[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Gorzów Wielkopolski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Słońsk 30 74 23 5 2 93-21 14 0 1 63-9 9 5 1 30-12 2 3 1 0 1 2-2
2.  Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 30 74 24 2 4 90-24 13 0 2 63-13 11 2 2 27-11 2 3 1 0 1 2-2
3.  Ilanka II Rzepin 30 62 19 5 6 105-38 12 2 1 59-9 7 3 5 46-29
4.  Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 30 58 18 4 8 85-54 10 2 3 44-20 8 2 5 41-34 2 3 1 0 1 6-4
5.  Meprozet Stare Kurowo 30 58 17 7 6 75-27 10 4 1 47-8 7 3 5 28-19 2 3 1 0 1 4-6
6.  Galaktica Dzierżów 30 46 13 7 10 67-52 9 4 2 37-15 4 3 8 30-37
7.  Tor-Bud Baczyna 30 44 13 5 12 71-61 9 2 4 41-28 4 3 8 30-33 2 3 1 0 1 4-3
8.  Toroma Torzym 30 44 14 2 14 62-65 10 1 4 43-18 4 1 10 19-47 2 3 1 0 1 3-4
9.  Lubniewiczanka Lubniewice 30 40 12 4 14 50-97 6 3 6 29-27 6 1 8 21-70 2 6 2 0 0 4-1
10.  Zjednoczeni Przytoczna 30 40 12 4 14 54-56 7 2 6 34-30 5 2 8 20-26 2 0 0 0 2 1-4
11.  SHR Wojcieszyce 30 32 9 5 16 32-63 5 2 8 18-28 4 3 8 14-35
12.  KS Nowiny Wielkie 30 30 8 6 16 56-74 5 5 5 34-31 3 1 11 22-43
13.  Warta Jeżyki 30 24 6 6 18 43-78 6 2 7 30-29 0 4 11 13-49
14.  Leśnik Rąpin 30 20 4 8 18 34-82 4 4 7 24-33 0 4 11 10-49
15.  Iskra Janczewo 30 19 4 7 19 27-88 1 5 9 10-44 3 2 10 17-44
16.  Sokół Gościm 30 15 4 3 23 25-89 2 2 11 14-37 2 1 12 11-52
Sokół Gościm wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
W dodatkowym spotkaniu o mistrzostwo klasy okręgowej Piast Karnin pokonał Wartę Słońsk 2-1.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Warta Słońsk    0-1 4-2 4-1 1-0 1-0 3-2 6-0 10-0 3-0 4-0 2-1 7-0 6-1 6-0 6-1 
 2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)1-2     4-2 5-1 0-1 3-2 4-1 7-0 5-0 4-0 5-1 2-1 5-1 10-0 5-1 3-0* 
 3 Ilanka II Rzepin3-0 3-0     0-3* 1-1 2-1 0-0 7-1 9-0 3-0* 9-0 3-1 3-0 3-0 4-1 9-1 
 4 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)1-1 2-1 2-2     4-1 2-3 3-2 1-3 3-4 2-0 5-0 7-2 1-0 5-1 3-0 3-0* 
 5 Meprozet Stare Kurowo0-0 0-1 2-2 3-2     1-1 4-1 3-0 12-1 0-0 3-0 4-0 4-0 3-0* 3-0 5-0 
 6 Galaktica Dzierżów1-1 0-0 3-0* 1-2 3-1     3-2 3-2 3-0 2-3 0-0 3-1 6-0 3-0 3-3 3-0* 
 7 Tor-Bud Baczyna0-4 0-1 1-11 6-2 1-1 0-0     3-1 11-0 1-4 1-0 3-0* 4-3 2-1 5-0 3-0 
 8 Toroma Torzym1-2 1-4 1-2 2-0 2-1 8-0 2-1     6-1 2-1 0-3 8-1 4-1 1-1 2-0 3-0* 
 9 Lubniewiczanka Lubniewice1-1 1-2 1-1 1-4 1-2 5-2 4-2 0-2     2-0 0-1 2-1 3-3 2-1 4-0 2-5 
 10 Zjednoczeni Przytoczna1-2 0-3* 4-1 3-4 0-4 1-1 4-2 3-3 1-2     0-3* 5-3 3-0 3-1 3-1 3-0* 
 11 SHR Wojcieszyce0-2 1-3 0-9 0-2 2-2 3-0 3-4 0-1 0-2 0-1     2-0 1-0 1-0 2-2 3-0* 
 12 KS Nowiny Wielkie2-2 2-3 1-2 2-2 3-1 4-1 2-4 3-0 7-3 0-3 2-1     2-2 2-2 0-3* 2-2 
 13 Warta Jeżyki1-4 0-3 2-3 2-5 0-2 2-0 1-1 4-1 1-2 3-0* 4-0 1-4     2-2 4-2 3-0* 
 14 Leśnik Rąpin0-5 1-1 3-2 3-3 1-3 3-5 0-5 4-1 0-1 1-1 2-2 0-3 3-0     0-1 3-0* 
 15 Iskra Janczewo0-1 0-3 1-4 2-6 0-5 0-8 0-0 2-1 2-2 0-7 0-3 1-1 1-1 0-0     1-2 
 16 Sokół Gościm0-3* 0-1 0-3* 0-4 0-3* 2-6 0-3* 1-3 0-3* 3-0 0-0 0-3* 2-2 6-0 0-3*     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Tor-Bud Baczyna 0-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 10 sierpnia, 11:00
Warta Jeżyki 2-5 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 10 sierpnia, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 0-0 Warta Słońsk 9 sierpnia, 16:30
Leśnik Rąpin 2-2 SHR Wojcieszyce 10 sierpnia, 15:00
KS Nowiny Wielkie 1-2 Ilanka II Rzepin 10 sierpnia, 16:00
Sokół Gościm 3-0 Zjednoczeni Przytoczna 9 sierpnia, 17:00
Toroma Torzym 6-1 Lubniewiczanka Lubniewice 9 sierpnia, 17:00
Iskra Janczewo 0-8 Galaktica Dzierżów 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-2 Galaktica Dzierżów 17 sierpnia, 15:30
Lubniewiczanka Lubniewice 4-0 Iskra Janczewo 16 sierpnia, 15:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-3 Toroma Torzym 17 sierpnia, 17:00
Ilanka II Rzepin 9-1 Sokół Gościm 17 sierpnia, 11:00
SHR Wojcieszyce 2-0 KS Nowiny Wielkie 17 sierpnia, 17:00
Warta Słońsk 6-1 Leśnik Rąpin 16 sierpnia, 17:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 4-1 Meprozet Stare Kurowo 17 sierpnia, 17:00
Tor-Bud Baczyna 4-3 Warta Jeżyki 17 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Warta Jeżyki 0-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 24 sierpnia, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 4-1 Tor-Bud Baczyna 23 sierpnia, 16:00
Leśnik Rąpin 3-3 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 24 sierpnia, 15:00
KS Nowiny Wielkie 2-2 Warta Słońsk 24 sierpnia, 16:00
Sokół Gościm 0-0 SHR Wojcieszyce 23 sierpnia, 17:00
Toroma Torzym 1-2 Ilanka II Rzepin 23 sierpnia, 17:00
Iskra Janczewo 0-7 Zjednoczeni Przytoczna 23 sierpnia, 17:00
Galaktica Dzierżów 3-0 Lubniewiczanka Lubniewice 23 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 5-0 Lubniewiczanka Lubniewice 30 sierpnia, 12:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-1 Galaktica Dzierżów 31 sierpnia, 17:00
Ilanka II Rzepin 4-1 Iskra Janczewo 31 sierpnia, 11:00
SHR Wojcieszyce 0-1 Toroma Torzym 30 sierpnia, 17:00
Warta Słońsk 6-1 Sokół Gościm 30 sierpnia, 17:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 7-2 KS Nowiny Wielkie 30 sierpnia, 17:00
Tor-Bud Baczyna 2-1 Leśnik Rąpin 31 sierpnia, 11:00
Warta Jeżyki 0-2 Meprozet Stare Kurowo 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Meprozet Stare Kurowo 0-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 6 września, 16:00
Leśnik Rąpin 3-0 Warta Jeżyki
w pierwotnym terminie (7 września, 15:00) odwołany
KS Nowiny Wielkie 2-4 Tor-Bud Baczyna 7 września, 16:00
Sokół Gościm 0-4 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 6 września, 16:00
Toroma Torzym 1-2 Warta Słońsk 6 września, 16:00
Iskra Janczewo 0-3 SHR Wojcieszyce 7 września, 16:00
Galaktica Dzierżów 3-0 Ilanka II Rzepin 6 września, 11:00
(wo)
na boisku 4-7; w zespole gości zagrali nieuprawnieni zawodnicy
Lubniewiczanka Lubniewice 2-0 Zjednoczeni Przytoczna 6 września, 15:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4-0 Zjednoczeni Przytoczna 13 września, 14:00
Ilanka II Rzepin 9-0 Lubniewiczanka Lubniewice 14 września, 11:00
SHR Wojcieszyce 3-0 Galaktica Dzierżów 13 września, 16:00
Warta Słońsk 6-0 Iskra Janczewo 13 września, 16:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-3 Toroma Torzym 14 września, 12:00
Tor-Bud Baczyna 3-0 Sokół Gościm 14 września, 11:00
Warta Jeżyki 1-4 KS Nowiny Wielkie 14 września, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 3-0 Leśnik Rąpin 13 września, 16:00
(wo)

Kolejka 7 - 20-21 września

Leśnik Rąpin 1-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 21 września, 15:00
KS Nowiny Wielkie 3-1 Meprozet Stare Kurowo 21 września, 16:00
Sokół Gościm 2-2 Warta Jeżyki 20 września, 16:00
Iskra Janczewo 2-6 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 20 września, 15:00
Galaktica Dzierżów 1-1 Warta Słońsk 20 września, 11:00
Lubniewiczanka Lubniewice 0-1 SHR Wojcieszyce 20 września, 15:00
Zjednoczeni Przytoczna 4-1 Ilanka II Rzepin 21 września, 16:00
Tor-Bud Baczyna 3-1 Toroma Torzym 20 września, 15:30

Kolejka 8 - 27-28 września

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4-2 Ilanka II Rzepin 27 września, 13:00
SHR Wojcieszyce 0-1 Zjednoczeni Przytoczna 27 września, 15:00
Warta Słońsk 10-0 Lubniewiczanka Lubniewice 27 września, 16:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 2-3 Galaktica Dzierżów 28 września, 12:00
Tor-Bud Baczyna 5-0 Iskra Janczewo 28 września, 11:00
Warta Jeżyki 4-1 Toroma Torzym 28 września, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 5-0 Sokół Gościm 27 września, 15:00
Leśnik Rąpin 0-3 KS Nowiny Wielkie 28 września, 15:00

Kolejka 9 - 4-5 października

KS Nowiny Wielkie 2-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 5 października, 15:00
Sokół Gościm 6-0 Leśnik Rąpin 4 października, 15:00
Toroma Torzym 2-1 Meprozet Stare Kurowo 4 października, 15:30
Iskra Janczewo 1-1 Warta Jeżyki 4 października, 15:00
Galaktica Dzierżów 3-2 Tor-Bud Baczyna 4 października, 11:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-4 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 4 października, 15:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-2 Warta Słońsk 5 października, 16:00
Ilanka II Rzepin 9-0 SHR Wojcieszyce 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 5-1 SHR Wojcieszyce 11 października, 13:00
Warta Słońsk 4-2 Ilanka II Rzepin 12 października, 12:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 2-0 Zjednoczeni Przytoczna 11 października, 15:00
Tor-Bud Baczyna 11-0 Lubniewiczanka Lubniewice 12 października, 11:00
Warta Jeżyki 2-0 Galaktica Dzierżów 12 października, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 3-0 Iskra Janczewo 11 października, 14:30
Leśnik Rąpin 4-1 Toroma Torzym 12 października, 15:00
KS Nowiny Wielkie 2-2 Sokół Gościm 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Sokół Gościm 0-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 18 października, 14:00
Toroma Torzym 8-1 KS Nowiny Wielkie 18 października, 15:00
Iskra Janczewo 0-0 Leśnik Rąpin 18 października, 14:00
Galaktica Dzierżów 3-1 Meprozet Stare Kurowo 18 października, 11:00
Lubniewiczanka Lubniewice 3-3 Warta Jeżyki 18 października, 12:00
Zjednoczeni Przytoczna 4-2 Tor-Bud Baczyna 19 października, 15:00
Ilanka II Rzepin 0-3 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 19 października, 15:00
(wo)
na boisku 8-0; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
SHR Wojcieszyce 0-2 Warta Słońsk 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-2 Warta Słońsk 25 października, 13:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 5-0 SHR Wojcieszyce 25 października, 13:00
Tor-Bud Baczyna 1-11 Ilanka II Rzepin 26 października, 11:00
Warta Jeżyki 3-0 Zjednoczeni Przytoczna 26 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-2
Meprozet Stare Kurowo 12-1 Lubniewiczanka Lubniewice 25 października, 13:30
Leśnik Rąpin 3-5 Galaktica Dzierżów 25 października, 15:00
KS Nowiny Wielkie 0-3 Iskra Janczewo 26 października, 14:00
(wo)
na boisku 0-2
Sokół Gościm 1-3 Toroma Torzym 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 2 listopada

Toroma Torzym 1-4 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2 listopada, 13:00
Iskra Janczewo 1-2 Sokół Gościm 2 listopada, 13:00
Galaktica Dzierżów 3-1 KS Nowiny Wielkie 22 października, 15:30
Lubniewiczanka Lubniewice 2-1 Leśnik Rąpin 2 listopada, 13:00
Zjednoczeni Przytoczna 0-4 Meprozet Stare Kurowo 22 października, 15:00
Ilanka II Rzepin 3-0 Warta Jeżyki 22 października, 14:00
SHR Wojcieszyce 3-4 Tor-Bud Baczyna 2 listopada, 14:00
Warta Słońsk 4-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 2 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 5-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 8 listopada, 13:30
Tor-Bud Baczyna 0-4 Warta Słońsk 9 listopada, 11:00
Warta Jeżyki 4-0 SHR Wojcieszyce 9 listopada, 14:00
Meprozet Stare Kurowo 2-2 Ilanka II Rzepin 8 listopada, 13:00
Leśnik Rąpin 1-1 Zjednoczeni Przytoczna 9 listopada, 13:00
KS Nowiny Wielkie 7-3 Lubniewiczanka Lubniewice 9 listopada, 14:00
Sokół Gościm 2-6 Galaktica Dzierżów 8 listopada, 14:00
Toroma Torzym 2-0 Iskra Janczewo 8 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Iskra Janczewo 0-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 15 listopada, 13:00
Galaktica Dzierżów 3-2 Toroma Torzym 15 listopada, 11:00
Lubniewiczanka Lubniewice 2-5 Sokół Gościm 15 listopada, 13:00
Zjednoczeni Przytoczna 5-3 KS Nowiny Wielkie 16 listopada, 14:00
Ilanka II Rzepin 3-0 Leśnik Rąpin 15 listopada, 13:00
SHR Wojcieszyce 2-2 Meprozet Stare Kurowo 16 listopada, 14:00
Warta Słońsk 7-0 Warta Jeżyki 15 listopada, 13:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-2 Tor-Bud Baczyna 16 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 14-15 marca

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4-1 Tor-Bud Baczyna 15 marca, 13:30
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-0 Warta Jeżyki 14 marca, 12:00
Warta Słońsk 1-0 Meprozet Stare Kurowo 14 marca, 15:00
SHR Wojcieszyce 1-0 Leśnik Rąpin 14 marca, 15:00
Ilanka II Rzepin 3-1 KS Nowiny Wielkie 15 marca, 12:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-0 Sokół Gościm
(wo)
Lubniewiczanka Lubniewice 0-2 Toroma Torzym 14 marca, 14:00
Galaktica Dzierżów 3-3 Iskra Janczewo 14 marca, 11:00

Kolejka 17 - 21-22 marca

Galaktica Dzierżów 0-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 21 marca, 11:00
Iskra Janczewo 2-2 Lubniewiczanka Lubniewice 22 marca, 15:30
Toroma Torzym 2-1 Zjednoczeni Przytoczna 21 marca, 13:00
Sokół Gościm 0-3 Ilanka II Rzepin
(wo)
KS Nowiny Wielkie 2-1 SHR Wojcieszyce 21 marca, 16:00
Leśnik Rąpin 0-5 Warta Słońsk 22 marca, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 3-2 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 22 marca, 16:00
Warta Jeżyki 1-1 Tor-Bud Baczyna 22 marca, 13:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 5-1 Warta Jeżyki 29 marca, 14:00
Tor-Bud Baczyna 1-1 Meprozet Stare Kurowo 29 marca, 11:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 5-1 Leśnik Rąpin 29 marca, 12:00
Warta Słońsk 2-1 KS Nowiny Wielkie 28 marca, 16:00
SHR Wojcieszyce 3-0 Sokół Gościm
(wo)
Ilanka II Rzepin 7-1 Toroma Torzym 29 marca, 11:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-1 Iskra Janczewo 28 marca, 14:00
Lubniewiczanka Lubniewice 5-2 Galaktica Dzierżów 28 marca, 14:00

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Lubniewiczanka Lubniewice 1-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4 kwietnia, 14:00
Galaktica Dzierżów 2-3 Zjednoczeni Przytoczna 4 kwietnia, 11:00
Iskra Janczewo 1-4 Ilanka II Rzepin 4 kwietnia, 15:30
Toroma Torzym 0-3 SHR Wojcieszyce 4 kwietnia, 15:00
Sokół Gościm 0-3 Warta Słońsk
(wo)
KS Nowiny Wielkie 2-2 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 4 kwietnia, 16:00
Leśnik Rąpin 0-5 Tor-Bud Baczyna 5 kwietnia, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 4-0 Warta Jeżyki 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 8 kwietnia

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-1 Meprozet Stare Kurowo 8 kwietnia, 17:00
Warta Jeżyki 2-2 Leśnik Rąpin 8 kwietnia, 17:00
Tor-Bud Baczyna 3-0 KS Nowiny Wielkie 8 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-0 Sokół Gościm
(wo)
Warta Słońsk 6-0 Toroma Torzym 8 kwietnia, 17:00
SHR Wojcieszyce 2-2 Iskra Janczewo 8 kwietnia, 17:00
Ilanka II Rzepin 2-1 Galaktica Dzierżów 8 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-2 Lubniewiczanka Lubniewice 8 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Zjednoczeni Przytoczna 0-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 18 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Lubniewiczanka Lubniewice 1-1 Ilanka II Rzepin 18 kwietnia, 15:00
Galaktica Dzierżów 0-0 SHR Wojcieszyce 18 kwietnia, 11:00
Iskra Janczewo 0-1 Warta Słońsk 19 kwietnia, 16:00
Toroma Torzym 2-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 18 kwietnia, 16:00
Sokół Gościm 0-3 Tor-Bud Baczyna
(wo)
KS Nowiny Wielkie 2-2 Warta Jeżyki 18 kwietnia, 17:00
Leśnik Rąpin 1-3 Meprozet Stare Kurowo 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Toroma Torzym 2-1 Tor-Bud Baczyna 25 kwietnia, 13:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 10-0 Leśnik Rąpin 25 kwietnia, 16:00
Meprozet Stare Kurowo 4-0 KS Nowiny Wielkie 25 kwietnia, 16:00
Warta Jeżyki 3-0 Sokół Gościm
(wo)
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-0 Iskra Janczewo 26 kwietnia, 15:00
Warta Słońsk 1-0 Galaktica Dzierżów 25 kwietnia, 17:00
SHR Wojcieszyce 0-2 Lubniewiczanka Lubniewice 26 kwietnia, 17:00
Ilanka II Rzepin 3-0 Zjednoczeni Przytoczna 26 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 23 - 2-3 maja

Ilanka II Rzepin 3-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3 maja, 16:30
Zjednoczeni Przytoczna 0-3 SHR Wojcieszyce 2 maja, 16:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Lubniewiczanka Lubniewice 1-1 Warta Słońsk 2 maja, 15:00
Galaktica Dzierżów 1-2 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 29 kwietnia, 11:00
Iskra Janczewo 0-0 Tor-Bud Baczyna 2 maja, 16:00
Toroma Torzym 4-1 Warta Jeżyki 2 maja, 16:00
Sokół Gościm 0-3 Meprozet Stare Kurowo
(wo)
KS Nowiny Wielkie 2-2 Leśnik Rąpin 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-1 KS Nowiny Wielkie 10 maja, 15:00
Leśnik Rąpin 3-0 Sokół Gościm
(wo)
Meprozet Stare Kurowo 3-0 Toroma Torzym 9 maja, 17:00
Warta Jeżyki 4-2 Iskra Janczewo 10 maja, 15:00
Tor-Bud Baczyna 0-0 Galaktica Dzierżów 10 maja, 11:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-4 Lubniewiczanka Lubniewice 9 maja, 17:00
Warta Słońsk 3-0 Zjednoczeni Przytoczna 9 maja, 17:00
SHR Wojcieszyce 0-9 Ilanka II Rzepin 9 maja, 18:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

SHR Wojcieszyce 1-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 16 maja, 18:00
Ilanka II Rzepin 3-0 Warta Słońsk 17 maja, 11:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-4 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 16 maja, 17:00
Lubniewiczanka Lubniewice 4-2 Tor-Bud Baczyna 16 maja, 15:00
Galaktica Dzierżów 6-0 Warta Jeżyki 16 maja, 11:00
Iskra Janczewo 0-5 Meprozet Stare Kurowo 16 maja, 16:30
Toroma Torzym 1-1 Leśnik Rąpin 17 maja, 14:30
Sokół Gościm 0-3 KS Nowiny Wielkie
(wo)

Kolejka 26 - 23-24 maja

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-0 Sokół Gościm
(wo)
KS Nowiny Wielkie 3-0 Toroma Torzym 23 maja, 15:00
Leśnik Rąpin 0-1 Iskra Janczewo 24 maja, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 1-1 Galaktica Dzierżów 23 maja, 17:00
Warta Jeżyki 1-2 Lubniewiczanka Lubniewice 24 maja, 16:00
Tor-Bud Baczyna 1-4 Zjednoczeni Przytoczna 24 maja, 11:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 2-2 Ilanka II Rzepin 23 maja, 17:00
Warta Słońsk 4-0 SHR Wojcieszyce 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Warta Słońsk 0-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 30 maja, 17:00
SHR Wojcieszyce 0-2 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 30 maja, 18:00
Ilanka II Rzepin 0-0 Tor-Bud Baczyna 31 maja, 11:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-0 Warta Jeżyki 30 maja, 17:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-2 Meprozet Stare Kurowo 30 maja, 15:00
Galaktica Dzierżów 3-0 Leśnik Rąpin 30 maja, 11:00
Iskra Janczewo 1-1 KS Nowiny Wielkie 30 maja, 16:30
Toroma Torzym 3-0 Sokół Gościm
(wo)

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 7-0 Toroma Torzym 7 czerwca, 15:00
Sokół Gościm 0-3 Iskra Janczewo
(wo)
KS Nowiny Wielkie 4-1 Galaktica Dzierżów 6 czerwca, 18:00
Leśnik Rąpin 0-1 Lubniewiczanka Lubniewice 7 czerwca, 15:00
Meprozet Stare Kurowo 0-0 Zjednoczeni Przytoczna 6 czerwca, 17:00
Warta Jeżyki 2-3 Ilanka II Rzepin 7 czerwca, 17:00
Tor-Bud Baczyna 1-0 SHR Wojcieszyce 7 czerwca, 11:00
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-1 Warta Słońsk 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 2-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 11 czerwca, 18:00
Warta Słońsk 3-2 Tor-Bud Baczyna 11 czerwca, 18:00
SHR Wojcieszyce 1-0 Warta Jeżyki 11 czerwca, 18:00
Ilanka II Rzepin 1-1 Meprozet Stare Kurowo 11 czerwca, 18:00
Zjednoczeni Przytoczna 3-1 Leśnik Rąpin 11 czerwca, 18:00
Lubniewiczanka Lubniewice 2-1 KS Nowiny Wielkie 11 czerwca, 18:00
Galaktica Dzierżów 3-0 Sokół Gościm
(wo)
Iskra Janczewo 2-1 Toroma Torzym 11 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 14 czerwca

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 5-1 Iskra Janczewo 14 czerwca, 18:00
Toroma Torzym 8-0 Galaktica Dzierżów 14 czerwca, 18:00
Sokół Gościm 0-3 Lubniewiczanka Lubniewice
(wo)
KS Nowiny Wielkie 0-3 Zjednoczeni Przytoczna 14 czerwca, 18:00
Leśnik Rąpin 3-2 Ilanka II Rzepin 14 czerwca, 18:00
Meprozet Stare Kurowo 3-0 SHR Wojcieszyce 14 czerwca, 18:00
Warta Jeżyki 1-4 Warta Słońsk 14 czerwca, 18:00
Tor-Bud Baczyna 6-2 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 14 czerwca, 18:00

Baraż o mistrzostwo klasy okręgowej (Gorzów Wielkopolski)

IV liga 2008/2009 (lubuska)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Zielona Góra)

Klasa A 2008/2009 (Gorzów Wielkopolski (wschód))
Klasa A 2008/2009 (Gorzów Wielkopolski (zachód))

Autor: Mariusz Gazda
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas