[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2002/2003, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale

I runda - 11 sierpnia

Wiatr II Ludźmierz 2-7 Łęgi Nowa Biała
Wicher Dursztyn 3-1 Grel Trute
Wierchy Lasek 3-3 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
k. 1-2
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-0 Delta Pieniążkowice
Jarmuta Szczawnica 5-0 Orzeł Niedzica
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-3 Janosik Sieniawa
k. 5-6
Zapora Kluszkowce 5-1 ZOR Frydman
Bór Szaflary 3-2 Spisz Krempachy
Wiatr Ludźmierz 0-5 Szarotka Nowy Targ
Skałka Rogoźnik 2-2 Gorc Ochotnica
k. 4-1

II runda - 10 listopada

Łęgi Nowa Biała 1-1 Watra Białka Tatrzańska 8 października
k. 4-3
Jarmuta Szczawnica 2-3 Orawa Jabłonka
LKS Szaflary 1-1 Wierchy Rabka Zdrój
k. 6-7
Szarotka Nowy Targ 4-1 Gronik Gronków
Granit Czarna Góra 0-1 Lubań Tylmanowa
Jordan Jordanów 5-4 Czarni Czarny Dunajec
Bór Szaflary 1-5 Lubań Maniowy
Orkan Raba Wyżna 0-7 Huragan Waksmund
Skałka Rogoźnik 1-11 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
mecz w Ludźmierzu
Zapora Kluszkowce 1-2 Poroniec Poronin
Trzy Korony Sromowce Niżne 3-0 Przełęcz Łopuszna
(wo)
goście nie przystąpili do spotkania
Wicher Dursztyn 4-5 Topór Tenczyn 17 listopada
Janosik Sieniawa 3-3 Turbacz Mszana Dolna 17 listopada
k. 2-4
Bystry Nowe Bystre 8-2 Lepietnica Klikuszowa 24 listopada
Dunajec Ostrowsko 5-3 Jutrzenka Zakopane 24 listopada

III runda
Łęgi Nowa Biała - wolny los

Turbacz Mszana Dolna 2-3 Lubań Maniowy 22 marca
mecz na stadionie Biegoniczanki Nowy Sącz
Szarotka Nowy Targ 3-1 Dunajec Ostrowsko 16 kwietnia
Poroniec Poronin 0-4 Lubań Tylmanowa 16 kwietnia
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-6 Wierchy Rabka Zdrój 23 kwietnia
Trzy Korony Sromowce Niżne 0-3 Topór Tenczyn 24 kwietnia
Orawa Jabłonka 2-0 Bystry Nowe Bystre 1 maja
mecz w ramach 16 kolejki klasy A - grupa Podhale
Jordan Jordanów 2-2 Huragan Waksmund 24 kwietnia
k. 2-4

1/4 finału - 14 maja

Łęgi Nowa Biała 0-1 Orawa Jabłonka
Szarotka Nowy Targ 1-1 Topór Tenczyn
k. 4-3
Huragan Waksmund 1-3 Wierchy Rabka Zdrój
Lubań Tylmanowa 3-3 Lubań Maniowy 15 maja
k. 3-4

1/2 finału

Szarotka Nowy Targ 0-7 Wierchy Rabka Zdrój 11 czerwca
Orawa Jabłonka 1-1 Lubań Maniowy 25 czerwca
k. 4-3

Finał - 29 czerwca
finał Pucharu Podhala

Wierchy Rabka Zdrój 2-1 Orawa Jabłonka 29 czerwca, 18:00 (500)
mecz w Nowym Targu

Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2002/2003 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas