[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2008/2009, grupa: lubuska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Vitrosilicon Iłowa 30 65 20 5 5 75-30 10 4 1 32-9 10 1 4 43-21
2.  Celuloza Kostrzyn nad Odrą 30 62 19 5 6 81-33 9 3 3 49-22 10 2 3 32-11
3.  Orzeł Międzyrzecz 30 61 17 10 3 61-29 11 4 0 35-8 6 6 3 26-21
4.  Błękitni Dobiegniew 30 52 15 7 8 48-37 9 1 5 30-24 6 6 3 18-13 2 4 1 1 0 4-2
5.  Piast Czerwieńsk 30 52 15 7 8 75-41 10 3 2 53-19 5 4 6 22-22 2 1 0 1 1 2-4
6.  Sprotavia Szprotawa 30 51 13 12 5 42-21 7 6 2 21-9 6 6 3 21-12
7.  Spójnia Ośno Lubuskie 30 50 14 8 8 55-40 9 3 3 34-16 5 5 5 21-24
8.  Odra Górzyca 30 44 13 5 12 39-54 7 2 6 21-27 6 3 6 18-27
9.  Błękitni Toporów 30 41 12 5 13 62-48 7 4 4 38-19 5 1 9 24-29
10.  Czarni Witnica 30 39 11 6 13 43-48 7 3 5 24-21 4 3 8 19-27
11.  Korona Kożuchów 30 32 10 2 18 39-58 5 2 8 21-22 5 0 10 18-36
12.  Leśnik Drezdenko 30 31 8 7 15 32-60 4 4 7 21-30 4 3 8 11-30
13.  LZS Bobrówko 30 26 7 5 18 23-74 6 3 6 14-20 1 2 12 9-54
14.  Stal Sulęcin 30 23 4 11 15 23-47 1 7 7 8-19 3 4 8 15-28
15.  Pogoń Skwierzyna 30 22 5 7 18 27-51 2 3 10 11-22 3 4 8 16-29
16.  Błękitni Lubno 30 15 3 6 21 25-79 2 2 11 15-36 1 4 10 10-43
W związku z wycofaniami zespołów z III ligi dodatkowy awans uzyskała Celuloza Kostrzyn nad Odrą.
Leśnik Drezdenko wycofał się po zakończeniu rozgrywek, dzięki czemu utrzymała się Stal Sulęcin.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Vitrosilicon Iłowa    2-1 0-0 1-1 4-1 0-0 2-2 1-0 2-1 3-0 0-1 3-1 5-0 2-0 5-1 2-0 
 2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą1-0     5-2 6-0 4-4 1-3 2-2 0-1 4-1 3-3 5-1 0-1 5-1 5-2 3-1 5-0 
 3 Orzeł Międzyrzecz1-1 3-1     0-0 2-1 0-0 3-0 1-1 3-1 4-1 2-0 7-1 3-0 2-1 2-0 2-0 
 4 Błękitni Dobiegniew0-4 0-1 0-3     3-1 3-2 2-1 1-3 0-3 3-2 4-0 1-0 5-1 4-1 2-0 2-2 
 5 Piast Czerwieńsk4-3 1-4 4-1 1-1     2-2 1-1 2-1 4-3 5-0 4-1 6-0 6-0 5-1 0-1 8-0 
 6 Sprotavia Szprotawa0-2 2-2 1-1 1-1 0-0     1-2 2-0 1-0 2-0 3-0 0-0 3-0 0-0 3-0 2-1 
 7 Spójnia Ośno Lubuskie2-3 0-2 1-1 2-1 2-1 0-2     3-2 4-0 1-1 4-1 1-0 1-1 3-0 3-1 7-0 
 8 Odra Górzyca0-8 0-3 0-2 0-1 3-1 0-4 2-0     2-0 2-1 4-2 1-2 2-0 1-1 0-0 4-2 
 9 Błękitni Toporów1-2 0-2 3-3 0-0 2-2 1-0 2-0 12-1     0-2 3-2 4-1 6-0 0-0 3-2 1-2 
 10 Czarni Witnica4-2 1-0 3-0 0-2 0-2 2-2 1-2 2-1 2-4     2-0 1-1 4-2 1-0 0-2 1-1 
 11 Korona Kożuchów2-7 0-2 1-1 1-0 1-0 0-1 1-3 0-1 0-2 1-1     1-3 5-0 0-1 4-0 4-0 
 12 Leśnik Drezdenko1-3 2-6 2-2 0-3 0-3 1-1 1-1 0-1 1-2 0-4 2-0     4-0 3-2 2-2 2-0 
 13 LZS Bobrówko1-0 0-1 0-3 0-1 0-0 2-1 3-2 1-1 2-5 2-1 0-3 2-0     0-2 0-0 1-0 
 14 Stal Sulęcin0-1 0-4 0-1 0-4 0-1 0-0 2-2 1-1 1-1 0-1 0-1 0-0 2-0     2-2 0-0 
 15 Pogoń Skwierzyna1-2 0-0 0-1 0-2 0-3 0-1 0-1 0-1 2-1 0-2 1-3 3-0 2-3 0-0     2-2 
 16 Błękitni Lubno3-5 0-3 1-5 1-1 1-2 0-2 1-2 1-3 1-0 1-0 2-3 0-1 1-1 2-4 0-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9 sierpnia

Piast Czerwieńsk 5-1 Stal Sulęcin 9 sierpnia, 17:00
Błękitni Lubno 0-3 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 9 sierpnia, 17:00
Pogoń Skwierzyna 0-1 Orzeł Międzyrzecz 9 sierpnia, 16:00 (150)
w Zemsku
Odra Górzyca 1-2 Leśnik Drezdenko 9 sierpnia, 17:00
LZS Bobrówko 2-1 Czarni Witnica 9 sierpnia, 18:00 (80)
Vitrosilicon Iłowa 2-1 Błękitni Toporów 9 sierpnia, 17:00
Sprotavia Szprotawa 1-1 Błękitni Dobiegniew 9 sierpnia, 17:00 (250)
Korona Kożuchów 1-3 Spójnia Ośno Lubuskie 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Stal Sulęcin 2-2 Spójnia Ośno Lubuskie 13 sierpnia, 17:00 (400)
Błękitni Dobiegniew 4-0 Korona Kożuchów 13 sierpnia, 17:00
Błękitni Toporów 1-0 Sprotavia Szprotawa 13 sierpnia, 17:00
Czarni Witnica 4-2 Vitrosilicon Iłowa 13 sierpnia, 17:00
Leśnik Drezdenko 4-0 LZS Bobrówko 13 sierpnia, 17:00
Orzeł Międzyrzecz 1-1 Odra Górzyca 13 sierpnia, 17:00 (300)
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-1 Pogoń Skwierzyna 13 sierpnia, 17:00
Piast Czerwieńsk 8-0 Błękitni Lubno 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 16 sierpnia

Błękitni Lubno 2-4 Stal Sulęcin 16 sierpnia, 17:00
Pogoń Skwierzyna 0-3 Piast Czerwieńsk 16 sierpnia, 17:00 (100)
w Zemsku
Odra Górzyca 0-3 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 16 sierpnia, 17:00
LZS Bobrówko 0-3 Orzeł Międzyrzecz 16 sierpnia, 18:00 (70)
Vitrosilicon Iłowa 3-1 Leśnik Drezdenko 16 sierpnia, 17:00
Sprotavia Szprotawa 2-0 Czarni Witnica 16 sierpnia, 17:00 (50)
Korona Kożuchów 0-2 Błękitni Toporów 16 sierpnia, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Błękitni Dobiegniew 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 23 sierpnia

Stal Sulęcin 0-4 Błękitni Dobiegniew 23 sierpnia, 17:00
Błękitni Toporów 2-0 Spójnia Ośno Lubuskie 23 sierpnia, 17:00
Czarni Witnica 2-0 Korona Kożuchów 23 sierpnia, 17:00
Leśnik Drezdenko 1-1 Sprotavia Szprotawa 23 sierpnia, 17:00
Orzeł Międzyrzecz 1-1 Vitrosilicon Iłowa 23 sierpnia, 16:00 (350)
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 5-1 LZS Bobrówko 23 sierpnia, 17:00
Piast Czerwieńsk 2-1 Odra Górzyca 23 sierpnia, 17:00
Błękitni Lubno 0-4 Pogoń Skwierzyna 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 27 sierpnia

Pogoń Skwierzyna 0-0 Stal Sulęcin 27 sierpnia, 17:00
w Zemsku
Odra Górzyca 4-2 Błękitni Lubno 27 sierpnia, 17:00
LZS Bobrówko 0-0 Piast Czerwieńsk 27 sierpnia, 17:00
Vitrosilicon Iłowa 2-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 27 sierpnia, 17:00
Sprotavia Szprotawa 1-1 Orzeł Międzyrzecz 27 sierpnia, 17:00 (150)
Korona Kożuchów 1-3 Leśnik Drezdenko 27 sierpnia, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-1 Czarni Witnica 27 sierpnia, 17:00
Błękitni Dobiegniew 0-3 Błękitni Toporów 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 30 sierpnia

Stal Sulęcin 1-1 Błękitni Toporów 30 sierpnia, 17:00
Czarni Witnica 0-2 Błękitni Dobiegniew 30 sierpnia, 17:00
Leśnik Drezdenko 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Międzyrzecz 2-0 Korona Kożuchów 30 sierpnia, 16:00 (370)
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-3 Sprotavia Szprotawa 30 sierpnia, 17:00
Piast Czerwieńsk 4-3 Vitrosilicon Iłowa 30 sierpnia, 17:00
Błękitni Lubno 1-1 LZS Bobrówko 30 sierpnia, 17:00
Pogoń Skwierzyna 0-1 Odra Górzyca 30 sierpnia, 16:00
w Zemsku

Kolejka 7 - 6 września

Odra Górzyca 1-1 Stal Sulęcin 6 września, 16:00
LZS Bobrówko 0-0 Pogoń Skwierzyna 6 września, 16:00
Vitrosilicon Iłowa 2-0 Błękitni Lubno 6 września, 16:00
Sprotavia Szprotawa 0-0 Piast Czerwieńsk 6 września, 16:00
Korona Kożuchów 0-2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 6 września, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-1 Orzeł Międzyrzecz 6 września, 16:00
Błękitni Dobiegniew 1-0 Leśnik Drezdenko 6 września, 17:00
Błękitni Toporów 0-2 Czarni Witnica 6 września, 16:00

Kolejka 8 - 13 września

Stal Sulęcin 0-1 Czarni Witnica 13 września, 16:00
Leśnik Drezdenko 1-2 Błękitni Toporów 13 września, 16:00
Orzeł Międzyrzecz 0-0 Błękitni Dobiegniew 13 września, 16:00 (350)
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-2 Spójnia Ośno Lubuskie 13 września, 16:00 (500)
Piast Czerwieńsk 4-1 Korona Kożuchów 13 września, 16:00
Błękitni Lubno 0-2 Sprotavia Szprotawa 13 września, 17:00
Pogoń Skwierzyna 1-2 Vitrosilicon Iłowa 13 września, 16:00
w Zemsku
Odra Górzyca 2-0 LZS Bobrówko 13 września, 15:30

Kolejka 9 - 20 września

LZS Bobrówko 0-2 Stal Sulęcin 20 września, 16:00
Vitrosilicon Iłowa 1-0 Odra Górzyca 20 września, 15:00
Sprotavia Szprotawa 3-0 Pogoń Skwierzyna 20 września, 16:00
Korona Kożuchów 4-0 Błękitni Lubno 20 września, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Piast Czerwieńsk 20 września, 16:00
Błękitni Dobiegniew 0-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 20 września, 16:00
Błękitni Toporów 3-3 Orzeł Międzyrzecz 20 września, 14:00
Czarni Witnica 1-1 Leśnik Drezdenko 20 września, 16:00

Kolejka 10 - 27 września

Stal Sulęcin 0-0 Leśnik Drezdenko 27 września, 16:00
Orzeł Międzyrzecz 4-1 Czarni Witnica 27 września, 13:00 (200)
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4-1 Błękitni Toporów 27 września, 15:00 (500)
Piast Czerwieńsk 1-1 Błękitni Dobiegniew 27 września, 16:00
Błękitni Lubno 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 27 września, 17:00
Pogoń Skwierzyna 1-3 Korona Kożuchów 27 września, 15:00
Odra Górzyca 0-4 Sprotavia Szprotawa 27 września, 15:00 (40)
LZS Bobrówko 1-0 Vitrosilicon Iłowa 27 września, 16:00

Kolejka 11 - 4-5 października

Vitrosilicon Iłowa 2-0 Stal Sulęcin 4 października, 15:00
Sprotavia Szprotawa 3-0 LZS Bobrówko 4 października, 15:00
Korona Kożuchów 0-1 Odra Górzyca 5 października, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-1 Pogoń Skwierzyna 4 października, 15:00
Błękitni Dobiegniew 2-2 Błękitni Lubno 4 października, 16:00
Błękitni Toporów 2-2 Piast Czerwieńsk 4 października, 16:00
Czarni Witnica 1-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4 października, 20:00 (600)
Leśnik Drezdenko 2-2 Orzeł Międzyrzecz 4 października, 15:00

Kolejka 12 - 11 października

Stal Sulęcin 0-1 Orzeł Międzyrzecz 11 października, 16:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-1 Leśnik Drezdenko 11 października, 15:00 (200)
Piast Czerwieńsk 5-0 Czarni Witnica 11 października, 14:00 (200)
Błękitni Lubno 1-0 Błękitni Toporów 11 października, 16:00
Pogoń Skwierzyna 0-2 Błękitni Dobiegniew 11 października, 15:00
Odra Górzyca 2-0 Spójnia Ośno Lubuskie 11 października, 15:00 (70)
LZS Bobrówko 0-3 Korona Kożuchów 11 października, 15:00
Vitrosilicon Iłowa 0-0 Sprotavia Szprotawa 11 października, 15:00

Kolejka 13 - 18 października

Sprotavia Szprotawa 0-0 Stal Sulęcin 18 października, 15:00
Korona Kożuchów 2-7 Vitrosilicon Iłowa 19 października, 13:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-1 LZS Bobrówko 18 października, 15:00
Błękitni Dobiegniew 1-3 Odra Górzyca 18 października, 15:00
Błękitni Toporów 3-2 Pogoń Skwierzyna 18 października, 15:00
Czarni Witnica 1-1 Błękitni Lubno 18 października, 19:00
Leśnik Drezdenko 0-3 Piast Czerwieńsk 18 października, 15:00
Orzeł Międzyrzecz 3-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 18 października, 15:00

Kolejka 14 - 25-26 października

Stal Sulęcin 0-4 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 25 października, 16:00
Piast Czerwieńsk 4-1 Orzeł Międzyrzecz 25 października, 14:00
Błękitni Lubno 0-1 Leśnik Drezdenko 26 października, 12:00
Pogoń Skwierzyna 0-2 Czarni Witnica 25 października, 15:00
Odra Górzyca 2-0 Błękitni Toporów 25 października, 15:00
LZS Bobrówko 0-1 Błękitni Dobiegniew 25 października, 13:30
Vitrosilicon Iłowa 2-2 Spójnia Ośno Lubuskie 25 października, 14:00
Sprotavia Szprotawa 3-0 Korona Kożuchów 25 października, 14:00

Kolejka 15 - 8 listopada

Korona Kożuchów 0-1 Stal Sulęcin 8 listopada, 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0-2 Sprotavia Szprotawa 8 listopada, 14:00
Błękitni Dobiegniew 0-4 Vitrosilicon Iłowa 8 listopada, 14:00
Błękitni Toporów 6-0 LZS Bobrówko 8 listopada, 14:00
Czarni Witnica 2-1 Odra Górzyca 8 listopada, 17:00 (100)
Leśnik Drezdenko 2-2 Pogoń Skwierzyna 8 listopada, 13:30
Orzeł Międzyrzecz 2-0 Błękitni Lubno 8 listopada, 15:00 (100)
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 4-4 Piast Czerwieńsk 8 listopada, 13:00 (100)

Kolejka 16 - 1 kwietnia

Stal Sulęcin 0-1 Piast Czerwieńsk 1 kwietnia, 16:30
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 5-0 Błękitni Lubno 1 kwietnia, 16:30
Orzeł Międzyrzecz 2-0 Pogoń Skwierzyna 1 kwietnia, 16:30
Leśnik Drezdenko 0-1 Odra Górzyca 1 kwietnia, 16:30
Czarni Witnica 4-2 LZS Bobrówko 1 kwietnia, 16:30
Błękitni Toporów 1-2 Vitrosilicon Iłowa 1 kwietnia, 16:30
Błękitni Dobiegniew 3-2 Sprotavia Szprotawa 1 kwietnia, 16:30
Spójnia Ośno Lubuskie 4-1 Korona Kożuchów 1 kwietnia, 16:30

Kolejka 17 - 14 marca

Spójnia Ośno Lubuskie 3-0 Stal Sulęcin 14 marca, 14:00
Korona Kożuchów 1-0 Błękitni Dobiegniew 14 marca, 15:00
Sprotavia Szprotawa 1-0 Błękitni Toporów 14 marca, 15:00
Vitrosilicon Iłowa 3-0 Czarni Witnica 14 marca, 14:00
LZS Bobrówko 2-0 Leśnik Drezdenko 14 marca, 15:00
Odra Górzyca 0-2 Orzeł Międzyrzecz 14 marca, 14:00
Pogoń Skwierzyna 0-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 14 marca, 14:00
Błękitni Lubno 1-2 Piast Czerwieńsk 14 marca, 15:00

Kolejka 18 - 21 marca

Stal Sulęcin 0-0 Błękitni Lubno 21 marca, 15:00
Piast Czerwieńsk 0-1 Pogoń Skwierzyna 21 marca, 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-1 Odra Górzyca 21 marca, 15:00
Orzeł Międzyrzecz 3-0 LZS Bobrówko 21 marca, 15:00
Leśnik Drezdenko 1-3 Vitrosilicon Iłowa 21 marca, 15:00
Czarni Witnica 2-2 Sprotavia Szprotawa 21 marca, 19:30
Błękitni Toporów 3-2 Korona Kożuchów 21 marca, 14:00
Błękitni Dobiegniew 2-1 Spójnia Ośno Lubuskie 21 marca, 15:00

Kolejka 19 - 28 marca

Błękitni Dobiegniew 4-1 Stal Sulęcin 28 marca, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 4-0 Błękitni Toporów 28 marca, 14:00
Korona Kożuchów 1-1 Czarni Witnica 28 marca, 15:00
Sprotavia Szprotawa 0-0 Leśnik Drezdenko 28 marca, 15:00
Vitrosilicon Iłowa 0-0 Orzeł Międzyrzecz 28 marca, 14:00
LZS Bobrówko 0-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 28 marca, 16:00
Odra Górzyca 3-1 Piast Czerwieńsk 28 marca, 14:00
Pogoń Skwierzyna 2-2 Błękitni Lubno 28 marca, 14:00

Kolejka 20 - 4 kwietnia

Stal Sulęcin 2-2 Pogoń Skwierzyna 4 kwietnia, 16:00
Błękitni Lubno 1-3 Odra Górzyca 4 kwietnia, 16:00
Piast Czerwieńsk 6-0 LZS Bobrówko 4 kwietnia, 16:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-0 Vitrosilicon Iłowa 4 kwietnia, 16:00 (340)
Orzeł Międzyrzecz 0-0 Sprotavia Szprotawa 4 kwietnia, 15:00 (300)
Leśnik Drezdenko 2-0 Korona Kożuchów 4 kwietnia, 16:00
Czarni Witnica 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 4 kwietnia, 20:00
Błękitni Toporów 0-0 Błękitni Dobiegniew 4 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 11 kwietnia

Błękitni Toporów 0-0 Stal Sulęcin 11 kwietnia, 14:00
Błękitni Dobiegniew 3-2 Czarni Witnica 11 kwietnia, 12:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-0 Leśnik Drezdenko 11 kwietnia, 15:00
Korona Kożuchów 1-1 Orzeł Międzyrzecz 11 kwietnia, 16:00
Sprotavia Szprotawa 2-2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 11 kwietnia, 16:00
Vitrosilicon Iłowa 4-1 Piast Czerwieńsk 11 kwietnia, 15:00
LZS Bobrówko 1-0 Błękitni Lubno 11 kwietnia, 15:00
Odra Górzyca 0-0 Pogoń Skwierzyna 11 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 18 kwietnia

Stal Sulęcin 1-1 Odra Górzyca 18 kwietnia, 16:00
Pogoń Skwierzyna 2-3 LZS Bobrówko 18 kwietnia, 14:00
Błękitni Lubno 3-5 Vitrosilicon Iłowa 18 kwietnia, 16:00
Piast Czerwieńsk 2-2 Sprotavia Szprotawa 18 kwietnia, 16:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 5-1 Korona Kożuchów 18 kwietnia, 16:00 (500)
Orzeł Międzyrzecz 3-0 Spójnia Ośno Lubuskie 18 kwietnia, 16:00
Leśnik Drezdenko 0-3 Błękitni Dobiegniew 18 kwietnia, 16:00
Czarni Witnica 2-4 Błękitni Toporów 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 25 kwietnia

Czarni Witnica 1-0 Stal Sulęcin 25 kwietnia, 16:00
Błękitni Toporów 4-1 Leśnik Drezdenko 25 kwietnia, 16:00
Błękitni Dobiegniew 0-3 Orzeł Międzyrzecz 25 kwietnia, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 0-2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 25 kwietnia, 16:00
Korona Kożuchów 1-0 Piast Czerwieńsk 25 kwietnia, 17:00
Sprotavia Szprotawa 2-1 Błękitni Lubno 25 kwietnia, 16:00
Vitrosilicon Iłowa 5-1 Pogoń Skwierzyna 25 kwietnia, 15:00
LZS Bobrówko 1-1 Odra Górzyca 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 2 maja

Stal Sulęcin 2-0 LZS Bobrówko 2 maja, 17:00
Odra Górzyca 0-8 Vitrosilicon Iłowa 2 maja, 16:00
Pogoń Skwierzyna 0-1 Sprotavia Szprotawa 2 maja, 14:00
Błękitni Lubno 2-3 Korona Kożuchów 2 maja, 17:00
Piast Czerwieńsk 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 2 maja, 17:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 6-0 Błękitni Dobiegniew 2 maja, 17:00 (750)
Orzeł Międzyrzecz 3-1 Błękitni Toporów 2 maja, 16:00
Leśnik Drezdenko 0-4 Czarni Witnica 2 maja, 17:00

Kolejka 25 - 9 maja

Leśnik Drezdenko 3-2 Stal Sulęcin 9 maja, 17:00
Czarni Witnica 3-0 Orzeł Międzyrzecz 9 maja, 17:00
Błękitni Toporów 0-2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 9 maja, 16:00
Błękitni Dobiegniew 3-1 Piast Czerwieńsk 9 maja, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 7-0 Błękitni Lubno 9 maja, 16:00
Korona Kożuchów 4-0 Pogoń Skwierzyna 9 maja, 17:00
Sprotavia Szprotawa 2-0 Odra Górzyca 10 maja, 13:00
Vitrosilicon Iłowa 5-0 LZS Bobrówko 9 maja, 16:00

Kolejka 26 - 16-17 maja

Stal Sulęcin 0-1 Vitrosilicon Iłowa 16 maja, 17:00
LZS Bobrówko 2-1 Sprotavia Szprotawa 17 maja, 16:00
Odra Górzyca 4-2 Korona Kożuchów 16 maja, 16:00
Pogoń Skwierzyna 0-1 Spójnia Ośno Lubuskie 16 maja, 14:00
Błękitni Lubno 1-1 Błękitni Dobiegniew 16 maja, 17:00
Piast Czerwieńsk 4-3 Błękitni Toporów 14 maja, 18:00 (100)
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-3 Czarni Witnica 16 maja, 14:00
Orzeł Międzyrzecz 7-1 Leśnik Drezdenko 16 maja, 17:30

Kolejka 27 - 23 maja

Orzeł Międzyrzecz 2-1 Stal Sulęcin 23 maja, 16:00
Leśnik Drezdenko 2-6 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 23 maja, 17:00
Czarni Witnica 0-2 Piast Czerwieńsk 23 maja, 17:00
Błękitni Toporów 1-2 Błękitni Lubno 23 maja, 16:00
Błękitni Dobiegniew 2-0 Pogoń Skwierzyna 23 maja, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-2 Odra Górzyca 23 maja, 16:00
Korona Kożuchów 5-0 LZS Bobrówko 23 maja, 17:00
Sprotavia Szprotawa 0-2 Vitrosilicon Iłowa 23 maja, 17:00

Kolejka 28 - 30 maja

Stal Sulęcin 0-0 Sprotavia Szprotawa 30 maja, 17:00
Vitrosilicon Iłowa 0-1 Korona Kożuchów 30 maja, 14:00
LZS Bobrówko 3-2 Spójnia Ośno Lubuskie 30 maja, 17:00
Odra Górzyca 0-1 Błękitni Dobiegniew 30 maja, 16:30
Pogoń Skwierzyna 2-1 Błękitni Toporów 30 maja, 14:00
Błękitni Lubno 1-0 Czarni Witnica 30 maja, 17:00
Piast Czerwieńsk 6-0 Leśnik Drezdenko 30 maja, 17:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 5-2 Orzeł Międzyrzecz 30 maja, 17:00 (600)

Kolejka 29 - 5 czerwca

Celuloza Kostrzyn nad Odrą 5-2 Stal Sulęcin 5 czerwca, 17:30 (600)
Orzeł Międzyrzecz 2-1 Piast Czerwieńsk 5 czerwca, 17:30
Leśnik Drezdenko 2-0 Błękitni Lubno 5 czerwca, 17:30
Czarni Witnica 0-2 Pogoń Skwierzyna 5 czerwca, 17:30
Błękitni Toporów 12-1 Odra Górzyca 5 czerwca, 17:30
Błękitni Dobiegniew 5-1 LZS Bobrówko 5 czerwca, 17:30
Spójnia Ośno Lubuskie 2-3 Vitrosilicon Iłowa 5 czerwca, 17:30
Korona Kożuchów 0-1 Sprotavia Szprotawa 5 czerwca, 17:30

REKLAMA

Kolejka 30 - 13 czerwca

Stal Sulęcin 0-1 Korona Kożuchów 13 czerwca, 17:00
Sprotavia Szprotawa 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 13 czerwca, 17:00
Vitrosilicon Iłowa 1-1 Błękitni Dobiegniew 13 czerwca, 17:00
LZS Bobrówko 2-5 Błękitni Toporów 13 czerwca, 17:00
Odra Górzyca 2-1 Czarni Witnica 13 czerwca, 17:00
Pogoń Skwierzyna 3-0 Leśnik Drezdenko 13 czerwca, 17:00
Błękitni Lubno 1-5 Orzeł Międzyrzecz 13 czerwca, 17:00
Piast Czerwieńsk 1-4 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 13 czerwca, 17:00

III liga 2008/2009 (dolnośląsko-lubuska)

IV liga 2008/2009 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Gorzów Wielkopolski)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Zielona Góra)

Autor: Mariusz Gazda
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas