[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Zielona Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Odra Bytom Odrzański 30 68 20 8 2 76-20 13 1 1 54-10 7 7 1 22-10
2.  Sparta Grabik 30 58 17 7 6 80-50 10 3 2 42-24 7 4 4 38-26
3.  Carina Gubin 30 54 16 6 8 64-48 8 4 3 35-23 8 2 5 29-25
4.  Błękitni Świdnica 30 51 15 6 9 57-42 7 3 5 29-17 8 3 4 28-25 2 6 2 0 0 5-2
5.  Budowlani Lubsko 30 51 14 9 7 57-40 6 6 3 27-19 8 3 4 30-21 2 0 0 0 2 2-5
6.  Tramp Osiecznica 30 49 14 7 9 65-44 7 4 4 34-17 7 3 5 31-27
7.  Stal Jasień 30 47 14 5 11 58-47 11 1 3 42-16 3 4 8 16-31
8.  MKS Nowe Miasteczko 30 43 12 7 11 44-39 9 4 2 28-16 3 3 9 16-23 2 3 1 0 1 3-3
9.  Zenit Ługów 30 43 13 4 13 54-56 8 2 5 36-25 5 2 8 18-31 2 3 1 0 1 3-3
10.  Piast Parkovia Trzebiechów 30 41 12 5 13 54-61 7 3 5 35-21 5 2 8 19-40
11.  Czarni Rudno 30 40 12 4 14 60-56 7 1 7 32-31 5 3 7 28-25
12.  Syrena Zbąszynek 30 39 11 6 13 56-60 6 2 7 27-30 5 4 6 29-30
13.  Medyk Cibórz 30 31 8 7 15 39-60 6 5 4 24-21 2 2 11 15-39
14.  Pogoń Wschowa 30 26 8 2 20 38-76 4 1 10 16-33 4 1 10 22-43
15.  Zjednoczeni Lubrza 30 17 3 8 19 24-79 1 5 9 12-33 2 3 10 12-46
16.  Błyskawica Lubinicko 30 14 3 5 22 40-88 2 3 10 20-37 1 2 12 20-51
Pogoń Przyborów wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek. O jej miejsce został rozegrany baraż uzupełniający.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Odra Bytom Odrzański    2-1 3-0 5-0 1-3 3-0 5-1 1-1 4-0 6-1 2-1 7-1 6-0 3-0* 2-1 4-0 
 2 Sparta Grabik2-2     1-0 1-2 3-3 5-3 4-3 3-1 4-1 6-0 0-0 4-3 2-1 2-0 1-2 4-3 
 3 Carina Gubin1-1 3-1     4-1 1-4 1-1 4-1 1-1 2-1 0-1 1-1 0-3* 4-2 5-1 3-0 5-4 
 4 Błękitni Świdnica0-2 1-1 0-1     2-0 0-3 4-0 1-0 3-1 0-3 2-2 0-0 1-3 1-0 9-1 5-0 
 5 Budowlani Lubsko2-0 5-1 2-2 2-3     0-3 1-1 0-0 3-3 2-2 0-1 2-0 1-0 4-2 1-1 2-0 
 6 Tramp Osiecznica0-1 5-0 2-2 1-1 0-1     1-1 3-1 3-1 1-2 4-1 0-3* 1-1 3-0* 7-1 3-1 
 7 Stal Jasień0-3* 1-2 5-1 2-0 2-0 4-3     2-0 5-1 6-0 1-0 1-1 4-1 1-2 2-1 6-1 
 8 MKS Nowe Miasteczko1-1 0-4 5-1 2-4 1-1 2-1 1-0     2-0 3-0 1-0 2-2 1-0 5-1 1-0 1-1 
 9 Zenit Ługów1-1 0-4 1-2 1-1 3-1 1-2 1-3 3-1     5-3 2-1 1-0 4-1 5-1 6-1 2-3 
 10 Piast Parkovia Trzebiechów1-1 2-2 1-2 0-1 1-1 2-3 3-0 1-0 0-1     0-2 4-1 6-1 5-3 4-1 5-2 
 11 Czarni Rudno0-3 1-7 1-4 1-1 1-2 3-2 0-1 1-0 2-0 4-1     3-4 2-0 1-5 7-0 5-1 
 12 Syrena Zbąszynek0-1 2-4 1-5 2-4 3-0 1-2 1-1 2-1 1-4 4-1 4-3     2-0 2-3 0-0 2-1 
 13 Medyk Cibórz1-1 2-2 1-0 0-1 1-7 1-2 2-0 2-0 0-1 1-1 4-2 2-2     4-1 1-1 2-0 
 14 Pogoń Wschowa0-0 0-4 1-3 1-3 2-4 0-2 0-1 1-4 1-2 1-0 1-4 2-4 1-0     1-0 4-2 
 15 Zjednoczeni Lubrza0-3 1-1 1-5 1-0 0-2 2-2 1-1 0-3* 0-1 0-2 2-4 0-4 3-3 0-1     1-1 
 16 Błyskawica Lubinicko1-2 1-4 0-1 2-6 0-1 2-2 3-2 2-3 1-1 1-2 1-6 2-1 1-2 2-2 1-2     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

MKS Nowe Miasteczko 1-0 Medyk Cibórz
Błyskawica Lubinicko 0-1 Carina Gubin
Zenit Ługów 6-1 Zjednoczeni Lubrza
Czarni Rudno 1-2 Budowlani Lubsko
Sparta Grabik 1-2 Błękitni Świdnica
Odra Bytom Odrzański 5-1 Stal Jasień
w pierwszym terminie (9-10 sierpnia) przełożony
Pogoń Wschowa 1-0 Piast Parkovia Trzebiechów
Tramp Osiecznica 0-3 Syrena Zbąszynek
(wo)
w druzynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Medyk Cibórz 2-2 Syrena Zbąszynek
Piast Parkovia Trzebiechów 2-3 Tramp Osiecznica
Stal Jasień 1-2 Pogoń Wschowa
Błękitni Świdnica 0-2 Odra Bytom Odrzański
Budowlani Lubsko 5-1 Sparta Grabik
Zjednoczeni Lubrza 2-4 Czarni Rudno
Carina Gubin 2-1 Zenit Ługów
MKS Nowe Miasteczko 1-1 Błyskawica Lubinicko

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

Błyskawica Lubinicko 1-2 Medyk Cibórz
Zenit Ługów 3-1 MKS Nowe Miasteczko
Czarni Rudno 1-4 Carina Gubin
Sparta Grabik 1-2 Zjednoczeni Lubrza
Odra Bytom Odrzański 1-3 Budowlani Lubsko
Pogoń Wschowa 1-3 Błękitni Świdnica
Tramp Osiecznica 1-1 Stal Jasień
Syrena Zbąszynek 4-1 Piast Parkovia Trzebiechów

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Medyk Cibórz 1-1 Piast Parkovia Trzebiechów
Stal Jasień 1-1 Syrena Zbąszynek
Błękitni Świdnica 0-3 Tramp Osiecznica
Budowlani Lubsko 4-2 Pogoń Wschowa
Zjednoczeni Lubrza 0-3 Odra Bytom Odrzański 24 sierpnia, 17:00
Carina Gubin 3-1 Sparta Grabik
MKS Nowe Miasteczko 1-0 Czarni Rudno 23 sierpnia, 17:00
Błyskawica Lubinicko 1-1 Zenit Ługów

Kolejka 5 - 27 sierpnia

Zenit Ługów 4-1 Medyk Cibórz
Czarni Rudno 5-1 Błyskawica Lubinicko
Sparta Grabik 3-1 MKS Nowe Miasteczko
Odra Bytom Odrzański 3-0 Carina Gubin
Pogoń Wschowa 1-0 Zjednoczeni Lubrza
Tramp Osiecznica 0-1 Budowlani Lubsko
Syrena Zbąszynek 2-4 Błękitni Świdnica
Piast Parkovia Trzebiechów 3-0 Stal Jasień

Kolejka 6 - 30-31 sierpnia

Medyk Cibórz 2-0 Stal Jasień
Błękitni Świdnica 0-3 Piast Parkovia Trzebiechów
Budowlani Lubsko 2-0 Syrena Zbąszynek
Zjednoczeni Lubrza 2-2 Tramp Osiecznica 31 sierpnia, 17:00
Carina Gubin 5-1 Pogoń Wschowa
MKS Nowe Miasteczko 1-1 Odra Bytom Odrzański 30 sierpnia, 16:00
Błyskawica Lubinicko 1-4 Sparta Grabik
Zenit Ługów 2-1 Czarni Rudno

Kolejka 7 - 6-7 września

Czarni Rudno 2-0 Medyk Cibórz
Sparta Grabik 4-1 Zenit Ługów
Odra Bytom Odrzański 4-0 Błyskawica Lubinicko
Pogoń Wschowa 1-4 MKS Nowe Miasteczko 6 września, 17:00
Tramp Osiecznica 2-2 Carina Gubin
Syrena Zbąszynek 0-0 Zjednoczeni Lubrza 7 września, 17:00
Piast Parkovia Trzebiechów 1-1 Budowlani Lubsko
Stal Jasień 2-0 Błękitni Świdnica

Kolejka 8 - 13-14 września

Medyk Cibórz 0-1 Błękitni Świdnica
Budowlani Lubsko 1-1 Stal Jasień
Zjednoczeni Lubrza 0-2 Piast Parkovia Trzebiechów 14 września, 16:00
Carina Gubin 0-3 Syrena Zbąszynek
(wo)
w druzynie gospodarzy brak młodzieżowca
MKS Nowe Miasteczko 2-1 Tramp Osiecznica 13 września, 16:00
Błyskawica Lubinicko 2-2 Pogoń Wschowa
Zenit Ługów 1-1 Odra Bytom Odrzański
Czarni Rudno 1-7 Sparta Grabik

Kolejka 9 - 20-21 września

Sparta Grabik 2-1 Medyk Cibórz 20 września, 17:00
Odra Bytom Odrzański 2-1 Czarni Rudno 20 września
Pogoń Wschowa 1-2 Zenit Ługów
Tramp Osiecznica 3-1 Błyskawica Lubinicko
Syrena Zbąszynek 2-1 MKS Nowe Miasteczko 21 września, 16:00
Piast Parkovia Trzebiechów 1-2 Carina Gubin
Stal Jasień 2-1 Zjednoczeni Lubrza 21 września, 16:00
Błękitni Świdnica 2-0 Budowlani Lubsko

Kolejka 10 - 27-28 września

Medyk Cibórz 1-7 Budowlani Lubsko
Zjednoczeni Lubrza 1-0 Błękitni Świdnica 28 września, 16:00
Carina Gubin 4-1 Stal Jasień
MKS Nowe Miasteczko 3-0 Piast Parkovia Trzebiechów 27 września, 16:00
Błyskawica Lubinicko 2-1 Syrena Zbąszynek
Zenit Ługów 1-2 Tramp Osiecznica
Czarni Rudno 1-5 Pogoń Wschowa
Sparta Grabik 2-2 Odra Bytom Odrzański

Kolejka 11 - 4-5 października

Odra Bytom Odrzański 6-0 Medyk Cibórz
Pogoń Wschowa 0-4 Sparta Grabik
Tramp Osiecznica 4-1 Czarni Rudno
Syrena Zbąszynek 1-4 Zenit Ługów
Piast Parkovia Trzebiechów 5-2 Błyskawica Lubinicko
Stal Jasień 2-0 MKS Nowe Miasteczko 5 października, 14:00
Błękitni Świdnica 0-1 Carina Gubin
Budowlani Lubsko 1-1 Zjednoczeni Lubrza 4 października, 16:00

Kolejka 12 - 11-12 października

Medyk Cibórz 1-1 Zjednoczeni Lubrza 11 października, 15:00
Carina Gubin 1-4 Budowlani Lubsko
MKS Nowe Miasteczko 2-4 Błękitni Świdnica 2 listopada, 11:00
Błyskawica Lubinicko 3-2 Stal Jasień 12 października, 14:00
Zenit Ługów 5-3 Piast Parkovia Trzebiechów
Czarni Rudno 3-4 Syrena Zbąszynek
Sparta Grabik 5-3 Tramp Osiecznica 11 października, 15:00
Odra Bytom Odrzański 3-0 Pogoń Wschowa
(wo)

Kolejka 13 - 18-19 października

Pogoń Wschowa 1-0 Medyk Cibórz
Tramp Osiecznica 0-1 Odra Bytom Odrzański
Syrena Zbąszynek 2-4 Sparta Grabik
Piast Parkovia Trzebiechów 0-2 Czarni Rudno
Stal Jasień 5-1 Zenit Ługów
Błękitni Świdnica 5-0 Błyskawica Lubinicko
Budowlani Lubsko 0-0 MKS Nowe Miasteczko 18 października, 16:00
Zjednoczeni Lubrza 1-5 Carina Gubin 19 października, 15:00

Kolejka 14 - 25-26 października

Medyk Cibórz 1-0 Carina Gubin
MKS Nowe Miasteczko 1-0 Zjednoczeni Lubrza 25 października, 15:00
Błyskawica Lubinicko 0-1 Budowlani Lubsko
Zenit Ługów 1-1 Błękitni Świdnica
Czarni Rudno 0-1 Stal Jasień
Sparta Grabik 6-0 Piast Parkovia Trzebiechów
Odra Bytom Odrzański 7-1 Syrena Zbąszynek
Pogoń Wschowa 0-2 Tramp Osiecznica

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Tramp Osiecznica 1-1 Medyk Cibórz
Syrena Zbąszynek 2-3 Pogoń Wschowa
Piast Parkovia Trzebiechów 1-1 Odra Bytom Odrzański
Stal Jasień 1-2 Sparta Grabik
Błękitni Świdnica 2-2 Czarni Rudno
Budowlani Lubsko 3-3 Zenit Ługów
Zjednoczeni Lubrza 1-1 Błyskawica Lubinicko 9 listopada, 12:00
Carina Gubin 1-1 MKS Nowe Miasteczko 8 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 1 kwietnia

Medyk Cibórz 2-0 MKS Nowe Miasteczko 1 kwietnia, 16:30
Carina Gubin 5-4 Błyskawica Lubinicko 8 marca, 14:30
Zjednoczeni Lubrza 0-1 Zenit Ługów 1 kwietnia, 16:30
Budowlani Lubsko 0-1 Czarni Rudno 1 kwietnia, 16:30
Błękitni Świdnica 1-1 Sparta Grabik 1 kwietnia, 16:30
Stal Jasień 0-3 Odra Bytom Odrzański 8 marca, 14:30
(wo)
na boisku 0-3, w drużynie gospodarzy od 85. minuty nie występowała wymagana liczba zawodników młodzieżowych
Piast Parkovia Trzebiechów 5-3 Pogoń Wschowa 1 kwietnia, 16:30
Syrena Zbąszynek 1-2 Tramp Osiecznica 1 kwietnia, 16:30

Kolejka 17 - 14-15 marca

Syrena Zbąszynek 2-0 Medyk Cibórz 15 marca, 15:00
Tramp Osiecznica 1-2 Piast Parkovia Trzebiechów 15 marca, 15:00
Pogoń Wschowa 0-1 Stal Jasień 14 marca, 15:00
Odra Bytom Odrzański 5-0 Błękitni Świdnica 14 marca, 14:00
Sparta Grabik 3-3 Budowlani Lubsko 14 marca, 14:00
Czarni Rudno 7-0 Zjednoczeni Lubrza 14 marca, 15:00
Zenit Ługów 1-2 Carina Gubin 15 marca, 14:00
Błyskawica Lubinicko 2-3 MKS Nowe Miasteczko 15 marca, 14:00

Kolejka 18 - 21-22 marca

Medyk Cibórz 2-0 Błyskawica Lubinicko 21 marca, 14:00
MKS Nowe Miasteczko 2-0 Zenit Ługów 21 marca, 15:00
Carina Gubin 1-1 Czarni Rudno 22 marca, 13:00
Zjednoczeni Lubrza 1-1 Sparta Grabik 22 marca, 14:00
Budowlani Lubsko 2-0 Odra Bytom Odrzański 21 marca, 14:00
Błękitni Świdnica 1-0 Pogoń Wschowa 21 marca, 14:00
Stal Jasień 4-3 Tramp Osiecznica 22 marca, 15:00
Piast Parkovia Trzebiechów 4-1 Syrena Zbąszynek 22 marca, 15:00

Kolejka 19 - 28-29 marca

Piast Parkovia Trzebiechów 6-1 Medyk Cibórz 29 marca, 15:00
Syrena Zbąszynek 1-1 Stal Jasień 29 marca, 16:00
Tramp Osiecznica 1-1 Błękitni Świdnica 29 marca, 15:00
Pogoń Wschowa 2-4 Budowlani Lubsko 28 marca, 15:00
Odra Bytom Odrzański 2-1 Zjednoczeni Lubrza 28 marca, 15:00
Sparta Grabik 1-0 Carina Gubin 28 marca, 14:00
Czarni Rudno 1-0 MKS Nowe Miasteczko 28 marca, 16:00
Zenit Ługów 2-3 Błyskawica Lubinicko 29 marca, 15:00

Kolejka 20 - 4-5 kwietnia

Medyk Cibórz 0-1 Zenit Ługów 4 kwietnia, 15:00
Błyskawica Lubinicko 1-6 Czarni Rudno 5 kwietnia, 14:00
MKS Nowe Miasteczko 0-4 Sparta Grabik 4 kwietnia, 16:00
Carina Gubin 1-1 Odra Bytom Odrzański 4 kwietnia, 14:00
Zjednoczeni Lubrza 0-1 Pogoń Wschowa 5 kwietnia, 16:00
Budowlani Lubsko 0-3 Tramp Osiecznica 4 kwietnia, 15:00
Błękitni Świdnica 0-0 Syrena Zbąszynek 4 kwietnia, 15:00
Stal Jasień 6-0 Piast Parkovia Trzebiechów 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 9-11 kwietnia

Stal Jasień 4-1 Medyk Cibórz 9 kwietnia, 16:00
Piast Parkovia Trzebiechów 0-1 Błękitni Świdnica 11 kwietnia, 16:00
Syrena Zbąszynek 3-0 Budowlani Lubsko 11 kwietnia, 16:00
Tramp Osiecznica 7-1 Zjednoczeni Lubrza 11 kwietnia, 16:00
Pogoń Wschowa 1-3 Carina Gubin 11 kwietnia, 16:00
Odra Bytom Odrzański 1-1 MKS Nowe Miasteczko 11 kwietnia, 15:00
Sparta Grabik 4-3 Błyskawica Lubinicko 11 kwietnia, 15:00
Czarni Rudno 2-0 Zenit Ługów 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 18-19 kwietnia

Medyk Cibórz 4-2 Czarni Rudno 18 kwietnia, 15:00
Zenit Ługów 0-4 Sparta Grabik 19 kwietnia, 15:00
Błyskawica Lubinicko 1-2 Odra Bytom Odrzański 19 kwietnia, 15:00
MKS Nowe Miasteczko 5-1 Pogoń Wschowa 18 kwietnia, 16:00
Carina Gubin 1-1 Tramp Osiecznica 19 kwietnia, 13:00
Zjednoczeni Lubrza 0-4 Syrena Zbąszynek 19 kwietnia, 16:00
Budowlani Lubsko 2-2 Piast Parkovia Trzebiechów 18 kwietnia, 15:00
Błękitni Świdnica 4-0 Stal Jasień 18 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 25-26 kwietnia

Błękitni Świdnica 1-3 Medyk Cibórz 25 kwietnia, 15:00
Stal Jasień 2-0 Budowlani Lubsko 25 kwietnia, 16:00
Piast Parkovia Trzebiechów 4-1 Zjednoczeni Lubrza 26 kwietnia, 16:00
Syrena Zbąszynek 1-5 Carina Gubin 26 kwietnia, 16:00
Tramp Osiecznica 3-1 MKS Nowe Miasteczko 26 kwietnia, 13:00
Pogoń Wschowa 4-2 Błyskawica Lubinicko 25 kwietnia, 17:00
Odra Bytom Odrzański 4-0 Zenit Ługów 25 kwietnia, 16:00
Sparta Grabik 0-0 Czarni Rudno 25 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 1-3 maja

Medyk Cibórz 2-2 Sparta Grabik 2 maja, 16:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower na korzyść gości z powodu występu nieuprawnionego do gry zawodnika; decyzja uchylona przez Komisję Odwoławczą Wydziału Gier Lubuskiego Związku Piłki Nożnej
Czarni Rudno 0-3 Odra Bytom Odrzański 1 maja, 16:00
Zenit Ługów 5-1 Pogoń Wschowa 3 maja, 16:00
Błyskawica Lubinicko 2-2 Tramp Osiecznica 3 maja, 16:00
MKS Nowe Miasteczko 2-2 Syrena Zbąszynek 2 maja, 17:00
Carina Gubin 0-1 Piast Parkovia Trzebiechów 2 maja, 16:00
Zjednoczeni Lubrza 1-1 Stal Jasień 3 maja, 17:00
Budowlani Lubsko 2-3 Błękitni Świdnica 2 maja, 16:00

Kolejka 25 - 9-10 maja

Budowlani Lubsko 1-0 Medyk Cibórz 9 maja, 17:00
Błękitni Świdnica 9-1 Zjednoczeni Lubrza 9 maja, 16:00
Stal Jasień 5-1 Carina Gubin 9 maja, 17:00
Piast Parkovia Trzebiechów 1-0 MKS Nowe Miasteczko 10 maja, 16:00
Syrena Zbąszynek 2-1 Błyskawica Lubinicko 10 maja, 17:00
Tramp Osiecznica 3-1 Zenit Ługów 10 maja, 17:00
Pogoń Wschowa 1-4 Czarni Rudno 9 maja, 17:00
Odra Bytom Odrzański 2-1 Sparta Grabik 9 maja, 17:00

Kolejka 26 - 16-17 maja

Medyk Cibórz 1-1 Odra Bytom Odrzański 16 maja, 16:00
Sparta Grabik 2-0 Pogoń Wschowa 16 maja, 15:00
Czarni Rudno 3-2 Tramp Osiecznica 16 maja, 17:00
Zenit Ługów 1-0 Syrena Zbąszynek 17 maja, 16:00
Błyskawica Lubinicko 1-2 Piast Parkovia Trzebiechów 17 maja, 16:00
MKS Nowe Miasteczko 1-0 Stal Jasień 16 maja, 17:00
Carina Gubin 4-1 Błękitni Świdnica 17 maja, 15:00
Zjednoczeni Lubrza 0-2 Budowlani Lubsko 17 maja, 17:00

Kolejka 27 - 23-24 maja

Zjednoczeni Lubrza 3-3 Medyk Cibórz 24 maja, 17:00
Budowlani Lubsko 2-2 Carina Gubin 23 maja, 17:00
Błękitni Świdnica 1-0 MKS Nowe Miasteczko 23 maja, 17:00
Stal Jasień 6-1 Błyskawica Lubinicko 23 maja, 17:00
Piast Parkovia Trzebiechów 0-1 Zenit Ługów 24 maja, 17:30
Syrena Zbąszynek 4-3 Czarni Rudno 24 maja, 17:00
Tramp Osiecznica 5-0 Sparta Grabik 24 maja, 17:00
Pogoń Wschowa 0-0 Odra Bytom Odrzański 23 maja, 17:00

Kolejka 28 - 30-31 maja

Medyk Cibórz 4-1 Pogoń Wschowa 30 maja, 16:00
Odra Bytom Odrzański 3-0 Tramp Osiecznica 30 maja, 17:00
Sparta Grabik 4-3 Syrena Zbąszynek 30 maja, 15:00
Czarni Rudno 4-1 Piast Parkovia Trzebiechów 30 maja, 17:00
Zenit Ługów 1-3 Stal Jasień 31 maja, 17:00
Błyskawica Lubinicko 2-6 Błękitni Świdnica 31 maja, 17:00
MKS Nowe Miasteczko 1-1 Budowlani Lubsko 30 maja, 17:00
Carina Gubin 3-0 Zjednoczeni Lubrza 30 maja, 16:00

Kolejka 29 - 6 czerwca

Carina Gubin 4-2 Medyk Cibórz 6 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Lubrza 0-3 MKS Nowe Miasteczko 6 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Budowlani Lubsko 2-0 Błyskawica Lubinicko 6 czerwca, 17:00
Błękitni Świdnica 3-1 Zenit Ługów 6 czerwca, 17:00
Stal Jasień 1-0 Czarni Rudno 6 czerwca, 17:00
Piast Parkovia Trzebiechów 2-2 Sparta Grabik 6 czerwca, 17:00
Syrena Zbąszynek 0-1 Odra Bytom Odrzański 6 czerwca, 17:00
Tramp Osiecznica 3-0 Pogoń Wschowa 6 czerwca, 17:00
(wo)

Kolejka 30 - 13 czerwca

Medyk Cibórz 1-2 Tramp Osiecznica 13 czerwca, 17:00
Pogoń Wschowa 2-4 Syrena Zbąszynek 13 czerwca, 17:00
Odra Bytom Odrzański 6-1 Piast Parkovia Trzebiechów 13 czerwca, 17:00
Sparta Grabik 4-3 Stal Jasień 13 czerwca, 17:00
Czarni Rudno 1-1 Błękitni Świdnica 13 czerwca, 17:00
Zenit Ługów 3-1 Budowlani Lubsko 13 czerwca, 17:00
Błyskawica Lubinicko 1-2 Zjednoczeni Lubrza 13 czerwca, 17:00
MKS Nowe Miasteczko 5-1 Carina Gubin 13 czerwca, 17:00

IV liga 2008/2009 (lubuska)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2008/2009 (Zielona Góra I)
Klasa A 2008/2009 (Zielona Góra II)
Klasa A 2008/2009 (Zielona Góra III)

Autor: Mariusz Gazda
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas