[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Tarnów I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MLKS Żabno 26 63 20 3 3 67-26 10 1 2 32-10 10 2 1 35-16
2.  Rylovia Rylowa 26 47 14 5 7 40-29 6 3 4 22-14 8 2 3 18-15
3.  Okocimski KS Brzesko 26 45 11 12 3 46-24 6 5 2 25-14 5 7 1 21-10
4.  Olimpia Wojnicz 26 40 10 10 6 49-38 5 5 3 23-17 5 5 3 26-21
5.  Olimpia Kąty 26 39 10 9 7 54-52 4 4 5 25-29 6 5 2 29-23 2 6 2 0 0 3-1
6.  Strażak Mokrzyska 26 39 12 3 11 48-38 8 3 2 31-14 4 0 9 17-24 2 0 0 0 2 1-3
7.  Orzeł Dębno 26 35 9 8 9 43-46 6 2 5 23-19 3 6 4 20-27 2 6 2 0 0 9-0
8.  LKS Gnojnik 26 35 11 2 13 45-50 8 2 3 32-18 3 0 10 13-32 2 0 0 0 2 0-9
9.  Radłovia Radłów 26 34 9 7 10 38-41 6 2 5 20-20 3 5 5 18-21
10.  Dunajec Zakliczyn 26 32 9 5 12 48-45 6 3 4 27-22 3 2 8 21-23
11.  Olimpia Bucze 26 30 8 6 12 41-50 5 3 5 26-23 3 3 7 15-27 2 3 1 0 1 6-2
12.  Naprzód Sobolów 26 30 9 3 14 41-66 6 3 4 23-23 3 0 10 18-43 2 3 1 0 1 2-6
13.  Dunajec Mikołajowice 26 20 5 5 16 42-71 3 3 7 22-33 2 2 9 20-38
14.  Górnik Siedlec 26 12 2 6 18 18-50 2 3 8 14-22 0 3 10 4-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 MLKS Żabno    1-2 0-0 3-1 4-1 2-0 4-1 2-1 4-0 1-2 4-0 1-0 4-2 2-0 
 2 Rylovia Rylowa1-2     0-0 1-1 0-2 1-0 6-0 1-2 2-1 1-0 3-5 3-0* 1-1 2-0 
 3 Okocimski KS Brzesko1-2 0-0     1-1 2-2 3-0 2-2 0-1 2-0 4-3 1-1 2-1 4-1 3-0 
 4 Olimpia Wojnicz2-3 1-1 0-0     2-0 1-2 1-1 2-1 0-0 2-5 3-1 5-2 1-1 3-0 
 5 Olimpia Kąty2-1 1-2 1-1 1-3     1-0 3-3 3-2 2-2 0-5 5-0 2-4 2-4 2-2 
 6 Strażak Mokrzyska0-1 2-1 3-0 3-0 1-2     2-2 5-0 2-2 3-2 2-1 3-2 4-0 1-1 
 7 Orzeł Dębno2-5 0-1 0-5 1-2 1-2 2-1     6-0 2-0 1-1 2-1 4-0 2-1 0-0 
 8 LKS Gnojnik0-0 5-1 1-1 2-5 1-4 3-1 0-3*     2-0 2-1 3-1 7-0 3-1 3-0 
 9 Radłovia Radłów2-4 0-1 1-3 2-2 2-2 2-0 2-0 1-0     1-0 0-2 4-3 2-3 1-0 
 10 Dunajec Zakliczyn2-2 1-0 0-5 1-3 1-1 3-2 4-1 0-3 0-1     1-1 6-1 5-2 3-0 
 11 Olimpia Bucze2-4 1-2 1-1 1-4 1-3 *** 2-2 2-0 2-2 2-1     6-0 2-1 4-0 
 12 Naprzód Sobolów0-4 0-2 1-2 2-1 3-3 2-5 0-0 3-1 1-1 4-1 2-0     4-3 1-0 
 13 Dunajec Mikołajowice1-4 3-4 0-0 1-1 4-4 0-3 1-3 4-2 2-7 2-0 1-2 0-2     3-1 
 14 Górnik Siedlec1-3 0-1 2-3 2-2 1-3 1-3 0-2 3-0 0-2 0-0 0-0 0-3 4-0     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Strażak Mokrzyska 4-0 Dunajec Mikołajowice 13 sierpnia, 18:00
Rylovia Rylowa 1-1 Olimpia Wojnicz 14 sierpnia, 17:00
MLKS Żabno 2-0 Górnik Siedlec 13 sierpnia, 18:00
LKS Gnojnik 2-0 Radłovia Radłów 13 sierpnia, 18:00
Orzeł Dębno 4-0 Naprzód Sobolów 13 sierpnia, 17:30
Dunajec Zakliczyn 0-5 Okocimski KS Brzesko 14 sierpnia, 17:00
Olimpia Kąty 5-0 Olimpia Bucze 14 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Dunajec Mikołajowice 1-2 Olimpia Bucze 21 sierpnia, 17:00
Okocimski KS Brzesko 2-2 Olimpia Kąty 20 sierpnia, 17:00
Naprzód Sobolów 4-1 Dunajec Zakliczyn 21 sierpnia, 17:00
Radłovia Radłów 2-0 Orzeł Dębno 21 sierpnia, 17:00
Górnik Siedlec 3-0 LKS Gnojnik 20 sierpnia, 17:00
Olimpia Wojnicz 2-3 MLKS Żabno 21 sierpnia, 17:30
Strażak Mokrzyska 2-1 Rylovia Rylowa 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Rylovia Rylowa 1-1 Dunajec Mikołajowice 28 sierpnia, 17:00
MLKS Żabno 2-0 Strażak Mokrzyska 27 sierpnia, 17:00
LKS Gnojnik 2-5 Olimpia Wojnicz 12 listopada, 13:00
Orzeł Dębno 0-0 Górnik Siedlec 27 sierpnia, 17:00
Dunajec Zakliczyn 0-1 Radłovia Radłów 28 sierpnia, 17:00
Olimpia Kąty 2-4 Naprzód Sobolów 19 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 17:00) odwołany
Olimpia Bucze 1-1 Okocimski KS Brzesko 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Dunajec Mikołajowice 0-0 Okocimski KS Brzesko 4 września, 16:00
Naprzód Sobolów 2-0 Olimpia Bucze 4 września, 16:30
Radłovia Radłów 2-2 Olimpia Kąty 4 września, 14:00
Górnik Siedlec 0-0 Dunajec Zakliczyn 3 września, 17:00
Olimpia Wojnicz 1-1 Orzeł Dębno 4 września, 17:00
Strażak Mokrzyska 5-0 LKS Gnojnik 4 września, 16:00
Rylovia Rylowa 1-2 MLKS Żabno 3 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

MLKS Żabno 4-2 Dunajec Mikołajowice 11 września, 17:00
LKS Gnojnik 5-1 Rylovia Rylowa 10 września, 17:00
Orzeł Dębno 2-1 Strażak Mokrzyska 10 września, 17:00
Dunajec Zakliczyn 1-3 Olimpia Wojnicz 11 września, 17:00
Olimpia Kąty 2-2 Górnik Siedlec 26 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Bucze 2-2 Radłovia Radłów 10 września, 17:00
Okocimski KS Brzesko 2-1 Naprzód Sobolów 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Dunajec Mikołajowice 0-2 Naprzód Sobolów 18 września, 16:00
Radłovia Radłów 1-3 Okocimski KS Brzesko 18 września, 16:00
Górnik Siedlec 0-0 Olimpia Bucze 17 września, 16:00
Olimpia Wojnicz 2-0 Olimpia Kąty 18 września, 16:30
Strażak Mokrzyska 3-2 Dunajec Zakliczyn 18 września, 16:00
Rylovia Rylowa 6-0 Orzeł Dębno 18 września, 16:00
MLKS Żabno 2-1 LKS Gnojnik 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

LKS Gnojnik 3-1 Dunajec Mikołajowice 24 września, 16:00
Orzeł Dębno 2-5 MLKS Żabno 24 września, 16:00
Dunajec Zakliczyn 1-0 Rylovia Rylowa 25 września, 16:00
Olimpia Kąty 1-0 Strażak Mokrzyska 25 września, 16:00
Olimpia Bucze 1-4 Olimpia Wojnicz 20 listopada, 12:00
Okocimski KS Brzesko 3-0 Górnik Siedlec 24 września, 16:00
Naprzód Sobolów 1-1 Radłovia Radłów 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Dunajec Mikołajowice 2-7 Radłovia Radłów 2 października, 15:00
Górnik Siedlec 0-3 Naprzód Sobolów 1 października, 16:00
Olimpia Wojnicz 0-0 Okocimski KS Brzesko 2 października, 16:00
Strażak Mokrzyska 2-1 Olimpia Bucze 1 października, 16:00
Rylovia Rylowa 0-2 Olimpia Kąty 1 października, 16:00
MLKS Żabno 1-2 Dunajec Zakliczyn 1 października, 16:00
LKS Gnojnik 0-3 Orzeł Dębno 1 października, 16:00
(wo)
na boisku 0-0

Kolejka 9 - 8-9 października

Orzeł Dębno 2-1 Dunajec Mikołajowice 8 października, 15:30
Dunajec Zakliczyn 0-3 LKS Gnojnik 9 października, 15:00
Olimpia Kąty 2-1 MLKS Żabno 9 października, 15:30
Olimpia Bucze 1-2 Rylovia Rylowa 8 października, 10:30
Okocimski KS Brzesko 3-0 Strażak Mokrzyska 8 października, 15:00
Naprzód Sobolów 2-1 Olimpia Wojnicz 8 października, 15:30
Radłovia Radłów 1-0 Górnik Siedlec 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Dunajec Mikołajowice 3-1 Górnik Siedlec 16 października, 15:00
Olimpia Wojnicz 0-0 Radłovia Radłów 16 października, 15:00
Strażak Mokrzyska 3-2 Naprzód Sobolów 15 października, 14:00
Rylovia Rylowa 0-0 Okocimski KS Brzesko 16 października, 11:00
MLKS Żabno 4-0 Olimpia Bucze 15 października, 15:00
LKS Gnojnik 1-4 Olimpia Kąty 15 października, 13:00
Orzeł Dębno 1-1 Dunajec Zakliczyn 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Dunajec Zakliczyn 5-2 Dunajec Mikołajowice 23 października, 14:00
Olimpia Kąty 3-3 Orzeł Dębno 23 października, 14:30
Olimpia Bucze 2-0 LKS Gnojnik 23 października, 14:30
Okocimski KS Brzesko 1-2 MLKS Żabno 22 października, 15:00
Naprzód Sobolów 0-2 Rylovia Rylowa 22 października, 15:00
Radłovia Radłów 2-0 Strażak Mokrzyska 23 października, 14:30
Górnik Siedlec 2-2 Olimpia Wojnicz 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Dunajec Mikołajowice 1-1 Olimpia Wojnicz 30 października, 14:00
Strażak Mokrzyska 1-1 Górnik Siedlec 29 października, 14:00
Rylovia Rylowa 2-1 Radłovia Radłów 30 października, 13:00
MLKS Żabno 1-0 Naprzód Sobolów 29 października, 14:00
LKS Gnojnik 1-1 Okocimski KS Brzesko 29 października, 14:00
Orzeł Dębno 2-1 Olimpia Bucze 29 października, 14:00
Dunajec Zakliczyn 1-1 Olimpia Kąty 30 października, 13:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Olimpia Kąty 2-4 Dunajec Mikołajowice 6 listopada, 13:00
Olimpia Bucze 2-1 Dunajec Zakliczyn 6 listopada, 13:00
Okocimski KS Brzesko 2-2 Orzeł Dębno 5 listopada, 13:00
Naprzód Sobolów 3-1 LKS Gnojnik 5 listopada, 13:00
Radłovia Radłów 2-4 MLKS Żabno 5 listopada, 13:00
Górnik Siedlec 0-1 Rylovia Rylowa 6 listopada, 13:00
Olimpia Wojnicz 1-2 Strażak Mokrzyska 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Dunajec Mikołajowice 0-3 Strażak Mokrzyska 25 marca, 15:30
Olimpia Wojnicz 1-1 Rylovia Rylowa 26 marca, 16:00
Górnik Siedlec 1-3 MLKS Żabno 26 marca, 15:00
Radłovia Radłów 1-0 LKS Gnojnik 26 marca, 15:00
Naprzód Sobolów 0-0 Orzeł Dębno 26 marca, 14:00
Okocimski KS Brzesko 4-3 Dunajec Zakliczyn 25 marca, 14:00
Olimpia Bucze 1-3 Olimpia Kąty 25 marca, 14:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Olimpia Bucze 2-1 Dunajec Mikołajowice 1 kwietnia, 17:00
Olimpia Kąty 1-1 Okocimski KS Brzesko 2 kwietnia, 17:00
Dunajec Zakliczyn 6-1 Naprzód Sobolów 1 kwietnia, 16:30
Orzeł Dębno 2-0 Radłovia Radłów 1 kwietnia, 17:00
LKS Gnojnik 3-0 Górnik Siedlec 1 kwietnia, 16:30
MLKS Żabno 3-1 Olimpia Wojnicz 1 kwietnia, 17:00
Rylovia Rylowa 1-0 Strażak Mokrzyska 1 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Dunajec Mikołajowice 3-4 Rylovia Rylowa 8 kwietnia, 17:00
Strażak Mokrzyska 0-1 MLKS Żabno 8 kwietnia, 16:00
Olimpia Wojnicz 2-1 LKS Gnojnik 9 kwietnia, 17:00
Górnik Siedlec 0-2 Orzeł Dębno 9 kwietnia, 16:00
Radłovia Radłów 1-0 Dunajec Zakliczyn 9 kwietnia, 16:00
Naprzód Sobolów 3-3 Olimpia Kąty 8 kwietnia, 16:00
Okocimski KS Brzesko 1-1 Olimpia Bucze 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Okocimski KS Brzesko 4-1 Dunajec Mikołajowice 15 kwietnia, 14:00
Olimpia Bucze 6-0 Naprzód Sobolów 15 kwietnia, 14:00
Olimpia Kąty 2-2 Radłovia Radłów 15 kwietnia, 13:00
Dunajec Zakliczyn 3-0 Górnik Siedlec 15 kwietnia, 14:00
Orzeł Dębno 1-2 Olimpia Wojnicz 15 kwietnia, 12:00
LKS Gnojnik 3-1 Strażak Mokrzyska 15 kwietnia, 13:00
MLKS Żabno 1-2 Rylovia Rylowa 15 kwietnia, 14:30

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Dunajec Mikołajowice 1-4 MLKS Żabno 22 kwietnia, 17:00
Rylovia Rylowa 1-2 LKS Gnojnik 23 kwietnia, 17:00
Strażak Mokrzyska 2-2 Orzeł Dębno 22 kwietnia, 17:00
Olimpia Wojnicz 2-5 Dunajec Zakliczyn 23 kwietnia, 17:00
Górnik Siedlec 1-3 Olimpia Kąty 23 kwietnia, 17:00
Radłovia Radłów 0-2 Olimpia Bucze 23 kwietnia, 17:00
Naprzód Sobolów 1-2 Okocimski KS Brzesko 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Naprzód Sobolów 4-3 Dunajec Mikołajowice 30 kwietnia, 16:00
Okocimski KS Brzesko 2-0 Radłovia Radłów 29 kwietnia, 17:00 (80)
Olimpia Bucze 4-0 Górnik Siedlec 29 kwietnia, 17:00
Olimpia Kąty 1-3 Olimpia Wojnicz 30 kwietnia, 18:00
Dunajec Zakliczyn 3-2 Strażak Mokrzyska 30 kwietnia, 17:00
Orzeł Dębno 0-1 Rylovia Rylowa 29 kwietnia, 17:30
LKS Gnojnik 0-0 MLKS Żabno 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 6-7 maja

Dunajec Mikołajowice 4-2 LKS Gnojnik 6 maja, 17:00
MLKS Żabno 4-1 Orzeł Dębno 6 maja, 17:00
Rylovia Rylowa 1-0 Dunajec Zakliczyn 6 maja, 18:00
Strażak Mokrzyska 1-2 Olimpia Kąty 6 maja, 14:00
Olimpia Wojnicz 3-1 Olimpia Bucze 7 maja, 18:00
Górnik Siedlec 2-3 Okocimski KS Brzesko 7 maja, 17:00
Radłovia Radłów 4-3 Naprzód Sobolów 7 maja, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Radłovia Radłów 2-3 Dunajec Mikołajowice 13 maja, 17:30
Naprzód Sobolów 1-0 Górnik Siedlec 14 maja, 17:00
Okocimski KS Brzesko 1-1 Olimpia Wojnicz 13 maja, 17:00
Olimpia Bucze - Strażak Mokrzyska 15 czerwca, 14:30
(wo)
na boisku 1-4 / obustronny walkower za nieuczciwe zachowanie mające wpływ na wynik meczu
Olimpia Kąty 1-2 Rylovia Rylowa 13 maja, 17:00
Dunajec Zakliczyn 2-2 MLKS Żabno 14 maja, 17:00
Orzeł Dębno 6-0 LKS Gnojnik 13 maja, 18:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Dunajec Mikołajowice 1-3 Orzeł Dębno 20 maja, 17:30
LKS Gnojnik 2-1 Dunajec Zakliczyn 20 maja, 18:00
MLKS Żabno 4-1 Olimpia Kąty 20 maja, 17:00
Rylovia Rylowa 3-5 Olimpia Bucze 20 maja, 18:00
Strażak Mokrzyska 3-0 Okocimski KS Brzesko 20 maja, 17:00
Olimpia Wojnicz 5-2 Naprzód Sobolów 21 maja, 17:30
Górnik Siedlec 0-2 Radłovia Radłów 21 maja, 16:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Górnik Siedlec 4-0 Dunajec Mikołajowice 28 maja, 17:00
Radłovia Radłów 2-2 Olimpia Wojnicz 27 maja, 17:30
Naprzód Sobolów 2-5 Strażak Mokrzyska 28 maja, 17:00
Okocimski KS Brzesko 0-0 Rylovia Rylowa 27 maja, 18:00
Olimpia Bucze 2-4 MLKS Żabno 27 maja, 17:00
Olimpia Kąty 3-2 LKS Gnojnik 28 maja, 18:00
Dunajec Zakliczyn 4-1 Orzeł Dębno 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Dunajec Mikołajowice 2-0 Dunajec Zakliczyn 3 czerwca, 17:30
Orzeł Dębno 1-2 Olimpia Kąty 3 czerwca, 18:00
LKS Gnojnik 3-1 Olimpia Bucze 3 czerwca, 18:00
MLKS Żabno 0-0 Okocimski KS Brzesko 2 czerwca, 18:00
Rylovia Rylowa 3-0 Naprzód Sobolów 4 czerwca, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
Strażak Mokrzyska 2-2 Radłovia Radłów 3 czerwca, 18:00
Olimpia Wojnicz 3-0 Górnik Siedlec 4 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Olimpia Wojnicz 1-1 Dunajec Mikołajowice 11 czerwca, 18:00
Górnik Siedlec 1-3 Strażak Mokrzyska 11 czerwca, 17:00
Radłovia Radłów 0-1 Rylovia Rylowa 10 czerwca, 17:30
Naprzód Sobolów 0-4 MLKS Żabno 11 czerwca, 17:00
Okocimski KS Brzesko 0-1 LKS Gnojnik 10 czerwca, 18:00
Olimpia Bucze 2-2 Orzeł Dębno 11 czerwca, 18:00
Olimpia Kąty 0-5 Dunajec Zakliczyn 11 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Dunajec Mikołajowice 4-4 Olimpia Kąty 17 czerwca, 17:00
Dunajec Zakliczyn 1-1 Olimpia Bucze 17 czerwca, 17:00
Orzeł Dębno 0-5 Okocimski KS Brzesko 17 czerwca, 17:00
LKS Gnojnik 7-0 Naprzód Sobolów 17 czerwca, 17:00
MLKS Żabno 4-0 Radłovia Radłów 17 czerwca, 17:00
Rylovia Rylowa 2-0 Górnik Siedlec 17 czerwca, 17:00
Strażak Mokrzyska 3-0 Olimpia Wojnicz 17 czerwca, 17:00

IV liga 2016/2017 (małopolska (wschód))

Liga okręgowa 2016/2017 (Nowy Sącz)
Liga okręgowa 2016/2017 (Tarnów II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas