[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Gorzów Wielkopolski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Spartak Deszczno 20 44 14 2 4 64-22 8 0 2 33-9 6 2 2 31-13 2 3 1 0 1 7-4
2.  Zew Dąbroszyn 20 44 13 5 2 56-27 8 2 0 33-14 5 3 2 23-13 2 3 1 0 1 4-7
3.  Warta Gorzów Wielkopolski 20 40 12 4 4 57-36 6 2 2 23-13 6 2 2 34-23
4.  Zorza Marwice 20 35 11 2 7 56-38 6 1 3 27-16 5 1 4 29-22
5.  KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 20 32 10 2 8 44-32 5 2 3 26-18 5 0 5 18-14
6.  Zjednoczeni Jeniniec 20 28 8 4 8 38-37 3 2 5 21-23 5 2 3 17-14
7.  Spartan Sosny 20 26 8 2 10 36-38 4 1 5 17-17 4 1 5 19-21
8.  Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 20 24 8 0 12 47-43 4 0 6 22-20 4 0 6 25-23
9.  Victoria Stanowice 20 19 5 4 11 27-47 4 2 4 18-24 1 2 7 9-23
10.  Unia Lubiszyn-Tarnów 20 17 4 5 11 33-56 3 3 4 18-22 1 2 7 15-34
11.  Wicher Staw 20 6 2 0 18 20-102 2 0 8 16-48 0 0 10 4-54
Piast II Karnin wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek. Jego miejsce zajął Spartak Deszczno.
Spartak Deszczno rozgrywa swoje mecze na boisku w Karninie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Spartak Deszczno    6-1 4-1 2-0 1-0 0-1 2-3 3-2 2-1 5-0 8-0 
 2 Zew Dąbroszyn3-1     6-4 2-2 3-1 2-2 2-1 2-1 5-0 3-2 5-0 
 3 Warta Gorzów Wielkopolski0-2 1-0     2-0 3-0 1-3 2-1 3-1 2-2 4-4 5-0 
 4 Zorza Marwice0-6 1-1 2-3     4-1 2-0 0-2 4-1 2-1 5-1 7-0 
 5 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego)4-1 1-1 1-2 3-6     1-4 6-0 2-1 2-2 2-0 4-1 
 6 Zjednoczeni Jeniniec1-1 2-2 1-3 3-6 0-2     3-1 5-3 0-1 2-3 4-1 
 7 Spartan Sosny1-3 1-4 4-4 0-1 1-2 4-0     0-2 1-0 3-1 2-0 
 8 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)1-5 0-3 0-3 4-1 0-1 1-2 1-2     2-1 6-1 7-1 
 9 Victoria Stanowice0-4 0-3 0-4 4-2 1-0 1-0 1-1 2-7     2-2 7-1 
 10 Unia Lubiszyn-Tarnów3-3 1-3 3-3 1-3 0-6 1-1 2-1 0-2 2-0     5-0 
 11 Wicher Staw0-5 0-5 2-7 1-8 1-5 1-4 2-7 2-5 5-1 2-1     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Pauza: Unia Lubiszyn-Tarnów.
 
Victoria Stanowice 1-0 Zjednoczeni Jeniniec 31 sierpnia, 14:00
Warta Gorzów Wielkopolski 0-2 Spartak Deszczno 30 sierpnia, 15:00
Wicher Staw 0-5 Zew Dąbroszyn 31 sierpnia, 14:00
Zorza Marwice 4-1 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 31 sierpnia, 17:00
Spartan Sosny 1-2 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 7 września

Pauza: KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego).
 
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-2 Spartan Sosny 7 września, 12:00
Zew Dąbroszyn 2-2 Zorza Marwice 7 września, 14:00
Spartak Deszczno 8-0 Wicher Staw
Zjednoczeni Jeniniec 1-3 Warta Gorzów Wielkopolski 11 listopada, 13:00
Unia Lubiszyn-Tarnów 2-0 Victoria Stanowice 7 września, 16:30

Kolejka 3 - 13-14 września

Pauza: Victoria Stanowice.
 
Warta Gorzów Wielkopolski 4-4 Unia Lubiszyn-Tarnów 13 września, 15:00
Wicher Staw 1-4 Zjednoczeni Jeniniec 14 września, 16:00
Zorza Marwice 0-6 Spartak Deszczno 14 września, 13:00
Spartan Sosny 1-4 Zew Dąbroszyn 14 września, 13:00
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 2-1 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 14 września, 16:00

Kolejka 4 - 21 września

Pauza: Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski).
 
Zew Dąbroszyn 3-1 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 21 września, 16:00
Spartak Deszczno 2-3 Spartan Sosny
Zjednoczeni Jeniniec 3-6 Zorza Marwice 21 września, 13:00
Unia Lubiszyn-Tarnów 5-0 Wicher Staw 21 września, 15:30
Victoria Stanowice 0-4 Warta Gorzów Wielkopolski 21 września, 13:00

Kolejka 5 - 28 września

Pauza: Warta Gorzów Wielkopolski.
 
Wicher Staw 5-1 Victoria Stanowice 28 września, 13:00
Zorza Marwice 5-1 Unia Lubiszyn-Tarnów 28 września, 16:00
Spartan Sosny 4-0 Zjednoczeni Jeniniec 28 września, 16:00
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 4-1 Spartak Deszczno 28 września, 13:00
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-3 Zew Dąbroszyn 28 września, 12:00

Kolejka 6 - 4-5 października

Pauza: Zew Dąbroszyn.
 
Spartak Deszczno 3-2 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Zjednoczeni Jeniniec 0-2 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 5 października, 16:00
Unia Lubiszyn-Tarnów 2-1 Spartan Sosny 5 października, 13:00
Victoria Stanowice 4-2 Zorza Marwice 5 października, 13:00
Warta Gorzów Wielkopolski 5-0 Wicher Staw 4 października, 15:00

Kolejka 7 - 12 października

Pauza: Wicher Staw.
 
Zorza Marwice 2-3 Warta Gorzów Wielkopolski 12 października, 13:00
Spartan Sosny 1-0 Victoria Stanowice 12 października, 16:00
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 2-0 Unia Lubiszyn-Tarnów 12 października, 16:00
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-2 Zjednoczeni Jeniniec 12 października, 12:00
Zew Dąbroszyn 3-1 Spartak Deszczno 12 października, 13:00

Kolejka 8 - 18-19 października

Pauza: Spartak Deszczno.
 
Zjednoczeni Jeniniec 2-2 Zew Dąbroszyn 19 października, 13:00
Unia Lubiszyn-Tarnów 0-2 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 19 października, 13:00
Victoria Stanowice 1-0 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 19 października, 16:00
Warta Gorzów Wielkopolski 2-1 Spartan Sosny 18 października, 15:00
Wicher Staw 1-8 Zorza Marwice 19 października, 13:00

Kolejka 9 - 26 października

Pauza: Zorza Marwice.
 
Spartan Sosny 2-0 Wicher Staw 26 października, 13:00
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 1-2 Warta Gorzów Wielkopolski 26 października, 13:00
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 2-1 Victoria Stanowice 26 października, 12:00
Zew Dąbroszyn 3-2 Unia Lubiszyn-Tarnów 26 października, 16:00
Spartak Deszczno 0-1 Zjednoczeni Jeniniec

Kolejka 10 - 2 listopada

Pauza: Zjednoczeni Jeniniec.
 
Unia Lubiszyn-Tarnów 3-3 Spartak Deszczno 2 listopada, 14:30
Victoria Stanowice 0-3 Zew Dąbroszyn 2 listopada, 12:00
Wicher Staw 1-5 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 2 listopada, 14:30
Zorza Marwice 0-2 Spartan Sosny 2 listopada, 12:00
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-3 Warta Gorzów Wielkopolski 2 listopada, 11:00

Kolejka 11 - 9 listopada

Pauza: Spartan Sosny.
 
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 3-6 Zorza Marwice 9 listopada, 13:30
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 7-1 Wicher Staw 9 listopada, 11:00
Zew Dąbroszyn 6-4 Warta Gorzów Wielkopolski 9 listopada, 11:00
Spartak Deszczno 2-1 Victoria Stanowice
Zjednoczeni Jeniniec 2-3 Unia Lubiszyn-Tarnów 9 listopada, 13:30

Kolejka 12 - 28-29 marca

Pauza: Unia Lubiszyn-Tarnów.
 
Zjednoczeni Jeniniec 0-1 Victoria Stanowice
Spartak Deszczno 4-1 Warta Gorzów Wielkopolski
Zew Dąbroszyn 5-0 Wicher Staw
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 4-1 Zorza Marwice
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 6-0 Spartan Sosny

Kolejka 13 - 4-5 kwietnia

Pauza: KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego).
 
Spartan Sosny 0-2 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Zorza Marwice 1-1 Zew Dąbroszyn
Wicher Staw 0-5 Spartak Deszczno
Warta Gorzów Wielkopolski 1-3 Zjednoczeni Jeniniec
Victoria Stanowice 2-2 Unia Lubiszyn-Tarnów

Kolejka 14 - 18-19 kwietnia

Pauza: Victoria Stanowice.
 
Unia Lubiszyn-Tarnów 3-3 Warta Gorzów Wielkopolski
Zjednoczeni Jeniniec 4-1 Wicher Staw
Spartak Deszczno 2-0 Zorza Marwice
Zew Dąbroszyn 2-1 Spartan Sosny
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-1 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego)

Kolejka 15 - 25-26 kwietnia

Pauza: Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski).
 
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 1-1 Zew Dąbroszyn
Spartan Sosny 1-3 Spartak Deszczno
Zorza Marwice 2-0 Zjednoczeni Jeniniec
Wicher Staw 2-1 Unia Lubiszyn-Tarnów
Warta Gorzów Wielkopolski 2-2 Victoria Stanowice

Kolejka 16 - 2-3 maja

Pauza: Warta Gorzów Wielkopolski.
 
Victoria Stanowice 7-1 Wicher Staw
Unia Lubiszyn-Tarnów 1-3 Zorza Marwice
Zjednoczeni Jeniniec 3-1 Spartan Sosny
Spartak Deszczno 1-0 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego)
Zew Dąbroszyn 2-1 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)

Kolejka 17 - 9-10 maja

Pauza: Zew Dąbroszyn.
 
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-5 Spartak Deszczno
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 1-4 Zjednoczeni Jeniniec
Spartan Sosny 3-1 Unia Lubiszyn-Tarnów
Zorza Marwice 2-1 Victoria Stanowice
Wicher Staw 2-7 Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 18 - 16-17 maja

Pauza: Wicher Staw.
 
Warta Gorzów Wielkopolski 2-0 Zorza Marwice
Victoria Stanowice 1-1 Spartan Sosny
Unia Lubiszyn-Tarnów 0-6 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego)
Zjednoczeni Jeniniec 5-3 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Spartak Deszczno 6-1 Zew Dąbroszyn

Kolejka 19 - 23-24 maja

Pauza: Spartak Deszczno.
 
Zew Dąbroszyn 2-2 Zjednoczeni Jeniniec
Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 6-1 Unia Lubiszyn-Tarnów
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 2-2 Victoria Stanowice
Spartan Sosny 4-4 Warta Gorzów Wielkopolski
Zorza Marwice 7-0 Wicher Staw

Kolejka 20 - 30-31 maja

Pauza: Zorza Marwice.
 
Wicher Staw 2-7 Spartan Sosny
Warta Gorzów Wielkopolski 3-0 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego)
mecz przerwany w 21. minucie przy stanie 1-0 z powodu ulewy; kontynuowany 4 czerwca
Victoria Stanowice 2-7 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Unia Lubiszyn-Tarnów 1-3 Zew Dąbroszyn
Zjednoczeni Jeniniec 1-1 Spartak Deszczno

Kolejka 21 - 7 czerwca

Pauza: Zjednoczeni Jeniniec.
 
Warta Gorzów Wielkopolski 3-1 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Spartak Deszczno 5-0 Unia Lubiszyn-Tarnów
Zew Dąbroszyn 5-0 Victoria Stanowice
KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 4-1 Wicher Staw
Spartan Sosny 0-1 Zorza Marwice

Kolejka 22 - 14 czerwca

Pauza: Spartan Sosny.
 
Zorza Marwice 4-1 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego)
Wicher Staw 2-5 Kłos II Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Warta Gorzów Wielkopolski 1-0 Zew Dąbroszyn
Victoria Stanowice 0-4 Spartak Deszczno
Unia Lubiszyn-Tarnów 1-1 Zjednoczeni Jeniniec

Klasa A 2008/2009 (Gorzów Wielkopolski (wschód))
Klasa A 2008/2009 (Gorzów Wielkopolski (zachód))

Klasa B 2008/2009 (Drezdenko I)
Klasa B 2008/2009 (Drezdenko II)
Klasa B 2008/2009 (Słubice)

Autor: Mariusz Gazda
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas