[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2008/2009, grupa: zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Energetyk Gryfino 30 68 20 8 2 82-35 10 3 2 44-22 10 5 0 38-13
2.  Piast Choszczno 30 61 18 7 5 100-45 10 4 1 57-19 8 3 4 43-26
3.  Drawa Drawsko Pomorskie 30 58 18 4 8 53-32 10 1 4 31-19 8 3 4 22-13
4.  Stal Szczecin 30 54 16 6 8 59-38 8 4 3 32-19 8 2 5 27-19
5.  Ina Goleniów 30 48 14 6 10 45-31 9 3 3 28-14 5 3 7 17-17
6.  Pogoń Barlinek 30 46 13 7 10 41-35 7 4 4 19-13 6 3 6 22-22
7.  Gryf Kamień Pomorski 30 45 12 9 9 49-43 5 5 5 20-18 7 4 4 29-25
8.  Victoria 95 Przecław 30 40 10 10 10 36-48 6 7 2 24-17 4 3 8 12-31
9.  Gwardia Koszalin 30 36 10 6 14 42-47 7 2 6 25-24 3 4 8 17-23 2 6 2 0 0 5-2
10.  Hutnik Szczecin 30 36 10 6 14 34-54 5 4 6 13-19 5 2 8 21-35 2 0 0 0 2 2-5
11.  Leśnik/Rossa Manowo 30 34 8 10 12 28-45 4 5 6 17-23 4 5 6 11-22
12.  Vineta Wolin 30 32 8 8 14 29-41 3 4 8 10-21 5 4 6 19-20
13.  Sokół Pyrzyce 30 31 7 10 13 35-50 5 4 6 20-24 2 6 7 15-26
14.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 30 25 6 7 17 30-55 4 1 10 15-24 2 6 7 15-31 2 4 1 1 0 2-0
15.  Piast Chociwel 30 25 7 4 19 26-52 5 3 7 19-23 2 1 12 7-29 2 1 0 1 1 0-2
16.  Orzeł Wałcz 30 24 6 6 18 24-62 4 3 8 13-27 2 3 10 11-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Energetyk Gryfino    2-5 0-2 5-2 3-1 4-3 2-2 4-0 3-3 4-1 1-1 3-0 1-0 4-0 3-1 5-1 
 2 Piast Choszczno1-1     1-0 1-4 1-0 2-1 1-1 8-2 2-2 3-1 8-1 2-2 7-3 9-0 5-0 6-1 
 3 Drawa Drawsko Pomorskie1-4 0-3*     0-1 3-1 0-2 2-1 2-2 3-1 3-1 3-0 3-1 2-1 2-0 1-0 6-1 
 4 Stal Szczecin3-3 1-1 3-3     0-2 2-1 0-2 3-0 2-0 4-1 0-2 2-0 3-3 4-1 4-0 1-0 
 5 Ina Goleniów1-2 4-2 1-0 2-1     2-2 3-1 5-0 1-0 2-3 1-0 2-2 3-0 1-0 0-1 0-0 
 6 Pogoń Barlinek0-1 2-1 3-1 1-1 2-2     1-2 1-0 2-0 4-1 0-0 2-1 0-0 0-1 1-0 0-2 
 7 Gryf Kamień Pomorski1-1 3-5 0-1 2-0 1-0 2-3     1-2 2-1 0-1 0-0 1-1 3-0 2-2 2-1 0-0 
 8 Victoria 95 Przecław1-1 3-2 0-0 0-2 2-2 2-0 0-0     1-1 0-1 4-2 3-1 1-1 1-1 2-1 4-2 
 9 Gwardia Koszalin0-2 1-2 0-2 2-2 1-0 2-3 5-3 3-1     3-2 0-1 0-2 2-1 2-2 2-0 2-1 
 10 Hutnik Szczecin1-5 3-3 0-2 2-1 0-1 1-0 1-2 1-1 0-2     0-0 0-2 1-0 1-0 0-0 2-0 
 11 Leśnik/Rossa Manowo1-3 1-2 1-1 2-0 0-4 0-1 2-5 1-0 1-0 1-1     0-0 1-1 2-2 3-0 1-3 
 12 Vineta Wolin0-1 0-5 0-2 1-3 0-2 1-0 0-1 0-0 1-0 1-2 1-1     0-0 2-2 1-2 2-0 
 13 Sokół Pyrzyce0-2 2-1 2-1 1-2 0-0 3-3 2-2 0-1 2-4 5-0 1-0 1-4     0-4 1-0 0-0 
 14 Wybrzeże Rewalskie Rewal0-2 1-1 1-3 0-3 0-1 0-1 1-2 0-1 0-2 4-2 3-1 0-2 1-3     2-0 2-0 
 15 Piast Chociwel3-3 1-5 0-2 0-2 2-1 1-1 4-2 0-1 2-0 0-3 0-1 1-0 1-2 0-0     4-0 
 16 Orzeł Wałcz0-7 2-5 1-2 0-3 2-0 0-1 1-3 2-1 1-1 1-1 0-1 0-1 0-0 1-0 2-1     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Leśnik/Rossa Manowo 1-0 Gwardia Koszalin 16 sierpnia, 17:00
Energetyk Gryfino 1-0 Sokół Pyrzyce 16 sierpnia, 14:00
Hutnik Szczecin 1-0 Pogoń Barlinek 17 sierpnia, 17:00
Orzeł Wałcz 2-5 Piast Choszczno 16 sierpnia, 16:00
Stal Szczecin 0-2 Ina Goleniów 16 sierpnia, 11:00
Piast Chociwel 0-2 Drawa Drawsko Pomorskie 16 sierpnia, 16:00
Victoria 95 Przecław 0-0 Gryf Kamień Pomorski 16 sierpnia, 11:00
Vineta Wolin 2-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Gwardia Koszalin 2-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 22 sierpnia, 17:30
Gryf Kamień Pomorski 1-1 Vineta Wolin 23 sierpnia, 17:00
Drawa Drawsko Pomorskie 2-2 Victoria 95 Przecław 23 sierpnia, 16:00
Ina Goleniów 0-1 Piast Chociwel 23 sierpnia, 16:00
Piast Choszczno 1-4 Stal Szczecin 23 sierpnia, 17:30
Pogoń Barlinek 0-2 Orzeł Wałcz 23 sierpnia, 17:00
Sokół Pyrzyce 5-0 Hutnik Szczecin 23 sierpnia, 18:00
Leśnik/Rossa Manowo 1-3 Energetyk Gryfino 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Energetyk Gryfino 3-3 Gwardia Koszalin 30 sierpnia, 11:00
Hutnik Szczecin 0-0 Leśnik/Rossa Manowo 31 sierpnia, 17:00
Orzeł Wałcz 0-0 Sokół Pyrzyce 30 sierpnia, 16:00
Stal Szczecin 2-1 Pogoń Barlinek 27 sierpnia, 17:00 (150)
Piast Chociwel 1-5 Piast Choszczno 30 sierpnia, 16:00
Victoria 95 Przecław 2-2 Ina Goleniów 30 sierpnia, 17:00
Vineta Wolin 0-2 Drawa Drawsko Pomorskie 30 sierpnia, 17:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-2 Gryf Kamień Pomorski 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Gwardia Koszalin 5-3 Gryf Kamień Pomorski 6 września, 17:00
Drawa Drawsko Pomorskie 2-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 września, 16:00
Ina Goleniów 2-2 Vineta Wolin 6 września, 13:00
Piast Choszczno 8-2 Victoria 95 Przecław 6 września, 16:00
Sokół Pyrzyce 1-2 Stal Szczecin 6 września, 18:00
Leśnik/Rossa Manowo 1-3 Orzeł Wałcz 6 września, 16:00
Energetyk Gryfino 4-1 Hutnik Szczecin 6 września, 17:00
Piast Chociwel 1-1 Pogoń Barlinek 6 września, 16:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Hutnik Szczecin 0-2 Gwardia Koszalin 14 września, 17:00
Orzeł Wałcz 0-7 Energetyk Gryfino 13 września, 16:00
Stal Szczecin 0-2 Leśnik/Rossa Manowo 14 września, 11:00
Piast Chociwel 1-2 Sokół Pyrzyce 13 września, 16:00
Victoria 95 Przecław 2-0 Pogoń Barlinek 13 września, 16:00
Vineta Wolin 0-5 Piast Choszczno 13 września, 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-1 Ina Goleniów 13 września, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 0-1 Drawa Drawsko Pomorskie 16 września, 16:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Gwardia Koszalin 0-2 Drawa Drawsko Pomorskie 20 września, 16:00
Ina Goleniów 3-1 Gryf Kamień Pomorski 20 września, 16:00
Piast Choszczno 9-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 21 września, 15:00
Pogoń Barlinek 2-1 Vineta Wolin 20 września, 16:00
Sokół Pyrzyce 0-1 Victoria 95 Przecław 20 września, 16:00
Leśnik/Rossa Manowo 3-0 Piast Chociwel 20 września, 16:00
Energetyk Gryfino 5-2 Stal Szczecin 20 września, 17:00
Hutnik Szczecin 2-0 Orzeł Wałcz 21 września, 17:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Orzeł Wałcz 1-1 Gwardia Koszalin 27 września, 15:00
Stal Szczecin 4-1 Hutnik Szczecin 27 września, 11:00
Piast Chociwel 3-3 Energetyk Gryfino 27 września, 16:00
Victoria 95 Przecław 4-2 Leśnik/Rossa Manowo 27 września, 16:00
Vineta Wolin 0-0 Sokół Pyrzyce 27 września, 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-1 Pogoń Barlinek 27 września, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 3-5 Piast Choszczno 28 września, 15:00
Drawa Drawsko Pomorskie 3-1 Ina Goleniów 27 września, 13:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Gwardia Koszalin 1-0 Ina Goleniów 4 października, 15:00
Piast Choszczno 1-0 Drawa Drawsko Pomorskie 4 października, 15:00
Pogoń Barlinek 1-2 Gryf Kamień Pomorski 4 października, 15:00
Sokół Pyrzyce 0-4 Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 października, 16:00
Leśnik/Rossa Manowo 0-0 Vineta Wolin 4 października, 14:00
Energetyk Gryfino 4-0 Victoria 95 Przecław 4 października, 15:00
Hutnik Szczecin 0-0 Piast Chociwel 5 października, 16:00
Orzeł Wałcz 0-3 Stal Szczecin 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Stal Szczecin 2-0 Gwardia Koszalin 11 października, 11:00
Piast Chociwel 4-0 Orzeł Wałcz 12 października, 15:00
Victoria 95 Przecław 0-1 Hutnik Szczecin 11 października, 15:00
Vineta Wolin 0-1 Energetyk Gryfino 11 października, 15:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3-1 Leśnik/Rossa Manowo 11 października, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 3-0 Sokół Pyrzyce 12 października, 14:00
Drawa Drawsko Pomorskie 0-2 Pogoń Barlinek 11 października, 15:00
Ina Goleniów 4-2 Piast Choszczno 11 października, 14:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Gwardia Koszalin 1-2 Piast Choszczno 18 października, 15:00
Pogoń Barlinek 2-2 Ina Goleniów 18 października, 15:00
Sokół Pyrzyce 2-1 Drawa Drawsko Pomorskie 18 października, 16:00
Leśnik/Rossa Manowo 2-5 Gryf Kamień Pomorski 18 października, 14:00
Energetyk Gryfino 4-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 18 października, 12:00
Hutnik Szczecin 0-2 Vineta Wolin 19 października, 14:00
Orzeł Wałcz 2-1 Victoria 95 Przecław 18 października, 14:00
Stal Szczecin 4-0 Piast Chociwel 18 października, 11:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Piast Chociwel 2-0 Gwardia Koszalin 26 października, 11:00
Victoria 95 Przecław 0-2 Stal Szczecin 25 października, 15:00
Vineta Wolin 2-0 Orzeł Wałcz 25 października, 15:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 4-2 Hutnik Szczecin 25 października, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 1-1 Energetyk Gryfino 25 października, 13:00
Drawa Drawsko Pomorskie 3-0 Leśnik/Rossa Manowo 25 października, 14:00
Ina Goleniów 3-0 Sokół Pyrzyce 25 października, 14:00
Piast Choszczno 2-1 Pogoń Barlinek 25 października, 15:00

Kolejka 12 - 30 października-2 listopada

Gwardia Koszalin 2-3 Pogoń Barlinek 2 listopada, 13:00
Sokół Pyrzyce 2-1 Piast Choszczno 5 listopada, 13:00
Leśnik/Rossa Manowo 0-4 Ina Goleniów 2 listopada, 13:00
Energetyk Gryfino 0-2 Drawa Drawsko Pomorskie 2 listopada, 13:00
Hutnik Szczecin 1-2 Gryf Kamień Pomorski 5 listopada, 18:00
Orzeł Wałcz 1-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 listopada, 15:00
Stal Szczecin 2-0 Vineta Wolin 29 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (30 października, 15:00) nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Piast Chociwel 0-1 Victoria 95 Przecław 2 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Victoria 95 Przecław 1-1 Gwardia Koszalin 8 listopada, 14:00
Vineta Wolin 1-2 Piast Chociwel 8 listopada, 14:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-3 Stal Szczecin 8 listopada, 14:00
Gryf Kamień Pomorski 0-0 Orzeł Wałcz 9 listopada, 13:00
Drawa Drawsko Pomorskie 3-1 Hutnik Szczecin 8 listopada, 14:00
Ina Goleniów 1-2 Energetyk Gryfino 8 listopada, 13:00
Piast Choszczno 8-1 Leśnik/Rossa Manowo 8 listopada, 13:00
Pogoń Barlinek 0-0 Sokół Pyrzyce 8 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 15-16 listopada

Gwardia Koszalin 2-1 Sokół Pyrzyce 15 listopada, 13:00
Leśnik/Rossa Manowo 0-1 Pogoń Barlinek 15 listopada, 13:00
Energetyk Gryfino 2-5 Piast Choszczno 15 listopada, 13:00
Hutnik Szczecin 0-1 Ina Goleniów 16 listopada, 13:00
Orzeł Wałcz 1-2 Drawa Drawsko Pomorskie 15 listopada, 13:00
Stal Szczecin 0-2 Gryf Kamień Pomorski 15 listopada, 11:00
Piast Chociwel 0-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 15 listopada, 13:00
Victoria 95 Przecław 3-1 Vineta Wolin 15 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 22-23 listopada

Vineta Wolin 1-0 Gwardia Koszalin 21 marca
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-1 Victoria 95 Przecław 21 marca
w pierwotnym terminie (22 listopada, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Gryf Kamień Pomorski 2-1 Piast Chociwel 22 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Drawa Drawsko Pomorskie 0-1 Stal Szczecin 21 marca
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ina Goleniów 0-0 Orzeł Wałcz 21 marca
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Piast Choszczno 3-1 Hutnik Szczecin 21 marca
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) przerwany przy stanie 1-0 z powodu opadów śniegu
Pogoń Barlinek 0-1 Energetyk Gryfino 21 marca
przełożony na wiosnę 2009
Sokół Pyrzyce 1-0 Leśnik/Rossa Manowo 22 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 28-29 marca

Gwardia Koszalin 0-1 Leśnik/Rossa Manowo 29 kwietnia, 17:00
Sokół Pyrzyce 0-2 Energetyk Gryfino 29 marca, 14:00
Pogoń Barlinek 4-1 Hutnik Szczecin 28 marca, 14:00
Piast Choszczno 6-1 Orzeł Wałcz 28 marca, 11:00
Ina Goleniów 2-1 Stal Szczecin 28 marca, 14:00
Drawa Drawsko Pomorskie 1-0 Piast Chociwel 29 marca, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 1-2 Victoria 95 Przecław 29 marca, 13:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-2 Vineta Wolin 28 marca, 14:00

Kolejka 17 - 4-5 kwietnia

Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-2 Gwardia Koszalin 5 kwietnia, 15:00
Vineta Wolin 0-1 Gryf Kamień Pomorski 4 kwietnia, 16:00
Victoria 95 Przecław 0-0 Drawa Drawsko Pomorskie 4 kwietnia, 16:00
Piast Chociwel 2-1 Ina Goleniów 4 kwietnia, 16:00
Stal Szczecin 1-1 Piast Choszczno 4 kwietnia, 11:00
Orzeł Wałcz 0-1 Pogoń Barlinek 4 kwietnia, 15:00
Hutnik Szczecin 1-0 Sokół Pyrzyce 4 kwietnia, 12:00 (100)
Energetyk Gryfino 1-1 Leśnik/Rossa Manowo 4 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 11 kwietnia

Gwardia Koszalin 0-2 Energetyk Gryfino 11 kwietnia, 11:00
Leśnik/Rossa Manowo 1-1 Hutnik Szczecin 11 kwietnia, 15:00
Sokół Pyrzyce 0-0 Orzeł Wałcz 11 kwietnia, 14:00
Pogoń Barlinek 1-1 Stal Szczecin 11 kwietnia, 12:00
Piast Choszczno 5-0 Piast Chociwel 11 kwietnia, 12:00 (300)
Ina Goleniów 5-0 Victoria 95 Przecław 11 kwietnia, 14:00
Drawa Drawsko Pomorskie 3-1 Vineta Wolin 11 kwietnia, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 2-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 11 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 18-19 kwietnia

Pogoń Barlinek 1-0 Piast Chociwel 18 kwietnia, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 2-1 Gwardia Koszalin 13 maja, 17:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-3 Drawa Drawsko Pomorskie 18 kwietnia, 16:00
Vineta Wolin 0-2 Ina Goleniów 27 maja, 18:00
Victoria 95 Przecław 3-2 Piast Choszczno 18 kwietnia, 16:00
Stal Szczecin 3-3 Sokół Pyrzyce 18 kwietnia, 11:00
Orzeł Wałcz 0-1 Leśnik/Rossa Manowo 18 kwietnia, 16:00
Hutnik Szczecin 1-5 Energetyk Gryfino 18 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 25-26 kwietnia

Gwardia Koszalin 3-2 Hutnik Szczecin 25 kwietnia, 16:00
Energetyk Gryfino 5-1 Orzeł Wałcz 25 kwietnia, 15:00
Leśnik/Rossa Manowo 2-0 Stal Szczecin 25 kwietnia, 11:00
Sokół Pyrzyce 1-0 Piast Chociwel 25 kwietnia, 14:00
Pogoń Barlinek 1-0 Victoria 95 Przecław 25 kwietnia, 16:00
Piast Choszczno 2-2 Vineta Wolin 25 kwietnia, 16:00
Ina Goleniów 1-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 25 kwietnia, 12:00
Drawa Drawsko Pomorskie 2-1 Gryf Kamień Pomorski 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 2-3 maja

Drawa Drawsko Pomorskie 3-1 Gwardia Koszalin 2 maja, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 1-0 Ina Goleniów 3 maja, 15:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-1 Piast Choszczno 2 maja, 16:00
Vineta Wolin 1-0 Pogoń Barlinek 2 maja, 17:00
Victoria 95 Przecław 1-1 Sokół Pyrzyce 1 maja, 16:00
Piast Chociwel 0-1 Leśnik/Rossa Manowo 12 maja, 18:00
Stal Szczecin 3-3 Energetyk Gryfino 2 maja, 11:00
Orzeł Wałcz 1-1 Hutnik Szczecin 2 maja, 17:00

Kolejka 22 - 9-10 maja

Gwardia Koszalin 2-1 Orzeł Wałcz 9 maja, 17:00
Hutnik Szczecin 2-1 Stal Szczecin 9 maja, 11:00
Energetyk Gryfino 3-1 Piast Chociwel 9 maja, 16:00
Leśnik/Rossa Manowo 1-0 Victoria 95 Przecław 9 maja, 16:00
Sokół Pyrzyce 1-4 Vineta Wolin 9 maja, 14:00
Pogoń Barlinek 0-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 9 maja, 16:00
Piast Choszczno 1-1 Gryf Kamień Pomorski 9 maja, 11:00
Ina Goleniów 1-0 Drawa Drawsko Pomorskie 9 maja, 16:00

Kolejka 23 - 16-17 maja

Ina Goleniów 1-0 Gwardia Koszalin 16 maja, 16:00
Drawa Drawsko Pomorskie 0-3 Piast Choszczno 16 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-1 / w drużynie Drawy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gryf Kamień Pomorski 2-3 Pogoń Barlinek 17 maja, 15:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-3 Sokół Pyrzyce 17 maja, 16:00
Vineta Wolin 1-1 Leśnik/Rossa Manowo 16 maja, 17:00
Victoria 95 Przecław 1-1 Energetyk Gryfino 16 maja, 16:00
Piast Chociwel 0-3 Hutnik Szczecin 16 maja, 17:00
Stal Szczecin 1-0 Orzeł Wałcz 16 maja, 11:00

Kolejka 24 - 20 maja

Gwardia Koszalin 2-2 Stal Szczecin 20 maja, 17:00
Orzeł Wałcz 2-1 Piast Chociwel 20 maja, 17:00
Hutnik Szczecin 1-1 Victoria 95 Przecław 20 maja, 17:00
Energetyk Gryfino 3-0 Vineta Wolin 20 maja, 17:00
Leśnik/Rossa Manowo 2-2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 20 maja, 17:00
Sokół Pyrzyce 2-2 Gryf Kamień Pomorski 20 maja, 17:00
Pogoń Barlinek 3-1 Drawa Drawsko Pomorskie 20 maja, 17:00
Piast Choszczno 1-0 Ina Goleniów 20 maja, 17:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

Piast Choszczno 2-2 Gwardia Koszalin 23 maja, 11:00
Ina Goleniów 2-2 Pogoń Barlinek 23 maja, 16:00
Drawa Drawsko Pomorskie 2-1 Sokół Pyrzyce 23 maja, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 0-0 Leśnik/Rossa Manowo 24 maja, 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-2 Energetyk Gryfino 24 maja, 17:00
Vineta Wolin 1-2 Hutnik Szczecin 23 maja, 17:00
Victoria 95 Przecław 4-2 Orzeł Wałcz 23 maja, 16:00
Piast Chociwel 0-2 Stal Szczecin 23 maja, 17:00

Kolejka 26 - 30 maja

Gwardia Koszalin 2-0 Piast Chociwel 30 maja, 17:00
Stal Szczecin 3-0 Victoria 95 Przecław 30 maja, 11:00
Orzeł Wałcz 0-1 Vineta Wolin 30 maja, 17:00
Hutnik Szczecin 1-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 czerwca, 18:00
Energetyk Gryfino 2-2 Gryf Kamień Pomorski 30 maja, 13:00
Leśnik/Rossa Manowo 1-1 Drawa Drawsko Pomorskie 30 maja, 15:00
Sokół Pyrzyce 0-0 Ina Goleniów 30 maja, 14:00
Pogoń Barlinek 2-1 Piast Choszczno 30 maja, 17:00

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Pogoń Barlinek 2-0 Gwardia Koszalin 5 czerwca, 18:00
Piast Choszczno 7-3 Sokół Pyrzyce 4 czerwca, 18:00 (100)
Ina Goleniów 1-0 Leśnik/Rossa Manowo 7 czerwca, 16:00
Drawa Drawsko Pomorskie 1-4 Energetyk Gryfino 6 czerwca, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 0-1 Hutnik Szczecin 27 maja, 17:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-0 Orzeł Wałcz 6 czerwca, 17:00
Vineta Wolin 1-3 Stal Szczecin 6 czerwca, 17:00
Victoria 95 Przecław 2-1 Piast Chociwel 6 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 10 czerwca

Gwardia Koszalin 3-1 Victoria 95 Przecław 10 czerwca, 17:00
Piast Chociwel 1-0 Vineta Wolin 10 czerwca, 17:00
Stal Szczecin 4-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 10 czerwca, 17:00
Orzeł Wałcz 1-3 Gryf Kamień Pomorski 10 czerwca, 17:00
Hutnik Szczecin 0-2 Drawa Drawsko Pomorskie 10 czerwca, 18:00
Energetyk Gryfino 3-1 Ina Goleniów 10 czerwca, 17:00
Leśnik/Rossa Manowo 1-2 Piast Choszczno 10 czerwca, 17:00
Sokół Pyrzyce 3-3 Pogoń Barlinek 10 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13 czerwca

Sokół Pyrzyce 2-4 Gwardia Koszalin 13 czerwca, 17:00
Pogoń Barlinek 0-0 Leśnik/Rossa Manowo 13 czerwca, 17:00
Piast Choszczno 1-1 Energetyk Gryfino 13 czerwca, 17:00
Ina Goleniów 2-3 Hutnik Szczecin 13 czerwca, 17:00
Drawa Drawsko Pomorskie 6-1 Orzeł Wałcz 13 czerwca, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 2-0 Stal Szczecin 13 czerwca, 17:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-0 Piast Chociwel 13 czerwca, 17:00
Vineta Wolin 0-0 Victoria 95 Przecław 13 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 20 czerwca

Gwardia Koszalin 0-2 Vineta Wolin 20 czerwca, 17:00
Victoria 95 Przecław 1-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 20 czerwca, 17:00
Piast Chociwel 4-2 Gryf Kamień Pomorski 20 czerwca, 17:00
Stal Szczecin 3-3 Drawa Drawsko Pomorskie 20 czerwca, 17:00
Orzeł Wałcz 2-0 Ina Goleniów 20 czerwca, 17:00
Hutnik Szczecin 3-3 Piast Choszczno 20 czerwca, 17:00
Energetyk Gryfino 4-3 Pogoń Barlinek 20 czerwca, 17:00
Leśnik/Rossa Manowo 1-1 Sokół Pyrzyce 20 czerwca, 17:00

III liga 2008/2009 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2008/2009 (pomorska)

V liga 2008/2009 (Koszalin)
V liga 2008/2009 (Szczecin)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas