[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Zamość I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tur Turobin 22 49 15 4 3 53-34 9 1 1 28-13 6 3 2 25-21
2.  Tanew Majdan Stary 22 44 14 2 6 42-25 9 1 1 27-5 5 1 5 15-20
3.  Aleksandria Aleksandrów 22 41 12 5 5 44-23 5 4 2 24-10 7 1 3 20-13
4.  Grom Różaniec 22 34 10 4 8 43-39 5 2 4 20-18 5 2 4 23-21
5.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 22 31 9 4 9 38-34 4 2 5 16-16 5 2 4 22-18
6.  Orzeł Cześniki 22 29 9 2 11 43-58 6 2 3 30-25 3 0 8 13-33
7.  Metalowiec Goraj 22 28 8 4 10 31-33 7 1 3 26-14 1 3 7 5-19
8.  Piast Babice 22 25 6 7 9 38-38 3 4 4 19-14 3 3 5 19-24 4 8 2 2 0 11-5
9.  Relax Księżpol 22 25 7 4 11 38-44 4 1 6 23-21 3 3 5 15-23 4 5 1 2 1 7-7
10.  Orzeł Tereszpol 22 25 7 4 11 33-46 5 3 3 22-19 2 1 8 11-27 4 2 0 2 2 5-11
11.  Albatros Biszcza 22 23 7 2 13 31-45 3 1 7 16-21 4 1 6 15-24
12.  Sokół Zwierzyniec 22 19 5 4 13 28-43 4 1 6 16-19 1 3 7 12-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Tur Turobin    4-1 3-1 3-1 2-6 2-1 3-2 6-0 2-0 1-0 2-1 0-0 
 2 Tanew Majdan Stary2-0     2-0 1-3 1-0 4-0* 3-0 2-0 2-0 2-2 4-0 4-0 
 3 Aleksandria Aleksandrów2-2 0-1     1-1 2-0 9-2 0-0 2-2 5-1 2-0 0-1 1-0 
 4 Grom Różaniec1-2 1-4 0-2     4-1 2-1 2-1 1-1 2-2 5-2 2-0 0-2 
 5 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)1-1 2-0 0-2 3-1     0-1 3-0* 3-2 1-2 0-1 2-5 1-1 
 6 Orzeł Cześniki2-2 3-0 2-2 2-5 0-3*     5-1 3-2 3-2 1-5 6-1 3-2 
 7 Metalowiec Goraj3-1 1-1 1-2 1-0 4-2 3-1     2-1 1-3 6-0 0-1 4-2 
 8 Piast Babice3-4 0-1 0-3 1-1 0-0 1-2 0-0     2-2 5-0 4-0 3-1 
 9 Relax Księżpol2-3 4-1 0-2 4-3 1-2 7-1 0-1 1-2     2-1 1-4 1-1 
 10 Orzeł Tereszpol1-3 2-1 0-4 2-3 1-1 3-0* 2-0 2-2 2-2     2-1 5-2 
 11 Albatros Biszcza2-3 2-3 0-1 2-3 1-3 0-3* 0-0 2-4 3-0 2-0     2-1 
 12 Sokół Zwierzyniec2-4 1-2 5-1 1-2 2-4 2-1 1-0 0-3 0-1 1-0 1-1     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Relax Księżpol 0-1 Metalowiec Goraj 17 sierpnia, 17:00
Albatros Biszcza 2-0 Orzeł Tereszpol 17 sierpnia, 13:00
Aleksandria Aleksandrów 2-2 Piast Babice 17 sierpnia, 17:00
Orzeł Cześniki 2-5 Grom Różaniec 17 sierpnia, 16:00
Tur Turobin 4-1 Tanew Majdan Stary 17 sierpnia, 17:00
Sokół Zwierzyniec 2-4 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 17 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Metalowiec Goraj 4-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Tanew Majdan Stary 4-0 Sokół Zwierzyniec
Grom Różaniec 1-2 Tur Turobin
Piast Babice 1-2 Orzeł Cześniki
Orzeł Tereszpol 0-4 Aleksandria Aleksandrów
Relax Księżpol 1-4 Albatros Biszcza

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Albatros Biszcza 0-0 Metalowiec Goraj 30 sierpnia, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 5-1 Relax Księżpol 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Cześniki 1-5 Orzeł Tereszpol 31 sierpnia, 16:00
Tur Turobin 6-0 Piast Babice 31 sierpnia, 16:00
Sokół Zwierzyniec 1-2 Grom Różaniec 31 sierpnia, 14:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-0 Tanew Majdan Stary 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Metalowiec Goraj 1-1 Tanew Majdan Stary
Grom Różaniec 4-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Piast Babice 3-1 Sokół Zwierzyniec
Orzeł Tereszpol 1-3 Tur Turobin
Relax Księżpol 7-1 Orzeł Cześniki
Albatros Biszcza 0-1 Aleksandria Aleksandrów

Kolejka 5 - 13-14 września

Aleksandria Aleksandrów 0-0 Metalowiec Goraj 13 września, 16:00
Orzeł Cześniki 6-1 Albatros Biszcza 14 września, 16:00
Tur Turobin 2-0 Relax Księżpol 14 września, 16:00
Sokół Zwierzyniec 1-0 Orzeł Tereszpol 14 września, 14:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-2 Piast Babice 13 września, 16:00
Tanew Majdan Stary 1-3 Grom Różaniec 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Metalowiec Goraj 1-0 Grom Różaniec 21 września, 15:00
Piast Babice 0-1 Tanew Majdan Stary 15 października
w pierwotnym terminie (21 września, 16:00) nie odbył się
Orzeł Tereszpol 1-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 21 września, 16:00
Relax Księżpol 1-1 Sokół Zwierzyniec 21 września, 16:00
Albatros Biszcza 2-3 Tur Turobin 15 października
w pierwotnym terminie (21 września, 15:00) nie odbył się
Aleksandria Aleksandrów 9-2 Orzeł Cześniki 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Orzeł Cześniki 5-1 Metalowiec Goraj 28 września, 16:00
Tur Turobin 3-1 Aleksandria Aleksandrów 28 września, 16:00
Sokół Zwierzyniec 1-1 Albatros Biszcza 28 września, 14:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-2 Relax Księżpol 28 września, 15:00
Tanew Majdan Stary 2-2 Orzeł Tereszpol 28 września, 16:00
Grom Różaniec 1-1 Piast Babice 28 września, 15:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Metalowiec Goraj 2-1 Piast Babice 22 października, 14:00
Orzeł Tereszpol 2-3 Grom Różaniec 5 października, 15:00
Relax Księżpol 4-1 Tanew Majdan Stary 5 października, 15:00
Albatros Biszcza 1-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 5 października, 15:00
Aleksandria Aleksandrów 1-0 Sokół Zwierzyniec 5 października, 15:00
Orzeł Cześniki 2-2 Tur Turobin 5 października, 15:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Tur Turobin 3-2 Metalowiec Goraj
Sokół Zwierzyniec 2-1 Orzeł Cześniki
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-2 Aleksandria Aleksandrów
Tanew Majdan Stary 4-0 Albatros Biszcza
Grom Różaniec 2-2 Relax Księżpol
Piast Babice 5-0 Orzeł Tereszpol

Kolejka 10 - 18-19 października

Metalowiec Goraj 6-0 Orzeł Tereszpol
Relax Księżpol 1-2 Piast Babice
Albatros Biszcza 2-3 Grom Różaniec
Aleksandria Aleksandrów 0-1 Tanew Majdan Stary
Orzeł Cześniki 0-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
(wo)
na boisku 1:2
Tur Turobin 0-0 Sokół Zwierzyniec

Kolejka 11 - 25-26 października

Sokół Zwierzyniec 1-0 Metalowiec Goraj 26 października, 14:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-1 Tur Turobin 25 października, 14:00
mecz w Majdanie Starym
Tanew Majdan Stary 4-0 Orzeł Cześniki 26 października, 14:00
(wo)
na boisku 4:1
Grom Różaniec 0-2 Aleksandria Aleksandrów 26 października, 14:00
Piast Babice 4-0 Albatros Biszcza 26 października, 14:00
Orzeł Tereszpol 2-2 Relax Księżpol 26 października, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 kwietnia

Metalowiec Goraj 1-3 Relax Księżpol 5 kwietnia, 15:00
Orzeł Tereszpol 2-1 Albatros Biszcza 5 kwietnia, 15:00
Piast Babice 0-3 Aleksandria Aleksandrów 5 kwietnia, 15:00
Grom Różaniec 2-1 Orzeł Cześniki 5 kwietnia, 16:00
Tanew Majdan Stary 2-0 Tur Turobin 5 kwietnia, 15:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-1 Sokół Zwierzyniec 4 kwietnia, 16:00
w Biłgoraju; boisko ZSB

Kolejka 13 - 9-11 kwietnia

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-0 Metalowiec Goraj
(wo)
na boisku 2:0
Sokół Zwierzyniec 1-2 Tanew Majdan Stary
Tur Turobin 3-1 Grom Różaniec
Orzeł Cześniki 3-2 Piast Babice
Aleksandria Aleksandrów 2-0 Orzeł Tereszpol
Albatros Biszcza 3-0 Relax Księżpol

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Metalowiec Goraj 0-1 Albatros Biszcza
Relax Księżpol 0-2 Aleksandria Aleksandrów
Orzeł Tereszpol 3-0 Orzeł Cześniki
(wo)
zawodnicy gości nie posiadali aktualnych badań lekarskich
Piast Babice 3-4 Tur Turobin
Grom Różaniec 0-2 Sokół Zwierzyniec
Tanew Majdan Stary 1-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

Tanew Majdan Stary 3-0 Metalowiec Goraj 26 kwietnia, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-1 Grom Różaniec 25 kwietnia, 17:00
Sokół Zwierzyniec 0-3 Piast Babice 26 kwietnia, 14:00
Tur Turobin 1-0 Orzeł Tereszpol 26 kwietnia, 15:00
Orzeł Cześniki 3-2 Relax Księżpol 26 kwietnia, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 0-1 Albatros Biszcza 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 2-3 maja

Metalowiec Goraj 1-2 Aleksandria Aleksandrów
Albatros Biszcza 0-3 Orzeł Cześniki
(wo)
na boisku 4-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Relax Księżpol 2-3 Tur Turobin
Orzeł Tereszpol 5-2 Sokół Zwierzyniec
Piast Babice 0-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Grom Różaniec 1-4 Tanew Majdan Stary

Kolejka 17 - 9-10 maja

Grom Różaniec 2-1 Metalowiec Goraj 10 maja, 16:00
Tanew Majdan Stary 2-0 Piast Babice 9 maja, 12:00
w Biłgoraju
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-1 Orzeł Tereszpol 9 maja, 17:00
Sokół Zwierzyniec 0-1 Relax Księżpol 10 maja, 14:00
Tur Turobin 2-1 Albatros Biszcza 10 maja, 16:00
Orzeł Cześniki 2-2 Aleksandria Aleksandrów 10 maja, 16:00

Kolejka 18 - 16-17 maja

Metalowiec Goraj 3-1 Orzeł Cześniki 16 maja, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 2-2 Tur Turobin 16 maja, 17:00
Albatros Biszcza 2-1 Sokół Zwierzyniec 16 maja, 16:00
Relax Księżpol 1-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 17 maja, 17:00
Orzeł Tereszpol 2-1 Tanew Majdan Stary 16 maja, 16:00
Piast Babice 1-1 Grom Różaniec 17 maja, 17:00

Kolejka 19 - 23-24 maja

Piast Babice 0-0 Metalowiec Goraj
Grom Różaniec 5-2 Orzeł Tereszpol 23 maja, 17:00
Tanew Majdan Stary 2-0 Relax Księżpol 24 maja, 15:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-5 Albatros Biszcza 23 maja, 15:00
Sokół Zwierzyniec 5-1 Aleksandria Aleksandrów 24 maja, 12:00
Tur Turobin 2-1 Orzeł Cześniki 24 maja, 14:00

Kolejka 20 - 30-31 maja

Metalowiec Goraj 3-1 Tur Turobin
Orzeł Cześniki 3-2 Sokół Zwierzyniec
Aleksandria Aleksandrów 2-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Albatros Biszcza 2-3 Tanew Majdan Stary
Relax Księżpol 4-3 Grom Różaniec
Orzeł Tereszpol 2-2 Piast Babice

Kolejka 21 - 7 czerwca

Orzeł Tereszpol 2-0 Metalowiec Goraj 7 czerwca, 17:00
Piast Babice 2-2 Relax Księżpol 7 czerwca, 17:00
Grom Różaniec 2-0 Albatros Biszcza 7 czerwca, 17:00
Tanew Majdan Stary 2-0 Aleksandria Aleksandrów 7 czerwca, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-1 Orzeł Cześniki 7 czerwca, 17:00
w Biłgoraju
Sokół Zwierzyniec 2-4 Tur Turobin 7 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 14 czerwca

Metalowiec Goraj 4-2 Sokół Zwierzyniec 14 czerwca, 15:00
Tur Turobin 2-6 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 14 czerwca, 15:00
Orzeł Cześniki 3-0 Tanew Majdan Stary 14 czerwca, 15:00
Aleksandria Aleksandrów 1-1 Grom Różaniec 14 czerwca, 15:00
Albatros Biszcza 2-4 Piast Babice 14 czerwca, 15:00
Relax Księżpol 2-1 Orzeł Tereszpol 14 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie A (Zamość)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Zamość)

Klasa A 2008/2009 (Zamość II)

Klasa B 2008/2009 (Zamość I)
Klasa B 2008/2009 (Zamość II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas