[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2008/2009, grupa: lubelsko-podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Resovia 30 64 18 10 2 54-17 9 6 0 25-7 9 4 2 29-10
2.  Stal Rzeszów 30 56 16 8 6 52-25 10 3 2 29-13 6 5 4 23-12
3.  Górnik II Łęczna 30 52 14 10 6 52-26 10 5 0 34-8 4 5 6 18-18
4.  Unia Nowa Sarzyna 30 46 13 7 10 37-33 7 5 3 20-11 6 2 7 17-22 4 8 2 2 0 8-5
5.  Avia Świdnik 30 46 12 10 8 36-30 6 7 2 21-15 6 3 6 15-15 4 5 1 2 1 7-7
6.  Izolator Boguchwała 30 46 13 7 10 42-35 8 3 4 20-14 5 4 6 22-21 4 3 1 0 3 4-7
7.  Wisłoka Dębica 30 43 10 13 7 36-30 6 7 2 23-13 4 6 5 13-17
8.  Stal Kraśnik 30 39 11 6 13 31-43 7 2 6 15-14 4 4 7 16-29
9.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 38 9 11 10 34-30 7 4 4 26-15 2 7 6 8-15
10.  Karpaty Krosno 30 36 9 9 12 36-41 7 4 4 22-16 2 5 8 14-25
11.  Stal Mielec 30 35 7 14 9 29-32 4 7 4 12-10 3 7 5 17-22 2 4 1 1 0 2-1
12.  Spartakus Szarowola 30 35 9 8 13 34-41 7 3 5 20-17 2 5 8 14-24 2 1 0 1 1 1-2
13.  Orlęta Radzyń Podlaski 30 33 9 6 15 26-44 6 3 6 14-19 3 3 9 12-25
14.  Orzeł Przeworsk 30 30 8 6 16 30-55 6 2 7 17-25 2 4 9 13-30
15.  Orlęta Łuków 30 27 6 9 15 26-43 6 5 4 20-15 0 4 11 6-28
16.  Łada Biłgoraj 30 23 5 8 17 24-54 4 5 6 17-32 1 3 11 7-22

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Resovia    3-0 1-0 1-0 1-1 1-0 2-0 0-0 0-0 2-0 6-0 0-0 2-1 2-2 1-1 3-2 
 2 Stal Rzeszów1-4     3-1 1-0 2-3 0-0 2-2 5-1 1-0 2-0 1-0 2-1 3-0 3-0 2-0 1-1 
 3 Górnik II Łęczna0-0 1-0     4-0 3-0 1-1 4-1 3-0 3-1 1-1 1-1 3-0 2-2 3-1 3-0 2-0 
 4 Unia Nowa Sarzyna1-0 2-1 0-2     1-1 2-0 0-0 3-0 0-1 1-0 1-1 3-0* 2-4 0-0 3-0 1-1 
 5 Avia Świdnik1-3 1-1 2-0 3-3     3-2 0-2 1-1 0-0 0-0 2-0 1-1 2-0 2-0 1-1 2-1 
 6 Izolator Boguchwała1-0 1-0 2-2 1-2 1-0     0-1 3-0 1-1 0-2 1-1 2-1 4-1 1-3 1-0 1-0 
 7 Wisłoka Dębica2-3 1-1 1-1 1-1 0-0 2-2     0-3* 4-0 3-1 3-1 3-0 1-0 0-0 0-0 2-0 
 8 Stal Kraśnik0-2 1-3 0-3 1-0 0-1 3-1 2-0     0-0 2-1 1-1 1-0 0-1 0-1 2-0 2-0 
 9 Tomasovia Tomaszów Lubelski3-3 0-0 0-2 0-2 0-2 2-2 0-1 5-1     6-0 1-0 1-1 1-0 3-1 3-0 1-0 
 10 Karpaty Krosno1-1 0-0 0-2 4-1 1-2 3-1 2-2 2-0 1-3     0-3 1-1 3-0 1-0 1-0 2-0 
 11 Stal Mielec0-1 0-2 0-0 0-1 1-0 3-1 0-0 0-0 0-0 1-1     0-0 3-0 1-1 3-2 0-1 
 12 Spartakus Szarowola0-0 0-2 2-2 2-0 2-1 0-3* 0-0 2-4 1-0 1-0 1-2     0-2 3-0 3-0 3-1 
 13 Orlęta Radzyń Podlaski0-4 0-2 2-0 0-3 1-0 0-3 2-0 1-2 1-1 1-1 0-0 0-1     3-1 2-1 1-0 
 14 Orzeł Przeworsk0-2 1-3 2-1 3-0 0-2 1-2 0-3 1-1 2-1 3-2 0-3 1-5 0-0     2-0 1-0 
 15 Orlęta Łuków0-1 1-1 1-1 1-2 1-0 0-2 2-0 1-2 1-0 1-1 2-2 4-2 1-0 4-1     0-0 
 16 Łada Biłgoraj0-5 0-7 2-1 0-2 1-2 0-2 1-1 2-1 0-0 1-4 2-2 2-1 1-1 4-2 1-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Stal Kraśnik 1-3 Stal Rzeszów 10 sierpnia, 17:00 (800)
Damian Iracki 68 - Emmanuel Samson Udoudo 49, Ireneusz Gryboś 58, Wojciech Reiman 63 (k)
Orlęta Łuków 2-0 Wisłoka Dębica 10 sierpnia, 17:00 (400)
Dariusz Dziewulski 33, Marcin Żurawski 90
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Orzeł Przeworsk 10 sierpnia, 17:00 (800)
Marcin Chyła 20, 62, Piotr Wilawer 44 - Łukasz Jagieła 12
Karpaty Krosno 1-2 Avia Świdnik 9 sierpnia, 17:00 (1000)
Paweł Fydrych 15 (k) - Wojciech Białek 38, 71
Izolator Boguchwała 2-2 Górnik II Łęczna 10 sierpnia, 15:00 (500)
Tomasz Płonka 56, Maciej Porada 88 - Daniel Krakiewicz 7, 61
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Łada Biłgoraj 10 sierpnia, 16:00 (1800)
Piotr Wójcik 77
Resovia 6-0 Stal Mielec 9 sierpnia, 17:00 (1200)
Mariusz Wiktor 12, 21, Jarosław Piątkowski 37, Kamil Walaszczyk 40, Piotr Mazurkiewicz 42, Wiesław Kozubek 88
Unia Nowa Sarzyna 3-0 Spartakus Szarowola 10 sierpnia, 17:00 (300)
(wo)
mecz się nie odbył - goście nie posiadali aktualnych badań lekarskich

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Stal Mielec 0-0 Stal Kraśnik 16 sierpnia, 17:00 (300)
mecz przerwany w 20. minucie na 20 minut z powodu burzy
Łada Biłgoraj 0-5 Resovia 17 sierpnia, 17:00 (600)
Marek Kusiak 7, Mariusz Wiktor 25, 88, Oskar Fryc 35, Andrzej Danielak 50
Górnik II Łęczna 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 17 sierpnia, 11:00 (300)
Kamil Stachyra 25, 53, Daniel Krakiewicz 70 - Przemysław Wawryca 12
Avia Świdnik 3-2 Izolator Boguchwała 17 sierpnia, 17:00 (400)
Damian Rusiecki 40, 80, Wojciech Białek 61 (k) - Bartosz Karwat 35, Grzegorz Woźniak 70
Orzeł Przeworsk 3-2 Karpaty Krosno 17 sierpnia, 17:00 (1300)
Tomasz Wojtas 57, 77, Sylwester Jarosz 65 - Bartłomiej Bogacz 49, Bartłomiej Buczek 52
Unia Nowa Sarzyna 2-4 Orlęta Radzyń Podlaski 17 sierpnia, 17:00 (700)
Daniel Radawiec 49, Piotr Gap 55 - Daniel Szewc 45, 47, Piotr Wilawer 63, Marcin Chyła 79
Wisłoka Dębica 3-0 Spartakus Szarowola 16 sierpnia, 17:25 (300)
Krzysztof Królikowski 53, 68, Sławomir Kantor 54
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem z powodu ulewy
Stal Rzeszów 2-0 Orlęta Łuków 16 sierpnia, 17:00 (600)
Paweł Kloc 14, Szymon Solecki 35

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Stal Kraśnik 2-0 Orlęta Łuków 23 sierpnia, 17:00 (400)
Tomasz Jasik 42, Konrad Nowak 64
Spartakus Szarowola 0-2 Stal Rzeszów 24 sierpnia, 17:00 (400)
Ireneusz Gryboś 43, 83
w Rzeszowie; Spartakus gospodarzem
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Wisłoka Dębica 24 sierpnia, 17:00 (700)
Piotr Wilawer 8, 70
Karpaty Krosno 4-1 Unia Nowa Sarzyna 23 sierpnia, 17:00 (800)
Bartłomiej Bogacz 36 (k), Maciej Biliński 45, Łukasz Zych 74, Sławomir Przybyła 90 - Stanisław Bednarz 58
Izolator Boguchwała 1-3 Orzeł Przeworsk 24 sierpnia, 15:00 (500)
Jaromir Skiba 41 - Bogusław Sierżęga 44, Marcin Majcher 45, Piotr Boratyn 47
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Avia Świdnik 24 sierpnia, 17:00 (1000)
Wojciech Białek 70, Michał Papajewski 85
Resovia 1-0 Górnik II Łęczna 23 sierpnia, 17:00 (1000)
Mariusz Wiktor 69
Stal Mielec 0-1 Łada Biłgoraj 23 sierpnia, 17:00 (400)
Ireneusz Zarczuk 78

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Łada Biłgoraj 2-1 Stal Kraśnik 31 sierpnia, 17:00 (300)
Ireneusz Zarczuk 53, 69 - Konrad Nowak 61
Górnik II Łęczna 1-1 Stal Mielec 31 sierpnia, 16:00 (200)
Paweł Jędrzejuk 6 - Sebastian Ryguła 27
Avia Świdnik 1-3 Resovia 30 sierpnia, 17:00 (500)
Wojciech Białek 11 - Mariusz Wiktor 17, Jarosław Piątkowski 31, Bartosz Madeja 90
Orzeł Przeworsk 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 sierpnia, 11:00 (700)
Krzysztof Szymański 20, Piotr Boratyn 54 - Paweł Zatorski 44
Unia Nowa Sarzyna 2-0 Izolator Boguchwała 30 sierpnia, 16:00 (300)
Stanisław Bednarz 48 (k), Piotr Gaca 64
Wisłoka Dębica 3-1 Karpaty Krosno 10 września, 17:00 (700)
Krzysztof Królikowski 47, Michał Wolański 74, Mateusz Kantor 80 - Bartłomiej Buczek 9
Stal Rzeszów 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 30 sierpnia, 17:00 (500)
Ireneusz Gryboś 56, Paweł Kosiba 85, Wojciech Szwed 88
Orlęta Łuków 4-2 Spartakus Szarowola 31 sierpnia, 17:00 (300)
Przemysław Rodak 13 (k), Artur Gaj 39, Rafał Wej 78, Dariusz Dziewulski 82 - Jacek Iwanicki 45, 59

Kolejka 5 - 3 września

Stal Kraśnik 1-0 Spartakus Szarowola 3 września, 16:00
Konrad Nowak 43
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Orlęta Łuków 3 września, 17:00 (1000)
Piotr Wilawer 23, 59 - Krzysztof Skrzymowski 89
Karpaty Krosno 0-0 Stal Rzeszów 3 września, 16:30 (1500)
Izolator Boguchwała 0-1 Wisłoka Dębica 3 września, 16:00 (300)
Mirosław Pokrywka 8
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Unia Nowa Sarzyna 3 września, 16:00 (700)
Stanisław Bednarz 49, Robert Micek 84
Resovia 2-2 Orzeł Przeworsk 3 września, 17:00 (800)
Mariusz Wiktor 45, Przemysław Pałkus 51 - Bogusław Sierżęga 44, 84
Stal Mielec 1-0 Avia Świdnik 3 września, 16:00 (300)
Paweł Mroziński 28
Łada Biłgoraj 2-1 Górnik II Łęczna 3 września, 17:00 (600)
Ołeksandr Tymczyszyn 12, Ostap Pawliw 47 - Łukasz Jankowski 63

Kolejka 6 - 6-7 września

Górnik II Łęczna 3-0 Stal Kraśnik 7 września, 11:00 (150)
Paweł Jędrzejuk 40, Sławomir Mazurkiewicz 50, Dawid Sołdecki 74
Avia Świdnik 2-1 Łada Biłgoraj 7 września, 17:00 (500)
Wojciech Białek 57, Adam Onkiewicz 90 - Piotr Fulara 23
Orzeł Przeworsk 0-3 Stal Mielec 7 września, 16:00 (700)
Sebastian Ryguła 2, 45, Kornel Kołacz 39
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Resovia 7 września, 16:00 (1000)
Stanisław Bednarz 47
Wisłoka Dębica 4-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 września, 15:00 (600)
Dariusz Kantor 26, 52, 56, Mateusz Kantor 62
Stal Rzeszów 0-0 Izolator Boguchwała 6 września, 14:00 (800)
Orlęta Łuków 1-1 Karpaty Krosno 6 września, 15:00 (200)
Marcin Żurawski 50 - Bartłomiej Buczek 70
Spartakus Szarowola 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski 7 września, 16:00 (600)
Damian Panek 53, Piotr Wilawer 55
żółtą kartką został także ukarany Tomasz Miszczyszyn - rezerwowy zawodnik gospodarzy

Kolejka 7 - 13-14 września

Stal Kraśnik 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 14 września, 16:00 (400)
Rafał Borysiuk 63
Karpaty Krosno 1-1 Spartakus Szarowola 13 września, 16:00 (300)
Maciej Biliński 30 - Norbert Beza 64
Izolator Boguchwała 1-0 Orlęta Łuków 13 września, 13:00 (150)
Mirosław Iwanowski 50
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Stal Rzeszów 14 września, 15:00 (700)
Resovia 2-0 Wisłoka Dębica 13 września, 16:00 (1000)
Marek Kusiak 37, Wiesław Kozubek 40
Stal Mielec 0-1 Unia Nowa Sarzyna 13 września, 16:00 (300)
Stanisław Bednarz 56
Łada Biłgoraj 4-2 Orzeł Przeworsk 14 września, 16:00 (500)
Ireneusz Zarczuk 2, 66, Ołeksandr Tymczyszyn 41, Mateusz Piętak 90 - Przemysław Lasek 21 (k), Serhij Sawczuk 44 (s)
Górnik II Łęczna 3-0 Avia Świdnik 14 września, 11:00 (300)
Krystian Michalak 50, Dawid Sołdecki 54, Daniel Krakiewicz 71

Kolejka 8 - 20-21 września

Avia Świdnik 1-1 Stal Kraśnik 20 września, 16:00 (150)
Mateusz Pielach 27 - Konrad Nowak 22
Orzeł Przeworsk 2-1 Górnik II Łęczna 21 września, 16:00 (700)
Bogusław Sierżęga 28, Krzysztof Szymański 90 - Daniel Krakiewicz 85
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Łada Biłgoraj 21 września, 16:00 (500)
Stanisław Bednarz 1 - Piotr Bubiłek 35
Wisłoka Dębica 3-1 Stal Mielec 20 września, 16:00 (1000)
Dariusz Kantor 12, Bartosz Zołotar 22, Sławomir Kantor 90 - Mariusz Korzępa 46
Stal Rzeszów 1-4 Resovia 21 września, 11:00 (3500)
Mateusz Kocur 90 - Mariusz Wiktor 8, Oskar Fryc 54, Marek Kusiak 71, Andrzej Danielak 84
czerwona kartka Ireneusza Grybosia jest zaliczana do rejestru kartek jako żółta
Orlęta Łuków 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 września, 16:00 (300)
Rafał Wej 89
Spartakus Szarowola 0-3 Izolator Boguchwała 1 października, 15:00 (100)
(wo)
Bartosz Karwat 80
w pierwotnym terminie (21 września, 16:00) odwołany z powodu zalanego boiska; na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy w trakcie meczu przebywała zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Karpaty Krosno 21 września, 15:00 (800)
Damian Panek 57 - Krzysztof Stężała 45 (s)

Kolejka 9 - 27-28 września

Stal Kraśnik 2-1 Karpaty Krosno 28 września, 15:00 (350)
Konrad Nowak 59, 75 - Maciej Biliński 21
Izolator Boguchwała 4-1 Orlęta Radzyń Podlaski 26 września, 15:00 (250)
Sebastian Brocki 43, 52, Tomasz Płonka 72, Jarosław Kuter 76 - Mirosław Iwanowski 19 (s)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Spartakus Szarowola 28 września, 14:00 (1000)
Artur Dowhoszyja 82 (s) - Andrij Habjan 65
Resovia 1-1 Orlęta Łuków 27 września, 16:00 (900)
Wiesław Kozubek 83 - Dariusz Dziewulski 82
Stal Mielec 0-2 Stal Rzeszów 27 września, 16:00 (900)
Piotr Duda 46, Ireneusz Gryboś 57
Łada Biłgoraj 1-1 Wisłoka Dębica 28 września, 15:00 (900)
Ireneusz Zarczuk 3 - Bartosz Zołotar 23
Górnik II Łęczna 4-0 Unia Nowa Sarzyna 28 września, 12:00 (100)
Prejuce Nakoulma 14, Rafał Kosiec 39, Grzegorz Szymanek 44, Paweł Jędrzejuk 45
Avia Świdnik 2-0 Orzeł Przeworsk 27 września, 15:00 (300)
Wojciech Białek 50, 77

Kolejka 10 - 4-5 października

Orzeł Przeworsk 1-1 Stal Kraśnik 5 października, 15:00 (600)
Tomasz Wojtas 72 - Ihor Jacenkiw 62
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Avia Świdnik 4 października, 15:00 (100)
Damian Juda 90 - Artur Łuczak 4 (s)
Wisłoka Dębica 1-1 Górnik II Łęczna 4 października, 15:00 (300)
Mirosław Pokrywka 77 - Krystian Wójcik 29
Stal Rzeszów 1-1 Łada Biłgoraj 15 października, 15:00 (200)
Karol Wójcik 85 - Ireneusz Zarczuk 83
w pierwotnym terminie (4 października, 16:00) odwołany z powodu zalania murawy
Orlęta Łuków 2-2 Stal Mielec 5 października, 16:00 (300)
Kamil Marciniak 70, Marcin Żurawski 73 - Paweł Sedlaczek 25, 77
Spartakus Szarowola 0-0 Resovia 5 października, 15:00 (300)
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 października, 14:00 (600)
Rafał Borysiuk 72 - Ireneusz Baran 13
Karpaty Krosno 3-1 Izolator Boguchwała 4 października, 15:00 (500)
Bartłomiej Bogacz 5, 54, Łukasz Zych 45 - Jarosław Kuter 73

Kolejka 11 - 11-12 października

Stal Kraśnik 3-1 Izolator Boguchwała 12 października, 14:00 (350)
Konrad Nowak 12, Damian Iracki 45, Tomasz Jasik 72 - Jaromir Skiba 74
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6-0 Karpaty Krosno 12 października, 14:00 (600)
Bartosz Stefanik 54, Sebastian Głaz 55, 78, Tomasz Ciećko 71, 76, Ireneusz Baran 75
Resovia 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 11 października, 15:00 (800)
Andrzej Danielak 8, 90 - Damian Pietroń 58
Stal Mielec 0-0 Spartakus Szarowola 11 października, 15:00 (200)
Łada Biłgoraj 1-1 Orlęta Łuków 12 października, 14:00 (800)
Ołeksandr Tymczyszyn 4 - Artur Gaj 87
Górnik II Łęczna 1-0 Stal Rzeszów 12 października, 13:00 (200)
Paweł Jędrzejuk 28
Avia Świdnik 0-2 Wisłoka Dębica 11 października, 14:00 (400)
Dariusz Kantor 4 (k), 90
Orzeł Przeworsk 3-0 Unia Nowa Sarzyna 12 października, 15:00 (1000)
Piotr Boratyn 24, Bogusław Sierżęga 62, 77

Kolejka 12 - 18-19 października

Unia Nowa Sarzyna 3-0 Stal Kraśnik 19 października, 14:00 (300)
Stanisław Bednarz 38, 66, 85
Wisłoka Dębica 0-0 Orzeł Przeworsk 18 października, 14:00 (550)
Stal Rzeszów 2-3 Avia Świdnik 18 października, 15:00 (250)
Emmanuel Samson Udoudo 44, 49 - Krzysztof Boniecki 26, Damian Rusiecki 45, Maciej Kleszcz 81 (k)
Orlęta Łuków 1-1 Górnik II Łęczna 19 października, 15:00 (400)
Przemysław Rodak 71 (k) - Konrad Wasil 79
Spartakus Szarowola 3-1 Łada Biłgoraj 19 października, 15:00 (650)
Piotr Roczon 9, Witalij Melnyczuk 63, Kamil Droździel 74 - Ireneusz Zarczuk 3
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Stal Mielec 19 października, 14:00 (600)
Karpaty Krosno 1-1 Resovia 19 października, 11:00 (1000)
Bartłomiej Buczek 47 - Kamil Walaszczyk 38
Izolator Boguchwała 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 października, 11:00 (200)
Sebastian Brocki 33 - Tomasz Ciećko 82

Kolejka 13 - 25-26 października

Stal Kraśnik 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 października, 14:00 (200)
Resovia 1-0 Izolator Boguchwała 25 października, 14:00 (800)
Marek Kusiak 74
Stal Mielec 1-1 Karpaty Krosno 25 października, 15:00 (500)
Michał Czarny 71 - Sławomir Jurczak 76
Łada Biłgoraj 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 26 października, 14:00 (700)
Ireneusz Zarczuk 42 - Wojciech Jakubiec 71
Górnik II Łęczna 3-0 Spartakus Szarowola 26 października, 11:00 (100)
Daniel Krakiewicz 27, Łukasz Jankowski 63, Marcin Tęcza 90
Avia Świdnik 1-1 Orlęta Łuków 25 października, 14:00 (200)
Wojciech Białek 45 - Krzysztof Skrzymowski 37
Orzeł Przeworsk 1-3 Stal Rzeszów 26 października, 14:00 (1000)
Marcin Majcher 46 - Ireneusz Gryboś 23 (k), 31, 84
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Wisłoka Dębica 26 października, 14:00 (600)

Kolejka 14 - 2 listopada

Stal Rzeszów 1-0 Unia Nowa Sarzyna 2 listopada, 13:00 (400)
Ireneusz Gryboś 53 (k)
Orlęta Łuków 4-1 Orzeł Przeworsk 2 listopada, 13:00 (400)
Dariusz Dziewulski 10, 37, 69, Przemysław Rodak 32 (k) - Piotr Boratyn 15
Spartakus Szarowola 2-1 Avia Świdnik 2 listopada, 11:00 (500)
Jarosław Pawelec 26, Kamil Grela 45 - Wojciech Białek 49
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Górnik II Łęczna 2 listopada, 13:00 (700)
Paweł Pliszka 51, Daniel Szewc 59
Karpaty Krosno 2-0 Łada Biłgoraj 2 listopada, 13:00 (700)
Tomasz Ziobro 50, Maciej Biliński 57
Izolator Boguchwała 1-1 Stal Mielec 2 listopada, 11:00 (450)
Mirosław Iwanowski 90 - Piotr Kołacz 50
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-3 Resovia 2 listopada, 14:00 (1000)
Łukasz Chwała 16, Marek Kusiak 28 (s), Tomasz Ciećko 63 - Przemysław Pałkus 49, Kamil Walaszczyk 87, Wiesław Kozubek 90
Stal Kraśnik 2-0 Wisłoka Dębica 2 listopada, 13:00
Damian Iracki 55, Konrad Nowak 88

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Stal Mielec 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 listopada, 14:00 (250)
Łada Biłgoraj 0-2 Izolator Boguchwała 9 listopada, 12:00 (450)
Tomasz Płonka 25, Sebastian Brocki 65
Górnik II Łęczna 1-1 Karpaty Krosno 9 listopada, 13:00 (200)
Krystian Wójcik 70 - Łukasz Zych 84
Avia Świdnik 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski 8 listopada, 13:00 (300)
Wojciech Białek 54, 73 (k)
Orzeł Przeworsk 1-5 Spartakus Szarowola 9 listopada, 14:00 (800)
Krzysztof Szymański 72 - Jacek Iwanicki 7, Jarosław Pawelec 27, Witalij Melnyczuk 44, Jacek Paszkiewicz 50, 56
Unia Nowa Sarzyna 3-0 Orlęta Łuków 9 listopada, 13:00 (350)
Paweł Wtorek 13, Damian Juda 58, 63
Wisłoka Dębica 1-1 Stal Rzeszów 8 listopada, 11:30 (1700)
Dariusz Kantor 55 - Ireneusz Gryboś 8
Resovia 0-0 Stal Kraśnik 8 listopada, 13:00 (300)

Kolejka 16 - 14-15 marca

Spartakus Szarowola 2-0 Unia Nowa Sarzyna 6 maja, 17:00 (200)
Dominik Ząbczyk 14 (s), Jurij Mychalczuk 52
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) przełożony z powodu żałoby narodowej
Stal Rzeszów 5-1 Stal Kraśnik 14 marca, 15:00 (1000)
Szymon Solecki 6, Wojciech Krauze 21, Wojciech Reiman 30, Emmanuel Samson Udoudo 41, Damian Szala 90 - Konrad Nowak 35
Wisłoka Dębica 0-0 Orlęta Łuków 14 marca, 15:00 (500)
Orzeł Przeworsk 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 15 marca, 15:00 (1000)
Avia Świdnik 0-0 Karpaty Krosno 6 maja, 17:00 (250)
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:00) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Górnik II Łęczna 1-1 Izolator Boguchwała 6 maja, 15:00 (100)
Paweł Jędrzejuk 14 - Michał Bereś 73
w pierwotnym terminie (15 marca, 13:00) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Łada Biłgoraj 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 maja, 17:00 (400)
w pierwotnym terminie (15 marca, 14:00) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Stal Mielec 0-1 Resovia 18 marca, 14:00 (1500)
Piotr Kamiński 2

Kolejka 17 - 21-22 marca

Stal Kraśnik 1-1 Stal Mielec 22 kwietnia, 17:00 (200)
Damian Iracki 66 (k) - Krystian Getinger 50
w pierwotnym terminie (22 marca, 14:00) odwołany
Resovia 3-2 Łada Biłgoraj 29 kwietnia, 17:00 (600)
Mariusz Wiktor 47, Kamil Walaszczyk 63 (k), Piotr Kamiński 73 - Piotr Fulara 6, Sebastian Skrzypek 24 (k)
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Górnik II Łęczna 29 kwietnia, 17:00 (600)
Dariusz Osuch 63, Daniel Krakiewicz 68
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany
Izolator Boguchwała 1-0 Avia Świdnik 29 kwietnia, 17:00 (400)
Tomasz Płonka 13
w pierwotnym terminie (22 marca, 11:00) odwołany
Karpaty Krosno 1-0 Orzeł Przeworsk 29 kwietnia, 17:00 (600)
Bartłomiej Buczek 28
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany
Orlęta Radzyń Podlaski 0-3 Unia Nowa Sarzyna 29 kwietnia, 17:00 (250)
Stanisław Bednarz 22, Damian Juda 76, Robert Micek 88
w pierwotnym terminie (22 marca, 15:00) odwołany
Spartakus Szarowola 0-0 Wisłoka Dębica 22 kwietnia, 17:00 (500)
w pierwotnym terminie (22 marca, 15:00) odwołany
Orlęta Łuków 1-1 Stal Rzeszów 29 kwietnia, 17:00 (400)
Artur Gaj 19 - Wojciech Reiman 47
w pierwotnym terminie (22 marca, 16:00) odwołany

Kolejka 18 - 28-29 marca

Orlęta Łuków 1-2 Stal Kraśnik 29 marca, 16:00 (300)
Dariusz Dziewulski 62 - Damian Iracki 60, Kamil Dydo 88
Stal Rzeszów 2-1 Spartakus Szarowola 28 marca, 16:00 (800)
Wojciech Reiman 14, Ireneusz Gryboś 30 - Jurij Mychalczuk 80
Wisłoka Dębica 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 28 marca, 15:00 (600)
Dariusz Kantor 42 (k)
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Karpaty Krosno 29 marca, 13:00 (300)
Kamil Oślizło 68
Orzeł Przeworsk 1-2 Izolator Boguchwała 29 marca, 16:00 (600)
Piotr Boratyn 40 - Sebastian Brocki 49, Grzegorz Łuczyk 66 (s)
Avia Świdnik 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 marca, 13:00 (400)
Górnik II Łęczna 0-0 Resovia 29 marca, 13:00 (600)
Łada Biłgoraj 2-2 Stal Mielec 28 marca, 15:00 (350)
Ireneusz Zarczuk 54, Ołeksandr Tymczyszyn 63 - Michał Czarny 73, Ireneusz Ryniewicz 83

Kolejka 19 - 1 kwietnia

Stal Kraśnik 2-0 Łada Biłgoraj 1 kwietnia, 15:00 (300)
Damian Iracki 34, Konrad Nowak 64
Stal Mielec 0-0 Górnik II Łęczna 1 kwietnia, 15:00 (200)
Resovia 1-1 Avia Świdnik 1 kwietnia, 15:00 (800)
Piotr Kamiński 13 - Wojciech Białek 22
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Orzeł Przeworsk 1 kwietnia, 16:00 (600)
Piotr Wójcik 23, Piotr Gozdek 32, Tomasz Ciećko 69 - Piotr Boratyn 90
Izolator Boguchwała 1-2 Unia Nowa Sarzyna 1 kwietnia, 15:00 (400)
Maciej Porada 59 - Damian Juda 43, Daniel Radawiec 80
Karpaty Krosno 2-2 Wisłoka Dębica 1 kwietnia, 16:00
Sławomir Jurczak 24, Maciej Biliński 45 - Dariusz Kantor 54, Mirosław Kalita 58
mecz bez udziału publiczności
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Stal Rzeszów 1 kwietnia, 15:00 (600)
Emmanuel Samson Udoudo 2, Ireneusz Gryboś 90
Spartakus Szarowola 3-0 Orlęta Łuków 1 kwietnia, 16:00 (150)
Jurij Mychalczuk 31, 76, 84

Kolejka 20 - 4-5 kwietnia

Spartakus Szarowola 2-4 Stal Kraśnik 5 kwietnia, 16:00 (500)
Jacek Iwanicki 58, Jurij Mychalczuk 60 - Konrad Nowak 21, 28, 34, Damian Iracki 80 (k)
Orlęta Łuków 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 5 kwietnia, 16:00 (1200)
Artur Gaj 77
Konrad Tarkowski nie został ukarany czerwoną kartką mimo otrzymania dwóch żółtych kartek / pierwsza kartka Konrada Tarkowskiego została błędnie zaliczona Mateuszowi Wołkowi
Stal Rzeszów 2-0 Karpaty Krosno 4 kwietnia, 16:00 (1300)
Ireneusz Gryboś 20, Emmanuel Samson Udoudo 52
Wisłoka Dębica 2-2 Izolator Boguchwała 4 kwietnia, 16:00 (500)
Dariusz Kantor 19, 82 - Krzysztof Domin 43, Tomasz Płonka 77
Unia Nowa Sarzyna 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 kwietnia, 13:00 (400)
Piotr Wójcik 89
Orzeł Przeworsk 0-2 Resovia 5 kwietnia, 16:00 (1000)
Piotr Kamiński 14, Marek Kusiak 21
Avia Świdnik 2-0 Stal Mielec 4 kwietnia, 16:00 (400)
Damian Rusiecki 39, Wojciech Białek 41
Górnik II Łęczna 2-0 Łada Biłgoraj 5 kwietnia, 12:40 (300)
Dawid Sołdecki 41, Michał Grobelny 83
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem w związku z rozgrywaniem dokończenia meczu I zespołu Górnika

Kolejka 21 - 11 kwietnia

Stal Kraśnik 0-3 Górnik II Łęczna 11 kwietnia, 15:00 (400)
Wallace 18, Janusz Surdykowski 32, Daniel Krakiewicz 76
Łada Biłgoraj 1-2 Avia Świdnik 11 kwietnia, 13:00 (500)
Piotr Fulara 5 - Wojciech Białek 56 (k), 62 (k)
Stal Mielec 1-1 Orzeł Przeworsk 11 kwietnia, 15:00 (1000)
Kornel Kołacz 58 - Krzysztof Szymański 33
Resovia 1-0 Unia Nowa Sarzyna 11 kwietnia, 11:00 (1000)
Wiesław Kozubek 23
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 Wisłoka Dębica 11 kwietnia, 12:00 (1000)
Dariusz Kantor 80
Izolator Boguchwała 1-0 Stal Rzeszów 11 kwietnia, 11:00 (1100)
Maciej Porada 74
Karpaty Krosno 1-0 Orlęta Łuków 11 kwietnia, 13:00 (800)
Maciej Biliński 14
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Spartakus Szarowola 11 kwietnia, 11:00 (500)
Andrij Dewa 52 (k)

Kolejka 22 - 18-19 kwietnia

Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Stal Kraśnik 19 kwietnia, 16:00 (500)
Mateusz Wołek 16 - Daniel Beszczyński 41, Konrad Nowak 44
Spartakus Szarowola 1-0 Karpaty Krosno 18 kwietnia, 16:00 (350)
Ołeksandr Horzow 82 (k)
Orlęta Łuków 0-2 Izolator Boguchwała 19 kwietnia, 16:00 (400)
Konrad Cupryś 57, Tomasz Płonka 69
Stal Rzeszów 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 kwietnia, 17:00 (500)
Emmanuel Samson Udoudo 34
Wisłoka Dębica 2-3 Resovia 6 maja, 17:00 (1000)
Mirosław Kalita 30, Dariusz Kantor 90 - Marek Kusiak 59, Piotr Kamiński 66, Kamil Walaszczyk 90
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 16:00) mecz odwołany z powodu choroby zawodników Resovii / żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik drużyny gospodarzy - Mateusz Kantor / od 90. minuty w bramce Resovii stał Marek Kusiak / czerwona kartka Sebastiana Wolaka nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Stal Mielec 19 kwietnia, 16:00 (400)
Piotr Kołacz 32 (s) - Grzegorz Witkowski 90
Orzeł Przeworsk 1-0 Łada Biłgoraj 19 kwietnia, 17:00 (700)
Mateusz Kocur 45
Avia Świdnik 2-0 Górnik II Łęczna 18 kwietnia, 17:00 (600)
Wojciech Białek 25, Marcin Kubiak 87

Kolejka 23 - 25-26 kwietnia

Stal Kraśnik 0-1 Avia Świdnik 26 kwietnia, 15:00 (400)
Wojciech Białek 56
Górnik II Łęczna 3-1 Orzeł Przeworsk 26 kwietnia, 12:00 (150)
Jakub Grzegorzewski 54, Krzysztof Kazimierczak 62, Paweł Klimkiewicz 78 - Krzysztof Szymański 13
Łada Biłgoraj 0-2 Unia Nowa Sarzyna 26 kwietnia, 16:00 (400)
Stanisław Bednarz 55, Marek Brusik 86
Stal Mielec 0-0 Wisłoka Dębica 29 kwietnia, 15:00 (500)
Resovia 3-0 Stal Rzeszów 26 kwietnia, 14:00 (4500)
Marek Kusiak 23, Piotr Kamiński 82, Mariusz Wiktor 89
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Orlęta Łuków 25 kwietnia, 12:30 (350)
Tomasz Ciećko 39, Łukasz Chwała 53, Jarosław Pacholarz 80
Izolator Boguchwała 2-1 Spartakus Szarowola 26 kwietnia, 11:00 (250)
Maciej Porada 27, Tomasz Płonka 71 - Mykoła Hreszta 56
Karpaty Krosno 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 25 kwietnia, 17:00 (400)
Maciej Biliński 16, Dariusz Ptaszyński 26 (s), Robert Sico 86

Kolejka 24 - 2-3 maja

Karpaty Krosno 2-0 Stal Kraśnik 2 maja, 17:17 (400)
Maciej Biliński 12, Łukasz Śliwiński 90
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 17-minutowym opóźnieniem z powodu problemów z dojazdem drużyny gości / żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik drużyny gości - Kamil Beszczyński
Orlęta Radzyń Podlaski 0-3 Izolator Boguchwała 3 maja, 16:00 (300)
Jaromir Skiba 45, Sebastian Brocki 64, Michał Bereś 68
Spartakus Szarowola 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 maja, 16:00 (1860)
Jurij Mychalczuk 55
Orlęta Łuków 0-1 Resovia 3 maja, 16:00 (700)
Andrzej Danielak 75
Stal Rzeszów 1-0 Stal Mielec 2 maja, 17:00 (500)
Mamadou Sonko 30
Wisłoka Dębica 2-0 Łada Biłgoraj 2 maja, 16:00 (400)
Dariusz Kantor 8, 81
Unia Nowa Sarzyna 0-2 Górnik II Łęczna 2 maja, 16:00 (300)
Paweł Jędrzejuk 8, Paweł Klimkiewicz 77
Orzeł Przeworsk 0-2 Avia Świdnik 3 maja, 17:00 (500)
Damian Rusiecki 19, Sebastian Orzędowski 45

Kolejka 25 - 9-10 maja

Stal Kraśnik 0-1 Orzeł Przeworsk 9 maja, 16:00 (400)
Krzysztof Szymański 85
Avia Świdnik 3-3 Unia Nowa Sarzyna 9 maja, 17:00 (300)
Paweł Pranagal 16, 75, Łukasz Kamiński 45 - Daniel Radawiec 12, Damian Juda 37, Paweł Wtorek 85
Górnik II Łęczna 4-1 Wisłoka Dębica 10 maja, 14:00 (150)
Kamil Stachyra 9, Krystian Wójcik 40, 65, Paweł Klimkiewicz 74 - Dariusz Kantor 25 (k)
Łada Biłgoraj 0-7 Stal Rzeszów 10 maja, 17:00 (200)
Mamadou Sonko 23, 28, Wojciech Reiman 37, Ireneusz Gryboś 39, Krzysztof Majda 48, Emmanuel Samson Udoudo 73, Piotr Duda 82 (k)
od 81. minuty w bramce Łady stał Tomasz Kozak
Stal Mielec 3-2 Orlęta Łuków 9 maja, 16:00 (300)
Krystian Getinger 48 (k), Igor Wójtowicz 58, Paweł Mroziński 90 - Dariusz Dziewulski 9, Artur Gaj 53
Resovia 0-0 Spartakus Szarowola 9 maja, 17:00 (700)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 10 maja, 17:00 (600)
Bartosz Stefanik 46
Izolator Boguchwała 0-2 Karpaty Krosno 10 maja, 11:00 (700)
Paweł Fydrych 40 (k), Łukasz Kowal 44 (s)

Kolejka 26 - 16-17 maja

Izolator Boguchwała 3-0 Stal Kraśnik 16 maja, 15:00 (250)
Pawło Stadnyćkyj 29 (s), Sebastian Brocki 40, Konrad Cupryś 60
Karpaty Krosno 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 maja, 17:00 (400)
Bartłomiej Buczek 90 - Jarosław Pacholarz 17, Przemysław Wawryca 56, Marcin Żurawski 66
Orlęta Radzyń Podlaski 0-4 Resovia 17 maja, 17:00 (400)
Kamil Walaszczyk 5 (k), 39 (k), Paweł Cygnar 44, Andrzej Danielak 50
Spartakus Szarowola 1-2 Stal Mielec 17 maja, 16:00 (400)
Nazarij Raisza 74 - Mariusz Korzępa 54, Michał Czarny 90
Orlęta Łuków 0-0 Łada Biłgoraj 17 maja, 17:00 (400)
Stal Rzeszów 3-1 Górnik II Łęczna 16 maja, 17:17 (400)
Ireneusz Gryboś 10, 36, Wojciech Krauze 28 - Dariusz Osuch 58
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 17-minutowym opóźnieniem z powodu złych warunków atmosferycznych
Wisłoka Dębica 0-0 Avia Świdnik 16 maja, 17:00 (350)
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Orzeł Przeworsk 16 maja, 16:00 (350)

Kolejka 27 - 23-24 maja

Stal Kraśnik 1-0 Unia Nowa Sarzyna 23 maja, 17:00 (250)
Damian Iracki 63
Orzeł Przeworsk 0-3 Wisłoka Dębica 24 maja, 17:00 (700)
Mariusz Wolański 38, Dariusz Kantor 52, Michał Wolański 90
Avia Świdnik 1-1 Stal Rzeszów 23 maja, 17:00 (300)
Wojciech Białek 67 (k) - Emmanuel Samson Udoudo 62
Górnik II Łęczna 3-0 Orlęta Łuków 24 maja, 12:00 (150)
Dawid Sołdecki 18, Michał Grobelny 30, Dariusz Osuch 90
Łada Biłgoraj 2-1 Spartakus Szarowola 23 maja, 17:00 (300)
Ireneusz Zarczuk 29, Sebastian Skrzypek 70 (k) - Andrij Dewa 41
Stal Mielec 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 23 maja, 17:00 (400)
Krystian Getinger 30, 36, Michał Czarny 84
Resovia 2-0 Karpaty Krosno 24 maja, 15:00 (1000)
Piotr Kamiński 78, Mariusz Wiktor 84
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Izolator Boguchwała 24 maja, 17:00 (700)
Ireneusz Baran 33, Rafał Myszkowski 68 - Grzegorz Woźniak 24, Tomasz Sioma 36 (s)

Kolejka 28 - 27 maja

Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-1 Stal Kraśnik 27 maja, 17:00 (500)
Ireneusz Baran 30, 31, Tomasz Ciećko 34, Jarosław Pacholarz 71, Piotr Wójcik 86 - Karol Iwanowicz 43
Izolator Boguchwała 1-0 Resovia 27 maja, 17:00 (1000)
Sebastian Brocki 23
Karpaty Krosno 0-3 Stal Mielec 27 maja, 17:00 (700)
Krystian Getinger 33, Mariusz Korzępa 69, Jakub Popielarz 88
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Łada Biłgoraj 27 maja, 17:00 (100)
Wojciech Jakubiec 37
Spartakus Szarowola 2-2 Górnik II Łęczna 27 maja, 17:00 (100)
Jurij Mychalczuk 55, Ołeksandr Horzow 58 - Paweł Klimkiewicz 79, Dawid Sołdecki 90
Orlęta Łuków 1-0 Avia Świdnik 27 maja, 17:00 (200)
Paweł Szlaski 89
Stal Rzeszów 3-0 Orzeł Przeworsk 27 maja, 17:00 (400)
Mamadou Sonko 59, Paweł Kloc 64, Wojciech Krauze 89
Wisłoka Dębica 1-1 Unia Nowa Sarzyna 27 maja, 17:00 (250)
Mirosław Kalita 50 - Kamil Oślizło 44

Kolejka 29 - 30 maja

Wisłoka Dębica 0-3 Stal Kraśnik 30 maja, 17:00 (250)
(wo)
na boisku 0-0, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Unia Nowa Sarzyna 2-1 Stal Rzeszów 30 maja, 17:00 (600)
Daniel Radawiec 1, Ukonu Mba Chukwuemeka 52 (s) - Taras Mazur 89
Orzeł Przeworsk 2-0 Orlęta Łuków 30 maja, 17:00 (300)
Michał Chorzępa 54, Tomasz Wojtas 61
Avia Świdnik 1-1 Spartakus Szarowola 30 maja, 17:00 (300)
Sebastian Orzędowski 30 - Andrij Dewa 63
Górnik II Łęczna 2-2 Orlęta Radzyń Podlaski 30 maja, 17:00 (150)
Paweł Klimkiewicz 26, Krystian Wójcik 51 - Marcin Chyła 61, Konrad Tarkowski 62
Łada Biłgoraj 1-4 Karpaty Krosno 30 maja, 17:00 (150)
Mariusz Myszka 30 - Marcin Włodarski 45, 56, 66, Radosław Macnar 73
Stal Mielec 3-1 Izolator Boguchwała 30 maja, 17:00 (500)
Krystian Getinger 18, 76 (k), Mariusz Korzępa 55 - Mirosław Iwanowski 8 (k)
Resovia 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 maja, 17:00 (800)

Kolejka 30 - 6 czerwca

Stal Kraśnik 0-2 Resovia 6 czerwca, 17:00 (450)
Piotr Kamiński 49, 74
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Stal Mielec 6 czerwca, 17:00 (400)
Jarosław Pacholarz 76
Izolator Boguchwała 1-0 Łada Biłgoraj 6 czerwca, 17:00 (300)
Sebastian Brocki 17
Karpaty Krosno 0-2 Górnik II Łęczna 6 czerwca, 17:00 (500)
Robert Wagner 24, Dariusz Osuch 49
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Avia Świdnik 6 czerwca, 17:00 (500)
Wojciech Jakubiec 17
Spartakus Szarowola 3-0 Orzeł Przeworsk 6 czerwca, 17:00 (200)
Andrij Dewa 6, 59, Ołeksandr Horzow 14
Orlęta Łuków 1-2 Unia Nowa Sarzyna 6 czerwca, 17:00 (250)
Rafał Aleksandrowicz 31 - Paweł Szlaski 7 (s), Damian Juda 59
Stal Rzeszów 2-2 Wisłoka Dębica 6 czerwca, 17:00 (800)
Piotr Duda 32 (k), Mamadou Sonko 90 - Dariusz Kantor 23, 83

Baraże o udział w II lidze

II liga 2008/2009 (wschodnia)

III liga 2008/2009 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2008/2009 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2008/2009 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2008/2009 (lubelska)
IV liga 2008/2009 (podkarpacka)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas