[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2008/2009, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podlasie Biała Podlaska 30 70 20 10 0 61-15 11 4 0 32-9 9 6 0 29-6 2 4 1 1 0 6-3
2.  Wisła Puławy 30 70 22 4 4 98-28 13 1 1 56-12 9 3 3 42-16 2 1 0 1 1 3-6
3.  POM Iskra Piotrowice 30 54 16 6 8 56-35 10 2 3 37-15 6 4 5 19-20
4.  BKS Unia Bełżyce 30 48 14 6 10 42-40 8 3 4 23-16 6 3 6 19-24
5.  Olender Sól 30 47 13 8 9 35-30 8 3 4 22-12 5 5 5 13-18
6.  Chełmianka Chełm 30 46 12 10 8 43-35 10 4 1 29-13 2 6 7 14-22
7.  Janowianka Janów Lubelski 30 41 12 5 13 34-42 8 2 5 22-20 4 3 8 12-22 2 4 1 1 0 5-3
8.  Start Krasnystaw 30 41 11 8 11 44-40 5 6 4 22-15 6 2 7 22-25 2 1 0 1 1 3-5
9.  Lewart Lubartów 30 40 11 7 12 37-41 7 4 4 18-15 4 3 8 19-26
10.  Lublinianka Lublin 30 38 11 5 14 37-41 7 4 4 25-18 4 1 10 12-23
11.  Orion Niedrzwica Duża 30 37 9 10 11 33-44 6 5 4 17-24 3 5 7 16-20
12.  Sparta Rejowiec Fabryczny 30 31 7 10 13 27-36 3 7 5 13-15 4 3 8 14-21
13.  Huragan Międzyrzec Podlaski 30 30 9 3 18 26-52 8 1 6 19-17 1 2 12 7-35 2 3 1 0 1 3-2
14.  Włodawianka Włodawa 30 30 8 6 16 27-56 7 4 4 18-16 1 2 12 9-40 2 3 1 0 1 2-3
15.  Opolanin Opole Lubelskie 30 28 8 4 18 35-46 7 1 7 25-16 1 3 11 10-30
16.  Sokół Adamów 30 12 2 6 22 22-82 2 3 10 15-34 0 3 12 7-48
W związku z rezygnacją z awansu do IV ligi Victorii Parczew w lidze utrzymał się Huragan Międzyrzec Podlaski.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Podlasie Biała Podlaska    3-0 2-0 1-1 1-1 0-0 1-0 4-0 3-0 4-2 0-0 2-1 2-0 4-1 2-1 3-2 
 2 Wisła Puławy3-3     5-1 5-1 4-1 2-3 3-0 1-0 3-2 2-0 1-0 1-0 6-0 8-1 5-0 7-0 
 3 POM Iskra Piotrowice1-1 2-0     1-2 1-2 1-0 3-2 4-3 1-1 1-0 0-1 2-0 4-2 7-1 2-0 7-0 
 4 BKS Unia Bełżyce0-0 2-2 3-0     0-1 2-2 2-0 1-3 3-1 0-2 2-1 1-0 2-0 2-1 0-3 3-0 
 5 Olender Sól0-0 1-1 0-1 1-3     2-0 0-1 2-0 2-1 1-3 0-0 3-1 4-1 1-0 3-0 2-0 
 6 Chełmianka Chełm0-2 1-1 1-1 2-1 2-0     2-0 2-0 3-1 2-1 6-3 4-2 0-0 2-0 2-1 0-0 
 7 Janowianka Janów Lubelski0-0 0-3 0-4 1-0 2-0 1-1     4-2 0-3 1-0 0-3 0-2 2-1 3-1 3-0 5-0 
 8 Start Krasnystaw0-2 1-2 2-2 0-0 0-1 1-0 1-1     2-0 0-1 2-2 1-1 3-0 4-0 2-0 3-3 
 9 Lewart Lubartów0-1 0-4 1-0 2-3 1-1 0-0 1-1 0-1     1-0 3-2 2-0 2-0 1-0 2-2 2-0 
 10 Lublinianka Lublin0-0 2-3 0-2 2-1 1-1 1-1 0-1 3-2 1-2     2-1 0-0 3-1 3-1 3-1 4-1 
 11 Orion Niedrzwica Duża1-7 0-9 1-1 3-0 0-0 1-0 0-0 2-3 1-1 2-1     0-1 3-0 0-0 2-1 1-0 
 12 Sparta Rejowiec Fabryczny0-1 0-2 1-1 2-3 3-1 1-1 2-1 0-0 0-0 0-1 0-1     0-0 1-1 1-1 2-1 
 13 Huragan Międzyrzec Podlaski0-3 2-1 2-1 0-1 1-1 1-3 0-1 0-3 2-0 2-0 2-1 0-1     3-1 1-0 3-0 
 14 Włodawianka Włodawa0-1 1-5 0-1 2-2 2-1 *** 4-1 1-1 2-0 1-0 1-0 1-1 1-0     2-0 0-0 
 15 Opolanin Opole Lubelskie0-1 1-2 1-2 2-0 0-1 2-1 1-0 0-1 2-5 5-0 0-0 3-2 2-0 0-1     6-0 
 16 Sokół Adamów1-7 0-7 1-2 0-1 0-1 4-2 2-3 1-3 1-2 1-1 1-1 1-2 1-2 1-0 0-0     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

POM Iskra Piotrowice 1-0 Lublinianka Lublin 10 sierpnia, 16:00
Sokół Adamów 1-3 Start Krasnystaw 10 sierpnia, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 9 sierpnia, 17:00
Włodawianka Włodawa 1-5 Wisła Puławy 10 sierpnia, 17:00
BKS Unia Bełżyce 2-2 Chełmianka Chełm 10 sierpnia, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Podlasie Biała Podlaska 9 sierpnia, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Janowianka Janów Lubelski 10 sierpnia, 17:00
Olender Sól 2-1 Lewart Lubartów 10 sierpnia, 17:00
w Biłgoraju

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Lublinianka Lublin 1-2 Lewart Lubartów 16 sierpnia, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 2-0 Olender Sól 17 sierpnia, 16:00
Podlasie Biała Podlaska 2-1 Opolanin Opole Lubelskie 16 sierpnia, 17:00
Chełmianka Chełm 4-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 15 sierpnia, 17:00 (600)
Wisła Puławy 5-1 BKS Unia Bełżyce 16 sierpnia, 17:00 (800)
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-1 Włodawianka Włodawa 16 sierpnia, 16:00
POM Iskra Piotrowice 7-0 Sokół Adamów 17 sierpnia, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 2-3 Start Krasnystaw 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Sokół Adamów 1-1 Lublinianka Lublin 20 sierpnia, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 POM Iskra Piotrowice 20 sierpnia, 17:00
Włodawianka Włodawa 1-1 Start Krasnystaw 20 sierpnia, 17:00
BKS Unia Bełżyce 2-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 20 sierpnia, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-2 Wisła Puławy 20 sierpnia, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Chełmianka Chełm 20 sierpnia, 17:00
Olender Sól 0-0 Podlasie Biała Podlaska 20 sierpnia, 17:00
w Biłgoraju
Lewart Lubartów 1-1 Janowianka Janów Lubelski 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Lublinianka Lublin 0-1 Janowianka Janów Lubelski 23 sierpnia, 14:00 (100)
Podlasie Biała Podlaska 3-0 Lewart Lubartów 23 sierpnia, 17:00 (600)
Chełmianka Chełm 2-0 Olender Sól 24 sierpnia, 17:00 (400)
Wisła Puławy 5-0 Opolanin Opole Lubelskie 24 sierpnia, 17:00 (1000)
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 23 sierpnia, 16:00 (200)
POM Iskra Piotrowice 7-1 Włodawianka Włodawa 24 sierpnia, 16:00 (600)
Sokół Adamów 1-1 Orion Niedrzwica Duża 24 sierpnia, 17:00 (500)
BKS Unia Bełżyce 1-3 Start Krasnystaw 24 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Orion Niedrzwica Duża 2-1 Lublinianka Lublin 30 sierpnia, 17:00
Włodawianka Włodawa 0-0 Sokół Adamów 31 sierpnia, 17:00
BKS Unia Bełżyce 3-0 POM Iskra Piotrowice 31 sierpnia, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Start Krasnystaw 30 sierpnia, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 31 sierpnia, 17:00
Olender Sól 1-1 Wisła Puławy 30 sierpnia, 17:00
w Biłgoraju
Lewart Lubartów 0-0 Chełmianka Chełm 30 sierpnia, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 0-0 Podlasie Biała Podlaska 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Lublinianka Lublin 0-0 Podlasie Biała Podlaska 6 września, 16:00
Chełmianka Chełm 2-0 Janowianka Janów Lubelski 7 września, 16:00
Wisła Puławy 3-2 Lewart Lubartów 6 września, 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-1 Olender Sól 6 września, 16:00
POM Iskra Piotrowice 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 września, 15:30
Sokół Adamów 0-1 BKS Unia Bełżyce 7 września, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 0-0 Włodawianka Włodawa 6 września, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Start Krasnystaw 6 września, 11:00

Kolejka 7 - 10 września

Włodawianka Włodawa 1-0 Lublinianka Lublin 10 września, 16:00
BKS Unia Bełżyce 2-1 Orion Niedrzwica Duża 10 września, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Sokół Adamów 10 września, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-2 POM Iskra Piotrowice 10 września, 17:00
Olender Sól 2-0 Start Krasnystaw 17 września, 16:00
w Biłgoraju
Lewart Lubartów 2-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 10 września, 16:30
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Wisła Puławy 10 września, 16:00
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Chełmianka Chełm 10 września, 16:00

Kolejka 8 - 13-14 września

Lublinianka Lublin 1-1 Chełmianka Chełm 13 września, 16:00
Wisła Puławy 3-3 Podlasie Biała Podlaska 14 września, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-1 Janowianka Janów Lubelski 13 września, 16:00
Start Krasnystaw 2-0 Lewart Lubartów 13 września, 15:00
POM Iskra Piotrowice 1-2 Olender Sól 14 września, 15:30
Sokół Adamów 0-0 Opolanin Opole Lubelskie 14 września, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 13 września, 16:00
Włodawianka Włodawa 2-2 BKS Unia Bełżyce 14 września, 16:00

Kolejka 9 - 20-21 września

BKS Unia Bełżyce 0-2 Lublinianka Lublin 21 września, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Włodawianka Włodawa 20 września, 11:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-0 Orion Niedrzwica Duża 21 września, 16:00
Olender Sól 2-0 Sokół Adamów 1 października, 15:00
Lewart Lubartów 1-0 POM Iskra Piotrowice 20 września, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 4-2 Start Krasnystaw 21 września, 16:00
Podlasie Biała Podlaska 2-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 20 września, 16:00
Chełmianka Chełm 1-1 Wisła Puławy 21 września, 16:00 (1200)

Kolejka 10 - 27-28 września

Lublinianka Lublin 2-3 Wisła Puławy 27 września, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-3 Chełmianka Chełm 27 września, 15:00
POM Iskra Piotrowice 3-2 Janowianka Janów Lubelski 28 września, 12:30
Sokół Adamów 1-2 Lewart Lubartów 28 września, 15:00
Orion Niedrzwica Duża 0-0 Olender Sól 27 września, 16:00
Włodawianka Włodawa 2-0 Opolanin Opole Lubelskie 28 września, 14:00
w Opolu Lubelskim; Włodawianka gospodarzem
BKS Unia Bełżyce 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 28 września, 15:00
Podlasie Biała Podlaska 4-0 Start Krasnystaw 27 września, 16:00

Kolejka 11 - 4-5 października

Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Lublinianka Lublin 15 października, 15:00
w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) mecz przerwany po pierwszej połowie (przy stanie 0-0) z powodu złego stanu boiska; kontynuowany w drugim terminie
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 BKS Unia Bełżyce 5 października, 15:00
Olender Sól 1-0 Włodawianka Włodawa 5 października, 15:00
Lewart Lubartów 3-2 Orion Niedrzwica Duża 15 października, 15:00
w pierwotnym terminie (4 października, 16:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Janowianka Janów Lubelski 5-0 Sokół Adamów 5 października, 14:00
Podlasie Biała Podlaska 2-0 POM Iskra Piotrowice 4 października, 14:00
Chełmianka Chełm 2-0 Start Krasnystaw 5 października, 15:00
Wisła Puławy 6-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 4 października, 15:00

Kolejka 12 - 11-12 października

Lublinianka Lublin 3-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 12 października, 14:30
Start Krasnystaw 1-2 Wisła Puławy 12 października, 14:00
POM Iskra Piotrowice 1-0 Chełmianka Chełm 12 października, 12:30
Sokół Adamów 1-7 Podlasie Biała Podlaska 12 października, 14:00
Orion Niedrzwica Duża 0-0 Janowianka Janów Lubelski 11 października, 15:00
Włodawianka Włodawa 2-0 Lewart Lubartów 12 października, 14:00
BKS Unia Bełżyce 0-1 Olender Sól 12 października, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Opolanin Opole Lubelskie 11 października, 15:00

Kolejka 13 - 18-19 października

Opolanin Opole Lubelskie 5-0 Lublinianka Lublin 19 października, 14:00
Olender Sól 3-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 19 października, 15:00
Lewart Lubartów 2-3 BKS Unia Bełżyce 18 października, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 3-1 Włodawianka Włodawa 19 października, 14:00
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Orion Niedrzwica Duża 18 października, 14:00
Chełmianka Chełm 0-0 Sokół Adamów 19 października, 15:00
Wisła Puławy 5-1 POM Iskra Piotrowice 18 października, 14:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 Start Krasnystaw 18 października, 13:00

Kolejka 14 - 25-26 października

Lublinianka Lublin 3-2 Start Krasnystaw 26 października, 11:00
POM Iskra Piotrowice 4-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 26 października, 12:00
Sokół Adamów 0-7 Wisła Puławy 25 października, 14:00
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Chełmianka Chełm 25 października, 14:00
Włodawianka Włodawa 0-1 Podlasie Biała Podlaska 26 października, 14:00
BKS Unia Bełżyce 2-0 Janowianka Janów Lubelski 26 października, 14:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Lewart Lubartów 25 października, 14:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Olender Sól 26 października, 14:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Olender Sól 1-3 Lublinianka Lublin 9 listopada, 12:00
Lewart Lubartów 2-2 Opolanin Opole Lubelskie 8 listopada, 14:00
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 9 listopada, 13:00
Podlasie Biała Podlaska 1-1 BKS Unia Bełżyce 8 listopada, 13:00
Chełmianka Chełm 2-0 Włodawianka Włodawa 9 listopada, 13:00
Wisła Puławy 1-0 Orion Niedrzwica Duża 8 listopada, 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 Sokół Adamów 8 listopada, 13:00
Start Krasnystaw 2-2 POM Iskra Piotrowice 9 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 29 kwietnia

Lublinianka Lublin 0-2 POM Iskra Piotrowice 29 kwietnia, 17:00 (160)
Start Krasnystaw 3-3 Sokół Adamów 29 kwietnia, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 Orion Niedrzwica Duża 29 kwietnia, 17:00
Wisła Puławy 8-1 Włodawianka Włodawa 29 kwietnia, 17:00 (600)
Chełmianka Chełm 2-1 BKS Unia Bełżyce 29 kwietnia, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 29 kwietnia, 17:00 (400)
Janowianka Janów Lubelski 3-0 Opolanin Opole Lubelskie 29 kwietnia, 17:00
Lewart Lubartów 1-1 Olender Sól 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 22 kwietnia

Start Krasnystaw 2-2 Orion Niedrzwica Duża 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28-29 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Lewart Lubartów 1-0 Lublinianka Lublin 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28-29 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Olender Sól 0-1 Janowianka Janów Lubelski 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28-29 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Podlasie Biała Podlaska 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28-29 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Chełmianka Chełm 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28-29 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
BKS Unia Bełżyce 2-2 Wisła Puławy 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28-29 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Włodawianka Włodawa 1-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28-29 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Adamów 1-2 POM Iskra Piotrowice 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28-29 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Lublinianka Lublin 4-1 Sokół Adamów 4 kwietnia, 15:00 (250)
POM Iskra Piotrowice 0-1 Orion Niedrzwica Duża 5 kwietnia, 16:00 (300)
Start Krasnystaw 4-0 Włodawianka Włodawa 5 kwietnia, 16:00 (1000)
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-1 BKS Unia Bełżyce 4 kwietnia, 16:00 (200)
Wisła Puławy 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 4 kwietnia, 16:00 (1000)
Chełmianka Chełm 2-1 Opolanin Opole Lubelskie 4 kwietnia, 15:00 (400)
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Olender Sól 4 kwietnia, 15:00 (1200)
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Lewart Lubartów 5 kwietnia, 15:00 (400)

Kolejka 19 - 8-11 kwietnia

Start Krasnystaw 0-0 BKS Unia Bełżyce 11 kwietnia, 13:00 (600)
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Lublinianka Lublin 11 kwietnia, 15:00 (300)
Lewart Lubartów 0-1 Podlasie Biała Podlaska 11 kwietnia, 12:00 (500)
Olender Sól 2-0 Chełmianka Chełm 8 kwietnia, 16:00 (400)
Opolanin Opole Lubelskie 1-2 Wisła Puławy 11 kwietnia, 12:00 (600)
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 11 kwietnia, 13:00 (300)
Włodawianka Włodawa 0-1 POM Iskra Piotrowice 11 kwietnia, 14:00 (800)
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Sokół Adamów 11 kwietnia, 12:00 (250)

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Lublinianka Lublin 2-1 Orion Niedrzwica Duża 18 kwietnia, 11:00 (300)
Sokół Adamów 1-0 Włodawianka Włodawa 19 kwietnia, 16:00 (500)
POM Iskra Piotrowice 1-2 BKS Unia Bełżyce 19 kwietnia, 16:00 (300)
Start Krasnystaw 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 19 kwietnia, 16:00 (800)
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-0 Opolanin Opole Lubelskie 18 kwietnia, 16:00 (300)
Wisła Puławy 4-1 Olender Sól 18 kwietnia, 16:00 (700)
Chełmianka Chełm 3-1 Lewart Lubartów 19 kwietnia, 16:00 (300)
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Janowianka Janów Lubelski 18 kwietnia, 12:00 (500)

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Start Krasnystaw 2-0 Opolanin Opole Lubelskie 26 kwietnia, 16:00 (400)
Podlasie Biała Podlaska 4-2 Lublinianka Lublin 25 kwietnia, 16:00 (500)
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Chełmianka Chełm 26 kwietnia, 15:00 (200)
Lewart Lubartów 0-4 Wisła Puławy 25 kwietnia, 15:00 (350)
Olender Sól 4-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 25 kwietnia, 17:00 (300)
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 POM Iskra Piotrowice 25 kwietnia, 16:00 (400)
BKS Unia Bełżyce 3-0 Sokół Adamów 26 kwietnia, 17:00 (200)
Włodawianka Włodawa 1-0 Orion Niedrzwica Duża 26 kwietnia, 15:00 (650)

Kolejka 22 - 2-3 maja

Lublinianka Lublin 3-1 Włodawianka Włodawa 2 maja, 11:00 (200)
Orion Niedrzwica Duża 3-0 BKS Unia Bełżyce 3 maja, 16:00 (600)
Sokół Adamów 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 3 maja, 16:00 (300)
POM Iskra Piotrowice 2-0 Opolanin Opole Lubelskie 3 maja, 16:00 (350)
Start Krasnystaw 0-1 Olender Sól 3 maja, 16:00 (400)
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-0 Lewart Lubartów 2 maja, 16:00 (450)
Wisła Puławy 3-0 Janowianka Janów Lubelski 2 maja, 17:00 (1000)
Chełmianka Chełm 0-2 Podlasie Biała Podlaska 3 maja, 17:00 (500)

Kolejka 23 - 9-10 maja

Chełmianka Chełm 2-1 Lublinianka Lublin 10 maja, 17:00 (900)
Podlasie Biała Podlaska 3-0 Wisła Puławy 9 maja, 17:00 (1200)
Janowianka Janów Lubelski 2-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 10 maja, 16:00 (400)
Lewart Lubartów 0-1 Start Krasnystaw 9 maja, 17:00 (200)
Olender Sól 0-1 POM Iskra Piotrowice 10 maja, 17:00 (500)
Opolanin Opole Lubelskie 6-0 Sokół Adamów 10 maja, 16:00 (300)
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Orion Niedrzwica Duża 9 maja, 16:00 (400)
BKS Unia Bełżyce 2-1 Włodawianka Włodawa 10 maja, 17:00 (200)

Kolejka 24 - 16-17 maja

Lublinianka Lublin 2-1 BKS Unia Bełżyce 16 maja, 17:00 (200)
Włodawianka Włodawa 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 16 maja, 16:00 (600)
Orion Niedrzwica Duża 2-1 Opolanin Opole Lubelskie 16 maja, 16:00 (200)
Sokół Adamów 0-1 Olender Sól 17 maja, 17:00 (350)
POM Iskra Piotrowice 1-1 Lewart Lubartów 16 maja, 17:00 (250)
Start Krasnystaw 1-1 Janowianka Janów Lubelski 17 maja, 17:00 (400)
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-3 Podlasie Biała Podlaska 16 maja, 16:00 (300)
Wisła Puławy 2-3 Chełmianka Chełm 16 maja, 17:00 (900)

Kolejka 25 - 23-24 maja

Start Krasnystaw 0-2 Podlasie Biała Podlaska 24 maja, 17:00 (500)
Wisła Puławy 2-0 Lublinianka Lublin 23 maja, 17:00 (500)
Chełmianka Chełm 0-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 24 maja, 17:00 (500)
Janowianka Janów Lubelski 0-4 POM Iskra Piotrowice 24 maja, 16:00 (300)
Lewart Lubartów 2-0 Sokół Adamów 23 maja, 17:00 (250)
Olender Sól 0-0 Orion Niedrzwica Duża 24 maja, 17:00 (800)
Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Włodawianka Włodawa 23 maja, 16:00 (400)
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-3 BKS Unia Bełżyce 23 maja, 16:00 (200)

Kolejka 26 - 30-31 maja

Lublinianka Lublin 0-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 30 maja, 17:00 (100)
BKS Unia Bełżyce 0-3 Opolanin Opole Lubelskie 31 maja, 17:00 (250)
Włodawianka Włodawa 2-1 Olender Sól 31 maja, 16:00 (650)
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Lewart Lubartów 30 maja, 16:00 (200)
Sokół Adamów 2-3 Janowianka Janów Lubelski 31 maja, 17:00 (200)
POM Iskra Piotrowice 1-1 Podlasie Biała Podlaska 31 maja, 17:00 (400)
Start Krasnystaw 1-0 Chełmianka Chełm 30 maja, 11:00 (500)
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 Wisła Puławy 30 maja, 16:00 (100)

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Huragan Międzyrzec Podlaski 2-0 Lublinianka Lublin 6 czerwca, 16:00
Wisła Puławy 1-0 Start Krasnystaw 6 czerwca, 17:00
Chełmianka Chełm 1-1 POM Iskra Piotrowice 6 czerwca, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 3-2 Sokół Adamów 6 czerwca, 17:00 (350)
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Orion Niedrzwica Duża 7 czerwca, 17:00 (200)
Lewart Lubartów 1-0 Włodawianka Włodawa 6 czerwca, 17:00 (150)
Olender Sól 1-3 BKS Unia Bełżyce 7 czerwca, 17:00 (300)
Opolanin Opole Lubelskie 3-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 czerwca, 17:00 (400)

Kolejka 28 - 10 czerwca

Lublinianka Lublin 3-1 Opolanin Opole Lubelskie 10 czerwca, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-1 Olender Sól 10 czerwca, 17:00
BKS Unia Bełżyce 3-1 Lewart Lubartów 10 czerwca, 17:00
Włodawianka Włodawa 4-1 Janowianka Janów Lubelski 10 czerwca, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 1-7 Podlasie Biała Podlaska 10 czerwca, 17:00
Sokół Adamów 4-2 Chełmianka Chełm 10 czerwca, 17:00
POM Iskra Piotrowice 2-0 Wisła Puławy 10 czerwca, 18:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu ulewy
Start Krasnystaw 3-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 10 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 14 czerwca

Start Krasnystaw 0-1 Lublinianka Lublin 14 czerwca, 17:00 (600)
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 POM Iskra Piotrowice 14 czerwca, 17:00 (200)
Wisła Puławy 7-0 Sokół Adamów 14 czerwca, 17:00 (500)
Chełmianka Chełm 6-3 Orion Niedrzwica Duża 14 czerwca, 17:00 (200)
Podlasie Biała Podlaska 4-1 Włodawianka Włodawa 14 czerwca, 17:00 (700)
Janowianka Janów Lubelski 1-0 BKS Unia Bełżyce 14 czerwca, 17:00 (200)
Lewart Lubartów 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 14 czerwca, 17:00 (300)
Olender Sól 3-0 Opolanin Opole Lubelskie 14 czerwca, 17:00 (200)

Kolejka 30 - 21 czerwca

Lublinianka Lublin 1-1 Olender Sól 21 czerwca, 17:00 (100)
Opolanin Opole Lubelskie 2-5 Lewart Lubartów 21 czerwca, 17:00 (400)
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Janowianka Janów Lubelski 21 czerwca, 17:00 (300)
BKS Unia Bełżyce 0-0 Podlasie Biała Podlaska 21 czerwca, 17:00 (150)
Włodawianka Włodawa - Chełmianka Chełm 21 czerwca, 17:00 (2500)
(wo)
przerwany w 79. minucie przy stanie 0-2 z powodu zamieszek na trybunach / obustronny walkower
Orion Niedrzwica Duża 0-9 Wisła Puławy 21 czerwca, 17:00 (200)
Sokół Adamów 1-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 21 czerwca, 17:00 (300)
POM Iskra Piotrowice 4-3 Start Krasnystaw 21 czerwca, 17:00 (300)

III liga 2008/2009 (lubelsko-podkarpacka)

IV liga 2008/2009 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Chełm)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Lublin)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Zamość)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas