[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2008/2009, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Sanok 30 65 20 5 5 77-23 12 2 1 46-6 8 3 4 31-17
2.  Siarka Tarnobrzeg 30 60 17 9 4 61-25 11 3 1 34-9 6 6 3 27-16
3.  Polonia Przemyśl 30 55 15 10 5 42-25 7 6 2 22-13 8 4 3 20-12
4.  Rzemieślnik Pilzno 30 47 13 8 9 42-35 8 5 2 26-14 5 3 7 16-21
5.  Kolbuszowianka Kolbuszowa 30 46 12 10 8 40-28 9 5 1 29-11 3 5 7 11-17
6.  Błękitni Ropczyce 30 43 11 10 9 28-29 8 6 1 17-6 3 4 8 11-23 4 9 3 0 1 10-6
7.  Pogoń Leżajsk 30 43 12 7 11 42-36 7 3 5 22-15 5 4 6 20-21 4 4 1 1 2 6-7
8.  JKS 1909 Jarosław 30 43 12 7 11 41-46 9 4 2 27-17 3 3 9 14-29 4 4 1 1 2 5-8
9.  Strumyk Malawa 30 39 10 9 11 43-60 6 6 3 27-22 4 3 8 16-38
10.  Igloopol Dębica 30 36 8 12 10 27-29 7 4 4 17-12 1 8 6 10-17 2 3 1 0 1 2-2
11.  Żurawianka Żurawica 30 36 9 9 12 37-49 6 5 4 24-21 3 4 8 13-28 2 3 1 0 1 2-2
12.  Sokół Nisko 30 34 10 4 16 33-51 5 2 8 16-27 5 2 8 17-24 2 6 2 0 0 2-0
13.  Rafineria/Czarni Jasło 30 34 10 4 16 29-40 6 0 9 17-20 4 4 7 12-20 2 0 0 0 2 0-2
14.  Czuwaj Przemyśl 30 28 8 4 18 29-41 6 2 7 23-15 2 2 11 6-26
15.  Lechia Sędziszów Małopolski 30 26 7 5 18 29-58 5 3 7 20-20 2 2 11 9-38
16.  Zryw Dzikowiec 30 25 6 7 17 21-46 5 4 6 12-14 1 3 11 9-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Stal Sanok    2-2 1-0 0-1 3-0 1-0 4-0 4-1 7-1 0-0 5-0 5-0 3-0 3-0 4-1 4-0 
 2 Siarka Tarnobrzeg2-0     3-1 4-3 1-1 5-0 1-0 2-1 6-0 1-1 0-0 3-1 0-1 2-0 1-0 3-0 
 3 Polonia Przemyśl2-0 2-2     0-0 1-1 1-0 2-1 3-1 1-1 0-0 1-2 0-2 1-1 2-0 1-0 5-2 
 4 Rzemieślnik Pilzno5-5 1-1 1-0     0-0 1-0 1-3 1-1 1-0 0-0 4-0 2-1 1-2 3-0 3-0 2-1 
 5 Kolbuszowianka Kolbuszowa2-1 0-2 0-0 4-1     1-1 1-0 3-3 3-1 0-0 4-0 1-0 1-1 3-0 5-1 1-0 
 6 Błękitni Ropczyce2-0 1-1 1-1 1-0 1-0     2-1 3-0 0-0 0-0 1-0 3-1 1-0 0-1 0-0 1-1 
 7 Pogoń Leżajsk1-2 3-1 1-1 0-3 0-1 2-3     1-0 2-0 1-1 2-0 1-1 1-2 1-0 4-0 2-0 
 8 JKS 1909 Jarosław2-4 0-0 1-2 1-1 1-0 3-2 2-2     4-1 1-1 2-1 3-2 1-0 1-0 2-0 3-1 
 9 Strumyk Malawa0-3 0-4 0-0 2-0 0-0 0-0 2-2 3-3     4-0 4-3 1-2 1-1 4-2 4-2 2-0 
 10 Igloopol Dębica0-3 0-2 0-3 1-0 0-3 4-0 0-0 1-0 5-0     1-0 1-1 2-0 0-0 2-0 0-0 
 11 Żurawianka Żurawica1-1 3-3 1-3 1-2 2-1 2-1 1-1 0-1 2-4 2-1     2-1 0-0 2-0 1-1 4-1 
 12 Sokół Nisko0-5 0-3 0-2 1-2 2-1 1-1 1-3 2-0 0-2 3-2 0-2     1-0 1-2 3-1 1-1 
 13 Rafineria/Czarni Jasło0-3 2-1 1-2 2-0 3-1 0-1 1-3 4-0 1-2 0-3 0-1 0-1     1-0 0-2 2-0 
 14 Czuwaj Przemyśl0-1 0-2 0-1 1-1 0-1 0-2 1-2 2-1 4-1 2-0 1-1 0-1 3-1     8-0 1-0 
 15 Lechia Sędziszów Małopolski0-0 1-0 1-2 3-1 2-0 2-0 1-2 0-1 2-3 1-0 3-3 1-3 1-2 1-1     1-2 
 16 Zryw Dzikowiec0-3 1-3 1-2 0-1 1-1 0-0 1-0 0-1 0-0 2-1 0-0 1-0 3-1 2-0 0-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Strumyk Malawa 0-0 Polonia Przemyśl 10 sierpnia, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 4-0 Żurawianka Żurawica 9 sierpnia, 17:00
Czuwaj Przemyśl 0-1 Stal Sanok 9 sierpnia, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0-1 JKS 1909 Jarosław 9 sierpnia, 17:00
Sokół Nisko 0-3 Siarka Tarnobrzeg 10 sierpnia, 17:00
Błękitni Ropczyce 2-1 Pogoń Leżajsk 9 sierpnia, 17:00
Rafineria/Czarni Jasło 0-3 Igloopol Dębica 10 sierpnia, 11:00 (900)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Zryw Dzikowiec 10 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Pogoń Leżajsk 1-2 Rafineria/Czarni Jasło 13 sierpnia, 17:00
Siarka Tarnobrzeg 5-0 Błękitni Ropczyce 13 sierpnia, 17:30 (700)
JKS 1909 Jarosław 3-2 Sokół Nisko 13 sierpnia, 17:00
Stal Sanok 4-1 Lechia Sędziszów Małopolski 20 sierpnia, 17:00 (250)
Żurawianka Żurawica 2-0 Czuwaj Przemyśl 13 sierpnia, 17:00
Polonia Przemyśl 0-0 Rzemieślnik Pilzno 13 sierpnia, 17:00
Zryw Dzikowiec 0-0 Strumyk Malawa 13 sierpnia, 18:00
Igloopol Dębica 0-3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 13 sierpnia, 17:00 (350)

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

Rzemieślnik Pilzno 2-1 Zryw Dzikowiec 17 sierpnia, 17:00 (300)
Czuwaj Przemyśl 0-1 Polonia Przemyśl 16 sierpnia, 16:00 (3000)
Lechia Sędziszów Małopolski 3-3 Żurawianka Żurawica 17 sierpnia, 17:00 (150)
Sokół Nisko 0-5 Stal Sanok 17 sierpnia, 17:00 (100)
Błękitni Ropczyce 3-0 JKS 1909 Jarosław 16 sierpnia, 11:00 (200)
Rafineria/Czarni Jasło 2-1 Siarka Tarnobrzeg 17 sierpnia, 11:00 (1100)
Igloopol Dębica 0-0 Pogoń Leżajsk 17 sierpnia, 17:00 (150)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-1 Strumyk Malawa 17 sierpnia, 18:00 (800)

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg 1-1 Igloopol Dębica 23 sierpnia, 17:30 (400)
JKS 1909 Jarosław 1-0 Rafineria/Czarni Jasło 24 sierpnia, 17:00 (600)
Stal Sanok 1-0 Błękitni Ropczyce 23 sierpnia, 17:00 (450)
Żurawianka Żurawica 2-1 Sokół Nisko 23 sierpnia, 11:00 (200)
Polonia Przemyśl 1-0 Lechia Sędziszów Małopolski 23 sierpnia, 17:00 (300)
Zryw Dzikowiec 2-0 Czuwaj Przemyśl 24 sierpnia, 17:00 (300)
Strumyk Malawa 2-0 Rzemieślnik Pilzno 24 sierpnia, 11:30 (400)
Pogoń Leżajsk 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 23 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 5 - 27 sierpnia

Czuwaj Przemyśl 4-1 Strumyk Malawa 27 sierpnia, 17:00 (200)
Lechia Sędziszów Małopolski 1-2 Zryw Dzikowiec 27 sierpnia, 17:00 (150)
Sokół Nisko 0-2 Polonia Przemyśl 27 sierpnia, 17:00 (200)
Błękitni Ropczyce 1-0 Żurawianka Żurawica 27 sierpnia, 17:00 (100)
Rafineria/Czarni Jasło 0-3 Stal Sanok 17 września, 16:00 (300)
Igloopol Dębica 1-0 JKS 1909 Jarosław 27 sierpnia, 17:00 (200)
Pogoń Leżajsk 3-1 Siarka Tarnobrzeg 27 sierpnia, 17:00 (250)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 4-1 Rzemieślnik Pilzno 27 sierpnia, 17:00 (400)

Kolejka 6 - 30-31 sierpnia

JKS 1909 Jarosław 2-2 Pogoń Leżajsk 30 sierpnia, 17:00
mecz bez udziału publiczności
Stal Sanok 0-0 Igloopol Dębica 30 sierpnia, 17:00 (700)
Żurawianka Żurawica 0-0 Rafineria/Czarni Jasło 30 sierpnia, 17:00 (200)
Polonia Przemyśl 1-0 Błękitni Ropczyce 30 sierpnia, 11:00 (200)
Zryw Dzikowiec 1-0 Sokół Nisko 31 sierpnia, 17:00 (100)
Strumyk Malawa 4-2 Lechia Sędziszów Małopolski 31 sierpnia, 11:30 (500)
Rzemieślnik Pilzno 3-0 Czuwaj Przemyśl 31 sierpnia, 17:00 (350)
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 30 sierpnia, 17:00 (400)

Kolejka 7 - 6-7 września

Lechia Sędziszów Małopolski 3-1 Rzemieślnik Pilzno 6 września, 17:00 (100)
Sokół Nisko 0-2 Strumyk Malawa 7 września, 16:00 (200)
Błękitni Ropczyce 1-1 Zryw Dzikowiec 6 września, 16:00 (70)
Rafineria/Czarni Jasło 1-2 Polonia Przemyśl 6 września, 16:00 (400)
Igloopol Dębica 1-0 Żurawianka Żurawica 6 września, 15:00 (100)
Pogoń Leżajsk 1-2 Stal Sanok 6 września, 11:00 (120)
Siarka Tarnobrzeg 2-1 JKS 1909 Jarosław 6 września, 11:00 (350)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-0 Czuwaj Przemyśl 7 września, 17:00 (500)

Kolejka 8 - 13-14 września

Stal Sanok 2-2 Siarka Tarnobrzeg 13 września, 16:00 (600)
Żurawianka Żurawica 1-1 Pogoń Leżajsk 13 września, 16:00 (250)
Polonia Przemyśl 0-0 Igloopol Dębica 14 września, 11:00 (350)
Zryw Dzikowiec 3-1 Rafineria/Czarni Jasło 14 września, 16:00 (200)
Strumyk Malawa 0-0 Błękitni Ropczyce 14 września, 11:30 (300)
Rzemieślnik Pilzno 2-1 Sokół Nisko 14 września, 17:00 (300)
Czuwaj Przemyśl 8-0 Lechia Sędziszów Małopolski 13 września, 14:00 (400)
JKS 1909 Jarosław 1-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 13 września, 16:00
mecz bez udziału publiczności

Kolejka 9 - 20-21 września

Sokół Nisko 1-2 Czuwaj Przemyśl 20 września, 13:30
Błękitni Ropczyce 1-0 Rzemieślnik Pilzno 20 września
Rafineria/Czarni Jasło 1-2 Strumyk Malawa 20 września, 16:00
mecz bez udziału publiczności
Igloopol Dębica 0-0 Zryw Dzikowiec 21 września, 16:00 (300)
Pogoń Leżajsk 1-1 Polonia Przemyśl 20 września, 16:00
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Żurawianka Żurawica 20 września, 16:00
JKS 1909 Jarosław 2-4 Stal Sanok 20 września, 16:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 5-1 Lechia Sędziszów Małopolski 21 września, 15:00 (900)

Kolejka 10 - 27-28 września

Żurawianka Żurawica 0-1 JKS 1909 Jarosław 27 września, 16:00 (200)
Polonia Przemyśl 2-2 Siarka Tarnobrzeg 28 września, 11:00
Zryw Dzikowiec 1-0 Pogoń Leżajsk 27 września, 15:00
Strumyk Malawa 4-0 Igloopol Dębica 28 września, 11:30 (500)
Rzemieślnik Pilzno 1-2 Rafineria/Czarni Jasło 28 września, 16:00
Czuwaj Przemyśl 0-2 Błękitni Ropczyce 27 września, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-3 Sokół Nisko 27 września, 16:00
Stal Sanok 3-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 27 września, 16:00 (350)

Kolejka 11 - 4-5 października

Błękitni Ropczyce 0-0 Lechia Sędziszów Małopolski 5 października, 15:00
Rafineria/Czarni Jasło 1-0 Czuwaj Przemyśl 15 października, 15:00
w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) spotkanie odwołane z powodu złego stanu boiska / mecz bez udziału publiczności
Igloopol Dębica 1-0 Rzemieślnik Pilzno 5 października, 15:00 (400)
Pogoń Leżajsk 2-0 Strumyk Malawa 5 października, 16:00
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Zryw Dzikowiec 4 października, 16:00
JKS 1909 Jarosław 1-2 Polonia Przemyśl 4 października, 15:00
mecz bez udziału publiczności
Stal Sanok 5-0 Żurawianka Żurawica 4 października, 15:00 (200)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Sokół Nisko 5 października, 15:00

Kolejka 12 - 11-12 października

Polonia Przemyśl 2-0 Stal Sanok 12 października, 11:00 (1000)
Zryw Dzikowiec 0-1 JKS 1909 Jarosław 12 października, 15:00 (300)
Strumyk Malawa 0-4 Siarka Tarnobrzeg 12 października, 11:30 (150)
Rzemieślnik Pilzno 1-3 Pogoń Leżajsk 12 października, 15:00 (400)
Czuwaj Przemyśl 2-0 Igloopol Dębica 11 października, 14:00 (400)
Lechia Sędziszów Małopolski 1-2 Rafineria/Czarni Jasło 12 października, 15:00
bez udziału publiczności
Sokół Nisko 1-1 Błękitni Ropczyce 11 października, 15:00 (100)
Żurawianka Żurawica 2-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 11 października, 15:00 (250)

Kolejka 13 - 18-19 października

Rafineria/Czarni Jasło 0-1 Sokół Nisko 18 października, 14:00
mecz bez udziału publiczności
Igloopol Dębica 2-0 Lechia Sędziszów Małopolski 19 października, 14:00 (200)
Pogoń Leżajsk 1-0 Czuwaj Przemyśl 18 października, 15:00 (300)
Siarka Tarnobrzeg 4-3 Rzemieślnik Pilzno 18 października, 15:00 (300)
JKS 1909 Jarosław 4-1 Strumyk Malawa 18 października, 15:00 (300)
Stal Sanok 4-0 Zryw Dzikowiec 18 października, 15:00 (300)
Żurawianka Żurawica 1-3 Polonia Przemyśl 19 października, 15:00 (1200)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1 Błękitni Ropczyce 19 października, 15:00 (200)

Kolejka 14 - 25-26 października

Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-0 Polonia Przemyśl 25 października, 14:00 (150)
Zryw Dzikowiec 0-0 Żurawianka Żurawica 26 października, 14:00 (200)
Strumyk Malawa 0-3 Stal Sanok 26 października, 11:30 (400)
Rzemieślnik Pilzno 1-1 JKS 1909 Jarosław 26 października, 14:00 (200)
Czuwaj Przemyśl 0-2 Siarka Tarnobrzeg 25 października, 14:00 (200)
Lechia Sędziszów Małopolski 1-2 Pogoń Leżajsk 25 października, 15:00 (100)
Sokół Nisko 3-2 Igloopol Dębica 25 października, 15:00 (300)
Błękitni Ropczyce 1-0 Rafineria/Czarni Jasło 26 października, 14:00 (200)

Kolejka 15 - 2 listopada

Rafineria/Czarni Jasło 3-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 2 listopada, 13:00 (300)
Igloopol Dębica 4-0 Błękitni Ropczyce 2 listopada, 11:00 (300)
Pogoń Leżajsk 1-1 Sokół Nisko 2 listopada, 14:00 (300)
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Lechia Sędziszów Małopolski 29 października, 14:00 (200)
JKS 1909 Jarosław 1-0 Czuwaj Przemyśl 9 listopada, 13:30
Stal Sanok 0-1 Rzemieślnik Pilzno 2 listopada, 11:00 (300)
Żurawianka Żurawica 2-4 Strumyk Malawa 2 listopada, 14:00 (300)
Polonia Przemyśl 5-2 Zryw Dzikowiec 2 listopada, 11:00 (500)

Kolejka 16 - 14-15 marca

Zryw Dzikowiec 1-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 kwietnia, 16:00 (300)
w pierwotnym terminie (14-15 marca) odwołany
Polonia Przemyśl 1-1 Strumyk Malawa 14 marca, 13:00
Żurawianka Żurawica 1-2 Rzemieślnik Pilzno 14 marca, 14:00
Stal Sanok 3-0 Czuwaj Przemyśl 1 kwietnia, 16:00 (800)
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany
JKS 1909 Jarosław 2-0 Lechia Sędziszów Małopolski 14 marca, 14:30 (250)
Siarka Tarnobrzeg 3-1 Sokół Nisko 14 marca, 15:00 (650)
Pogoń Leżajsk 2-3 Błękitni Ropczyce 14 marca, 14:00 (150)
Igloopol Dębica 2-0 Rafineria/Czarni Jasło 15 marca, 15:00 (700)

Kolejka 17 - 29 kwietnia

Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-0 Igloopol Dębica 29 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (22 marca, 15:00) w przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Rafineria/Czarni Jasło 1-3 Pogoń Leżajsk 29 kwietnia, 17:00 (400)
w pierwotnym terminie (22 marca, 15:00) w przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Błękitni Ropczyce 1-1 Siarka Tarnobrzeg 29 kwietnia, 17:00 (350)
w pierwotnym terminie (22 marca, 15:00) w przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Nisko 2-0 JKS 1909 Jarosław 29 kwietnia, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (22 marca, 15:00) w przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Lechia Sędziszów Małopolski 0-0 Stal Sanok 29 kwietnia, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (22 marca, 15:00) w przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Czuwaj Przemyśl 1-1 Żurawianka Żurawica 29 kwietnia, 17:00 (350)
w pierwotnym terminie (22 marca, 11:00) w przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Polonia Przemyśl 29 kwietnia, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (22 marca, 13:00) w przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Strumyk Malawa 2-0 Zryw Dzikowiec 29 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 17:00) w przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 18 - 28-29 marca

Strumyk Malawa 0-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 28 marca, 14:00 (300)
w Jasionce
Zryw Dzikowiec 0-1 Rzemieślnik Pilzno 29 marca, 15:00 (300)
Polonia Przemyśl 2-0 Czuwaj Przemyśl 28 marca, 13:00
mecz bez udziału publiczności
Żurawianka Żurawica 1-1 Lechia Sędziszów Małopolski 28 marca, 14:00 (200)
Stal Sanok 5-0 Sokół Nisko 28 marca, 15:00 (500)
JKS 1909 Jarosław 3-2 Błękitni Ropczyce 28 marca, 11:00 (300)
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Rafineria/Czarni Jasło 28 marca, 15:00 (600)
Pogoń Leżajsk 1-1 Igloopol Dębica 28 marca, 15:00 (200)

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Pogoń Leżajsk 5 kwietnia, 16:00
Igloopol Dębica 0-2 Siarka Tarnobrzeg 5 kwietnia, 16:00 (600)
Rafineria/Czarni Jasło 4-0 JKS 1909 Jarosław 5 kwietnia, 11:00 (700)
Błękitni Ropczyce 2-0 Stal Sanok 4 kwietnia, 16:00 (400)
Sokół Nisko 0-2 Żurawianka Żurawica 4 kwietnia, 13:00 (100)
Lechia Sędziszów Małopolski 1-2 Polonia Przemyśl 4 kwietnia, 16:00 (200)
Czuwaj Przemyśl 1-0 Zryw Dzikowiec 4 kwietnia, 15:00 (300)
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Strumyk Malawa 5 kwietnia, 15:00 (500)

Kolejka 20 - 8-11 kwietnia

Rzemieślnik Pilzno 0-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 11 kwietnia, 13:00 (300)
Strumyk Malawa 4-2 Czuwaj Przemyśl 8 kwietnia, 16:00 (500)
Zryw Dzikowiec 0-1 Lechia Sędziszów Małopolski 11 kwietnia, 12:00 (100)
Polonia Przemyśl 0-2 Sokół Nisko 8 kwietnia, 15:30 (200)
Żurawianka Żurawica 2-1 Błękitni Ropczyce 11 kwietnia, 13:00 (150)
Stal Sanok 3-0 Rafineria/Czarni Jasło 11 kwietnia, 11:00 (800)
JKS 1909 Jarosław 1-1 Igloopol Dębica 11 kwietnia, 11:00 (300)
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Pogoń Leżajsk 11 kwietnia, 11:00 (450)

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-2 Siarka Tarnobrzeg 19 kwietnia, 16:00 (600)
Pogoń Leżajsk 1-0 JKS 1909 Jarosław 18 kwietnia, 16:00
Igloopol Dębica 0-3 Stal Sanok 19 kwietnia, 16:00 (350)
Rafineria/Czarni Jasło 0-1 Żurawianka Żurawica 18 kwietnia, 16:30 (450)
Błękitni Ropczyce 1-1 Polonia Przemyśl 18 kwietnia, 16:00
Sokół Nisko 1-1 Zryw Dzikowiec 18 kwietnia, 13:00 (50)
Lechia Sędziszów Małopolski 2-3 Strumyk Malawa 18 kwietnia, 17:00
Czuwaj Przemyśl 1-1 Rzemieślnik Pilzno 18 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Czuwaj Przemyśl 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 25 kwietnia, 14:00 (300)
Rzemieślnik Pilzno 3-0 Lechia Sędziszów Małopolski 26 kwietnia, 16:00 (300)
Strumyk Malawa 1-2 Sokół Nisko 26 kwietnia, 11:30 (400)
Zryw Dzikowiec 0-0 Błękitni Ropczyce 26 kwietnia, 17:00
Polonia Przemyśl 1-1 Rafineria/Czarni Jasło 25 kwietnia, 11:00 (250)
Żurawianka Żurawica 2-1 Igloopol Dębica 25 kwietnia, 12:00 (200)
Stal Sanok 4-0 Pogoń Leżajsk 25 kwietnia, 17:00 (600)
JKS 1909 Jarosław 0-0 Siarka Tarnobrzeg 25 kwietnia, 16:00 (400)

Kolejka 23 - 2-3 maja

Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-3 JKS 1909 Jarosław 2 maja, 17:00 (150)
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Stal Sanok 2 maja, 17:00 (600)
Pogoń Leżajsk 2-0 Żurawianka Żurawica 3 maja, 17:00 (150)
Igloopol Dębica 0-3 Polonia Przemyśl 3 maja, 17:00 (150)
Rafineria/Czarni Jasło 2-0 Zryw Dzikowiec 2 maja, 16:30 (300)
Błękitni Ropczyce 0-0 Strumyk Malawa 2 maja, 17:00 (200)
Sokół Nisko 1-2 Rzemieślnik Pilzno 2 maja, 17:00 (200)
Lechia Sędziszów Małopolski 1-1 Czuwaj Przemyśl 2 maja, 17:00 (200)

Kolejka 24 - 9-10 maja

Lechia Sędziszów Małopolski 2-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 9 maja, 17:00 (200)
Czuwaj Przemyśl 0-1 Sokół Nisko 9 maja, 15:00 (200)
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Błękitni Ropczyce 10 maja, 17:00 (400)
Strumyk Malawa 1-1 Rafineria/Czarni Jasło 10 maja, 11:30 (400)
Zryw Dzikowiec 2-1 Igloopol Dębica 10 maja, 17:00 (150)
Polonia Przemyśl 2-1 Pogoń Leżajsk 9 maja, 11:00 (250)
Żurawianka Żurawica 3-3 Siarka Tarnobrzeg 9 maja, 17:00 (400)
Stal Sanok 4-1 JKS 1909 Jarosław 9 maja, 17:00 (800)

Kolejka 25 - 16-17 maja

Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 Stal Sanok 17 maja, 17:00 (300)
JKS 1909 Jarosław 2-1 Żurawianka Żurawica 16 maja, 17:00 (350)
Siarka Tarnobrzeg 3-1 Polonia Przemyśl 16 maja, 17:00 (800)
Pogoń Leżajsk 2-0 Zryw Dzikowiec 17 maja, 17:00 (150)
Igloopol Dębica 5-0 Strumyk Malawa 17 maja, 17:00 (350)
Rafineria/Czarni Jasło 2-0 Rzemieślnik Pilzno 16 maja, 16:30 (300)
Błękitni Ropczyce 0-1 Czuwaj Przemyśl 16 maja, 17:00 (150)
Sokół Nisko 3-1 Lechia Sędziszów Małopolski 16 maja, 17:00 (300)

Kolejka 26 - 23-24 maja

Sokół Nisko 2-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 23 maja, 15:00 (100)
Lechia Sędziszów Małopolski 2-0 Błękitni Ropczyce 20 maja, 17:00 (350)
Czuwaj Przemyśl 3-1 Rafineria/Czarni Jasło 24 maja, 15:00
bez udziału publiczności
Rzemieślnik Pilzno 0-0 Igloopol Dębica 24 maja, 17:00 (500)
Strumyk Malawa 2-2 Pogoń Leżajsk 24 maja, 11:30 (500)
Zryw Dzikowiec 1-3 Siarka Tarnobrzeg 24 maja, 17:00 (250)
Polonia Przemyśl 3-1 JKS 1909 Jarosław 20 maja, 17:00 (400)
Żurawianka Żurawica 1-1 Stal Sanok 23 maja, 17:00 (300)

Kolejka 27 - 30-31 maja

Kolbuszowianka Kolbuszowa 4-0 Żurawianka Żurawica 30 maja, 17:00 (200)
Stal Sanok 1-0 Polonia Przemyśl 30 maja, 17:00 (1300)
JKS 1909 Jarosław 3-1 Zryw Dzikowiec 30 maja, 17:00 (250)
Siarka Tarnobrzeg 6-0 Strumyk Malawa 30 maja, 17:00 (600)
Pogoń Leżajsk 0-3 Rzemieślnik Pilzno 31 maja, 16:00 (350)
Igloopol Dębica 0-0 Czuwaj Przemyśl 31 maja, 17:00 (200)
Rafineria/Czarni Jasło 0-2 Lechia Sędziszów Małopolski 30 maja, 16:30 (350)
Błękitni Ropczyce 3-1 Sokół Nisko 30 maja, 17:00 (250)

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Błękitni Ropczyce 1-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 6 czerwca, 17:00 (100)
Sokół Nisko 1-0 Rafineria/Czarni Jasło 6 czerwca, 17:00 (200)
Lechia Sędziszów Małopolski 1-0 Igloopol Dębica 6 czerwca, 17:00 (100)
Czuwaj Przemyśl 1-2 Pogoń Leżajsk 6 czerwca, 15:00 (250)
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Siarka Tarnobrzeg 3 czerwca, 17:30 (150)
Strumyk Malawa 3-3 JKS 1909 Jarosław 3 czerwca, 17:30 (500)
Zryw Dzikowiec 0-3 Stal Sanok 7 czerwca, 17:00 (200)
Polonia Przemyśl 1-2 Żurawianka Żurawica 4 czerwca, 17:00 (400)

Kolejka 29 - 10 czerwca

Polonia Przemyśl 1-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 10 czerwca, 17:00 (150)
Żurawianka Żurawica 4-1 Zryw Dzikowiec 10 czerwca, 17:00 (250)
Stal Sanok 7-1 Strumyk Malawa 10 czerwca, 17:00 (700)
JKS 1909 Jarosław 1-1 Rzemieślnik Pilzno 10 czerwca, 17:00 (200)
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Czuwaj Przemyśl 10 czerwca, 17:00
Pogoń Leżajsk 4-0 Lechia Sędziszów Małopolski 10 czerwca, 17:00 (200)
Igloopol Dębica 1-1 Sokół Nisko 10 czerwca, 17:00 (300)
Rafineria/Czarni Jasło 0-1 Błękitni Ropczyce 10 czerwca, 17:00 (350)

Kolejka 30 - 13 czerwca

Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1 Rafineria/Czarni Jasło 13 czerwca, 17:00 (200)
Błękitni Ropczyce 0-0 Igloopol Dębica 13 czerwca, 17:00 (200)
Sokół Nisko 1-3 Pogoń Leżajsk 13 czerwca, 17:00 (600)
Lechia Sędziszów Małopolski 1-0 Siarka Tarnobrzeg 13 czerwca, 17:00 (200)
Czuwaj Przemyśl 2-1 JKS 1909 Jarosław 13 czerwca, 17:00
bez udziału publiczności
Rzemieślnik Pilzno 5-5 Stal Sanok 13 czerwca, 17:00 (130)
Strumyk Malawa 4-3 Żurawianka Żurawica 13 czerwca, 17:00 (100)
Zryw Dzikowiec 1-2 Polonia Przemyśl 13 czerwca, 17:00 (50)

III liga 2008/2009 (lubelsko-podkarpacka)

IV liga 2008/2009 (lubelska)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Dębica)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Krosno)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Stalowa Wola)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas