[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tur Milejów 22 55 18 1 3 87-23 10 0 1 41-7 8 1 2 46-16
2.  Świdniczanka Świdnik Mały 22 51 16 3 3 82-42 10 1 0 50-25 6 2 3 32-17
3.  GKS Niedźwiada 22 43 14 1 7 51-64 8 1 2 21-18 6 0 5 30-46
4.  LKS Trawniki 22 42 14 0 8 75-63 9 0 2 43-26 5 0 6 32-37
5.  Błękit Cyców 22 32 10 2 10 59-55 6 2 3 31-20 4 0 7 28-35
6.  Perła Rokitno 22 31 10 1 11 45-56 7 0 4 24-22 3 1 7 21-34
7.  Wodnik Uścimów 22 30 9 3 10 61-44 6 0 5 42-18 3 3 5 19-26
8.  LKS Kamionka (k. Lublina) 22 24 7 3 12 43-62 3 2 6 21-30 4 1 6 22-32
9.  Pogoń 07 Lubartów 22 22 6 4 12 39-44 3 3 5 20-21 3 1 7 19-23
10.  Ludwiniak Ludwin 22 20 6 2 14 36-53 2 1 8 14-26 4 1 6 22-27
11.  Huragan Siostrzytów 22 18 5 3 14 46-83 3 2 6 30-38 2 1 8 16-45
12.  Perła Mełgiew 22 16 5 1 16 41-76 3 0 8 29-48 2 1 8 12-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Tur Milejów    1-0 7-1 4-1 1-2 7-1 6-0 4-0 3-1 3-1 2-0 3-0* 
 2 Świdniczanka Świdnik Mały2-2     5-1 4-1 7-5 7-4 4-2 6-1 4-1 4-3 4-3 3-2 
 3 GKS Niedźwiada3-2 3-1     2-7 1-0 2-2 2-1 1-2 2-1 1-0 1-0 3-2 
 4 LKS Trawniki2-8 0-4 7-3     3-1 2-1 2-0 6-3 4-0 5-2 9-2 3-2 
 5 Błękit Cyców2-5 0-2 10-2 3-2     3-2 1-1 1-1 0-4 5-1 2-0 4-0 
 6 Perła Rokitno1-2 2-1 3-4 1-4 3-1     3-1 1-0 2-1 0-5 7-3 1-0 
 7 Wodnik Uścimów3-0 1-6 4-0 7-2 9-1 5-0     1-2 1-2 0-2 10-1 1-2 
 8 LKS Kamionka (k. Lublina)1-2 1-2 2-6 5-3 0-7 0-1 2-2     3-2 4-1 2-3 1-1 
 9 Pogoń 07 Lubartów1-3 2-2 2-3 6-2 0-2 3-0 1-1 1-5     1-2 1-1 2-0 
 10 Ludwiniak Ludwin0-6 0-0 1-2 2-3 7-2 0-5 0-1 2-4 1-0     1-2 0-1 
 11 Huragan Siostrzytów1-4 2-8 3-4 3-4 1-6 4-3 1-3 5-1 2-2 1-1     7-2 
 12 Perła Mełgiew0-12 5-6 2-4 0-3* 3-1 1-2 4-7 4-3 1-5 3-4 6-1     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Tur Milejów 7-1 GKS Niedźwiada
Perła Rokitno 7-3 Huragan Siostrzytów
Wodnik Uścimów 9-1 Błękit Cyców
LKS Kamionka (k. Lublina) 5-3 LKS Trawniki
Perła Mełgiew 3-4 Ludwiniak Ludwin
Pogoń 07 Lubartów 2-2 Świdniczanka Świdnik Mały

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

GKS Niedźwiada 3-1 Świdniczanka Świdnik Mały
Ludwiniak Ludwin 1-0 Pogoń 07 Lubartów
LKS Trawniki 3-2 Perła Mełgiew
Błękit Cyców 1-1 LKS Kamionka (k. Lublina)
Huragan Siostrzytów 1-3 Wodnik Uścimów
Tur Milejów 7-1 Perła Rokitno

Kolejka 3 - 6-7 września

Perła Rokitno 3-4 GKS Niedźwiada
Wodnik Uścimów 3-0 Tur Milejów
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-3 Huragan Siostrzytów
Perła Mełgiew 3-1 Błękit Cyców
Pogoń 07 Lubartów 6-2 LKS Trawniki
Świdniczanka Świdnik Mały 4-3 Ludwiniak Ludwin

Kolejka 4 - 13-14 września

GKS Niedźwiada 1-0 Ludwiniak Ludwin
LKS Trawniki 0-4 Świdniczanka Świdnik Mały
Błękit Cyców 0-4 Pogoń 07 Lubartów
Huragan Siostrzytów 7-2 Perła Mełgiew
Tur Milejów 4-0 LKS Kamionka (k. Lublina)
Perła Rokitno 3-1 Wodnik Uścimów

Kolejka 5 - 20-21 września

Wodnik Uścimów 4-0 GKS Niedźwiada
LKS Kamionka (k. Lublina) 0-1 Perła Rokitno
Perła Mełgiew 0-12 Tur Milejów
Pogoń 07 Lubartów 1-1 Huragan Siostrzytów
Świdniczanka Świdnik Mały 7-5 Błękit Cyców
Ludwiniak Ludwin 2-3 LKS Trawniki

Kolejka 6 - 27-28 września

GKS Niedźwiada 2-7 LKS Trawniki
Błękit Cyców 5-1 Ludwiniak Ludwin
Huragan Siostrzytów 2-8 Świdniczanka Świdnik Mały
Tur Milejów 3-1 Pogoń 07 Lubartów
Perła Rokitno 1-0 Perła Mełgiew
Wodnik Uścimów 1-2 LKS Kamionka (k. Lublina)

Kolejka 7 - 4-5 października

LKS Kamionka (k. Lublina) 2-6 GKS Niedźwiada
Perła Mełgiew 4-7 Wodnik Uścimów
Pogoń 07 Lubartów 3-0 Perła Rokitno
Świdniczanka Świdnik Mały 2-2 Tur Milejów
Ludwiniak Ludwin 1-2 Huragan Siostrzytów
LKS Trawniki 3-1 Błękit Cyców

Kolejka 8 - 11-12 października

GKS Niedźwiada 1-0 Błękit Cyców
Huragan Siostrzytów 3-4 LKS Trawniki
Tur Milejów 3-1 Ludwiniak Ludwin
Perła Rokitno 2-1 Świdniczanka Świdnik Mały
Wodnik Uścimów 1-2 Pogoń 07 Lubartów
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-1 Perła Mełgiew

Kolejka 9 - 18-19 października

Perła Mełgiew 2-4 GKS Niedźwiada
Pogoń 07 Lubartów 1-5 LKS Kamionka (k. Lublina)
Świdniczanka Świdnik Mały 4-2 Wodnik Uścimów
Ludwiniak Ludwin 0-5 Perła Rokitno
LKS Trawniki 2-8 Tur Milejów
Błękit Cyców 2-0 Huragan Siostrzytów

Kolejka 10 - 25-26 października

GKS Niedźwiada 1-0 Huragan Siostrzytów
Tur Milejów 1-2 Błękit Cyców
Perła Rokitno 1-4 LKS Trawniki
Wodnik Uścimów 0-2 Ludwiniak Ludwin
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-2 Świdniczanka Świdnik Mały
Perła Mełgiew 1-5 Pogoń 07 Lubartów
na stadionie Pogoni, Perła występowała w roli gospodarza

Kolejka 11 - 8-9 listopada

Pogoń 07 Lubartów 2-3 GKS Niedźwiada
Świdniczanka Świdnik Mały 3-2 Perła Mełgiew
Ludwiniak Ludwin 2-4 LKS Kamionka (k. Lublina)
LKS Trawniki 2-0 Wodnik Uścimów
Błękit Cyców 3-2 Perła Rokitno
Huragan Siostrzytów 1-4 Tur Milejów

Kolejka 12 - 4-5 kwietnia

GKS Niedźwiada 3-2 Tur Milejów
Huragan Siostrzytów 4-3 Perła Rokitno
Błękit Cyców 1-1 Wodnik Uścimów
LKS Trawniki 6-3 LKS Kamionka (k. Lublina)
Ludwiniak Ludwin 0-1 Perła Mełgiew
Świdniczanka Świdnik Mały 4-1 Pogoń 07 Lubartów

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Świdniczanka Świdnik Mały 5-1 GKS Niedźwiada
Pogoń 07 Lubartów 1-2 Ludwiniak Ludwin
Perła Mełgiew 0-3 LKS Trawniki
(wo)
LKS Kamionka (k. Lublina) 0-7 Błękit Cyców
Wodnik Uścimów 10-1 Huragan Siostrzytów
Perła Rokitno 1-2 Tur Milejów

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

GKS Niedźwiada 2-2 Perła Rokitno
Tur Milejów 6-0 Wodnik Uścimów
Huragan Siostrzytów 5-1 LKS Kamionka (k. Lublina)
Błękit Cyców 4-0 Perła Mełgiew
LKS Trawniki 4-0 Pogoń 07 Lubartów
Ludwiniak Ludwin 0-0 Świdniczanka Świdnik Mały

Kolejka 15 - 2-3 maja

Ludwiniak Ludwin 1-2 GKS Niedźwiada
Świdniczanka Świdnik Mały 4-1 LKS Trawniki
Pogoń 07 Lubartów 0-2 Błękit Cyców
Perła Mełgiew 6-1 Huragan Siostrzytów
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-2 Tur Milejów
Wodnik Uścimów 5-0 Perła Rokitno

Kolejka 16 - 9-10 maja

GKS Niedźwiada 2-1 Wodnik Uścimów
Perła Rokitno 1-0 LKS Kamionka (k. Lublina)
Tur Milejów 3-0 Perła Mełgiew
(wo)
Huragan Siostrzytów 2-2 Pogoń 07 Lubartów
Błękit Cyców 0-2 Świdniczanka Świdnik Mały
LKS Trawniki 5-2 Ludwiniak Ludwin

Kolejka 17 - 16-17 maja

LKS Trawniki 7-3 GKS Niedźwiada
Ludwiniak Ludwin 7-2 Błękit Cyców
Świdniczanka Świdnik Mały 4-3 Huragan Siostrzytów
Pogoń 07 Lubartów 1-3 Tur Milejów
Perła Mełgiew 1-2 Perła Rokitno
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-2 Wodnik Uścimów

Kolejka 18 - 23-24 maja

GKS Niedźwiada 1-2 LKS Kamionka (k. Lublina)
Wodnik Uścimów 1-2 Perła Mełgiew
Perła Rokitno 2-1 Pogoń 07 Lubartów
Tur Milejów 1-0 Świdniczanka Świdnik Mały
Huragan Siostrzytów 1-1 Ludwiniak Ludwin
Błękit Cyców 3-2 LKS Trawniki

Kolejka 19 - 30-31 maja

Błękit Cyców 10-2 GKS Niedźwiada
LKS Trawniki 9-2 Huragan Siostrzytów
Ludwiniak Ludwin 0-6 Tur Milejów
Świdniczanka Świdnik Mały 7-4 Perła Rokitno
Pogoń 07 Lubartów 1-1 Wodnik Uścimów
Perła Mełgiew 4-3 LKS Kamionka (k. Lublina)

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

GKS Niedźwiada 3-2 Perła Mełgiew
LKS Kamionka (k. Lublina) 3-2 Pogoń 07 Lubartów
Wodnik Uścimów 1-6 Świdniczanka Świdnik Mały
Perła Rokitno 0-5 Ludwiniak Ludwin
Tur Milejów 4-1 LKS Trawniki
Huragan Siostrzytów 1-6 Błękit Cyców

Kolejka 21 - 14 czerwca

Huragan Siostrzytów 3-4 GKS Niedźwiada
Błękit Cyców 2-5 Tur Milejów
LKS Trawniki 2-1 Perła Rokitno
Ludwiniak Ludwin 0-1 Wodnik Uścimów
Świdniczanka Świdnik Mały 6-1 LKS Kamionka (k. Lublina)
Pogoń 07 Lubartów 2-0 Perła Mełgiew

Kolejka 22 - 21 czerwca

GKS Niedźwiada 2-1 Pogoń 07 Lubartów
Perła Mełgiew 5-6 Świdniczanka Świdnik Mały
LKS Kamionka (k. Lublina) 4-1 Ludwiniak Ludwin
Wodnik Uścimów 7-2 LKS Trawniki
Perła Rokitno 3-1 Błękit Cyców
Tur Milejów 2-0 Huragan Siostrzytów

Klasa okręgowa 2008/2009 (Lublin)

Klasa A 2008/2009 (Lublin I)
Klasa A 2008/2009 (Lublin II)
Klasa A 2008/2009 (Lublin IV)

Klasa B 2008/2009 (Lublin I)
Klasa B 2008/2009 (Lublin II)
Klasa B 2008/2009 (Lublin III)
Klasa B 2008/2009 (Lublin IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas