[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2007/2008, grupa: 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKP Gorzów Wielkopolski 30 61 17 10 3 41-14 10 5 0 26-6 7 5 3 15-8
2.  Raków Częstochowa 30 59 19 2 9 58-26 11 0 4 32-9 8 2 5 26-17
3.  Gawin Królewska Wola 30 57 17 6 7 59-29 9 3 3 35-14 8 3 4 24-15
4.  MKS Kluczbork 30 56 16 8 6 55-31 10 4 1 31-10 6 4 5 24-21
5.  Miedź Legnica 30 53 15 8 7 54-25 6 5 4 21-11 9 3 3 33-14
6.  Polonia Słubice 30 49 14 7 9 50-31 10 1 4 33-16 4 6 5 17-15
7.  Lechia Zielona Góra 30 46 12 10 8 50-41 7 5 3 32-19 5 5 5 18-22 2 3 1 0 1 5-3
8.  Rozwój Katowice 30 46 13 7 10 37-30 8 4 3 21-14 5 3 7 16-16 2 3 1 0 1 3-5
9.  Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 45 13 6 11 46-47 7 4 4 26-22 6 2 7 20-25
10.  Walka Makoszowy (Zabrze) 30 43 12 7 11 42-37 6 4 5 20-17 6 3 6 22-20
11.  Koszarawa Żywiec 30 40 11 7 12 49-47 7 5 3 25-14 4 2 9 24-33
12.  Chrobry Głogów 30 32 8 8 14 29-37 5 4 6 18-18 3 4 8 11-19
13.  Arka Nowa Sól 30 31 8 7 15 35-60 5 3 7 19-30 3 4 8 16-30
14.  Unia Kunice (Żary) 30 22 6 4 20 23-59 5 2 8 14-24 1 2 12 9-35
15.  Skalnik Gracze 30 19 6 1 23 20-70 3 1 11 11-31 3 0 12 9-39
16.  Pogoń Świebodzin 30 9 1 6 23 17-81 1 2 12 10-36 0 4 11 7-45
Zwycięzca ligi uzyska awans do nowej I ligi.
Zespoły z miejsc 2-7 uzyskają awans do nowej II ligi.
Zespoły z miejsc 8-16 zagrają w nowej III lidze.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 GKP Gorzów Wielkopolski    1-1 2-0 2-0 0-0 4-2 1-1 2-1 3-0 1-1 2-0 0-0 4-0 1-0 2-0 1-0 
 2 Raków Częstochowa2-0     1-2 3-0 3-2 1-0 4-0 0-1 1-0 0-2 1-2 1-0 5-0 4-0 2-0 4-0 
 3 Gawin Królewska Wola3-2 0-2     2-3 2-1 1-0 5-0 1-1 0-1 2-0 3-3 2-0 0-0 3-0 4-0 7-1 
 4 MKS Kluczbork0-1 1-0 2-2     1-1 0-0 0-0 1-0 2-0 2-0 2-0 4-1 3-1 4-2 4-1 5-1 
 5 Miedź Legnica0-0 0-1 2-1 2-1     1-2 1-1 0-0 0-2 0-0 1-0 0-0 2-1 1-2 5-0 6-0 
 6 Polonia Słubice1-0 4-1 1-2 1-0 1-3     3-1 1-0 5-1 5-1 1-2 2-1 1-1 2-0 2-3 3-0 
 7 Lechia Zielona Góra0-1 2-1 5-2 1-1 0-4 1-2     4-1 2-2 3-2 4-1 0-0 4-0 2-2 4-0 0-0 
 8 Rozwój Katowice1-1 0-3 1-0 3-0 0-1 1-1 2-1     2-2 0-0 2-1 1-3 2-1 4-0 1-0 1-0 
 9 Orzeł Ząbkowice Śląskie1-1 0-5 0-4 0-0 1-1 2-1 2-2 1-2     3-1 2-1 1-0 2-3 1-0 6-1 4-0 
 10 Walka Makoszowy (Zabrze)0-0 2-0 0-1 1-1 2-1 2-4 0-2 2-0 0-1     2-2 3-0 0-3 2-0 2-0 2-2 
 11 Koszarawa Żywiec0-1 2-2 0-0 2-2 2-4 1-0 1-1 1-0 2-0 0-1     1-0 1-1 4-0 3-1 5-1 
 12 Chrobry Głogów0-2 0-1 0-0 0-3 0-2 0-0 0-1 1-1 2-1 0-4 4-0     1-1 3-2 3-0 4-0 
 13 Arka Nowa Sól0-0 3-2 0-1 2-4 0-6 0-4 2-0 2-1 1-3 1-2 4-3 1-1     2-0 0-2 1-1 
 14 Unia Kunice (Żary)0-1 2-4 0-2 0-3 0-1 1-1 0-3 0-3 2-0 1-2 4-3 1-0 1-0     1-0 1-1 
 15 Skalnik Gracze0-2 0-2 1-3 1-4 1-4 0-0 0-1 0-2 1-4 2-1 1-4 1-2 1-2 1-0     1-0 
 16 Pogoń Świebodzin0-3 0-1 0-4 1-2 1-2 0-0 1-4 0-3 2-3 0-5 0-2 1-3 3-2 1-1 0-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Gawin Królewska Wola 1-1 Rozwój Katowice 11 sierpnia, 13:00 (300)
Szczęsny 36 - M.Bosowski 64
Koszarawa Żywiec 1-1 Lechia Zielona Góra 11 sierpnia, 17:00 (900)
Zaremba 7 - Okińczyc 4
MKS Kluczbork 2-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 11 sierpnia, 17:00 (1200)
M.Adamczyk 20, Jasiński 73
Miedź Legnica 1-2 Unia Kunice (Żary) 11 sierpnia, 17:00 (800)
Wepa 90 - Siciński 40, Bełz 85
Arka Nowa Sól 0-4 Polonia Słubice 11 sierpnia, 17:00 (400)
Żyluk 43, Sylla 52, Jakubczak 58, Misiura 74
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-5 Raków Częstochowa 11 sierpnia, 17:00 (3000)
Rogalski 15, 66, Skwara 35, 89, Bański 88
Chrobry Głogów 3-0 Skalnik Gracze 11 sierpnia, 17:00 (550)
Jurčo 57, Majewski 61, 85
GKP Gorzów Wielkopolski 1-0 Pogoń Świebodzin 11 sierpnia, 17:00 (1500)
Gajewski 25

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Rozwój Katowice 1-0 Pogoń Świebodzin 15 sierpnia, 17:30 (200)
Michalski 10
Skalnik Gracze 0-2 GKP Gorzów Wielkopolski 15 sierpnia, 17:00 (150)
Weres 60, T.Grabowski 90
Raków Częstochowa 1-0 Chrobry Głogów 15 sierpnia, 17:00 (2500)
Rogalski 78
Polonia Słubice 5-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 sierpnia, 17:00 (500)
Sylla 7, 60, Misiura 70, 79, Adamczewski 86 - Chęciński 39
Unia Kunice (Żary) 1-0 Arka Nowa Sól 15 sierpnia, 17:00
Czeremurzyński 40
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-1 Miedź Legnica 15 sierpnia, 17:00 (200)
Rzepka 3, Hutka 65 - Górski 42 (k)
Lechia Zielona Góra 1-1 MKS Kluczbork 15 sierpnia, 17:00 (450)
Drozdowicz 5 - M.Adamczyk 22
Gawin Królewska Wola 3-3 Koszarawa Żywiec 15 sierpnia, 17:00 (200)
Szczęsny 3, Dorobek 60, Burski 68 - Bizacki 15, 72, Błachut 20

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Koszarawa Żywiec 1-0 Rozwój Katowice 18 sierpnia, 17:00 (800)
Zaremba 55
MKS Kluczbork 2-2 Gawin Królewska Wola 18 sierpnia, 17:00 (1500)
M.Adamczyk 41 (k), W.Sobota 82 - Szczepaniak 25, 63
Miedź Legnica 1-1 Lechia Zielona Góra 18 sierpnia, 17:00 (500)
Ziajka 44 (k) - Drozdowicz 65
Arka Nowa Sól 1-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 18 sierpnia, 17:00 (300)
T.Pawlak 66 - Rejmanowski 28, Markiewicz 81
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 Unia Kunice (Żary) 18 sierpnia, 17:00 (1000)
Szymczak 6
Chrobry Głogów 0-0 Polonia Słubice 18 sierpnia, 17:00 (500)
GKP Gorzów Wielkopolski 1-1 Raków Częstochowa 18 sierpnia, 16:00 (2500)
Malinowski 41 - Przybylski 65
Pogoń Świebodzin 0-1 Skalnik Gracze 18 sierpnia, 17:00 (250)
P.Adamczyk 73

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Rozwój Katowice 1-0 Skalnik Gracze 25 sierpnia, 17:00 (300)
Buffi 74
Raków Częstochowa 4-0 Pogoń Świebodzin 25 sierpnia, 17:00 (2000)
Skwara 46, Rogalski 70, 86, Przybylski 90 (k)
Polonia Słubice 1-0 GKP Gorzów Wielkopolski 25 sierpnia, 11:00 (800)
Sylla 39
Unia Kunice (Żary) 1-0 Chrobry Głogów 25 sierpnia, 17:00 (1000)
Romańczyk 61
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 25 sierpnia, 17:00 (150)
Świerzawski 88
Lechia Zielona Góra 4-0 Arka Nowa Sól 25 sierpnia, 17:00 (800)
Kiliński 40, Wierzbicki 52, 67, Jeremicz 57
Gawin Królewska Wola 2-1 Miedź Legnica 25 sierpnia, 12:00 (400)
Koziara 13, Bakrač 35 (s) - Bakrač 60
Koszarawa Żywiec 2-2 MKS Kluczbork 25 sierpnia, 17:00 (700)
Bukowiec 50, Flieger 90 - W.Sobota 17, M.Adamczyk 66

Kolejka 5 - 1-2 września

MKS Kluczbork 1-0 Rozwój Katowice 1 września, 16:00 (1200)
M.Adamczyk 85 (k)
Miedź Legnica 1-0 Koszarawa Żywiec 2 września, 11:00 (500)
Ziajka 48
Arka Nowa Sól 0-1 Gawin Królewska Wola 1 września, 17:00 (300)
Burski 45
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 Lechia Zielona Góra 1 września, 17:00 (1500)
Balicki 62, 78 - Rośmiarek 20, Łuszkiewicz 22
Chrobry Głogów 0-4 Walka Makoszowy (Zabrze) 1 września, 17:00 (300)
Baron 37, Gałecki 50, Lindner 61, Ł.Stawowy 88
GKP Gorzów Wielkopolski 1-0 Unia Kunice (Żary) 5 września, 17:00 (1700)
Gajewski 6
Pogoń Świebodzin 0-0 Polonia Słubice 1 września, 17:00 (400)
Skalnik Gracze 0-2 Raków Częstochowa 1 września, 16:00 (350)
Sołtysik 32, 44

Kolejka 6 - 8-9 września

Rozwój Katowice 0-3 Raków Częstochowa 8 września, 16:30 (600)
Sołtysik 47, Bielecki 77, Rogalski 87 (k)
Polonia Słubice 2-3 Skalnik Gracze 8 września, 17:00 (500)
Adamczewski 22, Timoszyk 65 - P.Adamczyk 5, 28 (k), Chochorowski 50
Unia Kunice (Żary) 1-1 Pogoń Świebodzin 8 września, 16:00 (800)
Bełz 12 - Rubacha 51
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-0 GKP Gorzów Wielkopolski 8 września, 16:00 (150)
Lechia Zielona Góra 0-0 Chrobry Głogów 7 września, 17:00 (400)
Gawin Królewska Wola 0-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 września, 16:00 (300)
Balicki 72
Koszarawa Żywiec 1-1 Arka Nowa Sól 8 września, 17:00 (400)
Bukowiec 49 - T.Pawlak 74
MKS Kluczbork 1-1 Miedź Legnica 8 września, 16:00 (1200)
W.Sobota 6 - Kret 76

Kolejka 7 - 15-16 września

Miedź Legnica 0-0 Rozwój Katowice 15 września, 16:00 (400)
Arka Nowa Sól 2-4 MKS Kluczbork 16 września, 16:00 (700)
T.Pawlak 14, Pojnar 58 - Kazimierowicz 9, Begar 64, M.Adamczyk 72, 86 (k)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-1 Koszarawa Żywiec 15 września, 17:00 (1500)
Chęciński 11, Balicki 45 - Zaremba 49
Chrobry Głogów 0-0 Gawin Królewska Wola 15 września, 16:00 (400)
GKP Gorzów Wielkopolski 1-1 Lechia Zielona Góra 15 września, 16:00 (2500)
Kozioła 26 - Drozdowicz 74
Skalnik Gracze 1-0 Unia Kunice (Żary) 15 września, 16:00 (150)
P.Adamczyk 22
Raków Częstochowa 1-0 Polonia Słubice 15 września, 16:30 (3000)
Trepka 63
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-2 Pogoń Świebodzin 15 września, 16:00 (150)
Lindner 19, Sala 61 - Iwanowski 9, Kołodyński 72

Kolejka 8 - 22-23 września

Rozwój Katowice 1-1 Polonia Słubice 21 września, 16:00 (200)
Michalski 80 - Adamczewski 33
Unia Kunice (Żary) 2-4 Raków Częstochowa 22 września, 16:00 (800)
Piechowiak 20, Nabzdyk 76 - Bielecki 31, 90, Sołtysik 37, Bański 57
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-0 Skalnik Gracze 22 września, 16:00 (200)
Rzepka 57, Hutka 61
Lechia Zielona Góra 0-0 Pogoń Świebodzin 22 września, 17:00 (650)
Gawin Królewska Wola 3-2 GKP Gorzów Wielkopolski 22 września, 16:00 (300)
Piątkowski 9, M.Woźniak 43, Burski 52 - Erlich 16, Gaca 85
Koszarawa Żywiec 1-0 Chrobry Głogów 22 września, 16:00 (750)
Bizacki 78
MKS Kluczbork 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 22 września, 16:00 (1300)
Glanowski 28, Sobotta 86
Miedź Legnica 2-1 Arka Nowa Sól 22 września, 16:00 (500)
Żółtowski 57, Ziajka 72 - T.Pawlak 67

Kolejka 9 - 29-30 września

Arka Nowa Sól 2-1 Rozwój Katowice 29 września, 16:00 (100)
T.Pawlak 20, Hajdamowicz 60 - Michalski 83
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Miedź Legnica 29 września, 16:00 (1200)
Piotr Woźniak 53 - Ilków-Gołąb 25
Chrobry Głogów 0-3 MKS Kluczbork 29 września, 16:00 (500)
W.Sobota 6, M.Adamczyk 25 (k), Jasiński 43
GKP Gorzów Wielkopolski 2-0 Koszarawa Żywiec 29 września, 16:00 (700)
Gajewski 6, Erlich 44
Pogoń Świebodzin 0-4 Gawin Królewska Wola 29 września, 16:00 (300)
Burski 18, 57, Piątkowski 21, K.Janus 53
Skalnik Gracze 0-1 Lechia Zielona Góra 29 września, 11:00 (120)
Kojder 85
Raków Częstochowa 0-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 29 września, 16:00 (2000)
Kowalczyk 59 (s), Krzęciesa 80
Polonia Słubice 2-0 Unia Kunice (Żary) 28 września, 16:30 (150)
A.Janus 82, Misiura 89

Kolejka 10 - 6-7 października

Rozwój Katowice 4-0 Unia Kunice (Żary) 6 października, 15:30 (200)
Polarz 47 (k), Brysz 77, Buffi 80, 90
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-4 Polonia Słubice 6 października, 15:00 (150)
Lindner 52, Krzęciesa 85 - Adamczewski 4, Budzałek 12, Sylla 45, 67
Lechia Zielona Góra 2-1 Raków Częstochowa 6 października, 15:30 (400)
Drozdowicz 36 (k), 40 - Sołtysik 28
Gawin Królewska Wola 4-0 Skalnik Gracze 6 października, 15:00 (350)
M.Woźniak 8, Piwowar 18, Piątkowski 50, Burski 54
Koszarawa Żywiec 5-1 Pogoń Świebodzin 6 października, 15:00 (600)
Zaremba 6, 45, Bizacki 16, 63, Janik 52 - Kołodyński 47
MKS Kluczbork 0-1 GKP Gorzów Wielkopolski 6 października, 13:00 (1100)
Maliszewski 20
Miedź Legnica 0-0 Chrobry Głogów 7 października, 11:00 (1400)
Arka Nowa Sól 1-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 6 października, 15:00 (150)
Wilusz 75 - Świerzawski 45, Piotr Woźniak 86, Wiszowaty 87

Kolejka 11 - 13-14 października

Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-2 Rozwój Katowice 13 października, 15:00 (800)
Zabawa 20 - Jędrowski 66, 81
Chrobry Głogów 1-1 Arka Nowa Sól 13 października, 15:00 (800)
Milkowski 45 - Pojnar 47
GKP Gorzów Wielkopolski 0-0 Miedź Legnica 13 października, 14:30 (1200)
Pogoń Świebodzin 1-2 MKS Kluczbork 13 października, 13:30 (300)
Kołodyński 47 (k) - Hober 4, Sobotta 41
Skalnik Gracze 1-4 Koszarawa Żywiec 13 października, 15:00 (120)
Niedworok 90 - Bizacki 4, Błachut 26, Zaremba 58, Maszka 89
Raków Częstochowa 1-2 Gawin Królewska Wola 13 października, 15:00 (1500)
Rogalski 49 - K.Janus 34, Flejterski 70
Polonia Słubice 3-1 Lechia Zielona Góra 13 października, 15:00 (500)
Żyluk 8, Sylla 22, Pasternak 81 - Drozdowicz 58 (k)
Unia Kunice (Żary) 1-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 13 października, 15:00 (200)
Czeremurzyński 70 - Sala 2, Domagalski 7

Kolejka 12 - 20-21 października

Rozwój Katowice 0-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 20 października, 15:00 (150)
Lechia Zielona Góra 2-2 Unia Kunice (Żary) 20 października, 16:00 (400)
Drozdowicz 40 (k), Okińczyc 47 - Jakubik 31, Bełz 79
Gawin Królewska Wola 1-0 Polonia Słubice 20 października, 15:00 (300)
Dorobek 90
Koszarawa Żywiec 2-2 Raków Częstochowa 20 października, 15:00 (1000)
Bizacki 45, 86 (k) - Skwara 16, Lenartowski 90
MKS Kluczbork 4-1 Skalnik Gracze 20 października, 15:00 (1000)
M.Adamczyk 2, 44, Hober 5, Kazimierowicz 28 - Jaskólski 45
Miedź Legnica 6-0 Pogoń Świebodzin 20 października, 15:00 (500)
Ziajka 3, Misan 15, 60, Smarduch 42, Ilków-Gołąb 83, Kret 86
Arka Nowa Sól 0-0 GKP Gorzów Wielkopolski 18 października, 15:00 (200)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 Chrobry Głogów 20 października, 15:00 (600)
Piotr Woźniak 18

Kolejka 13 - 27-28 października

Chrobry Głogów 1-1 Rozwój Katowice 27 października, 14:00 (400)
Plewko 52 - Szwed 87
GKP Gorzów Wielkopolski 3-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 27 października, 14:00 (900)
Gajewski 55, 72, Weres 89
Pogoń Świebodzin 3-2 Arka Nowa Sól 27 października, 14:00 (200)
Kołodyński 7, Jaworski 13, Grochowski 37 - Walter 74, T.Pawlak 75
Skalnik Gracze 1-4 Miedź Legnica 27 października, 14:00 (200)
A.Matkowski 65 - Ziajka 10, Misan 32, 60 (k), 90
Raków Częstochowa 3-0 MKS Kluczbork 27 października, 14:00 (1500)
Sołtysik 17, Przybylski 53, Rogalski 57
Polonia Słubice 1-2 Koszarawa Żywiec 27 października, 15:00 (400)
Budzałek 8 - Stolarczyk 60, Zaremba 76
Unia Kunice (Żary) 0-2 Gawin Królewska Wola 27 października, 15:00 (300)
Piątkowski 54, Burski 58
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-2 Lechia Zielona Góra 27 października, 15:00 (100)
Kojder 72, Okińczyc 82

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Rozwój Katowice 2-1 Lechia Zielona Góra 3 listopada, 14:00 (300)
Michalski 30, 65 - Wierzbicki 21
Gawin Królewska Wola 2-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 3 listopada, 13:00 (200)
Piwowar 62, K.Janus 84
Koszarawa Żywiec 4-0 Unia Kunice (Żary) 3 listopada, 14:00 (600)
Bizacki 21, 25, 65, Janczarek 49
MKS Kluczbork 0-0 Polonia Słubice 3 listopada, 13:00 (1000)
Miedź Legnica 0-1 Raków Częstochowa 3 listopada, 14:00 (700)
Rogalski 45
Arka Nowa Sól 0-2 Skalnik Gracze 3 listopada, 13:00 (150)
Golec 59, P.Adamczyk 64 (k)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-0 Pogoń Świebodzin 3 listopada, 14:00 (800)
Wielgus 1, Piotr Woźniak 25, 55, Świerzawski 63
Chrobry Głogów 0-2 GKP Gorzów Wielkopolski 3 listopada, 13:00 (200)
Malinowski 75, Druciak 89

Kolejka 15 - 10 listopada

GKP Gorzów Wielkopolski 2-1 Rozwój Katowice 10 listopada, 13:30 (800)
Więckowski 23, Gaca 89 - Karpowicz 13
Pogoń Świebodzin 1-3 Chrobry Głogów 10 listopada, 13:00 (250)
Kołodyński 29 (k) - Smoliński 3, 23, Majewski 4
Skalnik Gracze 1-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 listopada, 13:00 (150)
P.Adamczyk 75 (k) - Wielgus 10, 39, Chęciński 27, 32
Raków Częstochowa 5-0 Arka Nowa Sól 10 listopada, 13:00 (1000)
Przybylski 7, Sołtysik 45, Skwara 55, 80, Bielecki 64
Polonia Słubice 1-3 Miedź Legnica 10 listopada, 13:00 (200)
Sylla 28 - Kłak 30, Kotlarski 34, Garuch 52
Unia Kunice (Żary) 0-3 MKS Kluczbork 10 listopada, 14:00 (200)
Kazimierowicz 54, W.Sobota 81, 90
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-2 Koszarawa Żywiec 10 listopada, 13:00 (200)
Wawrzyńczok 20, Musiał 63 - Bizacki 41, Zaremba 73
Lechia Zielona Góra 5-2 Gawin Królewska Wola 10 listopada, 13:00 (300)
Drozdowicz 12 (k), 38, Jeremicz 45, Świniarek 65, Kojder 75 - Burski 8, Flejterski 23

Kolejka 16 - 15-16 marca

Rozwój Katowice 1-0 Gawin Królewska Wola 15 marca, 15:00 (300)
Lis 1
Lechia Zielona Góra 4-1 Koszarawa Żywiec 15 marca, 15:00 (450)
Drozdowicz 9, 34, 49, Kojder 66 - Błachut 18
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-1 MKS Kluczbork 15 marca, 14:00 (400)
Marzec 30 - M.Adamczyk 35 (k)
Unia Kunice (Żary) 0-1 Miedź Legnica 15 marca, 15:00 (400)
Ilków-Gołąb 61
Polonia Słubice 1-1 Arka Nowa Sól 15 marca, 15:00 (500)
Budzałek 25 - Romaniuk 61
żółtą kartką ukarany został również Tomasz Ilnicki - rezerwowy zawodnik Arki
Raków Częstochowa 1-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 marca, 14:00 (2000)
Skwara 67
Skalnik Gracze 1-2 Chrobry Głogów 15 marca, 13:00 (400)
P.Adamczyk 59 (k) - Kowalski 31, Niedźwiedź 55
Pogoń Świebodzin 0-3 GKP Gorzów Wielkopolski 15 marca, 15:00 (200)
Malinowski 20, 48, Morawski 29

Kolejka 17 - 22 marca

Pogoń Świebodzin 0-3 Rozwój Katowice 22 marca, 15:00 (150)
Michalski 81, Jędrowski 83, Buffi 88
GKP Gorzów Wielkopolski 2-0 Skalnik Gracze 22 marca, 14:30 (1000)
Malinowski 28, Szałas 80
Chrobry Głogów 0-1 Raków Częstochowa 22 marca, 15:30 (900)
Trepka 90 (k)
na bocznym boisku
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-1 Polonia Słubice 22 marca, 15:00 (800)
Chęciński 38, Piotr Woźniak 89 - Jankowski 74
Arka Nowa Sól 2-0 Unia Kunice (Żary) 22 marca, 11:00 (400)
Druciak 16, Nakielski 79
Miedź Legnica 0-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 22 marca, 11:00 (1200)
MKS Kluczbork 0-0 Lechia Zielona Góra 22 marca, 14:00 (1200)
Koszarawa Żywiec 0-0 Gawin Królewska Wola 20 marca, 15:30 (300)

Kolejka 18 - 29-30 marca

Rozwój Katowice 2-1 Koszarawa Żywiec 29 marca, 16:00 (400)
Jędrowski 9, Buffi 23 - Janik 18
Gawin Królewska Wola 2-3 MKS Kluczbork 29 marca, 14:00 (200)
Piątkowski 18, 54 - W.Sobota 55, Sobotta 65, Jasiński 89
Lechia Zielona Góra 0-4 Miedź Legnica 29 marca, 15:00 (550)
Ziajka 34, 70, Garuch 61, Misan 86
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-3 Arka Nowa Sól 29 marca, 15:00 (150)
Romaniuk 24, Rośmiarek 48, 83
Unia Kunice (Żary) 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 29 marca, 15:00 (400)
Czeremurzyński 85, Bubiłek 89
Polonia Słubice 2-1 Chrobry Głogów 29 marca, 15:00 (350)
Timoszyk 80, Żukowski 90 - Milkowski 37
Raków Częstochowa 2-0 GKP Gorzów Wielkopolski 29 marca, 15:00 (2500)
Skwara 6, Bański 88
Skalnik Gracze 1-0 Pogoń Świebodzin 29 marca, 13:00 (150)
P.Adamczyk 68

Kolejka 19 - 5 kwietnia

Skalnik Gracze 0-2 Rozwój Katowice 5 kwietnia, 11:00 (100)
Jędrowski 88, Kozieł 90
Pogoń Świebodzin 0-1 Raków Częstochowa 5 kwietnia, 15:00 (300)
Foszmańczyk 83
GKP Gorzów Wielkopolski 4-2 Polonia Słubice 5 kwietnia, 15:30 (2500)
Niedźwiedź 8 (s), Malinowski 37, Erlich 61, Chrobot 79 - Sylla 5, Ziemniak 49 (s)
Chrobry Głogów 3-2 Unia Kunice (Żary) 5 kwietnia, 16:30 (500)
Smoliński 5, Błauciak 17 (k), Kowalski 84 - Piechowiak 27, Bełz 45
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 5 kwietnia, 16:00 (1000)
Chęciński 54, Kopacz 81, Piotr Woźniak 83 - Lindner 85
Arka Nowa Sól 2-0 Lechia Zielona Góra 5 kwietnia, 11:00 (550)
Rośmiarek 2, Ilnicki 80
Miedź Legnica 2-1 Gawin Królewska Wola 5 kwietnia, 15:00 (1200)
Żółtowski 6, Ilków-Gołąb 55 - Burski 4
MKS Kluczbork 2-0 Koszarawa Żywiec 5 kwietnia, 14:00 (1400)
Sobotta 48, Hober 79

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Rozwój Katowice 3-0 MKS Kluczbork 12 kwietnia, 16:00 (450)
Lis 43, 63, Kozieł 81
Koszarawa Żywiec 2-4 Miedź Legnica 12 kwietnia, 16:00 (350)
Stolarczyk 46, Gacki 87 (k) - Misan 51, 62, 73, Ziajka 70
Gawin Królewska Wola 0-0 Arka Nowa Sól 12 kwietnia, 15:00 (100)
Lechia Zielona Góra 2-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 12 kwietnia, 16:00 (300)
Wierzbicki 29, Topolski 53 - Balicki 57, Zabawa 87
Walka Makoszowy (Zabrze) 3-0 Chrobry Głogów 12 kwietnia, 16:00 (200)
Gałecki 49, 69 (k), 82 (k)
Unia Kunice (Żary) 0-1 GKP Gorzów Wielkopolski 12 kwietnia, 15:00 (300)
Kaczmarek 24
Polonia Słubice 3-0 Pogoń Świebodzin 12 kwietnia, 16:00 (400)
Sylla 30, 80, Kosman 37
Raków Częstochowa 2-0 Skalnik Gracze 12 kwietnia, 16:00 (1500)
Trepka 15 (k), Bański 90

Kolejka 21 - 19-20 kwietnia

Raków Częstochowa 0-1 Rozwój Katowice 19 kwietnia, 16:00 (1500)
Buffi 19
Skalnik Gracze 0-0 Polonia Słubice 19 kwietnia, 11:00 (100)
Pogoń Świebodzin 1-1 Unia Kunice (Żary) 19 kwietnia, 16:00 (400)
Puchacz 39 - Siciński 75
GKP Gorzów Wielkopolski 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 19 kwietnia, 16:00 (1500)
Erlich 47 - Rzepka 71
Chrobry Głogów 0-1 Lechia Zielona Góra 19 kwietnia, 17:00 (450)
Drozdowicz 90
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-4 Gawin Królewska Wola 19 kwietnia, 17:00 (500)
Burski 26, 49, Dorobek 29, Flejterski 66
Arka Nowa Sól 4-3 Koszarawa Żywiec 19 kwietnia, 16:00 (500)
Wróbel 45, 50, Nakielski 78, 90 (k) - Janeczko 32, 58, Kapera 82
Miedź Legnica 2-1 MKS Kluczbork 19 kwietnia, 16:00 (1100)
Kotlarski 5, Żółtowski 9 (k) - W.Sobota 12 (k)

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Pogoń Świebodzin 0-5 Walka Makoszowy (Zabrze) 6 maja, 17:00 (200)
Wawrzyńczok 12, 88, Markiewicz 17, Rejmanowski 44, Hutka 78
Rozwój Katowice 0-1 Miedź Legnica 26 kwietnia, 16:00 (600)
Ziajka 60
MKS Kluczbork 3-1 Arka Nowa Sól 26 kwietnia, 16:00 (1300)
W.Sobota 16, 19, 89 - Rośmiarek 14
Koszarawa Żywiec 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 26 kwietnia, 16:00 (250)
Duraj 44, Mazela 86
Gawin Królewska Wola 2-0 Chrobry Głogów 26 kwietnia, 12:00 (250)
Burski 44, Mazurek 58
Lechia Zielona Góra 0-1 GKP Gorzów Wielkopolski 26 kwietnia, 16:00 (600)
Erlich 86
Unia Kunice (Żary) 1-0 Skalnik Gracze 26 kwietnia, 14:00 (200)
Piechowiak 76
Polonia Słubice 4-1 Raków Częstochowa 26 kwietnia, 17:00 (700)
Trepka 65 (s), Kosman 67, Sylla 86, 90 - Sołtysik 45

Kolejka 23 - 30 kwietnia

Polonia Słubice 1-0 Rozwój Katowice 30 kwietnia, 17:00 (600)
Kosman 70
Raków Częstochowa 4-0 Unia Kunice (Żary) 30 kwietnia, 16:00 (1000)
Skwara 5, 31, Foszmańczyk 60, Lenartowski 74
Skalnik Gracze 2-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 30 kwietnia, 16:00 (100)
Steczek 77, Z.Bąk 84 (k) - Markiewicz 57
Pogoń Świebodzin 1-4 Lechia Zielona Góra 30 kwietnia, 16:00 (200)
Cenin 90 - Wierzbicki 45, Drozdowicz 46, Świniarek 68, Zawadzki 84
GKP Gorzów Wielkopolski 2-0 Gawin Królewska Wola 30 kwietnia, 16:30 (800)
T.Pawlak 69, Gajewski 72
Chrobry Głogów 4-0 Koszarawa Żywiec 30 kwietnia, 17:00 (300)
Milkowski 8, Szuszkiewicz 63, 73, Kowalski 82
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-0 MKS Kluczbork 30 kwietnia, 17:00 (700)
Arka Nowa Sól 0-6 Miedź Legnica 30 kwietnia, 16:00 (400)
Ziajka 14, Garuch 31, Misan 44, 69, Ilków-Gołąb 48, Bakrač 58

Kolejka 24 - 3-4 maja

Rozwój Katowice 2-1 Arka Nowa Sól 3 maja, 17:00 (350)
Romaniuk 77 (s), Michalski 85 - Wróbel 90
Miedź Legnica 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 4 maja, 17:00 (1500)
Kopacz 63, Chęciński 89
MKS Kluczbork 4-1 Chrobry Głogów 3 maja, 17:00 (1800)
Nitkiewicz 35, Sobotta 40, W.Sobota 58, Szepeta 90 - Błauciak 53 (k)
Koszarawa Żywiec 0-1 GKP Gorzów Wielkopolski 3 maja, 17:00 (400)
Malinowski 78
Gawin Królewska Wola 7-1 Pogoń Świebodzin 3 maja, 16:00 (150)
Piwowar 4, Burski 25, 31 (k), 44 (k), G.Sobczak 76, 82, Piątkowski 90 - Cenin 38
Lechia Zielona Góra 4-0 Skalnik Gracze 3 maja, 17:00 (300)
Drozdowicz 32, 59, 72 (k), Świtaj 86
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-0 Raków Częstochowa 3 maja, 17:00 (450)
Lindner 19, Gałecki 59
Unia Kunice (Żary) 1-1 Polonia Słubice 3 maja, 16:00 (300)
Rubacha 8 - Lilo 18

Kolejka 25 - 10 maja

Unia Kunice (Żary) 0-3 Rozwój Katowice 10 maja, 15:00 (170)
Will 47, Buffi 75, Michalski 90
Polonia Słubice 5-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 10 maja, 17:00 (500)
A.Janus 8, Sylla 47, Okrzesik 55 (s), Kosman 71, Żukowski 84 - Lindner 75
Raków Częstochowa 4-0 Lechia Zielona Góra 10 maja, 17:00 (1500)
Trepka 34, Skwara 57, Foszmańczyk 82, Korytkowski 88 (k)
Skalnik Gracze 1-3 Gawin Królewska Wola 10 maja, 17:00 (200)
Z.Bąk 73 (k) - Koziara 38, Burski 40, M.Sobota 78 (s)
Pogoń Świebodzin 0-2 Koszarawa Żywiec 10 maja, 16:00 (200)
Kapera 18, Gacki 25 (k)
GKP Gorzów Wielkopolski 2-0 MKS Kluczbork 10 maja, 17:00 (2000)
Gajewski 45, Maliszewski 58
Chrobry Głogów 0-2 Miedź Legnica 10 maja, 17:30 (700)
Garuch 41, Orłowski 90
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-3 Arka Nowa Sól 10 maja, 17:00 (700)
Piotr Woźniak 16, Chęciński 20 - Pochylski 24, Wróbel 44, 48

Kolejka 26 - 17 maja

Rozwój Katowice 2-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 17 maja, 17:00 (400)
Polarz 33 (k), A.Bosowski 58 - Piotr Woźniak 35, Kopacz 52
Arka Nowa Sól 1-1 Chrobry Głogów 16 maja, 17:00 (1100)
Nakielski 57 (k) - Rozynek 30 (s)
Miedź Legnica 0-0 GKP Gorzów Wielkopolski 17 maja, 17:00 (1200)
MKS Kluczbork 5-1 Pogoń Świebodzin 17 maja, 17:00 (1300)
Hober 1, W.Sobota 13, Nitkiewicz 18, Sobotta 24, 58 - Cenin 65
Koszarawa Żywiec 3-1 Skalnik Gracze 17 maja, 17:00 (300)
Janik 6, 71, Stolarczyk 18 - Szeląg 31
Gawin Królewska Wola 0-2 Raków Częstochowa 17 maja, 16:00 (350)
Skwara 27, Trepka 62
Lechia Zielona Góra 1-2 Polonia Słubice 17 maja, 15:30 (350)
Drozdowicz 7 - Kałużny 18, Lilo 23
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-0 Unia Kunice (Żary) 17 maja, 17:00 (200)
Szypulski 29, Lindner 87

Kolejka 27 - 24 maja

Walka Makoszowy (Zabrze) 2-0 Rozwój Katowice 24 maja, 17:00 (200)
Wawrzyńczok 48, Gałecki 90 (k)
od 90. minuty w bramce Rozwoju stał Marcin Polarz
Unia Kunice (Żary) 0-3 Lechia Zielona Góra 24 maja, 15:00 (100)
Kojder 56, Łuszkiewicz 60, Okińczyc 77
Polonia Słubice 1-2 Gawin Królewska Wola 24 maja, 17:00 (600)
Lilo 64 (k) - Dorobek 82, Piątkowski 88
od 89. minuty w bramce Polonii stał Marcin Żukowski
Raków Częstochowa 1-2 Koszarawa Żywiec 24 maja, 17:00 (1500)
Zachara 28 - Gacki 43 (k), Janik 67
Skalnik Gracze 1-4 MKS Kluczbork 25 maja, 17:00 (700)
Steczek 4 - Kazimierowicz 34, 77, Nitkiewicz 50, W.Sobota 88
Pogoń Świebodzin 1-2 Miedź Legnica 24 maja, 16:00 (150)
Nowaczyk 86 - Ziajka 58, Misan 60
GKP Gorzów Wielkopolski 4-0 Arka Nowa Sól 24 maja, 17:00 (3500)
T.Pawlak 52, Chrobot 59, Morawski 70, Malinowski 77
Chrobry Głogów 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 24 maja, 17:30 (300)
Szuszkiewicz 25, Milkowski 90 - Zabawa 17

Kolejka 28 - 31 maja

Rozwój Katowice 1-3 Chrobry Głogów 31 maja, 17:00 (250)
Buffi 39 - Błauciak 31, Szuszkiewicz 49, Milkowski 88
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 GKP Gorzów Wielkopolski 31 maja, 17:00 (700)
Świerzawski 70 - T.Pawlak 31
Arka Nowa Sól 1-1 Pogoń Świebodzin 31 maja, 11:00 (350)
Romaniuk 90 (k) - Cenin 1
od 29. minuty z powodu kontuzji arbitra sędziował Tomasz Sikorski (Łódź)
Miedź Legnica 5-0 Skalnik Gracze 31 maja, 17:00 (800)
Ziajka 18, Garuch 55, Ilków-Gołąb 60, 77, Kotlarski 73
MKS Kluczbork 1-0 Raków Częstochowa 31 maja, 17:00 (2800)
Jasiński 90
Koszarawa Żywiec 1-0 Polonia Słubice 31 maja, 17:00 (300)
Stolarczyk 3
Gawin Królewska Wola 3-0 Unia Kunice (Żary) 31 maja, 16:00 (250)
Dorobek 36, Mazurek 38, Piątkowski 41
od 20. minuty z powodu kontuzji arbitra sędziował Robert Boruta (Katowice)
Lechia Zielona Góra 3-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 31 maja, 17:00 (250)
Świtaj 62, Łuszkiewicz 71, Jeremicz 80 - Łuszkiewicz 51 (s), Gałecki 85

Kolejka 29 - 7 czerwca

Lechia Zielona Góra 4-1 Rozwój Katowice 7 czerwca, 17:00 (300)
Drozdowicz 23, 45, Okińczyc 41, 43 - Michalski 62
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-1 Gawin Królewska Wola 7 czerwca, 17:00 (100)
Pilarski 90
Unia Kunice (Żary) 4-3 Koszarawa Żywiec 7 czerwca, 17:00 (200)
Romańczyk 20, 78, Wolak 62, Rubacha 85 - Janeczko 33, A.Kliś 37, Bukowiec 76
Polonia Słubice 1-0 MKS Kluczbork 7 czerwca, 17:00 (300)
Kosman 36
Raków Częstochowa 3-2 Miedź Legnica 7 czerwca, 17:00 (1500)
Foszmańczyk 30, 77, Skwara 71 - Ilków-Gołąb 17, Garuch 90
Skalnik Gracze 1-2 Arka Nowa Sól 7 czerwca, 17:00 (80)
P.Grabowski 8 - Wróbel 12, Romaniuk 21
Pogoń Świebodzin 2-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 czerwca, 17:00 (120)
Pawłowski 60, Cenin 70 - Monasterski 51, Balicki 62, Piotr Woźniak 66
GKP Gorzów Wielkopolski 0-0 Chrobry Głogów 7 czerwca, 17:00 (5000)

Kolejka 30 - 14 czerwca

Rozwój Katowice 1-1 GKP Gorzów Wielkopolski 14 czerwca, 17:00 (500)
Colik 52 - Malinowski 56 (k)
Chrobry Głogów 4-0 Pogoń Świebodzin 14 czerwca, 17:00 (350)
Kowalski 8, Milkowski 32, 60, Niedźwiedź 90
Orzeł Ząbkowice Śląskie 6-1 Skalnik Gracze 14 czerwca, 17:00 (500)
Czachor 5, Świerzawski 15, 32, 90, Piotr Woźniak 22, Zabawa 39 - Steczek 70
Arka Nowa Sól 3-2 Raków Częstochowa 14 czerwca, 17:00 (700)
Romaniuk 24 (k), 82 (k), Rośmiarek 84 - Skwara 17, Trepka 21 (k)
Miedź Legnica 1-2 Polonia Słubice 14 czerwca, 17:00 (500)
Garuch 29 - Budzałek 38, Żukowski 42
MKS Kluczbork 4-2 Unia Kunice (Żary) 14 czerwca, 17:00 (800)
W.Sobota 17, Hober 36, Glanowski 48, Begar 82 - Siciński 40, Rubacha 89
Koszarawa Żywiec 0-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 14 czerwca, 17:00 (200)
Wawrzyńczok 44
Gawin Królewska Wola 5-0 Lechia Zielona Góra 14 czerwca, 17:00 (500)
Burski 2, 61, Piątkowski 9, 78, P.Stawowy 43

Baraże o awans do II ligi

II liga 2007/2008

III liga 2007/2008 (1)
III liga 2007/2008 (2)
III liga 2007/2008 (4)

IV liga 2007/2008 (dolnośląska)
IV liga 2007/2008 (lubuska)
IV liga 2007/2008 (opolska)
IV liga 2007/2008 (śląska I)
IV liga 2007/2008 (śląska II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas