[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Nasutów 18 42 13 3 2 63-22 8 0 1 42-8 5 3 1 21-14
2.  Krzczonovia Krzczonów 18 40 13 1 4 60-29 9 0 0 40-12 4 1 4 20-17
3.  Mila Turka 18 33 10 3 5 46-46 6 3 0 28-14 4 0 5 18-32
4.  Oleśnia Oleśniki 18 29 9 2 7 42-41 5 2 2 24-17 4 0 5 18-24
5.  Vir Dorohucza 18 28 9 1 8 44-38 6 0 3 19-13 3 1 5 25-25 2 3 1 0 1 4-3
6.  LKS Biskupice (k. Świdnika) 18 28 9 1 8 44-42 7 0 2 28-19 2 1 6 16-23 2 3 1 0 1 3-4
7.  Piotrcovia Piotrków 18 23 7 2 9 48-46 3 2 4 27-26 4 0 5 21-20
8.  DKS Dys 18 20 6 2 10 40-49 3 1 5 16-23 3 1 5 24-26
9.  Avenir II Jabłonna 18 9 3 0 15 13-40 2 0 7 8-21 1 0 8 5-19 2 6 2 0 0 3-1
10.  Victoria Rybczewice 18 9 2 3 13 24-71 2 1 6 10-29 0 2 7 14-42 2 0 0 0 2 1-3

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 KS Nasutów    2-0 8-0 5-0 6-2 5-0 5-2 2-3 3-0 6-1 
 2 Krzczonovia Krzczonów3-0     8-1 2-0 7-3 3-2 6-1 4-3 2-0 5-2 
 3 Mila Turka2-2 1-1     6-0 2-0 3-2 3-1 5-3 2-1 4-4 
 4 Oleśnia Oleśniki3-3 1-4 3-1     1-3 2-0 4-3 3-3 1-0 6-0 
 5 Vir Dorohucza0-3 2-0 1-0 3-2     3-1 0-2 2-3 4-0 4-2 
 6 LKS Biskupice (k. Świdnika)1-2 4-2 7-1 2-1 2-1     0-7 3-2 2-1 7-2 
 7 Piotrcovia Piotrków2-5 2-4 2-3 2-4 4-4 3-3     3-2 2-0 7-1 
 8 DKS Dys1-2 4-3 2-3 1-6 2-1 2-3 0-2     3-2 1-1 
 9 Avenir II Jabłonna0-2 0-3 1-2 2-3 1-4 2-1 0-2 0-3     2-1 
 10 Victoria Rybczewice2-2 1-3 0-7 1-2 0-7 0-4 2-1 4-2 0-1     

Kolejka 1 - 31 sierpnia

Piotrcovia Piotrków 2-5 KS Nasutów
Vir Dorohucza 2-0 Krzczonovia Krzczonów
Oleśnia Oleśniki 3-1 Mila Turka
DKS Dys 2-3 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Victoria Rybczewice 0-1 Avenir II Jabłonna

Kolejka 2 - 6-7 września

KS Nasutów 3-0 Avenir II Jabłonna
LKS Biskupice (k. Świdnika) 7-2 Victoria Rybczewice
w Dorohuczy
Mila Turka 5-3 DKS Dys
Krzczonovia Krzczonów 2-0 Oleśnia Oleśniki
Piotrcovia Piotrków 4-4 Vir Dorohucza

Kolejka 3 - 14 września

Vir Dorohucza 0-3 KS Nasutów
Oleśnia Oleśniki 4-3 Piotrcovia Piotrków
DKS Dys 4-3 Krzczonovia Krzczonów
Victoria Rybczewice 0-7 Mila Turka
Avenir II Jabłonna 2-1 LKS Biskupice (k. Świdnika)

Kolejka 4 - 21 września

KS Nasutów 5-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Mila Turka 2-1 Avenir II Jabłonna
Krzczonovia Krzczonów 5-2 Victoria Rybczewice
Piotrcovia Piotrków 3-2 DKS Dys
Vir Dorohucza 3-2 Oleśnia Oleśniki

Kolejka 5 - 28 września

Oleśnia Oleśniki 3-3 KS Nasutów
DKS Dys 2-1 Vir Dorohucza
Victoria Rybczewice 2-1 Piotrcovia Piotrków
Avenir II Jabłonna 0-3 Krzczonovia Krzczonów
LKS Biskupice (k. Świdnika) 7-1 Mila Turka
w Dorohuczy

Kolejka 6 - 5 października

KS Nasutów 8-0 Mila Turka
Krzczonovia Krzczonów 3-2 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Piotrcovia Piotrków 2-0 Avenir II Jabłonna
Vir Dorohucza 4-2 Victoria Rybczewice
Oleśnia Oleśniki 3-3 DKS Dys

Kolejka 7 - 12 października

DKS Dys 1-2 KS Nasutów
Victoria Rybczewice 1-2 Oleśnia Oleśniki
Avenir II Jabłonna 1-4 Vir Dorohucza
LKS Biskupice (k. Świdnika) 0-7 Piotrcovia Piotrków
Mila Turka 1-1 Krzczonovia Krzczonów

Kolejka 8 - 19 października

KS Nasutów 2-0 Krzczonovia Krzczonów
Piotrcovia Piotrków 2-3 Mila Turka
Vir Dorohucza 3-1 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Oleśnia Oleśniki 1-0 Avenir II Jabłonna
DKS Dys 1-1 Victoria Rybczewice

Kolejka 9 - 26 października

Victoria Rybczewice 2-2 KS Nasutów
Avenir II Jabłonna 0-3 DKS Dys
LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-1 Oleśnia Oleśniki
Mila Turka 2-0 Vir Dorohucza
Krzczonovia Krzczonów 6-1 Piotrcovia Piotrków

Kolejka 10 - 19 kwietnia

KS Nasutów 5-2 Piotrcovia Piotrków
Krzczonovia Krzczonów 7-3 Vir Dorohucza
Mila Turka 6-0 Oleśnia Oleśniki
LKS Biskupice (k. Świdnika) 3-2 DKS Dys
Avenir II Jabłonna 2-1 Victoria Rybczewice

Kolejka 11 - 26 kwietnia

Avenir II Jabłonna 0-2 KS Nasutów
Victoria Rybczewice 0-4 LKS Biskupice (k. Świdnika)
DKS Dys 2-3 Mila Turka
Oleśnia Oleśniki 1-4 Krzczonovia Krzczonów
Vir Dorohucza 0-2 Piotrcovia Piotrków

Kolejka 12 - 3 maja

KS Nasutów 6-2 Vir Dorohucza
Piotrcovia Piotrków 2-4 Oleśnia Oleśniki
Krzczonovia Krzczonów 4-3 DKS Dys
Mila Turka 4-4 Victoria Rybczewice
LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-1 Avenir II Jabłonna

Kolejka 13 - 10 maja

LKS Biskupice (k. Świdnika) 1-2 KS Nasutów
Avenir II Jabłonna 1-2 Mila Turka
Victoria Rybczewice 1-3 Krzczonovia Krzczonów
DKS Dys 0-2 Piotrcovia Piotrków
Oleśnia Oleśniki 1-3 Vir Dorohucza

Kolejka 14 - 17 maja

KS Nasutów 5-0 Oleśnia Oleśniki
Vir Dorohucza 2-3 DKS Dys
Piotrcovia Piotrków 7-1 Victoria Rybczewice
Krzczonovia Krzczonów 2-0 Avenir II Jabłonna
Mila Turka 3-2 LKS Biskupice (k. Świdnika)

Kolejka 15 - 24 maja

Mila Turka 2-2 KS Nasutów
LKS Biskupice (k. Świdnika) 4-2 Krzczonovia Krzczonów
Avenir II Jabłonna 0-2 Piotrcovia Piotrków
Victoria Rybczewice 0-7 Vir Dorohucza
DKS Dys 1-6 Oleśnia Oleśniki

Kolejka 16 - 31 maja

KS Nasutów 2-3 DKS Dys
Oleśnia Oleśniki 6-0 Victoria Rybczewice
Vir Dorohucza 4-0 Avenir II Jabłonna
Piotrcovia Piotrków 3-3 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Krzczonovia Krzczonów 8-1 Mila Turka

Kolejka 17 - 7 czerwca

Krzczonovia Krzczonów 3-0 KS Nasutów
Mila Turka 3-1 Piotrcovia Piotrków
LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-1 Vir Dorohucza
Avenir II Jabłonna 2-3 Oleśnia Oleśniki
Victoria Rybczewice 4-2 DKS Dys

Kolejka 18 - 14 czerwca

KS Nasutów 6-1 Victoria Rybczewice
DKS Dys 3-2 Avenir II Jabłonna
Oleśnia Oleśniki 2-0 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Vir Dorohucza 1-0 Mila Turka
Piotrcovia Piotrków 2-4 Krzczonovia Krzczonów

Klasa A 2008/2009 (Lublin I)
Klasa A 2008/2009 (Lublin II)
Klasa A 2008/2009 (Lublin III)
Klasa A 2008/2009 (Lublin IV)

Klasa B 2008/2009 (Lublin I)
Klasa B 2008/2009 (Lublin II)
Klasa B 2008/2009 (Lublin IV)

Autor:
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas