[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Zielona Góra I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Alfa Jaromirowice 30 83 27 2 1 117-32 15 0 0 72-12 12 2 1 45-20
2.  Zenit Myszęcin 30 62 20 2 8 75-36 11 1 3 47-17 9 1 5 28-19
3.  Sparta Nietkowice 30 58 19 1 10 73-42 11 1 3 40-16 8 0 7 33-26
4.  Rywal Stargard Gubiński 30 57 18 3 9 79-59 10 2 3 43-26 8 1 6 36-33
5.  Zryw Rzeczyca 30 49 15 4 11 72-69 11 0 4 39-28 4 4 7 33-41
6.  Sokół Kalsk 30 44 13 5 12 66-52 9 2 4 48-23 4 3 8 18-29 2 6 2 0 0 4-0
7.  Odra Nietków 30 44 13 5 12 51-55 7 4 4 28-24 6 1 8 23-31 2 0 0 0 2 0-4
8.  Victoria Szczaniec 30 42 12 6 12 64-55 6 3 6 35-25 6 3 6 29-30 6 9 2 3 1 13-12
9.  Obra Trzciel 30 42 13 3 14 75-62 8 3 4 42-26 5 0 10 33-36 6 8 2 2 2 11-9
10.  Bizon Wilkowo 30 42 13 3 14 83-74 7 2 6 43-36 6 1 8 40-38 6 8 2 2 2 19-22
11.  Kruszywo Raduszec Stary 30 42 12 6 12 60-69 6 3 6 31-29 6 3 6 29-40 6 7 2 1 3 16-16
12.  Zorza Mostki 30 34 10 4 16 66-85 9 0 6 42-30 1 4 10 24-55
13.  Czarni Czarnowo 30 33 10 3 17 58-67 7 2 6 37-31 3 1 11 21-36
14.  Bóbr Bobrowice 30 26 7 5 18 47-78 5 3 7 26-29 2 2 11 21-49
15.  Zieloni Łagów 30 19 6 1 23 47-116 5 1 9 31-44 1 0 14 16-72
16.  Pogoń Wężyska 30 15 4 3 23 30-112 4 1 10 20-43 0 2 13 10-69

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Alfa Jaromirowice    1-0 3-1 2-0 6-4 3-0 5-0 4-1 1-0 7-2 12-2 6-0 2-0 9-1 5-1 6-0 
 2 Zenit Myszęcin1-1     1-5 3-1 1-0 2-3 4-1 2-3 3-0 4-1 4-0 3-0 2-0 4-0 4-2 9-0 
 3 Sparta Nietkowice5-3 2-1     3-0 3-0 4-1 2-2 0-1 3-2 3-2 0-1 7-0 1-2 1-0 2-1 4-0 
 4 Rywal Stargard Gubiński0-5 1-2 2-1     8-2 2-1 5-0 2-2 1-3 4-2 2-1 4-4 2-1 3-0 2-1 5-1 
 5 Zryw Rzeczyca0-3 2-3 3-2 2-4     5-2 0-1 2-1 3-2 1-0 6-4 4-3 2-1 3-1 3-1 3-0* 
 6 Sokół Kalsk1-1 1-0 0-3* 0-1 3-3     2-0 4-2 5-4 2-1 1-2 2-3 3-0 2-1 12-2 10-0 
 7 Odra Nietków2-3 1-1 2-0 1-0 3-2 0-2     1-3 4-0 0-3 1-1 2-2 3-2 4-2 3-2 1-1 
 8 Victoria Szczaniec1-2 0-2 0-3 4-7 4-1 1-1 0-1     0-1 3-3 3-2 4-0 3-0* 2-2 8-0 2-0 
 9 Obra Trzciel0-2 1-3 5-0 3-3 2-1 2-0 2-0 1-1     2-5 1-1 3-1 1-3 5-4 6-0 8-2 
 10 Bizon Wilkowo1-3 3-0 2-1 2-4 3-3 2-3 1-2 3-3 0-5     5-3 5-3 2-4 5-1 3-1 6-0 
 11 Kruszywo Raduszec Stary1-2 1-2 1-4 1-2 2-2 0-2 4-3 2-3 2-1 6-3     3-0 2-1 1-1 3-1 2-2 
 12 Zorza Mostki1-3 1-2 3-4 5-1 1-2 3-2 3-2 4-3 4-3 0-2 1-3     4-2 5-0 6-1 1-0 
 13 Czarni Czarnowo2-4 2-1 2-1 1-3 1-3 0-0 2-1 0-1 4-1 0-5 1-3 2-2     3-2 12-2 5-2 
 14 Bóbr Bobrowice0-4 0-1 1-2 5-2 2-2 2-0 0-3 1-3 2-4 5-2 1-1 3-3 2-1     0-1 2-0 
 15 Zieloni Łagów3-6 3-6 1-3 1-2 0-4 2-0 1-3 2-1 4-2 1-6 1-2 2-1 4-4 1-2     5-2 
 16 Pogoń Wężyska2-3 0-4 0-3 0-6 2-4 1-1 0-4 2-1 0-5 0-3 1-3 5-2 3-0 1-4 3-0     

Kolejka 1 - 15-17 sierpnia

Kruszywo Raduszec Stary 3-0 Zorza Mostki
Czarni Czarnowo 12-2 Zieloni Łagów
Obra Trzciel 0-2 Alfa Jaromirowice
Zenit Myszęcin 1-5 Sparta Nietkowice
Bóbr Bobrowice 0-3 Odra Nietków
Sokół Kalsk 2-1 Bizon Wilkowo
Rywal Stargard Gubiński 5-1 Pogoń Wężyska
Victoria Szczaniec 4-1 Zryw Rzeczyca

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Zorza Mostki 1-2 Zryw Rzeczyca
w pierwotnym terminie (20 sierpnia) przełożony z powodu złego stanu boiska
Pogoń Wężyska 2-1 Victoria Szczaniec
Bizon Wilkowo 2-4 Rywal Stargard Gubiński
Odra Nietków 0-2 Sokół Kalsk
Sparta Nietkowice 1-0 Bóbr Bobrowice
Alfa Jaromirowice 1-0 Zenit Myszęcin
Zieloni Łagów 4-2 Obra Trzciel
Kruszywo Raduszec Stary 2-1 Czarni Czarnowo

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Czarni Czarnowo 2-2 Zorza Mostki
Obra Trzciel 1-1 Kruszywo Raduszec Stary
Zenit Myszęcin 4-2 Zieloni Łagów
Bóbr Bobrowice 0-4 Alfa Jaromirowice
Sokół Kalsk 0-3 Sparta Nietkowice
(wo)
na boisku 3-4, w drużynie gospodarzy nie występowała wymagana ilość zawodników młodzieżowych
Rywal Stargard Gubiński 5-0 Odra Nietków
Victoria Szczaniec 3-3 Bizon Wilkowo
Zryw Rzeczyca 3-0 Pogoń Wężyska
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Zorza Mostki 1-0 Pogoń Wężyska
Bizon Wilkowo 3-3 Zryw Rzeczyca
Odra Nietków 1-3 Victoria Szczaniec
Sparta Nietkowice 3-0 Rywal Stargard Gubiński
Alfa Jaromirowice 3-0 Sokół Kalsk
w innym terminie
Zieloni Łagów 1-2 Bóbr Bobrowice
Kruszywo Raduszec Stary 1-2 Zenit Myszęcin
Czarni Czarnowo 4-1 Obra Trzciel

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Obra Trzciel 3-1 Zorza Mostki
Zenit Myszęcin 2-0 Czarni Czarnowo
Bóbr Bobrowice 1-1 Kruszywo Raduszec Stary
Sokół Kalsk 12-2 Zieloni Łagów
Rywal Stargard Gubiński 0-5 Alfa Jaromirowice
Victoria Szczaniec 0-3 Sparta Nietkowice
Zryw Rzeczyca 0-1 Odra Nietków
Pogoń Wężyska 0-3 Bizon Wilkowo

Kolejka 6 - 6-7 września

Zorza Mostki 0-2 Bizon Wilkowo
Odra Nietków 1-1 Pogoń Wężyska
Sparta Nietkowice 3-0 Zryw Rzeczyca
Alfa Jaromirowice 4-1 Victoria Szczaniec
Zieloni Łagów 1-2 Rywal Stargard Gubiński
Kruszywo Raduszec Stary 0-2 Sokół Kalsk
Czarni Czarnowo 3-2 Bóbr Bobrowice
Obra Trzciel 1-3 Zenit Myszęcin

Kolejka 7 - 13-14 września

Zenit Myszęcin 3-0 Zorza Mostki
Bóbr Bobrowice 2-4 Obra Trzciel
Sokół Kalsk 3-0 Czarni Czarnowo
Rywal Stargard Gubiński 2-1 Kruszywo Raduszec Stary
Victoria Szczaniec 8-0 Zieloni Łagów
Zryw Rzeczyca 0-3 Alfa Jaromirowice
Pogoń Wężyska 0-3 Sparta Nietkowice
Bizon Wilkowo 1-2 Odra Nietków

Kolejka 8 - 20-21 września

Zorza Mostki 3-2 Odra Nietków
Sparta Nietkowice 3-2 Bizon Wilkowo
Alfa Jaromirowice 6-0 Pogoń Wężyska
Zieloni Łagów 0-4 Zryw Rzeczyca
Kruszywo Raduszec Stary 2-3 Victoria Szczaniec
Czarni Czarnowo 1-3 Rywal Stargard Gubiński
Obra Trzciel 2-0 Sokół Kalsk
Zenit Myszęcin 4-0 Bóbr Bobrowice

Kolejka 9 - 27-28 września

Bóbr Bobrowice 3-3 Zorza Mostki
Sokół Kalsk 1-0 Zenit Myszęcin
Rywal Stargard Gubiński 1-3 Obra Trzciel
Victoria Szczaniec 3-0 Czarni Czarnowo
(wo)
Zryw Rzeczyca 6-4 Kruszywo Raduszec Stary
Pogoń Wężyska 3-0 Zieloni Łagów
Bizon Wilkowo 1-3 Alfa Jaromirowice
Odra Nietków 2-0 Sparta Nietkowice

Kolejka 10 - 4-5 października

Zorza Mostki 3-4 Sparta Nietkowice
Alfa Jaromirowice 5-0 Odra Nietków
Zieloni Łagów 1-6 Bizon Wilkowo
Kruszywo Raduszec Stary 2-2 Pogoń Wężyska
Czarni Czarnowo 1-3 Zryw Rzeczyca
Obra Trzciel 1-1 Victoria Szczaniec
Zenit Myszęcin 3-1 Rywal Stargard Gubiński
Bóbr Bobrowice 2-0 Sokół Kalsk

Kolejka 11 - 11-12 października

Sokół Kalsk 2-3 Zorza Mostki
Rywal Stargard Gubiński 3-0 Bóbr Bobrowice
Victoria Szczaniec 0-2 Zenit Myszęcin
Zryw Rzeczyca 3-2 Obra Trzciel
Pogoń Wężyska 3-0 Czarni Czarnowo
Bizon Wilkowo 5-3 Kruszywo Raduszec Stary
Odra Nietków 3-2 Zieloni Łagów
Sparta Nietkowice 5-3 Alfa Jaromirowice

Kolejka 12 - 18-19 października

Zorza Mostki 1-3 Alfa Jaromirowice
Zieloni Łagów 1-3 Sparta Nietkowice
Kruszywo Raduszec Stary 4-3 Odra Nietków
Czarni Czarnowo 0-5 Bizon Wilkowo
Obra Trzciel 8-2 Pogoń Wężyska
Zenit Myszęcin 1-0 Zryw Rzeczyca
Bóbr Bobrowice 1-3 Victoria Szczaniec
Sokół Kalsk 0-1 Rywal Stargard Gubiński

Kolejka 13 - 25-26 października

Rywal Stargard Gubiński 4-4 Zorza Mostki
Victoria Szczaniec 1-1 Sokół Kalsk
Zryw Rzeczyca 3-1 Bóbr Bobrowice
Pogoń Wężyska 0-4 Zenit Myszęcin
Bizon Wilkowo 0-5 Obra Trzciel
Odra Nietków 3-2 Czarni Czarnowo
Sparta Nietkowice 0-1 Kruszywo Raduszec Stary
Alfa Jaromirowice 5-1 Zieloni Łagów

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Zorza Mostki 6-1 Zieloni Łagów
Kruszywo Raduszec Stary 1-2 Alfa Jaromirowice
Czarni Czarnowo 2-1 Sparta Nietkowice
Obra Trzciel 2-0 Odra Nietków
Zenit Myszęcin 4-1 Bizon Wilkowo
Bóbr Bobrowice 2-0 Pogoń Wężyska
Sokół Kalsk 3-3 Zryw Rzeczyca
Rywal Stargard Gubiński 2-2 Victoria Szczaniec

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Victoria Szczaniec 4-0 Zorza Mostki
Zryw Rzeczyca 2-4 Rywal Stargard Gubiński
Pogoń Wężyska 1-1 Sokół Kalsk
Bizon Wilkowo 5-1 Bóbr Bobrowice
Odra Nietków 1-1 Zenit Myszęcin
Sparta Nietkowice 3-2 Obra Trzciel
Alfa Jaromirowice 2-0 Czarni Czarnowo
Zieloni Łagów 1-2 Kruszywo Raduszec Stary

Kolejka 16 - 30 kwietnia

Zorza Mostki 1-3 Kruszywo Raduszec Stary 30 kwietnia, 17:00
Zieloni Łagów 4-4 Czarni Czarnowo 30 kwietnia, 17:00
Alfa Jaromirowice 1-0 Obra Trzciel 8 marca, 13:00
Sparta Nietkowice 2-1 Zenit Myszęcin 30 kwietnia, 17:00
Odra Nietków 4-2 Bóbr Bobrowice 8 marca, 14:00
Bizon Wilkowo 2-3 Sokół Kalsk 30 kwietnia, 17:00
Pogoń Wężyska 0-6 Rywal Stargard Gubiński 30 kwietnia, 17:00
Zryw Rzeczyca 2-1 Victoria Szczaniec 1 kwietnia, 17:15

Kolejka 17 - 14-15 marca

Zryw Rzeczyca 4-3 Zorza Mostki 15 marca, 12:00
Victoria Szczaniec 2-0 Pogoń Wężyska 15 marca, 14:00
Rywal Stargard Gubiński 4-2 Bizon Wilkowo 15 marca, 14:00
Sokół Kalsk 2-0 Odra Nietków 15 marca, 15:00
Bóbr Bobrowice 1-2 Sparta Nietkowice 15 marca, 15:00
Zenit Myszęcin 1-1 Alfa Jaromirowice 14 marca, 15:00
Obra Trzciel 6-0 Zieloni Łagów 15 marca, 14:00
Czarni Czarnowo 1-3 Kruszywo Raduszec Stary 15 marca, 15:00

Kolejka 18 - 21-22 marca

Zorza Mostki 4-2 Czarni Czarnowo 21 marca, 14:00
Kruszywo Raduszec Stary 2-1 Obra Trzciel 22 marca, 14:00
Zieloni Łagów 3-6 Zenit Myszęcin 22 marca, 12:00
Alfa Jaromirowice 9-1 Bóbr Bobrowice 22 marca, 14:00
Sparta Nietkowice 4-1 Sokół Kalsk 22 marca, 15:00
Odra Nietków 1-0 Rywal Stargard Gubiński 22 marca, 14:00
Bizon Wilkowo 3-3 Victoria Szczaniec 22 marca, 14:00
Pogoń Wężyska 2-4 Zryw Rzeczyca 22 marca, 15:00

Kolejka 19 - 28-29 marca

Pogoń Wężyska 5-2 Zorza Mostki 29 marca, 15:00
Zryw Rzeczyca 1-0 Bizon Wilkowo 29 marca, 13:00
Victoria Szczaniec 0-1 Odra Nietków 29 marca, 15:00
Rywal Stargard Gubiński 2-1 Sparta Nietkowice 29 marca, 14:00
Sokół Kalsk 1-1 Alfa Jaromirowice 29 marca, 15:00
Bóbr Bobrowice 0-1 Zieloni Łagów 29 marca, 15:00
Zenit Myszęcin 4-0 Kruszywo Raduszec Stary 28 marca, 16:00
Obra Trzciel 1-3 Czarni Czarnowo 29 marca, 15:00

Kolejka 20 - 5 kwietnia

Zorza Mostki 4-3 Obra Trzciel 5 kwietnia, 15:00
Czarni Czarnowo 2-1 Zenit Myszęcin 5 kwietnia, 16:00
Kruszywo Raduszec Stary 1-1 Bóbr Bobrowice 5 kwietnia, 16:00
Zieloni Łagów 2-0 Sokół Kalsk 5 kwietnia, 12:00
Alfa Jaromirowice 2-0 Rywal Stargard Gubiński 5 kwietnia, 15:00
Sparta Nietkowice 0-1 Victoria Szczaniec 5 kwietnia, 16:00
Odra Nietków 3-2 Zryw Rzeczyca 5 kwietnia, 14:00
Bizon Wilkowo 6-0 Pogoń Wężyska 5 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 11 kwietnia

Bizon Wilkowo 5-3 Zorza Mostki 11 kwietnia, 15:00
Pogoń Wężyska 0-4 Odra Nietków 11 kwietnia, 16:00
Zryw Rzeczyca 3-2 Sparta Nietkowice 11 kwietnia, 14:00
Victoria Szczaniec 1-2 Alfa Jaromirowice 11 kwietnia, 16:00
Rywal Stargard Gubiński 2-1 Zieloni Łagów 11 kwietnia, 14:00
Sokół Kalsk 1-2 Kruszywo Raduszec Stary 11 kwietnia, 15:00
Bóbr Bobrowice 2-1 Czarni Czarnowo 11 kwietnia, 16:00
Zenit Myszęcin 3-0 Obra Trzciel 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 19 kwietnia

Zorza Mostki 1-2 Zenit Myszęcin 19 kwietnia, 15:00
Obra Trzciel 5-4 Bóbr Bobrowice 19 kwietnia, 16:00
Czarni Czarnowo 0-0 Sokół Kalsk 19 kwietnia, 16:00
Kruszywo Raduszec Stary 1-2 Rywal Stargard Gubiński 19 kwietnia, 16:00
Zieloni Łagów 2-1 Victoria Szczaniec 19 kwietnia, 12:00
Alfa Jaromirowice 6-4 Zryw Rzeczyca 19 kwietnia, 16:00
Sparta Nietkowice 4-0 Pogoń Wężyska 19 kwietnia, 16:00
Odra Nietków 0-3 Bizon Wilkowo 19 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 26 kwietnia

Odra Nietków 2-2 Zorza Mostki 26 kwietnia, 14:00
Bizon Wilkowo 2-1 Sparta Nietkowice 26 kwietnia, 16:00
Pogoń Wężyska 2-3 Alfa Jaromirowice 26 kwietnia, 16:00
Zryw Rzeczyca 3-1 Zieloni Łagów 26 kwietnia, 15:00
Victoria Szczaniec 3-2 Kruszywo Raduszec Stary 26 kwietnia, 17:00
Rywal Stargard Gubiński 2-1 Czarni Czarnowo 26 kwietnia, 14:00
Sokół Kalsk 5-4 Obra Trzciel 26 kwietnia, 16:00
Bóbr Bobrowice 0-1 Zenit Myszęcin 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 2-3 maja

Zorza Mostki 5-0 Bóbr Bobrowice 2 maja, 16:00
Zenit Myszęcin 2-3 Sokół Kalsk 2 maja, 17:00
Obra Trzciel 3-3 Rywal Stargard Gubiński 3 maja, 17:00
Czarni Czarnowo 0-1 Victoria Szczaniec 3 maja, 17:00
Kruszywo Raduszec Stary 2-2 Zryw Rzeczyca 3 maja, 17:00
Zieloni Łagów 5-2 Pogoń Wężyska 3 maja, 14:00
Alfa Jaromirowice 7-2 Bizon Wilkowo 3 maja, 17:00
Sparta Nietkowice 2-2 Odra Nietków 3 maja, 15:00

Kolejka 25 - 10 maja

Sparta Nietkowice 7-0 Zorza Mostki 10 maja, 17:00
Odra Nietków 2-3 Alfa Jaromirowice 10 maja, 14:00
Bizon Wilkowo 3-1 Zieloni Łagów 10 maja, 16:00
Pogoń Wężyska 1-3 Kruszywo Raduszec Stary 10 maja, 17:00
Zryw Rzeczyca 2-1 Czarni Czarnowo 10 maja, 15:00
Victoria Szczaniec 0-1 Obra Trzciel 10 maja, 17:00
Rywal Stargard Gubiński 1-2 Zenit Myszęcin 10 maja, 14:00
Sokół Kalsk 2-1 Bóbr Bobrowice 10 maja, 16:00

Kolejka 26 - 16-17 maja

Zorza Mostki 3-2 Sokół Kalsk 17 maja, 16:00
Bóbr Bobrowice 5-2 Rywal Stargard Gubiński 17 maja, 17:00
Zenit Myszęcin 2-3 Victoria Szczaniec 16 maja, 17:00
Obra Trzciel 2-1 Zryw Rzeczyca 17 maja, 17:00
Czarni Czarnowo 5-2 Pogoń Wężyska 17 maja, 17:00
Kruszywo Raduszec Stary 6-3 Bizon Wilkowo 17 maja, 17:00
Zieloni Łagów 1-3 Odra Nietków 17 maja, 14:00
Alfa Jaromirowice 3-1 Sparta Nietkowice 17 maja, 17:00

Kolejka 27 - 24 maja

Alfa Jaromirowice 6-0 Zorza Mostki 24 maja, 17:00
Sparta Nietkowice 2-1 Zieloni Łagów 24 maja, 17:00
Odra Nietków 1-1 Kruszywo Raduszec Stary 24 maja, 14:00
Bizon Wilkowo 2-4 Czarni Czarnowo 24 maja, 16:00
Pogoń Wężyska 0-5 Obra Trzciel 24 maja, 17:00
Zryw Rzeczyca 2-3 Zenit Myszęcin 24 maja, 15:00
Victoria Szczaniec 2-2 Bóbr Bobrowice 24 maja, 17:00
Rywal Stargard Gubiński 2-1 Sokół Kalsk 24 maja, 14:00

Kolejka 28 - 30-31 maja

Zorza Mostki 5-1 Rywal Stargard Gubiński 31 maja, 16:00
Sokół Kalsk 4-2 Victoria Szczaniec 31 maja, 17:00
Bóbr Bobrowice 2-2 Zryw Rzeczyca 31 maja, 17:00
Zenit Myszęcin 9-0 Pogoń Wężyska 30 maja, 17:00
Obra Trzciel 2-5 Bizon Wilkowo 31 maja, 17:00
Czarni Czarnowo 2-1 Odra Nietków 31 maja, 17:00
Kruszywo Raduszec Stary 1-4 Sparta Nietkowice 31 maja, 17:00
Zieloni Łagów 3-6 Alfa Jaromirowice 31 maja, 14:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Zieloni Łagów 2-1 Zorza Mostki 7 czerwca, 17:00
Alfa Jaromirowice 12-2 Kruszywo Raduszec Stary 7 czerwca, 17:00
Sparta Nietkowice 1-2 Czarni Czarnowo 7 czerwca, 17:00
Odra Nietków 4-0 Obra Trzciel 7 czerwca, 17:00
Bizon Wilkowo 3-0 Zenit Myszęcin 7 czerwca, 17:00
Pogoń Wężyska 1-4 Bóbr Bobrowice 7 czerwca, 17:00
Zryw Rzeczyca 5-2 Sokół Kalsk 7 czerwca, 17:00
Victoria Szczaniec 4-7 Rywal Stargard Gubiński 7 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 14 czerwca

Zorza Mostki 4-3 Victoria Szczaniec 14 czerwca, 17:00
Rywal Stargard Gubiński 8-2 Zryw Rzeczyca 14 czerwca, 17:00
Sokół Kalsk 10-0 Pogoń Wężyska 14 czerwca, 17:00
Bóbr Bobrowice 5-2 Bizon Wilkowo 14 czerwca, 17:00
Zenit Myszęcin 4-1 Odra Nietków 14 czerwca, 17:00
Obra Trzciel 5-0 Sparta Nietkowice 14 czerwca, 17:00
Czarni Czarnowo 2-4 Alfa Jaromirowice 14 czerwca, 17:00
Kruszywo Raduszec Stary 3-1 Zieloni Łagów 14 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2008/2009 (Zielona Góra)

Klasa A 2008/2009 (Zielona Góra II)
Klasa A 2008/2009 (Zielona Góra III)

Klasa B 2008/2009 (Krosno Odrzańskie)
Klasa B 2008/2009 (Nowa Sól)
Klasa B 2008/2009 (Świebodzin)
Klasa B 2008/2009 (Zielona Góra)
Klasa B 2008/2009 (Żagań)
Klasa B 2008/2009 (Żary)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas