[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Podlaski ZPN

I runda - 8 sierpnia
LZS Kleosin, Orlęta Czyżew, Narew Choroszcz, Dąb Dąbrowa Białostocka, Pogranicze Kuźnica Białostocka, Sparta Szepietowo, Husar Nurzec - wolny los

GKS Orla 3-4 Gryf Gródek
pd.
Pionier Brańsk 6-1 Orzeł Szołajdy
Orzeł Kleszczele 0-3 Tur II Bielsk Podlaski
(wo)
drużyna Orła już wcześniej wycofała się z rozgrywek
Znicz Suraż 3-3 KS Uhowo
pd. k. 3-1
Żubr Białowieża 0-3 KP Michałowo
Sudovia Szudziałowo 1-3 Podlasiak Knyszyn
LUKS Janowszczyzna 1-3 Eurocentr Suchowola
Korona Dobrzyniewo Duże 2-1 Bobry Barszczewo
Iskra Poryte Jabłoń 1-4 Olimpia II Zambrów
Sparta Korycin 1-4 Rospuda Filipów
KS Śniadowo 1-1 Forty Piątnica
pd. k. 5-4
Perspektywa Łomża 0-2 Skra Wizna

II runda - 15 sierpnia
Pary rozlosowano 9 sierpnia 2004.
Rospuda Filipów - wolny los

Znicz Suraż 2-1 LZS Kleosin 15 sierpnia, 16:00
Olimpia II Zambrów 1-4 KS Śniadowo 15 sierpnia, 16:00
Husar Nurzec 0-3 Tur II Bielsk Podlaski 15 sierpnia, 16:00
(wo)
Podlasiak Knyszyn 1-0 Narew Choroszcz 15 sierpnia, 16:00
Pionier Brańsk 1-3 Sparta Szepietowo 15 sierpnia, 16:00
Piorun Jaświły 0-2 Korona Dobrzyniewo Duże 15 sierpnia, 16:00
Gryf Gródek 0-1 Eurocentr Suchowola 15 sierpnia, 16:00
KP Michałowo 2-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka 15 sierpnia, 16:00
Skra Wizna 5-1 Orlęta Czyżew 15 sierpnia, 16:00

III runda - 1 września
Do rozgrywek włączają się ekipy z klasy okręgowej.

Znicz Suraż 1-4 Magnat Juchnowiec Kościelny
Sparta Szepietowo 2-1 Hetman Tykocin
Tur II Bielsk Podlaski 5-5 Rudnia Zabłudów
pd. k. 3-4
W regulaminowym czasie 4-4
Korona Dobrzyniewo Duże 0-1 Włókniarz Białystok
Podlasiak Knyszyn 1-2 Promień Mońki
Skra Wizna 3-1 Znicz Radziłów
Rospuda Filipów 0-5 Orzeł Kolno
KP Michałowo 2-4 Iskra Narew
Eurocentr Suchowola 4-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
KS Śniadowo 1-12 Wissa Szczuczyn
OSiR Puszcza Hajnówka 8-1 LZS Narewka
Skra Czarna Białostocka 3-1 UG Krynki
Gieret Giby 4-0 Polonia Raczki

IV runda - 15 września
Do gry włączają się drużyny z IV i III ligi.
Wszystkie mecze o godz. 15.30

Magnat Juchnowiec Kościelny 1-3 Hetman Białystok
Sparta Szepietowo 3-6 Pogoń Łapy
Rudnia Zabłudów 1-4 Supraślanka Supraśl
Włókniarz Białystok 0-1 Krypnianka Krypno
Skra Czarna Białostocka 0-4 Sokół Sokółka
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-2 Jagiellonia II Białystok
Trak Victoria Łyski Klepacze 2-1 Piast Białystok
Skra Wizna 2-1 Olimpia Zambrów
Orzeł Kolno 1-2 ŁKS Łomża
Eurocentr Suchowola 3-1 Sparta Augustów
Gieret Giby 0-3 Pomorzanka Sejny
Iskra Narew 2-0 Tur Bielsk Podlaski
Kolejarz Czeremcha 2-1 MKS Mielnik
pd.
W regulaminowym czasie 1-1
OSiR Puszcza Hajnówka 2-4 Cresovia Siemiatycze
Wissa Szczuczyn 1-2 Wigry Suwałki
Promień Mońki 0-4 Warmia Grajewo

V runda - 20 kwietnia
Mecze przełożone z 16 marca ze względu na warunki atmosferyczne.

Pogoń Łapy 0-1 Supraślanka Supraśl
Wesołowski 70
Skra Wizna 2-0 Hetman Białystok
Makowski 6, Dembiński 41
Victoria Łyski 1-1 ŁKS Łomża 27 kwietnia, 17:00
pd. k. 8-7
Dzierżko 66 - Chimezie 54
Eurocentr Suchowola 3-7 Sokół Sokółka
Domin 8, 43, Horoszko 57 - Biziuk 4, T.Doroszczyk 65, Kabelis 68, 78, Sawicki 74, Paszkowski 82, K.Doroszczyk 86
Krypnianka Krypno 1-0 Warmia Grajewo 27 kwietnia, 17:00
Paweł Gawędzki 80
Wigry Suwałki 5-0 Pomorzanka Sejny
Trocki 30, Szarnecki 33, 56, Harasim 55, 90 (k)
Iskra Narew 1-2 Jagiellonia II Białystok
Lech 36 - Nikołajuk 58, Dzienis 65
Kolejarz Czeremcha 1-3 Cresovia Siemiatycze
Stepaniuk 38 - Marks 5, Milewski 60, 75

1/4 finału - 11 maja

Cresovia Siemiatycze 1-5 Jagiellonia II Białystok 11 maja, 17:00
Zdrojewski 70 - Dworzańczyk 10, 45, 70, 81, Świerzbiński 20
Sokół Sokółka 2-4 Wigry Suwałki 11 maja, 17:00
Paszkowski 45, Puszko 63 - Obryś 43, 58 (k), 65, Borkowski 47
Skra Wizna 1-2 Krypnianka Krypno 11 maja, 17:00
Brajczewski 65 - Grygoruk 27, Kaberski 82
Supraślanka Supraśl 2-0 Victoria Łyski 11 maja, 17:00
Tomar 60 (k), Waluk 82

1/2 finału - 8 czerwca

Supraślanka Supraśl 1-0 Wigry Suwałki 8 czerwca, 17:00
Krypnianka Krypno 0-3 Jagiellonia II Białystok 8 czerwca, 17:00
Schütz 12, 45, Sokół 42

Finał - 22 czerwca
Rozegrany w Mońkach.
W serii rzutów karnych ze strony Jagiellonii II celnie strzelali: Mariusz Dzienis, Radosław Nikołajuk i Wojciech Marcinkiewicz, strzał Tomasza Tupalskiego obronił bramkarz Supraślanki, zaś Paweł Jurgielewicz trafił w poprzeczkę. W zespole z Supraśla jedenastki na bramki zamienili: Łukasz Pużuk, Adam Waluk, Samuel Tomar i Robert Kądzior, natomiast strzał Wojciecha Szpakowskiego obronił Maciej Kudrycki.

Supraślanka Supraśl 2-2 Jagiellonia II Białystok 22 czerwca, 17:00
pd. k. 4-3
Pużuk 30, 44 - Dzienis 15, 38

Puchar Polski 2005/2006

Puchar Polski 2004/2005 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2004/2005 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Myszkowski
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas