[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Baraże o udział w II lidze

REKLAMA
REKLAMA

Finał - 17 czerwca, 20 czerwca
(Losowanie - 13 czerwca 2009, 10:00 - siedziba PZPN)

Polonia/Sparta Świdnica 0-0 Zagłębie Sosnowiec 17 czerwca, 17:00 (2500)
BKS Stal Bielsko-Biała 0-2 Jarota Jarocin 17 czerwca, 17:00 (1000)
Piotr Nieć 74, Maciej Manelski 90
Błękitni Stargard Szczeciński 1-3 Miedź Legnica 17 czerwca, 17:00 (1200)
Robert Gajda 49 - Marcin Garuch 7, Łukasz Zagdański 56, Patryk Musiałowski 62
Goplania Inowrocław 0-2 Czarni Żagań 17 czerwca, 17:00 (2500)
Oskar Kamiński 42, 88
GLKS Nadarzyn 1-1 Hetman Zamość 17 czerwca, 17:00 (500)
Mariusz Bacławski 57 - Kamil Sawa 29
Hutnik Kraków 1-1 Jeziorak Iława 17 czerwca, 17:00 (2000)
Paweł Pyciak 53 - Piotr Dymowski 90
Huragan Morąg 0-2 Okocimski KS Brzesko 17 czerwca, 17:00 (1000)
Łukasz Szczoczarz 80, Tomasz Ogar 82
Stal Rzeszów 1-0 Concordia Piotrków Trybunalski 17 czerwca, 17:00 (2500)
Ireneusz Gryboś 59

Zagłębie Sosnowiec 1-0 Polonia/Sparta Świdnica 20 czerwca, 17:00 (2000)
Krzysztof Myśliwy 42
Jarota Jarocin 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 20 czerwca, 17:00 (1000)
Maciej Manelski 90 - Przemysław Suchowski 23, Marcin Rejmanowski 53
Miedź Legnica 4-3 Błękitni Stargard Szczeciński 20 czerwca, 17:00 (3000)
Marcin Garuch 22, Vojislav Bakrač 42, Łukasz Zagdański 55, Paweł Łodyga 70 - Bartłomiej Zdunek 18, 80, Robert Gajda 83
Czarni Żagań 6-0 Goplania Inowrocław 20 czerwca, 17:00 (2000)
Robert Gaca 7, Paschal Obinna Ekwueme 19, 24, 33, Wojciech Frach 59, Dariusz Piechowiak 66
od 89. minuty w bramce Goplanii stał Łukasz Paczkowski
Hetman Zamość 0-0 GLKS Nadarzyn 20 czerwca, 17:00 (2000)
Jeziorak Iława 1-0 Hutnik Kraków 20 czerwca, 17:00 (2000)
Tomasz Sedlewski 82
Okocimski KS Brzesko 5-0 Huragan Morąg 20 czerwca, 17:00 (600)
Łukasz Szczoczarz 4, 50, 79, Sławomir Jagła 70, Łukasz Popiela 75
Concordia Piotrków Trybunalski 1-3 Stal Rzeszów 20 czerwca, 17:00 (700)
Hubert Górski 34 (k) - Ireneusz Gryboś 45 (k), 76, Emmanuel Samson Udoudo 85

II liga 2008/2009 (wschodnia)
II liga 2008/2009 (zachodnia)

III liga 2008/2009 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2008/2009 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2008/2009 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2008/2009 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2008/2009 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2008/2009 (opolsko-śląska)
III liga 2008/2009 (podlasko-warmińsko-mazurska)
III liga 2008/2009 (pomorsko-zachodniopomorska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas