[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2008/2009, grupa: pomorsko-zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bałtyk Gdynia 30 63 20 3 7 58-22 15 0 0 43-9 5 3 7 15-13
2.  Błękitni Stargard Szczeciński 30 58 16 10 4 67-26 10 4 1 34-11 6 6 3 33-15
3.  Gryf 95 Słupsk 30 57 16 9 5 54-29 10 3 2 27-9 6 6 3 27-20
4.  Kaszubia Kościerzyna 30 51 15 6 9 49-34 9 4 2 27-11 6 2 7 22-23 4 9 3 0 1 6-5
5.  Bytovia Bytów 30 51 13 12 5 39-19 10 4 1 29-8 3 8 4 10-11 4 7 2 1 1 8-1
6.  Rega Trzebiatów 30 51 16 3 11 46-39 10 3 2 24-11 6 0 9 22-28 4 1 0 1 3 2-10
7.  Dąb Dębno 30 50 14 8 8 43-36 8 3 4 24-18 6 5 4 19-18
8.  Cartusia Kartuzy 30 49 14 7 9 62-43 7 5 3 34-19 7 2 6 28-24
9.  Orkan Rumia 30 48 14 6 10 47-37 9 4 2 29-10 5 2 8 18-27
10.  Darzbór Szczecinek 30 42 13 3 14 39-40 8 2 5 22-17 5 1 9 17-23
11.  Astra Ustronie Morskie 30 41 12 5 13 44-53 9 1 5 28-27 3 4 8 16-26 2 3 1 0 1 4-3
12.  Zatoka Puck (2) 30 41 11 8 11 39-39 6 5 4 20-17 5 3 7 19-22 2 3 1 0 1 3-4
13.  Sława Sławno 30 31 10 1 19 37-60 7 0 8 22-24 3 1 11 15-36
14.  Rodło Kwidzyn 30 25 7 4 19 24-50 3 3 9 12-21 4 1 10 12-29
15.  Orlęta Reda 30 10 2 4 24 13-70 2 2 11 10-33 0 2 13 3-37
16.  Olimpia Sztum 30 6 1 3 26 14-78 0 3 12 8-37 1 0 14 6-41
Wierzyca Pelplin nie otrzymała licencji na grę w III lidze. Jej miejsce zajęła Olimpia Sztum.
Bałtyk Gdynia rozgrywa swoje mecze na bocznym boisku stadionu GOSiR.
Orkan Rumia połączył się po zakończeniu rozgrywek z Zatoką Puck (2).

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Bałtyk Gdynia    2-1 2-0 4-2 2-1 2-0 3-0 4-0 2-1 1-0 3-1 3-2 2-0 6-0 4-1 3-0* 
 2 Błękitni Stargard Szczeciński1-0     1-1 3-1 2-2 1-0 2-2 1-1 5-0 2-0 3-2 2-0 1-2 4-0 3-0 3-0 
 3 Gryf 95 Słupsk1-0 2-0     0-0 0-0 2-3 0-0 2-1 3-1 2-0 1-2 3-0 3-1 3-0 3-0 2-1 
 4 Kaszubia Kościerzyna0-0 2-2 1-1     1-0 2-1 3-0 0-1 3-1 0-3 2-0 2-0 6-1 1-1 3-0 1-0 
 5 Bytovia Bytów2-1 2-2 0-0 3-0     5-0 2-1 2-0 0-0 1-0 0-0 1-4 3-0 3-0 3-0 2-0 
 6 Rega Trzebiatów2-1 2-1 0-1 1-3 0-0     1-1 3-1 2-1 1-0 2-0 0-0 2-1 2-1 3-0 3-0 
 7 Dąb Dębno3-0* 1-3 2-2 1-0 0-0 0-3     2-1 1-1 1-3 3-0 2-1 2-1 1-2 3-0 2-1 
 8 Cartusia Kartuzy0-0 1-1 5-4 2-1 0-0 5-1 2-3     0-1 4-1 2-2 2-2 4-1 1-2 4-0 2-0 
 9 Orkan Rumia1-0 1-1 2-2 0-1 2-0 3-0 2-0 1-1     2-1 0-2 1-1 4-0 2-1 1-0 7-0 
 10 Darzbór Szczecinek0-3 0-2 1-3 1-1 1-1 2-0 1-2 2-0 0-3     2-1 2-0 2-0 2-1 3-0 3-0 
 11 Astra Ustronie Morskie2-1 0-6 2-4 2-1 1-1 2-1 0-2 2-7 3-0 2-1     1-2 3-0 1-0 2-1 5-0 
 12 Zatoka Puck (2)1-2 1-1 2-1 4-2 1-1 2-1 1-1 0-1 2-0 3-3 1-3     0-0 1-0 1-0 0-1 
 13 Sława Sławno0-2 1-2 1-5 1-2 1-0 1-3 0-2 1-3 3-0 3-1 2-1 0-1     2-0 4-1 2-1 
 14 Rodło Kwidzyn0-1 0-3 0-0 0-1 0-2 0-2 1-1 0-4 0-1 0-1 3-0 1-2 3-2     0-0 4-1 
 15 Orlęta Reda0-0 0-8 0-1 1-4 0-1 0-4 0-1 3-4 1-2 1-2 1-1 1-0 0-2 0-2     2-1 
 16 Olimpia Sztum0-4 0-0 1-2 0-3 0-1 1-3 0-3 1-3 2-6 0-1 1-1 1-4 1-4 0-2 0-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Orlęta Reda 1-4 Kaszubia Kościerzyna 3 września, 17:00 (300)
Jarosław Gołdyn 74 (k) - Kamil Bartkowiak 53 (s), Dawid Banaczek 57, 66, Adrian Wysiecki 80
Gryf 95 Słupsk 0-0 Bytovia Bytów 9 sierpnia, 17:00 (2000)
Zatoka Puck (2) 1-0 Rodło Kwidzyn 9 sierpnia, 17:00 (150)
Szymon Hartman 60
Orkan Rumia 3-0 Rega Trzebiatów 9 sierpnia, 17:00
Ireneusz Malinowski 2, 82, Tomasz Broner 90
Astra Ustronie Morskie 3-0 Sława Sławno 9 sierpnia, 17:00 (300)
Krzysztof Szkup 5, Łukasz Szafran 10, Andrzej Wojciechowski 65
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Cartusia Kartuzy 9 sierpnia, 15:00 (600)
Łukasz Woźniak 68 - Piotr Karasiński 16
Olimpia Sztum 0-4 Bałtyk Gdynia 9 sierpnia, 16:00 (300)
Łukasz Nadolny 31, Wojciech Pięta 58, 62, 88
Dąb Dębno 1-3 Darzbór Szczecinek 9 sierpnia, 16:00 (600)
Łukasz Dłubis 86 - Michał Boderek 55, Konrad Romańczyk 60, Łukasz Kościan 90

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Kaszubia Kościerzyna 0-3 Darzbór Szczecinek 16 sierpnia, 17:00 (200)
Konrad Romańczyk 24, 83, Zbigniew Węglowski 90
Bałtyk Gdynia 3-0 Dąb Dębno 16 sierpnia, 11:00 (300)
Wojciech Pięta 48, Dariusz Kudyba 57, Robert Szudrowicz 90
Cartusia Kartuzy 2-0 Olimpia Sztum 16 sierpnia, 16:00
Piotr Karasiński 48, Aleksander Peta 72
Sława Sławno 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński 16 sierpnia, 17:00 (250)
Marcin Chyła 56 (k) - Łukasz Woźniak 15, Tomasz Królak 73
Rega Trzebiatów 2-0 Astra Ustronie Morskie 16 sierpnia, 17:00
Piotr Miśkiewicz 11, Łukasz Skórski 76
Rodło Kwidzyn 0-1 Orkan Rumia 17 sierpnia, 12:00 (250)
Rafał Siemaszko 41
Bytovia Bytów 1-4 Zatoka Puck (2) 16 sierpnia, 16:00
Grzegorz Kowalski 90 - Szymon Hartman 21, 58, Michał Smarzyński 88, Sylwester Ilanz 90
Gryf 95 Słupsk 3-0 Orlęta Reda 16 sierpnia, 17:00 (800)
Gracjan Szymański 22, Tomasz Bukowski 44 (k), Paweł Kryszałowicz 90

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Gryf 95 Słupsk 0-0 Kaszubia Kościerzyna 23 sierpnia, 17:00
Zatoka Puck (2) 1-0 Orlęta Reda 23 sierpnia, 17:00 (100)
Szymon Hartman 32
Orkan Rumia 2-0 Bytovia Bytów 23 sierpnia, 17:00
Dawid Pomorski 42, Jakub Gronowski 56
Astra Ustronie Morskie 1-0 Rodło Kwidzyn 23 sierpnia, 17:00
Artur Lenkiewicz 65
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Rega Trzebiatów 23 sierpnia, 16:00 (700)
Mateusz Jureczko 14
Olimpia Sztum 1-4 Sława Sławno 23 sierpnia, 16:00
Karol Damaszke 40 (k) - Marcin Kuśnierek 11 (s), Daniel Sitarczyk 14, Marcin Chyła 56, Karol Izmajłowicz 61
Dąb Dębno 2-1 Cartusia Kartuzy 23 sierpnia, 16:00
Jacek Jarecki 4, Kamil Chojnacki 64 - Piotr Zagórski 76
Darzbór Szczecinek 0-3 Bałtyk Gdynia 23 sierpnia, 17:00 (800)
Dariusz Kudyba 47, Łukasz Nadolny 66, 83

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Kaszubia Kościerzyna 0-0 Bałtyk Gdynia 30 sierpnia, 17:00 (300)
Cartusia Kartuzy 4-1 Darzbór Szczecinek 30 sierpnia, 16:00
Aleksander Peta 21, Piotr Karasiński 23, Arkadiusz Kordyl 27, Piotr Zagórski 75 - Kamil Chicewicz 40
Sława Sławno 0-2 Dąb Dębno 30 sierpnia, 17:00
Łukasz Dłubis 44, 60
Rega Trzebiatów 3-0 Olimpia Sztum 30 sierpnia, 17:00
Przemysław Orłowski 3, 45, Piotr Hernacki 29
Rodło Kwidzyn 0-3 Błękitni Stargard Szczeciński 31 sierpnia, 16:00
Tomasz Pustelnik 50, Łukasz Woźniak 71 (k), Grzegorz Bielicki 90
Bytovia Bytów 0-0 Astra Ustronie Morskie 30 sierpnia, 16:00
Orlęta Reda 1-2 Orkan Rumia 30 sierpnia, 17:00 (500)
Piotr Fera 14 (s) - Dawid Pomorski 40, Tomasz Broner 76
Gryf 95 Słupsk 3-0 Zatoka Puck (2) 30 sierpnia, 17:00 (350)
Dawid Jędrzejak 54, 57, Tomasz Bukowski 90 (k)

Kolejka 5 - 6-7 września

Zatoka Puck (2) 4-2 Kaszubia Kościerzyna 6 września, 16:00 (150)
Adrian Stępień 5, 52, Michał Smarzyński 7, 61 - Paweł Żuk 66, Dawid Banaczek 70
Orkan Rumia 2-2 Gryf 95 Słupsk 6 września, 17:00
Łukasz Kłos 30, Dariusz Hebel 62 - Artur Sarna 52, Tomasz Bukowski 54
Astra Ustronie Morskie 2-1 Orlęta Reda 6 września, 11:00 (200)
Łukasz Szafran 27, Andrzej Wojciechowski 45 - Michał Wierzchołowski 48
Błękitni Stargard Szczeciński 2-2 Bytovia Bytów 6 września, 16:00 (400)
Łukasz Woźniak 9, 75 (k) - Mariusz Kalamaszek 31, Krzysztof Bryndal 65
Olimpia Sztum 0-2 Rodło Kwidzyn 6 września, 15:00
Temi Tayo Fayose Olalekan 42, Błażej Górski 72
Dąb Dębno 0-3 Rega Trzebiatów 6 września, 16:00 (600)
Przemysław Orłowski 10, Mateusz Śliwa 65, Piotr Zaręba 90
Darzbór Szczecinek 2-0 Sława Sławno 6 września, 16:00
Adrian Nowak 22, Konrad Romańczyk 62
Bałtyk Gdynia 4-0 Cartusia Kartuzy 7 września, 11:00
Dariusz Kudyba 29, Łukasz Nadolny 72, 82, Michał Pietrzyk 75

Kolejka 6 - 13-14 września

Kaszubia Kościerzyna 0-1 Cartusia Kartuzy 13 września, 16:00
Łukasz Borkowski 80
Sława Sławno 0-2 Bałtyk Gdynia 13 września, 17:00
Michał Pietrzyk 75, Błażej Adamus 86
Rega Trzebiatów 1-0 Darzbór Szczecinek 13 września, 16:00 (300)
Piotr Miśkiewicz 40
Rodło Kwidzyn 1-1 Dąb Dębno 13 września, 17:00
Maciej Pruszkowski 75 - Roman Majchrzak 90
Bytovia Bytów 2-0 Olimpia Sztum 13 września, 16:00
Piotr Łapigrowski 14, Krzysztof Paraficz 63
Orlęta Reda 0-8 Błękitni Stargard Szczeciński 14 września, 15:00 (200)
Robert Gajda 19, 31, 35, 60, 80, Mateusz Jureczko 26, Tomasz Królak 38, Łukasz Woźniak 48 (k)
Gryf 95 Słupsk 1-2 Astra Ustronie Morskie 13 września, 16:00 (900)
Szymon Gibczyński 75 - Paweł Rakowski 7, Krzysztof Szkup 45
Zatoka Puck (2) 2-0 Orkan Rumia 13 września, 16:00 (200)
Damian Pek 17, Szymon Hartman 52

Kolejka 7 - 20-21 września

Orkan Rumia 0-1 Kaszubia Kościerzyna 20 września, 17:00
Tomasz Grzywacz 63
Astra Ustronie Morskie 1-2 Zatoka Puck (2) 20 września, 16:00
Andrzej Wojciechowski 65 - Adrian Stępień 50, Szymon Hartman 60
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Gryf 95 Słupsk 20 września, 11:00 (500)
Sebastian Inczewski 78 - Marcin Kozłowski 50
Olimpia Sztum 0-0 Orlęta Reda 20 września, 15:00
od 45. minuty w bramce Orląt stał Kamil Bartkowiak
Dąb Dębno 0-0 Bytovia Bytów 20 września, 16:00
Darzbór Szczecinek 2-1 Rodło Kwidzyn 20 września, 16:00 (350)
Adrian Nowak 10, Kamil Chicewicz 40 - Maciej Pruszkowski 83
Bałtyk Gdynia 2-0 Rega Trzebiatów 20 września, 11:00
Robert Szudrowicz 44, 80
Cartusia Kartuzy 4-1 Sława Sławno 20 września, 16:00 (300)
Piotr Zagórski 16 (k), 75, Arkadiusz Kordyl 28, Piotr Karasiński 49 - Paweł Chałubiński 34

Kolejka 8 - 27-28 września

Kaszubia Kościerzyna 6-1 Sława Sławno 27 września, 16:00
Adrian Wysiecki 13, 74, Michał Bieliński 36, Piotr Kwietniewski 61, 65, Marek Wasicki 84 - Dominik Husejko 18
Rega Trzebiatów 3-1 Cartusia Kartuzy 27 września, 16:00 (250)
Maciej Więcek 28, Andrzej Miązek 29, Łukasz Skórski 60 - Łukasz Borkowski 32
Rodło Kwidzyn 0-1 Bałtyk Gdynia 27 września, 15:00
Wojciech Pięta 54
Bytovia Bytów 1-0 Darzbór Szczecinek 27 września, 15:00
Tomasz Ciemniewski 90 (k)
Orlęta Reda 0-1 Dąb Dębno 28 września, 15:00 (200)
Łukasz Dłubis 20
Gryf 95 Słupsk 2-1 Olimpia Sztum 27 września, 15:30
Artur Sarna 40, Ernest Matusewicz 76 - Adrian Kural 86
Zatoka Puck (2) 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński 27 września, 16:00
Adrian Stępień 13 (k) - Przemysław Filocha 83
Orkan Rumia 0-2 Astra Ustronie Morskie 27 września, 16:00
Krzysztof Szkup 38, Andrzej Wojciechowski 65 (k)

Kolejka 9 - 4 października

Astra Ustronie Morskie 2-1 Kaszubia Kościerzyna 4 października, 15:00
Błażej Szmidt 73 (s), Andrzej Wojciechowski 90 - Tomasz Grzywacz 2
Błękitni Stargard Szczeciński 5-0 Orkan Rumia 4 października, 14:00 (400)
Robert Gajda 8, 18, 77, 84, Marek Lewandowski 27
Olimpia Sztum 1-4 Zatoka Puck (2) 4 października, 14:00
Marcin Chmielewski 16 - Szymon Hartman 8, Sylwester Ilanz 21, Daniel Laskowski 52, Krzysztof Ziemak 90
Dąb Dębno 2-2 Gryf 95 Słupsk 4 października, 15:00 (400)
Paweł Majewski 21, 24 - Paweł Kryszałowicz 23, Tomasz Bukowski 37 (k)
Darzbór Szczecinek 3-0 Orlęta Reda 4 października, 15:00 (500)
Kamil Chicewicz 33, Dawid Borkowski 52, Adrian Nowak 65
Bałtyk Gdynia 2-1 Bytovia Bytów 4 października, 11:00
Wojciech Pięta 41 (k), Dariusz Kudyba 51 - Piotr Łapigrowski 72
Cartusia Kartuzy 1-2 Rodło Kwidzyn 4 października, 11:00
Piotr Zagórski 75 - Łukasz Jaworski 38, Maciej Pruszkowski 65
Sława Sławno 1-3 Rega Trzebiatów 4 października, 16:00
Dominik Husejko 88 - Maciej Więcek 29, Piotr Hernacki 31, Michał Bogusz 55

Kolejka 10 - 11-12 października

Kaszubia Kościerzyna 2-1 Rega Trzebiatów 11 października, 15:00 (200)
Piotr Kwietniewski 58, Błażej Troka 85 - Maciej Więcek 78
Rodło Kwidzyn 3-2 Sława Sławno 11 października, 15:00
Maciej Pruszkowski 38, Jacek Graczyk 43, 56 - Marcin Chyła 53, 85
Bytovia Bytów 2-0 Cartusia Kartuzy 11 października, 15:00
Krystian Stanios 16, Sławomir Pufelski 30
Orlęta Reda 0-0 Bałtyk Gdynia 12 października, 15:00
Gryf 95 Słupsk 2-0 Darzbór Szczecinek 11 października, 15:00
Gracjan Szymański 28, Tomasz Bukowski 39
Zatoka Puck (2) 1-1 Dąb Dębno 11 października, 15:00
Michał Smarzyński 49 - Roman Majchrzak 62
Orkan Rumia 7-0 Olimpia Sztum 11 października, 16:00
Dawid Pomorski 11, Łukasz Kłos 16, Ireneusz Malinowski 21 (k), Tomasz Broner 38, Marek Cirkowski 64, Rafał Siemaszko 71, Marco Kolanowski 73
Astra Ustronie Morskie 0-6 Błękitni Stargard Szczeciński 11 października, 15:00 (100)
Kacper Gibas 5, Łukasz Woźniak 20 (k), 28 (k), 52, Tomasz Królak 44, 61

Kolejka 11 - 18-19 października

Błękitni Stargard Szczeciński 3-1 Kaszubia Kościerzyna 18 października, 14:00 (350)
Mateusz Jureczko 33, Jakub Procyk 55, Tomasz Królak 90 - Tomasz Grzywacz 17
Olimpia Sztum 1-1 Astra Ustronie Morskie 18 października, 14:00
Adrian Kural 74 - Karol Damaszke 31 (s)
Dąb Dębno 1-1 Orkan Rumia 18 października, 15:00 (200)
Łukasz Dłubis 43 - Dawid Pomorski 77
czerwoną kartką za dwie żółte został także ukarany Daniel Dubicki - rezerwowy zawodnik gości
Darzbór Szczecinek 2-0 Zatoka Puck (2) 18 października, 15:00
Szymon Sidorowicz 31, Tomasz Kubicki 60
Bałtyk Gdynia 2-0 Gryf 95 Słupsk 18 października, 17:00 (1000)
Adam Litwinko 27, Łukasz Nadolny 51
na stadionie GOSiR
Cartusia Kartuzy 4-0 Orlęta Reda 18 października, 15:00
Paweł Rubin 27, 75, Grzegorz Gruchała 67, Piotr Karasiński 88
Sława Sławno 1-0 Bytovia Bytów 18 października, 15:00
Piotr Ścisło 28
Rega Trzebiatów 2-1 Rodło Kwidzyn 18 października, 13:30 (200)
Grzegorz Jarmoszewicz 52, Wiktor Kasztelan 70 - Jacek Graczyk 89 (k)

Kolejka 12 - 25-26 października

Kaszubia Kościerzyna 1-1 Rodło Kwidzyn 25 października, 14:00
Piotr Kwietniewski 40 - Maciej Pruszkowski 45
Bytovia Bytów 5-0 Rega Trzebiatów 25 października, 15:00
Krzysztof Paraficz 35, 90, Sławomir Pufelski 53, Maciej Rekowski 61, Artur Kobiella 83
Orlęta Reda 0-2 Sława Sławno 26 października, 14:00 (200)
Karol Izmajłowicz 9, Norbert Dondera 57
Gryf 95 Słupsk 2-1 Cartusia Kartuzy 25 października, 15:00
Artur Sarna 47, Tomasz Bukowski 87 - Arkadiusz Kordyl 12
Zatoka Puck (2) 1-2 Bałtyk Gdynia 25 października, 14:00
Damian Pek 25 - Łukasz Nadolny 22, Robert Szudrowicz 85
Orkan Rumia 2-1 Darzbór Szczecinek 25 października, 15:00
Rafał Siemaszko 28, Marek Cirkowski 53 - Maciej Jaroszyński 47
Astra Ustronie Morskie 0-2 Dąb Dębno 25 października, 13:00
Robert Dudek 42 (k), Paweł Majewski 65
Błękitni Stargard Szczeciński 3-0 Olimpia Sztum 25 października, 14:00 (400)
Marek Lewandowski 21, Łukasz Woźniak 55, Robert Gajda 68

Kolejka 13 - 2 listopada

Olimpia Sztum 0-3 Kaszubia Kościerzyna 2 listopada, 12:00
Dawid Banaczek 59 (k), 90, Michał Drzymała 65
Dąb Dębno 1-3 Błękitni Stargard Szczeciński 2 listopada, 14:00 (300)
Piotr Witkowski 88 - Robert Gajda 6, Przemysław Filocha 43, Mateusz Jureczko 58
Darzbór Szczecinek 2-1 Astra Ustronie Morskie 2 listopada, 14:00 (450)
Konrad Romańczyk 34, Łukasz Koch 53 - Andrzej Wojciechowski 83
Bałtyk Gdynia 2-1 Orkan Rumia 2 listopada, 11:00
Błażej Adamus 6, Wojciech Pięta 42 - Łukasz Kłos 14
Cartusia Kartuzy 2-2 Zatoka Puck (2) 2 listopada, 14:00
Arkadiusz Kordyl 52, Patryk Więckiewicz 68 - Damian Pek 16, Szymon Hartman 31
Sława Sławno 1-5 Gryf 95 Słupsk 2 listopada, 12:00 (2000)
Marcin Chyła 64 - Wojciech Polakowski 4, 49, Marcin Kozłowski 56, Gracjan Szymański 60, Daniel Wiśniewski 87
Rega Trzebiatów 3-0 Orlęta Reda 2 listopada, 14:00 (200)
Piotr Dubiela 24, Łukasz Cebulski 72, Łukasz Skórski 88
Rodło Kwidzyn 0-2 Bytovia Bytów 2 listopada, 12:00 (120)
Jarosław Adamowicz 50, Tomasz Ciemniewski 90

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Kaszubia Kościerzyna 1-0 Bytovia Bytów 9 listopada, 13:00 (465)
Tomasz Grzywacz 60
Orlęta Reda 0-2 Rodło Kwidzyn 9 listopada, 14:00
Damian Sontowski 37, Marcin Sawiński 87
Gryf 95 Słupsk 2-3 Rega Trzebiatów 8 listopada, 12:00 (400)
Artur Sarna 47, Patryk Pytlak 68 - Maciej Więcek 4, Przemysław Orłowski 53, Marcin Murawski 75
Zatoka Puck (2) 0-0 Sława Sławno 8 listopada, 14:00
Orkan Rumia 1-1 Cartusia Kartuzy 8 listopada, 12:00
Jakub Gronowski 49 - Tomasz Mach 69
Astra Ustronie Morskie 2-1 Bałtyk Gdynia 8 listopada, 13:00
Maciej Płomiński 68, Artur Lenkiewicz 70 - Michał Pietrzyk 45
Błękitni Stargard Szczeciński 2-0 Darzbór Szczecinek 8 listopada, 14:00 (300)
Łukasz Woźniak 15 (k), Bartłomiej Zdunek 90
Olimpia Sztum 0-3 Dąb Dębno 8 listopada, 13:00
Łukasz Dłubis 28, 30, Piotr Witkowski 90

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Dąb Dębno 1-0 Kaszubia Kościerzyna 15 listopada, 13:00
Jarosław Norsesowicz 90
Darzbór Szczecinek 3-0 Olimpia Sztum 15 listopada, 13:00
Tomasz Kubicki 17, Seweryn Fijołek 35, Adrian Nowak 45
Bałtyk Gdynia 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński 15 listopada, 11:00 (470)
Robert Szudrowicz 57, 69 - Bartłomiej Zdunek 43
Cartusia Kartuzy 2-2 Astra Ustronie Morskie 15 listopada, 14:00
Piotr Zagórski 34, 40 - Arkadiusz Rodak 51, Łukasz Wudarczyk 76
Sława Sławno 3-0 Orkan Rumia 15 listopada, 12:00
Marcin Chyła 5, 8, Karol Izmajłowicz 90
Rega Trzebiatów 0-0 Zatoka Puck (2) 15 listopada, 14:00 (150)
Rodło Kwidzyn 0-0 Gryf 95 Słupsk 15 listopada, 12:00
Bytovia Bytów 3-0 Orlęta Reda 15 listopada, 14:00
Grzegorz Kowalski 11, Krzysztof Bryndal 15, Krzysztof Paraficz 34 (k)

Kolejka 16 - 22-23 listopada

Kaszubia Kościerzyna 3-0 Orlęta Reda 14 marca, 15:00
Dawid Neścior 19, Tomasz Grzywacz 22, Michał Drzymała 80
w pierwotnym terminie (23 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Bytovia Bytów 0-0 Gryf 95 Słupsk 14 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (23 listopada, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Rodło Kwidzyn 1-2 Zatoka Puck (2) 14 marca, 12:00
Przemysław Maluchnik 80 - Roland Kazubowski 58, Mariusz Bloch 90
w pierwotnym terminie (23 listopada, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Rega Trzebiatów 2-1 Orkan Rumia 14 marca, 15:00 (300)
Piotr Hernacki 6, Cezary Przewoźniak 68 - Łukasz Kłos 22
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sława Sławno 2-1 Astra Ustronie Morskie 19 maja, 17:00
Dominik Husejko 32, Marek Nowak 60 - Igor Duńczak 30
w pierwotnym terminie (22 listopada, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie (14 marca) ponownie odwołany z powodu złego stanu murawy
Cartusia Kartuzy 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński 14 marca, 14:00
Ireneusz Stencel 32 - Bartłomiej Zdunek 68
w pierwotnym terminie (22 listopada, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Bałtyk Gdynia 3-0 Olimpia Sztum 23 listopada, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Darzbór Szczecinek 1-2 Dąb Dębno 15 marca, 14:00 (400)
Marcin Całko 71 (s) - Robert Dudek 39 (k), Roman Majchrzak 81
w pierwotnym terminie (22 listopada, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 21-22 marca

Orlęta Reda 0-1 Gryf 95 Słupsk 21 marca, 15:00
Szymon Gibczyński 80
Darzbór Szczecinek 1-1 Kaszubia Kościerzyna 21 marca, 14:00 (250)
Zbigniew Węglowski 31 - Dawid Banaczek 26 (k)
Dąb Dębno 3-0 Bałtyk Gdynia 27 maja, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz / pierwotnie odwołany i zweryfikowany jako walkower 0-3 na niekorzyść gospodarzy z powodu braku zgody burmistrza Dębna na rozegranie meczu
Olimpia Sztum 1-3 Cartusia Kartuzy 21 marca, 15:00
Sławomir Korda 8 - Piotr Zagórski 49 (k), Piotr Karasiński 59, Szymon Murawski 87
Błękitni Stargard Szczeciński 1-2 Sława Sławno 21 marca, 14:00
Mateusz Jureczko 83 - Łeszek Hładuniuk 69, Moses Esingila Molongo 90 (k)
Astra Ustronie Morskie 2-1 Rega Trzebiatów 21 marca, 15:00
Andrzej Wojciechowski 33, Artur Lenkiewicz 64 - Przemysław Orłowski 67
Orkan Rumia 2-1 Rodło Kwidzyn 21 marca, 15:00
Łukasz Kłos 25, Michał Skwiercz 72 - Michael Chinedu Nwobi 57
Zatoka Puck (2) 1-1 Bytovia Bytów 21 marca, 15:00 (80)
Szymon Hartman 44 - Tomasz Ciemniewski 83

Kolejka 18 - 28-29 marca

Kaszubia Kościerzyna 1-1 Gryf 95 Słupsk 28 marca, 12:00
Michał Bieliński 60 - Gracjan Szymański 33
Orlęta Reda 1-0 Zatoka Puck (2) 27 maja, 18:00
Patryk Dworniak 70
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie (15 kwietnia) przełożony z powodu żałoby narodowej
Bytovia Bytów 0-0 Orkan Rumia 28 marca, 11:00
Rodło Kwidzyn 3-0 Astra Ustronie Morskie 27 maja, 18:00
Łukasz Duszyński 52, 55, Paweł Świokło 57
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie (15 kwietnia) przełożony z powodu żałoby narodowej
Rega Trzebiatów 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński 28 marca, 15:00
Grzegorz Jarmoszewicz 78, Przemysław Orłowski 90 - Łukasz Woźniak 34
Sława Sławno 2-1 Olimpia Sztum 28 marca, 16:00
Norbert Dondera 39, Marcin Chyła 62 - Sławomir Korda 24
Cartusia Kartuzy 2-3 Dąb Dębno 19 maja, 18:00
Paweł Rubin 4, Piotr Karasiński 77 - Łukasz Dłubis 60, Bartosz Niparko 75, Jacek Jarecki 82
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie (15 kwietnia) przełożony z powodu żałoby narodowej; w trzecim terminie (6 maja, 18:00) przełożony z powodu występu Dębu w regionalnym Pucharze Polski
Bałtyk Gdynia 1-0 Darzbór Szczecinek 28 marca, 11:00
Dariusz Kudyba 82

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Bałtyk Gdynia 4-2 Kaszubia Kościerzyna 5 kwietnia, 11:00
Wojciech Pięta 34, Dariusz Kudyba 74, 75, 84 - Dawid Banaczek 27 (k), 77
Darzbór Szczecinek 2-0 Cartusia Kartuzy 4 kwietnia, 16:00
Konrad Romańczyk 6, 40 (k)
Dąb Dębno 2-1 Sława Sławno 4 kwietnia, 16:00 (600)
Roman Majchrzak 35 (k), Robert Dudek 55 - Robert Siarnecki 79
Olimpia Sztum 1-3 Rega Trzebiatów 4 kwietnia, 16:00
Sławomir Korda 27 - Jarosław Filiks 22, Przemysław Orłowski 24, Cezary Przewoźniak 43
Błękitni Stargard Szczeciński 4-0 Rodło Kwidzyn 4 kwietnia, 14:00
Robert Gajda 34, Tomasz Królak 79, Sebastian Inczewski 82, 90
Astra Ustronie Morskie 1-1 Bytovia Bytów 4 kwietnia, 11:00 (250)
Igor Duńczak 6 - Sławomir Pufelski 39
Orkan Rumia 1-0 Orlęta Reda 4 kwietnia, 16:00
Kamil Luliński 22
Zatoka Puck (2) 2-1 Gryf 95 Słupsk 4 kwietnia, 15:00
Michał Smarzyński 45, Roland Kazubowski 66 - Tomasz Bukowski 76

Kolejka 20 - 11 kwietnia

Kaszubia Kościerzyna 2-0 Zatoka Puck (2) 11 kwietnia, 16:00 (300)
Piotr Kwietniewski 22, 56
Gryf 95 Słupsk 3-1 Orkan Rumia 11 kwietnia, 15:00
Paweł Kryszałowicz 46, Patryk Pytlak 63, Szymon Gibczyński 85 - Piotr Fera 72 (k)
Orlęta Reda 1-1 Astra Ustronie Morskie 11 kwietnia, 11:00
Marcin Sadowski 83 - Igor Duńczak 90
Bytovia Bytów 2-2 Błękitni Stargard Szczeciński 11 kwietnia, 13:30
Sławomir Pufelski 45, Krzysztof Bryndal 53 - Łukasz Woźniak 40, Bartłomiej Zdunek 65
Rodło Kwidzyn 4-1 Olimpia Sztum 11 kwietnia, 12:00
Łukasz Jaworski 23, 74, 90, Przemysław Maluchnik 86 - Wojciech Pliszka 27
Rega Trzebiatów 1-1 Dąb Dębno 11 kwietnia, 12:00
Przemysław Orłowski 70 - Bartosz Niparko 46
Sława Sławno 3-1 Darzbór Szczecinek 11 kwietnia, 16:00
Marcin Chyła 30, 61, Moses Esingila Molongo 83 - Artur Kowalczyk 26
Cartusia Kartuzy 0-0 Bałtyk Gdynia 11 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Cartusia Kartuzy 2-1 Kaszubia Kościerzyna 18 kwietnia, 15:00 (400)
Piotr Zagórski 87, Paweł Rubin 90 - Dawid Banaczek 83 (k)
Bałtyk Gdynia 2-0 Sława Sławno 18 kwietnia, 11:00
Dawid Zybert 53, Wojciech Pięta 83
Darzbór Szczecinek 2-0 Rega Trzebiatów 19 kwietnia, 14:00 (300)
Artur Kowalczyk 28, Hubert Czeszczewik 90
Dąb Dębno 1-2 Rodło Kwidzyn 18 kwietnia, 13:00 (500)
Łukasz Dłubis 4 - Michael Chinedu Nwobi 47, Damian Sontowski 72
Olimpia Sztum 0-1 Bytovia Bytów 18 kwietnia, 16:00 (90)
Krystian Stanios 90
Błękitni Stargard Szczeciński 3-0 Orlęta Reda 18 kwietnia, 14:00
Przemysław Filocha 79, Bartłomiej Zdunek 86, Sebastian Inczewski 89
Astra Ustronie Morskie 2-4 Gryf 95 Słupsk 18 kwietnia, 14:00
Arkadiusz Rodak 16, Tomasz Bukowski 19 (s) - Tomasz Bukowski 21 (k), Patryk Pytlak 22, 32, Paweł Kryszałowicz 29
Orkan Rumia 1-1 Zatoka Puck (2) 18 kwietnia, 17:00 (200)
Konrad Urbaniak 70 - Grzegorz Semak 22

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Kaszubia Kościerzyna 3-1 Orkan Rumia 25 kwietnia, 16:00 (300)
Michał Drzymała 53, 57, Piotr Kwietniewski 84 - Zbigniew Bodzak 55
Zatoka Puck (2) 1-3 Astra Ustronie Morskie 25 kwietnia, 16:00
Daniel Laskowski 13 - Maciej Płomiński 11, Andrzej Wojciechowski 53, Łukasz Wudarczyk 88
Gryf 95 Słupsk 2-0 Błękitni Stargard Szczeciński 25 kwietnia, 17:00 (2000)
Fernando 68, Tomasz Bukowski 85 (k)
Orlęta Reda 2-1 Olimpia Sztum 25 kwietnia, 16:00
Tomasz Stępień 45, 72 - Marcin Honory 81
Bytovia Bytów 2-1 Dąb Dębno 25 kwietnia, 16:00
Marcin Całko 16 (s), Grzegorz Kraska 90 - Robert Dudek 88
Rodło Kwidzyn 0-1 Darzbór Szczecinek 25 kwietnia, 14:30 (100)
Tomasz Kubicki 43
Rega Trzebiatów 2-1 Bałtyk Gdynia 25 kwietnia, 16:00
Cezary Przewoźniak 50, Wiktor Kasztelan 90 - Dariusz Kudyba 33
Sława Sławno 1-3 Cartusia Kartuzy 25 kwietnia, 17:00 (300)
Marek Nowak 90 - Mirosław Mitura 10, Piotr Zagórski 82, 89

Kolejka 23 - 30 kwietnia

Sława Sławno 1-2 Kaszubia Kościerzyna 30 kwietnia, 17:00
Jakub Zejglic 47 - Błażej Troka 65, Michał Drzymała 88
Cartusia Kartuzy 5-1 Rega Trzebiatów 30 kwietnia, 17:00
Piotr Zagórski 11, 81 (k), Ryszard Dawidowski 14, Arkadiusz Kordyl 36, Mirosław Mitura 63 - Cezary Przewoźniak 25
Bałtyk Gdynia 6-0 Rodło Kwidzyn 30 kwietnia, 17:00
Robert Szudrowicz 28, 64, Dariusz Kudyba 36, 44, 88, Dawid Gmiński 86
Darzbór Szczecinek 1-1 Bytovia Bytów 30 kwietnia, 17:00
Piotr Pytlarz 61 - Sławomir Pufelski 7
Dąb Dębno 3-0 Orlęta Reda 30 kwietnia, 17:00
Jacek Jarecki 11, Bartosz Niparko 28, Robert Dudek 39 (k)
Olimpia Sztum 1-2 Gryf 95 Słupsk 30 kwietnia, 17:00
Wojciech Pliszka 45 - Paweł Kryszałowicz 16, Gracjan Szymański 27
Błękitni Stargard Szczeciński 2-0 Zatoka Puck (2) 30 kwietnia, 17:00
Kamil Jarząbek 24, Sebastian Inczewski 79
Astra Ustronie Morskie 3-0 Orkan Rumia 29 kwietnia, 17:00
Michał Niedźwiecki 25, Andrzej Wojciechowski 73, Artur Lenkiewicz 80

Kolejka 24 - 3 maja

Kaszubia Kościerzyna 2-0 Astra Ustronie Morskie 3 maja, 17:00
Piotr Kwapisz 15 (s), Błażej Troka 68
Orkan Rumia 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński 3 maja, 15:00
Mateusz Prinz 14 - Tomasz Pustelnik 7
Zatoka Puck (2) 0-1 Olimpia Sztum 3 maja, 17:00
Marcin Honory 59
Gryf 95 Słupsk 0-0 Dąb Dębno 3 maja, 17:00
Orlęta Reda 1-2 Darzbór Szczecinek 3 maja, 17:00
Grzegorz Korzeniewski 14 - Artur Fryś 20, Tomasz Kubicki 27
Bytovia Bytów 2-1 Bałtyk Gdynia 3 maja, 17:00
Maciej Maciejewski 75, Łukasz Łapigrowski 84 - Dariusz Kasperowicz 47 (s)
Rodło Kwidzyn 0-4 Cartusia Kartuzy 3 maja, 17:00
Piotr Karasiński 40, Mirosław Mitura 51, Ryszard Dawidowski 60, Tomasz Banaszak 75
Rega Trzebiatów 2-1 Sława Sławno 3 maja, 17:00
Przemysław Orłowski 2, Rafał Komar 60 - Jakub Zejglic 37

Kolejka 25 - 9-10 maja

Rega Trzebiatów 1-3 Kaszubia Kościerzyna 9 maja, 16:00
Cezary Przewoźniak 70 (k) - Marcin Wojtkiewicz 19, Piotr Kwietniewski 43, 50
Sława Sławno 2-0 Rodło Kwidzyn 9 maja, 17:00 (300)
Dominik Husejko 38, Robert Siarnecki 73
Cartusia Kartuzy 0-0 Bytovia Bytów 9 maja, 16:00
Bałtyk Gdynia 4-1 Orlęta Reda 9 maja, 17:00
Dariusz Kudyba 6, Wojciech Pięta 51 (k), Łukasz Nadolny 79, 90 - Timothy Olufemi 56
Darzbór Szczecinek 1-3 Gryf 95 Słupsk 9 maja, 17:00 (350)
Zbigniew Węglowski 64 - Artur Sarna 16, Gracjan Szymański 32, Szymon Gibczyński 68
Dąb Dębno 2-1 Zatoka Puck (2) 9 maja, 17:00
Bartosz Niparko 87 (k), Łukasz Dłubis 90 - Sylwester Ilanz 15
Olimpia Sztum 2-6 Orkan Rumia 9 maja, 17:00
Wojciech Wilmański 20, Wojciech Pliszka 23 - Piotr Fera 2, Mateusz Prinz 14, Rafał Siemaszko 28, 48, Łukasz Kłos 29, Kamil Luliński 86
Błękitni Stargard Szczeciński 3-2 Astra Ustronie Morskie 10 maja, 14:00
Łukasz Woźniak 32, Kamil Jarząbek 43, Tomasz Pustelnik 77 - Andrzej Wojciechowski 45 (k), Artur Lenkiewicz 87

Kolejka 26 - 16-17 maja

Kaszubia Kościerzyna 2-2 Błękitni Stargard Szczeciński 16 maja, 17:00
Piotr Kwietniewski 59, Błażej Troka 61 - Jakub Procyk 58, Tomasz Pustelnik 64
Astra Ustronie Morskie 5-0 Olimpia Sztum 16 maja, 13:00
Tomasz Sęk 17, 30, Artur Lenkiewicz 20, 43, 55
Orkan Rumia 2-0 Dąb Dębno 16 maja, 17:00
Rafał Siemaszko 12, 52
Zatoka Puck (2) 3-3 Darzbór Szczecinek 16 maja, 12:00
Grzegorz Semak 24, Roland Kazubowski 48, Mariusz Bloch 58 - Konrad Romańczyk 39 (k), 44, Kamil Chicewicz 62
w Redzie
Gryf 95 Słupsk 1-0 Bałtyk Gdynia 16 maja, 17:00
Patryk Pytlak 90
Orlęta Reda 3-4 Cartusia Kartuzy 16 maja, 17:00
Marcin Sadowski 4, 15, Marcin Królik 30 (k) - Ireneusz Stencel 40, Piotr Zagórski 55, 87, 90 (k)
Bytovia Bytów 3-0 Sława Sławno 16 maja, 17:00 (300)
Sławomir Pufelski 16, Krzysztof Bryndal 52, Piotr Łapigrowski 72
Rodło Kwidzyn 0-2 Rega Trzebiatów 16 maja, 15:00
Adrian Kamień 75, Rafał Komar 80

Kolejka 27 - 13 maja

Rodło Kwidzyn 0-1 Kaszubia Kościerzyna 13 maja, 17:00
Dawid Banaczek 1
Rega Trzebiatów 0-0 Bytovia Bytów 13 maja, 17:00
Sława Sławno 4-1 Orlęta Reda 13 maja, 17:00
Moses Esingila Molongo 1, 11, 85, Dominik Husejko 75 - Filip Heining 34
Cartusia Kartuzy 5-4 Gryf 95 Słupsk 13 maja, 17:00
Tomasz Banaszak 1, 10, Ryszard Dawidowski 40, Mirosław Mitura 55, Paweł Rubin 90 - Tomasz Bukowski 47 (k), Patryk Pytlak 57 (k), Gracjan Szymański 63, Szymon Gibczyński 74
Bałtyk Gdynia 3-2 Zatoka Puck (2) 13 maja, 17:00
Robert Szudrowicz 6, Wojciech Pięta 37, 50 - Grzegorz Semak 1, Michał Smarzyński 34
Darzbór Szczecinek 0-3 Orkan Rumia 13 maja, 17:00 (280)
Rafał Siemaszko 15, 80, Łukasz Kłos 48
Dąb Dębno 3-0 Astra Ustronie Morskie 13 maja, 17:00
Sławomir Sanecki 13, Łukasz Dłubis 22, 56
Olimpia Sztum 0-0 Błękitni Stargard Szczeciński 13 maja, 17:00

Kolejka 28 - 23-24 maja

Kaszubia Kościerzyna 1-0 Olimpia Sztum 23 maja, 12:00
Dawid Neścior 90
Błękitni Stargard Szczeciński 2-2 Dąb Dębno 23 maja, 14:00
Bartłomiej Zdunek 20, Łukasz Woźniak 23 (k) - Bartosz Niparko 67 (k), Roman Majchrzak 69
Astra Ustronie Morskie 2-1 Darzbór Szczecinek 23 maja, 17:00
Tomasz Sęk 55, Artur Lenkiewicz 57 - Konrad Romańczyk 1
Orkan Rumia 1-0 Bałtyk Gdynia 23 maja, 17:00
Mateusz Prinz 19
Zatoka Puck (2) 0-1 Cartusia Kartuzy 24 maja, 13:00
Mirosław Mitura 27
w Redzie
Gryf 95 Słupsk 3-1 Sława Sławno 23 maja, 17:00 (1000)
Szymon Gibczyński 8, 41, Jacek Luzak 79 - Karol Izmajłowicz 50
Orlęta Reda 0-4 Rega Trzebiatów 23 maja, 17:00
Cezary Przewożniak 28, Przemysław Orłowski 51, Jarosław Filiks 75, Rafał Komar 77
Bytovia Bytów 3-0 Rodło Kwidzyn 23 maja, 17:00
Tomasz Ciemniewski 38, Piotr Łapigrowski 79, 86

Kolejka 29 - 30 maja

Bytovia Bytów 3-0 Kaszubia Kościerzyna 30 maja, 17:30
Sławomir Pufelski 25, Krzysztof Bryndal 40, Tomasz Ciemniewski 89
Rodło Kwidzyn 0-0 Orlęta Reda 30 maja, 17:30
Rega Trzebiatów 0-1 Gryf 95 Słupsk 30 maja, 17:30
Tomasz Bukowski 74 (k)
Sława Sławno 0-1 Zatoka Puck (2) 30 maja, 17:30
Michał Smarzyński 80
Cartusia Kartuzy 0-1 Orkan Rumia 30 maja, 17:30
Łukasz Kłos 82
Bałtyk Gdynia 3-1 Astra Ustronie Morskie 30 maja, 11:00
Błażej Adamus 12, Łukasz Wróbel 64, Marcin Martyniuk 89 - Artur Lenkiewicz 55
Darzbór Szczecinek 0-2 Błękitni Stargard Szczeciński 30 maja, 17:30
Tomasz Królak 57, Łukasz Woźniak 68
Dąb Dębno 2-1 Olimpia Sztum 30 maja, 17:30
Łukasz Skórski 10, Roman Majchrzak 13 - Łukasz Olszewski 79

REKLAMA

Kolejka 30 - 3 czerwca

Kaszubia Kościerzyna 3-0 Dąb Dębno 3 czerwca, 18:00
Michał Drzymała 53, Dawid Banaczek 55, Piotr Kwietniewski 90
Olimpia Sztum 0-1 Darzbór Szczecinek 2 czerwca, 18:00
Konrad Romańczyk 68
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Bałtyk Gdynia 3 czerwca, 18:00 (790)
Łukasz Woźniak 51 (k)
Astra Ustronie Morskie 2-7 Cartusia Kartuzy 3 czerwca, 18:00
Krzysztof Szkup 74, Igor Duńczak 79 - Piotr Zagórski 13, 22, 40, 63, Mirosław Mitura 42, 53, Wojciech Kempiński 51
Orkan Rumia 4-0 Sława Sławno 3 czerwca, 18:00
Rafał Siemaszko 5, Tomasz Broner 84, Łukasz Kłos 85, Mateusz Prinz 90
Zatoka Puck (2) 2-1 Rega Trzebiatów 3 czerwca, 18:00
Grzegorz Semak 60, Szymon Hartman 86 - Piotr Dubiela 87
w Redzie
Gryf 95 Słupsk 3-0 Rodło Kwidzyn 3 czerwca, 18:00
Paweł Kryszałowicz 13, Jacek Luzak 68, Paweł Waleszczyk 86 (k)
Orlęta Reda 0-1 Bytovia Bytów 3 czerwca, 15:00
Artur Kobiella 76

Baraże o udział w II lidze

II liga 2008/2009 (zachodnia)

III liga 2008/2009 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2008/2009 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2008/2009 (opolsko-śląska)

IV liga 2008/2009 (pomorska)
IV liga 2008/2009 (zachodniopomorska)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas