[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Nowy Sącz

I runda - 27-28 lipca
(Losowanie - 17 lipca 2019 - siedziba Podokręgu Nowy Sącz)

Nawoj Nawojowa 1-2 Amator Paszyn 28 lipca, 13:00
LKS Łęka 0-3 LKS Ubiad 28 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali sie z rozgrywek
Jedność Nowy Sącz 1-2 KPT Nawojowa 28 lipca, 17:00
ULKS Przydonica 1-8 Victoria Witowice Dolne 28 lipca, 17:00
Królovia Królowa Górna 3-0 LKS Mszalnica 28 lipca, 17:00
LKS Świniarsko 2-4 Helena Nowy Sącz 28 lipca, 17:00
Orzeł Ptaszkowa 1-7 Biegoniczanka Nowy Sącz 28 lipca, 17:00
Olimpik Powroźnik 0-3 Barciczanka II Barcice 28 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali sie z rozgrywek
Zamczysko Marcinkowice 3-0 Galicja Nowy Sącz 28 lipca, 17:00
Piątkovia Łęg 2-1 Wicher Mogilno 28 lipca, 17:00
Górka Szczereż 3-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 27 lipca, 18:00
Budowlani Jazowsko 3-4 Dąbrovia Wielogłowy 28 lipca, 17:00

II runda - 3-4 sierpnia
(Losowanie - 17 lipca 2019 - siedziba Podokręgu Nowy Sącz)

Amator Paszyn 1-2 Skalnik Kamionka Wielka 4 sierpnia, 17:00
LKS Ubiad 2-8 ULKS Korzenna 4 sierpnia, 11:00
KPT Nawojowa 0-4 Dunajec Nowy Sącz 3 sierpnia, 17:00
Victoria Witowice Dolne 0-3 Łosoś Łososina Dolna 4 sierpnia, 17:00
Michał Bugajski ?, Mariusz Krok ?, Marek Nowak ?
Królovia Królowa Górna 0-1 Grybovia Grybów 4 sierpnia, 17:00
Helena Nowy Sącz 1-3 Sokół Stary Sącz 4 sierpnia, 17:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-6 Kolejarz Stróże 4 sierpnia, 17:00
Barciczanka II Barcice 3-0 Hart Tęgoborze 4 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Zamczysko Marcinkowice 1-4 Orzeł Wojnarowa 4 sierpnia, 17:00
Piątkovia Łęg 2-4 Zawisza Rożnów 4 sierpnia, 17:00
Górka Szczereż 1-2 Zyndram Łącko 4 sierpnia, 17:00
Dąbrovia Wielogłowy 0-2 Gród Podegrodzie 4 sierpnia, 17:00

III runda - 28 sierpnia
(Losowanie - 17 lipca 2019 - siedziba Podokręgu Nowy Sącz)

ULKS Korzenna 3-0 Skalnik Kamionka Wielka 28 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Dunajec Nowy Sącz 5-0 Łosoś Łososina Dolna 27 sierpnia, 17:30
Grybovia Grybów 3-1 Sokół Stary Sącz 28 sierpnia, 17:00
Barciczanka II Barcice 3-0 Kolejarz Stróże 28 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Zawisza Rożnów 3-0 Orzeł Wojnarowa 28 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Zyndram Łącko 0-6 Gród Podegrodzie 28 sierpnia, 17:00

IV runda - 11 września
(Losowanie - 17 lipca 2019 - siedziba Podokręgu Nowy Sącz)

Dunajec Nowy Sącz 3-0 ULKS Korzenna 17 września, 16:30
(wo)
w pierwotnym terminie (11 września, 16:30) odwołany / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Barciczanka II Barcice 2-4 Grybovia Grybów 11 września, 16:30
nieznany ?, ? - Piotr Głąb ?, Daniel Stanisz ?, Paweł Krok ?, ?
Zawisza Rożnów 0-3 Gród Podegrodzie 11 września, 16:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu

1/4 finału - 25 września
(Losowanie - 17 lipca 2019 - siedziba Podokręgu Nowy Sącz)
Poprad Muszyna - wolny los

Dunajec Nowy Sącz 2-0 Poprad Rytro 25 września, 16:00
Adrian Jawor ?, Kacper Żuchowicz ?
Grybovia Grybów 0-4 Barciczanka Barcice 25 września, 16:00
Gród Podegrodzie 1-4 Sandecja II Nowy Sącz 25 września, 16:00

1/2 finału - 8 października
(Losowanie - 17 lipca 2019 - siedziba Podokręgu Nowy Sącz)
Mecze o godz. 16:00.

Dunajec Nowy Sącz 0-0 Barciczanka Barcice 8 października, 16:00
k. 3-5
Sandecja II Nowy Sącz 1-2 Poprad Muszyna 8 października, 15:30
Konrad Kuzera 87 - Mateusz Orzechowski 58, 68
w Muszynie; Sandecja II gospodarzem

Finał - 23 października

Barciczanka Barcice 0-5 Poprad Muszyna 3 lipca, 17:00
Szymon Gruca ?, ?, ?, Kamil Długosz ?, Władysław Terentjew ?
w Barcicach / w pierwotnym terminie (23 listopada, 15:00) odwołany / w drugim terminie (18 marca, 15:00) odwołany / w trzecim terminie (25 marca, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w czwartym terminie (28 czerwca) odwołany

Puchar Polski 2019/2020 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2019/2020 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2018/2019 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)
Puchar Polski 2018/2019 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas