11 14-30
13.  LKS Szymbark 26 19 4 7 15 26-53 3 5 5 17-19 1 2 10 9-34
14.  LKS Wójtowa 26 14 3 5 18 21-71 3 4 6 15-23 0 1 12 6-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Biegoniczanka Nowy Sącz    1-2 9-1 4-2 4-1 1-0 2-0 3-0 4-2 5-0 4-0 5-1 8-0 3-1 
 2 Sokół Stary Sącz1-3     3-1 3-2 3-1 3-2 1-4 2-0 3-0* 4-0 0-2 1-0 5-0 4-0 
 3 Orzeł Wojnarowa0-3 2-1     2-2 4-1 3-1 2-2 1-0 6-2 0-0 3-1 2-0 3-3 7-1 
 4 Poprad Rytro2-1 1-2 3-0     2-1 1-0 0-1 0-1 1-2 0-3* 2-1 3-1 3-2 3-0 
 5 KS Bobowa1-0 0-3* 0-3* 1-1     2-1 2-1 3-0 4-2 1-2 2-1 2-1 1-0 4-0 
 6 KS Biecz0-2 0-1 0-2 2-0 2-3     2-3 4-1 2-0 2-2 4-0 5-2 3-1 5-0 
 7 Jedność Nowy Sącz0-2 0-2 0-0 0-0 2-4 0-2     1-2 4-3 1-0 2-0 1-0 1-2 2-0 
 8 Amator Paszyn1-8 1-3 1-2 1-3 3-1 1-0 1-7     3-2 2-0 1-0 1-0 2-0 4-0 
 9 Zuber Krynica Zdrój3-4 0-2 2-4 1-2 3-0 3-1 1-0 3-0     3-1 1-1 3-1 1-1 3-0 
 10 LKS Ropa1-6 1-2 0-6 2-4 3-0* 1-1 2-0 0-0 1-2     1-0 2-1 2-0 2-2 
 11 LKS Korzenna0-3 2-2 0-3 2-2 4-0 0-6 0-0 3-2 5-2 0-1     3-2 2-0 6-1 
 12 Ogniwo Piwniczna Zdrój1-5 2-2 0-1 2-5 2-1 2-4 0-1 2-1 1-0 3-0 0-1     1-0 3-0 
 13 LKS Szymbark0-3 1-1 0-4 2-2 1-1 0-1 0-1 2-3 1-1 4-0 3-0 1-1     2-1 
 14 LKS Wójtowa0-2 0-2 2-1 1-1 0-2 1-3 2-1 0-1 3-3 2-2 1-1 1-4 2-0     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Amator Paszyn 2-0 LKS Szymbark
Zuber Krynica Zdrój 3-0 KS Bobowa
Poprad Rytro 1-2 Sokół Stary Sącz
LKS Wójtowa 1-1 LKS Korzenna
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-4 KS Biecz
mecz w Łomnicy Zdroju
LKS Ropa 2-0 Jedność Nowy Sącz
Biegoniczanka Nowy Sącz 9-1 Orzeł Wojnarowa

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Biegoniczanka Nowy Sącz 5-0 LKS Ropa
KS Biecz 0-2 Orzeł Wojnarowa
LKS Korzenna 3-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Sokół Stary Sącz 4-0 LKS Wójtowa
KS Bobowa 1-1 Poprad Rytro
Amator Paszyn 3-2 Zuber Krynica Zdrój
Jedność Nowy Sącz 1-2 LKS Szymbark

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Zuber Krynica Zdrój 1-1 LKS Szymbark
Poprad Rytro 0-1 Amator Paszyn
LKS Wójtowa 0-2 KS Bobowa
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-2 Sokół Stary Sącz
mecz w Łomnicy Zdroju
Orzeł Wojnarowa 3-1 LKS Korzenna
LKS Ropa 1-1 KS Biecz
Jedność Nowy Sącz 0-2 Biegoniczanka Nowy Sącz

Kolejka 4 - 5 września

LKS Szymbark 0-3 Biegoniczanka Nowy Sącz
KS Biecz 2-3 Jedność Nowy Sącz
LKS Korzenna 0-1 LKS Ropa
Sokół Stary Sącz 3-1 Orzeł Wojnarowa
KS Bobowa 2-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Amator Paszyn 4-0 LKS Wójtowa
Zuber Krynica Zdrój 1-2 Poprad Rytro

Kolejka 5 - 12 września

Poprad Rytro 3-2 LKS Szymbark
LKS Wójtowa 3-3 Zuber Krynica Zdrój
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-1 Amator Paszyn
Orzeł Wojnarowa 4-1 KS Bobowa
LKS Ropa 1-2 Sokół Stary Sącz
Jedność Nowy Sącz 2-0 LKS Korzenna
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-0 KS Biecz

Kolejka 6 - 19 września

LKS Szymbark 0-1 KS Biecz
LKS Korzenna 0-3 Biegoniczanka Nowy Sącz
Sokół Stary Sącz 1-4 Jedność Nowy Sącz
KS Bobowa 1-2 LKS Ropa
Amator Paszyn 1-2 Orzeł Wojnarowa
Zuber Krynica Zdrój 3-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Poprad Rytro 3-0 LKS Wójtowa

Kolejka 7 - 26 września

LKS Wójtowa 2-0 LKS Szymbark
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-5 Poprad Rytro
Orzeł Wojnarowa 6-2 Zuber Krynica Zdrój
LKS Ropa 0-0 Amator Paszyn
Jedność Nowy Sącz 2-4 KS Bobowa
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-2 Sokół Stary Sącz
KS Biecz 4-0 LKS Korzenna

Kolejka 8 - 3 października

LKS Szymbark 3-0 LKS Korzenna
Sokół Stary Sącz 3-2 KS Biecz
KS Bobowa 1-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
Amator Paszyn 1-7 Jedność Nowy Sącz
Zuber Krynica Zdrój 3-1 LKS Ropa
Poprad Rytro 3-0 Orzeł Wojnarowa
LKS Wójtowa 1-4 Ogniwo Piwniczna Zdrój

Kolejka 9 - 10 października

Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-0 LKS Szymbark
Orzeł Wojnarowa 7-1 LKS Wójtowa
LKS Ropa 2-4 Poprad Rytro
Jedność Nowy Sącz 4-3 Zuber Krynica Zdrój
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-0 Amator Paszyn
KS Biecz 2-3 KS Bobowa
LKS Korzenna 2-2 Sokół Stary Sącz

Kolejka 10 - 17 października

LKS Szymbark 1-1 Sokół Stary Sącz
KS Bobowa 2-1 LKS Korzenna
Amator Paszyn 1-0 KS Biecz
Zuber Krynica Zdrój 3-4 Biegoniczanka Nowy Sącz
Poprad Rytro 0-1 Jedność Nowy Sącz
LKS Wójtowa 2-2 LKS Ropa
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-1 Orzeł Wojnarowa

Kolejka 11 - 24 października

Orzeł Wojnarowa 3-3 LKS Szymbark
LKS Ropa 2-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Jedność Nowy Sącz 2-0 LKS Wójtowa
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-2 Poprad Rytro
KS Biecz 2-0 Zuber Krynica Zdrój
LKS Korzenna 3-2 Amator Paszyn
Sokół Stary Sącz 3-1 KS Bobowa

Kolejka 12 - 31 października

LKS Szymbark 1-1 KS Bobowa
Amator Paszyn 1-3 Sokół Stary Sącz
Zuber Krynica Zdrój 1-1 LKS Korzenna
Poprad Rytro 1-0 KS Biecz
LKS Wójtowa 0-2 Biegoniczanka Nowy Sącz
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-1 Jedność Nowy Sącz
Orzeł Wojnarowa 0-0 LKS Ropa

Kolejka 13 - 7 listopada

LKS Ropa 2-0 LKS Szymbark
Jedność Nowy Sącz 0-0 Orzeł Wojnarowa
Biegoniczanka Nowy Sącz 5-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
KS Biecz 5-0 LKS Wójtowa
LKS Korzenna 2-2 Poprad Rytro
Sokół Stary Sącz 3-0 Zuber Krynica Zdrój
(wo)
na boisku 1-5
KS Bobowa 3-0 Amator Paszyn

Kolejka 14 - 10 kwietnia

Orzeł Wojnarowa 0-3 Biegoniczanka Nowy Sącz
LKS Szymbark 2-3 Amator Paszyn
KS Bobowa 4-2 Zuber Krynica Zdrój
Sokół Stary Sącz 3-2 Poprad Rytro
LKS Korzenna 6-1 LKS Wójtowa
KS Biecz 5-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Jedność Nowy Sącz 1-0 LKS Ropa

Kolejka 15 - 17 kwietnia

LKS Szymbark 0-1 Jedność Nowy Sącz
LKS Ropa 1-6 Biegoniczanka Nowy Sącz
Orzeł Wojnarowa 3-1 KS Biecz
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-1 LKS Korzenna
LKS Wójtowa 0-2 Sokół Stary Sącz
Poprad Rytro 2-1 KS Bobowa
Zuber Krynica Zdrój 3-0 Amator Paszyn

Kolejka 16 - 24 kwietnia

LKS Szymbark 1-1 Zuber Krynica Zdrój
Amator Paszyn 1-3 Poprad Rytro
KS Bobowa 4-0 LKS Wójtowa
Sokół Stary Sącz 1-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój
LKS Korzenna 0-3 Orzeł Wojnarowa
KS Biecz 2-2 LKS Ropa
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-0 Jedność Nowy Sącz

Kolejka 17 - 1 maja

Biegoniczanka Nowy Sącz 8-0 LKS Szymbark
Jedność Nowy Sącz 0-2 KS Biecz
LKS Ropa 1-0 LKS Korzenna
Orzeł Wojnarowa 2-1 Sokół Stary Sącz
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-1 KS Bobowa
LKS Wójtowa 0-1 Amator Paszyn
Poprad Rytro 1-2 Zuber Krynica Zdrój

Kolejka 18 - 3 maja

LKS Szymbark 2-2 Poprad Rytro
Zuber Krynica Zdrój 3-0 LKS Wójtowa
Amator Paszyn 1-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój
KS Bobowa 0-3 Orzeł Wojnarowa
(wo)
na boisku 1-0
Sokół Stary Sącz 4-0 LKS Ropa
LKS Korzenna 0-0 Jedność Nowy Sącz
KS Biecz 0-2 Biegoniczanka Nowy Sącz

Kolejka 19 - 8 maja

KS Biecz 3-1 LKS Szymbark
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-0 LKS Korzenna
Jedność Nowy Sącz 0-2 Sokół Stary Sącz
LKS Ropa 3-0 KS Bobowa
(wo)
na boisku 1-1
Orzeł Wojnarowa 1-0 Amator Paszyn
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-0 Zuber Krynica Zdrój
LKS Wójtowa 1-1 Poprad Rytro

Kolejka 20 - 15 maja

LKS Szymbark 2-1 LKS Wójtowa
Poprad Rytro 3-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Zuber Krynica Zdrój 2-4 Orzeł Wojnarowa
Amator Paszyn 2-0 LKS Ropa
KS Bobowa 2-1 Jedność Nowy Sącz
Sokół Stary Sącz 1-3 Biegoniczanka Nowy Sącz
LKS Korzenna 0-6 KS Biecz

Kolejka 21 - 22 maja

LKS Korzenna 2-0 LKS Szymbark
KS Biecz 0-1 Sokół Stary Sącz
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-1 KS Bobowa
Jedność Nowy Sącz 1-2 Amator Paszyn
LKS Ropa 1-2 Zuber Krynica Zdrój
Orzeł Wojnarowa 2-2 Poprad Rytro
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-0 LKS Wójtowa

Kolejka 22 - 29 maja

LKS Szymbark 1-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
LKS Wójtowa 2-1 Orzeł Wojnarowa
Poprad Rytro 0-3 LKS Ropa
(wo)
na boisku 1-0
Zuber Krynica Zdrój 1-0 Jedność Nowy Sącz
Amator Paszyn 1-8 Biegoniczanka Nowy Sącz
KS Bobowa 2-1 KS Biecz
Sokół Stary Sącz 0-2 LKS Korzenna

Kolejka 23 - 5 czerwca

Sokół Stary Sącz 5-0 LKS Szymbark
LKS Korzenna 4-0 KS Bobowa
KS Biecz 4-1 Amator Paszyn
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-2 Zuber Krynica Zdrój
Jedność Nowy Sącz 0-0 Poprad Rytro
LKS Ropa 2-2 LKS Wójtowa
Orzeł Wojnarowa 2-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój

Kolejka 24 - 12 czerwca

LKS Szymbark 0-4 Orzeł Wojnarowa
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-0 LKS Ropa
LKS Wójtowa 2-1 Jedność Nowy Sącz
Poprad Rytro 2-1 Biegoniczanka Nowy Sącz
Zuber Krynica Zdrój 3-1 KS Biecz 15 czerwca
zmiana terminu ze wzgledu na zły stan boiska
Amator Paszyn 1-0 LKS Korzenna
KS Bobowa 0-3 Sokół Stary Sącz
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 2-2

Kolejka 25 - 19 czerwca

KS Bobowa 1-0 LKS Szymbark
Sokół Stary Sącz 2-0 Amator Paszyn
LKS Korzenna 5-2 Zuber Krynica Zdrój
KS Biecz 2-0 Poprad Rytro
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-1 LKS Wójtowa
Jedność Nowy Sącz 1-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój
LKS Ropa 0-6 Orzeł Wojnarowa

Kolejka 26 - 26 czerwca

LKS Szymbark 4-0 LKS Ropa
Orzeł Wojnarowa 2-2 Jedność Nowy Sącz
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-5 Biegoniczanka Nowy Sącz
LKS Wójtowa 1-3 KS Biecz
Poprad Rytro 2-1 LKS Korzenna
Zuber Krynica Zdrój 0-2 Sokół Stary Sącz
Amator Paszyn 3-1 KS Bobowa

Baraże o udział w lidze okręgowej (Nowy Sącz)

Liga okręgowa 2004/2005 (Nowy Sącz)

Klasa A 2004/2005 (Nowy Sącz (zachód))
Klasa A 2004/2005 (Podhale)

Klasa B 2004/2005 (Gorlice)
Klasa B 2004/2005 (Nowy Sącz)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas