[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2008/2009, grupa: dolnośląsko-lubuska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Polkowice 32 80 26 2 4 88-21 14 1 1 41-10 12 1 3 47-11
2.  Polonia/Sparta Świdnica 32 66 20 6 6 64-38 10 4 2 34-15 10 2 4 30-23
3.  Zagłębie II Lubin 32 65 20 5 7 68-26 12 1 3 47-11 8 4 4 21-15 2 3 1 0 1 3-3
4.  Wulkan/MKS Oława 32 65 20 5 7 51-31 11 2 3 25-10 9 3 4 26-21 2 3 1 0 1 3-3
5.  Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 32 60 18 6 8 66-40 9 4 3 28-16 9 2 5 38-24
6.  Chrobry Głogów 32 56 18 2 12 59-39 9 1 6 30-20 9 1 6 29-19
7.  Ilanka Rzepin 32 53 16 5 11 56-43 9 2 5 29-19 7 3 6 27-24
8.  Pogoń Świebodzin 32 48 15 3 14 40-40 7 1 8 19-22 8 2 6 21-18
9.  Promień Żary 32 47 14 5 13 50-46 10 0 6 30-23 4 5 7 20-23
10.  Pogoń Oleśnica 32 46 12 10 10 35-29 6 6 4 20-14 6 4 6 15-15
11.  Orzeł Ząbkowice Śląskie 32 44 13 5 14 57-55 10 4 2 33-18 3 1 12 24-37
12.  Arka Nowa Sól 32 42 12 6 14 56-48 6 3 7 29-23 6 3 7 27-25
13.  Lechia II Zielona Góra 32 39 12 3 17 36-62 7 3 6 20-24 5 0 11 16-38
14.  Unia Kunice (Żary) 32 23 6 5 21 33-84 3 2 11 18-40 3 3 10 15-44
15.  Tęcza Krosno Odrzańskie 32 17 4 5 23 23-75 3 3 10 14-41 1 2 13 9-34
16.  Łucznik Strzelce Krajeńskie 32 11 2 5 25 16-63 1 2 13 8-37 1 3 12 8-26
17.  MKS Oława 32 12 2 6 24 11-69 1 3 12 7-34 1 3 12 4-35
Do rozgrywek dołączono Zagłębie II Lubin po relegacji pierwszego zespołu z rozgrywek Ekstraklasy.
Licencji nie otrzymały Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański i Spójnia Ośno Lubuskie, w związku z czym utrzymały się Łucznik Strzelce Krajeńskie i MKS Oława.
Ilanka Rzepin rozgrywa swoje mecze w Słubicach.
Po rundzie jesiennej drużyna MKS Oława wycofała się z rozgrywek, a klub przejął drużynę Wulkanu Wrocław i występuje pod nazwą MKS Oława.
Zagłębie II Lubin, Lechia II Zielona Góra i Unia Kunice wycofały się po zakończeniu rozgrywek. W związku z tym dodatkowy awans wywalczyły Celuloza Kostrzyn nad Odrą i Polonia Trzebnica.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Górnik Polkowice    3-1 2-3 6-0 3-1 2-0 3-1 2-1 1-0 4-0 4-1 2-0 2-0 3-0 1-0 0-0 3-2 
 2 Polonia/Sparta Świdnica0-0     2-1 1-0 2-1 1-3 3-3 2-1 0-0 0-2 3-1 3-3 4-0 4-0 2-0 2-0 5-0 
 3 Zagłębie II Lubin1-0 1-2     3-0 5-3 1-2 0-0 3-0 5-1 0-1 4-1 3-0 3-0 9-0 4-1 2-0 3-0* 
 4 Wulkan/MKS Oława0-2 1-2 3-0     1-2 1-0 2-0 3-0 1-0 1-0 2-1 0-0 2-1 1-0 4-2 3-0 0-0 
 5 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie1-5 1-1 0-2 1-1     2-1 0-2 1-1 1-1 1-0 2-1 4-1 3-0* 5-0 2-0 1-0 3-0* 
 6 Chrobry Głogów0-4 1-2 0-1 4-0 2-3     x-x 
3-0* 
0-1 3-1 2-2 4-1 2-0 0-1 3-1 2-1 2-1 2-1 
 7 Ilanka Rzepin0-3 1-5 0-1 1-1 1-0 1-1     2-0 4-1 2-0 3-0 1-3 3-0 0-3 5-1 2-0 3-0* 
 8 Pogoń Świebodzin0-5 0-1 1-0 1-2 1-2 2-1 0-2     1-0 1-4 2-1 1-2 0-1 2-1 4-0 3-0 0-0 
 9 Promień Żary2-3 2-3 0-2 0-1 1-5 2-3 2-1 1-0     1-0 3-0 2-1 3-1 3-2 3-1 2-0 3-0* 
 10 Pogoń Oleśnica3-0 0-1 1-1 2-2 0-1 0-3 2-0 0-1 0-0     3-1 2-1 3-0 2-2 1-1 1-0 0-0 
 11 Orzeł Ząbkowice Śląskie2-0 4-1 2-0 1-3 2-2 4-3 1-1 2-3 3-3 0-0     3-2 2-0 3-0 1-0 2-0 1-0 
 12 Arka Nowa Sól0-2 4-2 1-1 0-1 2-3 0-1 0-2 2-2 0-2 0-0 4-3     5-0 6-1 0-2 2-1 3-0* 
 13 Lechia II Zielona Góra0-2 1-0 1-3 0-1 2-1 1-0 5-2 0-4 0-3 3-0 0-5 1-1     1-1 1-0 1-1 3-0* 
 14 Unia Kunice (Żary)2-6 1-2 0-2 1-2 1-4 1-2 1-4 0-2 2-2 0-2 1-1 0-3 1-7     2-0 2-1 3-0* 
 15 Tęcza Krosno Odrzańskie0-5 1-1 1-1 0-7 0-6 1-3 1-3 0-1 0-4 0-1 2-1 0-6 4-0 0-1     1-1 3-0* 
 16 Łucznik Strzelce Krajeńskie0-7 2-3 1-3 0-2 0-3 0-3 0-4 0-1 0-1 0-0 0-3 0-2 2-3 1-1 2-0     0-1 
 17 MKS Oława0-3* 0-3* 0-0 0-3* 1-1 0-3* 1-2 0-3* 2-1 0-3* 0-3* 1-2 1-2 1-2 0-0 0-3*     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Pauza: Arka Nowa Sól.
 
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 MKS Oława 9 sierpnia, 17:00 (600)
Daniel Chęciński 18
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-1 Polonia/Sparta Świdnica 9 sierpnia, 11:00 (350)
Damian Szczepaniak 75 - Dariusz Filipczak 43
Górnik Polkowice 2-0 Lechia II Zielona Góra 9 sierpnia, 19:00 (600)
Wojciech Olszowiak 54, Zbigniew Grzybowski 76
Unia Kunice (Żary) 0-2 Pogoń Świebodzin 9 sierpnia, 14:00 (200)
Radosław Erlich 21, 88
Pogoń Oleśnica 2-0 Ilanka Rzepin 9 sierpnia, 17:00 (300)
Jakub Zmyślony 25, Michał Michalec 34
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 10 sierpnia, 16:05 (400)
Tomasz Przybylski 46 - Michał Antczak 28
Chrobry Głogów 0-1 Zagłębie II Lubin 9 sierpnia, 17:30 (600)
Krystian Getinger 55
od 46. minuty sędziował Piotr Orzechowski (Zielona Góra)
Promień Żary 0-1 Wulkan/MKS Oława 9 sierpnia, 11:00 (450)
Przemysław Stasiak 16

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Pauza: Wulkan/MKS Oława.
 
Zagłębie II Lubin 5-1 Promień Żary 13 sierpnia, 17:00 (80)
Marcin Pietroń 59, 61, Michał Steinke 87, Michał Zapaśnik 89, Michał Chałbiński 90 - Gracjan Arkuszewski 71
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-3 Chrobry Głogów 13 sierpnia, 17:00 (450)
Piotr Palczewski 49, Michał Papuszka 56, Piotr Błauciak 77 (k)
Ilanka Rzepin 5-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 13 sierpnia, 17:00 (200)
Christian Ndubuisi Nnamani 19, Ivan Udarević 45, Artur Rozmus 51, 71, Artur Anioł 89 - Bartosz Siemiński 33 (k)
Pogoń Świebodzin 1-4 Pogoń Oleśnica 10 września, 17:00
Tomasz Cenin 90 - Krzysztof Bezak 3, 51, 55, Michał Michalec 42
przełożony z powodu udziału Pogoni Oleśnica w Pucharze Polski
Polonia/Sparta Świdnica 0-0 Górnik Polkowice 13 sierpnia, 17:00 (800)
MKS Oława 1-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 13 sierpnia, 17:00 (300)
Dawid Lipiński 69 - Arkadiusz Półchłopek 85
Arka Nowa Sól 4-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 września, 17:00 (300)
Radosław Druciak 3, Krzysztof Rośmiarek 11, Gracjan Walter 36, Tomasz Spirzak 51 - Daniel Chęciński 24, Przemysław Madej 44, Paweł Świerzawski 79
przełożony z powodu udziału Orła w Pucharze Polski
Unia Kunice (Żary) 1-7 Lechia II Zielona Góra 13 sierpnia, 17:00 (150)
Jacek Czeremurzyński 90 - Piotr Domagała 28, 87, Marcin Sztonyk 35, Krzysztof Marczak 39, 83, Paweł Mierzwiak 59, Krzysztof Wywiał 67

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

Pauza: Orzeł Ząbkowice Śląskie.
 
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 4-1 Arka Nowa Sól 16 sierpnia, 17:00 (250)
Arkadiusz Półchłopek 5, 66, Arkadiusz Pawlak 25, Damian Szczepaniak 49 - Krzysztof Rośmiarek 86
Górnik Polkowice 3-2 MKS Oława 16 sierpnia, 19:00 (150)
Zbigniew Grzybowski 52 (k), Waldemar Żelasko 79 (s), Wojciech Olszowiak 86 - Łukasz Ochmański 30, Krzysztof Gancarczyk 58
Unia Kunice (Żary) 1-2 Polonia/Sparta Świdnica 16 sierpnia, 14:00 (100)
Jacek Czeremurzyński 45 - Tomasz Urban 15, 24
Pogoń Oleśnica 3-0 Lechia II Zielona Góra 16 sierpnia, 17:00 (100)
Michał Hałapacz 40, Michał Michalec 62, Krzysztof Bezak 73
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-1 Pogoń Świebodzin 16 sierpnia, 17:00 (90)
Radosław Erlich 66
Chrobry Głogów x-x Ilanka Rzepin 16 sierpnia, 17:30 (200)
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 17:30) mecz przerwany w 37. minucie przy stanie 0-0 z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (3 września) kontynuowany od 37. minuty
Promień Żary 2-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 16 sierpnia, 17:00 (100)
Maciej Łazar 4, Artur Chabiniak 13
Wulkan/MKS Oława 3-0 Zagłębie II Lubin 16 sierpnia, 17:00 (150)
Przemysław Stasiak 14, Marcin Mróz 40, 49
Chrobry Głogów 3-0 Ilanka Rzepin 3 września, 17:00 (400)
(wo)
Remigiusz Smolin 90
na boisku 1-0 / w zespole gości zagrali nieuprawnieni zawodnicy / w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 17:30) mecz przerwany w 37. minucie przy stanie 0-0 z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie (3 września, 17:00) kontynuowany od 37. minuty

Kolejka 4 - 20 sierpnia

Pauza: Zagłębie II Lubin.
 
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-2 Wulkan/MKS Oława 20 sierpnia, 17:00 (400)
Marcin Mróz 2, Mateusz Kasprzycki 6
Ilanka Rzepin 4-1 Promień Żary 20 sierpnia, 17:00 (200)
Artur Rozmus 38, 54, Oskar Raćko 43, Krystian Weres 56 - Jarosław Gad 6
Pogoń Świebodzin 2-1 Chrobry Głogów 20 sierpnia, 17:00 (300)
Radosław Erlich 1, Tomasz Cenin 90 - Krystian Kowalski 38
Lechia II Zielona Góra 1-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 20 sierpnia, 17:00 (80)
Krzysztof Wywiał 84
Polonia/Sparta Świdnica 0-2 Pogoń Oleśnica 20 sierpnia, 17:00 (500)
Krzysztof Bezak 48, 71
MKS Oława 1-2 Unia Kunice (Żary) 20 sierpnia, 17:00 (120)
Waldemar Żelasko 70 - Grzegorz Fal 34, Marcin Bełz 54
Arka Nowa Sól 0-2 Górnik Polkowice 20 sierpnia, 17:00 (400)
Zbigniew Grzybowski 48, Tomasz Salamoński 90
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 20 sierpnia, 17:00 (300)
Daniel Chęciński 67, 83 - Tomasz Jaworski 16, Marek Kowalczyk 38 (k)

Kolejka 5 - 23 sierpnia

Pauza: Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie.
 
Górnik Polkowice 4-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 23 sierpnia, 19:00 (200)
Maciej Soboń 51, Zbigniew Grzybowski 62 (k), Marek Opałacz 75, Paweł Kaźmierczak 84 - Tomasz Owczarek 86 (k)
Unia Kunice (Żary) 0-3 Arka Nowa Sól 23 sierpnia, 17:00 (200)
Radosław Druciak 34, Krzysztof Rośmiarek 55, Gracjan Walter 70
Pogoń Oleśnica 0-0 MKS Oława 23 sierpnia, 17:00 (200)
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-1 Polonia/Sparta Świdnica 23 sierpnia, 17:00 (130)
Janusz Bandosz 37 - Tomasz Romaniuk 60
Chrobry Głogów 0-1 Lechia II Zielona Góra 23 sierpnia, 17:30 (500)
Andrzej Charciarek 55
Promień Żary 1-0 Pogoń Świebodzin 23 sierpnia, 11:00 (150)
Artur Dewo 82
Wulkan/MKS Oława 2-0 Ilanka Rzepin 23 sierpnia, 17:00 (200)
Sławomir Kołodziej 80 (k), Przemysław Stasiak 84
Zagłębie II Lubin 2-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 23 sierpnia, 16:00 (130)
Adrian Rakowski 84, 90

Kolejka 6 - 27 sierpnia

Pauza: Łucznik Strzelce Krajeńskie.
 
Ilanka Rzepin 0-1 Zagłębie II Lubin 27 sierpnia, 17:00 (200)
Adrian Rakowski 53
Pogoń Świebodzin 1-2 Wulkan/MKS Oława 27 sierpnia, 17:00 (200)
Adam Suchowera 43 - Sławomir Kołodziej 22 (k), Tomasz Gajowy 89
Lechia II Zielona Góra 0-3 Promień Żary 27 sierpnia, 17:00 (150)
Artur Dewo 22, 58, Jacek Bartkowiak 89
Polonia/Sparta Świdnica 1-3 Chrobry Głogów 27 sierpnia, 17:00 (400)
Piotr Błauciak 80 (s) - Konrad Węglarz 43, Łukasz Filipiak 69, Mateusz Niedźwiedź 74
MKS Oława 0-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 27 sierpnia, 17:00 (250)
Arka Nowa Sól 0-0 Pogoń Oleśnica 2 listopada, 13:00 (200)
przełożony z powodu udziału Pogoni w Pucharze Polski
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-0 Unia Kunice (Żary) 27 sierpnia, 17:00 (300)
Tomasz Owczarek 29 (k), Adrian Kopacz 47, 90
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-5 Górnik Polkowice 27 sierpnia, 17:00 (200)
Arkadiusz Pawlak 90 - Wojciech Olszowiak 4, 49, Zbigniew Grzybowski 29, 59, Chrystian Serkies 73

Kolejka 7 - 30-31 sierpnia

Pauza: Górnik Polkowice.
 
Unia Kunice (Żary) 1-4 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 30 sierpnia, 14:00 (120)
Paweł Siciński 56 - Tomasz Kosztowniak 15, 65, Arkadiusz Półchłopek 69, Radosław Lisowski 71
Pogoń Oleśnica 3-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 sierpnia, 17:00 (200)
Michał Hałapacz 11, Krzysztof Bezak 48, Andrzej Szczypkowski 75 - Paweł Świerzawski 85
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-6 Arka Nowa Sól 30 sierpnia, 17:00 (250)
Radosław Druciak 3, 53, 64, Przemysław Sorokulski 33 (s), Krzysztof Wierzbicki 36, Tomasz Rozynek 87
Chrobry Głogów 2-1 MKS Oława 30 sierpnia, 17:00 (350)
Łukasz Filipiak 10, Krystian Kowalski 76 - Piotr Błauciak 57 (s)
Promień Żary 2-3 Polonia/Sparta Świdnica 30 sierpnia, 17:00 (300)
Jacek Bartkowiak 89, 90 - Krzysztof Goździejewski 31, Piotr Woźniak 51, Tomasz Urban 81
Wulkan/MKS Oława 2-1 Lechia II Zielona Góra 30 sierpnia, 17:00 (200)
Sławomir Miziniak 72, Dariusz Zalewski 85 - Piotr Domagała 35 (k)
od 85. minuty w bramce gospodarzy stał Tomasz Horwat
Zagłębie II Lubin 3-0 Pogoń Świebodzin 31 sierpnia, 11:00 (100)
Damian Piotrowski 9, Michał Chałbiński 70, Patryk Bryła 85
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-4 Ilanka Rzepin 31 sierpnia, 17:00 (200)
Oskar Raćko 22, Piotr Gajewski 45, 61, Artur Anioł 70

Kolejka 8 - 6-7 września

Pauza: Ilanka Rzepin.
 
Pogoń Świebodzin 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 6 września, 17:00 (100)
Radosław Erlich 6, 22, Daniel Ciach 19
Lechia II Zielona Góra 1-3 Zagłębie II Lubin 7 września, 11:00 (150)
Piotr Domagała 33 (k) - Krystian Getinger 28, Daniel Chyła 42, Artur Węska 50
Polonia/Sparta Świdnica 1-0 Wulkan/MKS Oława 6 września, 14:00 (200)
Piotr Woźniak 20
MKS Oława 2-1 Promień Żary 6 września, 17:00 (300)
Łukasz Ochmański 2, Jakub Kulej 12 - Artur Dewo 42
Arka Nowa Sól 0-1 Chrobry Głogów 6 września, 17:00 (800)
Krystian Kowalski 24
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 6 września, 17:00 (200)
Adrian Szymczak 66
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-0 Pogoń Oleśnica 6 września, 16:00 (100)
Tomasz Jaworski 68
Górnik Polkowice 3-0 Unia Kunice (Żary) 6 września, 19:00 (500)
Zbigniew Grzybowski 14, 70, Krzysztof Smoliński 63

Kolejka 9 - 13-14 września

Pauza: Unia Kunice (Żary).
 
Pogoń Oleśnica 3-0 Górnik Polkowice 13 września, 11:00 (250)
Adrian Bergier 5, Michał Michalec 45, Krzysztof Bezak 67
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-6 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 13 września, 16:00 (120)
Arkadiusz Półchłopek 18, 32, 33, 79, Arkadiusz Pawlak 47, Damian Szczepaniak 63
Chrobry Głogów 4-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 13 września, 16:30 (350)
Konrad Węglarz 10, 29, 65, Piotr Błauciak 25 - Marcin Wacławik 47
Promień Żary 2-1 Arka Nowa Sól 13 września, 17:00 (400)
Jacek Bartkowiak 37, Krzysztof Dewo 45 - Gracjan Walter 79
Wulkan/MKS Oława 0-0 MKS Oława 13 września, 16:00 (100)
Zagłębie II Lubin 1-2 Polonia/Sparta Świdnica 13 września, 16:00 (100)
Daniel Chyła 9 - Dariusz Filipczak 17, Tomasz Nakielski 52
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-3 Lechia II Zielona Góra 13 września, 15:00 (200)
Łukasz Serafin 6, 43 - Rafał Duchnowski 4, Michał Antczak 48 (s), Krzysztof Cierniak 52
Ilanka Rzepin 2-0 Pogoń Świebodzin 13 września, 16:30 (100)
Artur Rozmus 37, 41 (k)

Kolejka 10 - 20-21 września

Pauza: Pogoń Świebodzin.
 
Lechia II Zielona Góra 5-2 Ilanka Rzepin 21 września, 16:00 (150)
Krzysztof Marczak 8, 84, Maciej Wysocki 25, 32, Piotr Domagała 90 - Tomasz Pawlak 48 (k), Krzysztof Jutrzenka 85 (s)
Polonia/Sparta Świdnica 2-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 20 września, 16:00 (250)
Maciej Bielski 30, Dariusz Filipczak 36
MKS Oława 0-0 Zagłębie II Lubin 20 września, 16:00 (250)
Arka Nowa Sól 0-1 Wulkan/MKS Oława 20 września, 16:00 (200)
Przemysław Stasiak 85
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-3 Promień Żary 20 września, 16:00 (200)
Daniel Chęciński 30, 87, Marcin Wacławik 78 - Artur Dewo 62, 70, Mateusz Żebrowski 75
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-1 Chrobry Głogów 20 września, 16:00 (300)
Arkadiusz Półchłopek 20, Marek Kowalczyk 75 - Krystian Kowalski 6
Górnik Polkowice 1-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 20 września, 19:00 (300)
Zbigniew Grzybowski 30
Unia Kunice (Żary) 0-2 Pogoń Oleśnica 20 września, 15:00 (200)
Paweł Kudyba 1, Krzysztof Bezak 62

Kolejka 11 - 27-28 września

Pauza: Pogoń Oleśnica.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-1 Unia Kunice (Żary) 27 września, 16:00 (150)
Grzegorz Fal 89
Chrobry Głogów 0-4 Górnik Polkowice 27 września, 16:00 (800)
Tomasz Salamoński 14, Kamil Wacławczyk 52, 63, Maciej Soboń 66
Promień Żary 1-5 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 27 września, 16:00 (300)
Maciej Łazar 89 - Marek Kowalczyk 18 (k), Tomasz Kosztowniak 21, Bartłomiej Gawron 26, Arkadiusz Półchłopek 50, 57
Wulkan/MKS Oława 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 27 września, 16:00 (200)
Sławomir Kołodziej 27 (k), Przemysław Stasiak 78 - Daniel Chęciński 87
Zagłębie II Lubin 3-0 Arka Nowa Sól 28 września, 11:00 (100)
Dawid Plizga 44, 72, Krystian Getinger 74
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-1 MKS Oława 28 września, 15:00 (150)
Waldemar Żelasko 37 (k)
Ilanka Rzepin 1-5 Polonia/Sparta Świdnica 27 września, 16:00 (100)
Dariusz Nowaczyk 84 - Dariusz Filipczak 11, Jacek Fojna 28, Tomasz Urban 49, 60, Arkadiusz Felich 77
Pogoń Świebodzin 0-1 Lechia II Zielona Góra 27 września, 16:00 (100)
Rafał Figiel 15

Kolejka 12 - 4-5 października

Pauza: Lechia II Zielona Góra.
 
Polonia/Sparta Świdnica 2-1 Pogoń Świebodzin 4 października, 16:00 (350)
Piotr Woźniak 78, 89 - Damian Janecki 40
mecz przerwany w 74. minucie na 15 minut z powodu groźnej kontuzji bramkarza gości
MKS Oława 1-2 Ilanka Rzepin 4 października, 16:00 (150)
Andrzej Gancarczyk 80 - Artur Rozmus 37, 44
Arka Nowa Sól 2-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 4 października, 15:00 (200)
Łukasz Kałużny 53, Piotr Dykta 90 - Przemysław Brzeski 43
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-0 Zagłębie II Lubin 4 października, 15:00 (300)
Paweł Zieliński 32, Daniel Chęciński 67
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-1 Wulkan/MKS Oława 4 października, 16:00 (150)
Marek Kowalczyk 81 (k) - Dariusz Zalewski 61
Górnik Polkowice 1-0 Promień Żary 4 października, 18:00 (250)
Zbigniew Grzybowski 80 (k)
Unia Kunice (Żary) 1-2 Chrobry Głogów 4 października, 15:00 (250)
Mariusz Kostek 87 - Konrad Węglarz 37, 59
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-1 Pogoń Oleśnica 4 października, 12:00 (100)
Krzysztof Bezak 70

Kolejka 13 - 11-12 października

Pauza: Tęcza Krosno Odrzańskie.
 
Chrobry Głogów 2-2 Pogoń Oleśnica 11 października, 15:30 (600)
Konrad Węglarz 8, Piotr Błauciak 80 - Jakub Zmyślony 23, Tomasz Jurkiewicz 86
Promień Żary 3-2 Unia Kunice (Żary) 11 października, 16:00 (800)
Artur Dewo 72, 80, Jacek Bartkowiak 88 - Marcin Bełz 52, Jacek Czeremurzyński 60
Wulkan/MKS Oława 0-2 Górnik Polkowice 11 października, 15:00 (250)
Kamil Wacławczyk 78, Paweł Kaźmierczak 85
Zagłębie II Lubin 5-3 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 12 października, 11:00 (100)
Michał Chałbiński 11, 30, Artur Węska 49, Daniel Chyła 67, Arkadiusz Woźniak 87 - Tomasz Kosztowniak 15, Arkadiusz Półchłopek 34, 88
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 11 października, 15:00 (150)
Damian Madej 39, Daniel Chęciński 45, Marcin Wacławik 71
Ilanka Rzepin 1-3 Arka Nowa Sól 12 października, 12:00 (100)
Tomasz Pawlak 28 - Andrzej Sawicki 22, Krzysztof Wierzbicki 45, Krzysztof Rośmiarek 65
Pogoń Świebodzin 0-0 MKS Oława 11 października, 16:00 (100)
Lechia II Zielona Góra 1-0 Polonia/Sparta Świdnica 12 października, 15:00 (150)
Łukasz Kaczorowski 88

Kolejka 14 - 18 października

Pauza: Polonia/Sparta Świdnica.
 
MKS Oława 1-2 Lechia II Zielona Góra 18 października, 15:00 (150)
Łukasz Ochmański 17 - Krzysztof Marczak 40, Maciej Wysocki 80
Arka Nowa Sól 2-2 Pogoń Świebodzin 18 października, 15:00 (350)
Łukasz Kałużny 56, Krzysztof Rośmiarek 75 - Janusz Obuchanicz 83, 90
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Ilanka Rzepin 18 października, 15:00 (300)
Daniel Chęciński 90 - Artur Rozmus 43 (k)
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 18 października, 15:00 (100)
Tomasz Kosztowniak 51
Górnik Polkowice 2-3 Zagłębie II Lubin 18 października, 18:30 (500)
Zbigniew Grzybowski 19, Wojciech Olszowiak 60 - Artur Węska 10, 15, Michał Chałbiński 54
Unia Kunice (Żary) 1-2 Wulkan/MKS Oława 18 października, 15:00 (150)
Ernest Balicki 27 (k) - Sławomir Miziniak 17, 56
Pogoń Oleśnica 0-0 Promień Żary 18 października, 15:00 (200)
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-3 Chrobry Głogów 18 października, 15:00 (200)
Janusz Bandosz 80 - Łukasz Filipiak 40, Krystian Kowalski 50, Konrad Węglarz 62

Kolejka 15 - 25-26 października

Pauza: Chrobry Głogów.
 
Promień Żary 3-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 25 października, 15:00 (300)
Mateusz Wójtowicz 78, Jacek Bartkowiak 85, Mariusz Hanclich 89 - Radosław Śliwa 65
Wulkan/MKS Oława 1-0 Pogoń Oleśnica 25 października, 14:30 (200)
Dariusz Zalewski 65
Zagłębie II Lubin 9-0 Unia Kunice (Żary) 26 października, 11:00 (150)
Przemysław Kocot 10, Krystian Getinger 18, Łukasz Zagdański 29, Daniel Chyła 32, 47, Paweł Oleksy 39, Artur Węska 60, 71, Szymon Skrzypczak 68
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-7 Górnik Polkowice 29 października, 13:00 (100)
Wojciech Olszowiak 24, Łukasz Sierpina 36, Adrian Fedoruk 54, Zbigniew Grzybowski 70, Kamil Wacławczyk 71, Sebastian Burda 86, 90
przełożony z powodu udziału piłkarzy Łucznika w mistrzostwach Polski LZS-ów w Raciborzu
Ilanka Rzepin 1-0 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 25 października, 13:00 (120)
Christian Ndubuisi Nnamani 63
Pogoń Świebodzin 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 25 października, 15:00 (150)
Krystian Feciuch 42 (k), Maciej Grochowski 74 - Marcin Wacławik 59
Lechia II Zielona Góra 1-1 Arka Nowa Sól 26 października, 14:00 (250)
Damian Świniarek 84 (s) - Andrzej Sawicki 87
Polonia/Sparta Świdnica 5-0 MKS Oława 25 października, 15:00 (450)
Tomasz Urban 23, Dariusz Filipczak 45, 73, Mateusz Szczur 75, Jakub Kulej 82 (s)

Kolejka 16 - 8-9 listopada

Pauza: MKS Oława.
 
Arka Nowa Sól 4-2 Polonia/Sparta Świdnica 8 listopada, 13:00 (200)
Radosław Druciak 15, Łukasz Kałużny 37, Dariusz Nazar 51, Krzysztof Rośmiarek 75 - Tomasz Urban 19, Jacek Fojna 35
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-0 Lechia II Zielona Góra 8 listopada, 13:00 (200)
Daniel Chęciński 30, Adrian Szymczak 53
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-1 Pogoń Świebodzin 8 listopada, 12:25 (100)
Damian Szczepaniak 83 - Tomasz Cenin 90
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia się gości
Górnik Polkowice 3-1 Ilanka Rzepin 8 listopada, 18:00 (250)
Zbigniew Grzybowski 17, Michał Mróz 32, 52 - Artur Anioł 36
Unia Kunice (Żary) 2-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 8 listopada, 14:00 (100)
Mateusz Pikul 63, 73 - Daniel Koper 90
Pogoń Oleśnica 1-1 Zagłębie II Lubin 8 listopada, 14:00
Patryk Partyka 36 - Krystian Getinger 17
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-7 Wulkan/MKS Oława 8 listopada, 13:00 (100)
Marcin Mróz 1, 24, Dariusz Zalewski 11, Łukasz Alama 48, 70, Mateusz Kasprzycki 84, Kamil Bas 88
Chrobry Głogów 3-1 Promień Żary 8 listopada, 13:30 (400)
Damian Ałdaś 22, Mateusz Niedźwiedź 58, 90 - Grzegorz Kopernicki 70

Kolejka 17 - 15-16 listopada

Pauza: Promień Żary.
 
Wulkan/MKS Oława 1-0 Chrobry Głogów 15 listopada, 13:00 (200)
Dariusz Zalewski 15
Zagłębie II Lubin 4-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 16 listopada, 11:00 (100)
Adrian Rakowski 23, Ariel Famulski 25, Szymon Skrzypczak 45, Damian Dąbrowski 80 - Radosław Rzun 70
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-0 Pogoń Oleśnica 15 listopada, 13:00 (150)
Ilanka Rzepin 0-3 Unia Kunice (Żary) 16 listopada, 12:00 (150)
Sebastian Horodyski 70, Paweł Siciński 81, Mateusz Pikul 88
Pogoń Świebodzin 0-5 Górnik Polkowice 15 listopada, 13:00 (100)
Tomasz Salamoński 25, Wojciech Olszowiak 62, 75, Adrian Fedoruk 73, Kamil Wacławczyk 86
Lechia II Zielona Góra 2-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 16 listopada, 13:00 (150)
Piotr Domagała 32, Andrzej Charciarek 36 - Marek Kowalczyk 20 (k)
Polonia/Sparta Świdnica 3-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 listopada, 13:00 (300)
Mirosław Marszałek 18, Tomasz Urban 43, Dariusz Filipczak 67 - Daniel Chęciński 26
MKS Oława 1-2 Arka Nowa Sól 16 listopada, 13:00 (200)
Krzysztof Gancarczyk 50 - Tomasz Rozynek 74, Andrzej Sawicki 84

Kolejka 18 - 1 kwietnia

Pauza: Arka Nowa Sól.
 
MKS Oława 0-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie
(wo)
Polonia/Sparta Świdnica 2-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 kwietnia, 16:30 (350)
Jacek Fojna 21, Dariusz Filipczak 32 - Marek Kowalczyk 39
Lechia II Zielona Góra 0-2 Górnik Polkowice 1 kwietnia, 16:30 (139)
Wojciech Olszowiak 45, Zbigniew Grzybowski 64 (k)
Pogoń Świebodzin 2-1 Unia Kunice (Żary) 1 kwietnia, 16:30 (200)
Paweł Jankowski 18, Arkadiusz Dereżyński 90 - Mateusz Góral 42
Ilanka Rzepin 2-0 Pogoń Oleśnica 1 kwietnia, 16:30 (150)
Grzegorz Mania 43, Christian Ndubuisi Nnamani 85
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 kwietnia, 16:30 (200)
Rafał Bobrowski 76, Bartosz Stuchly 86
Zagłębie II Lubin 1-2 Chrobry Głogów 25 marca, 15:30 (450)
Mariusz Szuszkiewicz 40 - Jarosław Gad 2, Michał Bukraba 48
Wulkan/MKS Oława 1-0 Promień Żary 6 maja, 17:00 (300)
Dariusz Zalewski 30
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 16:30) przełożony ze względu na trwający proces fuzji Wulkanu z MKS-em Oława

Kolejka 19 - 14-15 marca

Pauza: Wulkan/MKS Oława.
 
Lechia II Zielona Góra 1-1 Unia Kunice (Żary) 15 marca, 13:00 (111)
Gracjan Lewicki 59 - Paweł Siciński 89
Promień Żary 0-2 Zagłębie II Lubin 14 marca, 15:00 (300)
Bartosz Rymaniak 82, Adrian Błąd 90
Chrobry Głogów 2-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 14 marca, 15:30 (500)
Piotr Błauciak 26, Kamil Szczęśniak 34 - Paweł Noga 22
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-3 Ilanka Rzepin 14 marca, 13:00 (180)
Paweł Cierech 45 - Wojciech Szczepanek 53, Tomasz Przybylski 55 (s), Ivan Udarević 75
Pogoń Oleśnica 0-1 Pogoń Świebodzin 25 marca, 15:00 (100)
Paweł Jankowski 35
w pierwotnym terminie (14 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Górnik Polkowice 3-1 Polonia/Sparta Świdnica 14 marca, 17:00 (450)
Zbigniew Grzybowski 13 (k), 54, Krzysztof Smoliński 25 - Tomasz Urban 50
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-0 MKS Oława
(wo)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-2 Arka Nowa Sól 14 marca, 15:00 (400)
Tomasz Zabawa 6, Daniel Chęciński 52, 60 - Łukasz Kałużny 35, Radosław Druciak 88

Kolejka 20 - 21-22 marca

Pauza: Orzeł Ząbkowice Śląskie.
 
Arka Nowa Sól 2-3 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 21 marca, 15:00 (350)
Krzysztof Wierzbicki 1, Damian Świniarek 55 - Marek Kowalczyk 45 (k), Sławomir Rosiecki 47, 67
MKS Oława 0-3 Górnik Polkowice
(wo)
Polonia/Sparta Świdnica 4-0 Unia Kunice (Żary) 21 marca, 15:00 (450)
Marcin Józefowicz 20, Maciej Bielski 56, Michał Sudoł 68, Tomasz Urban 82
Lechia II Zielona Góra 3-0 Pogoń Oleśnica 22 marca, 14:00 (37)
Łukasz Kaczorowski 39, 74, Andrzej Dorniak 80
Pogoń Świebodzin 4-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 21 marca, 14:00 (250)
Ousmane Sylla 8, 60, Janusz Obuchanicz 25, 65
Ilanka Rzepin 1-1 Chrobry Głogów 22 marca, 12:00 (300)
Artur Rozmus 82 - Kamil Szczęśniak 56
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-1 Promień Żary 21 marca, 14:00 (200)
Łukasz Świdkiewicz 72 (k)
Zagłębie II Lubin 3-0 Wulkan/MKS Oława 20 maja, 17:00
Artur Węska 68, Adrian Rakowski 90, Szymon Skrzypczak 90
w pierwotnym terminie (22 marca, 11:00) odwołany ze względu na trwający proces fuzji Wulkanu z MKS-em Oława

Kolejka 21 - 28 marca

Pauza: Zagłębie II Lubin.
 
Wulkan/MKS Oława 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 8 kwietnia, 17:00 (250)
Mateusz Milkowski 41, Hubert Adamski 63, Łukasz Ochmański 66
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) przełożony ze względu na trwający proces fuzji Wulkanu z MKS-em Oława
Promień Żary 2-1 Ilanka Rzepin 28 marca, 15:00 (400)
Łukasz Czyżyk 10, 70 - Kamil Sylwestrzak 24
Chrobry Głogów 0-1 Pogoń Świebodzin 28 marca, 15:30 (600)
Janusz Obuchanicz 33
Tęcza Krosno Odrzańskie 4-0 Lechia II Zielona Góra 28 marca, 14:00 (100)
Mateusz Hałambiec 25, Radosław Rakociński 30, 86, Maciej Kudasiński 56
Pogoń Oleśnica 0-1 Polonia/Sparta Świdnica 28 marca, 18:00 (200)
Tomasz Kosztowniak 20
Unia Kunice (Żary) 3-0 MKS Oława
(wo)
Górnik Polkowice 2-0 Arka Nowa Sól 27 marca, 19:00 (300)
Marcin Narwojsz 46, Wojciech Olszowiak 71
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 28 marca, 15:00 (250)
Karol Gajos 40, Adam Mostowski 90 - Tomasz Zabawa 55

Kolejka 22 - 4-5 kwietnia

Pauza: Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie.
 
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-0 Górnik Polkowice 4 kwietnia, 16:00 (500)
Tomasz Owczarek 14 (k), Krzysztof Czachor 90
Arka Nowa Sól 6-1 Unia Kunice (Żary) 4 kwietnia, 11:00 (300)
Krzysztof Rośmiarek 2, Radosław Druciak 22, 48, 72, Krzysztof Wierzbicki 44 (k), 53 - Łukasz Kowalski 62
MKS Oława 0-3 Pogoń Oleśnica
(wo)
Polonia/Sparta Świdnica 2-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 4 kwietnia, 16:00 (450)
Marcin Józefowicz 10, Tomasz Urban 14
Lechia II Zielona Góra 1-0 Chrobry Głogów 5 kwietnia, 15:00 (200)
Mateusz Szatarski 68
Pogoń Świebodzin 1-0 Promień Żary 4 kwietnia, 15:00 (300)
Paweł Jankowski 31
Ilanka Rzepin 1-1 Wulkan/MKS Oława 5 kwietnia, 12:00 (200)
Dariusz Nowaczyk 44 - Dariusz Zalewski 90
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-3 Zagłębie II Lubin 4 kwietnia, 15:00 (150)
Rafał Bobrowski 77 - Mariusz Szuszkiewicz 18, 51, Artur Węska 66

Kolejka 23 - 11 kwietnia

Pauza: Łucznik Strzelce Krajeńskie.
 
Zagłębie II Lubin 0-0 Ilanka Rzepin 9 kwietnia, 16:00 (100)
Wulkan/MKS Oława 3-0 Pogoń Świebodzin 11 kwietnia, 14:00 (450)
Przemysław Stasiak 4, Tomasz Horwat 31, Łukasz Ochmański 65
Promień Żary 3-1 Lechia II Zielona Góra 11 kwietnia, 16:00 (600)
Mariusz Hanclich 13, Bartosz Kosman 57, Łukasz Czyżyk 63 - Andrzej Dorniak 83
Chrobry Głogów 1-2 Polonia/Sparta Świdnica 11 kwietnia, 17:00 (800)
Jarosław Gad 90 - Krzysztof Goździejewski 47, Dariusz Filipczak 85 (k)
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-0 MKS Oława
(wo)
Pogoń Oleśnica 2-1 Arka Nowa Sól 11 kwietnia, 16:00 (150)
Grzegorz Graf 64, 80 - Krzysztof Wierzbicki 71
Unia Kunice (Żary) 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 11 kwietnia, 14:00 (200)
Jakub Nabzdyk 76 - Damian Okrojek 64
Górnik Polkowice 3-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 11 kwietnia, 14:00 (500)
Wojciech Olszowiak 19, 45, Zbigniew Grzybowski 90 (k) - Sławomir Rosiecki 44

Kolejka 24 - 15 kwietnia

Pauza: Górnik Polkowice.
 
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 5-0 Unia Kunice (Żary) 22 kwietnia, 17:00
Arkadiusz Półchłopek 14, Marek Kowalczyk 29, Karol Gajos 45, Sławomir Rosiecki 82, Mateusz Matković 90
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-0 Pogoń Oleśnica 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Arka Nowa Sól 0-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 22 kwietnia, 17:00
Maciej Kudasiński 5, Mateusz Hałambiec 20
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
MKS Oława 0-3 Chrobry Głogów
(wo)
Polonia/Sparta Świdnica 0-0 Promień Żary 22 kwietnia, 17:00 (300)
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Lechia II Zielona Góra 0-1 Wulkan/MKS Oława 23 kwietnia, 17:30 (100)
Mateusz Milkowski 26
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pogoń Świebodzin 1-0 Zagłębie II Lubin 22 kwietnia, 17:00 (200)
Janusz Obuchanicz 23
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Ilanka Rzepin 2-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 22 kwietnia, 17:00
Daniel Onyekachi 22, Konrad Plucner 28
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 25 - 18-19 kwietnia

Pauza: Ilanka Rzepin.
 
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-1 Pogoń Świebodzin 18 kwietnia, 15:00 (150)
Janusz Obuchanicz 67
Zagłębie II Lubin 3-0 Lechia II Zielona Góra 19 kwietnia, 11:00 (50)
Karol Fryzowicz 34, Krzysztof Danielewicz 69, Mariusz Szuszkiewicz 90
Wulkan/MKS Oława 1-2 Polonia/Sparta Świdnica 18 kwietnia, 17:00 (600)
Dariusz Zalewski 55 - Michał Sudoł 45, Piotr Galuś 79
Promień Żary 3-0 MKS Oława
(wo)
Chrobry Głogów 2-0 Arka Nowa Sól 18 kwietnia, 17:00 (550)
Mateusz Niedźwiedź 7, 30
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 18 kwietnia, 15:00 (150)
Rafał Gajdemski 78, Maciej Kudasiński 86 - Tomasz Zabawa 73
Pogoń Oleśnica 0-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 18 kwietnia, 17:00
Arkadiusz Półchłopek 68
Unia Kunice (Żary) 2-6 Górnik Polkowice 19 kwietnia, 15:00 (400)
Marcin Bełz 7, Marek Opałacz 39 (s) - Wojciech Olszowiak 17, 80, Marek Opałacz 31, 88, Michał Mróz 59, Zbigniew Grzybowski 72

Kolejka 26 - 25-26 kwietnia

Pauza: Unia Kunice (Żary).
 
Górnik Polkowice 4-0 Pogoń Oleśnica 25 kwietnia, 18:00 (400)
Kamil Wacławczyk 45, Paweł Kaźmierczak 48, Wojciech Olszowiak 66, Adrian Fedoruk 73
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 25 kwietnia, 16:00 (100)
Arkadiusz Półchłopek 21, Karol Gajos 30
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-3 Chrobry Głogów 25 kwietnia, 17:00 (500)
Tomasz Dziekański 45, Paweł Zieliński 60, Krzysztof Czachor 83, Piotr Szabla 88 - Piotr Błauciak 52 (k), Mariusz Smoliński 76, Konrad Węglarz 90
Arka Nowa Sól 0-2 Promień Żary 25 kwietnia, 16:00 (500)
Artur Dewo 85, Łukasz Czyżyk 90
MKS Oława 0-3 Wulkan/MKS Oława
(wo)
Polonia/Sparta Świdnica 2-1 Zagłębie II Lubin 25 kwietnia, 16:00 (450)
Dariusz Filipczak 31, Marcin Józefowicz 36 - Daniel Chyła 85 (k)
Lechia II Zielona Góra 1-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 26 kwietnia, 16:00 (50)
Łukasz Sobczak 85 - Rafał Bobrowski 59
Pogoń Świebodzin 0-2 Ilanka Rzepin 25 kwietnia, 16:00 (300)
Artur Rozmus 53, Ivan Udarević 65

Kolejka 27 - 29 kwietnia

Pauza: Pogoń Świebodzin.
 
Ilanka Rzepin 3-0 Lechia II Zielona Góra 29 kwietnia, 15:00 (200)
Ivan Udarević 48, Konrad Plucner 51, 62
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-3 Polonia/Sparta Świdnica 29 kwietnia, 17:00 (150)
Karol Dębski 64, Bartosz Stuchly 79 - Dariusz Filipczak 40 (k), Jacek Fojna 87, Konrad Hajdamowicz 90
Zagłębie II Lubin 3-0 MKS Oława
(wo)
Wulkan/MKS Oława 0-0 Arka Nowa Sól 29 kwietnia, 17:00 (300)
Promień Żary 3-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 29 kwietnia, 17:00 (400)
Bartosz Kosman 11, Mariusz Hanclich 82, Dariusz Bryjak 90
Chrobry Głogów 2-3 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 29 kwietnia, 17:30 (300)
Konrad Węglarz 27, Krystian Kowalski 47 - Sławomir Rosiecki 45, Karol Gajos 52, Arkadiusz Półchłopek 82
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-5 Górnik Polkowice 29 kwietnia, 16:00 (130)
Zbigniew Grzybowski 43 (k), Tomasz Salamoński 51, Paweł Kaźmierczak 54, Adrian Fedoruk 66, Sebastian Burda 88
Pogoń Oleśnica 2-2 Unia Kunice (Żary) 29 kwietnia, 17:00 (450)
Michał Szczypkowski 42, Michał Hałapacz 48 - Kamil Sawicki 20, Mateusz Góral 35

Kolejka 28 - 2-3 maja

Pauza: Pogoń Oleśnica.
 
Unia Kunice (Żary) 2-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 2 maja, 16:00 (200)
Jakub Nabzdyk 75, Michał Błoński 90
Górnik Polkowice 2-0 Chrobry Głogów 2 maja, 18:00 (700)
Wojciech Olszowiak 31, Zbigniew Grzybowski 51
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-1 Promień Żary 2 maja, 17:00 (300)
Marek Kowalczyk 49 - Krzysztof Dewo 29
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-3 Wulkan/MKS Oława 2 maja, 17:00 (400)
Tomasz Owczarek 8 - Łukasz Ochmański 62, Mateusz Milkowski 73, Piotr Kluzek 75
Arka Nowa Sól 1-1 Zagłębie II Lubin 2 maja, 11:00 (300)
Krzysztof Rośmiarek 30 (k) - Mariusz Szuszkiewicz 13
MKS Oława 0-3 Łucznik Strzelce Krajeńskie
(wo)
Polonia/Sparta Świdnica 3-3 Ilanka Rzepin 2 maja, 17:00 (250)
Jacek Fojna 8, Tomasz Kosztowniak 58, Michał Sudoł 90 - Daniel Onyekachi 57, Konrad Plucner 80, Christian Ndubuisi Nnamani 85
Lechia II Zielona Góra 0-4 Pogoń Świebodzin 3 maja, 16:00 (150)
Ousmane Sylla 12, 65, Tomasz Suski 76, 90

Kolejka 29 - 9-10 maja

Pauza: Lechia II Zielona Góra.
 
Pogoń Oleśnica 1-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 9 maja, 17:00 (200)
Krzysztof Molka 52 - Radosław Rakociński 45
Pogoń Świebodzin 0-1 Polonia/Sparta Świdnica 9 maja, 16:00 (200)
Krzysztof Goździejewski 47
Ilanka Rzepin 3-0 MKS Oława
(wo)
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-2 Arka Nowa Sól 9 maja, 16:00 (100)
Radosław Druciak 24, Gracjan Walter 90
Zagłębie II Lubin 4-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 maja, 11:00
Dawid Plizga 33, 41, Arkadiusz Woźniak 77, Artur Węska 86 - Daniel Chęciński 53
Wulkan/MKS Oława 1-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 9 maja, 17:00 (300)
Mateusz Milkowski 68 - Sławomir Rosiecki 43, Karol Gajos 78
Promień Żary 2-3 Górnik Polkowice 9 maja, 17:00 (550)
Mariusz Hanclich 5, Krzysztof Dewo 14 - Sebastian Burda 46, 77, 89
Chrobry Głogów 3-1 Unia Kunice (Żary) 9 maja, 16:00 (350)
Michał Bukraba 24, Konrad Węglarz 70, Krystian Kowalski 90 - Szymon Zboralski 31

Kolejka 30 - 13 maja

Pauza: Tęcza Krosno Odrzańskie.
 
Pogoń Oleśnica 0-3 Chrobry Głogów 13 maja, 17:00 (300)
Damian Ałdaś 75, Konrad Węglarz 86, 88
Unia Kunice (Żary) 2-2 Promień Żary 12 maja, 17:00 (600)
Piotr Zieziula 56 (k), Szymon Zboralski 58 - Artur Dewo 67, 75
czerwoną kartką został także ukarany po meczu Bartosz Kosman
Górnik Polkowice 6-0 Wulkan/MKS Oława 13 maja, 18:00 (600)
Tomasz Salamoński 13, Wojciech Olszowiak 23, 45, Zbigniew Grzybowski 42, 71, Wojciech Jurak 78
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-2 Zagłębie II Lubin 13 maja, 17:00
Artur Węska 6, Adrian Błąd 24
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 13 maja, 17:00 (250)
Bartłomiej Cebula 80, Szymon Paw 87
Arka Nowa Sól 0-2 Ilanka Rzepin 13 maja, 17:00
Ivan Udarević 57 (k), Daniel Onyekachi 90
MKS Oława 0-3 Pogoń Świebodzin
(wo)
Polonia/Sparta Świdnica 4-0 Lechia II Zielona Góra 13 maja, 17:00 (300)
Krzysztof Goździejewski 14, Jacek Fojna 19, Marcin Józefowicz 32, Michał Łuczak 61

Kolejka 31 - 16-17 maja

Pauza: Polonia/Sparta Świdnica.
 
Lechia II Zielona Góra 3-0 MKS Oława
(wo)
Pogoń Świebodzin 1-2 Arka Nowa Sól 16 maja, 16:00 (200)
Ousmane Sylla 19 - Krzysztof Rośmiarek 15, Radosław Druciak 54
Ilanka Rzepin 3-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 16 maja, 17:00 (150)
Artur Rozmus 10, Daniel Onyekachi 16, Grzegorz Mania 88
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-3 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 16 maja, 16:00 (100)
Karol Gajos 28, Łukasz Żeliszewski 37 (s), Sławomir Rosiecki 88
Zagłębie II Lubin 1-0 Górnik Polkowice 17 maja, 11:00 (200)
Krzysztof Danielewicz 77
Wulkan/MKS Oława 1-0 Unia Kunice (Żary) 16 maja, 17:00 (350)
Tomasz Horwat 17
Promień Żary 1-0 Pogoń Oleśnica 16 maja, 17:00 (300)
Grzegorz Tychowski 88
Chrobry Głogów 2-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 16 maja, 16:00 (350)
Michał Papuszka 85, Mateusz Niedźwiedź 87 - Mateusz Hałambiec 78

Kolejka 32 - 23 maja

Pauza: Chrobry Głogów.
 
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-4 Promień Żary 23 maja, 17:00 (200)
Krzysztof Dewo 34 (k), Jacek Bartkowiak 51, 75, 79
Pogoń Oleśnica 2-2 Wulkan/MKS Oława 23 maja, 17:00
Sławomir Polak 56, Grzegorz Graf 57 - Mateusz Milkowski 52 (k), Tomasz Horwat 90
Unia Kunice (Żary) 0-2 Zagłębie II Lubin 23 maja, 17:00 (200)
Patryk Bryła 34, Adrian Krysian 80
Górnik Polkowice 0-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 23 maja, 20:00 (300)
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-2 Ilanka Rzepin 23 maja, 17:00 (200)
Ivan Udarević 35 (k), Artur Anioł 42
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-3 Pogoń Świebodzin 23 maja, 17:00 (150)
Andrzej Wiszowaty 35, Tomasz Zabawa 47 - Grzegorz Pawłowski 15, Przemysław Madej 72 (s), Janusz Obuchanicz 80
Arka Nowa Sól 5-0 Lechia II Zielona Góra 23 maja, 11:00 (250)
Łukasz Kałużny 24, 62, Krzysztof Wierzbicki 38, Tomasz Rozynek 53, Krzysztof Rośmiarek 75 (k)
MKS Oława 0-3 Polonia/Sparta Świdnica
(wo)

Kolejka 33 - 30 maja

Pauza: MKS Oława.
 
Polonia/Sparta Świdnica 3-3 Arka Nowa Sól 30 maja, 17:00 (900)
Michał Maślenik 2 (s), Tomasz Urban 12, Michał Sudoł 67 - Krzysztof Wierzbicki 23, 86, Radosław Druciak 76
Lechia II Zielona Góra 0-5 Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 maja, 17:00 (50)
Przemysław Madej 57, Bartłomiej Cebula 66, Piotr Szabla 76, Paweł Zieliński 80, Daniel Chęciński 85
Pogoń Świebodzin 1-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 30 maja, 17:00 (50)
Arkadiusz Dereżyński 42 - Marek Kowalczyk 2 (k), Grzegorz Rajter 60
Ilanka Rzepin 0-3 Górnik Polkowice 30 maja, 17:00 (50)
Marek Opałacz 11, Wojciech Jurak 45, 55
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-1 Unia Kunice (Żary) 30 maja, 17:00 (200)
Przemysław Brzeski 74 - Szymon Zboralski 90
Zagłębie II Lubin 0-1 Pogoń Oleśnica 30 maja, 17:00
Krzysztof Michalewski 74 (k)
Wulkan/MKS Oława 4-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 30 maja, 17:00 (150)
Michał Sikorski 30, 85, Krzysztof Gancarczyk 74, 90 - Tomasz Urbański 15, Mariusz Wolbaum 71
Promień Żary 2-3 Chrobry Głogów 30 maja, 17:00 (350)
Mateusz Żebrowski 21, Łukasz Czyżyk 86 - Damian Ałdaś 57, Remigiusz Smolin 79, Mateusz Niedźwiedź 90

Kolejka 34 - 5 czerwca

Pauza: Promień Żary.
 
Chrobry Głogów 4-0 Wulkan/MKS Oława 5 czerwca, 17:30 (400)
Łukasz Filipiak 1, Krystian Kowalski 50, 64, Piotr Błauciak 57 (k)
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-1 Zagłębie II Lubin 5 czerwca, 17:30 (150)
Mariusz Wolbaum 29 - Mariusz Szuszkiewicz 39
Pogoń Oleśnica 1-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 5 czerwca, 17:30
Michał Michalec 76
Unia Kunice (Żary) 1-4 Ilanka Rzepin 5 czerwca, 17:30
Piotr Zieziula 90 - Grzegorz Mania 6, Adam Więckowski 55, Christian Ndubuisi Nnamani 73, 83
Górnik Polkowice 2-1 Pogoń Świebodzin 5 czerwca, 17:30 (500)
Sebastian Burda 70, Marcin Narwojsz 78 - Janusz Obuchanicz 8
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-0 Lechia II Zielona Góra 5 czerwca, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-1 Polonia/Sparta Świdnica 5 czerwca, 17:30 (600)
Tomasz Zabawa 12, Andrzej Wiszowaty 60, Daniel Chęciński 81, Bartłomiej Cebula 85 - Krzysztof Goździejewski 41
Arka Nowa Sól 3-0 MKS Oława
(wo)

Baraże o udział w II lidze

II liga 2008/2009 (zachodnia)

III liga 2008/2009 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2008/2009 (opolsko-śląska)
III liga 2008/2009 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2008/2009 (dolnośląska)
IV liga 2008/2009 (lubuska)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas