[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sandecja II Nowy Sącz 30 72 24 0 6 119-52 15 0 0 73-15 9 0 6 46-37
2.  Olimpia Pisarzowa 30 69 22 3 5 72-31 12 1 2 37-16 10 2 3 35-15
3.  LKS Szaflary 30 67 21 4 5 92-39 12 3 0 55-13 9 1 5 37-26
4.  Kolejarz Stróże 30 55 16 7 7 72-53 10 3 2 43-28 6 4 5 29-25 2 4 1 1 0 5-3
5.  Jarmuta Szczawnica 30 55 16 7 7 83-52 7 4 4 45-29 9 3 3 38-23 2 1 0 1 1 3-5
6.  Sokół Słopnice 30 48 14 6 10 78-52 8 5 2 48-22 6 1 8 30-30
7.  Zalesianka Zalesie 30 39 11 6 13 74-86 9 1 5 48-38 2 5 8 26-48
8.  Płomień Limanowa 30 38 11 5 14 45-66 8 3 4 27-28 3 2 10 18-38
9.  Gród Podegrodzie 30 36 11 3 16 65-80 9 0 6 40-35 2 3 10 25-45 2 3 1 0 1 9-7
10.  Orzeł Wojnarowa 30 36 10 6 14 53-70 6 2 7 34-32 4 4 7 19-38 2 3 1 0 1 7-9
11.  AKS Ujanowice 30 35 10 5 15 54-75 5 2 8 28-35 5 3 7 26-40 4 7 2 1 1 6-6
12.  Orkan Raba Wyżna 30 35 11 2 17 65-69 6 1 8 32-32 5 1 9 33-37 4 6 2 0 2 8-10
13.  Łosoś Łososina Dolna 30 35 10 5 15 47-61 6 4 5 25-19 4 1 10 22-42 4 4 1 1 2 8-6
14.  KS Zakopane 30 28 8 4 18 38-71 6 3 6 28-22 2 1 12 10-49
15.  Orawa Jabłonka 30 21 5 6 19 32-74 4 2 9 17-24 1 4 10 15-50
16.  Helena Nowy Sącz 30 14 3 5 22 29-87 3 3 9 16-34 0 2 13 13-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sandecja II Nowy Sącz    3-2 7-0 4-1 3-2 6-1 8-0 4-1 5-3 5-0 4-1 3-2 2-1 6-0 7-0 6-1 
 2 Olimpia Pisarzowa0-1     1-0 1-0 2-4 2-1 2-1 3-1 3-3 4-1 5-1 2-1 3-1 3-0* 2-1 4-0 
 3 LKS Szaflary9-0 1-0     4-2 4-0 4-0 1-1 1-1 3-0 6-1 4-2 4-4 4-0 2-0 3-2 5-0 
 4 Kolejarz Stróże0-6 0-6 2-1     3-3 3-2 6-1 5-2 1-1 2-2 4-1 3-2 5-1 3-0* 3-0* 3-0* 
 5 Jarmuta Szczawnica5-3 1-1 0-3 0-2     3-2 4-4 1-3 5-1 2-2 4-4 1-3 6-0 3-0 3-0 7-1 
 6 Sokół Słopnice1-3 3-3 7-2 2-2 1-3     1-1 3-0 5-0 3-1 2-2 3-1 2-2 6-1 8-1 1-0 
 7 Zalesianka Zalesie5-0 1-3 1-6 3-0* 4-4 2-4     3-2 5-4 2-1 0-2 3-2 3-5 4-2 7-2 5-1 
 8 Płomień Limanowa3-1 1-0 0-6 2-2 0-3 1-0 2-2     4-1 0-2 1-5 3-2 4-1 3-1 2-2 1-0 
 9 Gród Podegrodzie2-10 1-2 2-1 1-2 3-2 0-6 2-1 2-1     7-2 0-1 4-1 2-3 8-1 2-1 4-1 
 10 Orzeł Wojnarowa1-4 0-1 2-4 0-3 0-2 1-6 3-1 3-1 5-2     6-1 4-1 1-2 4-0 1-1 3-3 
 11 AKS Ujanowice2-6 1-3 2-3 2-2 0-2 0-1 4-1 3-1 3-2 1-3     0-4 3-1 1-2 2-2 4-2 
 12 Orkan Raba Wyżna2-4 0-4 0-1 3-4 1-3 3-0 4-2 4-0 1-3 4-0 1-3     3-1 1-1 0-3 5-3 
 13 Łosoś Łososina Dolna0-3 1-2 0-4 1-1 0-1 1-1 4-2 4-1 0-2 2-2 0-0 6-0*     1-0 3-0* 2-0 
 14 KS Zakopane4-1 0-2 2-2 1-0 2-2 3-0 2-3 0-1 2-1 0-0 2-3 1-5 0-2     7-0 2-0 
 15 Orawa Jabłonka3-0 2-4 0-2 0-3 0-1 1-3 3-3 0-1 2-1 0-1 2-0 0-1 2-1 1-2     1-1 
 16 Helena Nowy Sącz0-4 0-2 0-2 1-5 0-6 0-3 2-3 2-2 1-1 0-1 5-0 0-4 2-1 3-0 0-0     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

KS Zakopane 2-2 Jarmuta Szczawnica 13 sierpnia, 17:00
Orawa Jabłonka 0-2 LKS Szaflary 13 sierpnia, 17:00
Orkan Raba Wyżna 2-4 Sandecja II Nowy Sącz 14 sierpnia, 15:00
Kolejarz Stróże 3-2 Sokół Słopnice 15 sierpnia, 17:00
AKS Ujanowice 1-3 Olimpia Pisarzowa 13 sierpnia, 17:00
Orzeł Wojnarowa 3-1 Płomień Limanowa 13 sierpnia, 17:00
Zalesianka Zalesie 5-4 Gród Podegrodzie 14 sierpnia, 17:00
Helena Nowy Sącz 2-1 Łosoś Łososina Dolna 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Jarmuta Szczawnica 6-0 Łosoś Łososina Dolna 21 sierpnia, 17:00
Gród Podegrodzie 4-1 Helena Nowy Sącz 20 sierpnia, 17:00
Płomień Limanowa 2-2 Zalesianka Zalesie 21 sierpnia, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 4-1 Kolejarz Stróże 21 sierpnia, 17:00
KS Zakopane 7-0 Orawa Jabłonka 20 sierpnia, 16:00
Orzeł Wojnarowa 0-1 Olimpia Pisarzowa 21 sierpnia, 16:00
AKS Ujanowice 0-1 Sokół Słopnice 20 sierpnia, 17:00
Orkan Raba Wyżna 0-1 LKS Szaflary 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Orawa Jabłonka 0-1 Jarmuta Szczawnica 24 sierpnia, 17:30
Orkan Raba Wyżna 1-1 KS Zakopane 24 sierpnia, 17:30
Kolejarz Stróże 2-1 LKS Szaflary 24 sierpnia, 17:30
AKS Ujanowice 2-6 Sandecja II Nowy Sącz 24 sierpnia, 17:30
Orzeł Wojnarowa 1-6 Sokół Słopnice 24 sierpnia, 17:30
Zalesianka Zalesie 1-3 Olimpia Pisarzowa 24 sierpnia, 17:30
Helena Nowy Sącz 2-2 Płomień Limanowa 24 sierpnia, 17:30
Łosoś Łososina Dolna 0-2 Gród Podegrodzie 24 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Jarmuta Szczawnica 5-1 Gród Podegrodzie 28 sierpnia, 17:00
Płomień Limanowa 4-1 Łosoś Łososina Dolna 27 sierpnia, 17:00
Olimpia Pisarzowa 4-0 Helena Nowy Sącz 28 sierpnia, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 5-0 Orzeł Wojnarowa 28 sierpnia, 17:00
LKS Szaflary 4-2 AKS Ujanowice 27 sierpnia, 17:00
KS Zakopane 1-0 Kolejarz Stróże 25 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 16:00) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 12:00) odwołany / w trzecim terminie (21 września, 16:00) odwołany / w czwartym terminie (19 listopada, 11:30) odwołany
Orawa Jabłonka 0-1 Orkan Raba Wyżna 28 sierpnia, 17:00
Zalesianka Zalesie 2-4 Sokół Słopnice 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Orkan Raba Wyżna 1-3 Jarmuta Szczawnica 4 września, 17:00
Kolejarz Stróże 3-0 Orawa Jabłonka 4 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
AKS Ujanowice 1-2 KS Zakopane 4 września, 16:00
Orzeł Wojnarowa 2-4 LKS Szaflary 4 września, 16:00
Zalesianka Zalesie 5-0 Sandecja II Nowy Sącz 4 września, 15:30
Helena Nowy Sącz 0-3 Sokół Słopnice 3 września, 16:30
Łosoś Łososina Dolna 1-2 Olimpia Pisarzowa 3 września, 16:30
Gród Podegrodzie 2-1 Płomień Limanowa 3 września, 16:30

Kolejka 6 - 10-11 września

Jarmuta Szczawnica 1-3 Płomień Limanowa 11 września, 16:30
Olimpia Pisarzowa 3-3 Gród Podegrodzie 11 września, 16:30
Sandecja II Nowy Sącz 6-1 Helena Nowy Sącz 11 września, 17:30
LKS Szaflary 1-1 Zalesianka Zalesie 10 września, 17:00
KS Zakopane 0-0 Orzeł Wojnarowa 10 września, 11:00
Orawa Jabłonka 2-0 AKS Ujanowice 10 września, 17:00
Orkan Raba Wyżna 3-4 Kolejarz Stróże 11 września, 16:30
Łosoś Łososina Dolna 1-1 Sokół Słopnice 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Kolejarz Stróże 3-3 Jarmuta Szczawnica 18 września, 16:30
AKS Ujanowice 0-4 Orkan Raba Wyżna 18 września, 16:00
Orzeł Wojnarowa 1-1 Orawa Jabłonka 18 września, 16:00
Zalesianka Zalesie 4-2 KS Zakopane 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 września, 15:00) odwołany z powodu mgły / w drugim terminie (27 listopada, 11:00) odwołany / w trzecim terminie (19 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Helena Nowy Sącz 0-2 LKS Szaflary 17 września, 16:00
Łosoś Łososina Dolna 0-3 Sandecja II Nowy Sącz 18 września, 16:30
Gród Podegrodzie 0-6 Sokół Słopnice 17 września, 16:00
Płomień Limanowa 1-0 Olimpia Pisarzowa 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Jarmuta Szczawnica 1-1 Olimpia Pisarzowa 25 września, 16:00
Sokół Słopnice 3-0 Płomień Limanowa 25 września, 16:00
Sandecja II Nowy Sącz 5-3 Gród Podegrodzie 25 września, 16:00
LKS Szaflary 4-0 Łosoś Łososina Dolna 24 września, 16:00
KS Zakopane 2-0 Helena Nowy Sącz 25 września, 15:00
Orawa Jabłonka 3-3 Zalesianka Zalesie 25 września, 16:00
Orkan Raba Wyżna 4-0 Orzeł Wojnarowa 25 września, 15:00
Kolejarz Stróże 4-1 AKS Ujanowice 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

AKS Ujanowice 0-2 Jarmuta Szczawnica 2 października, 16:00
Orzeł Wojnarowa 0-3 Kolejarz Stróże 2 października, 16:00
Zalesianka Zalesie 3-2 Orkan Raba Wyżna 2 października, 15:00
Helena Nowy Sącz 0-0 Orawa Jabłonka 1 października, 15:30
Łosoś Łososina Dolna 1-0 KS Zakopane 1 października, 16:00
Gród Podegrodzie 2-1 LKS Szaflary 12 października, 15:30
Płomień Limanowa 3-1 Sandecja II Nowy Sącz 1 października, 15:30
Olimpia Pisarzowa 2-1 Sokół Słopnice 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Jarmuta Szczawnica 3-2 Sokół Słopnice 9 października, 15:30
Sandecja II Nowy Sącz 3-2 Olimpia Pisarzowa 9 października, 15:30
LKS Szaflary 1-1 Płomień Limanowa 8 października, 15:30
KS Zakopane 2-1 Gród Podegrodzie 9 października, 15:00
Orawa Jabłonka 2-1 Łosoś Łososina Dolna 9 października, 15:00
Orkan Raba Wyżna 5-3 Helena Nowy Sącz 8 października, 14:30
Kolejarz Stróże 6-1 Zalesianka Zalesie 9 października, 15:00
AKS Ujanowice 1-3 Orzeł Wojnarowa 9 października, 14:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Orzeł Wojnarowa 0-2 Jarmuta Szczawnica 16 października, 15:00
Zalesianka Zalesie 0-2 AKS Ujanowice 15 października, 15:30
Helena Nowy Sącz 1-5 Kolejarz Stróże 15 października, 14:30
Łosoś Łososina Dolna 6-0 Orkan Raba Wyżna 16 października, 14:00
(wo)
na boisku 6-1
Gród Podegrodzie 2-1 Orawa Jabłonka 15 października, 15:30
Płomień Limanowa 3-1 KS Zakopane 15 października, 15:00
Olimpia Pisarzowa 1-0 LKS Szaflary 26 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (16 października, 15:30) odwołany
Sokół Słopnice 1-3 Sandecja II Nowy Sącz 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Jarmuta Szczawnica 5-3 Sandecja II Nowy Sącz 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (20 listopada, 12:30) odwołany / w trzecim terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Zakopane 0-2 Olimpia Pisarzowa 23 października, 14:00
Orawa Jabłonka 0-1 Płomień Limanowa 23 października, 15:00
Orkan Raba Wyżna 1-3 Gród Podegrodzie 23 października, 14:00
Kolejarz Stróże 5-1 Łosoś Łososina Dolna 23 października, 14:00
AKS Ujanowice 4-2 Helena Nowy Sącz 22 października, 15:00
Orzeł Wojnarowa 3-1 Zalesianka Zalesie 23 października, 15:00
Sokół Słopnice 7-2 LKS Szaflary 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Zalesianka Zalesie 4-4 Jarmuta Szczawnica 30 października, 14:30
Helena Nowy Sącz 0-1 Orzeł Wojnarowa 29 października, 15:00
Łosoś Łososina Dolna 0-0 AKS Ujanowice 30 października, 15:00
Gród Podegrodzie 1-2 Kolejarz Stróże 29 października, 14:30
Płomień Limanowa 3-2 Orkan Raba Wyżna 30 października, 13:00
Olimpia Pisarzowa 2-1 Orawa Jabłonka 30 października, 13:00
Sokół Słopnice 6-1 KS Zakopane 30 października, 14:00
Sandecja II Nowy Sącz 7-0 LKS Szaflary 30 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Jarmuta Szczawnica 0-3 LKS Szaflary 6 listopada, 13:30
w Krościenku
Orawa Jabłonka 1-3 Sokół Słopnice 6 listopada, 13:30
Orkan Raba Wyżna 0-4 Olimpia Pisarzowa 6 listopada, 13:00
Kolejarz Stróże 5-2 Płomień Limanowa 6 listopada, 14:30
AKS Ujanowice 3-2 Gród Podegrodzie 5 listopada, 13:30
Orzeł Wojnarowa 1-2 Łosoś Łososina Dolna 6 listopada, 13:30
Zalesianka Zalesie 5-1 Helena Nowy Sącz 6 listopada, 13:30
Sandecja II Nowy Sącz 6-0 KS Zakopane 6 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Helena Nowy Sącz 0-6 Jarmuta Szczawnica 12 listopada, 13:00
Łosoś Łososina Dolna 4-2 Zalesianka Zalesie 11 listopada, 13:00
Gród Podegrodzie 7-2 Orzeł Wojnarowa 12 listopada, 13:00
Płomień Limanowa 1-5 AKS Ujanowice 12 listopada, 13:00
Olimpia Pisarzowa 1-0 Kolejarz Stróże 11 listopada, 13:00
Sokół Słopnice 3-1 Orkan Raba Wyżna 26 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:30) odwołany
Sandecja II Nowy Sącz 7-0 Orawa Jabłonka 26 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:00) odwołany
LKS Szaflary 2-0 KS Zakopane 24 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Jarmuta Szczawnica 3-0 KS Zakopane 2 kwietnia, 16:00
LKS Szaflary 3-2 Orawa Jabłonka 2 kwietnia, 14:00
Sandecja II Nowy Sącz 3-2 Orkan Raba Wyżna 1 kwietnia, 17:00
Sokół Słopnice 2-2 Kolejarz Stróże 1 kwietnia, 16:00
Olimpia Pisarzowa 5-1 AKS Ujanowice 2 kwietnia, 13:00
Płomień Limanowa 0-2 Orzeł Wojnarowa 2 kwietnia, 14:00
Gród Podegrodzie 2-1 Zalesianka Zalesie 1 kwietnia, 16:30
Łosoś Łososina Dolna 2-0 Helena Nowy Sącz 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Olimpia Pisarzowa 4-1 Orzeł Wojnarowa 9 kwietnia, 15:00
Sokół Słopnice 2-2 AKS Ujanowice 9 kwietnia, 16:00
LKS Szaflary 4-4 Orkan Raba Wyżna 7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (9 kwietnia, 16:30) odwołany
Łosoś Łososina Dolna 0-1 Jarmuta Szczawnica 9 kwietnia, 16:00
Helena Nowy Sącz 1-1 Gród Podegrodzie 8 kwietnia, 16:00
Zalesianka Zalesie 3-2 Płomień Limanowa 8 kwietnia, 16:30
Kolejarz Stróże 0-6 Sandecja II Nowy Sącz 8 kwietnia, 12:00
Orawa Jabłonka 1-2 KS Zakopane 7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (8 kwietnia, 17:00) odwołany

Kolejka 18 - 15 kwietnia

Jarmuta Szczawnica 3-0 Orawa Jabłonka 15 kwietnia, 13:30
KS Zakopane 1-5 Orkan Raba Wyżna 15 kwietnia, 11:00
LKS Szaflary 4-2 Kolejarz Stróże 15 kwietnia, 16:00
Sandecja II Nowy Sącz 4-1 AKS Ujanowice 15 kwietnia, 13:00
Sokół Słopnice 3-1 Orzeł Wojnarowa 15 kwietnia, 13:00
Olimpia Pisarzowa 2-1 Zalesianka Zalesie 15 kwietnia, 14:00
Płomień Limanowa 1-0 Helena Nowy Sącz 15 kwietnia, 13:00
Gród Podegrodzie 2-3 Łosoś Łososina Dolna 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 22-23 kwietnia

Sokół Słopnice 1-1 Zalesianka Zalesie 23 kwietnia, 16:00
Gród Podegrodzie 3-2 Jarmuta Szczawnica 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łosoś Łososina Dolna 4-1 Płomień Limanowa 23 kwietnia, 17:00
Helena Nowy Sącz 0-2 Olimpia Pisarzowa 10 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Wojnarowa 1-4 Sandecja II Nowy Sącz 22 kwietnia, 17:00
AKS Ujanowice 2-3 LKS Szaflary 22 kwietnia, 16:00
Kolejarz Stróże 3-0 KS Zakopane 23 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Orkan Raba Wyżna 0-3 Orawa Jabłonka 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 29-30 kwietnia

Jarmuta Szczawnica 1-3 Orkan Raba Wyżna 30 kwietnia, 17:00
Orawa Jabłonka 0-3 Kolejarz Stróże 29 kwietnia, 15:00
KS Zakopane 2-3 AKS Ujanowice 29 kwietnia, 16:00
LKS Szaflary 6-1 Orzeł Wojnarowa 29 kwietnia, 16:00
Sandecja II Nowy Sącz 8-0 Zalesianka Zalesie 29 kwietnia, 10:30
Sokół Słopnice 1-0 Helena Nowy Sącz 29 kwietnia, 16:00
Olimpia Pisarzowa 3-1 Łosoś Łososina Dolna 30 kwietnia, 16:00
Płomień Limanowa 4-1 Gród Podegrodzie 10 maja, 18:00

Kolejka 21 - 3 maja

Sokół Słopnice 2-2 Łosoś Łososina Dolna 3 maja, 17:30
Płomień Limanowa 0-3 Jarmuta Szczawnica 3 maja, 18:00
Gród Podegrodzie 1-2 Olimpia Pisarzowa 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (31 maja, 18:00) odwołany
Helena Nowy Sącz 0-4 Sandecja II Nowy Sącz 3 maja, 16:00
Zalesianka Zalesie 1-6 LKS Szaflary 3 maja, 17:00
Orzeł Wojnarowa 4-0 KS Zakopane 3 maja, 16:00
AKS Ujanowice 2-2 Orawa Jabłonka 3 maja, 15:00
Kolejarz Stróże 3-2 Orkan Raba Wyżna 3 maja, 13:00

Kolejka 22 - 6-7 maja

Jarmuta Szczawnica 0-2 Kolejarz Stróże 7 maja, 17:00
Orkan Raba Wyżna 1-3 AKS Ujanowice 7 maja, 17:00
Orawa Jabłonka 0-1 Orzeł Wojnarowa 7 maja, 16:00
KS Zakopane 2-3 Zalesianka Zalesie 6 maja, 17:00
LKS Szaflary 5-0 Helena Nowy Sącz 7 maja, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 2-1 Łosoś Łososina Dolna 9 maja, 17:30
Sokół Słopnice 5-0 Gród Podegrodzie 7 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany
Olimpia Pisarzowa 3-1 Płomień Limanowa 7 maja, 17:00

Kolejka 23 - 13-14 maja

Olimpia Pisarzowa 2-4 Jarmuta Szczawnica 13 maja, 18:00
Płomień Limanowa 1-0 Sokół Słopnice 13 maja, 17:00
Gród Podegrodzie 2-10 Sandecja II Nowy Sącz 13 maja, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 0-4 LKS Szaflary 14 maja, 17:00
Helena Nowy Sącz 3-0 KS Zakopane 13 maja, 16:00
Zalesianka Zalesie 7-2 Orawa Jabłonka 13 maja, 17:00
Orzeł Wojnarowa 4-1 Orkan Raba Wyżna 13 maja, 16:00
AKS Ujanowice 2-2 Kolejarz Stróże 14 maja, 17:00

Kolejka 24 - 17 maja

Jarmuta Szczawnica 4-4 AKS Ujanowice 17 maja, 18:00
Kolejarz Stróże 2-2 Orzeł Wojnarowa 17 maja, 18:00
Orkan Raba Wyżna 4-2 Zalesianka Zalesie 17 maja, 17:30
Orawa Jabłonka 1-1 Helena Nowy Sącz 17 maja, 18:00
KS Zakopane 0-2 Łosoś Łososina Dolna 17 maja, 18:00
LKS Szaflary 3-0 Gród Podegrodzie 31 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:30) odwołany
Sandecja II Nowy Sącz 4-1 Płomień Limanowa 17 maja, 18:00
Sokół Słopnice 3-3 Olimpia Pisarzowa 17 maja, 17:00

Kolejka 25 - 20-21 maja

Sokół Słopnice 1-3 Jarmuta Szczawnica 21 maja, 17:00
Olimpia Pisarzowa 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 20 maja, 17:00
Płomień Limanowa 0-6 LKS Szaflary 20 maja, 18:00
Gród Podegrodzie 8-1 KS Zakopane 20 maja, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 3-0 Orawa Jabłonka 20 maja, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Helena Nowy Sącz 0-4 Orkan Raba Wyżna 20 maja, 17:00
Zalesianka Zalesie 3-0 Kolejarz Stróże 20 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Wojnarowa 6-1 AKS Ujanowice 20 maja, 18:00

Kolejka 26 - 27-28 maja

Jarmuta Szczawnica 2-2 Orzeł Wojnarowa 28 maja, 17:00
AKS Ujanowice 4-1 Zalesianka Zalesie 27 maja, 17:00
Kolejarz Stróże 3-0 Helena Nowy Sącz 28 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Orkan Raba Wyżna 3-1 Łosoś Łososina Dolna 28 maja, 16:00
Orawa Jabłonka 2-1 Gród Podegrodzie 28 maja, 16:00
KS Zakopane 0-1 Płomień Limanowa 27 maja, 17:00
LKS Szaflary 1-0 Olimpia Pisarzowa 28 maja, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 6-1 Sokół Słopnice 28 maja, 15:30

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

LKS Szaflary 4-0 Sokół Słopnice 4 czerwca, 18:00
Sandecja II Nowy Sącz 3-2 Jarmuta Szczawnica 3 czerwca, 14:00
Olimpia Pisarzowa 3-0 KS Zakopane 4 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się - goście nie dojechali
Płomień Limanowa 2-2 Orawa Jabłonka 3 czerwca, 17:30
Gród Podegrodzie 4-1 Orkan Raba Wyżna 3 czerwca, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 1-1 Kolejarz Stróże 4 czerwca, 17:00
Helena Nowy Sącz 5-0 AKS Ujanowice 3 czerwca, 17:00
Zalesianka Zalesie 2-1 Orzeł Wojnarowa 3 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Jarmuta Szczawnica 4-4 Zalesianka Zalesie 10 czerwca, 17:00
Orzeł Wojnarowa 3-3 Helena Nowy Sącz 10 czerwca, 17:00
AKS Ujanowice 3-1 Łosoś Łososina Dolna 11 czerwca, 17:00
Kolejarz Stróże 1-1 Gród Podegrodzie 11 czerwca, 17:00
Orkan Raba Wyżna 4-0 Płomień Limanowa 10 czerwca, 18:00
Orawa Jabłonka 2-4 Olimpia Pisarzowa 11 czerwca, 17:00
KS Zakopane 3-0 Sokół Słopnice 10 czerwca, 16:00
LKS Szaflary 9-0 Sandecja II Nowy Sącz 10 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 15 czerwca

KS Zakopane 4-1 Sandecja II Nowy Sącz 14 czerwca, 17:00
LKS Szaflary 4-0 Jarmuta Szczawnica 14 czerwca, 18:30
Sokół Słopnice 8-1 Orawa Jabłonka 15 czerwca, 16:00
Olimpia Pisarzowa 2-1 Orkan Raba Wyżna 15 czerwca, 17:00
Płomień Limanowa 2-2 Kolejarz Stróże 14 czerwca, 18:00
Gród Podegrodzie 0-1 AKS Ujanowice 26 marca, 14:00
Łosoś Łososina Dolna 2-2 Orzeł Wojnarowa 15 czerwca, 15:00
Helena Nowy Sącz 2-3 Zalesianka Zalesie 15 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 17-18 czerwca

Jarmuta Szczawnica 7-1 Helena Nowy Sącz 17 czerwca, 17:30
Zalesianka Zalesie 3-5 Łosoś Łososina Dolna 17 czerwca, 17:30
Orzeł Wojnarowa 5-2 Gród Podegrodzie 17 czerwca, 17:30
AKS Ujanowice 3-1 Płomień Limanowa 17 czerwca, 17:30
Kolejarz Stróże 0-6 Olimpia Pisarzowa 17 czerwca, 17:30
Orkan Raba Wyżna 3-0 Sokół Słopnice 17 czerwca, 17:30
Orawa Jabłonka 3-0 Sandecja II Nowy Sącz 17 czerwca, 17:30
KS Zakopane 2-2 LKS Szaflary 17 czerwca, 17:30

IV liga 2016/2017 (małopolska (wschód))

Liga okręgowa 2016/2017 (Tarnów I)
Liga okręgowa 2016/2017 (Tarnów II)

Klasa A 2016/2017 (Nowy Sącz)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas