[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Limanowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zalesianka Zalesie 22 46 14 4 4 78-49 7 3 1 40-22 7 1 3 38-27
2.  Witów Mszana Górna 22 42 13 3 6 55-40 7 2 2 33-19 6 1 4 22-21 2 3 1 0 1 2-2
3.  Zenit Kasinka Mała 22 42 14 0 8 60-43 10 0 1 33-14 4 0 7 27-29 2 3 1 0 1 2-2
4.  Śnieżnica Kasina Wielka 22 41 13 2 7 47-30 8 0 3 24-13 5 2 4 23-17
5.  Orkan II Szczyrzyc 22 36 11 3 8 45-35 6 2 3 30-19 5 1 5 15-16
6.  Orkan Niedźwiedź 22 35 11 2 9 46-49 8 1 2 25-15 3 1 7 21-34
7.  Błyskawica Rupniów 22 34 10 4 8 46-53 6 1 4 28-29 4 3 4 18-24
8.  Płomień Limanowa 22 28 9 1 12 44-47 7 1 3 28-17 2 0 9 16-30
9.  Krokus Przyszowa 22 23 7 2 13 44-46 5 2 4 26-19 2 0 9 18-27
10.  Uran Łukowica 22 20 6 2 14 42-65 5 1 5 29-24 1 1 9 13-41
11.  LKS II Jodłownik 22 19 6 1 15 44-62 5 1 5 29-23 1 0 10 15-39
12.  Starówka Stara Wieś 22 15 3 6 13 30-62 3 1 7 11-31 0 5 6 19-31
Zespół Śnieżnicy Kasina Wielka mecze w roli gospodarza rozgrywa w Mszanie Dolnej na boisku obok Zespołu Szkół Ogrodniczych, Starówka Stara Wieś na stadionie "pod szpitalem" w Limanowej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Zalesianka Zalesie    3-1 4-2 2-2 4-3 7-2 1-2 3-1 2-1 2-2 8-2 4-4 
 2 Witów Mszana Górna5-6     1-0 2-1 1-2 5-1 3-3 3-0* 4-2 2-1 5-1 2-2 
 3 Zenit Kasinka Mała5-4 2-1     1-0 0-1 3-2 3-0 5-2 4-1 3-0* 4-2 3-1 
 4 Śnieżnica Kasina Wielka2-1 1-2 2-1     3-1 1-2 4-0 2-1 1-2 3-0 3-2 2-1 
 5 Orkan II Szczyrzyc3-3 4-0 4-3 1-4     5-1 1-2 0-1 3-1 2-1 4-0 3-3 
 6 Orkan Niedźwiedź1-2 0-1 7-2 3-2 1-0     2-2 2-1 2-1 3-2 3-2 1-0 
 7 Błyskawica Rupniów1-2 2-5 1-6 1-0 3-0 6-4     4-2 0-3* 2-0 4-3 4-4 
 8 Płomień Limanowa4-3 3-1 3-2 1-2 0-1 2-0 4-2     3-2 8-2 0-2 0-0 
 9 Krokus Przyszowa1-2 2-2 1-2 1-1 3-0 3-2 1-2 3-5     4-2 3-0* 4-1 
 10 Uran Łukowica3-5 3-4 3-4 1-2 0-3 2-2 3-0* 4-1 3-2     3-0 4-1 
 11 LKS II Jodłownik2-4 0-1 3-0 4-7 0-3* 0-2 1-1 2-1 3-2 10-0     4-2 
 12 Starówka Stara Wieś0-6 1-4 0-5 0-2 1-1 0-3 1-4 2-1 2-1 2-3 2-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Witów Mszana Górna 5-1 LKS II Jodłownik
Zalesianka Zalesie 3-1 Płomień Limanowa
Śnieżnica Kasina Wielka 2-1 Starówka Stara Wieś
Krokus Przyszowa 1-2 Zenit Kasinka Mała
Błyskawica Rupniów 2-0 Uran Łukowica
Orkan II Szczyrzyc 5-1 Orkan Niedźwiedź

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Uran Łukowica 0-3 Orkan II Szczyrzyc
Zenit Kasinka Mała 3-0 Błyskawica Rupniów
Starówka Stara Wieś 2-1 Krokus Przyszowa
Płomień Limanowa 1-2 Śnieżnica Kasina Wielka
Witów Mszana Górna 5-6 Zalesianka Zalesie
Orkan Niedźwiedź 3-2 LKS II Jodłownik

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Zalesianka Zalesie 8-2 LKS II Jodłownik
Śnieżnica Kasina Wielka 1-2 Witów Mszana Górna
Krokus Przyszowa 3-5 Płomień Limanowa
Błyskawica Rupniów 4-4 Starówka Stara Wieś
Orkan II Szczyrzyc 4-3 Zenit Kasinka Mała
Orkan Niedźwiedź 3-2 Uran Łukowica

Kolejka 4 - 5 września

LKS II Jodłownik 10-0 Uran Łukowica
Zenit Kasinka Mała 3-2 Orkan Niedźwiedź
Starówka Stara Wieś 1-1 Orkan II Szczyrzyc
Płomień Limanowa 4-2 Błyskawica Rupniów
Witów Mszana Górna 4-2 Krokus Przyszowa
Zalesianka Zalesie 2-2 Śnieżnica Kasina Wielka

Kolejka 5 - 12 września

Śnieżnica Kasina Wielka 3-2 LKS II Jodłownik
Krokus Przyszowa 1-2 Zalesianka Zalesie
Błyskawica Rupniów 2-5 Witów Mszana Górna
Orkan II Szczyrzyc 0-1 Płomień Limanowa
Orkan Niedźwiedź 1-0 Starówka Stara Wieś
Zenit Kasinka Mała 3-0 Uran Łukowica
(wo)
goście nie przystąpili do meczu

Kolejka 6 - 19 września

LKS II Jodłownik 3-0 Zenit Kasinka Mała
Starówka Stara Wieś 2-3 Uran Łukowica
Płomień Limanowa 2-0 Orkan Niedźwiedź
Witów Mszana Górna 1-2 Orkan II Szczyrzyc
Zalesianka Zalesie 1-2 Błyskawica Rupniów
Śnieżnica Kasina Wielka 1-2 Krokus Przyszowa

Kolejka 7 - 26 września

Krokus Przyszowa 3-0 LKS II Jodłownik
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Błyskawica Rupniów 1-0 Śnieżnica Kasina Wielka
Orkan II Szczyrzyc 3-3 Zalesianka Zalesie
Orkan Niedźwiedź 0-1 Witów Mszana Górna
Uran Łukowica 4-1 Płomień Limanowa
Zenit Kasinka Mała 3-1 Starówka Stara Wieś

Kolejka 8 - 3 października

LKS II Jodłownik 4-2 Starówka Stara Wieś
Płomień Limanowa 3-2 Zenit Kasinka Mała
Witów Mszana Górna 2-1 Uran Łukowica
Zalesianka Zalesie 7-2 Orkan Niedźwiedź
Śnieżnica Kasina Wielka 3-1 Orkan II Szczyrzyc
Krokus Przyszowa 1-2 Błyskawica Rupniów

Kolejka 9 - 10 października

Błyskawica Rupniów 4-3 LKS II Jodłownik
Orkan II Szczyrzyc 3-1 Krokus Przyszowa
Orkan Niedźwiedź 3-2 Śnieżnica Kasina Wielka
Uran Łukowica 3-5 Zalesianka Zalesie
Zenit Kasinka Mała 2-1 Witów Mszana Górna
Starówka Stara Wieś 2-1 Płomień Limanowa

Kolejka 10 - 17 października

Witów Mszana Górna 2-2 Starówka Stara Wieś
Zalesianka Zalesie 4-2 Zenit Kasinka Mała
Śnieżnica Kasina Wielka 3-0 Uran Łukowica
Krokus Przyszowa 3-2 Orkan Niedźwiedź
Błyskawica Rupniów 3-0 Orkan II Szczyrzyc
Płomień Limanowa 0-2 LKS II Jodłownik

Kolejka 11 - 24 października

Orkan II Szczyrzyc 4-0 LKS II Jodłownik
Orkan Niedźwiedź 2-2 Błyskawica Rupniów
Uran Łukowica 3-2 Krokus Przyszowa
Zenit Kasinka Mała 1-0 Śnieżnica Kasina Wielka
Starówka Stara Wieś 0-6 Zalesianka Zalesie
Płomień Limanowa 3-1 Witów Mszana Górna

Kolejka 12 - 17 kwietnia

LKS II Jodłownik 0-1 Witów Mszana Górna
Płomień Limanowa 4-3 Zalesianka Zalesie
Starówka Stara Wieś 0-2 Śnieżnica Kasina Wielka
Zenit Kasinka Mała 4-1 Krokus Przyszowa
Uran Łukowica 3-0 Błyskawica Rupniów
(wo)
na boisku 2-2
Orkan Niedźwiedź 1-0 Orkan II Szczyrzyc

Kolejka 13 - 24 kwietnia

LKS II Jodłownik 0-2 Orkan Niedźwiedź
Orkan II Szczyrzyc 2-1 Uran Łukowica
Błyskawica Rupniów 1-6 Zenit Kasinka Mała
Krokus Przyszowa 4-1 Starówka Stara Wieś
Śnieżnica Kasina Wielka 2-1 Płomień Limanowa
Zalesianka Zalesie 3-1 Witów Mszana Górna

Kolejka 14 - 1 maja

LKS II Jodłownik 2-4 Zalesianka Zalesie
Witów Mszana Górna 2-1 Śnieżnica Kasina Wielka
Płomień Limanowa 3-2 Krokus Przyszowa
Starówka Stara Wieś 1-4 Błyskawica Rupniów
Zenit Kasinka Mała 0-1 Orkan II Szczyrzyc
Uran Łukowica 2-2 Orkan Niedźwiedź

Kolejka 15 - 3 maja

Uran Łukowica 3-0 LKS II Jodłownik
Orkan Niedźwiedź 7-2 Zenit Kasinka Mała
Orkan II Szczyrzyc 3-3 Starówka Stara Wieś
Błyskawica Rupniów 4-2 Płomień Limanowa
Krokus Przyszowa 2-2 Witów Mszana Górna
Śnieżnica Kasina Wielka 2-1 Zalesianka Zalesie

Kolejka 16 - 8 maja

Uran Łukowica 3-4 Zenit Kasinka Mała
LKS II Jodłownik 4-7 Śnieżnica Kasina Wielka
Zalesianka Zalesie 2-1 Krokus Przyszowa
Witów Mszana Górna 3-3 Błyskawica Rupniów
Płomień Limanowa 0-1 Orkan II Szczyrzyc
Starówka Stara Wieś 0-3 Orkan Niedźwiedź

Kolejka 17 - 15 maja

Zenit Kasinka Mała 4-2 LKS II Jodłownik
Uran Łukowica 4-1 Starówka Stara Wieś
Orkan Niedźwiedź 2-1 Płomień Limanowa
Orkan II Szczyrzyc 4-0 Witów Mszana Górna
Błyskawica Rupniów 1-2 Zalesianka Zalesie
Krokus Przyszowa 1-1 Śnieżnica Kasina Wielka

Kolejka 18 - 22 maja

LKS II Jodłownik 3-2 Krokus Przyszowa
Śnieżnica Kasina Wielka 4-0 Błyskawica Rupniów
Zalesianka Zalesie 4-3 Orkan II Szczyrzyc
Witów Mszana Górna 5-1 Orkan Niedźwiedź
Płomień Limanowa 8-2 Uran Łukowica
Starówka Stara Wieś 0-5 Zenit Kasinka Mała

Kolejka 19 - 29 maja

Starówka Stara Wieś 2-1 LKS II Jodłownik
Zenit Kasinka Mała 5-2 Płomień Limanowa
Uran Łukowica 3-4 Witów Mszana Górna
Orkan Niedźwiedź 1-2 Zalesianka Zalesie
Orkan II Szczyrzyc 1-4 Śnieżnica Kasina Wielka
Błyskawica Rupniów 0-3 Krokus Przyszowa
(wo)
na boisku 3-1

Kolejka 20 - 5 czerwca

LKS II Jodłownik 1-1 Błyskawica Rupniów
Krokus Przyszowa 3-0 Orkan II Szczyrzyc
Śnieżnica Kasina Wielka 1-2 Orkan Niedźwiedź
Zalesianka Zalesie 2-2 Uran Łukowica
Witów Mszana Górna 1-0 Zenit Kasinka Mała
Płomień Limanowa 0-0 Starówka Stara Wieś

Kolejka 21 - 12 czerwca

LKS II Jodłownik 2-1 Płomień Limanowa 15 czerwca
zmiana terminu ze względu na zły stan boiska
Starówka Stara Wieś 1-4 Witów Mszana Górna
Zenit Kasinka Mała 5-4 Zalesianka Zalesie
Uran Łukowica 1-2 Śnieżnica Kasina Wielka
Orkan Niedźwiedź 2-1 Krokus Przyszowa
Orkan II Szczyrzyc 1-2 Błyskawica Rupniów

Kolejka 22 - 19 czerwca

LKS II Jodłownik 0-3 Orkan II Szczyrzyc
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 3-2
Błyskawica Rupniów 6-4 Orkan Niedźwiedź
Krokus Przyszowa 4-2 Uran Łukowica
Śnieżnica Kasina Wielka 2-1 Zenit Kasinka Mała
Zalesianka Zalesie 4-4 Starówka Stara Wieś
Witów Mszana Górna 3-0 Płomień Limanowa
(wo)
goście nie przystąpili do meczu

Klasa A 2004/2005 (Nowy Sącz (zachód))

Klasa B 2004/2005 (Nowy Sącz)

Klasa C 2004/2005 (Limanowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas