[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 27 lipca

Górka Szczereż 0-6 Start Nowy Sącz
Ogniwo Piwniczna Zdrój 5-4 Zuber Krynica Zdrój
pd.
mecz w Łomnicy
LKS Łęka 0-5 LKS Korzenna
mecz w Korzennej
Biegoniczanka Nowy Sącz 6-0 Chruślice Nowy Sącz
Zyndram Łącko 9-2 Galicja Nowy Sącz
LKS Ubiad 3-0 Jedność Nowy Sącz 26 lipca
(wo)
goście nie przystąpili do spotkania
Librantovia Librantowa 1-0 Hart Tęgoborze
Sokół Stary Sącz 4-1 Nawoj Nawojowa
Amator Paszyn 1-7 Poprad Rytro
Zamczysko Marcinkowice 2-4 Barciczanka Barcice

II runda - 3 sierpnia
Do rozgrywek przystąpiły drużyny ligi okręgowej
Łosoś Łososina Dolna - wolny los

Start Nowy Sącz 2-3 Skalnik Kamionka Wielka
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-1 Barciczanka Barcice
LKS Korzenna 1-0 Grybovia Grybów
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-2 Helena Nowy Sącz
pd. k. 3-4
Zyndram Łącko 2-5 LKS Świniarsko
LKS Ubiad 5-0 Zawada Nowy Sącz
Librantovia Librantowa 1-4 Orzeł Wojnarowa
Sokół Stary Sącz 1-4 Gród Podegrodzie
Poprad Rytro 1-0 Sandecja II Nowy Sącz

III runda - 14-15 sierpnia

Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-5 Gród Podegrodzie
Poprad Rytro 1-4 Helena Nowy Sącz
Łosoś Łososina Dolna 4-1 Orzeł Wojnarowa
LKS Korzenna 0-2 Skalnik Kamionka Wielka
LKS Ubiad 0-4 LKS Świniarsko

IV runda - 1 października
Do rozgrywek przystąpili zdobywcy pucharów w podokręgach Limanowa i Gorlice.
Limanovia Limanowa - wolny los.

LKS Świniarsko 1-3 Glinik/Karpatia Gorlice
P.Ciurka 90 - Olszewski 10, 65, Gadzina 18
Helena Nowy Sącz 1-0 Skalnik Kamionka Wielka
pd.
Krzyżak 100
Gród Podegrodzie 0-1 Łosoś Łososina Dolna
Skrzypiec 12

V runda - 15 października
Do rozgrywek przystąpiły drużyny z IV ligi i zdobywca pucharu w podokręgu Podhale.
Dunajec Nowy Sącz - wolny los.

Limanovia Limanowa 3-0 Victoria Witowice Dolne
Duchnik 17, 48 (k), Trzópek 85
Kolejarz Stróże 4-1 Poprad Muszyna
Obiedziński 40, A.Bałuszyński 80, P.Michalik 81, 90 - Plata 43
Glinik/Karpatia Gorlice 3-2 Wierchy Rabka Zdrój 16 listopada
Gadzina 9, 46, Pierzchała 27 - Michur 25, 49
mecz rozegrany w ramach 18. kolejki IV ligi - grupa Nowy Sącz - Tarnów
Helena Nowy Sącz 3-0 Łosoś Łososina Dolna 19 października
(wo)
Krzyżak 90 - Skirło 68
mecz rozegrany w ramach 12. kolejki ligi okręgowej - grupa Nowy Sącz; goście nie przystąpili do dogrywki (w normalnym czasie wynik 1:1)

1/4 finału - 21 marca
Kolejarz Stróże - wolny los.

Helena Nowy Sącz 0-5 Dunajec Nowy Sącz
Hejmej 28, Jasiński 49, Besbir 57, Słowik 65, Lasyk 70
Limanovia Limanowa 0-4 Glinik/Karpatia Gorlice
D.Drąg 48, 58, Gadzina 70, Skowroński 90

1/2 finału - 25 maja
Do rozgrywek przystąpiła Sandecja Nowy Sącz.

Glinik/Karpatia Gorlice 2-1 Kolejarz Stróże (300)
R.Gryboś 54, Hajduk 65 (k) - A.Bałuszyński 7
Dunajec Nowy Sącz 0-2 Sandecja Nowy Sącz (400)
Mordarski 15, Szczepanik 83

Finał

Glinik/Karpatia Gorlice 1-2 Sandecja Nowy Sącz 2 czerwca, 17:30 (800)
pd.
Kurowski 72 - G.Nowak 24, J.Wojtas 118
w Gorlicach

Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN - Kraków)
Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN - Tarnów)
Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)
Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas