[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa

I runda - 4-5 sierpnia

Rybie Nowe Rybie 2-1 Wierchy Pasierbiec 5 sierpnia, 11:00
w Pasierbcu; Rybie gospodarzem
Uran Łukowica 0-4 Krokus Przyszowa 5 sierpnia, 11:00
Jaworzanka Jaworzna 1-5 LKS Mordarka 5 sierpnia, 11:00
Witów Mszana Górna 3-5 Orkan Niedźwiedź 5 sierpnia, 17:00
KS II Tymbark 0-3 Gorce Kamienica 4 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Zenit Kasinka Mała 0-3 Turbacz Mszana Dolna 5 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Laskovia Laskowa 1-2 Dobrzanka Dobra 4 sierpnia, 17:00
w Dobrej; Laskovia gospodarzem
Słomka Siekierczyna 3-1 Stradomka Skrzydlna 4 sierpnia, 17:00

II runda - 11-12 sierpnia

Rybie Nowe Rybie 1-0 Krokus Przyszowa 12 sierpnia, 17:00
rozgrywany także jako mecz 5. kolejki limanowskiej klasy A
LKS Mordarka 3-1 Orkan Niedźwiedź 12 sierpnia, 17:00
Gorce Kamienica 3-0 Turbacz Mszana Dolna 12 sierpnia, 17:00
Słomka Siekierczyna 5-3 Dobrzanka Dobra 12 sierpnia, 17:00

III runda - 23-24 marca

Zalesianka Zalesie 8-3 KS Tymbark 23 marca, 16:00
Rybie Nowe Rybie 1-2 LKS Rupniów 24 marca, 12:00
LKS Mordarka 0-1 AKS Ujanowice 30 marca, 16:00
Gorce Kamienica 2-3 Płomień Limanowa 31 marca, 14:00
Słomka Siekierczyna 2-6 Sokół Słopnice 23 marca, 15:00

IV runda - 20 lipca

Zalesianka Zalesie 0-4 Orkan Szczyrzyc 20 lipca, 18:30
LKS Rupniów 3-0 Olimpia Pisarzowa 20 lipca, 18:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
AKS Ujanowice 0-3 Limanovia Limanowa 20 lipca, 18:30
Płomień Limanowa 2-2 Sokół Słopnice 20 lipca, 18:30
k. 5-6

1/2 finału - 27 lipca

LKS Rupniów 0-4 Orkan Szczyrzyc 27 lipca, 18:30
Sokół Słopnice 0-4 Limanovia Limanowa 27 lipca, 18:30

Finał - 3 sierpnia

Orkan Szczyrzyc 2-3 Limanovia Limanowa 3 sierpnia, 17:00

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas