[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga 2008/2009, grupa: wschodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 34 65 18 11 5 52-23 12 5 0 34-10 6 6 5 18-13
2.  Sandecja Nowy Sącz 34 64 19 7 8 61-32 11 4 2 33-12 8 3 6 28-20
3.  Start Otwock 34 61 17 10 7 45-36 10 5 2 19-9 7 5 5 26-27
4.  OKS 1945 Olsztyn 34 60 18 6 10 63-41 10 4 3 30-14 8 2 7 33-27
5.  Górnik Wieliczka 34 59 18 5 11 48-26 8 3 6 28-17 10 2 5 20-9
6.  Ruch Wysokie Mazowieckie 34 55 16 7 11 54-28 12 2 3 34-12 4 5 8 20-16 2 3 1 0 1 3-2
7.  Kolejarz Stróże 34 55 15 10 9 52-37 9 5 3 31-17 6 5 6 21-20 2 3 1 0 1 2-3
8.  Pelikan Łowicz 34 54 15 9 10 44-33 13 0 4 26-14 2 9 6 18-19
9.  Wigry Suwałki 34 53 15 8 11 41-35 8 2 7 15-15 7 6 4 26-20
10.  Przebój Wolbrom 34 52 14 10 10 59-46 8 5 4 36-21 6 5 6 23-25
11.  Sokół Aleksandrów Łódzki 34 49 14 7 13 36-42 9 4 4 25-16 5 3 9 11-26
12.  Okocimski KS Brzesko 34 43 11 10 13 44-43 5 6 6 22-22 6 4 7 22-21 2 4 1 1 0 1-0
13.  Hetman Zamość 34 43 12 7 15 37-37 6 5 6 21-16 6 2 9 16-21 2 1 0 1 1 0-1
14.  Concordia Piotrków Trybunalski 34 42 12 6 16 41-49 8 3 6 24-25 4 3 10 17-24
15.  Jeziorak Iława 34 34 10 4 20 35-46 8 4 5 22-16 2 0 15 13-30
16.  Nida Pińczów 34 26 7 5 22 34-71 5 3 9 20-26 2 2 13 14-45
17.  Stal Poniatowa 34 25 6 7 21 28-49 4 4 9 16-25 2 3 12 12-24
18.  ŁKS Łomża 34 12 3 3 28 8-108 2 2 13 6-53 1 1 15 2-55
Górnik Wieliczka wycofał się po zakończeniu rozgrywek. W związku z tym utrzymał się najwyżej sklasyfikowany spadkowicz - Concordia Piotrków Trybunalski.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski    1-1 5-1 1-0 1-0 1-0 2-1 2-2 1-1 2-0 4-0 5-1 1-1 1-0 1-0 2-2 2-0 2-0 
 2 Sandecja Nowy Sącz1-0     4-2 4-1 1-2 1-1 3-2 1-0 1-1 1-0 3-0 1-1 2-0 0-1 1-0 4-0 1-1 4-0 
 3 Start Otwock1-0 2-0     2-0 1-0 1-0 0-0 4-2 2-2 1-0 0-1 1-3 0-0 0-0 1-0 1-0 2-1 0-0 
 4 OKS 1945 Olsztyn2-1 0-1 1-2     0-1 2-1 3-1 0-0 1-1 3-3 4-0 1-1 2-0 3-0 2-1 3-1 1-0 2-0 
 5 Górnik Wieliczka0-1 1-2 1-2 3-2     1-1 0-2 1-1 0-1 3-1 1-0 0-0 1-2 2-0 3-2 6-0 1-0 4-0 
 6 Ruch Wysokie Mazowieckie0-0 2-1 2-0 5-1 1-2     2-0 2-0 1-2 1-1 0-2 1-0 2-0 3-1 2-1 2-0 2-1 6-0 
 7 Kolejarz Stróże2-2 2-0 4-2 1-1 1-1 2-1     1-1 0-0 1-2 0-1 1-3 3-1 1-0 1-0 6-1 2-1 3-0* 
 8 Pelikan Łowicz1-0 1-0 0-1 1-2 1-0 2-1 3-1     1-2 3-1 3-0 0-4 1-0 2-1 3-0 2-1 1-0 1-0 
 9 Wigry Suwałki0-1 1-1 1-0 1-2 0-4 1-0 0-0 1-0     3-0 1-0 0-2 0-1 0-2 0-2 3-0 1-0 2-0 
 10 Przebój Wolbrom2-2 1-1 1-1 0-1 1-0 1-1 1-2 3-0 0-1     4-1 3-2 3-2 1-1 4-2 5-2 1-2 5-0 
 11 Sokół Aleksandrów Łódzki1-0 2-0 2-2 4-1 2-0 1-0 1-1 0-0 0-3 1-4     0-1 2-0 3-0 0-2 3-1 1-1 2-0 
 12 Okocimski KS Brzesko1-1 0-1 1-1 1-1 0-1 0-3 0-1 0-0 3-3 1-1 2-1     1-0 2-1 1-0 1-4 2-3 6-0 
 13 Hetman Zamość0-2 0-1 0-0 1-2 0-0 1-4 2-2 1-1 4-1 0-1 0-1 0-0     2-1 4-0 4-0 1-0 1-0 
 14 Concordia Piotrków Trybunalski0-2 3-5 2-2 0-5 0-1 0-3 1-0 2-1 2-0 1-1 0-0 3-0 0-1     3-2 2-1 1-0 4-1 
 15 Jeziorak Iława1-3 1-0 0-3 1-0 0-2 0-0 0-1 0-0 1-0 0-1 2-1 2-1 3-1 2-2     1-0 1-1 7-0 
 16 Nida Pińczów0-0 1-4 0-1 1-2 0-2 0-4 1-1 1-3 3-2 2-3 1-1 1-0 0-1 0-2 1-0     2-0 6-0 
 17 Stal Poniatowa0-2 2-4 3-4 1-2 0-3 2-0 1-3 0-0 0-2 2-2 0-0 2-1 0-1 2-0 1-0 0-0     0-1 
 18 ŁKS Łomża1-1 0-6 0-2 0-10 0-1 0-0 0-3 0-7 0-4 0-2 1-2 0-2 0-5 0-5 2-1 0-1 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 26-27 lipca

Jeziorak Iława 1-0 OKS 1945 Olsztyn 30 lipca, 17:00 (3000)
Wojciech Figurski 14
Start Otwock 0-0 Hetman Zamość 26 lipca, 17:00 (1000)
Nida Pińczów 0-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 10 września, 17:00 (800)
Okocimski KS Brzesko 3-3 Wigry Suwałki 27 lipca, 17:00 (900)
Marcin Kajca 22, Łukasz Szczoczarz 37 (k), Piotr Kajda 55 - Daniel Ołowniuk 24, Karol Drągowski 71, 76 (k)
Concordia Piotrków Trybunalski 1-1 Przebój Wolbrom 30 lipca, 17:00 (300)
Ireneusz Komar 34 - Adrian Mielec 40
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Sandecja Nowy Sącz 26 lipca, 17:00 (800)
Przemysław Ziółkowski 44, Marcin Olejniczak 76
ŁKS Łomża 2-1 Stal Poniatowa 30 lipca, 17:00 (500)
Mariusz Siara 46, 62 (k) - Łukasz Stręciwilk 45
Kolejarz Stróże 1-1 Górnik Wieliczka 20 sierpnia, 17:00 (700)
Artur Prokop 56 (k) - Wojciech Wojcieszyński 2
Pelikan Łowicz 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 27 lipca, 11:15 (900)
Radosław Stencel 41, Przemysław Cichoń 62 - Dzidosław Żuberek 69 (k)

Kolejka 2 - 2-3 sierpnia

OKS 1945 Olsztyn 0-1 Sandecja Nowy Sącz 2 sierpnia, 17:00 (1000)
Mateusz Żyła 53
Przebój Wolbrom 4-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 2 sierpnia, 17:00 (1000)
Jarosław Rak 57, 80 (k), 90, Wojciech Ankowski 64 - Dawid Hoderko 88
Pelikan Łowicz 2-1 Concordia Piotrków Trybunalski 3 sierpnia, 11:15 (1000)
Dariusz Kozubek 3, Radosław Stencel 20 - Kamil Goryszewski 13
Wigry Suwałki 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 sierpnia, 17:00 (1100)
Andrzej Niewulis 53
ŁKS Łomża 0-1 Górnik Wieliczka 2 sierpnia, 17:00 (200)
Mateusz Leśniowski 16
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Stal Poniatowa 2 sierpnia, 17:00 (1500)
Michał Stachurski 20, Michał Pietrzak 76
Hetman Zamość 4-0 Nida Pińczów 3 sierpnia, 17:00 (2000)
Jakub Cieciura 16, 69, Andrzej Wachowicz 62, Radosław Mikołajek 75
Jeziorak Iława 0-3 Start Otwock 2 sierpnia, 17:00 (1500)
Rafał Szwed 47, Sebastian Kęska 78, Krzysztof Kuźmińczuk 83
Okocimski KS Brzesko 0-1 Kolejarz Stróże 2 sierpnia, 18:00 (450)
Krzysztof Szymczyk 90

Kolejka 3 - 6 sierpnia

Start Otwock 2-0 OKS 1945 Olsztyn 6 sierpnia, 17:00 (1000)
Christian Okafor-Agu 1, Sebastian Kęska 18
Nida Pińczów 1-0 Jeziorak Iława 6 sierpnia, 17:00 (800)
Robert Ciekalski 65
Stal Poniatowa 0-1 Hetman Zamość 6 sierpnia, 17:00 (400)
Jakub Cieciura 49
w Łęcznej
Górnik Wieliczka 0-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 sierpnia, 18:00 (300)
Krystian Kanarski 74
Okocimski KS Brzesko 6-0 ŁKS Łomża 6 sierpnia, 17:30 (400)
Marcin Kajca 29, Łukasz Szczoczarz 32, 79, Jarosław Krzak 71, Marcin Zontek 77, Mariusz Gnyla 84
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 Kolejarz Stróże 6 sierpnia, 17:00 (300)
Wojciech Kobeszko 9, Michał Twardowski 19
Concordia Piotrków Trybunalski 2-0 Wigry Suwałki 6 sierpnia, 17:00 (400)
Daniel Fabich 42, Hubert Górski 57
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Pelikan Łowicz 6 sierpnia, 17:00 (600)
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Przebój Wolbrom 6 sierpnia, 17:30 (2100)
Mariusz Mężyk 77

Kolejka 4 - 9-10 sierpnia

OKS 1945 Olsztyn 3-3 Przebój Wolbrom 9 sierpnia, 17:00 (1000)
Tomasz Aziewicz 10, Sebastian Spychała 87, Paweł Łukasik 90 - Piotr Tomasik 57, Adrian Mielec 67, Marcin Siedlarz 70
Pelikan Łowicz 1-0 Sandecja Nowy Sącz 10 sierpnia, 11:15 (1100)
Przemysław Cichoń 45
Wigry Suwałki 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 sierpnia, 17:00 (700)
Kamil Lauryn 29
Kolejarz Stróże 1-0 Concordia Piotrków Trybunalski 10 sierpnia, 17:00 (700)
Daniel Armatys 68
ŁKS Łomża 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 10 sierpnia, 17:00 (600)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5-1 Okocimski KS Brzesko 9 sierpnia, 17:00 (2500)
Tomasz Ciesielski 18, Tomáš Libič 22, Michał Pietrzak 25, Krystian Kanarski 37, Kelechi Zeal Iheanacho 84 - Piotr Kajda 10
Hetman Zamość 0-0 Górnik Wieliczka 10 sierpnia, 17:00 (2500)
Jeziorak Iława 1-1 Stal Poniatowa 10 sierpnia, 15:00 (800)
Przemysław Roszkowski 71 - Bartłomiej Mazurek 12
Start Otwock 1-0 Nida Pińczów 9 sierpnia, 17:00 (800)
Rafał Szwed 84 (k)

Kolejka 5 - 16-17 sierpnia

Nida Pińczów 1-2 OKS 1945 Olsztyn 17 sierpnia, 17:00 (800)
Robert Ciekalski 14 (k) - Paweł Łukasik 17 (k), 75
Stal Poniatowa 3-4 Start Otwock 17 sierpnia, 17:00 (1100)
Łukasz Stręciwilk 5, Mateusz Butkiewicz 17, Konrad Gołębiowski 90 - Jarosław Kęsek 20, Jan Endzelm 28, Rafał Szwed 47, Sebastian Kęska 54
Górnik Wieliczka 3-2 Jeziorak Iława 16 sierpnia, 17:30 (200)
Daniel Jarosz 38, Mateusz Leśniowski 52, Wojciech Wojcieszyński 71 - Wojciech Figurski 62, Tomasz Sedlewski 75
Okocimski KS Brzesko 1-0 Hetman Zamość 17 sierpnia, 17:00 (700)
Łukasz Szczoczarz 75
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 sierpnia, 17:00 (300)
Concordia Piotrków Trybunalski 4-1 ŁKS Łomża 16 sierpnia, 17:00 (100)
Ireneusz Komar 34, Tomasz Rączka 35, Robert Spychała 59, Hubert Górski 87 - Mariusz Siara 52
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Kolejarz Stróże 16 sierpnia, 17:00 (500)
Dawid Hoderko 39 - Cheikh Tidiane Niane 51
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Wigry Suwałki 16 sierpnia, 17:00 (1200)
Piotr Bania 67 - Daniel Ołowniuk 57
Przebój Wolbrom 3-0 Pelikan Łowicz 16 sierpnia, 17:00 (600)
Dariusz Mielec 40, Piotr Tomasik 56, Marcin Siedlarz 85

Kolejka 6 - 23-24 sierpnia

OKS 1945 Olsztyn 0-0 Pelikan Łowicz 23 sierpnia, 17:00 (3000)
Wigry Suwałki 3-0 Przebój Wolbrom 23 sierpnia, 17:00 (1000)
Sebastian Świerzbiński 60, Łukasz Stasiak 75, 86
Kolejarz Stróże 2-0 Sandecja Nowy Sącz 24 sierpnia, 14:00 (1500)
Piotr Chlipała 21, Robert Drąg 90
ŁKS Łomża 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 23 sierpnia, 17:00 (800)
Piotr Orliński 15 - Dawid Hoderko 54, Arkadiusz Świętosławski 83
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Concordia Piotrków Trybunalski 23 sierpnia, 17:00 (2000)
Krystian Kanarski 44
Hetman Zamość 1-4 Ruch Wysokie Mazowieckie 24 sierpnia, 17:00 (2500)
Serges Kiéma 25 - Dzidosław Żuberek 10, 30, Michał Twardowski 48, 54
Jeziorak Iława 2-1 Okocimski KS Brzesko 23 sierpnia, 17:00 (800)
Wojciech Figurski 57 (k), Łukasz Harmaciński 80 - Mateusz Wawryka 25
po meczu czerwoną kartką za drugą żółtą został ukarany zawodnik gości - Jarosław Palej
Start Otwock 1-0 Górnik Wieliczka 23 sierpnia, 17:00 (1000)
Sebastian Kęska 71
Nida Pińczów 2-0 Stal Poniatowa 24 sierpnia, 17:00 (800)
Rajmund Kula 37, 57

Kolejka 7 - 30-31 sierpnia

Stal Poniatowa 1-2 OKS 1945 Olsztyn 31 sierpnia, 17:00 (600)
Bartłomiej Mazurek 63 - Paweł Alancewicz 42, Grzegorz Piesio 53
Górnik Wieliczka 6-0 Nida Pińczów 30 sierpnia, 17:30 (200)
Daniel Jarosz 59, 71, 87, Maciej Kisiel 62, Piotr Gruszka 66, Łukasz Nowak 85
Okocimski KS Brzesko 1-1 Start Otwock 30 sierpnia, 17:00 (500)
Łukasz Szczoczarz 64 (k) - Christian Okafor-Agu 13
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Jeziorak Iława 31 sierpnia, 16:00 (200)
Michał Twardowski 11, Wojciech Kobeszko 72 - Wojciech Figurski 75 (k)
Concordia Piotrków Trybunalski 0-1 Hetman Zamość 30 sierpnia, 17:00 (200)
Mateusz Kołodziejski 45
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 sierpnia, 17:00 (800)
Przemysław Sztybrych 76
Sandecja Nowy Sącz 4-0 ŁKS Łomża 30 sierpnia, 17:00 (1300)
Piotr Bania 48, 66, 89, Tomasz Lewandowski 90
Przebój Wolbrom 1-2 Kolejarz Stróże 30 sierpnia, 16:00 (900)
Damian Lickiewicz 23 - Piotr Chlipała 33, 65
Pelikan Łowicz 1-2 Wigry Suwałki 31 sierpnia, 11:15 (800)
Piotr Grzelczak 90 - Karol Drągowski 24 (k), Daniel Ołowniuk 66

Kolejka 8 - 3 września

OKS 1945 Olsztyn 1-1 Wigry Suwałki 3 września, 17:00 (1500)
Paweł Łukasik 18 - Łukasz Stasiak 70
Kolejarz Stróże 1-1 Pelikan Łowicz 3 września, 16:00 (600)
Robert Drąg 65 - Piotr Grzelczak 25
ŁKS Łomża 0-2 Przebój Wolbrom 3 września, 16:00 (250)
Dariusz Mielec 43, Adrian Mielec 57
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Sandecja Nowy Sącz 3 września, 19:00 (2000)
Adrian Frańczak 59 - Tomasz Lewandowski 80
Hetman Zamość 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 września, 16:00 (1500)
Arkadiusz Świętosławski 74
Jeziorak Iława 2-2 Concordia Piotrków Trybunalski 3 września, 17:00 (1000)
Kamil Roszkiewicz 1, Tomasz Zakierski 82 - Marcin Juszkiewicz 59, Łukasz Raczyński 69
Start Otwock 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 września, 17:00 (800)
Adam Warszawski 2
Nida Pińczów 1-0 Okocimski KS Brzesko 3 września, 17:00 (450)
Tomasz Rabiej 83
Stal Poniatowa 0-3 Górnik Wieliczka 3 września, 17:00 (600)
Daniel Jarosz 19 (k), 55, 62

Kolejka 9 - 6-7 września

Górnik Wieliczka 3-2 OKS 1945 Olsztyn 6 września, 17:00 (250)
Maciej Kisiel 3, Łukasz Nowak 44, Daniel Jarosz 53 - Tomasz Aziewicz 64, 88
Okocimski KS Brzesko 2-3 Stal Poniatowa 7 września, 16:00 (400)
Łukasz Szczoczarz 5, Marcin Nowak 53 (s) - Robert Kazubski 40, Grzegorz Olchawski 41 (k), Bartłomiej Mazurek 85
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 Nida Pińczów 7 września, 16:00 (300)
Wojciech Kobeszko 47 (k), Tomasz Jakuszewski 85
Concordia Piotrków Trybunalski 2-2 Start Otwock 6 września, 17:00 (80)
Hubert Górski 65, Mariusz Rachubiński 70 - Jacek Kajtowski 49, Krzysztof Kuźmińczuk 59
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-2 Jeziorak Iława 6 września, 16:00 (400)
Wojciech Figurski 35, Łukasz Harmaciński 79
Sandecja Nowy Sącz 2-0 Hetman Zamość 6 września, 17:00 (1000)
Tomasz Lewandowski 30, Piotr Bania 48
Przebój Wolbrom 2-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 września, 16:00 (700)
Adrian Mielec 71, Sławomir Duda 87 - Adrian Frańczak 29, Krystian Kanarski 65
Pelikan Łowicz 1-0 ŁKS Łomża 7 września, 11:15 (600)
Michał Łochowski 38 (k)
Wigry Suwałki 0-0 Kolejarz Stróże 6 września, 14:00 (700)

Kolejka 10 - 13-14 września

OKS 1945 Olsztyn 3-1 Kolejarz Stróże 13 września, 16:00 (1200)
Łukasz Suchocki 10, Grzegorz Lech 27, Paweł Łukasik 90 - Marcin Stefanik 16
ŁKS Łomża 0-4 Wigry Suwałki 13 września, 16:00 (1300)
Andrzej Niewulis 26, Maciej Makuszewski 65, Daniel Ołowniuk 83, Łukasz Stasiak 90
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Pelikan Łowicz 14 września, 17:00 (1500)
Michał Stachurski 50, Mikołaj Skórnicki 60 - Radosław Kowalczyk 24, Piotr Grzelczak 33
Hetman Zamość 0-1 Przebój Wolbrom 14 września, 16:00 (750)
Wojciech Ankowski 77
Jeziorak Iława 1-0 Sandecja Nowy Sącz 13 września, 16:00 (1000)
Tomasz Radziński 67
Start Otwock 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 13 września, 17:00 (1500)
Przemysław Ziółkowski 15
Nida Pińczów 0-2 Concordia Piotrków Trybunalski 14 września, 16:00 (400)
Ireneusz Komar 9, Hubert Górski 87
Stal Poniatowa 2-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 września, 16:00 (500)
Łukasz Stręciwilk 46, Mateusz Butkiewicz 81
Górnik Wieliczka 0-0 Okocimski KS Brzesko 12 września, 17:00 (300)

Kolejka 11 - 20-21 września

Okocimski KS Brzesko 1-1 OKS 1945 Olsztyn 21 września, 15:00 (400)
Piotr Kajda 54 - Grzegorz Piesio 44
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Górnik Wieliczka 21 września, 16:00 (100)
Dzidosław Żuberek 63 (k) - Tomasz Wacek 36, Daniel Jarosz 43
Concordia Piotrków Trybunalski 1-0 Stal Poniatowa 20 września, 16:00 (100)
Ireneusz Komar 42
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Nida Pińczów 20 września, 16:00 (400)
Arkadiusz Świętosławski 27, Kamil Bartos 44, 47 - Marcin Kołodziejczyk 57
Sandecja Nowy Sącz 4-2 Start Otwock 20 września, 15:00 (700)
Piotr Bania 29, 49, Piotr Nieć 40, Marcin Pietrucha 43 - Krzysztof Kuźmińczuk 58, 82
Przebój Wolbrom 4-2 Jeziorak Iława 20 września, 15:00 (400)
Jarosław Rak 2, 11, Damian Lickiewicz 21, Adrian Mielec 71 - Łukasz Harmaciński 29, Arkadiusz Klimek 88 (k)
Pelikan Łowicz 1-0 Hetman Zamość 21 września, 11:15 (500)
Radosław Stencel 46
Wigry Suwałki 0-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 20 września, 16:00 (1200)
Krystian Kanarski 46
Kolejarz Stróże 3-0 ŁKS Łomża 21 września, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 12 - 27-28 września

OKS 1945 Olsztyn 2-0 ŁKS Łomża 27 września, 14:00 (2000)
Mateusz Różowicz 76, Paweł Łukasik 87 (k)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Kolejarz Stróże 27 września, 17:00 (2000)
Robert Speichler 26, Kelechi Zeal Iheanacho 29 - Piotr Chlipała 19
Hetman Zamość 4-1 Wigry Suwałki 28 września, 15:00 (800)
Marek Piotrowicz 31 (k), Rafał Turczyn 43, Tomasz Twardawa 52, Ihor Mihałewśkyj 65 - Daniel Ołowniuk 15
Jeziorak Iława 0-0 Pelikan Łowicz 28 września, 15:00 (1200)
Start Otwock 1-0 Przebój Wolbrom 26 września, 15:00 (450)
Sebastian Kęska 47
Nida Pińczów 1-4 Sandecja Nowy Sącz 28 września, 15:00 (600)
Łukasz Mika 13 (k) - Piotr Bania 41, 62 (k), Mateusz Żyła 68, Dawid Skrzypek 75
Stal Poniatowa 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 28 września, 15:00 (400)
Górnik Wieliczka 2-0 Concordia Piotrków Trybunalski 26 września, 16:00 (250)
Maciej Kisiel 45, 58
Okocimski KS Brzesko 0-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 28 września, 15:00 (400)
Michał Twardowski 44, Grzegorz Jóźwiak 53, Wojciech Kobeszko 85

Kolejka 13 - 4-5 października

Ruch Wysokie Mazowieckie 5-1 OKS 1945 Olsztyn 4 października, 15:30 (40)
Wojciech Kobeszko 3, 20, Michał Twardowski 60, 90, Adrian Bartkiewicz 90 - Grzegorz Piesio 82
Concordia Piotrków Trybunalski 3-0 Okocimski KS Brzesko 4 października, 15:00 (70)
Ireneusz Komar 43, Dariusz Kukułka 54, Hubert Górski 66
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Górnik Wieliczka 4 października, 15:00 (700)
Arkadiusz Świętosławski 28, Przemysław Sztybrych 37
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Stal Poniatowa 5 października, 14:00 (1200)
Dawid Skrzypek 59 - Dariusz Osuch 90
Przebój Wolbrom 5-2 Nida Pińczów 4 października, 15:00 (500)
Jarosław Rak 2, Wojciech Ankowski 38, Grzegorz Jurczyk 55, Sławomir Duda 70, Damian Lickiewicz 75 - Tomasz Bisikiewicz 23, Marcin Kołodziejczyk 57
Pelikan Łowicz 0-1 Start Otwock 5 października, 11:15 (1000)
Dominic Okanu 68
Wigry Suwałki 0-2 Jeziorak Iława 4 października, 15:00 (700)
Tomasz Zakierski 17, Arkadiusz Klimek 64
Kolejarz Stróże 3-1 Hetman Zamość 5 października, 15:00 (300)
Piotr Chlipała 49, Artur Prokop 65, Cheikh Tidiane Niane 87 - Ihor Mihałewśkyj 90
ŁKS Łomża 1-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4 października, 15:00 (200)
Daniel Dylewski 57 - Adrian Frańczak 56

Kolejka 14 - 8 października

OKS 1945 Olsztyn 2-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 8 października, 15:00 (1500)
Mateusz Różowicz 83, 85 - Kelechi Zeal Iheanacho 80
Hetman Zamość 1-0 ŁKS Łomża 8 października, 15:00 (500)
Mateusz Kołodziejski 23
Jeziorak Iława 0-1 Kolejarz Stróże 8 października, 15:15 (800)
Marcin Dudziński 30
Start Otwock 2-2 Wigry Suwałki 8 października, 15:00 (400)
Rafał Szwed 20 (k), Krzysztof Kuźmińczuk 71 - Daniel Ołowniuk 11, Karol Drągowski 88 (k)
Nida Pińczów 1-3 Pelikan Łowicz 8 października, 15:00 (300)
Norbert Górski 24 - Piotr Grzelczak 5, 44, 86
Stal Poniatowa 2-2 Przebój Wolbrom 8 października, 15:00 (400)
Łukasz Dziedzic 46, Krzysztof Jabłoński 77 - Jarosław Rak 44, 70
Górnik Wieliczka 1-2 Sandecja Nowy Sącz 8 października, 15:00 (200)
Daniel Policht 4 - Piotr Bania 64, 66
żółtą kartką został także ukarany Marcin Łukaczyński - rezerwowy zawodnik gospodarzy
Okocimski KS Brzesko 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 października, 15:30 (180)
Tomasz Ogar 33, Marcin Kucharzyk 82 - Przemysław Sztybrych 66
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-1 Concordia Piotrków Trybunalski 8 października, 15:30 (300)
Wojciech Kobeszko 66, Arkadiusz Żaglewski 68, Michał Twardowski 90 - Kamil Goryszewski 19

Kolejka 15 - 11-12 października

Concordia Piotrków Trybunalski 0-5 OKS 1945 Olsztyn 11 października, 14:00 (100)
Grzegorz Piesio 20, 86, Paweł Łukasik 24, 42, Grzegorz Lech 75
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 11 października, 15:00 (500)
Ireneusz Grącki 64
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Okocimski KS Brzesko 14 października, 15:30 (1600)
Krzysztof Piosik 30 - Sergiusz Kostecki 5
mecz przełożony z powodu obchodów 75-lecia Okocimskiego KS
Przebój Wolbrom 1-0 Górnik Wieliczka 11 października, 14:00 (500)
Mateusz Siedlarz 73
Pelikan Łowicz 1-0 Stal Poniatowa 12 października, 11:15 (700)
Tomasz Styszko 4
Wigry Suwałki 3-0 Nida Pińczów 11 października, 14:00 (500)
Daniel Ołowniuk 20, 62, Tomasz Bajko 90
Kolejarz Stróże 4-2 Start Otwock 12 października, 15:00 (800)
Robert Drąg 6, Tomasz Księżyc 11, Artur Prokop 33 (k), Piotr Chlipała 49 - Adam Warszawski 27, Rafał Szwed 42 (k)
ŁKS Łomża 2-1 Jeziorak Iława 12 października, 13:00 (200)
Mariusz Siara 6, Paweł Sędrowski 44 - Arkadiusz Klimek 36
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Hetman Zamość 11 października, 17:00 (2000)
Mikołaj Skórnicki 54 - Ihor Mihałewśkyj 60

Kolejka 16 - 18-19 października

OKS 1945 Olsztyn 2-0 Hetman Zamość 18 października, 13:00 (1500)
Grzegorz Lech 43, Grzegorz Piesio 90
Jeziorak Iława 1-3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 19 października, 14:00 (1000)
Tomasz Sedlewski 62 - Adrian Frańczak 8, Łukasz Matuszczyk 32 (k), Mieczysław Sikora 45
Start Otwock 0-0 ŁKS Łomża 18 października, 15:00 (400)
Nida Pińczów 1-1 Kolejarz Stróże 19 października, 14:00 (400)
Sławomir Kłos 7 - Michał Gryźlak 34
Stal Poniatowa 0-2 Wigry Suwałki 19 października, 14:00 (300)
Marcin Rogoziński 17, Karol Drągowski 70
Górnik Wieliczka 1-1 Pelikan Łowicz 18 października, 15:00 (200)
Arkadiusz Kubik 70 (k) - Piotr Grzelczak 76
Okocimski KS Brzesko 1-1 Przebój Wolbrom 19 października, 14:00 (500)
Marcin Kajca 36 - Jarosław Rak 55 (k)
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Sandecja Nowy Sącz 19 października, 14:00 (200)
Michał Twardowski 33, 90 - Krzysztof Piosik 8
Concordia Piotrków Trybunalski 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 października, 14:00 (100)

Kolejka 17 - 25-26 października

Sokół Aleksandrów Łódzki 4-1 OKS 1945 Olsztyn 25 października, 13:00 (200)
Arkadiusz Świętosławski 4, 8, 79, Kamil Bartos 37 - Paweł Alancewicz 45
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Concordia Piotrków Trybunalski 25 października, 13:00 (800)
Ireneusz Komar 43
Przebój Wolbrom 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 października, 14:00 (500)
Adrian Mielec 53 (k) - Piotr Faszczewski 60
Pelikan Łowicz 0-4 Okocimski KS Brzesko 26 października, 11:15 (800)
Tomasz Ogar 57, 59, Sławomir Matras 74, Łukasz Szczoczarz 88
Wigry Suwałki 0-4 Górnik Wieliczka 25 października, 13:00 (500)
Piotr Wtorek 6, Marcin Łukaczyński 11, Łukasz Górski 26, Maciej Kisiel 62
Kolejarz Stróże 2-1 Stal Poniatowa 26 października, 14:00 (500)
Robert Sierant 5, Marcin Dudziński 42 - Mateusz Butkiewicz 55
ŁKS Łomża 0-1 Nida Pińczów 25 października, 13:00 (250)
Łukasz Mika 86 (k)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5-1 Start Otwock 25 października, 17:00 (1500)
Kelechi Zeal Iheanacho 37, 43, 48, 52, Mieczysław Sikora 70 - Christian Okafor-Agu 19
Hetman Zamość 4-0 Jeziorak Iława 26 października, 13:00 (1000)
Ihor Mihałewśkyj 11, 18, Andrzej Wachowicz 43, Marek Piotrowicz 58

Kolejka 18 - 8-9 listopada

Stal Poniatowa 0-1 ŁKS Łomża 9 listopada, 13:00 (400)
Daniel Dylewski 77
Górnik Wieliczka 0-2 Kolejarz Stróże 8 listopada, 12:00 (250)
Robert Drąg 56, Rafał Gadzina 64
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 Pelikan Łowicz 9 listopada, 13:00 (400)
Michał Twardowski 75, Dzidosław Żuberek 86
OKS 1945 Olsztyn 2-1 Jeziorak Iława 8 listopada, 13:00 (4000)
Grzegorz Lech 33, Mateusz Różowicz 75 - Arkadiusz Klimek 6
Hetman Zamość 0-0 Start Otwock 9 listopada, 13:00 (1000)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Nida Pińczów 8 listopada, 17:00 (1500)
Mieczysław Sikora 33, Łukasz Matuszczyk 78 - Przemysław Kupczyk 13, Łukasz Mika 38 (k)
Wigry Suwałki 0-2 Okocimski KS Brzesko 8 listopada, 13:00 (400)
Marcin Kucharzyk 26, Łukasz Szczoczarz 30
Przebój Wolbrom 1-1 Concordia Piotrków Trybunalski 8 listopada, 13:00 (500)
Damian Lickiewicz 69 - Daniel Fabich 13
Sandecja Nowy Sącz 3-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 listopada, 11:00 (900)
Mateusz Żyła 13, Tomasz Lewandowski 42, Wojciech Mróz 83

Kolejka 19 - 15-16 listopada

Kolejarz Stróże 1-3 Okocimski KS Brzesko 16 listopada, 13:00 (700)
Artur Prokop 54 (k) - Łukasz Szczoczarz 30, 53, Marcin Kajca 48
Sandecja Nowy Sącz 4-1 OKS 1945 Olsztyn 15 listopada, 11:00 (1100)
Mateusz Żyła 18, Krzysztof Piosik 64, Dawid Skrzypek 79 (k), Wojciech Mróz 90 - Grzegorz Lech 54
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-4 Przebój Wolbrom 15 listopada, 13:00 (300)
Krzysztof Brodecki 86 - Adrian Mielec 49 (k), 90, Wojciech Ankowski 79, Robert Kuta 90
Concordia Piotrków Trybunalski 2-1 Pelikan Łowicz 15 listopada, 13:00 (200)
Daniel Jabłecki 45, Ireneusz Komar 48 - Piotr Grzelczak 90
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Wigry Suwałki 16 listopada, 13:00 (200)
Eugeniusz Kołodziejczyk 7 - Bartosz Jurkowski 24 (s), Sławomir Kleczkowski 27
Górnik Wieliczka 4-0 ŁKS Łomża 15 listopada, 12:00 (200)
Daniel Policht 1, Michał Świstak 44, Paweł Budniak 46, Łukasz Nowak 82
Stal Poniatowa 0-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16 listopada, 13:00 (300)
Jarosław Grajper 10 (s), Krystian Kanarski 38
Nida Pińczów 0-1 Hetman Zamość 16 listopada, 13:00 (400)
Andrzej Wachowicz 35
Start Otwock 1-0 Jeziorak Iława 15 listopada, 13:00 (450)
Paweł Nowotka 87

Kolejka 20 - 14-15 marca

OKS 1945 Olsztyn 1-2 Start Otwock 14 marca, 15:00 (1600)
Piotr Głowacki 90 - Uzoma Christian Luke 27, Piotr Sobótka 90
Jeziorak Iława 1-0 Nida Pińczów 15 marca, 14:00 (800)
Jakub Drzystek 65 (k)
Hetman Zamość 1-0 Stal Poniatowa 14 marca, 15:00 (1200)
Marek Fundakowski 52
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Górnik Wieliczka 14 marca, 17:00 (4000)
Adam Cieśliński 64
ŁKS Łomża 0-2 Okocimski KS Brzesko 14 marca, 14:00 (800)
Łukasz Szczoczarz 20, Tomasz Ogar 48
Kolejarz Stróże 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 marca, 14:00 (700)
Grzegorz Piechna 47, Sebastian Kurowski 53 - Tomasz Bzdęga 67
Wigry Suwałki 0-2 Concordia Piotrków Trybunalski 29 kwietnia, 17:00 (500)
Daniel Fabich 13, Tomasz Wolan 75
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pelikan Łowicz 3-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 marca, 11:15 (1400)
Tomasz Lewandowski 29 (k), 38, Piotr Grzelczak 33
Przebój Wolbrom 1-1 Sandecja Nowy Sącz 14 marca, 15:00 (1500)
Damian Lickiewicz 69 - Wojciech Fabianowski 6

Kolejka 21 - 21-22 marca

Przebój Wolbrom 0-1 OKS 1945 Olsztyn 21 marca, 15:00 (1000)
Grzegorz Piesio 60
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Pelikan Łowicz 21 marca, 15:00 (1100)
Piotr Chlipała 16 (k)
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-3 Wigry Suwałki 21 marca, 15:00 (400)
Jakub Kowalski 36, Andrzej Niewulis 45, Sebastian Świerzbiński 70
Concordia Piotrków Trybunalski 1-0 Kolejarz Stróże 21 marca, 15:30 (200)
Przemysław Szulc 88
po meczu żółtą kartką za krytykowanie decyzji sędziego został ukarany zawodnik gości - Tomasz Księżyc
Ruch Wysokie Mazowieckie 6-0 ŁKS Łomża 22 marca, 14:00 (400)
Tomasz Jakuszewski 2, 12, Dzidosław Żuberek 18, 54, Tomasz Bzdęga 68, 86
Okocimski KS Brzesko 1-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 21 marca, 15:00 (1000)
Sławomir Jagła 90 - Adam Cieśliński 6
Górnik Wieliczka 1-2 Hetman Zamość 21 marca, 15:00 (150)
Daniel Policht 18 - Kamil Radulj 30, Łukasz Kaczmarek 90
Stal Poniatowa 1-0 Jeziorak Iława 22 marca, 15:00
Krzysztof Jabłoński 90
bez udziału publiczności
Nida Pińczów 0-1 Start Otwock 22 marca, 14:00 (700)
Sebastian Kęska 57

Kolejka 22 - 28-29 marca

OKS 1945 Olsztyn 3-1 Nida Pińczów 28 marca, 15:00 (1600)
Grzegorz Piesio 18, Arkadiusz Koprucki 30, Łukasz Suchocki 36 - Sylwester Patejuk 44
Start Otwock 2-1 Stal Poniatowa 28 marca, 15:00 (800)
Piotr Sobótka 39, Uzoma Christian Luke 48 - Piotr Wilawer 30
Jeziorak Iława 0-2 Górnik Wieliczka 29 marca, 14:00 (900)
Maciej Kisiel 45, Wojciech Wojcieszyński 60 (k)
od 6. minuty sędziował Łukasz Obrębski (Płock)
Hetman Zamość 0-0 Okocimski KS Brzesko 28 marca, 16:00 (1500)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 28 marca, 15:00 (3500)
Łukasz Szymoniak 89
ŁKS Łomża 0-5 Concordia Piotrków Trybunalski 28 marca, 14:00 (800)
Hubert Górski 27, Tomasz Wolan 66, Daniel Fabich 75, Marcin Juszkiewicz 80, Ireneusz Komar 90
Kolejarz Stróże 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 29 marca, 15:00 (500)
Adrian Kasztelan 73 (k)
Wigry Suwałki 1-1 Sandecja Nowy Sącz 28 marca, 15:00 (800)
Maciej Makuszewski 86 - Wojciech Fabianowski 45
Pelikan Łowicz 3-1 Przebój Wolbrom 29 marca, 11:15 (1100)
Piotr Grzelczak 4, Krzysztof Piosik 42, Adam Mójta 81 - Mateusz Siedlarz 25

Kolejka 23 - 4-5 kwietnia

Pelikan Łowicz 1-2 OKS 1945 Olsztyn 5 kwietnia, 11:15 (1500)
Krzysztof Piosik 82 - Arkadiusz Koprucki 10, Grzegorz Lech 73 (k)
Przebój Wolbrom 0-1 Wigry Suwałki 4 kwietnia, 15:00 (1200)
Sebastian Radzio 63
Sandecja Nowy Sącz 3-2 Kolejarz Stróże 4 kwietnia, 15:30 (3300)
Rafał Zawiślan 8, 82, Piotr Bania 43 (k) - Adrian Bergier 3, Grzegorz Piechna 21
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 ŁKS Łomża 4 kwietnia, 15:00 (500)
Łukasz Świętosławski 25, Arkadiusz Świętosławski 61
Concordia Piotrków Trybunalski 0-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4 kwietnia, 16:00 (400)
Adam Cieśliński 77, Adrian Frańczak 90
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 Hetman Zamość 5 kwietnia, 15:00 (200)
Łukasz Jegliński 46, Dzidosław Żuberek 73
Okocimski KS Brzesko 1-0 Jeziorak Iława 4 kwietnia, 16:00 (900)
Tomasz Ogar 9
Górnik Wieliczka 1-2 Start Otwock 3 kwietnia, 15:30 (250)
Wojciech Wojcieszyński 8 - Uzoma Christian Luke 44, Łukasz Wysocki 88
Stal Poniatowa 0-0 Nida Pińczów 5 kwietnia, 16:00 (600)

Kolejka 24 - 11 kwietnia

OKS 1945 Olsztyn 1-0 Stal Poniatowa 11 kwietnia, 16:00 (1600)
Daniel Michałowski 31
Nida Pińczów 0-2 Górnik Wieliczka 11 kwietnia, 14:00 (500)
Daniel Policht 5, Mateusz Leśniowski 15
Start Otwock 1-3 Okocimski KS Brzesko 10 kwietnia, 15:20 (400)
Paweł Nowotka 72 - Tomasz Twardawa 17, Marcin Kajca 50 (k), Dawid Dynarek 57
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia piłkarzy gości
Jeziorak Iława 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 11 kwietnia, 16:00 (900)
Hetman Zamość 2-1 Concordia Piotrków Trybunalski 11 kwietnia, 13:00 (1200)
Przemysław Kita 79, Łukasz Kaczmarek 81 - Marek Baranowski 38 (s)
po meczu czerwoną kartką za krytykowanie decyzji sędziego został ukarany zawodnik gości - Daniel Fabich
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 kwietnia, 15:00 (4500)
Michał Stachurski 49, Tomasz Ciesielski 54, Krystian Kanarski 69, Łukasz Matuszczyk 78
ŁKS Łomża 0-6 Sandecja Nowy Sącz 11 kwietnia, 15:00 (800)
Piotr Chlipała 10, Dawid Skrzypek 22, 71, Ján Fröhlich 26, Marcin Makuch 43, Piotr Bania 55 (k)
Kolejarz Stróże 1-2 Przebój Wolbrom 11 kwietnia, 16:00 (400)
Grzegorz Piechna 52 (k) - Robert Kuta 14, Sławomir Duda 23
Wigry Suwałki 1-0 Pelikan Łowicz 10 kwietnia, 16:00 (500)
Kamil Lauryn 60

Kolejka 25 - 18-19 kwietnia

Wigry Suwałki 1-2 OKS 1945 Olsztyn 17 kwietnia, 17:00 (1800)
Arkadiusz Koprucki 31 (s) - Grzegorz Lech 82, 90
Pelikan Łowicz 3-1 Kolejarz Stróże 19 kwietnia, 11:15 (900)
Piotr Grzelczak 12, 65, Przemysław Cichoń 55 - Adrian Bergier 67
Przebój Wolbrom 5-0 ŁKS Łomża 18 kwietnia, 16:00 (1000)
Damian Lickiewicz 10, Robert Kuta 20, 62, Dariusz Mielec 64, Artur Szlęzak 82
Sandecja Nowy Sącz 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 18 kwietnia, 16:00 (3700)
Wojciech Fabianowski 75
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Hetman Zamość 18 kwietnia, 16:00 (400)
Arkadiusz Świętosławski 16, 62
Concordia Piotrków Trybunalski 3-2 Jeziorak Iława 18 kwietnia, 17:00 (200)
Daniel Jabłecki 33, Robert Spychała 51, Tomasz Wolan 52 - Wojciech Figurski 4, Bartłomiej Pietrasik 38
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 Start Otwock 18 kwietnia, 16:00
Tomasz Bzdęga 28, Dzidosław Żuberek 75
Okocimski KS Brzesko 1-4 Nida Pińczów 18 kwietnia, 16:00 (900)
Łukasz Szczoczarz 59 - Sylwester Patejuk 23, 51, Dariusz Rolak 32, Łukasz Mika 65 (k)
Górnik Wieliczka 1-0 Stal Poniatowa 17 kwietnia, 16:00 (100)
Maciej Kisiel 58

Kolejka 26 - 22 kwietnia

OKS 1945 Olsztyn 0-1 Górnik Wieliczka 22 kwietnia, 16:00 (1600)
Zbigniew Małkowski 47 (s)
Stal Poniatowa 2-1 Okocimski KS Brzesko 22 kwietnia, 16:30 (400)
Bartłomiej Mazurek 7, Łukasz Dziedzic 34 - Jarosław Krzak 75
Nida Pińczów 0-4 Ruch Wysokie Mazowieckie 22 kwietnia, 16:00 (400)
Adrian Bartkiewicz 34, Paweł Galiński 40, Dzidosław Żuberek 53, Karol Janik 68
Start Otwock 0-0 Concordia Piotrków Trybunalski 22 kwietnia, 16:00 (250)
Jeziorak Iława 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 22 kwietnia, 16:00 (500)
Wojciech Figurski 54, 58 (k) - Arkadiusz Świętosławski 62
Hetman Zamość 0-1 Sandecja Nowy Sącz 22 kwietnia, 16:30 (1200)
Dariusz Zawadzki 35
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Przebój Wolbrom 22 kwietnia, 18:00 (3500)
Adam Cieśliński 27, Adrian Frańczak 75
ŁKS Łomża 0-7 Pelikan Łowicz 22 kwietnia, 16:00 (200)
Krzysztof Piosik 3, Maciej Pastuszka 44, Adam Mójta 54, 63, Piotr Grzelczak 76, 85, Dawid Sut 83
Kolejarz Stróże 0-0 Wigry Suwałki 22 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 27 - 25-26 kwietnia

Kolejarz Stróże 1-1 OKS 1945 Olsztyn 26 kwietnia, 16:00 (300)
Daniel Armatys 21 - Arkadiusz Koprucki 38
Wigry Suwałki 2-0 ŁKS Łomża 26 kwietnia, 16:00 (1500)
Daniel Ołowniuk 20, Sławomir Kleczkowski 83
Pelikan Łowicz 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 26 kwietnia, 11:15 (1500)
Krzysztof Piosik 67
Przebój Wolbrom 3-2 Hetman Zamość 25 kwietnia, 16:00 (500)
Artur Szlęzak 56, Robert Kuta 78, 85 - Tomasz Margol 35, Łukasz Kaczmarek 58
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Jeziorak Iława 25 kwietnia, 16:00 (2700)
Rafał Zawiślan 55
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-2 Start Otwock 25 kwietnia, 16:00 (400)
Arkadiusz Noga 33, Łukasz Świętosławski 40 (k) - Łukasz Wysocki 9, Sebastian Kęska 30
Concordia Piotrków Trybunalski 2-1 Nida Pińczów 25 kwietnia, 17:00 (300)
Norbert Czubała 70, Daniel Fabich 77 - Sylwester Patejuk 49
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Stal Poniatowa 26 kwietnia, 16:00 (400)
Tomasz Jakuszewski 11, Dzidosław Żuberek 90 - Łukasz Dziedzic 83
Okocimski KS Brzesko 0-1 Górnik Wieliczka 25 kwietnia, 17:00 (600)
Daniel Jarosz 22

Kolejka 28 - 2-3 maja

OKS 1945 Olsztyn 1-1 Okocimski KS Brzesko 2 maja, 17:00 (1600)
Paweł Alancewicz 44 - Marek Drozd 90
od 34. minuty z powodu kontuzji arbitra sędziował Tomasz Czajkowski (Warszawa)
Górnik Wieliczka 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 maja, 17:00 (300)
Maciej Kisiel 45 - Tomasz Bzdęga 90
Stal Poniatowa 2-0 Concordia Piotrków Trybunalski 3 maja, 17:00 (350)
Bartłomiej Mazurek 53, Piotr Wilawer 67
Nida Pińczów 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 maja, 17:00 (500)
Krystian Zaręba 10 - Kamil Bartos 80
Start Otwock 2-0 Sandecja Nowy Sącz 2 maja, 16:00 (800)
Jan Endzelm 35, Krzysztof Kuźmińczuk 57
Jeziorak Iława 0-1 Przebój Wolbrom 2 maja, 16:00 (500)
Mateusz Siedlarz 48 (k)
Hetman Zamość 1-1 Pelikan Łowicz 2 maja, 16:30 (1000)
Kamil Sowa 90 - Piotr Grzelczak 78
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Wigry Suwałki 2 maja, 14:30 (2500)
Adam Cieśliński 39 (k) - Sebastian Radzio 40
ŁKS Łomża 0-3 Kolejarz Stróże 2 maja, 13:00 (200)
Tomasz Księżyc 3, Krzysztof Lipecki 25, Adrian Bergier 77

Kolejka 29 - 9-10 maja

ŁKS Łomża 0-10 OKS 1945 Olsztyn 9 maja, 17:50 (1000)
Paweł Alancewicz 21, 47, 52, 57, Grzegorz Lech 27 (k), Grzegorz Piesio 58, Łukasz Suchocki 62, Paweł Łukasik 65, Piotr Ruszkul 70, 75
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 50-minutowym opóźnieniem
Kolejarz Stróże 2-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 10 maja, 17:00 (600)
Adrian Bergier 47, Sebastian Kurowski 88 - Łukasz Szymoniak 56, Adam Cieśliński 82
Wigry Suwałki 0-1 Hetman Zamość 9 maja, 17:00 (800)
Marek Fundakowski 85
Pelikan Łowicz 3-0 Jeziorak Iława 10 maja, 11:15 (1200)
Radosław Stencel 64, Piotr Grzelczak 77, 81
Przebój Wolbrom 1-1 Start Otwock 9 maja, 16:00 (900)
Damian Lickiewicz 31 - Rafał Szwed 53
Sandecja Nowy Sącz 4-0 Nida Pińczów 9 maja, 16:00 (1700)
Wojciech Fabianowski 10, Dariusz Gawęcki 51, Mateusz Broź 73, Madrin Piegzik 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Stal Poniatowa 9 maja, 17:00 (400)
Arkadiusz Świętosławski 12 - Rafał Szczawiński 31
Concordia Piotrków Trybunalski 0-1 Górnik Wieliczka 9 maja, 17:00 (200)
Arkadiusz Kubik 16 (k)
od 90. minuty w bramce Concordii stał Przemysław Szulc
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 Okocimski KS Brzesko 9 maja, 16:00 (300)
Arkadiusz Żaglewski 81

Kolejka 30 - 13 maja

OKS 1945 Olsztyn 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 13 maja, 17:00 (1600)
Paweł Łukasik 15, Łukasz Suchocki 18 - Łukasz Jegliński 80
Okocimski KS Brzesko 2-1 Concordia Piotrków Trybunalski 13 maja, 17:00 (300)
Sławomir Jagła 45, Michał Skorupski 85 - Mariusz Rachubiński 66
Górnik Wieliczka 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 13 maja, 17:00 (100)
Mateusz Leśniowski 49
Stal Poniatowa 2-4 Sandecja Nowy Sącz 13 maja, 17:00 (300)
Krzysztof Jabłoński 89, Bartłomiej Mazurek 90 - Dariusz Gawęcki 17, Dawid Skrzypek 19, Wojciech Fabianowski 23, Mateusz Broź 68
Nida Pińczów 2-3 Przebój Wolbrom 13 maja, 17:00 (500)
Sławomir Kłos 63, Sylwester Patejuk 78 - Jarosław Rak 22, Robert Kuta 36, 69
Start Otwock 4-2 Pelikan Łowicz 13 maja, 17:00 (500)
Adam Warszawski 21, Jan Endzelm 60, Krzysztof Kuźmińczuk 72, 87 - Krzysztof Piosik 35, 40
Jeziorak Iława 1-0 Wigry Suwałki 13 maja, 17:00 (500)
Tomasz Radziński 27
Hetman Zamość 2-2 Kolejarz Stróże 13 maja, 17:00 (900)
Marek Fundakowski 59, 71 - Sebastian Kurowski 31, Robert Drąg 48
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 ŁKS Łomża 13 maja, 18:00
Michał Pietrzak 45, Mikołaj Skórnicki 76

Kolejka 31 - 16-17 maja

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 OKS 1945 Olsztyn 17 maja, 17:00 (3500)
Adam Cieśliński 23
ŁKS Łomża 0-5 Hetman Zamość 16 maja, 17:00 (300)
Serges Kiéma 45, Marek Fundakowski 52, 73, Łukasz Kaczmarek 85, Przemysław Kita 86
Kolejarz Stróże 1-0 Jeziorak Iława 17 maja, 17:00 (400)
Adrian Bergier 24
Wigry Suwałki 1-0 Start Otwock 17 maja, 17:00 (700)
Karol Drągowski 44 (k)
Pelikan Łowicz 2-1 Nida Pińczów 17 maja, 11:15 (700)
Piotr Grzelczak 79, Radosław Stencel 90 - Dominik Sobczyk 90
Przebój Wolbrom 1-2 Stal Poniatowa 16 maja, 16:00 (600)
Robert Kuta 9 - Bartłomiej Mazurek 35, Krzysztof Jabłoński 60
Sandecja Nowy Sącz 1-2 Górnik Wieliczka 17 maja, 16:15 (3000)
Dariusz Zawadzki 44 - Piotr Wtorek 30, Daniel Jarosz 33
mecz zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu wypadku autokaru gości
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 Okocimski KS Brzesko 16 maja, 17:00 (400)
Tomasz Twardawa 43
Concordia Piotrków Trybunalski 0-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 16 maja, 17:00 (50)
Łukasz Jegliński 26, 55, Arkadiusz Żaglewski 74

Kolejka 32 - 23-24 maja

OKS 1945 Olsztyn 3-0 Concordia Piotrków Trybunalski 23 maja, 17:00 (1000)
Piotr Ruszkul 9, Paweł Alancewicz 52, Paweł Łukasik 83
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 24 maja, 16:00 (400)
Stefan Potocki 30, Tomasz Kurstak 66
Okocimski KS Brzesko 0-1 Sandecja Nowy Sącz 23 maja, 17:00 (1800)
Ján Fröhlich 23
Górnik Wieliczka 3-1 Przebój Wolbrom 22 maja, 17:00 (500)
Mateusz Leśniowski 30, Artur Skiba 87, Tomasz Liput 90 - Jarosław Rak 44
Stal Poniatowa 0-0 Pelikan Łowicz 24 maja, 17:00 (300)
Nida Pińczów 3-2 Wigry Suwałki 24 maja, 17:00 (300)
Łukasz Mika 19 (k), Sylwester Patejuk 56, Krystian Zaręba 74 - Karol Drągowski 65, Maciej Makuszewski 90
Start Otwock 0-0 Kolejarz Stróże 23 maja, 16:00 (350)
Jeziorak Iława 7-0 ŁKS Łomża 23 maja, 17:00 (500)
Wojciech Figurski 2, 10, 39, 79, Piotr Dymowski 12, Bartłomiej Pietrasik 72, Tomasz Radziński 81
Hetman Zamość 0-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 23 maja, 17:00 (2000)
Adrian Frańczak 40, Michał Stachurski 79

Kolejka 33 - 31 maja

Hetman Zamość 1-2 OKS 1945 Olsztyn 31 maja, 16:00 (1200)
Serges Kiéma 74 - Paweł Łukasik 33, Grzegorz Lech 35 (k)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Jeziorak Iława 31 maja, 16:00 (5000)
Adam Cieśliński 38 (k)
ŁKS Łomża 0-2 Start Otwock 31 maja, 16:00 (150)
Christian Okafor-Agu 46, Uzoma Christian Luke 52
Kolejarz Stróże 6-1 Nida Pińczów 31 maja, 16:00 (300)
Tomasz Księżyc 4, 57 (k), Krzysztof Szymczyk 41, Daniel Armatys 62, Adrian Bergier 74, Dariusz Frankiewicz 81 - Krystian Zaręba 63
Wigry Suwałki 1-0 Stal Poniatowa 31 maja, 16:00 (400)
Maciej Makuszewski 60
Pelikan Łowicz 1-0 Górnik Wieliczka 31 maja, 16:00 (600)
Paweł Kozub 42
Przebój Wolbrom 3-2 Okocimski KS Brzesko 31 maja, 16:00 (1000)
Patryk Kiczyński 32, Artur Derejczyk 48, Robert Kuta 75 - Tomasz Twardawa 34, Łukasz Szczoczarz 90 (k)
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 31 maja, 16:00 (3200)
Dariusz Gawęcki 36 - Tomasz Bzdęga 20
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-0 Concordia Piotrków Trybunalski 31 maja, 16:00 (400)
Przemysław Woźniczak 63, Arkadiusz Świętosławski 76, 88

REKLAMA

Kolejka 34 - 5 czerwca

OKS 1945 Olsztyn 4-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 czerwca, 17:30 (1600)
Łukasz Suchocki 46, Paweł Łukasik 54, Paweł Alancewicz 60, Sebastian Spychała 90
Concordia Piotrków Trybunalski 3-5 Sandecja Nowy Sącz 5 czerwca, 17:30 (100)
Hubert Górski 60, 87 (k), Mariusz Rachubiński 70 - Mateusz Broź 5, Przemysław Szulc 28 (s), Dariusz Gawęcki 47, Piotr Bania 54, Piotr Chlipała 84
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Przebój Wolbrom 5 czerwca, 17:30 (100)
Wojciech Kobeszko 38 - Mateusz Siedlarz 75
Okocimski KS Brzesko 0-0 Pelikan Łowicz 5 czerwca, 17:30 (500)
Górnik Wieliczka 0-1 Wigry Suwałki 5 czerwca, 17:30 (200)
Maciej Makuszewski 64
Stal Poniatowa 1-3 Kolejarz Stróże 5 czerwca, 17:30 (400)
Krzysztof Jabłoński 76 - Dariusz Walęciak 5, Jarosław Kandyfer 15, Sebastian Kurowski 55
Nida Pińczów 6-0 ŁKS Łomża 5 czerwca, 17:30 (400)
Sławomir Kłos 2, 14, Krystian Zaręba 22, 24, Łukasz Mika 60, 70
Start Otwock 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 czerwca, 17:30 (900)
Krzysztof Kuźmińczuk 55
Jeziorak Iława 3-1 Hetman Zamość 5 czerwca, 17:30 (500)
Jakub Drzystek 28, Łukasz Harmaciński 38, Tomasz Zakierski 85 - Łukasz Kaczmarek 2

Baraże o udział w I lidze
Baraże o udział w II lidze

I liga 2008/2009

II liga 2008/2009 (zachodnia)

III liga 2008/2009 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2008/2009 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2008/2009 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2008/2009 (podlasko-warmińsko-mazurska)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: 2liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas