[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Lublin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cisy Nałęczów 30 68 22 2 6 96-39 13 0 2 57-15 9 2 4 39-24
2.  Wieniawa Lublin 30 61 19 4 7 83-47 9 2 4 39-20 10 2 3 44-27
3.  Piaskovia Piaski 30 60 17 9 4 73-32 9 5 1 41-16 8 4 3 32-16 2 4 1 1 0 6-2
4.  Motor II Lublin 30 60 18 6 6 77-34 9 3 3 42-13 9 3 3 35-21 2 1 0 1 1 2-6
5.  Orły Kazimierz Dolny 30 50 14 8 8 66-51 8 4 3 42-30 6 4 5 24-21
6.  MKS Ryki 30 42 12 6 12 62-69 9 2 4 37-27 3 4 8 25-42
7.  Czarni Dęblin 30 39 11 6 13 59-53 9 2 4 44-21 2 4 9 15-32
8.  Amator Rososz-Leopoldów 30 38 10 8 12 52-89 7 5 3 34-28 3 3 9 18-61
9.  Polesie Kock 30 37 10 7 13 43-50 6 4 5 22-24 4 3 8 21-26
10.  Tajfun Ostrów Lubelski 30 36 11 3 16 57-73 8 2 5 34-25 3 1 11 23-48
11.  LKS Gościeradów 30 35 11 2 17 44-61 8 0 7 25-20 3 2 10 19-41
12.  LZS Wierzchowiska 30 32 10 2 18 50-60 8 2 5 33-26 2 0 13 17-34 4 9 3 0 1 9-5
13.  Hetman Gołąb 30 32 10 2 18 58-90 6 2 7 31-31 4 0 11 27-59 4 6 2 0 2 9-9
14.  Sygnał Lublin 30 32 9 5 16 58-79 6 1 8 34-32 3 4 8 24-47 4 3 1 0 3 9-13
15.  GKS Niemce 30 31 10 1 19 45-73 7 0 8 29-35 3 1 11 16-38
16.  Wisła Annopol 30 28 7 7 16 46-69 5 5 5 30-32 2 2 11 16-37
Koziołek Lublin wycofał się z rozgrywek przed sezonem. Jego miejsce zajął Motor II Lublin po wygraniu barażów uzupełniających.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Cisy Nałęczów    1-2 3-1 1-4 2-0 3-2 2-0 10-0 4-2 4-1 2-0 2-0 9-1 5-0 5-0 4-2 
 2 Wieniawa Lublin0-1     1-1 2-1 4-3 0-0 4-0 8-0 2-1 4-0 4-0 5-3 2-4 1-4 2-1 0-1 
 3 Piaskovia Piaski2-2 3-3     5-1 0-2 6-1 0-0 7-1 3-0 3-1 1-0 3-1 3-1 1-1 2-0 2-2 
 4 Motor II Lublin2-4 0-1 1-1     1-0 3-0* 1-3 8-0 0-0 4-1 1-1 2-0 4-0 4-1 5-1 6-0 
 5 Orły Kazimierz Dolny3-7 3-1 0-0 1-4     1-1 3-2 3-1 3-2 0-0 6-1 6-2 2-3 2-2 4-3 5-1 
 6 MKS Ryki2-1 2-7 1-4 1-1 1-1     1-2 1-0 2-1 6-1 4-2 3-2 2-3 7-2 2-0 2-0 
 7 Czarni Dęblin2-0 2-4 0-2 1-3 3-0 8-0     2-2 0-2 5-2 2-0 3-0 4-1 7-2 4-2 1-1 
 8 Amator Rososz-Leopoldów2-2 5-5 1-6 2-2 1-3 2-2 2-1     2-0 3-0 5-1 1-0 4-2 2-3 1-1 1-0 
 9 Polesie Kock3-4 1-2 1-0 0-5 0-0 1-1 3-3 3-3     0-2 0-1 1-0 5-3 2-0 1-0 1-0 
 10 Tajfun Ostrów Lubelski0-2 1-4 2-3 3-0* 1-0 1-4 2-0 1-1 2-1     5-3 1-4 7-0 2-2 3-0 3-1 
 11 LKS Gościeradów2-0 1-4 2-1 2-4 1-2 1-2 1-0 1-2 0-1 2-0     2-1 4-0 3-0 1-2 2-1 
 12 LZS Wierzchowiska2-4 1-0 1-1 0-0 1-3 3-1 3-0 0-2 2-3 1-6 4-1     3-1 4-3 4-0 4-1 
 13 Hetman Gołąb2-1 2-3 0-2 1-4 2-2 2-4 1-1 3-1 1-4 5-2 1-2 1-0     5-1 1-3 4-1 
 14 Sygnał Lublin1-3 1-3 1-3 0-1 1-2 4-3 4-0 6-1 2-2 5-1 1-3 0-2 5-2     2-1 1-5 
 15 GKS Niemce0-2 1-3 2-5 2-3 1-4 4-3 2-0 3-4 2-1 2-3 3-2 2-1 3-2 1-2     1-0 
 16 Wisła Annopol1-6 3-2 0-2 0-2 2-2 3-1 3-3 5-0 1-1 4-3 2-2 2-1 2-4 1-1 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

GKS Niemce 2-0 Czarni Dęblin 10 sierpnia, 15:00
LZS Wierzchowiska 1-6 Tajfun Ostrów Lubelski 9 sierpnia, 17:00
Orły Kazimierz Dolny 1-4 Motor II Lublin 27 sierpnia, 17:00
Amator Rososz-Leopoldów 2-0 Polesie Kock 9 sierpnia, 12:00
Hetman Gołąb 0-2 Piaskovia Piaski 9 sierpnia, 16:00
w Górze Puławskiej
Wisła Annopol 2-2 LKS Gościeradów 10 sierpnia, 15:00
Sygnał Lublin 4-3 MKS Ryki 10 sierpnia, 11:00
Wieniawa Lublin 0-1 Cisy Nałęczów 9 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Czarni Dęblin 2-0 Cisy Nałęczów 17 sierpnia, 17:00
MKS Ryki 2-7 Wieniawa Lublin 17 sierpnia, 17:00
LKS Gościeradów 3-0 Sygnał Lublin 17 sierpnia, 17:00
Piaskovia Piaski 2-2 Wisła Annopol 17 sierpnia, 17:00
Polesie Kock 5-3 Hetman Gołąb 17 sierpnia, 17:00
Motor II Lublin 8-0 Amator Rososz-Leopoldów 17 sierpnia, 16:00
Tajfun Ostrów Lubelski 1-0 Orły Kazimierz Dolny 17 sierpnia, 15:00
GKS Niemce 2-1 LZS Wierzchowiska 17 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 20 sierpnia

LZS Wierzchowiska 3-0 Czarni Dęblin 20 sierpnia, 18:00
Orły Kazimierz Dolny 4-3 GKS Niemce 20 sierpnia, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 3-0 Tajfun Ostrów Lubelski 20 sierpnia, 16:00
Hetman Gołąb 1-4 Motor II Lublin 20 sierpnia, 16:00
Wisła Annopol 1-1 Polesie Kock 20 sierpnia, 16:00
Sygnał Lublin 1-3 Piaskovia Piaski 20 sierpnia, 17:00
Wieniawa Lublin 4-0 LKS Gościeradów 20 sierpnia, 17:00
Cisy Nałęczów 3-2 MKS Ryki 20 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Czarni Dęblin 8-0 MKS Ryki 23 sierpnia, 16:00
LKS Gościeradów 2-0 Cisy Nałęczów 24 sierpnia, 15:00
Piaskovia Piaski 3-3 Wieniawa Lublin 23 sierpnia, 14:00
Polesie Kock 2-0 Sygnał Lublin 24 sierpnia, 17:00
Motor II Lublin 6-0 Wisła Annopol 24 sierpnia, 11:00
Tajfun Ostrów Lubelski 7-0 Hetman Gołąb 24 sierpnia, 15:00
GKS Niemce 3-4 Amator Rososz-Leopoldów 24 sierpnia, 15:00
LZS Wierzchowiska 1-3 Orły Kazimierz Dolny 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Orły Kazimierz Dolny 3-2 Czarni Dęblin 30 sierpnia, 11:00
Amator Rososz-Leopoldów 1-0 LZS Wierzchowiska 31 sierpnia, 16:00
Hetman Gołąb 1-3 GKS Niemce 31 sierpnia, 15:00
Wisła Annopol 4-3 Tajfun Ostrów Lubelski 31 sierpnia, 14:00
Sygnał Lublin 0-1 Motor II Lublin 30 sierpnia, 11:00
Wieniawa Lublin 2-1 Polesie Kock 30 sierpnia, 11:00
Cisy Nałęczów 3-1 Piaskovia Piaski 31 sierpnia, 17:00
MKS Ryki 4-2 LKS Gościeradów 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Czarni Dęblin 2-0 LKS Gościeradów 7 września, 15:00
Piaskovia Piaski 6-1 MKS Ryki 7 września, 16:00
Polesie Kock 3-4 Cisy Nałęczów 7 września, 16:00
Motor II Lublin 0-1 Wieniawa Lublin 6 września, 11:00
Tajfun Ostrów Lubelski 2-2 Sygnał Lublin 7 września, 16:00
GKS Niemce 1-0 Wisła Annopol 7 września, 14:00
LZS Wierzchowiska 3-1 Hetman Gołąb 6 września, 17:00
Orły Kazimierz Dolny 3-1 Amator Rososz-Leopoldów 6 września, 11:00

Kolejka 7 - 10 września

Amator Rososz-Leopoldów 2-1 Czarni Dęblin 10 września, 15:30
Hetman Gołąb 2-2 Orły Kazimierz Dolny 10 września, 15:00
Wisła Annopol 2-1 LZS Wierzchowiska 10 września, 15:00
Sygnał Lublin 2-1 GKS Niemce 10 września, 17:00
Wieniawa Lublin 4-0 Tajfun Ostrów Lubelski 10 września, 17:00
Cisy Nałęczów 1-4 Motor II Lublin 10 września, 17:00
MKS Ryki 2-1 Polesie Kock 10 września, 17:00
LKS Gościeradów 2-1 Piaskovia Piaski 10 września, 15:00

Kolejka 8 - 13-14 września

Czarni Dęblin 0-2 Piaskovia Piaski 14 września, 14:00
Polesie Kock 0-1 LKS Gościeradów 14 września, 16:00
Motor II Lublin 3-0 MKS Ryki 14 września, 11:00
(wo)
drużyna gości nie przyjechała na mecz
Tajfun Ostrów Lubelski 0-2 Cisy Nałęczów 14 września, 15:00
GKS Niemce 1-3 Wieniawa Lublin 14 września, 15:00
LZS Wierzchowiska 4-3 Sygnał Lublin 13 września, 17:00
Orły Kazimierz Dolny 5-1 Wisła Annopol 13 września, 13:00
Amator Rososz-Leopoldów 4-2 Hetman Gołąb 14 września, 15:00

Kolejka 9 - 20-21 września

Hetman Gołąb 1-1 Czarni Dęblin 20 września, 11:00
Wisła Annopol 5-0 Amator Rososz-Leopoldów 21 września, 13:00
Sygnał Lublin 1-2 Orły Kazimierz Dolny 20 września, 11:00
Wieniawa Lublin 5-3 LZS Wierzchowiska 20 września, 11:00
Cisy Nałęczów 5-0 GKS Niemce 21 września, 16:00
MKS Ryki 6-1 Tajfun Ostrów Lubelski 21 września, 14:00
LKS Gościeradów 2-4 Motor II Lublin 21 września, 14:00
Piaskovia Piaski 3-0 Polesie Kock 21 września, 15:00

Kolejka 10 - 27-28 września

Czarni Dęblin 0-2 Polesie Kock 28 września, 15:00
Motor II Lublin 1-1 Piaskovia Piaski 28 września, 14:00
Tajfun Ostrów Lubelski 5-3 LKS Gościeradów 28 września, 13:00
GKS Niemce 4-3 MKS Ryki 28 września, 12:00
LZS Wierzchowiska 2-4 Cisy Nałęczów 27 września, 11:00
Orły Kazimierz Dolny 3-1 Wieniawa Lublin 27 września, 14:00
Amator Rososz-Leopoldów 2-3 Sygnał Lublin 28 września, 16:00
Hetman Gołąb 4-1 Wisła Annopol 28 września, 13:00

Kolejka 11 - 4-5 października

Wisła Annopol 3-3 Czarni Dęblin 5 października, 13:00
Sygnał Lublin 5-2 Hetman Gołąb 4 października, 11:00
Wieniawa Lublin 8-0 Amator Rososz-Leopoldów 4 października, 11:00
Cisy Nałęczów 2-0 Orły Kazimierz Dolny 5 października, 16:00
MKS Ryki 3-2 LZS Wierzchowiska 5 października, 15:00
LKS Gościeradów 1-2 GKS Niemce 5 października, 13:00
Piaskovia Piaski 3-1 Tajfun Ostrów Lubelski 4 października, 12:00
Polesie Kock 0-5 Motor II Lublin 4 października, 15:30

Kolejka 12 - 11-12 października

Czarni Dęblin 1-3 Motor II Lublin 12 października, 13:00
Tajfun Ostrów Lubelski 2-1 Polesie Kock 12 października, 14:00
GKS Niemce 2-5 Piaskovia Piaski 12 października, 12:00
LZS Wierzchowiska 4-1 LKS Gościeradów 11 października, 15:30
Orły Kazimierz Dolny 1-1 MKS Ryki 11 października, 12:00
Amator Rososz-Leopoldów 2-2 Cisy Nałęczów 11 października, 13:00
Hetman Gołąb 2-3 Wieniawa Lublin 11 października, 11:00
Wisła Annopol 1-1 Sygnał Lublin 12 października, 12:00

Kolejka 13 - 18-19 października

Sygnał Lublin 4-0 Czarni Dęblin 18 października, 11:00
Wieniawa Lublin 0-1 Wisła Annopol 19 października, 11:00
Cisy Nałęczów 9-1 Hetman Gołąb 19 października, 15:30
MKS Ryki 1-0 Amator Rososz-Leopoldów 19 października, 13:00
LKS Gościeradów 1-2 Orły Kazimierz Dolny 19 października, 12:00
Piaskovia Piaski 3-1 LZS Wierzchowiska 19 października, 12:00
Polesie Kock 1-0 GKS Niemce 19 października, 15:00
Motor II Lublin 4-1 Tajfun Ostrów Lubelski 19 października, 13:30

Kolejka 14 - 25-26 października

Czarni Dęblin 5-2 Tajfun Ostrów Lubelski 26 października, 11:00
GKS Niemce 2-3 Motor II Lublin 25 października
LZS Wierzchowiska 2-3 Polesie Kock 25 października, 15:00
Orły Kazimierz Dolny 0-0 Piaskovia Piaski 25 października, 11:00
Amator Rososz-Leopoldów 5-1 LKS Gościeradów 26 października, 13:00
Hetman Gołąb 2-4 MKS Ryki 25 października, 11:00
Wisła Annopol 1-6 Cisy Nałęczów 26 października, 12:00
Sygnał Lublin 1-3 Wieniawa Lublin 25 października, 11:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Wieniawa Lublin 4-0 Czarni Dęblin 9 listopada, 11:00
Cisy Nałęczów 5-0 Sygnał Lublin 9 listopada, 12:00
MKS Ryki 2-0 Wisła Annopol 9 listopada, 12:00
LKS Gościeradów 4-0 Hetman Gołąb 9 listopada, 11:00
Piaskovia Piaski 7-1 Amator Rososz-Leopoldów 8 listopada, 13:00
Polesie Kock 0-0 Orły Kazimierz Dolny 8 listopada, 14:00
Motor II Lublin 2-0 LZS Wierzchowiska 8 listopada, 11:00
Tajfun Ostrów Lubelski 3-0 GKS Niemce 9 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 28-29 marca

Czarni Dęblin 4-2 GKS Niemce 29 marca, 14:30
Tajfun Ostrów Lubelski 1-4 LZS Wierzchowiska 29 marca, 14:00
Motor II Lublin 1-0 Orły Kazimierz Dolny 21 kwietnia
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polesie Kock 3-3 Amator Rososz-Leopoldów 29 marca, 16:00
Piaskovia Piaski 3-1 Hetman Gołąb 29 marca, 15:00
LKS Gościeradów 2-1 Wisła Annopol 29 marca, 12:00
MKS Ryki 7-2 Sygnał Lublin 29 marca, 14:00
Cisy Nałęczów 1-2 Wieniawa Lublin 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 17 - 4-5 kwietnia

Cisy Nałęczów 2-0 Czarni Dęblin 5 kwietnia, 12:00
Wieniawa Lublin 0-0 MKS Ryki 5 kwietnia, 16:00
Sygnał Lublin 1-3 LKS Gościeradów 4 kwietnia, 11:00
Wisła Annopol 0-2 Piaskovia Piaski 5 kwietnia, 15:00
Hetman Gołąb 1-4 Polesie Kock 4 kwietnia, 14:30
Amator Rososz-Leopoldów 2-2 Motor II Lublin 4 kwietnia, 16:00
Orły Kazimierz Dolny 0-0 Tajfun Ostrów Lubelski 4 kwietnia, 14:00
LZS Wierzchowiska 4-0 GKS Niemce 5 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 8-11 kwietnia

Czarni Dęblin 3-0 LZS Wierzchowiska 9 kwietnia, 16:00
GKS Niemce 1-4 Orły Kazimierz Dolny 8 kwietnia, 14:30
Tajfun Ostrów Lubelski 1-1 Amator Rososz-Leopoldów 11 kwietnia, 12:00
Motor II Lublin 4-0 Hetman Gołąb 8 kwietnia, 16:30
Polesie Kock 1-0 Wisła Annopol 9 kwietnia, 14:00
Piaskovia Piaski 1-1 Sygnał Lublin 8 kwietnia, 16:30
LKS Gościeradów 1-4 Wieniawa Lublin 11 kwietnia, 11:00
MKS Ryki 2-1 Cisy Nałęczów 11 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 18-19 kwietnia

MKS Ryki 1-2 Czarni Dęblin 19 kwietnia, 14:00
Cisy Nałęczów 2-0 LKS Gościeradów 19 kwietnia, 12:00
Wieniawa Lublin 1-1 Piaskovia Piaski 18 kwietnia, 14:30
Sygnał Lublin 2-2 Polesie Kock 18 kwietnia, 11:00
Wisła Annopol 0-2 Motor II Lublin 19 kwietnia, 15:00
Hetman Gołąb 5-2 Tajfun Ostrów Lubelski 18 kwietnia, 14:00
Amator Rososz-Leopoldów 1-1 GKS Niemce 19 kwietnia, 14:00
Orły Kazimierz Dolny 6-2 LZS Wierzchowiska 18 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 25-26 kwietnia

Czarni Dęblin 3-0 Orły Kazimierz Dolny 25 kwietnia, 15:30
LZS Wierzchowiska 0-2 Amator Rososz-Leopoldów 26 kwietnia, 13:00
GKS Niemce 3-2 Hetman Gołąb 26 kwietnia, 15:00
Tajfun Ostrów Lubelski 3-1 Wisła Annopol 26 kwietnia, 13:00
Motor II Lublin 4-1 Sygnał Lublin 26 kwietnia, 17:00
Polesie Kock 1-2 Wieniawa Lublin 25 kwietnia, 16:00
Piaskovia Piaski 2-2 Cisy Nałęczów 26 kwietnia, 16:00
LKS Gościeradów 1-2 MKS Ryki 26 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 29 kwietnia

LKS Gościeradów 1-0 Czarni Dęblin 29 kwietnia, 16:00
MKS Ryki 1-4 Piaskovia Piaski 29 kwietnia, 16:00
Cisy Nałęczów 4-2 Polesie Kock 29 kwietnia, 17:00
Wieniawa Lublin 2-1 Motor II Lublin 27 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) przełożony; w drugim terminie (6 maja) przełożony ze względu na mecz pucharowy drużyny gości
Sygnał Lublin 5-1 Tajfun Ostrów Lubelski 29 kwietnia, 17:00
Wisła Annopol 1-2 GKS Niemce 29 kwietnia, 15:00
Hetman Gołąb 1-0 LZS Wierzchowiska 29 kwietnia, 17:00
Amator Rososz-Leopoldów 1-3 Orły Kazimierz Dolny 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 2-3 maja

Czarni Dęblin 2-2 Amator Rososz-Leopoldów 2 maja, 15:30
Orły Kazimierz Dolny 2-3 Hetman Gołąb 2 maja, 11:00
LZS Wierzchowiska 4-1 Wisła Annopol 3 maja, 13:00
GKS Niemce 1-2 Sygnał Lublin 3 maja, 15:00
Tajfun Ostrów Lubelski 1-4 Wieniawa Lublin 3 maja, 15:00
Motor II Lublin 2-4 Cisy Nałęczów 3 maja, 17:00
Polesie Kock 1-1 MKS Ryki 3 maja, 16:00
Piaskovia Piaski 1-0 LKS Gościeradów 3 maja, 15:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Piaskovia Piaski 0-0 Czarni Dęblin 9 maja, 13:00
LKS Gościeradów 0-1 Polesie Kock 10 maja, 15:00
MKS Ryki 1-1 Motor II Lublin 10 maja, 16:00
Cisy Nałęczów 4-1 Tajfun Ostrów Lubelski 9 maja, 12:30
Wieniawa Lublin 2-1 GKS Niemce 9 maja, 11:00
Sygnał Lublin 0-2 LZS Wierzchowiska 9 maja, 11:00
Wisła Annopol 2-2 Orły Kazimierz Dolny 10 maja, 15:00
Hetman Gołąb 3-1 Amator Rososz-Leopoldów 10 maja, 14:00

Kolejka 24 - 16-17 maja

Czarni Dęblin 4-1 Hetman Gołąb 16 maja, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 1-0 Wisła Annopol 17 maja, 15:00
Orły Kazimierz Dolny 2-2 Sygnał Lublin 16 maja, 11:00
LZS Wierzchowiska 1-0 Wieniawa Lublin 17 maja, 17:00
GKS Niemce 0-2 Cisy Nałęczów 17 maja, 15:00
Tajfun Ostrów Lubelski 1-4 MKS Ryki 17 maja, 14:00
Motor II Lublin 1-1 LKS Gościeradów 17 maja, 17:00
Polesie Kock 1-0 Piaskovia Piaski 17 maja, 17:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

Polesie Kock 3-3 Czarni Dęblin 24 maja, 17:00
Piaskovia Piaski 5-1 Motor II Lublin 23 maja, 15:00
LKS Gościeradów 2-0 Tajfun Ostrów Lubelski 24 maja, 14:00
MKS Ryki 2-0 GKS Niemce 24 maja, 14:00
Cisy Nałęczów 2-0 LZS Wierzchowiska 24 maja, 12:00
Wieniawa Lublin 4-3 Orły Kazimierz Dolny 23 maja, 11:00
Sygnał Lublin 6-1 Amator Rososz-Leopoldów 23 maja, 11:00 (100)
Wisła Annopol 2-4 Hetman Gołąb 24 maja, 15:00

Kolejka 26 - 30-31 maja

Czarni Dęblin 1-1 Wisła Annopol 30 maja, 16:00
Hetman Gołąb 5-1 Sygnał Lublin 30 maja, 17:00
Amator Rososz-Leopoldów 5-5 Wieniawa Lublin 31 maja, 15:00
Orły Kazimierz Dolny 3-7 Cisy Nałęczów 30 maja, 11:00
LZS Wierzchowiska 3-1 MKS Ryki 30 maja, 16:00
GKS Niemce 3-2 LKS Gościeradów 31 maja, 15:00
Tajfun Ostrów Lubelski 2-3 Piaskovia Piaski 31 maja, 15:00
Motor II Lublin 0-0 Polesie Kock 31 maja, 17:00

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Motor II Lublin 1-3 Czarni Dęblin 6 czerwca, 17:15
Polesie Kock 0-2 Tajfun Ostrów Lubelski 6 czerwca, 17:00
Piaskovia Piaski 2-0 GKS Niemce 6 czerwca, 16:00
LKS Gościeradów 2-1 LZS Wierzchowiska 7 czerwca, 15:00
MKS Ryki 1-1 Orły Kazimierz Dolny 7 czerwca, 15:00
Cisy Nałęczów 10-0 Amator Rososz-Leopoldów 6 czerwca, 12:30
Wieniawa Lublin 2-4 Hetman Gołąb 6 czerwca, 11:00
Sygnał Lublin 1-5 Wisła Annopol 6 czerwca, 11:00

Kolejka 28 - 10 czerwca

Czarni Dęblin 7-2 Sygnał Lublin 10 czerwca, 18:00
Wisła Annopol 3-2 Wieniawa Lublin 10 czerwca, 16:00
Hetman Gołąb 2-1 Cisy Nałęczów 10 czerwca, 18:00
Amator Rososz-Leopoldów 2-2 MKS Ryki 10 czerwca, 18:00
Orły Kazimierz Dolny 6-1 LKS Gościeradów 10 czerwca, 16:00
LZS Wierzchowiska 1-1 Piaskovia Piaski 17 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (10 czerwca, 17:00) odwołany z powodu zalegającej wody
GKS Niemce 2-1 Polesie Kock 10 czerwca, 17:00
Tajfun Ostrów Lubelski 3-0 Motor II Lublin 10 czerwca, 17:00
(wo)
mecz przerwany po 45 minutach przy stanie 3-1, piłkarze Motoru nie wyszli z na drugą połowę

Kolejka 29 - 14 czerwca

Tajfun Ostrów Lubelski 2-0 Czarni Dęblin 14 czerwca, 16:00
Motor II Lublin 5-1 GKS Niemce 14 czerwca, 16:00
Polesie Kock 1-0 LZS Wierzchowiska 14 czerwca, 16:00
Piaskovia Piaski 0-2 Orły Kazimierz Dolny 14 czerwca, 16:00
LKS Gościeradów 1-2 Amator Rososz-Leopoldów 14 czerwca, 16:00
MKS Ryki 2-3 Hetman Gołąb 14 czerwca, 16:00
Cisy Nałęczów 4-2 Wisła Annopol 14 czerwca, 16:00
Wieniawa Lublin 1-4 Sygnał Lublin 14 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 21 czerwca

Czarni Dęblin 2-4 Wieniawa Lublin 21 czerwca, 16:00
Sygnał Lublin 1-3 Cisy Nałęczów 21 czerwca, 16:00
Wisła Annopol 3-1 MKS Ryki 21 czerwca, 16:00
Hetman Gołąb 1-2 LKS Gościeradów 21 czerwca, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 1-6 Piaskovia Piaski 21 czerwca, 16:00
Orły Kazimierz Dolny 3-2 Polesie Kock 21 czerwca, 16:00
LZS Wierzchowiska 0-0 Motor II Lublin 21 czerwca, 16:00
GKS Niemce 2-3 Tajfun Ostrów Lubelski 21 czerwca, 16:00

IV liga 2008/2009 (lubelska)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Chełm)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Zamość)

Klasa A 2008/2009 (Lublin I)
Klasa A 2008/2009 (Lublin II)
Klasa A 2008/2009 (Lublin III)
Klasa A 2008/2009 (Lublin IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas