[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Góra Puławska 22 56 18 2 2 79-26 10 1 0 40-6 8 1 2 39-20
2.  Mazowsze Stężyca 22 51 16 3 3 81-31 9 1 1 49-12 7 2 2 32-19
3.  Stal II Poniatowa 22 50 16 2 4 87-28 8 2 1 53-13 8 0 3 34-15
4.  Garbarnia Kurów 22 40 12 4 6 66-44 7 0 4 29-16 5 4 2 37-28
5.  Powiślak Końskowola 22 35 11 2 9 45-43 7 0 4 25-23 4 2 5 20-20
6.  Zawisza Garbów 22 30 9 3 10 46-74 6 1 4 24-22 3 2 6 22-52
7.  BKS Bogucin 22 27 8 3 11 39-50 3 3 5 20-25 5 0 6 19-25
8.  KS Drzewce 22 22 6 4 12 40-59 6 1 4 30-26 0 3 8 10-33
9.  Wilki Wilków 22 21 6 3 13 42-49 5 1 5 33-26 1 2 8 9-23
10.  Żyrzyniak Żyrzyn 22 18 5 3 14 31-69 2 3 6 22-32 3 0 8 9-37
11.  Cisy II Nałęczów 22 15 4 3 15 29-68 3 2 6 18-23 1 1 9 11-45
12.  Serokomla Janowiec 22 13 3 4 15 19-63 1 3 7 12-25 2 1 8 7-38
Pogoń Trzebiesza wycofała się z rozgrywek przed sezonem. Jej miejsce zajął KS Drzewce.
Od 15. kolejki Garbarnia Kurów swoje mecze rozgrywała w Bogucinie.
Żyrzyniak Żyrzyn swoje mecze w rundzie jesiennej rozgrywał w Kurowie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 KS Góra Puławska    5-1 3-1 5-2 0-0 7-0 2-0 3-0* 2-0 8-1 1-0 4-1 
 2 Mazowsze Stężyca4-2     1-2 2-2 2-1 12-0 3-0 4-3 2-1 5-0 8-1 6-0 
 3 Stal II Poniatowa6-2 3-0     5-5 0-2 11-1 5-1 1-1 4-0 6-1 2-0 10-0 
 4 Garbarnia Kurów0-3 1-4 1-2     3-1 4-2 4-1 7-1 4-0 2-1 3-0* 0-1 
 5 Powiślak Końskowola1-2 0-6 1-6 1-4     4-3 2-1 4-0 2-1 3-0 3-0* 4-0 
 6 Zawisza Garbów0-5 1-1 1-3 6-2 4-1     1-5 2-1 2-0 0-2 6-2 1-0 
 7 BKS Bogucin1-3 2-4 3-2 1-1 0-3 4-0     2-2 4-3 0-2 2-2 1-3 
 8 KS Drzewce3-6 2-3 4-3 2-4 0-6 3-3 4-0     2-1 2-0 3-0* 5-0 
 9 Wilki Wilków1-6 2-2 0-4 0-7 5-1 2-3 1-2 3-0     7-1 9-0 3-0* 
 10 Żyrzyniak Żyrzyn1-3 1-6 1-7 3-3 2-3 1-5 1-3 4-0 1-1     7-1 0-0 
 11 Cisy II Nałęczów1-5 2-4 0-2 1-2 1-1 2-2 1-2 2-1 0-2 4-0     4-2 
 12 Serokomla Janowiec2-2 0-1 0-2 2-5 3-1 2-3 1-4 1-1 0-0 0-1 1-5     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Serokomla Janowiec 1-1 KS Drzewce
Mazowsze Stężyca 12-0 Zawisza Garbów
Garbarnia Kurów 0-3 KS Góra Puławska
Powiślak Końskowola 3-0 Żyrzyniak Żyrzyn
BKS Bogucin 2-2 Cisy II Nałęczów
Stal II Poniatowa 4-0 Wilki Wilków

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

KS Drzewce 2-1 Wilki Wilków
Cisy II Nałęczów 0-2 Stal II Poniatowa
Żyrzyniak Żyrzyn 1-3 BKS Bogucin
KS Góra Puławska 0-0 Powiślak Końskowola
Zawisza Garbów 6-2 Garbarnia Kurów
Serokomla Janowiec 0-1 Mazowsze Stężyca

Kolejka 3 - 6-7 września

Mazowsze Stężyca 4-3 KS Drzewce
Garbarnia Kurów 0-1 Serokomla Janowiec
Powiślak Końskowola 4-3 Zawisza Garbów
BKS Bogucin 1-3 KS Góra Puławska
Stal II Poniatowa 6-1 Żyrzyniak Żyrzyn
Wilki Wilków 9-0 Cisy II Nałęczów

Kolejka 4 - 13-14 września

KS Drzewce 3-0 Cisy II Nałęczów
(wo)
na boisku 3-3, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Żyrzyniak Żyrzyn 1-1 Wilki Wilków
KS Góra Puławska 3-1 Stal II Poniatowa
Zawisza Garbów 1-5 BKS Bogucin
Serokomla Janowiec 3-1 Powiślak Końskowola
Mazowsze Stężyca 2-2 Garbarnia Kurów

Kolejka 5 - 20-21 września

Garbarnia Kurów 7-1 KS Drzewce
Powiślak Końskowola 0-6 Mazowsze Stężyca
BKS Bogucin 1-3 Serokomla Janowiec
Stal II Poniatowa 11-1 Zawisza Garbów
Wilki Wilków 1-6 KS Góra Puławska
Cisy II Nałęczów 4-0 Żyrzyniak Żyrzyn

Kolejka 6 - 27-28 września

KS Drzewce 2-0 Żyrzyniak Żyrzyn
KS Góra Puławska 1-0 Cisy II Nałęczów
Zawisza Garbów 2-0 Wilki Wilków
Serokomla Janowiec 0-2 Stal II Poniatowa
Mazowsze Stężyca 3-0 BKS Bogucin
Garbarnia Kurów 3-1 Powiślak Końskowola

Kolejka 7 - 4-5 października

Powiślak Końskowola 4-0 KS Drzewce
BKS Bogucin 1-1 Garbarnia Kurów
Stal II Poniatowa 3-0 Mazowsze Stężyca
Wilki Wilków 3-0 Serokomla Janowiec
(wo)
goście nie dojechali
Cisy II Nałęczów 2-2 Zawisza Garbów
Żyrzyniak Żyrzyn 1-3 KS Góra Puławska

Kolejka 8 - 11-12 października

KS Drzewce 3-6 KS Góra Puławska
Zawisza Garbów 0-2 Żyrzyniak Żyrzyn
Serokomla Janowiec 1-5 Cisy II Nałęczów
Mazowsze Stężyca 2-1 Wilki Wilków
Garbarnia Kurów 1-2 Stal II Poniatowa
Powiślak Końskowola 2-1 BKS Bogucin

Kolejka 9 - 18-19 października

BKS Bogucin 2-2 KS Drzewce
Stal II Poniatowa 0-2 Powiślak Końskowola
Wilki Wilków 0-7 Garbarnia Kurów
Cisy II Nałęczów 2-4 Mazowsze Stężyca
Żyrzyniak Żyrzyn 0-0 Serokomla Janowiec
KS Góra Puławska 7-0 Zawisza Garbów

Kolejka 10 - 25-26 października

KS Drzewce 3-3 Zawisza Garbów
Serokomla Janowiec 2-2 KS Góra Puławska
Mazowsze Stężyca 5-0 Żyrzyniak Żyrzyn
Garbarnia Kurów 3-0 Cisy II Nałęczów
(wo)
przerwany po pierwszej połowie przy stanie 1-2 - w drużynie gości grali nieuprawnieni zawodnicy
Powiślak Końskowola 2-1 Wilki Wilków
BKS Bogucin 3-2 Stal II Poniatowa

Kolejka 11 - 8-9 listopada

Stal II Poniatowa 1-1 KS Drzewce 8 listopada, 13:30
Wilki Wilków 1-2 BKS Bogucin 9 listopada, 11:00
Cisy II Nałęczów 1-1 Powiślak Końskowola 8 listopada, 13:00
Żyrzyniak Żyrzyn 3-3 Garbarnia Kurów 9 listopada, 12:00
w Kurowie
KS Góra Puławska 5-1 Mazowsze Stężyca 9 listopada, 12:00
Zawisza Garbów 1-0 Serokomla Janowiec 9 listopada, 12:00

Kolejka 12 - 4-5 kwietnia

KS Drzewce 5-0 Serokomla Janowiec 13 maja
Zawisza Garbów 1-1 Mazowsze Stężyca
KS Góra Puławska 5-2 Garbarnia Kurów 5 kwietnia, 13:30
Żyrzyniak Żyrzyn 2-3 Powiślak Końskowola
w Bogucinie
Cisy II Nałęczów 1-2 BKS Bogucin
Wilki Wilków 0-4 Stal II Poniatowa

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Wilki Wilków 3-0 KS Drzewce
Stal II Poniatowa 2-0 Cisy II Nałęczów
BKS Bogucin 0-2 Żyrzyniak Żyrzyn
Powiślak Końskowola 1-2 KS Góra Puławska
Garbarnia Kurów 4-2 Zawisza Garbów
Mazowsze Stężyca 6-0 Serokomla Janowiec

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

KS Drzewce 2-3 Mazowsze Stężyca
Serokomla Janowiec 2-5 Garbarnia Kurów
Zawisza Garbów 4-1 Powiślak Końskowola
KS Góra Puławska 2-0 BKS Bogucin
Żyrzyniak Żyrzyn 1-7 Stal II Poniatowa
Cisy II Nałęczów 0-2 Wilki Wilków

Kolejka 15 - 2-3 maja

Cisy II Nałęczów 2-1 KS Drzewce
Wilki Wilków 7-1 Żyrzyniak Żyrzyn
Stal II Poniatowa 6-2 KS Góra Puławska
BKS Bogucin 4-0 Zawisza Garbów
Powiślak Końskowola 4-0 Serokomla Janowiec
Garbarnia Kurów 1-4 Mazowsze Stężyca

Kolejka 16 - 9-10 maja

KS Drzewce 2-4 Garbarnia Kurów
Mazowsze Stężyca 2-1 Powiślak Końskowola
Serokomla Janowiec 1-4 BKS Bogucin
Zawisza Garbów 1-3 Stal II Poniatowa
KS Góra Puławska 2-0 Wilki Wilków
Żyrzyniak Żyrzyn 7-1 Cisy II Nałęczów

Kolejka 17 - 16-17 maja

Żyrzyniak Żyrzyn 4-0 KS Drzewce
Cisy II Nałęczów 1-5 KS Góra Puławska
Wilki Wilków 2-3 Zawisza Garbów
Stal II Poniatowa 10-0 Serokomla Janowiec
BKS Bogucin 2-4 Mazowsze Stężyca
Powiślak Końskowola 1-4 Garbarnia Kurów

Kolejka 18 - 23-24 maja

KS Drzewce 0-6 Powiślak Końskowola
Garbarnia Kurów 4-1 BKS Bogucin
w Bogucinie; Garbarnia gospodarzem
Mazowsze Stężyca 1-2 Stal II Poniatowa
Serokomla Janowiec 0-0 Wilki Wilków
Zawisza Garbów 6-2 Cisy II Nałęczów
KS Góra Puławska 8-1 Żyrzyniak Żyrzyn

Kolejka 19 - 30-31 maja

KS Góra Puławska 3-0 KS Drzewce
(wo)
goście nie dojechali
Żyrzyniak Żyrzyn 1-5 Zawisza Garbów
Cisy II Nałęczów 4-2 Serokomla Janowiec
Wilki Wilków 2-2 Mazowsze Stężyca
Stal II Poniatowa 5-5 Garbarnia Kurów
BKS Bogucin 0-3 Powiślak Końskowola

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

KS Drzewce 4-0 BKS Bogucin
Powiślak Końskowola 1-6 Stal II Poniatowa
Garbarnia Kurów 4-0 Wilki Wilków
Mazowsze Stężyca 8-1 Cisy II Nałęczów
Serokomla Janowiec 0-1 Żyrzyniak Żyrzyn
Zawisza Garbów 0-5 KS Góra Puławska

Kolejka 21 - 14 czerwca

Zawisza Garbów 2-1 KS Drzewce
KS Góra Puławska 4-1 Serokomla Janowiec
Żyrzyniak Żyrzyn 1-6 Mazowsze Stężyca
Cisy II Nałęczów 1-2 Garbarnia Kurów
Wilki Wilków 5-1 Powiślak Końskowola
Stal II Poniatowa 5-1 BKS Bogucin

Kolejka 22 - 21 czerwca

KS Drzewce 4-3 Stal II Poniatowa
BKS Bogucin 4-3 Wilki Wilków
Powiślak Końskowola 3-0 Cisy II Nałęczów
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie
Garbarnia Kurów 2-1 Żyrzyniak Żyrzyn
w Garbowie
Mazowsze Stężyca 4-2 KS Góra Puławska
Serokomla Janowiec 2-3 Zawisza Garbów

Klasa okręgowa 2008/2009 (Lublin)

Klasa A 2008/2009 (Lublin I)
Klasa A 2008/2009 (Lublin III)
Klasa A 2008/2009 (Lublin IV)

Klasa B 2008/2009 (Lublin I)
Klasa B 2008/2009 (Lublin II)
Klasa B 2008/2009 (Lublin III)
Klasa B 2008/2009 (Lublin IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas