[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2008/2009, grupa: Gorzów Wielkopolski (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwiazda Lubczyno 30 63 20 3 7 89-44 12 1 2 52-14 8 2 5 37-30
2.  Budowlani Murzynowo 30 62 20 2 8 85-49 11 2 2 48-21 9 0 6 37-28
3.  Błękitni II Lubno 30 57 17 6 7 68-37 7 2 6 35-22 10 4 1 33-15
4.  Róża Różanki 30 53 16 5 9 82-47 10 2 3 47-19 6 3 6 35-28
5.  Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 30 47 13 8 9 64-56 7 5 3 33-17 6 3 6 31-39
6.  Zryw Głęboczek 30 46 14 4 12 61-41 7 1 7 30-25 7 3 5 31-16 6 11 3 2 1 12-6
7.  Polonia Lipki Wielkie 30 46 14 4 12 59-63 9 1 5 34-24 5 3 7 25-39 6 10 3 1 2 8-5
8.  Nietoperz Gardzko 30 46 13 7 10 66-57 6 5 4 31-26 7 2 6 35-31 6 10 3 1 2 13-11
9.  Radowiak Drezdenko 30 46 14 4 12 64-39 9 0 6 44-21 5 4 6 20-18 6 2 0 2 4 3-14
10.  Kasztelania Santok 30 45 13 6 11 64-43 8 3 4 36-17 5 3 7 28-26
11.  Delta Stare Polichno 30 39 12 3 15 54-60 8 2 5 33-24 4 1 10 21-36
12.  Błyskawica Gościmiec 30 35 10 5 15 57-75 6 3 6 34-31 4 2 9 23-44 2 3 1 0 1 5-5
13.  FC Kłodawa 13 30 35 10 5 15 47-56 6 3 6 26-26 4 2 9 21-30 2 3 1 0 1 5-5
14.  Muszelka Ogardy 30 31 9 4 17 59-98 7 3 5 39-40 2 1 12 20-58
15.  Łucznik II Strzelce Krajeńskie 30 21 6 3 21 31-92 3 2 10 21-47 3 1 11 10-45
16.  Warta Wawrów 30 13 4 1 25 27-120 4 0 11 19-41 0 1 14 8-79
Łucznik II Strzelce Krajeńskie rozgrywa swoje mecze w Brzozie.
Nietoperz Gardzko rozgrywa swoje mecze na boisku przy Technikum Rolniczym w Strzelcach Krajeńskich.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Gwiazda Lubczyno    5-1 0-1 3-1 3-1 0-2 10-1 2-0 2-1 2-2 5-0 4-1 3-0* 7-1 3-1 3-1 
 2 Budowlani Murzynowo2-5     2-2 2-1 1-1 1-0 5-1 4-1 3-1 4-0 4-3 1-3 4-2 6-1 5-0 4-0 
 3 Błękitni II Lubno0-5 4-3     2-4 0-1 0-1 2-1 2-3 0-1 4-1 4-1 9-0 1-1 3-0 4-0 0-0 
 4 Róża Różanki3-1 1-2 0-1     2-3 2-0 1-1 2-0 2-0 2-2 2-1 4-3 2-0 8-2 7-1 9-2 
 5 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)1-1 3-0 2-3 1-1     3-1 2-2 5-2 1-0 2-0 0-1 0-0 2-4 5-1 1-1 5-0 
 6 Zryw Głęboczek0-1 1-2 0-1 0-5 2-3     2-1 4-1 2-2 2-1 2-1 5-2 1-0 1-4 0-1 8-0 
 7 Polonia Lipki Wielkie2-3 4-2 1-2 5-2 3-2 1-0     2-3 0-0 3-2 1-3 1-2 2-1 3-0* 3-1 3-1 
 8 Nietoperz Gardzko4-4 0-2 0-3 3-2 1-1 1-1 0-3     5-1 0-4 2-2 2-2 3-1 3-0 3-0 4-0 
 9 Radowiak Drezdenko3-0 5-3 1-3 0-3 9-1 0-3* 0-1 0-3     1-2 6-0 1-0 3-0* 3-2 5-0 7-0 
 10 Kasztelania Santok2-4 2-0 0-0 0-1 4-5 3-2 2-0 1-1 0-0     2-0 3-0* 2-0 6-0 2-3 7-1 
 11 Delta Stare Polichno4-2 1-4 0-5 3-2 3-1 1-1 1-2 0-2 2-1 1-0     5-0 1-2 2-2 3-0* 6-0 
 12 Błyskawica Gościmiec1-3 0-7 1-1 1-2 1-4 1-1 3-1 3-3 0-2 0-4 1-0     3-1 5-1 2-1 12-0 
 13 FC Kłodawa 132-3 0-2 3-0 1-1 1-1 0-5 4-1 3-2 0-0 0-3 2-1 4-2     1-3 0-1 5-1 
 14 Muszelka Ogardy3-0 1-4 2-6 2-2 6-2 2-11 5-5 0-4 0-1 4-0 2-1 3-0 3-3     2-0 4-1 
 15 Łucznik II Strzelce Krajeńskie3-2 1-4 2-2 2-6 2-5 0-1 1-2 2-6 1-3 1-1 0-3 1-4 0-5 3-2     2-1 
 16 Warta Wawrów0-3 0-1 1-3 3-2 1-0 1-2 1-3 1-4 0-7 0-6 3-4 1-4 0-1 2-1 5-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Nietoperz Gardzko 2-2 Błyskawica Gościmiec
Gwiazda Lubczyno 3-1 Róża Różanki
Kasztelania Santok 6-0 Muszelka Ogardy
Błękitni II Lubno 4-0 Łucznik II Strzelce Krajeńskie
Warta Wawrów 3-4 Delta Stare Polichno
FC Kłodawa 13 4-1 Polonia Lipki Wielkie
Radowiak Drezdenko 0-3 Zryw Głęboczek
(wo)
na boisku 2:1 dla gospodarzy
Budowlani Murzynowo 1-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Błyskawica Gościmiec 1-4 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Zryw Głęboczek 1-2 Budowlani Murzynowo
Polonia Lipki Wielkie 0-0 Radowiak Drezdenko
Delta Stare Polichno 1-2 FC Kłodawa 13
Łucznik II Strzelce Krajeńskie 2-1 Warta Wawrów
Muszelka Ogardy 2-6 Błękitni II Lubno
Róża Różanki 2-2 Kasztelania Santok
Nietoperz Gardzko 4-4 Gwiazda Lubczyno

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Gwiazda Lubczyno 4-1 Błyskawica Gościmiec
Kasztelania Santok 1-1 Nietoperz Gardzko
Błękitni II Lubno 2-4 Róża Różanki
Warta Wawrów 2-1 Muszelka Ogardy
FC Kłodawa 13 0-1 Łucznik II Strzelce Krajeńskie
Radowiak Drezdenko 6-0 Delta Stare Polichno
Budowlani Murzynowo 5-1 Polonia Lipki Wielkie
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-1 Zryw Głęboczek

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Błyskawica Gościmiec 1-1 Zryw Głęboczek
Polonia Lipki Wielkie 3-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Delta Stare Polichno 1-4 Budowlani Murzynowo
Łucznik II Strzelce Krajeńskie 1-3 Radowiak Drezdenko
Muszelka Ogardy 3-3 FC Kłodawa 13
Róża Różanki 9-2 Warta Wawrów
Nietoperz Gardzko 0-3 Błękitni II Lubno
Gwiazda Lubczyno 2-2 Kasztelania Santok

Kolejka 5 - 6-7 września

Kasztelania Santok 3-0 Błyskawica Gościmiec
(wo)
mecz przerwany przy stanie 2-1 - goście zeszli z boiska
Błękitni II Lubno 0-5 Gwiazda Lubczyno
Warta Wawrów 1-4 Nietoperz Gardzko
FC Kłodawa 13 1-1 Róża Różanki
Radowiak Drezdenko 3-2 Muszelka Ogardy
Budowlani Murzynowo 5-0 Łucznik II Strzelce Krajeńskie
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-1 Delta Stare Polichno
Zryw Głęboczek 2-1 Polonia Lipki Wielkie

Kolejka 6 - 13-14 września

Błyskawica Gościmiec 3-1 Polonia Lipki Wielkie
Delta Stare Polichno 1-1 Zryw Głęboczek
Łucznik II Strzelce Krajeńskie 2-5 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Muszelka Ogardy 1-4 Budowlani Murzynowo
Róża Różanki 2-0 Radowiak Drezdenko
Nietoperz Gardzko 3-1 FC Kłodawa 13
Gwiazda Lubczyno 3-1 Warta Wawrów
Kasztelania Santok 0-0 Błękitni II Lubno

Kolejka 7 - 20-21 września

Błękitni II Lubno 9-0 Błyskawica Gościmiec
Warta Wawrów 0-6 Kasztelania Santok
FC Kłodawa 13 2-3 Gwiazda Lubczyno
Radowiak Drezdenko 0-3 Nietoperz Gardzko
Budowlani Murzynowo 2-1 Róża Różanki
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 5-1 Muszelka Ogardy
Zryw Głęboczek 0-1 Łucznik II Strzelce Krajeńskie
Polonia Lipki Wielkie 1-3 Delta Stare Polichno

Kolejka 8 - 27-28 września

Błyskawica Gościmiec 1-0 Delta Stare Polichno
Łucznik II Strzelce Krajeńskie 1-2 Polonia Lipki Wielkie
Muszelka Ogardy 2-11 Zryw Głęboczek
Róża Różanki 2-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Nietoperz Gardzko 0-2 Budowlani Murzynowo
Gwiazda Lubczyno 2-1 Radowiak Drezdenko
Kasztelania Santok 2-0 FC Kłodawa 13
Błękitni II Lubno 0-0 Warta Wawrów

Kolejka 9 - 4-5 października

Warta Wawrów 1-4 Błyskawica Gościmiec
FC Kłodawa 13 3-0 Błękitni II Lubno
Radowiak Drezdenko 1-2 Kasztelania Santok
Budowlani Murzynowo 2-5 Gwiazda Lubczyno
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 5-2 Nietoperz Gardzko
Zryw Głęboczek 0-5 Róża Różanki
Polonia Lipki Wielkie 3-0 Muszelka Ogardy
(wo)
Delta Stare Polichno 3-0 Łucznik II Strzelce Krajeńskie
(wo)

Kolejka 10 - 11-12 października

Błyskawica Gościmiec 2-1 Łucznik II Strzelce Krajeńskie
Muszelka Ogardy 2-1 Delta Stare Polichno
Róża Różanki 1-1 Polonia Lipki Wielkie
Nietoperz Gardzko 1-1 Zryw Głęboczek
Gwiazda Lubczyno 3-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Kasztelania Santok 2-0 Budowlani Murzynowo
Błękitni II Lubno 0-1 Radowiak Drezdenko
Warta Wawrów 0-1 FC Kłodawa 13

Kolejka 11 - 18-19 października

FC Kłodawa 13 4-2 Błyskawica Gościmiec
Radowiak Drezdenko 7-0 Warta Wawrów
Budowlani Murzynowo 2-2 Błękitni II Lubno
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 2-0 Kasztelania Santok
Zryw Głęboczek 0-1 Gwiazda Lubczyno
Polonia Lipki Wielkie 2-3 Nietoperz Gardzko
Delta Stare Polichno 3-2 Róża Różanki
Łucznik II Strzelce Krajeńskie 3-2 Muszelka Ogardy

Kolejka 12 - 25-26 października

Błyskawica Gościmiec 5-1 Muszelka Ogardy
Róża Różanki 7-1 Łucznik II Strzelce Krajeńskie
Nietoperz Gardzko 2-2 Delta Stare Polichno
Gwiazda Lubczyno 10-1 Polonia Lipki Wielkie
Kasztelania Santok 3-2 Zryw Głęboczek
Błękitni II Lubno 0-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Warta Wawrów 0-1 Budowlani Murzynowo
FC Kłodawa 13 0-0 Radowiak Drezdenko

Kolejka 13 - 2 listopada

Radowiak Drezdenko 1-0 Błyskawica Gościmiec
Budowlani Murzynowo 4-2 FC Kłodawa 13
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 5-0 Warta Wawrów
Zryw Głęboczek 0-1 Błękitni II Lubno
Polonia Lipki Wielkie 3-2 Kasztelania Santok
Delta Stare Polichno 4-2 Gwiazda Lubczyno
Łucznik II Strzelce Krajeńskie 2-6 Nietoperz Gardzko
Muszelka Ogardy 2-2 Róża Różanki

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Błyskawica Gościmiec 1-2 Róża Różanki
Nietoperz Gardzko 3-0 Muszelka Ogardy
Gwiazda Lubczyno 3-1 Łucznik II Strzelce Krajeńskie
Kasztelania Santok 2-0 Delta Stare Polichno
Błękitni II Lubno 2-1 Polonia Lipki Wielkie
Warta Wawrów 1-2 Zryw Głęboczek
FC Kłodawa 13 1-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Radowiak Drezdenko 5-3 Budowlani Murzynowo

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Budowlani Murzynowo 1-3 Błyskawica Gościmiec
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-0 Radowiak Drezdenko
Zryw Głęboczek 1-0 FC Kłodawa 13
Polonia Lipki Wielkie 3-1 Warta Wawrów
Delta Stare Polichno 0-5 Błękitni II Lubno
Łucznik II Strzelce Krajeńskie 1-1 Kasztelania Santok
Muszelka Ogardy 3-0 Gwiazda Lubczyno
Róża Różanki 2-0 Nietoperz Gardzko

Kolejka 16 - 14-15 marca

Błyskawica Gościmiec 3-3 Nietoperz Gardzko
Róża Różanki 3-1 Gwiazda Lubczyno
Muszelka Ogardy 4-0 Kasztelania Santok
Łucznik II Strzelce Krajeńskie 2-2 Błękitni II Lubno
Delta Stare Polichno 6-0 Warta Wawrów
Polonia Lipki Wielkie 2-1 FC Kłodawa 13
Zryw Głęboczek 2-2 Radowiak Drezdenko
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 3-0 Budowlani Murzynowo

Kolejka 17 - 21-22 marca

Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 0-0 Błyskawica Gościmiec
Budowlani Murzynowo 1-0 Zryw Głęboczek
Radowiak Drezdenko 0-1 Polonia Lipki Wielkie
FC Kłodawa 13 2-1 Delta Stare Polichno
Warta Wawrów 5-0 Łucznik II Strzelce Krajeńskie
Błękitni II Lubno 3-0 Muszelka Ogardy
Kasztelania Santok 0-1 Róża Różanki
Gwiazda Lubczyno 2-0 Nietoperz Gardzko

Kolejka 18 - 28-29 marca

Błyskawica Gościmiec 1-3 Gwiazda Lubczyno
Nietoperz Gardzko 0-4 Kasztelania Santok
Róża Różanki 0-1 Błękitni II Lubno
Muszelka Ogardy 4-1 Warta Wawrów
Łucznik II Strzelce Krajeńskie 0-5 FC Kłodawa 13
Delta Stare Polichno 2-1 Radowiak Drezdenko
Polonia Lipki Wielkie 4-2 Budowlani Murzynowo
Zryw Głęboczek 2-3 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Zryw Głęboczek 5-2 Błyskawica Gościmiec
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 2-2 Polonia Lipki Wielkie
Budowlani Murzynowo 4-3 Delta Stare Polichno
Radowiak Drezdenko 5-0 Łucznik II Strzelce Krajeńskie
FC Kłodawa 13 1-3 Muszelka Ogardy
Warta Wawrów 3-2 Róża Różanki
Błękitni II Lubno 2-3 Nietoperz Gardzko
Kasztelania Santok 2-4 Gwiazda Lubczyno

Kolejka 20 - 8 kwietnia

Błyskawica Gościmiec 0-4 Kasztelania Santok
Gwiazda Lubczyno 0-1 Błękitni II Lubno
Nietoperz Gardzko 4-0 Warta Wawrów
Róża Różanki 2-0 FC Kłodawa 13
Muszelka Ogardy 0-1 Radowiak Drezdenko
Łucznik II Strzelce Krajeńskie 1-4 Budowlani Murzynowo
Delta Stare Polichno 3-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Polonia Lipki Wielkie 1-0 Zryw Głęboczek

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Polonia Lipki Wielkie 1-2 Błyskawica Gościmiec
Zryw Głęboczek 2-1 Delta Stare Polichno
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-1 Łucznik II Strzelce Krajeńskie
Budowlani Murzynowo 6-1 Muszelka Ogardy
Radowiak Drezdenko 0-3 Róża Różanki
FC Kłodawa 13 3-2 Nietoperz Gardzko
Warta Wawrów 0-3 Gwiazda Lubczyno
Błękitni II Lubno 4-1 Kasztelania Santok

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Błyskawica Gościmiec 1-1 Błękitni II Lubno
Kasztelania Santok 7-1 Warta Wawrów
Gwiazda Lubczyno 3-0 FC Kłodawa 13
(wo)
na boisku 2-4
Nietoperz Gardzko 5-1 Radowiak Drezdenko
Róża Różanki 1-2 Budowlani Murzynowo
Muszelka Ogardy 6-2 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Łucznik II Strzelce Krajeńskie 0-1 Zryw Głęboczek
Delta Stare Polichno 1-2 Polonia Lipki Wielkie

Kolejka 23 - 2-3 maja

Delta Stare Polichno 5-0 Błyskawica Gościmiec
Polonia Lipki Wielkie 3-1 Łucznik II Strzelce Krajeńskie
Zryw Głęboczek 1-4 Muszelka Ogardy
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-1 Róża Różanki
Budowlani Murzynowo 4-1 Nietoperz Gardzko
Radowiak Drezdenko 3-0 Gwiazda Lubczyno
FC Kłodawa 13 0-3 Kasztelania Santok
Warta Wawrów 1-3 Błękitni II Lubno

Kolejka 24 - 9-10 maja

Błyskawica Gościmiec 12-0 Warta Wawrów
Błękitni II Lubno 1-1 FC Kłodawa 13
Kasztelania Santok 0-0 Radowiak Drezdenko
Gwiazda Lubczyno 5-1 Budowlani Murzynowo
Nietoperz Gardzko 1-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Róża Różanki 2-0 Zryw Głęboczek
Muszelka Ogardy 5-5 Polonia Lipki Wielkie
Łucznik II Strzelce Krajeńskie 0-3 Delta Stare Polichno

Kolejka 25 - 16-17 maja

Łucznik II Strzelce Krajeńskie 1-4 Błyskawica Gościmiec
Delta Stare Polichno 2-2 Muszelka Ogardy
Polonia Lipki Wielkie 5-2 Róża Różanki
Zryw Głęboczek 4-1 Nietoperz Gardzko
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 1-1 Gwiazda Lubczyno
Budowlani Murzynowo 4-0 Kasztelania Santok
Radowiak Drezdenko 1-3 Błękitni II Lubno
FC Kłodawa 13 5-1 Warta Wawrów

Kolejka 26 - 23-24 maja

Błyskawica Gościmiec 3-1 FC Kłodawa 13
Warta Wawrów 0-7 Radowiak Drezdenko
Błękitni II Lubno 4-3 Budowlani Murzynowo
Kasztelania Santok 4-5 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Gwiazda Lubczyno 0-2 Zryw Głęboczek
Nietoperz Gardzko 0-3 Polonia Lipki Wielkie
Róża Różanki 2-1 Delta Stare Polichno
Muszelka Ogardy 2-0 Łucznik II Strzelce Krajeńskie

Kolejka 27 - 30-31 maja

Muszelka Ogardy 3-0 Błyskawica Gościmiec
Łucznik II Strzelce Krajeńskie 2-6 Róża Różanki
Delta Stare Polichno 0-2 Nietoperz Gardzko
Polonia Lipki Wielkie 2-3 Gwiazda Lubczyno
Zryw Głęboczek 2-1 Kasztelania Santok
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 2-3 Błękitni II Lubno
Budowlani Murzynowo 4-0 Warta Wawrów
Radowiak Drezdenko 3-0 FC Kłodawa 13
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Błyskawica Gościmiec 0-2 Radowiak Drezdenko
FC Kłodawa 13 0-2 Budowlani Murzynowo
Warta Wawrów 1-0 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Błękitni II Lubno 0-1 Zryw Głęboczek
Kasztelania Santok 2-0 Polonia Lipki Wielkie
Gwiazda Lubczyno 5-0 Delta Stare Polichno
Nietoperz Gardzko 3-0 Łucznik II Strzelce Krajeńskie
Róża Różanki 8-2 Muszelka Ogardy

Kolejka 29 - 11 czerwca

Róża Różanki 4-3 Błyskawica Gościmiec
Muszelka Ogardy 0-4 Nietoperz Gardzko
Łucznik II Strzelce Krajeńskie 3-2 Gwiazda Lubczyno
Delta Stare Polichno 1-0 Kasztelania Santok
Polonia Lipki Wielkie 1-2 Błękitni II Lubno
Zryw Głęboczek 8-0 Warta Wawrów
Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich) 2-4 FC Kłodawa 13
Budowlani Murzynowo 3-1 Radowiak Drezdenko

REKLAMA

Kolejka 30 - 14 czerwca

Błyskawica Gościmiec 0-7 Budowlani Murzynowo
Radowiak Drezdenko 9-1 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
FC Kłodawa 13 0-5 Zryw Głęboczek
Warta Wawrów 1-3 Polonia Lipki Wielkie
Błękitni II Lubno 4-1 Delta Stare Polichno
Kasztelania Santok 2-3 Łucznik II Strzelce Krajeńskie
Gwiazda Lubczyno 7-1 Muszelka Ogardy
Nietoperz Gardzko 3-2 Róża Różanki

Baraż o mistrzostwo klasy okręgowej (Gorzów Wielkopolski)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2008/2009 (Gorzów Wielkopolski (zachód))

Klasa B 2008/2009 (Drezdenko I)
Klasa B 2008/2009 (Drezdenko II)
Klasa B 2008/2009 (Gorzów Wielkopolski)
Klasa B 2008/2009 (Słubice)

Autor: Mariusz Gazda
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas