[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Stalowa Wola
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Turbia 32 78 24 6 2 89-29 11 5 0 53-15 13 1 2 36-14
2.  Bukowa Jastkowice 32 67 20 7 5 59-31 11 3 2 27-10 9 4 3 32-21
3.  Stal Nowa Dęba 32 60 19 3 10 73-47 13 0 3 48-22 6 3 7 25-25
4.  KP Zarzecze 32 53 15 8 9 61-42 10 1 5 34-19 5 7 4 27-23
5.  Tłoki Gorzyce 32 52 15 7 10 76-50 8 4 4 46-30 7 3 6 30-20
6.  OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 32 49 14 7 11 67-61 9 4 3 43-31 5 3 8 24-30
7.  Advit Łętownia 32 45 13 6 13 50-58 6 5 5 25-28 7 1 8 25-30
8.  LZS Ździary 32 44 12 8 12 41-51 7 4 5 19-23 5 4 7 22-28
9.  Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 32 43 11 10 11 42-41 9 5 2 27-13 2 5 9 15-28
10.  Orzeł Rudnik nad Sanem 32 42 11 9 12 48-59 8 4 4 22-22 3 5 8 26-37
11.  Słowianin Grębów 32 39 11 6 15 56-53 10 0 6 42-19 1 6 9 14-34
12.  Sokół Kamień 32 35 9 8 15 51-68 6 3 7 23-30 3 5 8 28-38 2 4 1 1 0 4-3
13.  Strażak Przyszów 32 35 10 5 17 42-73 6 3 7 24-31 4 2 10 18-42 2 1 0 1 1 3-4
14.  Olimpia Pysznica 32 34 7 13 12 52-49 4 5 7 29-24 3 8 5 23-25
15.  LZS Kępie Zaleszańskie 32 31 8 7 17 35-55 5 7 4 24-22 3 0 13 11-33
16.  Rotunda Krzeszów 32 30 8 6 18 41-70 6 3 7 22-28 2 3 11 19-42
17.  ŁKS Łowisko 32 17 3 8 21 29-75 1 6 9 11-26 2 2 12 18-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 LZS Turbia    1-1 3-1 6-2 2-2 2-0 2-2 5-0 2-1 6-0 4-1 1-1 8-0 3-3 3-0 2-1 3-0 
 2 Bukowa Jastkowice0-4     3-1 1-1 2-0 1-0 3-1 1-0 0-0 1-1 2-0 3-1 4-0 2-0 2-0 0-1 2-0 
 3 Stal Nowa Dęba1-5 4-0     3-2 0-1 3-0* 5-2 1-4 3-1 3-1 8-0 3-2 3-0 2-1 1-0 4-1 4-2 
 4 KP Zarzecze1-2 1-3 2-0     0-2 0-1 2-1 1-1 3-0 3-2 2-0 2-1 3-2 0-1 2-0 7-2 5-1 
 5 Tłoki Gorzyce1-2 1-2 2-2 5-3     3-1 2-1 4-2 5-1 2-2 2-2 9-6 6-0 1-1 2-0 1-4 0-1 
 6 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)1-1 2-2 1-4 0-1 2-0     5-3 2-2 1-0 3-1 3-2 7-4 0-3* 2-2 4-1 4-3 6-2 
 7 Advit Łętownia0-3 1-3 2-5 2-1 1-4 4-0     1-1 1-1 3-5 1-0 0-0 3-1 0-0 3-2 2-1 1-1 
 8 LZS Ździary1-0 2-2 1-4 0-5 2-1 1-1 1-2     1-0 2-3 1-0 0-1 2-2 1-0 2-1 1-0 1-1 
 9 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)3-0 0-1 1-1 0-0 2-1 2-2 1-0 3-1     1-0 1-0 3-1 3-2 1-1 0-1 2-2 4-0 
 10 Orzeł Rudnik nad Sanem1-3 0-3 2-0 1-1 0-6 3-0* 0-1 1-0 1-0     3-3 1-1 1-0 2-2 2-0 1-0 3-2 
 11 Słowianin Grębów1-2 3-2 3-0* 1-2 2-3 0-2 2-0 3-0 1-2 2-1     1-2 5-1 2-0 2-1 10-0 4-1 
 12 Sokół Kamień0-1 0-3 1-2 2-2 4-1 1-7 0-4 1-2 0-0 3-2 4-1     2-1 1-2 2-1 1-1 1-0 
 13 Strażak Przyszów1-2 0-3 1-2 0-1 1-0 0-4 0-3 3-2 3-2 2-1 0-0 2-2     2-5 4-2 1-1 4-1 
 14 Olimpia Pysznica1-2 1-2 2-0 1-1 1-1 6-2 1-2 1-1 2-2 1-2 0-0 0-2 1-2     0-1 2-1 9-3 
 15 LZS Kępie Zaleszańskie0-2 1-1 1-0 0-0 0-0 1-1 5-0 1-2 1-0 3-3 2-2 3-2 1-3 2-2     2-1 1-3 
 16 Rotunda Krzeszów1-2 3-0 0-3 1-5 0-5 2-1 0-1 0-1 3-3 2-2 0-2 1-0 0-0 4-3 4-0     1-0 
 17 ŁKS Łowisko1-5 1-4 0-0 0-0 1-3 1-2 1-2 0-3* 1-2 0-0 1-1 2-2 0-1 0-0 0-1 2-0     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Pauza: Iskra Sobów (Tarnobrzeg).
 
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 5-3 Advit Łętownia
Tłoki Gorzyce 1-2 LZS Turbia
Olimpia Pysznica 1-1 KP Zarzecze
Rotunda Krzeszów 1-0 Sokół Kamień
ŁKS Łowisko 0-0 Orzeł Rudnik nad Sanem
Słowianin Grębów 3-2 Bukowa Jastkowice
Strażak Przyszów 4-2 LZS Kępie Zaleszańskie
Stal Nowa Dęba 1-4 LZS Ździary

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Pauza: LZS Ździary.
 
LZS Kępie Zaleszańskie 1-0 Stal Nowa Dęba 14 sierpnia, 17:00
Bukowa Jastkowice 4-0 Strażak Przyszów 14 sierpnia, 17:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 3-3 Słowianin Grębów 14 sierpnia, 17:00
Sokół Kamień 1-0 ŁKS Łowisko 14 sierpnia, 17:00
KP Zarzecze 7-2 Rotunda Krzeszów 14 sierpnia, 17:00
LZS Turbia 3-3 Olimpia Pysznica 14 sierpnia, 17:00
Advit Łętownia 1-4 Tłoki Gorzyce 14 sierpnia, 17:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

Pauza: OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg).
 
Tłoki Gorzyce 5-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
Olimpia Pysznica 1-2 Advit Łętownia
Rotunda Krzeszów 1-2 LZS Turbia
ŁKS Łowisko 0-0 KP Zarzecze
Słowianin Grębów 1-2 Sokół Kamień
Strażak Przyszów 2-1 Orzeł Rudnik nad Sanem
Stal Nowa Dęba 4-0 Bukowa Jastkowice
LZS Ździary 2-1 LZS Kępie Zaleszańskie

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Pauza: LZS Kępie Zaleszańskie.
 
Bukowa Jastkowice 1-0 LZS Ździary
Orzeł Rudnik nad Sanem 2-0 Stal Nowa Dęba
Sokół Kamień 2-1 Strażak Przyszów
KP Zarzecze 2-0 Słowianin Grębów
LZS Turbia 3-0 ŁKS Łowisko
Advit Łętownia 2-1 Rotunda Krzeszów
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-1 Olimpia Pysznica
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2-0 Tłoki Gorzyce

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Pauza: Tłoki Gorzyce.
 
Olimpia Pysznica 6-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 31 sierpnia, 17:00
Rotunda Krzeszów 3-3 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 31 sierpnia, 17:00
ŁKS Łowisko 1-2 Advit Łętownia 31 sierpnia, 17:00
Słowianin Grębów 1-2 LZS Turbia 31 sierpnia, 17:00
Strażak Przyszów 0-1 KP Zarzecze 30 sierpnia, 17:00
Stal Nowa Dęba 3-2 Sokół Kamień 30 sierpnia, 17:00
LZS Ździary 2-3 Orzeł Rudnik nad Sanem 30 sierpnia, 17:00
LZS Kępie Zaleszańskie 1-1 Bukowa Jastkowice 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Pauza: Bukowa Jastkowice.
 
Orzeł Rudnik nad Sanem 2-0 LZS Kępie Zaleszańskie
Sokół Kamień 1-2 LZS Ździary
KP Zarzecze 2-0 Stal Nowa Dęba
LZS Turbia 8-0 Strażak Przyszów
Advit Łętownia 1-0 Słowianin Grębów
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 4-0 ŁKS Łowisko
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 4-3 Rotunda Krzeszów
Tłoki Gorzyce 1-1 Olimpia Pysznica

Kolejka 7 - 13-14 września

Pauza: Olimpia Pysznica.
 
Rotunda Krzeszów 0-5 Tłoki Gorzyce 14 września, 17:00
ŁKS Łowisko 1-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 14 września, 16:00
Słowianin Grębów 1-2 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 14 września, 17:00
Strażak Przyszów 0-3 Advit Łętownia 14 września, 17:00
Stal Nowa Dęba 1-5 LZS Turbia 13 września, 17:00
LZS Ździary 0-5 KP Zarzecze 13 września, 17:00
LZS Kępie Zaleszańskie 3-2 Sokół Kamień 13 września, 17:00
Bukowa Jastkowice 1-1 Orzeł Rudnik nad Sanem 13 września, 17:00

Kolejka 8 - 17 września

Pauza: Orzeł Rudnik nad Sanem.
 
Sokół Kamień 0-3 Bukowa Jastkowice 17 września, 16:00
KP Zarzecze 2-0 LZS Kępie Zaleszańskie 17 września, 16:00
LZS Turbia 5-0 LZS Ździary 17 września, 16:00
Advit Łętownia 2-5 Stal Nowa Dęba 17 września, 16:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 3-2 Strażak Przyszów 17 września, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3-2 Słowianin Grębów 17 września, 16:00
Tłoki Gorzyce 0-1 ŁKS Łowisko 17 września, 16:00
Olimpia Pysznica 2-1 Rotunda Krzeszów 17 września, 16:00

Kolejka 9 - 20-21 września

Pauza: Rotunda Krzeszów.
 
ŁKS Łowisko 0-0 Olimpia Pysznica 21 września, 16:00
Słowianin Grębów 2-3 Tłoki Gorzyce 21 września, 16:00
Strażak Przyszów 0-4 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 21 września, 16:00
Stal Nowa Dęba 3-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 20 września
LZS Ździary 1-2 Advit Łętownia 21 września, 16:00
LZS Kępie Zaleszańskie 0-2 LZS Turbia 21 września, 16:00
Bukowa Jastkowice 1-1 KP Zarzecze 21 września, 16:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 1-1 Sokół Kamień 21 września, 16:00

Kolejka 10 - 27-28 września

Pauza: Sokół Kamień.
 
KP Zarzecze 3-2 Orzeł Rudnik nad Sanem 27 września, 16:00
LZS Turbia 1-1 Bukowa Jastkowice 28 września, 16:00
Advit Łętownia 3-2 LZS Kępie Zaleszańskie 28 września, 16:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 3-1 LZS Ździary 28 września, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-4 Stal Nowa Dęba 28 września, 16:00
Tłoki Gorzyce 6-0 Strażak Przyszów 27 września, 16:00
Olimpia Pysznica 0-0 Słowianin Grębów 27 września, 16:00
Rotunda Krzeszów 1-0 ŁKS Łowisko 28 września, 16:00

Kolejka 11 - 1 października

Pauza: ŁKS Łowisko.
 
Słowianin Grębów 10-0 Rotunda Krzeszów 1 października, 16:00
Strażak Przyszów 2-5 Olimpia Pysznica 1 października, 16:00
Stal Nowa Dęba 0-1 Tłoki Gorzyce 1 października, 16:00
LZS Ździary 1-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu awarii autokaru drużyny gości
LZS Kępie Zaleszańskie 1-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1 października, 16:00
Bukowa Jastkowice 3-1 Advit Łętownia 1 października, 16:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 1-3 LZS Turbia 1 października, 16:00
Sokół Kamień 2-2 KP Zarzecze 1 października, 16:00

Kolejka 12 - 4-5 października

Pauza: KP Zarzecze.
 
LZS Turbia 1-1 Sokół Kamień 5 października, 16:00
Advit Łętownia 3-5 Orzeł Rudnik nad Sanem 8 października, 16:00
w pierwotnym terminie (5 października, 16:00) nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-1 Bukowa Jastkowice 5 października, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 4-1 LZS Kępie Zaleszańskie 5 października, 16:00
Tłoki Gorzyce 4-2 LZS Ździary 5 października, 12:00
Olimpia Pysznica 2-0 Stal Nowa Dęba 5 października, 16:00 (200)
Rotunda Krzeszów 0-0 Strażak Przyszów 5 października, 16:00
ŁKS Łowisko 1-1 Słowianin Grębów 5 października, 16:00

Kolejka 13 - 11-12 października

Pauza: Słowianin Grębów.
 
Strażak Przyszów 4-1 ŁKS Łowisko 12 października, 16:00
Stal Nowa Dęba 4-1 Rotunda Krzeszów 11 października, 15:00
LZS Ździary 1-0 Olimpia Pysznica 12 października, 16:00
LZS Kępie Zaleszańskie 0-0 Tłoki Gorzyce 12 października, 16:00
Bukowa Jastkowice 1-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 12 października, 16:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 1-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 12 października, 16:00
Sokół Kamień 0-4 Advit Łętownia 12 października, 16:00
KP Zarzecze 1-2 LZS Turbia 11 października, 16:00

Kolejka 14 - 18-19 października

Pauza: LZS Turbia.
 
Advit Łętownia 2-1 KP Zarzecze 19 października, 15:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 3-1 Sokół Kamień 19 października, 15:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3-1 Orzeł Rudnik nad Sanem 19 października, 15:00
Tłoki Gorzyce 1-2 Bukowa Jastkowice 18 października, 12:00
Olimpia Pysznica 0-1 LZS Kępie Zaleszańskie 19 października, 15:00
Rotunda Krzeszów 0-1 LZS Ździary 19 października, 15:00
ŁKS Łowisko 0-0 Stal Nowa Dęba 19 października, 15:00
Słowianin Grębów 5-1 Strażak Przyszów 19 października, 15:00

Kolejka 15 - 25-26 października

Pauza: Strażak Przyszów.
 
Stal Nowa Dęba 8-0 Słowianin Grębów 25 października, 15:00
LZS Ździary 1-1 ŁKS Łowisko 26 października, 14:00
LZS Kępie Zaleszańskie 2-1 Rotunda Krzeszów 26 października, 14:00
Bukowa Jastkowice 2-0 Olimpia Pysznica 26 października, 14:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 0-6 Tłoki Gorzyce 26 października, 14:00
Sokół Kamień 1-7 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 26 października, 14:00
KP Zarzecze 3-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 26 października, 14:00
LZS Turbia 2-2 Advit Łętownia 26 października, 14:00

Kolejka 16 - 2 listopada

Pauza: Advit Łętownia.
 
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 3-0 LZS Turbia 2 listopada, 14:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-1 KP Zarzecze 2 listopada, 14:00
Tłoki Gorzyce 9-6 Sokół Kamień 2 listopada, 14:00
Olimpia Pysznica 1-2 Orzeł Rudnik nad Sanem 2 listopada, 14:00
Rotunda Krzeszów 3-0 Bukowa Jastkowice 2 listopada, 14:00
ŁKS Łowisko 0-1 LZS Kępie Zaleszańskie 2 listopada, 14:00
Słowianin Grębów 3-0 LZS Ździary 2 listopada, 14:00
Strażak Przyszów 1-2 Stal Nowa Dęba 2 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 9 listopada

Pauza: Stal Nowa Dęba.
 
LZS Ździary 2-2 Strażak Przyszów 9 listopada, 14:00
LZS Kępie Zaleszańskie 2-2 Słowianin Grębów 9 listopada, 14:00
Bukowa Jastkowice 2-0 ŁKS Łowisko 9 listopada, 14:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 1-0 Rotunda Krzeszów 9 listopada, 14:00
Sokół Kamień 1-2 Olimpia Pysznica 9 listopada, 14:00
KP Zarzecze 0-2 Tłoki Gorzyce 9 listopada, 14:00
LZS Turbia 2-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 9 listopada, 14:00
Advit Łętownia 1-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 9 listopada, 14:00

Kolejka 18 - 21-22 marca

Pauza: Iskra Sobów (Tarnobrzeg).
 
Advit Łętownia 4-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 22 kwietnia, 15:30
w pierwotnym terminie przełożony z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (15 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Turbia 2-2 Tłoki Gorzyce 22 marca, 15:00
KP Zarzecze 0-1 Olimpia Pysznica 6 maja, 15:30
w pierwotnym terminie przełożony z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (15 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Kamień 1-1 Rotunda Krzeszów 22 marca, 14:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 3-2 ŁKS Łowisko
Bukowa Jastkowice 2-0 Słowianin Grębów 22 marca, 14:00
LZS Kępie Zaleszańskie 1-3 Strażak Przyszów 22 marca, 15:00
LZS Ździary 1-4 Stal Nowa Dęba 22 marca, 14:00

Kolejka 19 - 28-29 marca

Pauza: LZS Ździary.
 
Stal Nowa Dęba 1-0 LZS Kępie Zaleszańskie 29 marca, 14:00
Strażak Przyszów 0-3 Bukowa Jastkowice 29 marca, 14:00
Słowianin Grębów 2-1 Orzeł Rudnik nad Sanem 29 marca, 14:00
ŁKS Łowisko 2-2 Sokół Kamień 29 marca, 14:00
Rotunda Krzeszów 1-5 KP Zarzecze 29 marca, 15:00
Olimpia Pysznica 1-2 LZS Turbia 29 marca, 14:00
Tłoki Gorzyce 2-1 Advit Łętownia 29 marca, 14:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 29 marca, 14:00

Kolejka 20 - 4-5 kwietnia

Pauza: OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg).
 
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2-1 Tłoki Gorzyce 5 kwietnia, 15:00
Advit Łętownia 0-0 Olimpia Pysznica 5 kwietnia, 16:00
LZS Turbia 2-1 Rotunda Krzeszów 5 kwietnia, 16:00
KP Zarzecze 5-1 ŁKS Łowisko 5 kwietnia, 14:00
Sokół Kamień 4-1 Słowianin Grębów 5 kwietnia, 14:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 1-0 Strażak Przyszów 5 kwietnia, 14:00
Bukowa Jastkowice 3-1 Stal Nowa Dęba 5 kwietnia, 14:00
LZS Kępie Zaleszańskie 1-2 LZS Ździary 5 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 11 kwietnia

Pauza: LZS Kępie Zaleszańskie.
 
LZS Ździary 2-2 Bukowa Jastkowice 11 kwietnia, 16:00
Stal Nowa Dęba 3-1 Orzeł Rudnik nad Sanem 11 kwietnia, 14:00
Strażak Przyszów 2-2 Sokół Kamień 11 kwietnia, 14:00
Słowianin Grębów 1-2 KP Zarzecze 11 kwietnia, 13:00
ŁKS Łowisko 1-5 LZS Turbia 11 kwietnia, 14:00
Rotunda Krzeszów 0-1 Advit Łętownia 11 kwietnia, 14:00
Olimpia Pysznica 2-2 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 11 kwietnia, 14:00
Tłoki Gorzyce 3-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 11 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 19 kwietnia

Pauza: Tłoki Gorzyce.
 
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2-2 Olimpia Pysznica 19 kwietnia, 15:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2-2 Rotunda Krzeszów 19 kwietnia, 16:30
Advit Łętownia 1-1 ŁKS Łowisko 19 kwietnia, 16:00
LZS Turbia 4-1 Słowianin Grębów 19 kwietnia, 15:00
KP Zarzecze 3-2 Strażak Przyszów 19 kwietnia, 15:00
Sokół Kamień 1-2 Stal Nowa Dęba 19 kwietnia, 15:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 1-0 LZS Ździary 19 kwietnia, 15:00
Bukowa Jastkowice 2-0 LZS Kępie Zaleszańskie 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 25-26 kwietnia

Pauza: Bukowa Jastkowice.
 
LZS Kępie Zaleszańskie 3-3 Orzeł Rudnik nad Sanem 26 kwietnia, 15:00
LZS Ździary 0-1 Sokół Kamień 26 kwietnia, 15:00
Stal Nowa Dęba 3-2 KP Zarzecze 25 kwietnia, 16:00
Strażak Przyszów 1-2 LZS Turbia 26 kwietnia, 15:00
Słowianin Grębów 2-0 Advit Łętownia 25 kwietnia, 16:00
w Wydrzy
ŁKS Łowisko 1-2 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 26 kwietnia, 15:00
Rotunda Krzeszów 2-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 26 kwietnia, 15:00
Olimpia Pysznica 1-1 Tłoki Gorzyce 26 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 29 kwietnia

Pauza: Olimpia Pysznica.
 
Tłoki Gorzyce 1-4 Rotunda Krzeszów 29 kwietnia, 17:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 6-2 ŁKS Łowisko 29 kwietnia, 17:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-0 Słowianin Grębów 29 kwietnia, 17:00
Advit Łętownia 3-1 Strażak Przyszów 29 kwietnia, 17:00
LZS Turbia 3-1 Stal Nowa Dęba 29 kwietnia, 17:00
KP Zarzecze 1-1 LZS Ździary 29 kwietnia, 17:00
Sokół Kamień 2-1 LZS Kępie Zaleszańskie 29 kwietnia, 17:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 0-3 Bukowa Jastkowice 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 3 maja

Pauza: Orzeł Rudnik nad Sanem.
 
Bukowa Jastkowice 3-1 Sokół Kamień 3 maja, 16:00
LZS Kępie Zaleszańskie 0-0 KP Zarzecze 3 maja, 16:00
LZS Ździary 1-0 LZS Turbia 3 maja, 16:00
Stal Nowa Dęba 5-2 Advit Łętownia 2 maja, 16:00
Strażak Przyszów 3-2 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 3 maja, 16:00
Słowianin Grębów 0-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2 maja, 16:00
ŁKS Łowisko 1-3 Tłoki Gorzyce 3 maja, 17:00
Rotunda Krzeszów 4-3 Olimpia Pysznica

Kolejka 26 - 9-10 maja

Pauza: Rotunda Krzeszów.
 
Olimpia Pysznica 9-3 ŁKS Łowisko 10 maja, 17:00
Tłoki Gorzyce 2-2 Słowianin Grębów 10 maja, 17:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-3 Strażak Przyszów 10 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-0 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-1 Stal Nowa Dęba 10 maja, 16:00
Advit Łętownia 1-1 LZS Ździary 9 maja, 17:30
LZS Turbia 3-0 LZS Kępie Zaleszańskie 10 maja, 16:00
KP Zarzecze 1-3 Bukowa Jastkowice 10 maja, 16:00
Sokół Kamień 3-2 Orzeł Rudnik nad Sanem 10 maja, 16:00

Kolejka 27 - 16-17 maja

Pauza: Sokół Kamień.
 
Orzeł Rudnik nad Sanem 1-1 KP Zarzecze 17 maja, 17:00
Bukowa Jastkowice 0-4 LZS Turbia 16 maja, 17:00
LZS Kępie Zaleszańskie 5-0 Advit Łętownia 16 maja, 16:00
LZS Ździary 1-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 17 maja, 16:00
Stal Nowa Dęba 3-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 17 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-2 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Strażak Przyszów 1-0 Tłoki Gorzyce 17 maja, 16:00
Słowianin Grębów 2-0 Olimpia Pysznica 17 maja, 16:00
w Turbi
ŁKS Łowisko 2-0 Rotunda Krzeszów 17 maja, 16:00

Kolejka 28 - 20 maja

Pauza: ŁKS Łowisko.
 
Rotunda Krzeszów 0-2 Słowianin Grębów 20 maja, 17:00
Olimpia Pysznica 1-2 Strażak Przyszów 20 maja, 17:00
Tłoki Gorzyce 2-2 Stal Nowa Dęba 20 maja, 17:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2-2 LZS Ździary 20 maja, 17:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-1 LZS Kępie Zaleszańskie 20 maja, 17:00
Advit Łętownia 1-3 Bukowa Jastkowice 20 maja, 17:00
LZS Turbia 6-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 20 maja, 17:00
KP Zarzecze 2-1 Sokół Kamień 20 maja, 17:00

Kolejka 29 - 23-24 maja

Pauza: KP Zarzecze.
 
Sokół Kamień 0-1 LZS Turbia 24 maja, 16:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 0-1 Advit Łętownia 24 maja, 16:00
Bukowa Jastkowice 0-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 24 maja, 16:00
LZS Kępie Zaleszańskie 1-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 24 maja, 16:00
LZS Ździary 2-1 Tłoki Gorzyce 24 maja, 16:00
Stal Nowa Dęba 2-1 Olimpia Pysznica 23 maja, 16:30
Strażak Przyszów 1-1 Rotunda Krzeszów 24 maja, 16:00
Słowianin Grębów 4-1 ŁKS Łowisko 24 maja, 16:00
w Turbi

Kolejka 30 - 30-31 maja

Pauza: Słowianin Grębów.
 
ŁKS Łowisko 0-1 Strażak Przyszów 31 maja, 16:00
Rotunda Krzeszów 0-3 Stal Nowa Dęba 31 maja, 16:00
Olimpia Pysznica 1-1 LZS Ździary 31 maja, 16:00
Tłoki Gorzyce 2-0 LZS Kępie Zaleszańskie 30 maja, 16:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2-2 Bukowa Jastkowice 31 maja, 16:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-0 Orzeł Rudnik nad Sanem 27 maja, 17:00
Advit Łętownia 0-0 Sokół Kamień 31 maja, 16:00
LZS Turbia 6-2 KP Zarzecze 30 maja, 17:00

Kolejka 31 - 6-7 czerwca

Pauza: LZS Turbia.
 
KP Zarzecze 2-1 Advit Łętownia 7 czerwca, 16:00
Sokół Kamień 0-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 7 czerwca, 16:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 3-0 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 6 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 2-1 / w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Bukowa Jastkowice 2-0 Tłoki Gorzyce 7 czerwca, 16:00
LZS Kępie Zaleszańskie 2-2 Olimpia Pysznica 7 czerwca, 16:00
LZS Ździary 1-0 Rotunda Krzeszów 7 czerwca, 16:00
Stal Nowa Dęba 4-2 ŁKS Łowisko 6 czerwca, 16:30
Strażak Przyszów 0-0 Słowianin Grębów 7 czerwca, 16:00

Kolejka 32 - 11 czerwca

Pauza: Strażak Przyszów.
 
Słowianin Grębów 3-0 Stal Nowa Dęba 11 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 0-3 / w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
ŁKS Łowisko 0-3 LZS Ździary 11 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-0 / w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Rotunda Krzeszów 4-0 LZS Kępie Zaleszańskie 11 czerwca, 17:00
Olimpia Pysznica 1-2 Bukowa Jastkowice 11 czerwca, 17:00
Tłoki Gorzyce 2-2 Orzeł Rudnik nad Sanem 11 czerwca, 17:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 7-4 Sokół Kamień 11 czerwca, 17:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 0-0 KP Zarzecze 11 czerwca, 17:00
Advit Łętownia 0-3 LZS Turbia 11 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 13-14 czerwca

Pauza: Advit Łętownia.
 
LZS Turbia 2-1 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
KP Zarzecze 0-1 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 14 czerwca, 17:00
Sokół Kamień 4-1 Tłoki Gorzyce 14 czerwca, 16:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 2-2 Olimpia Pysznica 14 czerwca, 17:00
Bukowa Jastkowice 0-1 Rotunda Krzeszów 14 czerwca, 16:00
LZS Kępie Zaleszańskie 1-3 ŁKS Łowisko
LZS Ździary 1-0 Słowianin Grębów
Stal Nowa Dęba 3-0 Strażak Przyszów 14 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 20-21 czerwca

Pauza: Stal Nowa Dęba.
 
Strażak Przyszów 3-2 LZS Ździary 21 czerwca, 16:00
Słowianin Grębów 2-1 LZS Kępie Zaleszańskie 21 czerwca, 16:00
w Turbi
ŁKS Łowisko 1-4 Bukowa Jastkowice 21 czerwca, 16:00
Rotunda Krzeszów 2-2 Orzeł Rudnik nad Sanem 21 czerwca, 16:00
Olimpia Pysznica 0-2 Sokół Kamień 21 czerwca, 16:00
Tłoki Gorzyce 5-3 KP Zarzecze 20 czerwca, 17:00
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1-1 LZS Turbia 20 czerwca, 17:00
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-0 Advit Łętownia 21 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Stalowa Wola)

IV liga 2008/2009 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Dębica)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Krosno)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Rzeszów)

Klasa A 2008/2009 (Stalowa Wola I)
Klasa A 2008/2009 (Stalowa Wola II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas