[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Opolski ZPN

1/32 finału - 21 listopada
Skalnik Gracze - wolny los.

Racławia Racławice Śląskie 1-1 Orzeł Dzierżysław 6 marca, 14:00
pd. k. 3-4
LZS Rybna 2-3 Piast Brzeg 20 listopada, 13:00
LZS Skorogoszcz 1-2 Burza Lipki
Granica Równe 1-8 Edra Poborszów 28 listopada, 13:00
Atom Grądy 5-11 Sparta Paczków
Rolnik Lasocice 1-4 Fortuna Głogówek
LZS Wójtowice 3-9 LKS Goświnowice
Widawa Lubska 4-2 Start Siołkowice Stare 20 listopada, 13:00
Naprzód Długomiłowice 1-5 Ruch Zdzieszowice
LZS Raszowa 2-3 Matra Krasiejów
Budowlani Strojec 1-3 LZS Proślice
LZS Rożnów 0-2 Start Dobrodzień
Silesius Kotórz Mały 2-4 Hetman Byczyna
Polonia Wołczyn 1-9 Swornica Czarnowąsy 20 listopada, 13:00
Olimpia Lewin Brzeski 2-1 LZS Starościn
LZS Grodziec (k. Ozimka) 4-6 Motor Praszka
LZS Mechnice 0-1 Burza Gręboszów
Pogoń Łosiów 1-2 Start Namysłów
ZKS Górażdże 1-2 Małapanew Ozimek
Piast Gorzów Śląski 2-5 MKS Kluczbork
Victoria Chróścice 0-4 Odra Opole 27 listopada, 13:00 (300)
Lisiński 9, Sobota 11, 65, Tracz 16
Czarni Korfantów 4-1 Odra Kędzierzyn-Koźle 20 listopada, 13:00
KS Kędzierzyn-Koźle 0-2 Skalnik Tarnów Opolski
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 2-4 Polonia Nysa 23 marca, 16:00
nie odbył się z powodu złego stanu boiska (śnieg)- przełożony na wiosnę 2005 r.
LZS Bodzanów 0-4 Victoria Cisek
Czarni Otmuchów 5-5 TOR Dobrzeń Wielki 27 listopada, 13:00
pd. k. 4-1
w normalnym czasie 4-4
Sudety Burgrabice 1-4 Unia Krapkowice 23 marca, 16:00
nie odbył się z powodu złego stanu boiska (śnieg) - przełożony na wiosnę 2005 r.
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-7 OKS Olesno
Orzeł Polska Cerekiew 2-1 MKS Gogolin
Pogoń Prudnik 3-1 Orzeł Branice
Unia Reńska Wieś 3-6 Śląsk Łubniany

1/16 finału - 30 marca

Widawa Lubska 1-1 MKS Kluczbork 31 marca, 16:30
pd. k. 3-4
LZS Proślice 0-4 Motor Praszka 31 marca, 16:30
Piast Brzeg 1-2 Hetman Byczyna 31 marca, 16:30
Start Dobrodzień 3-0 Burza Gręboszów
(wo)
Ruch Zdzieszowice 3-0 Małapanew Ozimek 31 marca, 16:30
Matra Krasiejów 1-0 OKS Olesno 31 marca, 16:30
Olimpia Lewin Brzeski 0-2 Start Namysłów 31 marca, 16:30
Odra Opole 4-0 Burza Lipki 13 kwietnia
pierwotnie mecz rozegrany miał być w Lipkach
Orzeł Dzierżysław 3-2 Victoria Cisek 31 marca, 16:30
pd.
Czarni Korfantów 5-4 Śląsk Łubniany 13 kwietnia
pd.
Fortuna Głogówek 2-1 Swornica Czarnowąsy 12 marca
Edra Poborszów 1-1 Skalnik Tarnów Opolski 31 marca, 16:30
pd. k. 5-4
Orzeł Polska Cerekiew 1-0 Polonia Nysa 31 marca, 16:30
Czarni Otmuchów 0-4 Unia Krapkowice 31 marca, 16:30
Pogoń Prudnik 2-3 Sparta Paczków 31 marca, 16:30
LKS Goświnowice 2-3 Skalnik Gracze 31 marca, 16:30
pd.

1/8 finału - 20 kwietnia

MKS Kluczbork 2-2 Motor Praszka 20 kwietnia, 17:00
pd. k. 4-2
Start Dobrodzień 1-2 Hetman Byczyna 20 kwietnia, 17:00
Ruch Zdzieszowice 0-2 Matra Krasiejów 20 kwietnia, 17:00
Start Namysłów 2-4 Odra Opole 11 maja
Raszewski 6, Czuczwara 54 - Kochanowski 22, Gortowski 28, Sieńczewski 51, Tyc 67
Orzeł Dzierżysław 4-3 Czarni Korfantów 20 kwietnia, 17:00
Fortuna Głogówek 0-2 Edra Poborszów 20 kwietnia, 17:00
Orzeł Polska Cerekiew 3-1 Unia Krapkowice 20 kwietnia, 17:00
Sparta Paczków 2-3 Skalnik Gracze 20 kwietnia, 17:00
pd.
w normalnym czasie 1-1

1/4 finału - 11 maja

MKS Kluczbork 2-0 Hetman Byczyna (300)
Chatkiewicz 58, Luberda 84
Matra Krasiejów 0-4 Odra Opole 25 maja, 18:00 (250)
Rogowski 39, Ganowicz 73, Gortowski 75, 79
w Ozimku
Orzeł Dzierżysław 1-2 Edra Poborszów
Makarski 51 (s) - Wolański 29, Kaliciński 34
Orzeł Polska Cerekiew 1-3 Skalnik Gracze
Mikoluk 13 - Z.Bąk 27, 38, Maciejewski 48

1/2 finału - 8 czerwca

MKS Kluczbork 0-4 Odra Opole 1 czerwca, 17:30 (800)
Franek 7, Sobotta 40, 59, Tracz 54 (k)
Edra Poborszów 2-1 Skalnik Gracze 8 czerwca (250)
Makowski 83, 90 - Z.Bąk 75

Finał - 15 czerwca

Odra Opole 3-0 Edra Poborszów 15 czerwca, 17:30 (1500)
Lisiński 25, Rogowski 72, Gortowski 84
w Kędzierzynie-Koźlu

Puchar Polski 2005/2006

Puchar Polski 2004/2005 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Zdzisław Kowalski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas