[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Słubice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zieloni Lubiechnia Wielka 20 48 15 3 2 64-19 9 1 0 36-7 6 2 2 28-12
2.  Spójnia III Smogóry 20 46 15 1 4 63-20 8 1 1 31-10 7 0 3 32-10
3.  Spójnia II Ośno Lubuskie 20 42 13 3 4 47-18 8 1 1 28-9 5 2 3 19-9
4.  Tęcza Żubrów 20 37 12 1 7 68-42 7 0 3 36-18 5 1 4 32-24
5.  Chrobry Drzeńsko 20 36 12 0 8 83-42 6 0 4 47-22 6 0 4 36-20
6.  Orkan Długoszyn 20 33 11 0 9 47-70 7 0 3 27-38 4 0 6 20-32
7.  Odra II Górzyca 20 28 8 4 8 45-42 6 2 2 26-18 2 2 6 19-24
8.  Odra Pławidło 20 26 8 2 10 52-63 5 2 3 30-26 3 0 7 22-37
9.  KS Glisno 20 12 3 3 14 24-71 3 1 6 11-24 0 2 8 13-47
10.  Warta Kołczyn 20 11 3 2 15 15-65 2 1 7 5-33 1 1 8 10-32
11.  Orient Przęślice 20 1 0 1 19 4-60 0 1 9 1-29 0 0 10 3-31
Orient Przęślice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Zieloni Lubiechnia Wielka    2-1 1-1 3-1 2-1 8-0 5-2 7-0 3-0 2-1 3-0 
 2 Spójnia III Smogóry2-3     3-0 1-1 5-2 3-1 4-0 3-2 4-1 3-0* 3-0* 
 3 Spójnia II Ośno Lubuskie1-1 2-1     4-2 2-4 3-1 1-0 5-0 3-0 4-0 3-0* 
 4 Tęcza Żubrów2-3 1-2 1-0     4-2 4-1 2-1 3-4 9-2 7-3 3-0* 
 5 Chrobry Drzeńsko0-2 1-4 2-3 7-0     4-6 5-4 5-2 11-1 9-0 3-0* 
 6 Orkan Długoszyn2-1 1-9 1-0 1-4 1-11     3-2 6-5 5-3 2-1 5-2 
 7 Odra II Górzyca2-2 2-1 0-3 4-3 2-3 3-1     5-2 3-3 2-0 3-0* 
 8 Odra Pławidło3-2 1-4 0-0 4-5 2-6 5-3 3-3     7-2 2-1 3-0* 
 9 KS Glisno0-6 0-2 0-3 0-5 2-1 2-3 0-2 3-1     1-1 3-0* 
 10 Warta Kołczyn0-5 0-5 1-6 0-8 0-3 0-1 1-1 0-3 1-0     2-1 
 11 Orient Przęślice0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-4 0-3 1-1 0-3*     

Kolejka 1 - 31 sierpnia

Pauza: Odra Pławidło.
 
Tęcza Żubrów 2-3 Zieloni Lubiechnia Wielka
Chrobry Drzeńsko 11-1 KS Glisno
Spójnia II Ośno Lubuskie 4-0 Warta Kołczyn
Spójnia III Smogóry 4-0 Odra II Górzyca
Orkan Długoszyn 5-2 Orient Przęślice

Kolejka 2 - 7 września

Pauza: Orient Przęślice.
 
Odra II Górzyca 3-1 Orkan Długoszyn
Warta Kołczyn 0-5 Spójnia III Smogóry
KS Glisno 0-3 Spójnia II Ośno Lubuskie
Zieloni Lubiechnia Wielka 2-1 Chrobry Drzeńsko
Odra Pławidło 4-5 Tęcza Żubrów

Kolejka 3 - 14 września

Pauza: Tęcza Żubrów.
 
Chrobry Drzeńsko 5-2 Odra Pławidło
Spójnia II Ośno Lubuskie 1-1 Zieloni Lubiechnia Wielka
Spójnia III Smogóry 4-1 KS Glisno
Orkan Długoszyn 2-1 Warta Kołczyn
Orient Przęślice 0-4 Odra II Górzyca

Kolejka 4 - 21 września

Pauza: Odra II Górzyca.
 
Warta Kołczyn 2-1 Orient Przęślice
KS Glisno 2-3 Orkan Długoszyn
Zieloni Lubiechnia Wielka 2-1 Spójnia III Smogóry
Odra Pławidło 0-0 Spójnia II Ośno Lubuskie
Tęcza Żubrów 4-2 Chrobry Drzeńsko

Kolejka 5 - 28 września

Pauza: Chrobry Drzeńsko.
 
Spójnia II Ośno Lubuskie 4-2 Tęcza Żubrów
Spójnia III Smogóry 3-2 Odra Pławidło
Orkan Długoszyn 2-1 Zieloni Lubiechnia Wielka
Orient Przęślice 1-1 KS Glisno
Odra II Górzyca 2-0 Warta Kołczyn

Kolejka 6 - 5 października

Pauza: Warta Kołczyn.
 
KS Glisno 0-2 Odra II Górzyca
Zieloni Lubiechnia Wielka 3-0 Orient Przęślice
Odra Pławidło 5-3 Orkan Długoszyn
Tęcza Żubrów 1-2 Spójnia III Smogóry
Chrobry Drzeńsko 2-3 Spójnia II Ośno Lubuskie

Kolejka 7 - 12 października

Pauza: Spójnia II Ośno Lubuskie.
 
Spójnia III Smogóry 5-2 Chrobry Drzeńsko
Orkan Długoszyn 1-4 Tęcza Żubrów
Orient Przęślice 0-3 Odra Pławidło
Odra II Górzyca 2-2 Zieloni Lubiechnia Wielka
Warta Kołczyn 1-0 KS Glisno

Kolejka 8 - 19 października

Pauza: KS Glisno.
 
Zieloni Lubiechnia Wielka 2-1 Warta Kołczyn
Odra Pławidło 3-3 Odra II Górzyca
Tęcza Żubrów 3-0 Orient Przęślice
(wo)
Chrobry Drzeńsko 4-6 Orkan Długoszyn
Spójnia II Ośno Lubuskie 2-1 Spójnia III Smogóry

Kolejka 9 - 26 października

Pauza: Spójnia III Smogóry.
 
Orkan Długoszyn 1-0 Spójnia II Ośno Lubuskie
Orient Przęślice 0-3 Chrobry Drzeńsko
(wo)
Odra II Górzyca 4-3 Tęcza Żubrów
Warta Kołczyn 0-3 Odra Pławidło
KS Glisno 0-6 Zieloni Lubiechnia Wielka

Kolejka 10 - 2 listopada

Pauza: Zieloni Lubiechnia Wielka.
 
Odra Pławidło 7-2 KS Glisno
Tęcza Żubrów 7-3 Warta Kołczyn
Chrobry Drzeńsko 5-4 Odra II Górzyca
Spójnia II Ośno Lubuskie 3-0 Orient Przęślice
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie
Spójnia III Smogóry 3-1 Orkan Długoszyn

Kolejka 11 - 9 listopada

Pauza: Orkan Długoszyn.
 
Orient Przęślice 0-3 Spójnia III Smogóry
(wo)
Odra II Górzyca 0-3 Spójnia II Ośno Lubuskie
Warta Kołczyn 0-3 Chrobry Drzeńsko
KS Glisno 0-5 Tęcza Żubrów
Zieloni Lubiechnia Wielka 7-0 Odra Pławidło

Kolejka 12 - 29 marca

Pauza: Odra Pławidło.
 
Zieloni Lubiechnia Wielka 3-1 Tęcza Żubrów
KS Glisno 2-1 Chrobry Drzeńsko
Warta Kołczyn 1-6 Spójnia II Ośno Lubuskie
Odra II Górzyca 2-1 Spójnia III Smogóry
Orient Przęślice 0-3 Orkan Długoszyn
(wo)

Kolejka 13 - 4-5 kwietnia

Pauza: Orient Przęślice.
 
Orkan Długoszyn 3-2 Odra II Górzyca
Spójnia III Smogóry 3-0 Warta Kołczyn
(wo)
goście nie dojechali
Spójnia II Ośno Lubuskie 3-0 KS Glisno
Chrobry Drzeńsko 0-2 Zieloni Lubiechnia Wielka
Tęcza Żubrów 3-4 Odra Pławidło

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Pauza: Tęcza Żubrów.
 
Odra Pławidło 2-6 Chrobry Drzeńsko
Zieloni Lubiechnia Wielka 1-1 Spójnia II Ośno Lubuskie
KS Glisno 0-2 Spójnia III Smogóry
Warta Kołczyn 0-1 Orkan Długoszyn
Odra II Górzyca 3-0 Orient Przęślice
(wo)

Kolejka 15 - 26 kwietnia

Pauza: Odra II Górzyca.
 
Orient Przęślice 0-3 Warta Kołczyn
(wo)
Orkan Długoszyn 5-3 KS Glisno
Spójnia III Smogóry 2-3 Zieloni Lubiechnia Wielka
Spójnia II Ośno Lubuskie 5-0 Odra Pławidło
Chrobry Drzeńsko 7-0 Tęcza Żubrów

Kolejka 16 - 2-3 maja

Pauza: Chrobry Drzeńsko.
 
Tęcza Żubrów 1-0 Spójnia II Ośno Lubuskie
Odra Pławidło 1-4 Spójnia III Smogóry
Zieloni Lubiechnia Wielka 8-0 Orkan Długoszyn
KS Glisno 3-0 Orient Przęślice
(wo)
Warta Kołczyn 1-1 Odra II Górzyca

Kolejka 17 - 10 maja

Pauza: Warta Kołczyn.
 
Odra II Górzyca 3-3 KS Glisno
Orient Przęślice 0-3 Zieloni Lubiechnia Wielka
(wo)
Orkan Długoszyn 6-5 Odra Pławidło
Spójnia III Smogóry 1-1 Tęcza Żubrów
Spójnia II Ośno Lubuskie 2-4 Chrobry Drzeńsko

Kolejka 18 - 16-17 maja

Pauza: Spójnia II Ośno Lubuskie.
 
Chrobry Drzeńsko 1-4 Spójnia III Smogóry
Tęcza Żubrów 4-1 Orkan Długoszyn
Odra Pławidło 3-0 Orient Przęślice
(wo)
Zieloni Lubiechnia Wielka 5-2 Odra II Górzyca
KS Glisno 1-1 Warta Kołczyn

Kolejka 19 - 24 maja

Pauza: KS Glisno.
 
Warta Kołczyn 0-5 Zieloni Lubiechnia Wielka
Odra II Górzyca 5-2 Odra Pławidło
Orient Przęślice 0-3 Tęcza Żubrów
(wo)
Orkan Długoszyn 1-11 Chrobry Drzeńsko
Spójnia III Smogóry 3-0 Spójnia II Ośno Lubuskie

Kolejka 20 - 30-31 maja

Pauza: Spójnia III Smogóry.
 
Spójnia II Ośno Lubuskie 3-1 Orkan Długoszyn
Chrobry Drzeńsko 3-0 Orient Przęślice
(wo)
Tęcza Żubrów 2-1 Odra II Górzyca
Odra Pławidło 2-1 Warta Kołczyn
Zieloni Lubiechnia Wielka 3-0 KS Glisno

Kolejka 21 - 7 czerwca

Pauza: Zieloni Lubiechnia Wielka.
 
KS Glisno 3-1 Odra Pławidło
Warta Kołczyn 0-8 Tęcza Żubrów
Odra II Górzyca 2-3 Chrobry Drzeńsko
Orient Przęślice 0-3 Spójnia II Ośno Lubuskie
(wo)
Orkan Długoszyn 1-9 Spójnia III Smogóry

Kolejka 22 - 14 czerwca

Pauza: Orkan Długoszyn.
 
Spójnia III Smogóry 3-0 Orient Przęślice
(wo)
Spójnia II Ośno Lubuskie 1-0 Odra II Górzyca
Chrobry Drzeńsko 9-0 Warta Kołczyn
Tęcza Żubrów 9-2 KS Glisno
Odra Pławidło 3-2 Zieloni Lubiechnia Wielka

Klasa A 2008/2009 (Gorzów Wielkopolski (wschód))
Klasa A 2008/2009 (Gorzów Wielkopolski (zachód))

Klasa B 2008/2009 (Drezdenko I)
Klasa B 2008/2009 (Drezdenko II)
Klasa B 2008/2009 (Gorzów Wielkopolski)

Autor: Mariusz Gazda
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas