[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Kolejarz Stróże Klub Sportowy Kolejarz w Stróżach
Data założenia: 2 sierpnia 1949
Barwy: bordowo-niebiesko-białe
Adres: Stróże 418, 38-330 Stróże
telefon: (18) 445-45-60, (605) 588-901
WWW: brak
Stadion: (otwarty w 1949 roku)
pojemność - 600 miejsc (500 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 109 m x 67 m
Prezes: Antoni Poręba
Trener: Stanisław Krok (od 9 lipca 2004), Krzysztof Łętocha (od 2 września 2004)


Sukcesy

4. miejsce w I lidze - 2011/12
 
Kadra


Bramkarze: Grzegorz Tomala (06.09.74, 196/94, Odra Wodzisław Śl.), Tomasz Gryboś (20.02.83, wychowanek, J -> Grybovia Grybów), Damian Żmuda (02.02.84, 182/70, W, Pogoń Staszów).
Obrońcy: Jacek Bałuszyński (06.06.77, Grybovia Grybów), Krzysztof Obiedziński (23.05.75, 180/72, Pogoń Staszów), Sławomir Cetnarowski (26.08.83, Grybovia Grybów), Marcin Barczyk (05.04.77, wychowanek, J), Dariusz Bernasiewicz (21.02.79, Grybovia Grybów), Bogusław Zięba (08.09.77, wychowanek), Dariusz Łukasik (23.12.74, 187/86, W, Sandecja Nowy Sącz), Bartosz Serafin (04.01.85, 183/75, W, Sandecja Nowy Sącz).
Pomocnicy: Arkadiusz Bałuszyński (13.02.74, 174/74, Włókniarz Kietrz), Adam Kucz (26.06.71, 165/62, Rozwój Katowice), Jerzy Wojtas (14.03.79, 175/75, Sandecja Nowy Sącz), Sebastian Krupa (03.08.75, 175/73, J), Marcin Kisłowski (22.09.83, Grybovia Grybów), Robert Święs (21.11.85, wychowanek), Jan Wąsowski (07.06.86, KS Bobowa, J -> LKS Kobylanka), Jarosław Stachoń (07.05.87, Ciężkowianka Ciężkowice, J -> Tuchovia Tuchów), Łukasz Znamirowski (21.02.85, wychowanek), Marcin Krok (07.11.81, wychowanek), Krzysztof Woś (10.07.82, W, Spójnia Piaski Wielkie), Tomasz Ciastoń (18.12.76, 187/82, W, Dunajec Nowy Sącz).
Napastnicy: Łukasz Leja (19.05.85, LKS Zagórzany), Grzegorz Kogut (18.04.82, wychowanek), Paweł Michalik (14.06.83, Grybovia Grybów, J -> Grybovia Grybów), Andrzej Ulucki (19.11.76, W, Poprad Muszyna).
 
Uwagi

• Nazwy: (02.08.1949) Terenowe Koło Sportowe Kolejarz -> (?) Kolejowy Klub Sportowy Kolejarz -> (?) Klub Sportowy Kolejarz

 
Dane z sezonu: 2004/05
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Liga okręgowa 2001/2002, grupa: Nowy Sącz
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Nowy Sącz
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: małopolska (Nowy Sącz-Tarnów)
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: małopolska (Nowy Sącz-Tarnów)
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz
   2004/05 - Baraże o udział w III lidze, grupa: 4
   2005/06 - III liga 2005/2006, grupa: 4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie)
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz
   2006/07 - III liga 2006/2007, grupa: 4
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz
   2006/07 - Baraże o udział w II lidze
   2007/08 - III liga 2007/2008, grupa: 4
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz
   2008/09 - II liga 2008/2009, grupa: wschodnia
   2009/10 - II liga 2009/2010, grupa: wschodnia
   2009/10 - Remes Puchar Polski 2009/2010
   2010/11 - I liga 2010/2011
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011
   2011/12 - I liga 2011/2012
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012
   2012/13 - I liga 2012/2013
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013
   2013/14 - I liga 2013/2014
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014
   2014/15 - Klasa A 2014/2015, grupa: Nowy Sącz
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015
   2015/16 - Klasa A 2015/2016, grupa: Nowy Sącz
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Nowy Sącz
   2016/17 - Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Nowy Sącz
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Nowy Sącz
   2017/18 - Liga okręgowa 2017/2018, grupa: Nowy Sącz
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Nowy Sącz
   2018/19 - Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Nowy Sącz
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Nowy Sącz
   2019/20 - Liga okręgowa 2019/2020, grupa: Nowy Sącz I (Nowy Sącz-Gorlice)

 

Napisz do nas