[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Skalnik Gracze Ludowy Klub Sportowy Skalnik Gracze
Rok założenia: 1953
Barwy: zielono-czarno-żółte
Adres: Osiedle XXX-lecia 5, 49-156 Gracze
telefon: (77) 460-90-38
WWW: http://www.skalnikgracze.com (oficj.)
Stadion: pojemność - 1 000 miejsc (800 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Andrzej Miśta
Trener: Waldemar Sierakowski (od 8 stycznia 2008), Grzegorz Kutyła (od 6 października 2008)


Sukcesy

9. miejsce w III lidze - (2x) - 2005/06, 2009/10
Puchar Polski - Opolski ZPN - (2x) - 2003/04, 2006/07
 
Kadra


Bramkarze: Grzegorz Bąk (28.02.80, 182/88), Mateusz Kos (06.04.87), Grzegorz Smorąg (24.11.89, 184/79, J -> Sokół Niemodlin).
Obrońcy: Krzysztof Bilski (25.07.87, 185/78), Przemysław Chmielewski (23.09.89, 180/69, J -> Sokół Niemodlin), Jakub Grodzki (09.07.87, 176/74, J -> Odra Opole), Piotr Hałaj (11.12.76, W, Unia Tułowice), Piotr Kardas (05.09.84, W, Puma Pietrzykowice), Jakub Kulej (29.02.88, 188/84, W, MKS Oława), Grzegorz Kutyła (08.01.77, 176/77), Przemysław Pierzga (08.12.90, 179/75), Tomasz Szpon (30.05.89, 174/68), Mateusz Tomczak (21.04.88, 185/80).
Pomocnicy: Adam Berbelicki (29.08.80, 188/82, J -> Śląsk Reńska Wieś), Tomasz Brzęcki (23.07.90, 180/73), Radosław Dembiński (12.04.83, W, Victoria Chróścice), Przemysław Grabowski (13.02.88, 169/66, J), Przemysław Konik (19.10.81, 184/81, J -> Rajfel Krasiejów), Daniel Kownacki (02.03.79, 179/74, J -> Sokół Niemodlin), Grzegorz Paciorek (11.04.87, 176/70), Mateusz Płaza (08.04.90, 175/64), Adam Steczek (01.08.88, 183/72, J -> Odra Opole), Grzegorz Stencel (16.10.91, 165/57), Jakub Syldorf (07.06.87, 180/70, J -> Odra Opole), Artur Szeląg (14.12.88, 174/72), Marcin Worek (08.03.81, W, GKS Grodków).
Napastnicy: Zygmunt Bąk (11.02.79, 184/90), Sławomir Babuśka (06.07.82, W, bez klubu), Dawid Byrski (01.06.90, W, Orzeł Ząbkowice Śląskie), Ireneusz Gortowski (10.12.76, W, GKS Grodków), Tomasz Jaworski (03.07.86, 173/72), Wojciech Kwiczala (11.08.89, 170/75, J -> Sokół Niemodlin), Radosław Maciejewski (17.05.82, 178/72).
 
Dane z sezonu: 2008/09
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2000/01 - Puchar Polski 2000/2001, grupa: Opolski ZPN
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: opolska
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Opolski ZPN
   2002/03 - III liga 2002/2003, grupa: 3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk)
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Opolski ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: opolska
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Opolski ZPN
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: opolska
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Opolski ZPN
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005
   2005/06 - III liga 2005/2006, grupa: 3 (Lubuskie, Dolny Śląsk, Opolskie, Śląsk)
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Opolski ZPN
   2006/07 - III liga 2006/2007, grupa: 3
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Opolski ZPN
   2007/08 - III liga 2007/2008, grupa: 3
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Opolski ZPN
   2007/08 - Remes Puchar Polski 2007/2008
   2008/09 - III liga 2008/2009, grupa: opolsko-śląska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Opolski ZPN
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: opolsko-śląska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Opolski ZPN
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: opolsko-śląska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Opolski ZPN
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: opolska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Opolski ZPN
   2012/13 - Saltex IV liga 2012/2013, grupa: opolska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Opolski ZPN
   2013/14 - Saltex IV liga 2013/2014, grupa: opolska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Opolski ZPN
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: opolsko-śląska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Opolski ZPN
   2015/16 - Saltex IV liga 2015/2016, grupa: opolska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Opolski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: opolska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Opolski ZPN
   2017/18 - Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV liga 2017/2018, grupa: opolska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Opolski ZPN
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: opolska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Opolski ZPN

 

Napisz do nas