[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Zamość
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Roztocze Szczebrzeszyn 30 75 24 3 3 77-20 11 3 1 43-7 13 0 2 34-13
2.  Huczwa Tyszowce 30 65 20 5 5 73-32 10 2 3 40-22 10 3 2 33-10
3.  Korona Łaszczów 30 54 17 3 10 65-40 9 2 4 34-14 8 1 6 31-26
4.  Nord 98 Wysokie 30 50 15 5 10 59-52 10 3 2 38-21 5 2 8 21-31
5.  Ostoja Skierbieszów 30 47 13 8 9 58-52 8 3 4 38-26 5 5 5 20-26
6.  Kryształ Werbkowice 30 46 12 10 8 54-34 8 5 2 36-12 4 5 6 18-22
7.  Sparta Wożuczyn 30 42 11 9 10 49-46 9 3 3 28-16 2 6 7 21-30 2 4 1 1 0 3-2
8.  Olimpiakos Tarnogród 30 42 12 6 12 46-38 7 3 5 25-15 5 3 7 21-23 2 1 0 1 1 2-3
9.  Echo Zawada 30 41 11 8 11 49-53 8 2 5 27-22 3 6 6 22-31 2 4 1 1 0 4-1
10.  Victoria Łukowa/Chmielek 30 41 12 5 13 43-45 7 3 5 21-16 5 2 8 22-29 2 1 0 1 1 1-4
11.  Omega Stary Zamość 30 36 10 6 14 56-59 6 3 6 36-26 4 3 8 20-33
12.  Cosmos Józefów 30 32 9 5 16 43-77 5 3 7 24-31 4 2 9 19-46
13.  Hetman II Zamość 30 30 7 9 14 36-56 2 6 7 15-25 5 3 7 21-31
14.  Unia Hrubieszów 30 28 8 4 18 40-80 3 3 9 20-36 5 1 9 20-44
15.  Włókniarz Frampol 30 27 6 9 15 39-57 3 4 8 21-29 3 5 7 18-28
16.  Orkan Bełżec 30 14 3 5 22 28-74 2 2 11 18-33 1 3 11 10-41
Hetman II Zamość wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym utrzymała się Unia Hrubieszów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Roztocze Szczebrzeszyn    2-1 1-1 0-2 2-0 0-0 1-1 1-0 3-1 3-0 1-0 10-0 3-1 3-0* 6-0 7-0 
 2 Huczwa Tyszowce4-1     2-0 2-1 0-1 2-2 3-1 4-1 2-1 4-2 5-3 2-0 3-4 5-1 2-2 0-2 
 3 Korona Łaszczów1-2 1-2     6-1 4-0 4-2 3-1 1-0 1-2 2-2 4-0* 3-0 0-1 2-1 2-0 0-0 
 4 Nord 98 Wysokie2-3 1-0 4-2     3-3 0-0 4-3 2-1 6-0 1-0 4-1 6-1 2-1 0-4 1-0 2-2 
 5 Ostoja Skierbieszów1-3 1-2 2-6 2-2     4-2 6-1 1-1 3-2 1-3 2-2 3-2 4-0 3-0* 1-0 4-0 
 6 Kryształ Werbkowice1-2 1-1 2-1 1-1 4-0     3-2 1-1 1-0 2-0 1-2 6-2 0-0 12-0 0-0 1-0 
 7 Sparta Wożuczyn0-3 0-1 2-0 3-0* 3-1 1-0     3-2 2-2 4-1 1-1 2-1 0-1 4-2 1-1 2-0 
 8 Olimpiakos Tarnogród2-0 1-1 4-1 2-1 1-2 0-2 0-0     1-1 2-3 4-1 0-1 0-2 3-0 2-0 3-0 
 9 Echo Zawada1-2 2-6 0-2 2-1 0-1 1-0 1-1 2-0     3-0 4-0 2-0 2-2 1-3 2-1 4-3 
 10 Victoria Łukowa/Chmielek0-1 0-3* 1-2 2-0 1-1 2-1 2-1 0-2 1-1     2-0 1-3 3-0* 3-0* 1-1 2-0 
 11 Omega Stary Zamość0-4 0-2 2-4 1-2 2-2 1-2 2-2 0-2 3-3 2-1     5-1 4-0 5-0 3-1 6-0 
 12 Cosmos Józefów0-1 0-7 1-2 3-2 2-0 0-0 2-3 3-1 2-2 0-3 1-0     2-4 2-2 2-4 4-0 
 13 Hetman II Zamość0-4 0-1 2-0 1-2 1-2 2-2 0-0 1-2 1-1 1-1 1-1 1-1     0-4 1-3 3-1 
 14 Unia Hrubieszów1-5 0-2 0-4 2-4 0-0 1-2 2-1 0-3 4-2 1-3 0-1 1-2 4-3     3-3 1-1 
 15 Włókniarz Frampol0-2 1-1 2-4 1-2 3-3 3-1 0-3 1-1 1-3 1-2 2-3 1-1 3-1 0-1     2-1 
 16 Orkan Bełżec0-1 0-3 1-2 3-0 0-4 1-2 1-1 3-4 0-1 2-1 1-5 3-4 1-1 1-2 1-2     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Włókniarz Frampol 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn 10 sierpnia, 17:00
Nord 98 Wysokie 4-2 Korona Łaszczów 10 sierpnia, 14:00
Cosmos Józefów 2-0 Ostoja Skierbieszów 10 sierpnia, 17:00
Hetman II Zamość 3-1 Orkan Bełżec 9 sierpnia, 11:00 (70)
Echo Zawada 1-3 Unia Hrubieszów 10 sierpnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-0 Omega Stary Zamość 10 sierpnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 1-1 Olimpiakos Tarnogród 9 sierpnia, 12:00
Huczwa Tyszowce 3-1 Sparta Wożuczyn 10 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15-17 sierpnia

Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Sparta Wożuczyn 15 sierpnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 1-1 Huczwa Tyszowce 15 sierpnia, 17:00
Omega Stary Zamość 1-2 Kryształ Werbkowice 17 sierpnia, 18:00 (80)
w Zamościu
Unia Hrubieszów 1-3 Victoria Łukowa/Chmielek 17 sierpnia, 17:00
Orkan Bełżec 0-1 Echo Zawada 17 sierpnia, 13:00
Ostoja Skierbieszów 4-0 Hetman II Zamość 17 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 3-0 Cosmos Józefów 16 sierpnia, 14:00
Włókniarz Frampol 1-2 Nord 98 Wysokie 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Nord 98 Wysokie 2-3 Roztocze Szczebrzeszyn 23 sierpnia, 16:00
Cosmos Józefów 2-4 Włókniarz Frampol 24 sierpnia, 17:00
w Długim Kącie
Hetman II Zamość 2-0 Korona Łaszczów 23 sierpnia, 11:00
Echo Zawada 0-1 Ostoja Skierbieszów 24 sierpnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-0 Orkan Bełżec 23 sierpnia, 16:00
Kryształ Werbkowice 12-0 Unia Hrubieszów 23 sierpnia, 16:00
Huczwa Tyszowce 5-3 Omega Stary Zamość 24 sierpnia, 17:00
Sparta Wożuczyn 3-2 Olimpiakos Tarnogród 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 Olimpiakos Tarnogród 30 sierpnia, 17:00
Omega Stary Zamość 2-2 Sparta Wożuczyn 30 sierpnia, 17:00
w Zamościu
Unia Hrubieszów 0-2 Huczwa Tyszowce 15 października, 15:00
w pierwotnym terminie przełożony ze względu na brak zgody policji na zabezpieczenie meczu
Orkan Bełżec 1-2 Kryształ Werbkowice 31 sierpnia, 15:00
Ostoja Skierbieszów 1-3 Victoria Łukowa/Chmielek 31 sierpnia, 16:00
Korona Łaszczów 1-2 Echo Zawada 31 sierpnia, 13:00
Włókniarz Frampol 3-1 Hetman II Zamość 31 sierpnia, 17:00
Nord 98 Wysokie 6-1 Cosmos Józefów 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie przełożony ze względu na udział piłkarzy Nordu w Ogólnopolskich Igrzyskach LZS

Kolejka 5 - 6-7 września

Cosmos Józefów 0-1 Roztocze Szczebrzeszyn 7 września, 16:00
w Długim Kącie
Hetman II Zamość 1-2 Nord 98 Wysokie 7 września, 17:00
Echo Zawada 2-1 Włókniarz Frampol 7 września, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-2 Korona Łaszczów 6 września, 17:00
Huczwa Tyszowce 0-2 Orkan Bełżec 7 września, 17:00
Sparta Wożuczyn 4-2 Unia Hrubieszów 7 września, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 4-1 Omega Stary Zamość 7 września, 16:00 (100)
Ostoja Skierbieszów 4-2 Kryształ Werbkowice 6 września, 15:00

Kolejka 6 - 10 września

Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 Omega Stary Zamość 10 września, 17:00 (100)
Unia Hrubieszów 0-3 Olimpiakos Tarnogród 10 września, 16:00
Orkan Bełżec 1-1 Sparta Wożuczyn 10 września, 17:00
Ostoja Skierbieszów 1-2 Huczwa Tyszowce 10 września, 17:00
Korona Łaszczów 4-2 Kryształ Werbkowice 10 września, 16:00
Włókniarz Frampol 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek 10 września, 17:00
Nord 98 Wysokie 6-0 Echo Zawada 10 września, 17:00
Cosmos Józefów 2-4 Hetman II Zamość 10 września, 16:00
w Długim Kącie

Kolejka 7 - 13-14 września

Hetman II Zamość 0-4 Roztocze Szczebrzeszyn 13 września, 11:00
Echo Zawada 2-0 Cosmos Józefów 14 września, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-0 Nord 98 Wysokie 13 września, 16:00
Kryształ Werbkowice 0-0 Włókniarz Frampol 13 września, 15:00
Huczwa Tyszowce 2-0 Korona Łaszczów 14 września, 16:00
Sparta Wożuczyn 3-1 Ostoja Skierbieszów 14 września, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 3-0 Orkan Bełżec 14 września, 16:00
Omega Stary Zamość 5-0 Unia Hrubieszów 13 września, 16:00 (50)
mecz w Zamościu

Kolejka 8 - 20-21 września

Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Unia Hrubieszów 20 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Orkan Bełżec 1-5 Omega Stary Zamość 21 września, 15:00 (50)
Ostoja Skierbieszów 1-1 Olimpiakos Tarnogród 21 września, 16:00
Korona Łaszczów 3-1 Sparta Wożuczyn 21 września, 16:00
Włókniarz Frampol 1-1 Huczwa Tyszowce 21 września, 15:00
Nord 98 Wysokie 0-0 Kryształ Werbkowice 20 września, 16:00
Cosmos Józefów 0-3 Victoria Łukowa/Chmielek 21 września, 15:00
w Majdanie Nepryskim
Hetman II Zamość 1-1 Echo Zawada 20 września, 11:00 (60)

Kolejka 9 - 27-28 września

Echo Zawada 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn 28 września, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Hetman II Zamość 28 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Kryształ Werbkowice 6-2 Cosmos Józefów 27 września, 15:00
Huczwa Tyszowce 2-1 Nord 98 Wysokie 28 września, 16:00
Sparta Wożuczyn 1-1 Włókniarz Frampol 27 września, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 4-1 Korona Łaszczów 28 września, 16:00
Omega Stary Zamość 2-2 Ostoja Skierbieszów 27 września, 15:00 (150)
mecz w Zamościu
Unia Hrubieszów 1-1 Orkan Bełżec 28 września, 15:00

Kolejka 10 - 4-5 października

Roztocze Szczebrzeszyn 7-0 Orkan Bełżec 4 października, 15:00
Ostoja Skierbieszów 3-0 Unia Hrubieszów 5 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Korona Łaszczów 4-0 Omega Stary Zamość 5 października, 13:00
(wo)
Po weryfikacji Wydziału Gier i Dyscypliny Koronie przyznano walkower na boisku 4:2
Włókniarz Frampol 1-1 Olimpiakos Tarnogród 5 października, 15:00
Nord 98 Wysokie 4-3 Sparta Wożuczyn 4 października, 14:00
Cosmos Józefów 0-7 Huczwa Tyszowce 5 października, 15:00
Hetman II Zamość 2-2 Kryształ Werbkowice 4 października, 11:00
Echo Zawada 3-0 Victoria Łukowa/Chmielek 15 października, 15:00
w pierwotnym terminie (5 października, 14:00) odwołany

Kolejka 11 - 11-12 października

Victoria Łukowa/Chmielek 0-1 Roztocze Szczebrzeszyn 12 października, 15:00
Kryształ Werbkowice 1-0 Echo Zawada 11 października, 14:00
Huczwa Tyszowce 3-4 Hetman II Zamość 12 października, 15:00
Sparta Wożuczyn 2-1 Cosmos Józefów 12 października, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 2-1 Nord 98 Wysokie 12 października, 15:00
Omega Stary Zamość 3-1 Włókniarz Frampol 11 października, 15:00 (60)
mecz w Zamościu
Unia Hrubieszów 0-4 Korona Łaszczów 12 października, 14:00
Orkan Bełżec 0-4 Ostoja Skierbieszów 12 października, 15:00

Kolejka 12 - 18-19 października

Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Ostoja Skierbieszów 18 października, 15:00
Korona Łaszczów 0-0 Orkan Bełżec 19 października, 13:00
Włókniarz Frampol 0-1 Unia Hrubieszów 19 października, 15:00
Nord 98 Wysokie 4-1 Omega Stary Zamość 18 października, 14:00
Cosmos Józefów 3-1 Olimpiakos Tarnogród 19 października, 15:00
Hetman II Zamość 0-0 Sparta Wożuczyn 19 października, 13:00
Echo Zawada 2-6 Huczwa Tyszowce 19 października, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-1 Kryształ Werbkowice 19 października, 14:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Kryształ Werbkowice 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn 25 października, 14:00
Huczwa Tyszowce 4-2 Victoria Łukowa/Chmielek 26 października, 14:00
Sparta Wożuczyn 2-2 Echo Zawada 26 października, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 0-2 Hetman II Zamość 26 października, 14:00
Omega Stary Zamość 5-1 Cosmos Józefów 25 października, 15:00 (50)
w Zamościu
Unia Hrubieszów 2-4 Nord 98 Wysokie 5 listopada, 14:00
przełożony ze względu na udział Nordu 98 w Mistrzostwach Polski LZS-ów w Raciborzu
Orkan Bełżec 1-2 Włókniarz Frampol 26 października, 14:00
Ostoja Skierbieszów 2-6 Korona Łaszczów 26 października, 14:00

Kolejka 14 - 29-31 października

Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Korona Łaszczów 31 października, 14:00
Włókniarz Frampol 3-3 Ostoja Skierbieszów 30 października, 14:00
Nord 98 Wysokie 2-2 Orkan Bełżec 31 października, 14:00
Cosmos Józefów 2-2 Unia Hrubieszów 30 października, 14:00
Hetman II Zamość 1-1 Omega Stary Zamość 29 października, 13:00
Echo Zawada 2-0 Olimpiakos Tarnogród 31 października, 13:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-1 Sparta Wożuczyn 30 października, 14:00
Kryształ Werbkowice 1-1 Huczwa Tyszowce 31 października, 14:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Huczwa Tyszowce 4-1 Roztocze Szczebrzeszyn 9 listopada, 13:00
Sparta Wożuczyn 1-0 Kryształ Werbkowice 8 listopada, 13:00
Olimpiakos Tarnogród 2-3 Victoria Łukowa/Chmielek 9 listopada, 13:00
Omega Stary Zamość 3-3 Echo Zawada 8 listopada, 13:00
w Zamościu
Unia Hrubieszów 4-3 Hetman II Zamość 9 listopada, 13:00
Orkan Bełżec 3-4 Cosmos Józefów 9 listopada, 13:00
Ostoja Skierbieszów 2-2 Nord 98 Wysokie 9 listopada, 13:00
Korona Łaszczów 2-0 Włókniarz Frampol 9 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Roztocze Szczebrzeszyn 6-0 Włókniarz Frampol 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21-22 marca), przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (14-15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Korona Łaszczów 6-1 Nord 98 Wysokie 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21-22 marca), przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (14-15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Ostoja Skierbieszów 3-2 Cosmos Józefów 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21-22 marca), przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (14-15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orkan Bełżec 1-1 Hetman II Zamość 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21-22 marca), przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (14-15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Unia Hrubieszów 4-2 Echo Zawada 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21-22 marca), przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (14-15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Omega Stary Zamość 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21-22 marca), przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (14-15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w Zamościu
Olimpiakos Tarnogród 0-2 Kryształ Werbkowice 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21-22 marca), przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (14-15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sparta Wożuczyn 0-1 Huczwa Tyszowce 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21-22 marca), przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (14-15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 17 - 28-29 marca

Sparta Wożuczyn 0-3 Roztocze Szczebrzeszyn 29 marca, 13:00
Huczwa Tyszowce 4-1 Olimpiakos Tarnogród 29 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (29 marca, 12:00) przełożony / w drugim terminie (22 kwietnia, 17:00) przełożony
Kryształ Werbkowice 1-2 Omega Stary Zamość 29 marca, 13:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Unia Hrubieszów 29 marca, 14:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Echo Zawada 4-3 Orkan Bełżec 29 marca, 14:00
Hetman II Zamość 1-2 Ostoja Skierbieszów 29 marca, 13:00
Cosmos Józefów 1-2 Korona Łaszczów 29 marca, 14:00
w Długim Kącie
Nord 98 Wysokie 1-0 Włókniarz Frampol 28 marca, 13:00

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Roztocze Szczebrzeszyn 0-2 Nord 98 Wysokie 4 kwietnia, 15:00
Włókniarz Frampol 1-1 Cosmos Józefów 5 kwietnia, 15:00
Korona Łaszczów 0-1 Hetman II Zamość 5 kwietnia, 14:00
Ostoja Skierbieszów 3-2 Echo Zawada 5 kwietnia, 16:00
Orkan Bełżec 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek 5 kwietnia, 15:00
Unia Hrubieszów 1-2 Kryształ Werbkowice 5 kwietnia, 15:00
Omega Stary Zamość 0-2 Huczwa Tyszowce 4 kwietnia, 15:00 (80)
Olimpiakos Tarnogród 0-0 Sparta Wożuczyn 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 8-11 kwietnia

Olimpiakos Tarnogród 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 11 kwietnia, 16:00
Sparta Wożuczyn 1-1 Omega Stary Zamość 11 kwietnia, 13:00
Huczwa Tyszowce 5-1 Unia Hrubieszów 11 kwietnia, 12:00
Kryształ Werbkowice 1-0 Orkan Bełżec 8 kwietnia, 16:45
Victoria Łukowa/Chmielek 1-1 Ostoja Skierbieszów 11 kwietnia, 15:00
Echo Zawada 0-2 Korona Łaszczów 8 kwietnia, 16:00
Hetman II Zamość 1-3 Włókniarz Frampol 9 kwietnia, 15:00 (100)
Cosmos Józefów 3-2 Nord 98 Wysokie 11 kwietnia, 16:00
w Długim Kącie

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Kryształ Werbkowice 4-0 Ostoja Skierbieszów 19 kwietnia, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 10-0 Cosmos Józefów 18 kwietnia, 16:00
Nord 98 Wysokie 2-1 Hetman II Zamość 18 kwietnia, 16:00
Włókniarz Frampol 1-3 Echo Zawada 19 kwietnia, 15:00
Korona Łaszczów 2-2 Victoria Łukowa/Chmielek 19 kwietnia, 14:00
Orkan Bełżec 0-3 Huczwa Tyszowce 19 kwietnia, 15:00
Unia Hrubieszów 2-1 Sparta Wożuczyn 19 kwietnia, 15:00
Omega Stary Zamość 0-2 Olimpiakos Tarnogród 18 kwietnia, 16:00
w Zamościu

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Omega Stary Zamość 0-4 Roztocze Szczebrzeszyn 25 kwietnia, 16:00 (100)
w Zamościu
Olimpiakos Tarnogród 3-0 Unia Hrubieszów 26 kwietnia, 17:00
Sparta Wożuczyn 2-0 Orkan Bełżec 26 kwietnia, 16:00
Huczwa Tyszowce 0-1 Ostoja Skierbieszów 25 kwietnia, 12:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Korona Łaszczów 25 kwietnia, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-1 Włókniarz Frampol 26 kwietnia, 16:00
Echo Zawada 2-1 Nord 98 Wysokie 26 kwietnia, 17:00
Hetman II Zamość 1-1 Cosmos Józefów 26 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 1-3 maja

Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Hetman II Zamość 2 maja, 16:00
Cosmos Józefów 2-2 Echo Zawada 3 maja, 17:00
w Długim Kącie
Nord 98 Wysokie 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 2 maja, 16:00
Włókniarz Frampol 3-1 Kryształ Werbkowice 3 maja, 17:00
Korona Łaszczów 1-2 Huczwa Tyszowce 3 maja, 16:00
Ostoja Skierbieszów 6-1 Sparta Wożuczyn 1 maja, 17:00
Orkan Bełżec 3-4 Olimpiakos Tarnogród 1 maja, 15:00
Unia Hrubieszów 0-1 Omega Stary Zamość 2 maja, 17:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Unia Hrubieszów 1-5 Roztocze Szczebrzeszyn 10 maja, 16:00
Omega Stary Zamość 6-0 Orkan Bełżec 9 maja, 16:00 (100)
w Zamościu
Olimpiakos Tarnogród 1-2 Ostoja Skierbieszów 10 maja, 17:00
Sparta Wożuczyn 2-0 Korona Łaszczów 10 maja, 14:00
Huczwa Tyszowce 2-2 Włókniarz Frampol 10 maja, 16:00
Kryształ Werbkowice 1-1 Nord 98 Wysokie 10 maja, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-3 Cosmos Józefów 9 maja, 17:00 (100)
Echo Zawada 2-2 Hetman II Zamość 9 maja, 17:00 (130)

Kolejka 24 - 16-17 maja

Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Echo Zawada 16 maja, 17:00
Hetman II Zamość 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek 17 maja, 17:00
Cosmos Józefów 0-0 Kryształ Werbkowice 17 maja, 17:00
w Długim Kącie
Nord 98 Wysokie 1-0 Huczwa Tyszowce 16 maja, 12:00
Włókniarz Frampol 0-3 Sparta Wożuczyn 17 maja, 17:00
Korona Łaszczów 1-0 Olimpiakos Tarnogród 17 maja, 16:00
Ostoja Skierbieszów 2-2 Omega Stary Zamość 17 maja, 17:00 (100)
Orkan Bełżec 1-2 Unia Hrubieszów 17 maja, 15:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

Orkan Bełżec 0-1 Roztocze Szczebrzeszyn 24 maja, 13:00
Unia Hrubieszów 0-0 Ostoja Skierbieszów 24 maja, 15:00
Omega Stary Zamość 2-4 Korona Łaszczów 23 maja, 14:00 (20)
w Zamościu
Olimpiakos Tarnogród 2-0 Włókniarz Frampol 24 maja, 15:00
Sparta Wożuczyn 3-0 Nord 98 Wysokie 24 maja, 12:00
(wo)
nie odbył się - drużyna "Nord98" Wysokie nie stawiła się na zawody
Huczwa Tyszowce 2-0 Cosmos Józefów 24 maja, 16:00
Kryształ Werbkowice 0-0 Hetman II Zamość 23 maja, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-1 Echo Zawada 24 maja, 17:00

Kolejka 26 - 30-31 maja

Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Victoria Łukowa/Chmielek 30 maja, 14:00
Echo Zawada 1-0 Kryształ Werbkowice 31 maja, 17:00
Hetman II Zamość 0-1 Huczwa Tyszowce 30 maja, 15:00 (80)
Cosmos Józefów 2-3 Sparta Wożuczyn 31 maja, 17:00
w Długim Kącie
Nord 98 Wysokie 2-1 Olimpiakos Tarnogród 30 maja, 17:00
Włókniarz Frampol 2-3 Omega Stary Zamość 31 maja, 17:00
Korona Łaszczów 2-1 Unia Hrubieszów 31 maja, 16:00
Ostoja Skierbieszów 4-0 Orkan Bełżec 31 maja, 17:00

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Ostoja Skierbieszów 1-3 Roztocze Szczebrzeszyn 7 czerwca, 15:00
Orkan Bełżec 1-2 Korona Łaszczów 7 czerwca, 16:00
Unia Hrubieszów 3-3 Włókniarz Frampol 7 czerwca, 17:00
Omega Stary Zamość 1-2 Nord 98 Wysokie 6 czerwca, 16:00 (70)
w Zamościu
Olimpiakos Tarnogród 0-1 Cosmos Józefów 7 czerwca, 17:00
Sparta Wożuczyn 0-1 Hetman II Zamość 6 czerwca, 17:00
Huczwa Tyszowce 2-1 Echo Zawada 7 czerwca, 17:00
Kryształ Werbkowice 2-0 Victoria Łukowa/Chmielek 6 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 11 czerwca

Roztocze Szczebrzeszyn 0-0 Kryształ Werbkowice 11 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-3 Huczwa Tyszowce 11 czerwca, 17:00
(wo)
WGiD ZOZPN zweryfikował wynik meczu jako walkower na korzyść Huczwy, w drużynie Victorii wystąpili nie uprawnieni zawodnicy na boisku 5:1
Echo Zawada 1-1 Sparta Wożuczyn 11 czerwca, 17:00
Hetman II Zamość 1-2 Olimpiakos Tarnogród 11 czerwca, 17:00
Cosmos Józefów 1-0 Omega Stary Zamość 11 czerwca, 17:00 (120)
w Długim Kącie
Nord 98 Wysokie 0-4 Unia Hrubieszów 11 czerwca, 17:00
Włókniarz Frampol 2-1 Orkan Bełżec 11 czerwca, 17:00
Korona Łaszczów 4-0 Ostoja Skierbieszów 11 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 14 czerwca

Korona Łaszczów 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn 14 czerwca, 15:00
Ostoja Skierbieszów 1-0 Włókniarz Frampol 14 czerwca, 15:00
Orkan Bełżec 3-0 Nord 98 Wysokie 14 czerwca, 15:00
Unia Hrubieszów 1-2 Cosmos Józefów 14 czerwca, 15:00
Omega Stary Zamość 4-0 Hetman II Zamość 14 czerwca, 17:00 (80)
w Zamościu
Olimpiakos Tarnogród 1-1 Echo Zawada 14 czerwca, 15:00
Sparta Wożuczyn 4-1 Victoria Łukowa/Chmielek 14 czerwca, 17:00
Huczwa Tyszowce 2-2 Kryształ Werbkowice 14 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 21 czerwca

Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Huczwa Tyszowce 21 czerwca, 17:00
Kryształ Werbkowice 3-2 Sparta Wożuczyn 21 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-2 Olimpiakos Tarnogród 21 czerwca, 17:00
Echo Zawada 4-0 Omega Stary Zamość 21 czerwca, 17:00 (80)
Hetman II Zamość 0-4 Unia Hrubieszów 21 czerwca, 17:00
Cosmos Józefów 4-0 Orkan Bełżec 21 czerwca, 17:00
w Długim Kącie
Nord 98 Wysokie 3-3 Ostoja Skierbieszów 21 czerwca, 17:00
Włókniarz Frampol 2-4 Korona Łaszczów 21 czerwca, 17:00

IV liga 2008/2009 (lubelska)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Chełm)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Lublin)

Klasa A 2008/2009 (Zamość I)
Klasa A 2008/2009 (Zamość II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas