[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2008/2009, grupa: Drezdenko II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKP Pszczew 18 45 14 3 1 54-14 9 0 0 31-6 5 3 1 23-8
2.  Inter Nietoperek 18 40 12 4 2 66-21 7 2 0 37-9 5 2 2 29-12
3.  Anastasis Wierzbno 18 35 11 2 5 57-26 6 1 2 37-13 5 1 3 20-13
4.  Iskra Gorzów Wielkopolski 18 34 10 4 4 53-27 7 1 1 36-16 3 3 3 17-11
5.  Złote Piaski Dzierżów 18 27 7 6 5 49-27 3 4 2 22-10 4 2 3 27-17
6.  Sokół Świniary 18 23 7 2 9 36-60 5 1 3 22-29 2 1 6 14-31
7.  Obra Policko 18 17 5 2 11 45-58 4 2 3 30-19 1 0 8 15-39
8.  GKP II Pszczew 18 14 4 2 12 18-56 2 1 6 9-30 2 1 6 9-26
9.  Korona Borek 18 11 3 2 13 28-59 3 0 6 18-16 0 2 7 10-43
10.  Bielik Trzebiszewo 18 9 2 3 13 17-75 2 3 4 11-22 0 0 9 6-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 GKP Pszczew    3-2 1-0 2-1 2-1 3-1 4-1 4-0 5-0 7-0 
 2 Inter Nietoperek2-2     4-0 1-1 1-0 3-0* 7-3 5-2 6-1 8-0 
 3 Anastasis Wierzbno2-0 0-2     2-1 2-2 1-2 8-1 4-1 7-3 11-1 
 4 Iskra Gorzów Wielkopolski2-2 5-2 3-4     2-1 7-2 5-1 4-1 4-2 4-1 
 5 Złote Piaski Dzierżów1-1 1-1 1-1 1-1     1-3 3-0* 1-2 7-0 6-1 
 6 Sokół Świniary0-3* 0-8 0-7 3-2 5-5     4-2 3-0 2-1 5-1 
 7 Obra Policko1-2 2-2 0-3* 2-2 4-6 5-3     4-0 10-1 2-0 
 8 GKP II Pszczew0-7 0-4 1-2 0-5 1-7 3-0* 1-3     1-1 2-1 
 9 Korona Borek0-3* 0-2 1-2 0-2 0-2 6-1 3-1 0-2     8-1 
 10 Bielik Trzebiszewo0-3 1-6 2-1 0-2 0-3* 2-2 4-3 1-1 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Inter Nietoperek 6-1 Korona Borek
Złote Piaski Dzierżów 1-3 Sokół Świniary
Anastasis Wierzbno 11-1 Bielik Trzebiszewo
Iskra Gorzów Wielkopolski 5-1 Obra Policko
GKP Pszczew 4-0 GKP II Pszczew

Kolejka 2 - 6-7 września

Korona Borek 0-2 GKP II Pszczew
Obra Policko 1-2 GKP Pszczew
Bielik Trzebiszewo 0-2 Iskra Gorzów Wielkopolski
Sokół Świniary 0-7 Anastasis Wierzbno
Inter Nietoperek 1-0 Złote Piaski Dzierżów

Kolejka 3 - 13-14 września

Złote Piaski Dzierżów 7-0 Korona Borek
Anastasis Wierzbno 0-2 Inter Nietoperek
Iskra Gorzów Wielkopolski 7-2 Sokół Świniary
GKP Pszczew 7-0 Bielik Trzebiszewo
GKP II Pszczew 1-3 Obra Policko

Kolejka 4 - 20-21 września

Korona Borek 3-1 Obra Policko
Bielik Trzebiszewo 1-1 GKP II Pszczew
Sokół Świniary 0-3 GKP Pszczew
(wo)
Inter Nietoperek 1-1 Iskra Gorzów Wielkopolski
Złote Piaski Dzierżów 1-1 Anastasis Wierzbno

Kolejka 5 - 27-28 września

Anastasis Wierzbno 7-3 Korona Borek
Iskra Gorzów Wielkopolski 2-1 Złote Piaski Dzierżów
GKP Pszczew 3-2 Inter Nietoperek
GKP II Pszczew 3-0 Sokół Świniary
(wo)
goście nie dojechali
Obra Policko 2-0 Bielik Trzebiszewo

Kolejka 6 - 4-5 października

Korona Borek 8-1 Bielik Trzebiszewo
Sokół Świniary 4-2 Obra Policko
Inter Nietoperek 5-2 GKP II Pszczew
Złote Piaski Dzierżów 1-1 GKP Pszczew
Anastasis Wierzbno 2-1 Iskra Gorzów Wielkopolski

Kolejka 7 - 11-12 października

Iskra Gorzów Wielkopolski 4-2 Korona Borek
GKP Pszczew 1-0 Anastasis Wierzbno
GKP II Pszczew 1-7 Złote Piaski Dzierżów
Obra Policko 2-2 Inter Nietoperek
Bielik Trzebiszewo 2-2 Sokół Świniary

Kolejka 8 - 18-19 października

Korona Borek 6-1 Sokół Świniary
Inter Nietoperek 8-0 Bielik Trzebiszewo
Złote Piaski Dzierżów 3-0 Obra Policko
(wo)
na boisku 2-1
Anastasis Wierzbno 4-1 GKP II Pszczew
Iskra Gorzów Wielkopolski 2-2 GKP Pszczew

Kolejka 9 - 26 października

GKP Pszczew 5-0 Korona Borek
GKP II Pszczew 0-5 Iskra Gorzów Wielkopolski
Obra Policko 0-3 Anastasis Wierzbno
(wo)
na boisku 2-2
Bielik Trzebiszewo 0-3 Złote Piaski Dzierżów
(wo)
na boisku 0-2
Sokół Świniary 0-8 Inter Nietoperek

Kolejka 10 - 5 kwietnia

Korona Borek 0-2 Inter Nietoperek
Sokół Świniary 5-5 Złote Piaski Dzierżów
Bielik Trzebiszewo 2-1 Anastasis Wierzbno
Obra Policko 2-2 Iskra Gorzów Wielkopolski
GKP II Pszczew 0-7 GKP Pszczew

Kolejka 11 - 19 kwietnia

GKP II Pszczew 1-1 Korona Borek
GKP Pszczew 4-1 Obra Policko
Iskra Gorzów Wielkopolski 4-1 Bielik Trzebiszewo
Anastasis Wierzbno 1-2 Sokół Świniary
Złote Piaski Dzierżów 1-1 Inter Nietoperek

Kolejka 12 - 26 kwietnia

Korona Borek 0-2 Złote Piaski Dzierżów
Inter Nietoperek 4-0 Anastasis Wierzbno
Sokół Świniary 3-2 Iskra Gorzów Wielkopolski
Bielik Trzebiszewo 0-3 GKP Pszczew
Obra Policko 4-0 GKP II Pszczew

Kolejka 13 - 3 maja

Obra Policko 10-1 Korona Borek
GKP II Pszczew 2-1 Bielik Trzebiszewo
GKP Pszczew 3-1 Sokół Świniary
Iskra Gorzów Wielkopolski 5-2 Inter Nietoperek
Anastasis Wierzbno 2-2 Złote Piaski Dzierżów

Kolejka 14 - 10 maja

Korona Borek 1-2 Anastasis Wierzbno
w Dzierżowie
Złote Piaski Dzierżów 1-1 Iskra Gorzów Wielkopolski
Inter Nietoperek 2-2 GKP Pszczew
Sokół Świniary 3-0 GKP II Pszczew
Bielik Trzebiszewo 4-3 Obra Policko

Kolejka 15 - 17 maja

Bielik Trzebiszewo 1-1 Korona Borek
Obra Policko 5-3 Sokół Świniary
GKP II Pszczew 0-4 Inter Nietoperek
GKP Pszczew 2-1 Złote Piaski Dzierżów
Iskra Gorzów Wielkopolski 3-4 Anastasis Wierzbno

Kolejka 16 - 24 maja

Korona Borek 0-2 Iskra Gorzów Wielkopolski
w Dzierżowie
Anastasis Wierzbno 2-0 GKP Pszczew
Złote Piaski Dzierżów 1-2 GKP II Pszczew
Inter Nietoperek 7-3 Obra Policko
Sokół Świniary 5-1 Bielik Trzebiszewo

Kolejka 17 - 31 maja

Sokół Świniary 2-1 Korona Borek
Bielik Trzebiszewo 1-6 Inter Nietoperek
Obra Policko 4-6 Złote Piaski Dzierżów
GKP II Pszczew 1-2 Anastasis Wierzbno
GKP Pszczew 2-1 Iskra Gorzów Wielkopolski

REKLAMA

Kolejka 18 - 7 czerwca

Korona Borek 0-3 GKP Pszczew
(wo)
w Dzierżowie
Iskra Gorzów Wielkopolski 4-1 GKP II Pszczew
Anastasis Wierzbno 8-1 Obra Policko
Złote Piaski Dzierżów 6-1 Bielik Trzebiszewo
Inter Nietoperek 3-0 Sokół Świniary
(wo)

Klasa A 2008/2009 (Gorzów Wielkopolski (wschód))
Klasa A 2008/2009 (Gorzów Wielkopolski (zachód))

Klasa B 2008/2009 (Drezdenko I)
Klasa B 2008/2009 (Gorzów Wielkopolski)
Klasa B 2008/2009 (Słubice)

Autor: Mariusz Gazda
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas