[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Wilkołaz 22 54 17 3 2 72-14 10 1 0 49-3 7 2 2 23-11
2.  Tęcza Kraśnik 22 41 13 2 7 43-23 6 1 4 23-12 7 1 3 20-11
3.  Iskra Krzemień 22 40 12 4 6 47-45 6 2 3 26-21 6 2 3 21-24
4.  Sportico Szastarka 22 38 11 5 6 61-33 6 3 2 29-10 5 2 4 32-23
5.  LKS Stróża 22 35 11 2 9 59-51 6 1 4 33-19 5 1 5 26-32
6.  Wodniak Piotrawin-Łaziska 22 33 10 3 9 52-42 7 3 1 38-14 3 0 8 14-28
7.  Perła Borzechów 22 32 8 8 6 39-31 5 2 4 21-16 3 6 2 18-15
8.  Orzeł Urzędów 22 29 8 5 9 43-39 4 4 3 28-15 4 1 6 15-24
9.  LKS Potok Wielki 22 22 6 4 12 35-56 5 1 5 23-23 1 3 7 12-33
10.  Płomień Trzydnik Duży 22 21 6 3 13 30-74 2 2 7 15-37 4 1 6 15-37
11.  Stok Zakrzówek 22 16 5 1 16 26-63 3 1 7 12-21 2 0 9 14-42
12.  Sygnał Chodel 22 12 2 6 14 26-62 2 2 7 16-29 0 4 7 10-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Unia Wilkołaz    2-0 5-0 4-1 3-2 5-0 0-0 4-0 8-0 5-0 7-0 6-0 
 2 Tęcza Kraśnik0-2     2-3 0-1 5-2 1-0 0-0 1-3 1-0 8-0 3-1 2-0 
 3 Iskra Krzemień1-1 1-3     4-3 1-3 0-3 5-2 5-1 2-0 3-2 3-2 1-1 
 4 Sportico Szastarka1-1 0-1 2-2     5-2 5-0 0-2 3-0 2-0 6-0 4-1 1-1 
 5 LKS Stróża1-2 1-3 3-3 4-1     2-0 3-2 2-3 6-1 8-0 2-4 1-0 
 6 Wodniak Piotrawin-Łaziska3-0 2-0 0-1 3-3 8-1     2-2 1-1 2-1 2-1 9-2 6-2 
 7 Perła Borzechów1-3 1-0 2-1 1-1 2-2 1-3     1-2 3-0 1-3 5-1 3-0 
 8 Orzeł Urzędów0-2 1-1 8-0 2-3 5-1 2-0 1-1     2-3 2-2 3-0* 2-2 
 9 LKS Potok Wielki1-6 1-5 1-2 3-1 0-1 6-3 0-0 2-1     2-4 3-0* 4-0 
 10 Płomień Trzydnik Duży0-2 2-3 1-6 0-8 0-4 3-1 2-4 1-0 2-2     0-3* 4-4 
 11 Stok Zakrzówek2-1 0-2 0-1 0-3* 2-3 2-1 0-3* 0-2 3-3 0-2     3-0 
 12 Sygnał Chodel1-3 0-2 0-2 2-7 1-5 1-3 2-2 4-2 2-2 0-1 3-0*     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Orzeł Urzędów 1-1 Perła Borzechów
LKS Potok Wielki 1-5 Tęcza Kraśnik
Iskra Krzemień 3-2 Płomień Trzydnik Duży
Unia Wilkołaz 4-1 Sportico Szastarka
LKS Stróża 1-0 Sygnał Chodel
Wodniak Piotrawin-Łaziska 9-2 Stok Zakrzówek

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Perła Borzechów 5-1 Stok Zakrzówek
Sygnał Chodel 1-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Sportico Szastarka 5-2 LKS Stróża
Płomień Trzydnik Duży 0-2 Unia Wilkołaz
Tęcza Kraśnik 2-3 Iskra Krzemień
Orzeł Urzędów 2-3 LKS Potok Wielki

Kolejka 3 - 6-7 września

LKS Potok Wielki 0-0 Perła Borzechów
Iskra Krzemień 5-1 Orzeł Urzędów
Unia Wilkołaz 2-0 Tęcza Kraśnik
LKS Stróża 8-0 Płomień Trzydnik Duży
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-3 Sportico Szastarka
Stok Zakrzówek 3-0 Sygnał Chodel

Kolejka 4 - 13-14 września

Perła Borzechów 3-0 Sygnał Chodel
Sportico Szastarka 4-1 Stok Zakrzówek
Płomień Trzydnik Duży 3-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Tęcza Kraśnik 5-2 LKS Stróża
Orzeł Urzędów 0-2 Unia Wilkołaz
LKS Potok Wielki 1-2 Iskra Krzemień

Kolejka 5 - 20-21 września

Iskra Krzemień 5-2 Perła Borzechów
Unia Wilkołaz 8-0 LKS Potok Wielki
LKS Stróża 2-3 Orzeł Urzędów
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-0 Tęcza Kraśnik
Stok Zakrzówek 0-2 Płomień Trzydnik Duży
Sygnał Chodel 2-7 Sportico Szastarka

Kolejka 6 - 27-28 września

Perła Borzechów 1-1 Sportico Szastarka
Płomień Trzydnik Duży 4-4 Sygnał Chodel
Tęcza Kraśnik 3-1 Stok Zakrzówek
Orzeł Urzędów 2-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
LKS Potok Wielki 0-1 LKS Stróża
Iskra Krzemień 1-1 Unia Wilkołaz

Kolejka 7 - 4-5 października

Unia Wilkołaz 0-0 Perła Borzechów
LKS Stróża 3-3 Iskra Krzemień
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-1 LKS Potok Wielki
Stok Zakrzówek 0-2 Orzeł Urzędów
Sygnał Chodel 0-2 Tęcza Kraśnik
Sportico Szastarka 6-0 Płomień Trzydnik Duży

Kolejka 8 - 11-12 października

Perła Borzechów 1-3 Płomień Trzydnik Duży
Tęcza Kraśnik 0-1 Sportico Szastarka
Orzeł Urzędów 2-2 Sygnał Chodel
LKS Potok Wielki 3-0 Stok Zakrzówek
(wo)
na boisku 1-1
Iskra Krzemień 0-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Unia Wilkołaz 3-2 LKS Stróża

Kolejka 9 - 18-19 października

LKS Stróża 3-2 Perła Borzechów
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-0 Unia Wilkołaz
Stok Zakrzówek 0-1 Iskra Krzemień
Sygnał Chodel 2-2 LKS Potok Wielki
Sportico Szastarka 3-0 Orzeł Urzędów
Płomień Trzydnik Duży 2-3 Tęcza Kraśnik

Kolejka 10 - 25-26 października

Perła Borzechów 1-0 Tęcza Kraśnik
Orzeł Urzędów 2-2 Płomień Trzydnik Duży
LKS Potok Wielki 3-1 Sportico Szastarka
Iskra Krzemień 1-1 Sygnał Chodel
Unia Wilkołaz 7-0 Stok Zakrzówek
LKS Stróża 2-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska

Kolejka 11 - 8-9 listopada

Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-2 Perła Borzechów
Stok Zakrzówek 2-3 LKS Stróża
Sygnał Chodel 1-3 Unia Wilkołaz
Sportico Szastarka 2-2 Iskra Krzemień
Płomień Trzydnik Duży 2-2 LKS Potok Wielki
Tęcza Kraśnik 1-3 Orzeł Urzędów

Kolejka 12 - 4-5 kwietnia

Perła Borzechów 1-2 Orzeł Urzędów
Tęcza Kraśnik 1-0 LKS Potok Wielki
Płomień Trzydnik Duży 1-6 Iskra Krzemień
Sportico Szastarka 1-1 Unia Wilkołaz
Sygnał Chodel 1-5 LKS Stróża
Stok Zakrzówek 2-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Stok Zakrzówek 0-3 Perła Borzechów
(wo)
na boisku 2-0
Wodniak Piotrawin-Łaziska 6-2 Sygnał Chodel
LKS Stróża 4-1 Sportico Szastarka
Unia Wilkołaz 5-0 Płomień Trzydnik Duży
Iskra Krzemień 1-3 Tęcza Kraśnik
LKS Potok Wielki 2-1 Orzeł Urzędów

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

Perła Borzechów 3-0 LKS Potok Wielki
Orzeł Urzędów 8-0 Iskra Krzemień
Tęcza Kraśnik 0-2 Unia Wilkołaz
Płomień Trzydnik Duży 0-4 LKS Stróża
Sportico Szastarka 5-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Sygnał Chodel 3-0 Stok Zakrzówek
(wo)
na boisku 0-2

Kolejka 15 - 2-3 maja

Sygnał Chodel 2-2 Perła Borzechów
Stok Zakrzówek 0-3 Sportico Szastarka
(wo)
na boisku 2-1
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-1 Płomień Trzydnik Duży
LKS Stróża 1-3 Tęcza Kraśnik
Unia Wilkołaz 4-0 Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień 2-0 LKS Potok Wielki

Kolejka 16 - 9-10 maja

Perła Borzechów 2-1 Iskra Krzemień
LKS Potok Wielki 1-6 Unia Wilkołaz
Orzeł Urzędów 5-1 LKS Stróża
Tęcza Kraśnik 1-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Płomień Trzydnik Duży 0-3 Stok Zakrzówek
(wo)
Sportico Szastarka 1-1 Sygnał Chodel

Kolejka 17 - 16-17 maja

Sportico Szastarka 0-2 Perła Borzechów
Sygnał Chodel 0-1 Płomień Trzydnik Duży
Stok Zakrzówek 0-2 Tęcza Kraśnik
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-1 Orzeł Urzędów
LKS Stróża 6-1 LKS Potok Wielki
Unia Wilkołaz 5-0 Iskra Krzemień

Kolejka 18 - 23-24 maja

Perła Borzechów 1-3 Unia Wilkołaz
Iskra Krzemień 1-3 LKS Stróża
LKS Potok Wielki 6-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Orzeł Urzędów 3-0 Stok Zakrzówek
(wo)
na boisku 0-3
Tęcza Kraśnik 2-0 Sygnał Chodel
Płomień Trzydnik Duży 0-8 Sportico Szastarka

Kolejka 19 - 30-31 maja

Płomień Trzydnik Duży 2-4 Perła Borzechów
Sportico Szastarka 0-1 Tęcza Kraśnik
Sygnał Chodel 4-2 Orzeł Urzędów
Stok Zakrzówek 3-3 LKS Potok Wielki
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-1 Iskra Krzemień
LKS Stróża 1-2 Unia Wilkołaz

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

Perła Borzechów 2-2 LKS Stróża
Unia Wilkołaz 5-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Iskra Krzemień 3-2 Stok Zakrzówek
LKS Potok Wielki 4-0 Sygnał Chodel
Orzeł Urzędów 2-3 Sportico Szastarka
Tęcza Kraśnik 8-0 Płomień Trzydnik Duży

Kolejka 21 - 14 czerwca

Tęcza Kraśnik 0-0 Perła Borzechów
Płomień Trzydnik Duży 1-0 Orzeł Urzędów
Sportico Szastarka 2-0 LKS Potok Wielki
Sygnał Chodel 0-2 Iskra Krzemień
Stok Zakrzówek 2-1 Unia Wilkołaz
Wodniak Piotrawin-Łaziska 8-1 LKS Stróża

Kolejka 22 - 21 czerwca

Perła Borzechów 1-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska
LKS Stróża 2-4 Stok Zakrzówek
Unia Wilkołaz 6-0 Sygnał Chodel
Iskra Krzemień 4-3 Sportico Szastarka
LKS Potok Wielki 2-4 Płomień Trzydnik Duży
Orzeł Urzędów 1-1 Tęcza Kraśnik

Klasa okręgowa 2008/2009 (Lublin)

Klasa A 2008/2009 (Lublin II)
Klasa A 2008/2009 (Lublin III)
Klasa A 2008/2009 (Lublin IV)

Klasa B 2008/2009 (Lublin I)
Klasa B 2008/2009 (Lublin II)
Klasa B 2008/2009 (Lublin III)
Klasa B 2008/2009 (Lublin IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas