[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2008/2009, grupa: opolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Bogdanowice 30 65 21 2 7 82-31 13 1 1 57-15 8 1 6 25-16
2.  Start Namysłów 30 60 18 6 6 55-28 10 3 2 30-10 8 3 4 25-18
3.  Swornica Czarnowąsy 30 52 15 7 8 52-33 9 2 4 27-15 6 5 4 25-18 2 2 0 2 0 4-4
4.  GKS Starościn 30 52 15 7 8 64-35 8 3 4 35-20 7 4 4 29-15 2 2 0 2 0 4-4
5.  Stal Brzeg 30 51 15 6 9 48-33 7 4 4 24-12 8 2 5 24-21 2 3 1 0 1 3-2
6.  Olimpia Lewin Brzeski 30 51 14 9 7 57-44 8 5 2 26-15 6 4 5 31-29 2 3 1 0 1 2-3
7.  Śląsk Łubniany 30 48 15 3 12 60-42 7 2 6 32-23 8 1 6 28-19
8.  OKS Olesno 30 47 15 2 13 62-55 11 1 3 39-16 4 1 10 23-39
9.  GKS Grodków 30 43 13 4 13 44-42 8 3 4 25-15 5 1 9 19-27
10.  Polonia Nysa 30 42 13 3 14 46-53 5 1 9 20-31 8 2 5 26-22
11.  Sparta Paczków 30 38 11 5 14 42-54 8 2 5 23-20 3 3 9 19-34
12.  LZS Obrowiec 30 35 10 5 15 42-57 6 3 6 27-23 4 2 9 15-34
13.  Start Dobrodzień 30 33 10 3 17 45-54 7 1 7 24-23 3 2 10 21-31
14.  Victoria Cisek 30 28 9 1 20 27-70 5 1 9 17-32 4 0 11 10-38
15.  LZS Proślice 30 24 6 6 18 33-67 5 2 8 19-33 1 4 10 14-34
16.  Motor Praszka 30 15 4 3 23 34-95 3 2 10 21-44 1 1 13 13-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Start Bogdanowice    6-3 3-1 1-2 5-1 5-0 2-0 3-2 4-2 2-1 3-0 3-3 3-0 6-0 2-0 9-0 
 2 Start Namysłów2-1     2-1 0-0 0-0 2-0 0-2 1-0 2-0 0-2 6-1 1-0 2-2 7-0 3-0 2-1 
 3 Swornica Czarnowąsy2-1 1-2     1-1 2-3 1-1 6-1 0-2 1-0 3-0 2-1 1-0 1-2 1-0 2-0 3-1 
 4 GKS Starościn0-1 0-0 3-3     3-2 2-2 0-2 2-1 1-2 2-3 4-1 5-0 2-1 3-2 3-0 5-0 
 5 Stal Brzeg0-1 0-1 0-0 2-2     2-0 0-2 2-0 2-1 4-0 1-1 3-0 4-2 0-1 1-1 3-0 
 6 Olimpia Lewin Brzeski2-0 1-1 2-1 2-1 2-1     1-0 3-0 1-1 0-0 4-3 0-1 1-1 3-0 2-2 2-3 
 7 Śląsk Łubniany0-0 0-3 0-2 0-1 2-4 2-3     3-3 2-0 2-1 1-3 6-1 2-1 4-0 3-0 5-1 
 8 OKS Olesno1-2 3-1 2-2 2-1 4-1 0-3* 1-0     6-0 1-2 3-1 7-1 2-0 2-0 3-2 2-0 
 9 GKS Grodków2-0 0-3 0-1 2-1 0-0 2-2 3-2 4-2     0-0 0-1 3-1 2-0 0-1 4-1 3-0 
 10 Polonia Nysa2-3 1-0 0-1 0-5 0-2 3-6 2-1 1-4 1-0     4-0 0-0 1-2 1-2 0-2 4-3 
 11 Sparta Paczków3-1 0-2 2-1 2-2 1-0 2-1 0-5 5-0 0-2 1-2     0-2 2-1 2-0 0-0 3-1 
 12 LZS Obrowiec0-1 2-2 0-1 0-3* 0-2 1-1 1-3 7-1 1-2 2-0 2-2     3-1 2-1 3-2 3-1 
 13 Start Dobrodzień1-0 1-2 0-2 2-1 0-1 1-2 1-2 2-1 1-3 1-2 2-0 2-1     4-2 3-3 3-1 
 14 Victoria Cisek1-2 0-1 2-2 0-5 1-2 0-2 0-4 4-1 2-0 1-5 0-4 0-3 2-1     1-0 3-0* 
 15 LZS Proślice0-5 3-2 1-1 0-2 1-3 0-7 1-3 1-2 2-0 2-4 1-0 0-1 3-2 3-0     1-1 
 16 Motor Praszka0-7 0-2 1-6 1-2 0-2 6-1 1-1 1-4 1-6 1-4 1-1 3-1 1-5 0-1 4-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Victoria Cisek 4-1 OKS Olesno 9 sierpnia, 17:00 (200)
Olimpia Lewin Brzeski 1-1 Start Dobrodzień 13 sierpnia, 17:00
GKS Grodków 3-0 Motor Praszka 9 sierpnia, 17:00 (350)
Sparta Paczków 2-1 Swornica Czarnowąsy 9 sierpnia, 17:00 (300)
Stal Brzeg 0-1 Start Bogdanowice 9 sierpnia, 17:00 (500)
Śląsk Łubniany 3-0 LZS Proślice 9 sierpnia, 17:00 (150)
Start Namysłów 0-0 GKS Starościn 9 sierpnia, 17:00 (350)
Polonia Nysa 0-0 LZS Obrowiec 9 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

OKS Olesno 2-1 GKS Starościn 16 sierpnia, 17:00
LZS Proślice 3-2 Start Namysłów 17 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa 2-1 Śląsk Łubniany 16 sierpnia, 17:00
Start Bogdanowice 3-3 LZS Obrowiec 17 sierpnia, 17:00
Swornica Czarnowąsy 2-3 Stal Brzeg 16 sierpnia, 17:00
Motor Praszka 1-1 Sparta Paczków 16 sierpnia, 17:00
Start Dobrodzień 1-3 GKS Grodków 16 sierpnia, 17:00
Victoria Cisek 0-2 Olimpia Lewin Brzeski 27 sierpnia
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 17:00) spotkanie odwołane z powodu złego stanu boiska

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Olimpia Lewin Brzeski 3-0 OKS Olesno 23 sierpnia, 17:00
GKS Grodków 0-1 Victoria Cisek 23 sierpnia, 17:00
Sparta Paczków 2-1 Start Dobrodzień 23 sierpnia, 17:00
Stal Brzeg 3-0 Motor Praszka 23 sierpnia, 17:00
LZS Obrowiec 0-1 Swornica Czarnowąsy 23 sierpnia, 17:00
w Gogolinie
Śląsk Łubniany 0-0 Start Bogdanowice 23 sierpnia, 17:00
Start Namysłów 0-2 Polonia Nysa 23 sierpnia, 17:00
GKS Starościn 3-0 LZS Proślice 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

OKS Olesno 3-2 LZS Proślice 30 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa 0-5 GKS Starościn 30 sierpnia, 17:00
Start Bogdanowice 6-3 Start Namysłów 31 sierpnia, 17:00
Swornica Czarnowąsy 6-1 Śląsk Łubniany 30 sierpnia, 17:00
Motor Praszka 3-1 LZS Obrowiec 30 sierpnia, 17:00
Start Dobrodzień 0-1 Stal Brzeg 30 sierpnia, 17:00
Victoria Cisek 0-4 Sparta Paczków 30 sierpnia, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-1 GKS Grodków 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 6-7 września

GKS Grodków 4-2 OKS Olesno 6 września, 16:00
Sparta Paczków 2-1 Olimpia Lewin Brzeski 6 września, 16:00
Stal Brzeg 0-1 Victoria Cisek 6 września, 16:00
LZS Obrowiec 3-1 Start Dobrodzień 6 września, 16:00
w Gogolinie
Śląsk Łubniany 5-1 Motor Praszka 6 września, 16:00
Start Namysłów 2-1 Swornica Czarnowąsy 6 września, 16:00
GKS Starościn 0-1 Start Bogdanowice 6 września, 16:00
LZS Proślice 2-4 Polonia Nysa 7 września, 16:00

Kolejka 6 - 13-14 września

OKS Olesno 1-2 Polonia Nysa 13 września, 16:00
Start Bogdanowice 2-0 LZS Proślice 14 września, 16:00
Swornica Czarnowąsy 1-1 GKS Starościn 13 września, 16:00
Motor Praszka 0-2 Start Namysłów 13 września, 16:00
Start Dobrodzień 1-2 Śląsk Łubniany 13 września, 16:00
Victoria Cisek 0-3 LZS Obrowiec 13 września, 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-1 Stal Brzeg 13 września, 16:00
GKS Grodków 0-1 Sparta Paczków 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Sparta Paczków 5-0 OKS Olesno 20 września, 16:00
Stal Brzeg 2-1 GKS Grodków 20 września, 16:00
LZS Obrowiec 1-1 Olimpia Lewin Brzeski 20 września, 16:00
w Gogolinie
Śląsk Łubniany 4-0 Victoria Cisek 20 września, 16:00
Start Namysłów 2-2 Start Dobrodzień 20 września, 16:00
GKS Starościn 5-0 Motor Praszka 20 września, 16:00
LZS Proślice 1-1 Swornica Czarnowąsy 21 września, 16:00
Polonia Nysa 2-3 Start Bogdanowice 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 27 września

OKS Olesno 1-2 Start Bogdanowice 27 września, 16:00
Swornica Czarnowąsy 3-0 Polonia Nysa 27 września, 16:00
Motor Praszka 4-1 LZS Proślice 27 września, 16:00
Start Dobrodzień 2-1 GKS Starościn 27 września, 16:00
Victoria Cisek 0-1 Start Namysłów 27 września, 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-0 Śląsk Łubniany 27 września, 16:00
GKS Grodków 3-1 LZS Obrowiec 27 września, 16:00
Sparta Paczków 1-0 Stal Brzeg 27 września, 16:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Stal Brzeg 2-0 OKS Olesno 4 października, 15:00
LZS Obrowiec 2-2 Sparta Paczków 4 października, 15:00
Śląsk Łubniany 2-0 GKS Grodków 4 października, 15:00
Start Namysłów 2-0 Olimpia Lewin Brzeski 4 października, 15:00
GKS Starościn 3-2 Victoria Cisek 4 października, 15:00
LZS Proślice 3-2 Start Dobrodzień 5 października, 15:00
Polonia Nysa 4-3 Motor Praszka 4 października, 15:00
Start Bogdanowice 3-1 Swornica Czarnowąsy 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 11-12 października

OKS Olesno 2-2 Swornica Czarnowąsy 11 października, 15:00
Motor Praszka 0-7 Start Bogdanowice 11 października, 15:00
Start Dobrodzień 1-2 Polonia Nysa 11 października, 15:00
Victoria Cisek 1-0 LZS Proślice 11 października, 15:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-1 GKS Starościn 11 października, 15:00
GKS Grodków 0-3 Start Namysłów 11 października, 15:00
Sparta Paczków 0-5 Śląsk Łubniany 11 października, 15:00
Stal Brzeg 3-0 LZS Obrowiec 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 18-19 października

LZS Obrowiec 7-1 OKS Olesno 18 października, 15:00
Śląsk Łubniany 2-4 Stal Brzeg 18 października, 15:00
Start Namysłów 6-1 Sparta Paczków 18 października, 15:00
GKS Starościn 1-2 GKS Grodków 19 października, 15:00
LZS Proślice 0-7 Olimpia Lewin Brzeski 19 października, 15:00
Polonia Nysa 1-2 Victoria Cisek 18 października, 15:00
Start Bogdanowice 3-0 Start Dobrodzień 19 października, 15:00
Swornica Czarnowąsy 3-1 Motor Praszka 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 25-26 października

OKS Olesno 2-0 Motor Praszka 25 października, 13:00
Start Dobrodzień 0-2 Swornica Czarnowąsy 25 października, 13:00
Victoria Cisek 1-2 Start Bogdanowice 25 października, 13:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-0 Polonia Nysa 25 października, 13:00
GKS Grodków 4-1 LZS Proślice 25 października, 13:00
Sparta Paczków 2-2 GKS Starościn 25 października, 13:00
Stal Brzeg 0-1 Start Namysłów 25 października, 13:00
LZS Obrowiec 1-3 Śląsk Łubniany 25 października, 13:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Śląsk Łubniany 3-3 OKS Olesno 8 listopada, 13:00
Start Namysłów 1-0 LZS Obrowiec 8 listopada, 13:00
GKS Starościn 3-2 Stal Brzeg 8 listopada, 13:00
LZS Proślice 1-0 Sparta Paczków 9 listopada, 13:00
Polonia Nysa 1-0 GKS Grodków 8 listopada, 13:00
Start Bogdanowice 5-0 Olimpia Lewin Brzeski 8 listopada, 13:00
Swornica Czarnowąsy 1-0 Victoria Cisek 8 listopada, 13:00
Motor Praszka 1-5 Start Dobrodzień 8 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

OKS Olesno 2-0 Start Dobrodzień 11 listopada, 13:00
Victoria Cisek 3-0 Motor Praszka 11 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali z powodu awarii autokaru
Olimpia Lewin Brzeski 2-1 Swornica Czarnowąsy 11 listopada, 13:00
GKS Grodków 2-0 Start Bogdanowice 11 listopada, 13:00
Sparta Paczków 1-2 Polonia Nysa 11 listopada, 13:00
Stal Brzeg 1-1 LZS Proślice 11 listopada, 13:00
LZS Obrowiec 0-3 GKS Starościn 11 listopada, 13:00
(wo)
Śląsk Łubniany 0-3 Start Namysłów 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Start Namysłów 1-0 OKS Olesno 15 listopada, 13:00
GKS Starościn 0-2 Śląsk Łubniany 15 listopada, 13:00
LZS Proślice 0-1 LZS Obrowiec 16 listopada, 13:00
Polonia Nysa 0-2 Stal Brzeg 15 listopada, 13:00
Start Bogdanowice 3-0 Sparta Paczków 16 listopada, 13:00
Swornica Czarnowąsy 1-0 GKS Grodków 15 listopada, 13:00
Motor Praszka 6-1 Olimpia Lewin Brzeski 15 listopada, 13:00
Start Dobrodzień 4-2 Victoria Cisek 15 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

LZS Obrowiec 2-0 Polonia Nysa 21 marca
OKS Olesno 2-0 Victoria Cisek 21 marca
Start Dobrodzień 1-2 Olimpia Lewin Brzeski 21 marca
Motor Praszka 1-6 GKS Grodków 21 marca
Swornica Czarnowąsy 2-1 Sparta Paczków 21 marca
Start Bogdanowice 5-1 Stal Brzeg 22 marca, 14:00
LZS Proślice 1-3 Śląsk Łubniany 22 marca, 14:00
GKS Starościn 0-0 Start Namysłów 21 marca

Kolejka 17 - 28-29 marca

GKS Starościn 2-1 OKS Olesno 28 marca, 14:00
Start Namysłów 3-0 LZS Proślice 28 marca, 14:00
Śląsk Łubniany 2-1 Polonia Nysa 28 marca, 14:00
LZS Obrowiec 0-1 Start Bogdanowice 28 marca, 14:00
Stal Brzeg 0-0 Swornica Czarnowąsy 28 marca, 14:00
Sparta Paczków 3-1 Motor Praszka 28 marca, 14:00
GKS Grodków 2-0 Start Dobrodzień 28 marca, 14:00
Olimpia Lewin Brzeski 3-0 Victoria Cisek 28 marca, 14:00

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

OKS Olesno 0-3 Olimpia Lewin Brzeski 4 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 4-1, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Victoria Cisek 2-0 GKS Grodków 4 kwietnia, 16:00
Start Dobrodzień 2-0 Sparta Paczków 4 kwietnia, 16:00
Motor Praszka 0-2 Stal Brzeg 4 kwietnia, 16:00
Swornica Czarnowąsy 1-0 LZS Obrowiec 4 kwietnia, 16:00
Start Bogdanowice 2-0 Śląsk Łubniany 5 kwietnia, 16:00
Polonia Nysa 1-0 Start Namysłów 4 kwietnia, 16:00
LZS Proślice 0-2 GKS Starościn 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 11 kwietnia

LZS Proślice 1-2 OKS Olesno 11 kwietnia, 14:00
GKS Starościn 2-3 Polonia Nysa 11 kwietnia, 14:00
Start Namysłów 2-1 Start Bogdanowice 11 kwietnia, 14:00
Śląsk Łubniany 0-2 Swornica Czarnowąsy 11 kwietnia, 14:00
LZS Obrowiec 3-1 Motor Praszka 11 kwietnia, 14:00
Stal Brzeg 4-2 Start Dobrodzień 11 kwietnia, 14:00
Sparta Paczków 2-0 Victoria Cisek 11 kwietnia, 12:00
GKS Grodków 2-2 Olimpia Lewin Brzeski 11 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

OKS Olesno 6-0 GKS Grodków 18 kwietnia, 16:00
Olimpia Lewin Brzeski 4-3 Sparta Paczków 18 kwietnia, 16:00
Victoria Cisek 1-2 Stal Brzeg 19 kwietnia, 11:00
Start Dobrodzień 2-1 LZS Obrowiec 18 kwietnia, 16:00
Motor Praszka 1-1 Śląsk Łubniany 18 kwietnia, 16:00
Swornica Czarnowąsy 1-2 Start Namysłów 18 kwietnia, 16:00
Start Bogdanowice 1-2 GKS Starościn 19 kwietnia, 16:00
Polonia Nysa 0-2 LZS Proślice 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Polonia Nysa 1-4 OKS Olesno 25 kwietnia, 16:00
LZS Proślice 0-5 Start Bogdanowice 26 kwietnia, 16:00
GKS Starościn 3-3 Swornica Czarnowąsy 25 kwietnia, 16:00
Start Namysłów 2-1 Motor Praszka 25 kwietnia, 16:00
Śląsk Łubniany 2-1 Start Dobrodzień 25 kwietnia, 16:00
LZS Obrowiec 2-1 Victoria Cisek 26 kwietnia, 16:00
Stal Brzeg 2-0 Olimpia Lewin Brzeski 25 kwietnia, 16:00
Sparta Paczków 0-2 GKS Grodków 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

OKS Olesno 3-1 Sparta Paczków 1 maja, 17:00
GKS Grodków 0-0 Stal Brzeg 1 maja, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 0-1 LZS Obrowiec 1 maja, 14:00
Victoria Cisek 0-4 Śląsk Łubniany 1 maja, 17:00
Start Dobrodzień 1-2 Start Namysłów 1 maja, 17:00
Motor Praszka 1-2 GKS Starościn 1 maja, 17:00
Swornica Czarnowąsy 2-0 LZS Proślice 1 maja, 17:00
Start Bogdanowice 2-1 Polonia Nysa 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 5 maja

Start Bogdanowice 3-2 OKS Olesno 5 maja, 18:00
Polonia Nysa 0-1 Swornica Czarnowąsy 5 maja, 18:00
LZS Proślice 1-1 Motor Praszka 5 maja, 18:00
GKS Starościn 2-1 Start Dobrodzień 5 maja, 18:00
Start Namysłów 7-0 Victoria Cisek 5 maja, 18:00
Śląsk Łubniany 2-3 Olimpia Lewin Brzeski 5 maja, 18:00
LZS Obrowiec 1-2 GKS Grodków 5 maja, 18:00
Stal Brzeg 1-1 Sparta Paczków 5 maja, 18:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

OKS Olesno 4-1 Stal Brzeg 10 maja, 17:00
Sparta Paczków 0-2 LZS Obrowiec 9 maja, 17:00
GKS Grodków 3-2 Śląsk Łubniany 9 maja, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 1-1 Start Namysłów 9 maja, 17:00
Victoria Cisek 0-5 GKS Starościn 9 maja, 17:00
Start Dobrodzień 3-3 LZS Proślice 9 maja, 17:00
Motor Praszka 1-4 Polonia Nysa 9 maja, 17:00
Swornica Czarnowąsy 2-1 Start Bogdanowice 9 maja, 17:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Swornica Czarnowąsy 0-2 OKS Olesno 16 maja, 17:00
Start Bogdanowice 9-0 Motor Praszka 17 maja, 17:00
Polonia Nysa 1-2 Start Dobrodzień 16 maja, 17:00
LZS Proślice 3-0 Victoria Cisek 17 maja, 17:00
GKS Starościn 2-2 Olimpia Lewin Brzeski 16 maja, 17:00
Start Namysłów 2-0 GKS Grodków 16 maja, 17:00
Śląsk Łubniany 1-3 Sparta Paczków 16 maja, 17:00
LZS Obrowiec 0-2 Stal Brzeg 16 maja, 17:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

OKS Olesno 7-1 LZS Obrowiec 23 maja, 17:00
Stal Brzeg 0-2 Śląsk Łubniany 23 maja, 17:00
Sparta Paczków 0-2 Start Namysłów 23 maja, 17:00
GKS Grodków 2-1 GKS Starościn 23 maja, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-2 LZS Proślice 23 maja, 17:00
Victoria Cisek 1-5 Polonia Nysa 23 maja, 17:00
Start Dobrodzień 1-0 Start Bogdanowice 23 maja, 17:00
Motor Praszka 1-6 Swornica Czarnowąsy 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Motor Praszka 1-4 OKS Olesno 30 maja, 17:00
Swornica Czarnowąsy 1-2 Start Dobrodzień 30 maja, 17:00
Start Bogdanowice 6-0 Victoria Cisek 31 maja, 17:00
Polonia Nysa 3-6 Olimpia Lewin Brzeski 30 maja, 17:00
LZS Proślice 2-0 GKS Grodków 30 maja, 17:00
GKS Starościn 4-1 Sparta Paczków 30 maja, 17:00
Start Namysłów 0-0 Stal Brzeg 30 maja, 17:00
Śląsk Łubniany 6-1 LZS Obrowiec 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

OKS Olesno 1-0 Śląsk Łubniany 6 czerwca, 17:00
LZS Obrowiec 2-2 Start Namysłów 6 czerwca, 17:00
Stal Brzeg 2-2 GKS Starościn 6 czerwca, 17:00
Sparta Paczków 0-0 LZS Proślice 6 czerwca, 17:00
GKS Grodków 0-0 Polonia Nysa 6 czerwca, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-0 Start Bogdanowice 6 czerwca, 17:00
Victoria Cisek 2-2 Swornica Czarnowąsy 7 czerwca, 17:00
Start Dobrodzień 3-1 Motor Praszka 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13 czerwca

Start Dobrodzień 2-1 OKS Olesno 13 czerwca, 17:00
Motor Praszka 0-1 Victoria Cisek 13 czerwca, 17:00
Swornica Czarnowąsy 1-1 Olimpia Lewin Brzeski 13 czerwca, 17:00
Start Bogdanowice 4-2 GKS Grodków 13 czerwca, 17:00
Polonia Nysa 4-0 Sparta Paczków 13 czerwca, 17:00
LZS Proślice 1-3 Stal Brzeg 13 czerwca, 17:00
GKS Starościn 5-0 LZS Obrowiec 13 czerwca, 17:00
Start Namysłów 0-2 Śląsk Łubniany 13 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 20 czerwca

OKS Olesno 3-1 Start Namysłów 20 czerwca, 17:00
Śląsk Łubniany 0-1 GKS Starościn 20 czerwca, 17:00
LZS Obrowiec 3-2 LZS Proślice 20 czerwca, 17:00
Stal Brzeg 4-0 Polonia Nysa 20 czerwca, 17:00
Sparta Paczków 3-1 Start Bogdanowice 20 czerwca, 17:00
GKS Grodków 0-1 Swornica Czarnowąsy 20 czerwca, 17:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-3 Motor Praszka 20 czerwca, 17:00
Victoria Cisek 2-1 Start Dobrodzień 20 czerwca, 17:00

III liga 2008/2009 (opolsko-śląska)

IV liga 2008/2009 (śląska I)
IV liga 2008/2009 (śląska II)

Klasa okręgowa 2008/2009 (opolska I)
Klasa okręgowa 2008/2009 (opolska II)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas