[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2008/2009, grupa: opolsko-śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Radzionków 30 72 23 3 4 66-17 12 2 1 38-7 11 1 3 28-10
2.  BKS Stal Bielsko-Biała 30 64 18 10 2 55-19 11 4 0 35-7 7 6 2 20-12
3.  LZS Leśnica 30 55 16 7 7 44-26 6 5 4 23-13 10 2 3 21-13
4.  Ruch Zdzieszowice 30 49 14 7 9 55-29 10 3 2 31-9 4 4 7 24-20
5.  Walka Makoszowy (Zabrze) 30 45 12 9 9 36-31 9 2 4 24-13 3 7 5 12-18
6.  Orzeł Babienica/Psary 30 44 13 5 12 44-31 8 2 5 28-14 5 3 7 16-17
7.  Rozwój Katowice 30 43 12 7 11 42-33 7 4 4 25-15 5 3 7 17-18
8.  Beskid Skoczów 30 41 10 11 9 31-31 3 6 6 15-17 7 5 3 16-14
9.  Energetyk ROW Rybnik 30 40 11 7 12 48-41 5 5 5 23-17 6 2 7 25-24
10.  Pniówek Pawłowice Śląskie 30 39 10 9 11 46-39 6 4 5 26-20 4 5 6 20-19
11.  KS Krasiejów 30 38 11 5 14 35-40 6 2 7 18-21 5 3 7 17-19
12.  Victoria Chróścice 30 37 9 10 11 35-37 5 4 6 22-19 4 6 5 13-18
13.  Skalnik Gracze 30 32 10 2 18 32-54 6 2 7 16-19 4 0 11 16-35
14.  TOR Dobrzeń Wielki 30 31 8 7 15 27-56 3 5 7 13-21 5 2 8 14-35
15.  Silesius Kotórz Mały 30 20 5 5 20 17-73 4 2 9 10-32 1 3 11 7-41
16.  Koszarawa Żywiec 30 17 5 2 23 13-69 4 1 10 6-29 1 1 13 7-40
LZS Leśnica rozgrywa swoje jesienne mecze w Kędzierzynie-Koźlu (stadion w Sławięcicach).
Koszarawa Żywiec wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Opolski ZPN błędnie zalicza jej dorobek do tabeli, a wiosenne mecze weryfikuje jako walkowery, mimo że Koszarawa rozegrała mniej niż połowę (14 z 30) spotkań.
Beskid Skoczów wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym utrzymał się TOR Dobrzeń Wielki.
Walka Makoszowy wycofała się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ruch Radzionków    1-1 4-0 1-0 4-0 2-0 3-1 0-0 4-1 4-2 2-0 0-1 2-0 4-0 4-1 3-0 
 2 BKS Stal Bielsko-Biała2-0     1-1 1-0 3-0 3-1 1-0 1-1 2-0 1-1 4-0 1-1 5-1 2-0 5-1 3-0* 
 3 LZS Leśnica0-1 0-0     1-1 0-1 1-0 0-1 1-0 1-1 2-0 1-2 3-1 4-1 2-2 5-0 2-2 
 4 Ruch Zdzieszowice2-1 1-1 1-2     2-0 1-0 1-1 2-0 4-0 1-1 2-1 1-2 1-0 7-0 2-0 3-0* 
 5 Walka Makoszowy (Zabrze)0-1 3-0 0-2 2-0     1-1 0-5 0-1 1-0 2-1 1-0 1-1 2-1 1-0 4-0 6-0 
 6 Orzeł Babienica/Psary2-1 0-2 3-0 1-0 1-1     2-3 5-1 2-3 0-1 0-0 3-0 0-1 4-0 3-0 2-1 
 7 Rozwój Katowice0-3 2-2 0-1 4-3 0-0 1-0     0-1 1-4 1-1 1-0 0-0 7-0 1-0 4-0 3-0* 
 8 Beskid Skoczów0-3 0-2 1-1 1-2 1-1 1-2 0-0     1-1 0-0 0-2 2-2 1-0 0-1 5-0 2-0 
 9 Energetyk ROW Rybnik1-3 0-0 0-1 3-2 1-1 1-1 3-0 0-1     0-2 1-1 1-1 6-0 1-3 3-0 2-1 
 10 Pniówek Pawłowice Śląskie0-0 2-4 1-0 1-1 3-3 2-0 2-1 2-3 2-1     0-1 1-2 2-0 7-1 1-1 0-2 
 11 KS Krasiejów1-4 0-3 1-2 1-3 0-1 1-0 2-0 0-1 1-4 2-1     1-1 2-0 1-1 2-0 3-0* 
 12 Victoria Chróścice1-2 0-0 1-3 0-0 0-0 2-4 1-0 0-1 0-1 3-0 3-2     2-5 5-0 1-1 3-0* 
 13 Skalnik Gracze0-2 1-2 0-2 1-4 2-1 0-1 0-1 1-1 3-1 2-1 1-1 2-0     0-1 1-0 2-1 
 14 TOR Dobrzeń Wielki1-2 1-2 0-2 1-1 0-0 0-0 1-1 1-1 2-1 0-5 2-3 0-1 1-0     0-2 3-0* 
 15 Silesius Kotórz Mały0-2 1-0 0-1 0-7 1-0 1-3 1-3 1-1 0-4 1-1 0-4 1-0 0-4 0-2     3-0* 
 16 Koszarawa Żywiec0-3* 0-1 0-3* 2-0 0-3* 0-3* 1-0 0-3* 0-3* 0-3* 1-0 1-0 0-3* 0-3* 1-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 sierpnia, 17:00 (500)
Wojciech Musiał 89 - Paweł Woniakowski 76
Orzeł Babienica/Psary 2-1 Ruch Radzionków 9 sierpnia, 17:00 (800)
Maciej Polis 45, 90 - Piotr Giel 75
Silesius Kotórz Mały 1-0 Victoria Chróścice 9 sierpnia, 17:00 (450)
Kamil Wręczycki 58
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-1 Skalnik Gracze 9 sierpnia, 17:00 (150)
Jacek Wujec 76, Krystian Sosna 90 - Jakub Grodzki 25
KS Krasiejów 2-0 Rozwój Katowice 9 sierpnia, 17:00 (500)
Grzegorz Włoch 1, Paweł Wróblewski 74
Energetyk ROW Rybnik 2-1 Koszarawa Żywiec 9 sierpnia, 17:00 (500)
Adam Procek 66, Roland Buchała 73 - Damian Stolarczyk 90
TOR Dobrzeń Wielki 0-2 LZS Leśnica 9 sierpnia, 15:00 (400)
Piotr Michoń 17, Marcin Lachowski 77
Beskid Skoczów 1-2 Ruch Zdzieszowice 9 sierpnia, 17:00 (500)
Damian Zdolski 51 - Jarosław Wolański 36, Daniel Rychlewicz 42

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Ruch Zdzieszowice 16 sierpnia, 17:00 (250)
Sebastian Wojciechowski 35 - Jarosław Wolański 50
LZS Leśnica 1-0 Beskid Skoczów 16 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Lachowski 76
Koszarawa Żywiec 0-3 TOR Dobrzeń Wielki 16 sierpnia, 17:00
(wo)
odwołany; gospodarze nie zapewnili boiska
Rozwój Katowice 1-4 Energetyk ROW Rybnik 24 września, 16:00 (200)
Przemysław Gałecki 73 (k) - Rafał Mitura 28, Łukasz Żyrkowski 44, Szymon Jary 69, Wojciech Sałek 90 (k)
Skalnik Gracze 1-1 KS Krasiejów 16 sierpnia, 17:00 (200)
Tomasz Szpon 8 - Daniel Kalka 90
Victoria Chróścice 0-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 16 sierpnia, 17:00 (350)
Ruch Radzionków 4-1 Silesius Kotórz Mały 16 sierpnia, 17:00 (450)
Robert Lasek 14, Marcin Kocur 18, 41, Tomasz Stranc 84 - Bartłomiej Kobiera 2
BKS Stal Bielsko-Biała 3-1 Orzeł Babienica/Psary 17 sierpnia, 11:00 (400)
Krystian Papatanasiu 15, Mariusz Gałgan 46, Damian Chmiel 88 - Daniel Wojtasz 45 (k)

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Orzeł Babienica/Psary 0-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 23 sierpnia, 17:00 (500)
Damian Szczęsny 66
Silesius Kotórz Mały 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała 23 sierpnia, 17:00 (200)
Dariusz Rucki 90 (s)
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-1 Ruch Radzionków 23 sierpnia, 17:00 (200)
Sebastian Gielza 72
KS Krasiejów 1-1 Victoria Chróścice 23 sierpnia, 17:00 (450)
Wojciech Burzyński 86 - Łukasz Pilc 29
Energetyk ROW Rybnik 6-0 Skalnik Gracze 23 sierpnia, 17:00 (500)
Roland Buchała 15, 22, Mateusz Szatkowski 25, Grzegorz Dzięgielowski 65, Paweł Krótki 78, Wojciech Sałek 87
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 Rozwój Katowice 23 sierpnia, 17:00 (300)
Damian Kot 77 - Michał Jędrowski 6
Beskid Skoczów 2-0 Koszarawa Żywiec 23 sierpnia, 17:00 (300)
Wojciech Padło 85, Mateusz Mzyk 88
Ruch Zdzieszowice 1-2 LZS Leśnica 23 sierpnia, 17:00 (1500)
Mariusz Kapłon 53 - Tomasz Lisiński 28, Marcin Lachowski 83

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 LZS Leśnica 30 sierpnia, 17:00 (400)
Piotr Dudek 45
Koszarawa Żywiec 2-0 Ruch Zdzieszowice 30 sierpnia, 16:30 (300)
Pavol Húšťava 25, Tomasz Janik 85
Rozwój Katowice 0-1 Beskid Skoczów 30 sierpnia, 11:00 (300)
Tomasz Gredka 54
Skalnik Gracze 0-1 TOR Dobrzeń Wielki 30 sierpnia, 17:00 (150)
Radosław Bella 4
Victoria Chróścice 0-1 Energetyk ROW Rybnik 30 sierpnia, 17:00 (300)
Grzegorz Dzięgielowski 33
Ruch Radzionków 2-0 KS Krasiejów 30 sierpnia, 17:00 (400)
Tomasz Rzepka 37, Marcin Kowalski 84
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 31 sierpnia, 11:00 (400)
Damian Chmiel 64, Krystian Papatanasiu 81, Bartosz Wojtków 86
Orzeł Babienica/Psary 3-0 Silesius Kotórz Mały 30 sierpnia, 17:00 (400)
Bartosz Polis 28, 70, Marek Kasprzyk 57

Kolejka 5 - 6-7 września

Silesius Kotórz Mały 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 6 września, 16:00 (100)
Marek Owsiak 67 - Paweł Woniakowski 47
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-1 Orzeł Babienica/Psary 6 września, 17:00 (200)
Michał Gruchalski 32 - Daniel Wojtasz 45 (k)
KS Krasiejów 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała 6 września, 16:00 (400)
Mariusz Gałgan 7, Krystian Papatanasiu 80, Wojciech Musiał 90
Energetyk ROW Rybnik 1-3 Ruch Radzionków 6 września, 16:00 (1500)
Rafał Mitura 80 - Sebastian Gielza 70, 76, Marek Suker 85
Beskid Skoczów 1-0 Skalnik Gracze 6 września, 16:30 (200)
Dawid Kiełczewski 62
Ruch Zdzieszowice 1-1 Rozwój Katowice 6 września, 17:00 (600)
Mariusz Kapłon 13 (k) - Marcin Polarz 25
LZS Leśnica 2-2 Koszarawa Żywiec 6 września, 16:00 (150)
Marcin Lachowski 67, 74 - Damian Gacki 58, Dariusz Kapera 76
Victoria Chróścice 5-0 TOR Dobrzeń Wielki 6 września, 16:00 (800)
Mateusz Mika 2, Damian Polok 32, Radosław Dembiński 33, Rafał Samborski 69, Paweł Jędrzejewski 88

Kolejka 6 - 13-14 września

Pniówek Pawłowice Śląskie 0-2 Koszarawa Żywiec 13 września, 16:30 (150)
Damian Stolarczyk 51, Piotr Pindel 77
Rozwój Katowice 0-1 LZS Leśnica 13 września, 16:00 (300)
Przemysław Gałecki 74 (s)
Skalnik Gracze 1-4 Ruch Zdzieszowice 14 września, 16:00 (200)
Tomasz Jaworski 68 - Daniel Rychlewicz 34, Tomasz Damrat 44, Mariusz Kapłon 75 (k), Rafał Czarnecki 77
Victoria Chróścice 0-1 Beskid Skoczów 14 września, 16:00 (300)
Mateusz Mzyk 57
Ruch Radzionków 4-0 TOR Dobrzeń Wielki 13 września, 16:00 (400)
Piotr Giel 39, Piotr Mazur 41, Marek Suker 73, Marcin Kocur 85 (k)
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Energetyk ROW Rybnik 13 września, 11:00 (1000)
Wojciech Musiał 84, Mariusz Gałgan 90
Orzeł Babienica/Psary 0-0 KS Krasiejów 13 września, 16:00 (200)
Silesius Kotórz Mały 1-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 13 września, 16:00 (100)
Tomasz Kaleta 66

Kolejka 7 - 20-21 września

Walka Makoszowy (Zabrze) 2-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 20 września, 16:00 (100)
Łukasz Gad 8 (k), 55 (k) - Damian Szczęsny 19
KS Krasiejów 2-0 Silesius Kotórz Mały 20 września, 16:00 (450)
Przemysław Czajkowski 49, Grzegorz Włoch 87
Energetyk ROW Rybnik 1-1 Orzeł Babienica/Psary 20 września, 16:00 (800)
Wojciech Sałek 90 - Maciej Polis 45
TOR Dobrzeń Wielki 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 21 września, 16:00 (250)
Damian Kot 31 - Mariusz Gałgan 51, Damian Chmiel 53
Beskid Skoczów 0-3 Ruch Radzionków 20 września, 11:00 (200)
Sebastian Gielza 17, 72, Piotr Giel 69
Ruch Zdzieszowice 1-2 Victoria Chróścice 20 września, 16:00 (450)
Przemyslaw Bella 77 - Michał Dyka 22, Mateusz Mika 32
LZS Leśnica 4-1 Skalnik Gracze 20 września, 16:00 (150)
Michał Bachor 20, Denis Sotor 22, Marcin Lachowski 36, Grzegorz Chojnowski 43 - Jakub Syldorf 90
Koszarawa Żywiec 1-0 Rozwój Katowice 20 września, 16:00 (350)
Damian Stolarczyk 49

Kolejka 8 - 27-28 września

Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 Rozwój Katowice 27 września, 16:00 (500)
Damian Szczęsny 10, Jarosław Bujok 62 - Łukasz Janczarek 58
Skalnik Gracze 2-1 Koszarawa Żywiec 27 września, 16:00 (120)
Zygmunt Bąk 52, Tomasz Jaworski 90 - Artur Cybulski 75
Victoria Chróścice 1-3 LZS Leśnica 27 września, 16:00 (350)
Paweł Jędrzejewski 89 - Marcin Lachowski 24, 58, 69
Ruch Radzionków 1-0 Ruch Zdzieszowice 27 września, 16:00 (400)
Tomasz Stranc 17
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Beskid Skoczów 28 września, 15:00 (300)
Damian Baron 41 - Arkadiusz Ihas 90
boisko Rekordu
Orzeł Babienica/Psary 4-0 TOR Dobrzeń Wielki 27 września, 16:00 (400)
Marek Kasprzyk 55, Bartosz Polis 60, 82, Daniel Wojtasz 68
Silesius Kotórz Mały 0-4 Energetyk ROW Rybnik 27 września, 16:00 (100)
Wojciech Sałek 40, Roland Buchała 48, Rafał Mitura 55, Łukasz Żyrkowski 77
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-0 KS Krasiejów 27 września, 16:00 (150)
Łukasz Gad 39 (k)

Kolejka 9 - 4-5 października

KS Krasiejów 2-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 4 października, 15:00 (350)
Grzegorz Włoch 3, 74 - Jarosław Bujok 60
Energetyk ROW Rybnik 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 5 października, 15:00 (500)
Paweł Krótki 66 - Krzysztof Kruczek 67
TOR Dobrzeń Wielki 0-2 Silesius Kotórz Mały 4 października, 15:00 (200)
Maciej Miga 79, Bartłomiej Gonciarz 82
Beskid Skoczów 1-2 Orzeł Babienica/Psary 4 października, 11:00 (200)
Robert Tkocz 12 (k) - Bartosz Polis 1, Daniel Wojtasz 34
Ruch Zdzieszowice 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 4 października, 15:00 (600)
Mariusz Kapłon 44 - Michał Matejko 66
LZS Leśnica 0-1 Ruch Radzionków 4 października, 15:00 (700)
Sebastian Gielza 48
Koszarawa Żywiec 1-0 Victoria Chróścice 4 października, 15:00 (300)
Damian Stolarczyk 68
Rozwój Katowice 7-0 Skalnik Gracze 4 października, 11:00 (150)
Przemysław Gałecki 8, 82, Dawid Colik 35, Tomasz Waniek 41, 48, Łukasz Janczarek 61, Michał Brzozowski 74

Kolejka 10 - 11-12 października

Pniówek Pawłowice Śląskie 2-0 Skalnik Gracze 11 października, 16:00 (300)
Piotr Dudek 15, Jarosław Bujok 74
Victoria Chróścice 1-0 Rozwój Katowice 11 października, 15:00 (200)
Łukasz Sudoł 30 (s)
Ruch Radzionków 3-0 Koszarawa Żywiec 11 października, 15:00 (500)
Sebastian Gielza 66, 69, Tomasz Stranc 71
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 LZS Leśnica 12 października, 15:00 (350)
Mariusz Gałgan 86 - Marek Kotysz 14
Orzeł Babienica/Psary 1-0 Ruch Zdzieszowice 11 października, 11:00 (200)
Bartosz Polis 74
Silesius Kotórz Mały 1-1 Beskid Skoczów 11 października, 15:00 (300)
Kamil Wręczycki 70 - Damian Zdolski 22
żółtą kartką ukarany także rezerwowy Silesiusa - Michał Drążek
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 11 października, 15:00 (150)
Krystian Sosna 63
KS Krasiejów 1-4 Energetyk ROW Rybnik 11 października, 14:00 (300)
Karol Bortnik 78 (k) - Łukasz Żyrkowski 17, 34, Roland Buchała 45, 84

Kolejka 11 - 18-19 października

Energetyk ROW Rybnik 0-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 18 października, 15:00 (250)
Piotr Dudek 10, Dawid Stramski 90
TOR Dobrzeń Wielki 2-3 KS Krasiejów 18 października, 15:00 (250)
Krzysztof Niedworok 15, Radosław Szypuła 35 - Marcin Klaczka 47, Grzegorz Włoch 80, 82
Beskid Skoczów 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 18 października, 11:00 (300)
Mateusz Mzyk 66 - Andrzej Buchcik 71
Ruch Zdzieszowice 2-0 Silesius Kotórz Mały 18 października, 15:00 (700)
Leszek Juszczak 50, Daniel Rychlewicz 70
LZS Leśnica 1-0 Orzeł Babienica/Psary 18 października, 15:00 (200)
Marcin Lachowski 77
Koszarawa Żywiec 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 18 października, 15:00 (300)
Adam Kozielski 56
Rozwój Katowice 0-3 Ruch Radzionków 18 października, 15:00 (400)
Adam Kompała 23, 45, Marcin Kocur 43
Skalnik Gracze 2-0 Victoria Chróścice 19 października, 15:00 (150)
Radosław Maciejewski 69, 72

Kolejka 12 - 25 października

Pniówek Pawłowice Śląskie 1-2 Victoria Chróścice 25 października, 13:00 (250)
Piotr Maroszek 85 - Roman Kupczyk 78, Mateusz Mika 88 (k)
Ruch Radzionków 2-0 Skalnik Gracze 25 października, 13:00 (400)
Marcin Kocur 65, Karol Kajda 90
BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Rozwój Katowice 25 października, 14:00 (200)
Damian Chmiel 83
Orzeł Babienica/Psary 2-1 Koszarawa Żywiec 25 października, 15:00 (400)
Arkadiusz Świder 85, Bartosz Polis 90 (k) - Pavol Húšťava 59
Silesius Kotórz Mały 0-1 LZS Leśnica 25 października, 13:00 (250)
Marek Kotysz 74
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-0 Ruch Zdzieszowice 25 października, 14:30 (400)
Andrzej Buchcik 40, Łukasz Stawowy 52
KS Krasiejów 0-1 Beskid Skoczów 25 października, 15:00 (200)
Robert Tkocz 23
Energetyk ROW Rybnik 1-3 TOR Dobrzeń Wielki 25 października, 13:00 (300)
Rafał Mitura 45 - Łukasz Kotala 16, Filip Sikorski 63, 87

Kolejka 13 - 8-9 listopada

TOR Dobrzeń Wielki 0-5 Pniówek Pawłowice Śląskie 8 listopada, 11:00 (200)
Arkadiusz Przybyła 22, Sebastian Wojciechowski 29, Piotr Dudek 35, Marek Mazur 75, 90
Beskid Skoczów 1-1 Energetyk ROW Rybnik 8 listopada, 11:00 (300)
Damian Zdolski 22 - Grzegorz Dzięgielowski 7
Ruch Zdzieszowice 2-1 KS Krasiejów 8 listopada, 13:00 (600)
Tomasz Damrat 43, Grzegorz Zmuda 87 - Daniel Rychlewicz 35 (s)
LZS Leśnica 0-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 8 listopada, 13:00 (150)
Łukasz Gad 75 (k)
Koszarawa Żywiec 1-1 Silesius Kotórz Mały 8 listopada, 13:00 (250)
Artur Cybulski 25 - Krzysztof Zgardziński 84
Rozwój Katowice 1-0 Orzeł Babienica/Psary 8 listopada, 14:00 (200)
Przemysław Gałecki 25 (k)
Skalnik Gracze 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 8 listopada, 11:00
Zygmunt Bąk 76 - Adam Kozielski 45, Marcin Rejmanowski 63
Victoria Chróścice 1-2 Ruch Radzionków 8 listopada, 13:00 (200)
Mateusz Mika 41 (k) - Sebastian Gielza 26 (k), 36

Kolejka 14 - 11 listopada

Pniówek Pawłowice Śląskie 0-0 Ruch Radzionków 11 listopada, 13:00 (300)
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Victoria Chróścice 11 listopada, 13:00 (300)
Damian Chmiel 56 - Sebastian Sarzała 72
Orzeł Babienica/Psary 0-1 Skalnik Gracze 11 listopada, 13:00 (300)
Grzegorz Paciorek 58
Silesius Kotórz Mały 1-3 Rozwój Katowice 11 listopada, 13:00 (100)
Kamil Kowalczyk 74 - Michał Jędrowski 20, 60, Łukasz Janczarek 52
Walka Makoszowy (Zabrze) 6-0 Koszarawa Żywiec 11 listopada, 13:00 (400)
Adrian Kozieł 31, Łukasz Stawowy 45, Dariusz Rucki 63, Michał Gruchalski 80, Jarosław Dolny 88, Radosław Kruk 90
KS Krasiejów 1-2 LZS Leśnica 11 listopada, 13:00 (400)
Dawid Dziambor 69 - Krystian Golec 7, Tomasz Lisiński 71
Energetyk ROW Rybnik 3-2 Ruch Zdzieszowice 11 listopada, 13:00 (250)
Tomasz Kuś 36, Piotr Pacholski 52, Mateusz Szatkowski 73 - Jarosław Wolański 23, Mariusz Kapłon 63 (k)
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 Beskid Skoczów 11 listopada, 13:00 (200)
Damian Kot 42 (k) - Adam Malik 5 (s)

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Beskid Skoczów 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 30 października, 13:00 (300)
Ruch Zdzieszowice 7-0 TOR Dobrzeń Wielki 15 listopada, 13:00 (700)
Sebastian Polak 48, Leszek Juszczak 52, 63, Tomasz Damrat 65, Wojciech Ścisło 82, 84, Łukasz Damrat 89
LZS Leśnica 1-1 Energetyk ROW Rybnik 15 listopada, 13:00 (300)
Dominik Franek 65 - Mateusz Szatkowski 6
Koszarawa Żywiec 1-0 KS Krasiejów 15 listopada, 13:00 (200)
Damian Gacki 27
Rozwój Katowice 0-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 15 listopada, 14:00 (200)
Skalnik Gracze 1-0 Silesius Kotórz Mały 15 listopada, 13:00 (100)
Zygmunt Bąk 4
Victoria Chróścice 2-4 Orzeł Babienica/Psary 15 listopada, 13:00 (400)
Paweł Jędrzejewski 21, 37 - Daniel Wojtasz 26, Dawid Mosler 34, Bartosz Polis 65, 73
Ruch Radzionków 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 15 listopada, 13:00 (950)
Sebastian Gielza 13 (k) - Przemysław Suchowski 28

Kolejka 16 - 22 kwietnia

Pniówek Pawłowice Śląskie 2-4 BKS Stal Bielsko-Biała 22 kwietnia, 17:00
Wojciech Sałek 35, 82 - Wojciech Musiał 13, Marek Profic 25, Marcin Rejmanowski 37, Michał Matejko 75
Ruch Radzionków 2-0 Orzeł Babienica/Psary 22 kwietnia, 17:00 (600)
Sebastian Gielza 41, Marcin Kocur 81
Victoria Chróścice 1-1 Silesius Kotórz Mały 22 kwietnia, 17:00 (300)
Damian Polok 78 - Michał Białoskórski 45 (k)
Skalnik Gracze 2-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 22 kwietnia, 17:00 (250)
Tomasz Jaworski 30, Andrzej Buchcik 68 (s) - Łukasz Stawowy 9
Rozwój Katowice 1-0 KS Krasiejów 22 kwietnia, 17:30 (300)
Marcin Kuzak 65
LZS Leśnica 2-2 TOR Dobrzeń Wielki 22 kwietnia, 17:00 (300)
Stanisław Wróbel 30, Michał Bachor 89 - Damian Kot 3, Przemysław Czajkowski 70
po meczu żółtą kartką został ukarany także zawodnik gospodarzy - Tomasz Lisiński
Ruch Zdzieszowice 2-0 Beskid Skoczów 22 kwietnia, 17:00 (300)
Tomasz Damrat 70, Wojciech Ścisło 90
Koszarawa Żywiec 0-3 Energetyk ROW Rybnik
(wo)

Kolejka 17 - 21-22 marca

Ruch Zdzieszowice 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 21 marca, 14:00 (1000)
Jarosław Wolański 45 - Damian Szczęsny 48
Beskid Skoczów 1-1 LZS Leśnica 21 marca, 14:00 (300)
Robert Tkocz 30 - Michał Bachor 48
Energetyk ROW Rybnik 3-0 Rozwój Katowice 21 marca, 14:00 (450)
Paweł Krótki 67, Grzegorz Piełka 85, Roland Buchała 88
KS Krasiejów 2-0 Skalnik Gracze 21 marca, 14:00 (400)
Artur Cybulski 33, Grzegorz Włoch 50
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-1 Victoria Chróścice 21 marca, 14:00 (250)
Łukasz Stawowy 38 - Łukasz Pilc 54
Silesius Kotórz Mały 0-2 Ruch Radzionków 21 marca, 14:00 (300)
Sebastian Gielza 47 (k), Marcin Kocur 71
Orzeł Babienica/Psary 0-2 BKS Stal Bielsko-Biała 21 marca, 14:00 (300)
Bartosz Wojtków 46, 59
TOR Dobrzeń Wielki 3-0 Koszarawa Żywiec
(wo)

Kolejka 18 - 28-29 marca

Pniówek Pawłowice Śląskie 2-0 Orzeł Babienica/Psary 28 marca, 14:00 (300)
Karol Goik 11, Piotr Dudek 74
BKS Stal Bielsko-Biała 5-1 Silesius Kotórz Mały 28 marca, 12:00 (300)
Bartosz Wojtków 12, Marcin Rejmanowski 37, 47, 62, Damian Zdolski 60 - Tomasz Kaleta 3
Ruch Radzionków 4-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 28 marca, 14:00 (700)
Sebastian Gielza 17, Piotr Giel 35, Tomasz Rzepka 57, Marcin Kocur 90
Victoria Chróścice 3-2 KS Krasiejów 28 marca, 14:00 (300)
Mateusz Mika 27 (k), Denis Greinert 30, Łukasz Pilc 63 - Przemysław Konik 70 (k), Dawid Dziambor 85
Skalnik Gracze 3-1 Energetyk ROW Rybnik 28 marca, 14:00 (300)
Ireneusz Gortowski 2, 88, Tomasz Jaworski 49 - Rafał Mitura 13
Rozwój Katowice 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 28 marca, 14:00 (300)
Krzysztof Michalski 12
LZS Leśnica 1-1 Ruch Zdzieszowice 28 marca, 14:00 (1000)
Jarosław Łysoń 75 - Łukasz Damrat 66
Koszarawa Żywiec 0-3 Beskid Skoczów
(wo)

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

LZS Leśnica 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 4 kwietnia, 16:00 (600)
Dominik Franek 62, Paweł Woniakowski 69 (s)
Beskid Skoczów 0-0 Rozwój Katowice 4 kwietnia, 16:00 (300)
TOR Dobrzeń Wielki 1-0 Skalnik Gracze 4 kwietnia, 16:00 (400)
Przemysław Czajkowski 35
Energetyk ROW Rybnik 1-1 Victoria Chróścice 4 kwietnia, 16:00 (600)
Michał Dyka 23 (s) - Łukasz Spórna 9
KS Krasiejów 1-4 Ruch Radzionków 4 kwietnia, 16:00 (400)
Artur Cybulski 60 - Piotr Giel 34, Sebastian Gielza 57, Marcin Kocur 73, Marek Kubisz 75
Walka Makoszowy (Zabrze) 3-0 BKS Stal Bielsko-Biała 4 kwietnia, 16:00 (300)
Jarosław Dolny 44, 63, Krystian Sosna 52
Silesius Kotórz Mały 1-3 Orzeł Babienica/Psary 4 kwietnia, 16:00 (200)
Adrian Czernik 49 - Szymon Przystalski 29, Bartosz Polis 43, Rafał Wawrzyńczok 61
Ruch Zdzieszowice 3-0 Koszarawa Żywiec
(wo)

Kolejka 20 - 11 kwietnia

TOR Dobrzeń Wielki 0-1 Victoria Chróścice 13 kwietnia, 15:00 (1100)
Tadeusz Tyc 86
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Silesius Kotórz Mały 11 kwietnia, 11:00 (400)
Wojciech Sałek 8 - Grzegorz Kielanowski 13
Orzeł Babienica/Psary 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 11 kwietnia, 13:00 (500)
Maciej Polis 30 - Damian Stemplewski 63
BKS Stal Bielsko-Biała 4-0 KS Krasiejów 11 kwietnia, 13:00
Damian Zdolski 5, Marcin Rejmanowski 50, Mariusz Gałgan 74, 75
Ruch Radzionków 4-1 Energetyk ROW Rybnik 8 kwietnia, 16:30 (1000)
Piotr Giel 4, 51, Adam Kompała 21, Paweł Giel 85 - Wojciech Dudek 80
Skalnik Gracze 1-1 Beskid Skoczów 11 kwietnia, 11:00 (200)
Tomasz Jaworski 40 - Krzysztof Bilski 37 (s)
Rozwój Katowice 4-3 Ruch Zdzieszowice 8 kwietnia, 17:00 (300)
Rafał Lis 19, 51, Marcin Kuzak 20, Łukasz Maciongowski 77 - Łukasz Damrat 5, Daniel Rychlewicz 42, Rafał Czarnecki 85
Koszarawa Żywiec 0-3 LZS Leśnica
(wo)

Kolejka 21 - 18 kwietnia

LZS Leśnica 0-1 Rozwój Katowice 18 kwietnia, 16:00 (500)
Przemysław Gałecki 53
Ruch Zdzieszowice 1-0 Skalnik Gracze 18 kwietnia, 16:00 (400)
Mariusz Kapłon 3 (k)
Beskid Skoczów 2-2 Victoria Chróścice 18 kwietnia, 16:00 (400)
Robert Tkocz 34, Mirosław Łacek 74 - Sebastian Sarzała 14, Denis Greinert 22
TOR Dobrzeń Wielki 1-2 Ruch Radzionków 18 kwietnia, 16:00 (300)
Przemysław Czajkowski 90 - Tomasz Stranc 75, Sebastian Gielza 79
Energetyk ROW Rybnik 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 18 kwietnia, 16:00 (500)
KS Krasiejów 1-0 Orzeł Babienica/Psary 18 kwietnia, 16:00 (400)
Tomasz Begar 90
Walka Makoszowy (Zabrze) 4-0 Silesius Kotórz Mały 18 kwietnia, 16:00 (100)
Rafał Hajok 14, Dariusz Rucki 30, Łukasz Stawowy 35, Jarosław Dolny 51
Koszarawa Żywiec 0-3 Pniówek Pawłowice Śląskie
(wo)

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Pniówek Pawłowice Śląskie 3-3 Walka Makoszowy (Zabrze) 25 kwietnia, 16:00 (300)
Wojciech Sałek 26, Kamil Ozimina 42, Damian Szczęsny 73 - Jarosław Dolny 54, Łukasz Stawowy 89, Łukasz Gad 90 (k)
Silesius Kotórz Mały 0-4 KS Krasiejów 25 kwietnia, 16:00 (300)
Paweł Grabowiecki 58, Grzegorz Włoch 64, 86, Bartosz Kowalczyk 90
Orzeł Babienica/Psary 2-3 Energetyk ROW Rybnik 25 kwietnia, 16:00 (300)
Henryk Sobala 80, Rafał Wawrzyńczok 86 - Paweł Krzysztoporski 26 (k), Roland Buchała 57, Grzegorz Piełka 71
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 TOR Dobrzeń Wielki 25 kwietnia, 11:00 (200)
Marcin Rejmanowski 24, Mariusz Gałgan 89
Ruch Radzionków 0-0 Beskid Skoczów 25 kwietnia, 16:00 (800)
Victoria Chróścice 0-0 Ruch Zdzieszowice 25 kwietnia, 16:00 (200)
Skalnik Gracze 0-2 LZS Leśnica 25 kwietnia, 16:00 (300)
Stanisław Wróbel 18, Marcin Lachowski 76
Rozwój Katowice 3-0 Koszarawa Żywiec
(wo)

Kolejka 23 - 1 maja

Rozwój Katowice 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 maja, 17:00 (300)
Marcin Kuzak 66 - Paweł Woniakowski 75
LZS Leśnica 3-1 Victoria Chróścice 1 maja, 17:00 (600)
Dominik Franek 14, Stanisław Wróbel 65, 83 - Mateusz Mika 44 (k)
Ruch Zdzieszowice 2-1 Ruch Radzionków 1 maja, 17:00 (1200)
Tomasz Damrat 59, Grzegorz Białek 65 - Marcin Kowalski 29
Beskid Skoczów 0-2 BKS Stal Bielsko-Biała 1 maja, 11:00 (350)
Przemysław Suchowski 6, Wojciech Musiał 73
TOR Dobrzeń Wielki 0-0 Orzeł Babienica/Psary 1 maja, 17:00 (300)
Energetyk ROW Rybnik 3-0 Silesius Kotórz Mały 1 maja, 17:00 (400)
Paweł Krótki 81, Roland Buchała 87, 90
KS Krasiejów 0-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 1 maja, 17:00 (300)
Michał Gruchalski 90
Koszarawa Żywiec 0-3 Skalnik Gracze
(wo)

Kolejka 24 - 5 maja

Pniówek Pawłowice Śląskie 0-1 KS Krasiejów 5 maja, 18:00 (200)
Mateusz Pinkawa 64
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-0 Energetyk ROW Rybnik 5 maja, 18:00 (200)
Łukasz Stawowy 6
Silesius Kotórz Mały 0-2 TOR Dobrzeń Wielki 5 maja, 18:00 (200)
Przemysław Czajkowski 9, Radosław Szypuła 90
Orzeł Babienica/Psary 5-1 Beskid Skoczów 5 maja, 18:00 (200)
Mateusz Janusz 17, Bartosz Polis 60, 68, 73, Henryk Sobala 71 (k) - Wojciech Padło 62
BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Ruch Zdzieszowice 5 maja, 18:00 (300)
Wojciech Musiał 28
Ruch Radzionków 4-0 LZS Leśnica 5 maja, 18:00 (500)
Marek Suker 68, 90, Adrian Mielec 71, 88
Skalnik Gracze 0-1 Rozwój Katowice 5 maja, 18:00 (100)
Dawid Gajewski 2
Victoria Chróścice 3-0 Koszarawa Żywiec
(wo)

Kolejka 25 - 9-10 maja

Skalnik Gracze 2-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 maja, 17:00 (150)
Dawid Byrski 6, 12 - Marcin Mazurek 90
Rozwój Katowice 0-0 Victoria Chróścice 9 maja, 17:00 (400)
LZS Leśnica 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 9 maja, 13:00 (200)
Ruch Zdzieszowice 1-0 Orzeł Babienica/Psary 9 maja, 17:00 (1100)
Daniel Rychlewicz 73 (k)
Beskid Skoczów 5-0 Silesius Kotórz Mały 9 maja, 17:00 (100)
Mateusz Mzyk 15, 57, Tomasz Gredka 48, Arkadiusz Ihas 55, 76
TOR Dobrzeń Wielki 0-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 9 maja, 17:00 (100)
Energetyk ROW Rybnik 1-1 KS Krasiejów 9 maja, 17:00 (500)
Tomasz Kuś 31 - Dawid Janoszka 25
Koszarawa Żywiec 0-3 Ruch Radzionków
(wo)

Kolejka 26 - 16-17 maja

Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 Energetyk ROW Rybnik 16 maja, 17:00 (300)
Piotr Dudek 32, Paweł Woniakowski 77 - Paweł Krzysztoporski 80
KS Krasiejów 1-1 TOR Dobrzeń Wielki 16 maja, 17:00 (250)
Artur Cybulski 82 - Przemysław Czajkowski 28
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-1 Beskid Skoczów 16 maja, 17:00 (50)
Tomasz Gredka 82
Silesius Kotórz Mały 0-7 Ruch Zdzieszowice 16 maja, 17:00 (300)
Mariusz Kapłon 8, Łukasz Damrat 15, Tomasz Damrat 21, 84, Daniel Rychlewicz 58, Wojciech Ścisło 69 (k), Grzegorz Białek 89
Orzeł Babienica/Psary 3-0 LZS Leśnica 16 maja, 17:00 (250)
Bartosz Polis 30, Arkadiusz Świder 38, Rafał Wawrzyńczok 70 (k)
Ruch Radzionków 3-1 Rozwój Katowice 16 maja, 17:00 (500)
Tomasz Stranc 49 (k), Adrian Mielec 56, Piotr Giel 59 - Przemysław Gałecki 21
żółtą kartką ukarany także trener Rozwoju - Damian Galeja
Victoria Chróścice 2-5 Skalnik Gracze 16 maja, 17:00 (500)
Mateusz Mika 45, Tadeusz Tyc 65 - Tomasz Jaworski 15, Mateusz Płaza 18, Jakub Kulej 39, Marcin Worek 52, Radosław Dembiński 74
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 Koszarawa Żywiec
(wo)

Kolejka 27 - 23-24 maja

Victoria Chróścice 3-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 23 maja, 17:00 (250)
Łukasz Dzierżęga 5, Mateusz Mika 62, Łukasz Spórna 90
Skalnik Gracze 0-2 Ruch Radzionków 23 maja, 17:00 (300)
Piotr Giel 25, Adrian Mielec 66
Rozwój Katowice 2-2 BKS Stal Bielsko-Biała 23 maja, 17:00 (300)
Krzysztof Michalski 6, Marcin Kuzak 27 - Krystian Papatanasiu 3, Damian Zdolski 57
LZS Leśnica 5-0 Silesius Kotórz Mały 23 maja, 13:00 (150)
Stanisław Wróbel 26, Grzegorz Chojnowski 54, 67, Paweł Dyczek 56, Robert Rams 85
Ruch Zdzieszowice 2-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 23 maja, 17:00 (500)
Jarosław Wolański 70, Leszek Juszczak 88
Beskid Skoczów 0-2 KS Krasiejów 23 maja, 17:00 (200)
Dawid Janoszka 70, Paweł Wróblewski 75
TOR Dobrzeń Wielki 2-1 Energetyk ROW Rybnik 23 maja, 17:00 (400)
Przemysław Czajkowski 53, 68 - Roland Buchała 54
Koszarawa Żywiec 0-3 Orzeł Babienica/Psary
(wo)

Kolejka 28 - 30 maja

Pniówek Pawłowice Śląskie 7-1 TOR Dobrzeń Wielki 30 maja, 17:00 (250)
Jarosław Bujok 3, 50 (k), Wojciech Sałek 9, Marcin Mazurek 19, Arkadiusz Przybyła 76, 90, Arkadiusz Taraszkiewicz 84 - Adam Malik 80
Energetyk ROW Rybnik 0-1 Beskid Skoczów 30 maja, 17:00 (100)
Adrian Rzepecki 30
KS Krasiejów 1-3 Ruch Zdzieszowice 30 maja, 17:00 (500)
Przemysław Konik 90 - Tomasz Damrat 17, 20, 65
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-2 LZS Leśnica 30 maja, 17:00 (100)
Stanisław Wróbel 65 (k), 87
Orzeł Babienica/Psary 2-3 Rozwój Katowice 30 maja, 17:00 (300)
Rafał Wawrzyńczok 15 (k), 40 (k) - Przemysław Gałecki 21 (k), Marcin Kuzak 51, Łukasz Maciongowski 54
BKS Stal Bielsko-Biała 5-1 Skalnik Gracze 30 maja, 17:00 (250)
Krystian Papatanasiu 4, Marcin Rejmanowski 22, 30, Bartosz Wojtków 26, Mariusz Gałgan 64 - Tomasz Jaworski 41
Ruch Radzionków 0-1 Victoria Chróścice 30 maja, 17:00 (500)
Mateusz Mika 80 (k)
Silesius Kotórz Mały 3-0 Koszarawa Żywiec
(wo)

Kolejka 29 - 3 czerwca

Ruch Radzionków 4-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 3 czerwca, 18:00 (400)
Marcin Kocur 55, Marcin Dziewulski 68, Marek Suker 69, Adam Kompała 90 - Arkadiusz Przybyła 24, Piotr Dudek 77
Victoria Chróścice 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 3 czerwca, 18:00 (200)
Skalnik Gracze 0-1 Orzeł Babienica/Psary 3 czerwca, 18:00 (150)
Bartosz Polis 74
Rozwój Katowice 4-0 Silesius Kotórz Mały 3 czerwca, 18:00 (200)
Dawid Gajewski 6, Marcin Kuzak 30, Rafał Lis 40, Michał Jędrowski 87
LZS Leśnica 1-2 KS Krasiejów 3 czerwca, 18:00 (150)
Marcin Lachowski 24 - Dawid Dziambor 76, Grzegorz Włoch 81
Ruch Zdzieszowice 4-0 Energetyk ROW Rybnik 3 czerwca, 18:00 (600)
Wojciech Ścisło 1, Mariusz Kapłon 29, Tomasz Damrat 70, Leszek Juszczak 84
Beskid Skoczów 0-1 TOR Dobrzeń Wielki 3 czerwca, 18:00 (150)
Krzysztof Niedworok 9
Koszarawa Żywiec 0-3 Walka Makoszowy (Zabrze)
(wo)

Kolejka 30 - 6 czerwca

Pniówek Pawłowice Śląskie 2-3 Beskid Skoczów 6 czerwca, 17:00 (250)
Marek Mazur 15, Wojciech Sałek 75 - Łukasz Zaremski 22, Marek Mazur 62 (s), Adrian Rzepecki 85
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 Ruch Zdzieszowice 6 czerwca, 17:00 (500)
Filip Sikorski 9 - Mariusz Kapłon 77
Energetyk ROW Rybnik 0-1 LZS Leśnica 6 czerwca, 17:00 (100)
Mariusz Stępień 32
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-5 Rozwój Katowice 6 czerwca, 17:00 (200)
Marcin Kuzak 13, Tomasz Waniek 27, 37, Krzysztof Michalski 75, Dawid Gajewski 83
Silesius Kotórz Mały 0-4 Skalnik Gracze 6 czerwca, 17:00 (100)
Ireneusz Gortowski 37, Marcin Worek 49, 75, Tomasz Jaworski 60
Orzeł Babienica/Psary 3-0 Victoria Chróścice 6 czerwca, 17:00 (250)
Bartosz Polis 35, Maciej Polis 78, Arkadiusz Świder 90
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Ruch Radzionków 6 czerwca, 17:00 (600)
Przemysław Suchowski 25, Michał Matejko 63
KS Krasiejów 3-0 Koszarawa Żywiec
(wo)

Baraże o udział w II lidze

II liga 2008/2009 (zachodnia)

III liga 2008/2009 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2008/2009 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2008/2009 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2008/2009 (opolska)
IV liga 2008/2009 (śląska I)
IV liga 2008/2009 (śląska II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas