[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: opolska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Głubczyce 30 68 21 5 4 103-38 11 2 2 54-15 10 3 2 49-23
2.  Zryw Wysoka 30 60 18 6 6 66-35 8 4 3 34-19 10 2 3 32-16
3.  Racławia Racławice Śląskie 30 57 17 6 7 65-34 11 3 1 49-18 6 3 6 16-16
4.  Unia Głuchołazy 30 54 17 3 10 84-56 9 2 4 48-25 8 1 6 36-31
5.  Czarni Otmuchów 30 50 15 5 10 67-57 9 3 3 35-26 6 2 7 32-31 2 6 2 0 0 3-1
6.  Pogoń Prudnik 30 50 15 5 10 59-34 8 1 6 32-17 7 4 4 27-17 2 0 0 0 2 1-3
7.  Unia Tułowice 30 47 14 5 11 66-55 8 2 5 40-26 6 3 6 26-29
8.  LZS Jasienica Górna 30 45 13 6 11 76-69 7 2 6 34-32 6 4 5 42-37
9.  LZS Walce 30 41 12 5 13 63-54 6 4 5 32-24 6 1 8 31-30
10.  LKS Rusocin 30 40 12 4 14 68-72 7 1 7 39-33 5 3 7 29-39
11.  Unia Krapkowice 30 36 11 3 16 45-58 5 2 8 20-26 6 1 8 25-32
12.  Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 35 9 8 13 48-60 5 5 5 27-25 4 3 8 21-35
13.  Orzeł Branice 30 34 10 4 16 60-76 7 3 5 36-24 3 1 11 24-52
14.  Orzeł Dzierżysław 30 29 7 8 15 49-68 3 5 7 23-24 4 3 8 26-44
15.  Sudety Burgrabice 30 20 4 8 18 54-114 4 2 9 34-57 0 6 9 20-57
16.  Unia Reńska Wieś 30 12 3 3 24 24-117 3 1 11 17-52 0 2 13 7-65

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Głubczyce    3-0 1-1 4-1 1-0 1-1 3-0 6-0 1-4 0-2 5-0 4-1 3-2 5-3 10-0 7-0 
 2 Zryw Wysoka2-2     2-0 2-0 1-1 0-0 3-1 2-2 1-2 7-0 1-6 0-2 2-1 4-0 4-2 3-0 
 3 Racławia Racławice Śląskie2-1 5-0     1-0 3-2 1-0 2-2 1-2 3-1 2-2 2-0 4-1 5-2 8-2 7-0 3-3 
 4 Unia Głuchołazy5-2 2-3 0-0     5-3 5-2 0-2 2-4 2-1 4-1 3-3 3-0 8-1 1-2 2-1 6-0 
 5 Czarni Otmuchów0-4 1-1 1-0 1-4     2-1 2-0 3-2 4-0 4-7 4-1 3-1 6-2 2-1 2-2 0-0 
 6 Pogoń Prudnik2-2 0-1 3-1 0-2 0-1     2-3 0-1 2-0 4-2 4-1 0-1 3-0* 4-1 7-1 1-0 
 7 Unia Tułowice1-3 0-5 1-2 6-2 2-1 1-3     5-2 2-1 0-1 4-1 3-1 6-1 2-2 1-1 6-0 
 8 LZS Jasienica Górna2-3 0-3 2-1 0-5 2-2 1-4 1-0     7-4 4-2 1-3 4-0 2-3 5-1 1-1 2-0 
 9 LZS Walce1-1 0-3 1-0 2-3 2-3 0-2 3-3 5-2     2-2 0-2 1-1 2-1 3-0 8-1 2-0 
 10 LKS Rusocin1-4 3-1 1-3 5-2 3-0 1-1 2-3 3-2 0-1     0-2 3-1 1-4 2-4 5-4 9-1 
 11 Unia Krapkowice2-3 0-1 0-1 2-0 0-1 2-1 3-2 2-4 0-3 2-0     1-3 2-2 0-3 1-1 3-1 
 12 Naprzód Ujazd Niezdrowice2-3 1-3 1-0 3-6 1-2 1-1 1-1 0-0 1-1 2-6 1-0     5-0 1-1 3-1 4-0 
 13 Orzeł Branice2-3 0-1 0-1 2-3 5-1 2-3 4-2 2-2 4-3 3-1 2-1 1-1     3-1 1-1 5-0 
 14 Orzeł Dzierżysław0-1 1-1 0-2 1-1 5-1 0-1 2-3 1-1 3-1 2-2 0-2 2-3 0-2     2-2 4-1 
 15 Sudety Burgrabice0-11 0-3 1-2 0-4 1-5 0-3 1-3 3-12 0-3* 3-0 4-1 3-3 4-2 4-4     10-1 
 16 Unia Reńska Wieś1-6 0-6 2-2 2-3 0-9 0-4 0-1 2-6 0-6 0-1 1-2 3-2 3-1 0-1 3-2     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Sudety Burgrabice 1-5 Czarni Otmuchów 9 sierpnia, 17:00 (200)
Zryw Wysoka 4-0 Orzeł Dzierżysław 9 sierpnia, 17:00 (150)
LZS Jasienica Górna 2-0 Unia Reńska Wieś 10 sierpnia, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-1 LZS Walce 9 sierpnia, 17:00 (50)
Unia Głuchołazy 5-2 Polonia Głubczyce 9 sierpnia, 17:00 (250)
Orzeł Branice 2-3 Pogoń Prudnik 9 sierpnia, 17:00 (100)
Racławia Racławice Śląskie 2-0 Unia Krapkowice 9 sierpnia, 17:00 (250)
LKS Rusocin 2-3 Unia Tułowice 9 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Czarni Otmuchów 4-1 Unia Krapkowice 16 sierpnia, 17:00
Pogoń Prudnik 3-1 Racławia Racławice Śląskie 2 listopada
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Głubczyce 3-2 Orzeł Branice 16 sierpnia, 17:00
LZS Walce 2-3 Unia Głuchołazy 27 sierpnia
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Reńska Wieś 3-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 16 sierpnia, 17:00
LKS Rusocin 3-2 LZS Jasienica Górna 17 sierpnia, 17:00
Orzeł Dzierżysław 2-3 Unia Tułowice
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sudety Burgrabice 0-3 Zryw Wysoka 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Zryw Wysoka 1-1 Czarni Otmuchów 23 sierpnia, 17:00
Unia Tułowice 1-1 Sudety Burgrabice 23 sierpnia, 17:00
LZS Jasienica Górna 5-1 Orzeł Dzierżysław 23 sierpnia, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-6 LKS Rusocin 23 sierpnia, 17:00
Unia Głuchołazy 6-0 Unia Reńska Wieś 23 sierpnia, 17:00
Orzeł Branice 4-3 LZS Walce 23 sierpnia, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 2-1 Polonia Głubczyce 23 sierpnia, 17:00
Unia Krapkowice 2-1 Pogoń Prudnik 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Czarni Otmuchów 2-1 Pogoń Prudnik 30 sierpnia, 17:00
Polonia Głubczyce 5-0 Unia Krapkowice 30 sierpnia, 17:00
LZS Walce 1-0 Racławia Racławice Śląskie 30 sierpnia, 17:00
Unia Reńska Wieś 3-1 Orzeł Branice 30 sierpnia, 17:00
LKS Rusocin 5-2 Unia Głuchołazy 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Dzierżysław 2-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 sierpnia, 17:00
Sudety Burgrabice 3-12 LZS Jasienica Górna 30 sierpnia, 17:00
Zryw Wysoka 3-1 Unia Tułowice 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Unia Tułowice 2-1 Czarni Otmuchów 6 września, 16:00
LZS Jasienica Górna 0-3 Zryw Wysoka 7 września, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-1 Sudety Burgrabice 2 listopada, 13:00
Unia Głuchołazy 1-2 Orzeł Dzierżysław 6 września, 16:00
Orzeł Branice 3-1 LKS Rusocin 6 września, 16:00
Racławia Racławice Śląskie 3-3 Unia Reńska Wieś 6 września, 16:00
Unia Krapkowice 0-3 LZS Walce 6 września, 16:00
Pogoń Prudnik 2-2 Polonia Głubczyce 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Czarni Otmuchów 0-4 Polonia Głubczyce 13 września, 16:00
LZS Walce 0-2 Pogoń Prudnik 13 września, 16:00
Unia Reńska Wieś 1-2 Unia Krapkowice 14 września, 16:00
LKS Rusocin 1-3 Racławia Racławice Śląskie 14 września, 16:00
Orzeł Dzierżysław 0-2 Orzeł Branice 13 września, 16:00
Sudety Burgrabice 0-4 Unia Głuchołazy 13 września, 16:00
Zryw Wysoka 0-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice 13 września, 16:00
Unia Tułowice 5-2 LZS Jasienica Górna 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 20-21 września

LZS Jasienica Górna 2-2 Czarni Otmuchów 21 września, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-1 Unia Tułowice 20 września, 16:00
Unia Głuchołazy 2-3 Zryw Wysoka 20 września, 16:00
Orzeł Branice 1-1 Sudety Burgrabice 20 września, 16:00
Racławia Racławice Śląskie 8-2 Orzeł Dzierżysław 20 września, 16:00
Unia Krapkowice 2-0 LKS Rusocin 20 września, 16:00
Pogoń Prudnik 1-0 Unia Reńska Wieś 20 września, 16:00
Polonia Głubczyce 1-4 LZS Walce 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Czarni Otmuchów 4-0 LZS Walce 27 września, 16:00
Unia Reńska Wieś 1-6 Polonia Głubczyce 28 września, 16:00
LKS Rusocin 1-1 Pogoń Prudnik 28 września, 16:00
Orzeł Dzierżysław 0-2 Unia Krapkowice 27 września, 16:00
Sudety Burgrabice 1-2 Racławia Racławice Śląskie 27 września, 16:00
Zryw Wysoka 2-1 Orzeł Branice 27 września, 16:00
Unia Tułowice 6-2 Unia Głuchołazy 27 września, 16:00
LZS Jasienica Górna 4-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 28 września, 16:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-2 Czarni Otmuchów 4 października, 15:00
Unia Głuchołazy 2-4 LZS Jasienica Górna 4 października, 15:00
Orzeł Branice 4-2 Unia Tułowice 4 października, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 5-0 Zryw Wysoka 4 października, 15:00
Unia Krapkowice 1-1 Sudety Burgrabice 4 października, 15:00
Pogoń Prudnik 4-1 Orzeł Dzierżysław 4 października, 15:00
Polonia Głubczyce 0-2 LKS Rusocin 4 października, 15:00
LZS Walce 2-0 Unia Reńska Wieś 4 października, 15:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Czarni Otmuchów 0-0 Unia Reńska Wieś 11 października, 15:00
LKS Rusocin 0-1 LZS Walce 12 października, 15:00
Orzeł Dzierżysław 0-1 Polonia Głubczyce 11 października, 15:00
Sudety Burgrabice 0-3 Pogoń Prudnik 11 października, 15:00
Zryw Wysoka 1-6 Unia Krapkowice 11 października, 15:00
Unia Tułowice 1-2 Racławia Racławice Śląskie 8 października, 15:00
LZS Jasienica Górna 2-3 Orzeł Branice 11 października, 15:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-6 Unia Głuchołazy 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Unia Głuchołazy 5-3 Czarni Otmuchów 18 października, 15:00
Orzeł Branice 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 18 października, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 1-2 LZS Jasienica Górna 18 października, 15:00
Unia Krapkowice 3-2 Unia Tułowice 18 października, 15:00
Pogoń Prudnik 0-1 Zryw Wysoka 18 października, 15:00
Polonia Głubczyce 10-0 Sudety Burgrabice 18 października, 15:00
LZS Walce 3-0 Orzeł Dzierżysław 18 października, 15:00
Unia Reńska Wieś 0-1 LKS Rusocin 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Czarni Otmuchów 4-7 LKS Rusocin 2 listopada, 13:00
Orzeł Dzierżysław 4-1 Unia Reńska Wieś 25 października, 13:00
Sudety Burgrabice 0-3 LZS Walce 25 października, 13:00
(wo)
na boisku 0-1
Zryw Wysoka 2-2 Polonia Głubczyce 25 października, 13:00
Unia Tułowice 1-3 Pogoń Prudnik 25 października, 13:00
LZS Jasienica Górna 1-3 Unia Krapkowice 26 października, 13:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-0 Racławia Racławice Śląskie 25 października, 13:00
Unia Głuchołazy 8-1 Orzeł Branice 25 października, 13:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Orzeł Branice 5-1 Czarni Otmuchów 8 listopada, 13:00
Racławia Racławice Śląskie 1-0 Unia Głuchołazy 9 listopada, 13:00
Unia Krapkowice 1-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice 8 listopada, 13:00
Pogoń Prudnik 0-1 LZS Jasienica Górna 8 listopada, 13:00
Polonia Głubczyce 3-0 Unia Tułowice 8 listopada, 13:00
LZS Walce 0-3 Zryw Wysoka 8 listopada, 13:00
Unia Reńska Wieś 3-2 Sudety Burgrabice 9 listopada, 13:00
LKS Rusocin 2-4 Orzeł Dzierżysław 8 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Czarni Otmuchów 2-1 Orzeł Dzierżysław 11 listopada, 13:00
Sudety Burgrabice 3-0 LKS Rusocin 11 listopada, 13:00
Zryw Wysoka 3-0 Unia Reńska Wieś 11 listopada, 13:00
Unia Tułowice 2-1 LZS Walce 11 listopada, 13:00
LZS Jasienica Górna 2-3 Polonia Głubczyce 11 listopada, 13:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-1 Pogoń Prudnik 11 listopada, 13:00
Unia Głuchołazy 3-3 Unia Krapkowice 11 listopada, 13:00
Orzeł Branice 0-1 Racławia Racławice Śląskie 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Racławia Racławice Śląskie 3-2 Czarni Otmuchów 15 listopada, 13:00
Unia Krapkowice 2-2 Orzeł Branice 15 listopada, 13:00
Pogoń Prudnik 0-2 Unia Głuchołazy 15 listopada, 13:00
Polonia Głubczyce 4-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 16 listopada, 13:00
LZS Walce 5-2 LZS Jasienica Górna 15 listopada, 13:00
Unia Reńska Wieś 0-1 Unia Tułowice 15 listopada, 13:00
LKS Rusocin 3-1 Zryw Wysoka 15 listopada, 13:00
Orzeł Dzierżysław 2-2 Sudety Burgrabice 15 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Unia Tułowice 0-1 LKS Rusocin
Czarni Otmuchów 2-2 Sudety Burgrabice
Orzeł Dzierżysław 1-1 Zryw Wysoka
Unia Reńska Wieś 2-6 LZS Jasienica Górna
LZS Walce 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Polonia Głubczyce 4-1 Unia Głuchołazy
Pogoń Prudnik 3-0 Orzeł Branice
(wo)
Unia Krapkowice 0-1 Racławia Racławice Śląskie

Kolejka 17 - 28-29 marca

Unia Krapkowice 0-1 Czarni Otmuchów 28 marca, 14:00
Racławia Racławice Śląskie 1-0 Pogoń Prudnik 28 marca, 14:00
Orzeł Branice 2-3 Polonia Głubczyce 28 marca, 14:00
Unia Głuchołazy 2-1 LZS Walce 28 marca, 14:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-0 Unia Reńska Wieś 28 marca, 14:00
LZS Jasienica Górna 4-2 LKS Rusocin 29 marca, 14:00
Unia Tułowice 2-2 Orzeł Dzierżysław 28 marca, 14:00
Zryw Wysoka 4-2 Sudety Burgrabice 29 marca, 14:00

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Czarni Otmuchów 1-1 Zryw Wysoka 4 kwietnia, 16:00
Sudety Burgrabice 1-3 Unia Tułowice 4 kwietnia, 16:00
Orzeł Dzierżysław 1-1 LZS Jasienica Górna 4 kwietnia, 16:00
LKS Rusocin 3-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 5 kwietnia, 16:00
Unia Reńska Wieś 2-3 Unia Głuchołazy 4 kwietnia, 16:00
LZS Walce 2-1 Orzeł Branice 4 kwietnia, 16:00
Polonia Głubczyce 1-1 Racławia Racławice Śląskie 4 kwietnia, 16:00
Pogoń Prudnik 4-1 Unia Krapkowice 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Pogoń Prudnik 0-1 Czarni Otmuchów 11 kwietnia, 14:00
Unia Krapkowice 2-3 Polonia Głubczyce 11 kwietnia, 14:00
Racławia Racławice Śląskie 3-1 LZS Walce 11 kwietnia, 14:00
Orzeł Branice 5-0 Unia Reńska Wieś 11 kwietnia, 14:00
Unia Głuchołazy 4-1 LKS Rusocin 11 kwietnia, 14:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-1 Orzeł Dzierżysław 11 kwietnia, 14:00
LZS Jasienica Górna 1-1 Sudety Burgrabice 11 kwietnia, 14:00
Unia Tułowice 0-5 Zryw Wysoka 11 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Czarni Otmuchów 2-0 Unia Tułowice 18 kwietnia, 16:00
Zryw Wysoka 2-2 LZS Jasienica Górna 19 kwietnia, 16:00
Sudety Burgrabice 3-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice 18 kwietnia, 16:00
Orzeł Dzierżysław 1-1 Unia Głuchołazy 18 kwietnia, 16:00
LKS Rusocin 1-4 Orzeł Branice 19 kwietnia, 16:00
Unia Reńska Wieś 2-2 Racławia Racławice Śląskie 18 kwietnia, 16:00
LZS Walce 0-2 Unia Krapkowice 18 kwietnia, 16:00
Polonia Głubczyce 1-1 Pogoń Prudnik 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Polonia Głubczyce 1-0 Czarni Otmuchów 25 kwietnia, 16:00
Pogoń Prudnik 2-0 LZS Walce 25 kwietnia, 16:00
Unia Krapkowice 3-1 Unia Reńska Wieś 25 kwietnia, 16:00
Racławia Racławice Śląskie 2-2 LKS Rusocin 25 kwietnia, 16:00
Orzeł Branice 3-1 Orzeł Dzierżysław 25 kwietnia, 16:00
Unia Głuchołazy 2-1 Sudety Burgrabice 25 kwietnia, 16:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-3 Zryw Wysoka 25 kwietnia, 16:00
LZS Jasienica Górna 1-0 Unia Tułowice 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

Czarni Otmuchów 3-2 LZS Jasienica Górna 1 maja, 17:00
Unia Tułowice 3-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 1 maja, 17:00
Zryw Wysoka 2-0 Unia Głuchołazy 1 maja, 17:00
Sudety Burgrabice 4-2 Orzeł Branice 1 maja, 17:00
Orzeł Dzierżysław 0-2 Racławia Racławice Śląskie 1 maja, 17:00
LKS Rusocin 0-2 Unia Krapkowice 1 maja, 17:00
Unia Reńska Wieś 0-4 Pogoń Prudnik 1 maja, 17:00
LZS Walce 1-1 Polonia Głubczyce 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 5 maja

LZS Walce 2-3 Czarni Otmuchów 5 maja, 18:00
Polonia Głubczyce 7-0 Unia Reńska Wieś 5 maja, 18:00
Pogoń Prudnik 4-2 LKS Rusocin 5 maja, 18:00
Unia Krapkowice 0-3 Orzeł Dzierżysław 5 maja, 18:00
Racławia Racławice Śląskie 7-0 Sudety Burgrabice 5 maja, 18:00
Orzeł Branice 0-1 Zryw Wysoka 5 maja, 18:00
Unia Głuchołazy 0-2 Unia Tułowice 5 maja, 18:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-0 LZS Jasienica Górna 5 maja, 18:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Czarni Otmuchów 3-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 9 maja, 17:00
LZS Jasienica Górna 0-5 Unia Głuchołazy 10 maja, 17:00
Unia Tułowice 6-1 Orzeł Branice 9 maja, 17:00
Zryw Wysoka 2-0 Racławia Racławice Śląskie 10 maja, 17:00
Sudety Burgrabice 4-1 Unia Krapkowice 9 maja, 17:00
Orzeł Dzierżysław 0-1 Pogoń Prudnik 9 maja, 17:00
LKS Rusocin 1-4 Polonia Głubczyce 10 maja, 17:00
Unia Reńska Wieś 0-6 LZS Walce 9 maja, 17:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Unia Reńska Wieś 0-9 Czarni Otmuchów 16 maja, 17:00
LZS Walce 2-2 LKS Rusocin 16 maja, 17:00
Polonia Głubczyce 5-3 Orzeł Dzierżysław 16 maja, 17:00
Pogoń Prudnik 7-1 Sudety Burgrabice 16 maja, 17:00
Unia Krapkowice 0-1 Zryw Wysoka 16 maja, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 2-2 Unia Tułowice 16 maja, 17:00
Orzeł Branice 2-2 LZS Jasienica Górna 16 maja, 17:00
Unia Głuchołazy 3-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice 16 maja, 17:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Czarni Otmuchów 1-4 Unia Głuchołazy 23 maja, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 5-0 Orzeł Branice 23 maja, 17:00
LZS Jasienica Górna 2-1 Racławia Racławice Śląskie 24 maja, 17:00
Unia Tułowice 4-1 Unia Krapkowice 23 maja, 17:00
Zryw Wysoka 0-0 Pogoń Prudnik 24 maja, 17:00
Sudety Burgrabice 0-11 Polonia Głubczyce 23 maja, 17:00
Orzeł Dzierżysław 3-1 LZS Walce 23 maja, 17:00
LKS Rusocin 9-1 Unia Reńska Wieś 24 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

LKS Rusocin 3-0 Czarni Otmuchów 31 maja, 17:00
Unia Reńska Wieś 0-1 Orzeł Dzierżysław 30 maja, 17:00
LZS Walce 8-1 Sudety Burgrabice 30 maja, 17:00
Polonia Głubczyce 3-0 Zryw Wysoka 30 maja, 17:00
Pogoń Prudnik 2-3 Unia Tułowice 30 maja, 17:00
Unia Krapkowice 2-4 LZS Jasienica Górna 30 maja, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 4-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 maja, 17:00
Orzeł Branice 2-3 Unia Głuchołazy 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Czarni Otmuchów 6-2 Orzeł Branice 6 czerwca, 17:00
Unia Głuchołazy 0-0 Racławia Racławice Śląskie 6 czerwca, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-0 Unia Krapkowice 6 czerwca, 17:00
LZS Jasienica Górna 1-4 Pogoń Prudnik 7 czerwca, 17:00
Unia Tułowice 1-3 Polonia Głubczyce 6 czerwca, 17:00
Zryw Wysoka 1-2 LZS Walce 6 czerwca, 17:00
Sudety Burgrabice 10-1 Unia Reńska Wieś 6 czerwca, 17:00
Orzeł Dzierżysław 2-2 LKS Rusocin 7 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 13 czerwca

Orzeł Dzierżysław 5-1 Czarni Otmuchów 13 czerwca, 17:00
LKS Rusocin 5-4 Sudety Burgrabice 13 czerwca, 17:00
Unia Reńska Wieś 0-6 Zryw Wysoka 13 czerwca, 17:00
LZS Walce 3-3 Unia Tułowice 13 czerwca, 17:00
Polonia Głubczyce 6-0 LZS Jasienica Górna 13 czerwca, 17:00
Pogoń Prudnik 0-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice 13 czerwca, 17:00
Unia Krapkowice 2-0 Unia Głuchołazy 13 czerwca, 17:00
Racławia Racławice Śląskie 5-2 Orzeł Branice 13 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 20 czerwca

Czarni Otmuchów 1-0 Racławia Racławice Śląskie 20 czerwca, 17:00
Orzeł Branice 2-1 Unia Krapkowice 20 czerwca, 17:00
Unia Głuchołazy 5-2 Pogoń Prudnik 20 czerwca, 17:00
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-3 Polonia Głubczyce 20 czerwca, 17:00
LZS Jasienica Górna 7-4 LZS Walce 20 czerwca, 17:00
Unia Tułowice 6-0 Unia Reńska Wieś 20 czerwca, 17:00
Zryw Wysoka 7-0 LKS Rusocin 20 czerwca, 17:00
Sudety Burgrabice 4-4 Orzeł Dzierżysław 20 czerwca, 17:00

IV liga 2008/2009 (opolska)

Klasa okręgowa 2008/2009 (opolska I)

Klasa A 2008/2009 (Opole I)
Klasa A 2008/2009 (Opole II)
Klasa A 2008/2009 (Opole III)
Klasa A 2008/2009 (Opole IV)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas