[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2007/2008, grupa: lubuska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Żagań 30 67 21 4 5 70-27 11 2 2 42-10 10 2 3 28-17
2.  Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 30 65 20 5 5 74-30 11 3 1 49-15 9 2 4 25-15
3.  Promień Żary 30 64 18 10 2 69-23 10 4 1 36-9 8 6 1 33-14
4.  Ilanka Rzepin 30 57 17 6 7 51-30 10 5 0 27-7 7 1 7 24-23
5.  Lechia II Zielona Góra 30 56 16 8 6 65-35 10 3 2 40-13 6 5 4 25-22
6.  Tęcza Krosno Odrzańskie 30 49 14 7 9 51-32 10 2 3 35-15 4 5 6 16-17
7.  Spójnia Ośno Lubuskie 30 44 12 8 10 47-57 7 4 4 24-23 5 4 6 23-34
8.  Łucznik Strzelce Krajeńskie 30 41 10 11 9 40-41 5 7 3 21-15 5 4 6 19-26
9.  Błękitni Dobiegniew 30 38 9 11 10 42-33 7 5 3 23-13 2 6 7 19-20
10.  Błękitni Toporów 30 37 10 7 13 55-58 7 3 5 34-22 3 4 8 21-36
11.  Czarni Witnica 30 34 9 7 14 45-50 7 2 6 25-24 2 5 8 20-26
12.  Leśnik Drezdenko 30 30 6 12 12 44-47 4 6 5 27-19 2 6 7 17-28
13.  Orzeł Międzyrzecz 30 27 7 6 17 38-53 3 4 8 19-28 4 2 9 19-25
14.  Celuloza Kostrzyn nad Odrą 30 19 4 7 19 28-71 3 5 7 17-23 1 2 12 11-48
15.  Stal Sulęcin 30 16 3 7 20 18-76 1 5 9 12-33 2 2 11 6-43 2 4 1 1 0 2-1
16.  MKS Nowe Miasteczko 30 16 4 4 22 23-97 3 0 12 13-47 1 4 10 10-50 2 1 0 1 1 1-2
Zwycięzca ligi zagra w barażu o awans do nowej II ligi ze zwycięzcą innej grupy IV ligi.
Zespoły z miejsc 8-15 zagrają w nowej IV lidze.
Zespół z miejsca 16. zagra w lidze okręgowej.
Po rozegraniu barażów Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański i Spójnia Ośno Lubuskie nie otrzymały licencji. W ich miejsce utrzymały się Łucznik Strzelce Krajeńskie oraz z grupy dolnośląskiej MKS Oława.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Czarni Żagań    1-2 2-0 0-1 1-1 2-1 3-0 2-0 0-0 6-1 4-2 7-1 2-1 2-0 3-0 7-0 
 2 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański2-2     2-2 5-2 1-3 1-0 8-1 4-1 3-0 5-1 2-0 2-1 1-1 4-0 4-0 5-1 
 3 Promień Żary4-0 2-1     3-0 0-0 3-1 2-0 1-1 2-2 2-1 3-0 1-1 0-1 5-0 2-0 6-1 
 4 Ilanka Rzepin3-1 1-0 0-0     3-1 2-0 1-1 3-1 0-0 1-0 1-1 2-1 2-0 4-1 4-0 0-0 
 5 Lechia II Zielona Góra2-1 1-3 2-2 3-1     0-0 1-2 4-0 1-0 7-1 3-1 0-0 2-1 7-0 4-0 3-1 
 6 Tęcza Krosno Odrzańskie0-1 3-1 2-2 1-0 3-1     1-2 0-2 3-0 3-0 3-1 1-1 1-0 3-2 4-0 7-2 
 7 Spójnia Ośno Lubuskie0-1 0-0 1-5 0-2 2-5 1-0     1-1 2-1 1-1 3-2 2-2 3-0 2-1 3-2 3-0 
 8 Łucznik Strzelce Krajeńskie0-2 0-0 1-1 1-0 1-3 0-1 2-2     1-1 2-1 0-0 2-2 3-1 1-1 5-0 2-0 
 9 Błękitni Dobiegniew0-3 0-3 2-2 0-1 2-0 1-1 4-1 3-0*     1-1 3-0 3-0 0-0 1-0 2-0 1-1 
 10 Błękitni Toporów0-3 2-3 1-2 4-0 2-0 1-1 3-1 2-2 3-2     2-1 1-2 1-5 5-0 0-0 7-0 
 11 Czarni Witnica2-3 0-3 1-4 1-4 1-3 1-1 3-2 2-0 1-0 0-0     1-0 3-0 3-0 1-3 5-1 
 12 Leśnik Drezdenko2-4 1-3 0-1 3-1 0-1 0-2 2-2 0-0 0-0 2-2 0-0     2-1 7-1 7-0 1-1 
 13 Orzeł Międzyrzecz1-2 1-2 0-1 0-6 3-3 2-1 1-2 0-2 0-2 2-1 1-1 1-1     3-3 4-0 0-1 
 14 Celuloza Kostrzyn nad Odrą0-1 0-1 0-2 1-2 2-2 0-0 1-2 1-2 2-2 2-5 1-1 3-2 2-1     0-0 2-0 
 15 Stal Sulęcin1-1 0-3 0-6 1-1 1-1 2-3 1-1 1-3 1-0 1-3 0-3 0-2 2-3 0-2     1-1 
 16 MKS Nowe Miasteczko0-3 3-0* 0-3 0-3 0-1 1-4 1-4 2-4 1-9 1-3 0-7 2-1 1-4 1-0 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 11 sierpnia, 17:00 (200)
Robert Dawidziak 41
Stal Sulęcin 2-3 Orzeł Międzyrzecz 11 sierpnia, 17:00 (200)
Paweł Dębski 13, Rafał Grzelczak 22 - Marcin Żeno 9, Paweł Cygan 26, Tomasz Sobczak 68
Błękitni Dobiegniew 3-0 Leśnik Drezdenko 11 sierpnia, 17:00 (200)
Przemysław Łapeta 12, Łukasz Bulera 77, 81
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 11 sierpnia, 17:00 (450)
Stanisław Bogusz 85 - Daniel Drozdowicz 70, Marcin Dobras 90
Ilanka Rzepin 1-1 Czarni Witnica 11 sierpnia, 17:00 (250)
Michał Żywucki 10 - Kacper Nowicki 68
Błękitni Toporów 2-0 Lechia II Zielona Góra 11 sierpnia, 17:00 (150)
Stanisław Hipp 76, Łukasz Topolski 89
MKS Nowe Miasteczko 3-0 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 11 sierpnia, 17:00 (50)
(wo)
Tomasz Śliwa 8 - Maciej Wysocki 5, Andrzej Mazur 13, Tomasz Sawicki 19 (k), Krzysztof Jutrzenka 33, Krzysztof Cierniak 70, Piotr Domagała 71
na boisku 1-6, w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik
Czarni Żagań 2-0 Promień Żary 11 sierpnia, 17:00 (1050)
Krzysztof Fiedorowicz 30, Przemysław Mastalerz 48

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Tęcza Krosno Odrzańskie 3-1 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 15 sierpnia, 17:00 (150)
Daniel Szydłowski 10, 66, Janusz Bandosz 56 - Kacper Szaciłło 25
Lechia II Zielona Góra 3-1 MKS Nowe Miasteczko 15 sierpnia, 13:00 (100)
Andrzej Dorniak 29, 37, Damian Świniarek 31 - Krzysztof Chorążyk 69
Czarni Witnica 0-0 Błękitni Toporów 15 sierpnia, 17:00 (300)
Spójnia Ośno Lubuskie 0-2 Ilanka Rzepin 15 sierpnia, 17:00 (500)
Sylwester Kawczyński 10, Mariusz Bacławski 27
Leśnik Drezdenko 7-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 15 sierpnia, 17:00 (300)
Adrian Jędryczko 18, 28, Daniel Moroz 27, 49, Grzegorz Powroźnik 53, Radosław Dolata 64, Tomasz Rerus 67 - Krzysztof Bednarek 81
w Rąpinie
Czarni Żagań 0-0 Błękitni Dobiegniew 15 sierpnia, 17:00 (400)
Orzeł Międzyrzecz 0-1 Promień Żary 15 sierpnia, 17:00 (370)
Mateusz Wójtowicz 83 (k)
Łucznik Strzelce Krajeńskie 5-0 Stal Sulęcin 15 sierpnia, 17:00 (200)
Marek Ułasowiec 3, Bartosz Stuchly 42, Wojciech Spiliszewski 54 (k), Przemysław Ankowski 69, Jakub Sowiński 71

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Stal Sulęcin 2-3 Tęcza Krosno Odrzańskie 18 sierpnia, 17:00 (150)
Rafał Grzelczak 35, Arkadiusz Konopski 78 - Radosław Rzun 26, Janusz Bandosz 36, 80
Promień Żary 1-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 18 sierpnia, 17:00 (400)
Grzegorz Kopernicki 63 - Paweł Cierach 87
Błękitni Dobiegniew 0-0 Orzeł Międzyrzecz 18 sierpnia, 17:00 (150)
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-1 Czarni Żagań 18 sierpnia, 17:00 (150)
Mariusz Wysoczan 65
Ilanka Rzepin 2-1 Leśnik Drezdenko 18 sierpnia, 17:00 (300)
Sylwester Kawczyński 51, Wojciech Szczepanek 89 - Tomasz Rerus 68
Błękitni Toporów 3-1 Spójnia Ośno Lubuskie 19 sierpnia, 17:00 (250)
Maciej Przypis 18, Piotr Cenin 28, Sebastian Gaweł 85 - Krzysztof Możdżeń 25
MKS Nowe Miasteczko 0-7 Czarni Witnica 18 sierpnia, 17:00 (100)
Jacek Makara 26, Kacper Nowicki 46, Łukasz Sarkowicz 50, 56, 87, Marcin Zagrywyj 63, 90
Lechia II Zielona Góra 1-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 19 sierpnia, 17:00 (100)
Krzysztof Rośmiarek 70 - Paweł Strażyński 17, Paweł Mierzwiak 41, Krzysztof Cierniak 54

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Tęcza Krosno Odrzańskie 3-1 Lechia II Zielona Góra 25 sierpnia, 17:00 (150)
Janusz Bandosz 19, Sebastian Gramza 68, 81 (k) - Andrzej Dorniak 70
Czarni Witnica 0-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 25 sierpnia, 11:00 (130)
Tomasz Sawicki 69, Maciej Wysocki 78, Piotr Domagała 88
Spójnia Ośno Lubuskie 3-0 MKS Nowe Miasteczko 25 sierpnia, 17:00 (200)
Przemysław Begier 25, Marcin Dobras 70, 78 (k)
Leśnik Drezdenko 2-2 Błękitni Toporów 26 sierpnia, 15:00 (250)
Dariusz Dobrowolski 8, Daniel Moroz 64 - Marcin Bieniek 9, Dariusz Oczkowski 59
w Rąpinie
Czarni Żagań 0-1 Ilanka Rzepin 25 sierpnia, 17:00 (500)
Sylwester Kawczyński 18
Orzeł Międzyrzecz 3-3 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 25 sierpnia, 17:00 (260)
Marcin Żeno 61, 90, Jan Stronczyński 66 - Rafał Paprocki 8, Daniel Małecki 11, Stanisław Bogusz 89
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-1 Błękitni Dobiegniew 25 sierpnia, 14:00 (400)
Wojciech Spiliszewski 31 (k) - Łukasz Bulera 28
Stal Sulęcin 0-6 Promień Żary 25 sierpnia, 17:00 (200)
Mateusz Wójtowicz 17, 23 (k), 29, Artur Dewo 37, 38, Jakub Kocur 75

Kolejka 5 - 1-2 września

Promień Żary 3-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 września, 16:00 (150)
Artur Dewo 15, Łukasz Czyżyk 85, Mateusz Wójtowicz 89 (k) - Mariusz Wollbaum 70
Błękitni Dobiegniew 2-0 Stal Sulęcin 1 września, 16:00 (150)
Piotr Jaskólski 14, Robert Górecki 82
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 września, 16:00 (200)
Krzysztof Bednarek 52 - Rafał Paprocki 34 (s), Marek Ułasowiec 87
Ilanka Rzepin 2-0 Orzeł Międzyrzecz 1 września, 16:00 (350)
Mariusz Hołub 11, Łukasz Chmielewski 51
Błękitni Toporów 0-3 Czarni Żagań 2 września, 12:00 (150)
Paweł Morek 20, Marcin Jankowski 49, Marcin Dziopa 55
MKS Nowe Miasteczko 2-1 Leśnik Drezdenko 1 września, 16:00 (100)
Michał Kroczek 51, Piotr Lubin 90 - Daniel Mądro 40
Lechia II Zielona Góra 3-1 Czarni Witnica 18 listopada, 12:00 (77)
Michał Kojder 41, Krzysztof Marczak 44, Michał Konsewicz 70 - Łukasz Sarkowicz 73
Spójnia Ośno Lubuskie 0-0 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 1 września, 16:00 (150)

Kolejka 6 - 8 września

Tęcza Krosno Odrzańskie 3-1 Czarni Witnica 8 września, 16:00 (150)
Janusz Bandosz 14, 63, Daniel Szydłowski 57 - Sławomir Bednarczyk 27
Spójnia Ośno Lubuskie 2-5 Lechia II Zielona Góra 8 września, 16:00 (200)
Przemysław Begier 15, Marcin Dobras 56 - Krzysztof Rośmiarek 2, Andrzej Dorniak 19, 90, Wojciech Okińczyc 30, Rafał Świtaj 88
Leśnik Drezdenko 1-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 9 września (200)
Daniel Moroz 85 - Maciej Wysocki 15, Tomasz Sawicki 35, Szawała 65
Czarni Żagań 7-0 MKS Nowe Miasteczko 8 września, 16:00 (400)
Marcin Jankowski 18, 49, 51, Tomasz Urban 28, 29, 71, Mariusz Wysoczan 84
Orzeł Międzyrzecz 2-1 Błękitni Toporów 8 września, 16:00 (220)
Kamil Kontek 11, 42 - Stanisław Hipp 47
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-0 Ilanka Rzepin 8 września, 16:00 (250)
Rafał Bobrowski 83
Stal Sulęcin 0-2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 8 września, 16:00 (100)
Daniel Małecki 7, Damian Kuśnierczak 42 (k)
Promień Żary 2-2 Błękitni Dobiegniew 8 września, 16:00 (250)
Jacek Bartkowiak 19, 45 - Tomasz Ścibor 75, Łukasz Bulera 87

Kolejka 7 - 15-16 września

Błękitni Dobiegniew 1-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 15 września, 16:00 (150)
Przemysław Łapeta 78 - Robert Dawidziak 77
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-2 Promień Żary 15 września, 16:00 (300)
Łukasz Czyżyk 26, Jacek Bartkowiak 75
Ilanka Rzepin 4-0 Stal Sulęcin 15 września, 16:00 (260)
Mariusz Hołub 43, 58, Mariusz Bacławski 60, Tomasz Przybylski 61
Błękitni Toporów 2-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 16 września, 16:00 (100)
Stanisław Hipp 7, Marcin Bieniek 11 - Krzysztof Pszczółkowski 53, Rafał Bobrowski 60
MKS Nowe Miasteczko 1-4 Orzeł Międzyrzecz 15 września, 16:00 (100)
Tomasz Kroczek 63 - Tomasz Sobczak 22, Piotr Czarnecki 25, 49, 75
Lechia II Zielona Góra 0-0 Leśnik Drezdenko 16 września, 16:00 (100)
Czarni Witnica 3-2 Spójnia Ośno Lubuskie 15 września, 16:00 (150)
Piotr Jonasz 5, 52, Łukasz Sarkowicz 60 - Piotr Kurdykowski 18, Daniel Drozdowicz 40
Czarni Żagań 1-2 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 15 września, 16:00 (400)
Marcin Jankowski 90 (k) - Paweł Mierzwiak 17, Krzysztof Cierniak 78

Kolejka 8 - 22-23 września

Tęcza Krosno Odrzańskie 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 22 września, 16:00 (150)
Sebastian Gramza 82 - Daniel Drozdowicz 56, Krzysztof Możdżeń 74
Leśnik Drezdenko 0-0 Czarni Witnica 23 września, 15:00 (300)
Czarni Żagań 1-1 Lechia II Zielona Góra 22 września, 16:00 (400)
Michał Błoński 89 - Łukasz Sobczak 55
Orzeł Międzyrzecz 1-2 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 22 września, 16:00 (370)
Kamil Kontek 73 - Paweł Mierzwiak 8, Krzysztof Cierniak 87
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-0 MKS Nowe Miasteczko 22 września, 16:00 (250)
Wojciech Spiliszewski 58 (k), Michał Antczak 63
Stal Sulęcin 1-3 Błękitni Toporów 22 września, 16:00 (200)
Tomasz Bujel 57 - Łukasz Topolski 52, 62, 73
Promień Żary 3-0 Ilanka Rzepin 22 września, 14:00 (400)
Łukasz Czyżyk 13, 25, Szymon Zimniewicz 32
Błękitni Dobiegniew 1-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 22 września, 16:00 (100)
Tomasz Ścibor 63

Kolejka 9 - 29-30 września

Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 29 września, 16:00 (100)
Ilanka Rzepin 0-0 Błękitni Dobiegniew 29 września, 16:00 (200)
Błękitni Toporów 1-2 Promień Żary 30 września, 16:00 (200)
Łukasz Topolski 20 - Łukasz Czyżyk 12, 30
MKS Nowe Miasteczko 0-1 Stal Sulęcin 29 września, 16:00 (123)
Radosław Krawczyk 73
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 4-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 29 września, 13:00 (70)
Krzysztof Cierniak 11, 32, 83, Andrzej Mazur 80 - Bartosz Stuchly 73
w Świdnicy
Lechia II Zielona Góra 2-1 Orzeł Międzyrzecz 30 września, 16:00 (50)
Michał Sucharek 53, Adrian Jeremicz 61 (k) - Kamil Kontek 26
Czarni Witnica 2-3 Czarni Żagań 29 września, 16:00 (150)
Łukasz Sarkowicz 40 (k), Piotr Jonasz 78 - Marcin Jankowski 5, 36, Krzysztof Fiedorowicz 65
Spójnia Ośno Lubuskie 2-2 Leśnik Drezdenko 29 września, 16:00 (150)
Daniel Drozdowicz 37, Krzysztof Możdżeń 89 - Radosław Dolata 57, Adrian Jędryczko 85

Kolejka 10 - 6-7 października

Tęcza Krosno Odrzańskie 1-1 Leśnik Drezdenko 6 października, 16:00 (200)
Bartosz Siemiński 76 - Adrian Jędryczko 89
Czarni Żagań 3-0 Spójnia Ośno Lubuskie 6 października, 16:00 (300)
Sebastian Horodyski 18, Marcin Jankowski 45, Marcin Dziopa 61
Orzeł Międzyrzecz 1-1 Czarni Witnica 6 października, 16:00 (250)
Jan Stronczyński 87 (k) - Marcin Zagrywyj 34
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-3 Lechia II Zielona Góra 6 października, 16:00 (200)
Paweł Cierach 55 - Andrzej Dorniak 33, Michał Sucharek 69, Adrian Jeremicz 90
Stal Sulęcin 0-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 6 października, 16:00 (150)
Maciej Wysocki 57, Kacper Szaciłło 83, Tomasz Sawicki 87
Promień Żary 6-1 MKS Nowe Miasteczko 6 października, 16:00 (400)
Grzegorz Kopernicki 6, Jacek Bartkowiak 13, 47, Mateusz Żebrowski 52, 54, Tomasz Witkowski 77 - Tomasz Śliwa 44
Błękitni Dobiegniew 1-1 Błękitni Toporów 6 października, 16:00 (150)
Łukasz Bulera 43 - Paweł Białasek 87 (s)
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-2 Ilanka Rzepin 6 października, 16:00 (300)
Stanisław Bogusz 5 - Dariusz Borowy 12, Michał Żywucki 38

Kolejka 11 - 13-14 października

Ilanka Rzepin 2-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 13 października, 16:00 (300)
Janusz Obuchaniacz 44, Mariusz Hołub 90
Błękitni Toporów 5-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 14 października, 16:00 (100)
Dariusz Oczkowski 5, 41, Łukasz Topolski 18, 83, Marcin Bieniek 82
MKS Nowe Miasteczko 1-9 Błękitni Dobiegniew 13 października, 16:00 (100)
Tomasz Kroczek 80 - Jarosław Staszak ?, ?, ?, ?, ?, ?, Łukasz Bulera ?, Jacek Łoziński ?, nieznany ? (s)
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 2-2 Promień Żary 13 października, 12:00 (120)
Krzysztof Cierniak 41, 45 - Mateusz Żebrowski 11, Szymon Zimniewicz 43
w Świdnicy
Lechia II Zielona Góra 4-0 Stal Sulęcin 14 października, 16:00 (63)
Wojciech Okińczyc 44, Krzysztof Rośmiarek 49, Filip Kiliński 60, Adrian Jeremicz 88
Czarni Witnica 2-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 13 października, 16:00 (150)
Marcin Zagrywyj 7, Piotr Jonasz 38
Spójnia Ośno Lubuskie 3-0 Orzeł Międzyrzecz 13 października, 16:00 (150)
Daniel Drozdowicz 10, 33, 44
Leśnik Drezdenko 2-4 Czarni Żagań 13 października, 16:00 (250)
Rafał Ciba 14 (k), Dawid Pienio 67 - Marcin Jankowski 18, 62, Marcin Dziopa 51, Tomasz Urban 87

Kolejka 12 - 20 października

Tęcza Krosno Odrzańskie 0-1 Czarni Żagań 20 października, 15:00 (150)
Mariusz Wysoczan 38
Orzeł Międzyrzecz 1-1 Leśnik Drezdenko 20 października, 15:00 (170)
Kamil Kontek 90 - Radosław Dolata 54
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-2 Spójnia Ośno Lubuskie 20 października, 15:00 (150)
Rafał Bobrowski 4, Dariusz Mazowiecki 68 - Przemysław Begier 8, Krzysztof Możdżeń 90
Stal Sulęcin 0-3 Czarni Witnica 20 października, 15:00 (100)
Kacper Nowicki 70, 86, Łukasz Sarkowicz 80
Promień Żary 0-0 Lechia II Zielona Góra 20 października, 15:00 (400)
Błękitni Dobiegniew 0-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 20 października, 15:00 (150)
Maciej Wysocki 16, Piotr Domagała 65, Krzysztof Cierniak 88
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-0 MKS Nowe Miasteczko 20 października, 15:00 (250)
Krzysztof Bednarek 24, Bartosz Pietrow 78
Ilanka Rzepin 1-0 Błękitni Toporów 20 października, 15:00 (200)
Mariusz Hołub 53

Kolejka 13 - 27-28 października

Błękitni Toporów 1-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 28 października, 14:00 (100)
Dariusz Oczkowski 86 - Robert Dawidziak 74
MKS Nowe Miasteczko 0-3 Ilanka Rzepin 27 października, 15:00 (150)
Michał Żywucki 33, 64, Mariusz Hołub 85
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 4-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 27 października, 12:00 (130)
Paweł Mierzwiak 8, 88, Krzysztof Cierniak 23, 81
w Świdnicy
Lechia II Zielona Góra 1-0 Błękitni Dobiegniew 28 października, 14:00 (70)
Michał Sucharek 73
Czarni Witnica 1-4 Promień Żary 27 października, 15:00 (200)
Łukasz Sarkowicz 27 - Mateusz Żebrowski 6, 65, Jacek Bartkowiak 15, Jakub Kocur 40
Spójnia Ośno Lubuskie 3-2 Stal Sulęcin 27 października, 15:00 (200)
Przemysław Begier 19, Sebastian Żłobiński 23, Krzysztof Możdżeń 80 - Michał Matuszak 27, Dawid Gąsior 90
Leśnik Drezdenko 0-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 27 października, 15:00 (100)
Czarni Żagań 2-1 Orzeł Międzyrzecz 27 października, 15:00 (400)
Marcin Jankowski 33, Mariusz Wysoczan 71 - Krzysztof Grzybowski 84

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Tęcza Krosno Odrzańskie 1-0 Orzeł Międzyrzecz 3 listopada, 13:00 (100)
Krzysztof Diller 40
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-2 Czarni Żagań 3 listopada, 13:00 (200)
Tomasz Urban 36, Marcin Dziopa 85
Stal Sulęcin 0-2 Leśnik Drezdenko 3 listopada, 13:00 (100)
Radosław Dolata 36, Dariusz Dobrowolski 51
Promień Żary 2-0 Spójnia Ośno Lubuskie 3 listopada, 13:00 (200)
Mateusz Wójtowicz 11 (k), Mateusz Żebrowski 18
Błękitni Dobiegniew 3-0 Czarni Witnica 3 listopada, 13:00 (150)
Jarosław Staszak 42, Marek Leśniak 46, Piotr Jaskólski 54
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-2 Lechia II Zielona Góra 3 listopada, 13:00 (150)
Damian Kuśnierczak 47, Stanisław Bogusz 60 - Krzysztof Marczak 24, Andrzej Dorniak 29
Ilanka Rzepin 1-0 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 3 listopada, 13:00 (300)
Łukasz Chmielewski 27
Błękitni Toporów 7-0 MKS Nowe Miasteczko 4 listopada, 13:00 (100)
Maciej Przypis 15, 60, Dariusz Oczkowski 25, 75, Łukasz Topolski 59, Piotr Cenin 89, Maciej Kulikowski 90

Kolejka 15 - 10-11 listopada

MKS Nowe Miasteczko 1-4 Tęcza Krosno Odrzańskie 10 listopada, 13:00 (70)
Cezary Garbacz 90 - Przemysław Sorokulski 14, Robert Dawidziak 75, Janusz Bandosz 78, Grzegorz Purczyński 82
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 5-1 Błękitni Toporów 10 listopada, 13:30 (90)
Paweł Mierzwiak 5, Krzysztof Cierniak 22, Tomasz Sawicki 55 (k), Piotr Domagała 65, Sebastian Sołek 88 - Łukasz Topolski 60
w Świdnicy
Lechia II Zielona Góra 3-1 Ilanka Rzepin 11 listopada, 13:00 (100)
Andrzej Dorniak 6, Krzysztof Rośmiarek 25, 55 - Sylwester Kawczyński 70
Czarni Witnica 3-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 10 listopada, 13:00 (150)
Karol Dębski 20, Marcin Zagrywyj 30, Łukasz Sarkowicz 65 (k)
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Błękitni Dobiegniew 10 listopada, 13:00 (100)
Krzysztof Możdżeń 18, Tomasz Drozdowski 70 - Jarosław Staszak 88
Leśnik Drezdenko 0-1 Promień Żary 10 listopada, 13:00 (150)
Artur Dewo 79
Czarni Żagań 3-0 Stal Sulęcin 10 listopada, 13:00 (250)
Tomasz Bujel 3 (s), Marcin Dziopa 76, Marcin Jankowski 83
Orzeł Międzyrzecz 0-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 10 listopada, 13:00 (180)
Marek Ułasowiec 47, 67

Kolejka 16 - 15-16 marca

Promień Żary 4-0 Czarni Żagań 15 marca, 11:00 (900)
Łukasz Świdkiewicz 25, Grzegorz Kopernicki 44, Tomasz Witkowski 57, Mateusz Wójtowicz 59 (k)
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 16 marca, 14:00 (150)
Wojciech Spiliszewski 67, Marek Ułasowiec 88
Orzeł Międzyrzecz 4-0 Stal Sulęcin 15 marca, 15:00 (300)
Piotr Czarnecki 9, 21, 63, Mateusz Konefał 33
Leśnik Drezdenko 0-0 Błękitni Dobiegniew 16 marca, 14:00 (350)
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 15 marca, 14:00 (350)
Łukasz Pińczyński 39, Przemysław Begier 67 - Cleberson 78
Czarni Witnica 1-4 Ilanka Rzepin 15 marca, 19:30 (600)
Piotr Przywitowski 35 - Marcin Żeno 1, Arkadiusz Skórczyński 65, Artur Anioł 78, 81
Lechia II Zielona Góra 7-1 Błękitni Toporów 16 marca, 15:00 (110)
Andrzej Dorniak 5, 89, Michał Sucharek 8 (k), Wojciech Okińczyc 14, 56, 87, Krystian Głowania 44 - Marcin Bieniek 80
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 5-1 MKS Nowe Miasteczko 15 marca, 14:00 (200)
Krzysztof Jutrzenka 16, Piotr Domagała 37, 69, 71, Andrzej Mazur 87 (k) - Tomasz Wasielewski 59

Kolejka 17 - 22 marca

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 1-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 22 marca, 15:00 (200)
Krzysztof Jutrzenka 6
MKS Nowe Miasteczko 0-1 Lechia II Zielona Góra 22 marca, 15:00 (100)
Andrzej Dorniak 90 (k)
Błękitni Toporów 2-1 Czarni Witnica 22 marca, 15:00 (50)
Damian Pazio 44, Łukasz Topolski 69 - Kacper Nowicki 17
Ilanka Rzepin 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 22 marca, 15:00 (200)
Sylwester Kawczyński 66 - Krzysztof Możdżeń 21
w Górzycy
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-2 Leśnik Drezdenko 22 marca, 15:00 (250)
Stanisław Bogusz 1, 18, 58 - Dariusz Dobrowolski 42 (k), Radosław Dolata 46 (k)
Błękitni Dobiegniew 0-3 Czarni Żagań 22 marca, 15:00 (200)
Tomasz Urban 65, Marcin Dziopa 68, Marcin Jankowski 82 (k)
Promień Żary 0-1 Orzeł Międzyrzecz 22 marca, 15:00 (400)
Piotr Czarnecki 78
Stal Sulęcin 1-3 Łucznik Strzelce Krajeńskie 22 marca, 15:00 (150)
Mirosław Błażejak 43 - Rafał Bobrowski 30, Piotr Przybył 80, Bartosz Stuchly 83

Kolejka 18 - 29-30 marca

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 1-3 Lechia II Zielona Góra 29 marca, 15:00 (200)
Andrzej Mazur 90 (k) - Wojciech Okińczyc 8, 43, Krzysztof Marczak 38
Tęcza Krosno Odrzańskie 4-0 Stal Sulęcin 29 marca, 16:00 (150)
Janusz Bandosz 24 (k), Radosław Rzun 52, 55, Paweł Butowicz 82
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-1 Promień Żary 29 marca, 16:00 (300)
Bartosz Stuchly 59 - Mateusz Wójtowicz 35
Orzeł Międzyrzecz 0-2 Błękitni Dobiegniew 29 marca, 15:00 (300)
Jarosław Staszak 9 (k), Tomasz Ścibor 90
Czarni Żagań 2-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 29 marca, 15:00 (500)
Tomasz Urban 7, Patryk Pazyra 57
Leśnik Drezdenko 3-1 Ilanka Rzepin 30 marca, 14:00 (250)
Grzegorz Powroźnik 13, Wojciech Pfal 59, Radosław Dolata 79 - Przemysław Radkiewicz 81
Spójnia Ośno Lubuskie 1-1 Błękitni Toporów 29 marca, 14:00 (100)
Daniel Drozdowicz 70 - Mariusz Mazur 89
Czarni Witnica 5-1 MKS Nowe Miasteczko 29 marca, 20:00 (400)
Sebastian Puchalski 30, Karol Dębski 44, Jacek Makara 55, Kacper Nowicki 60, Piotr Jonasz 68 - Michał Kroczek 36

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Lechia II Zielona Góra 0-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 6 kwietnia, 16:00 (70)
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 2-0 Czarni Witnica 5 kwietnia, 15:00 (200)
Maciej Wysocki 22, Tomasz Sawicki 46
MKS Nowe Miasteczko 1-4 Spójnia Ośno Lubuskie 5 kwietnia, 16:00 (150)
Grzegorz Purczyński 16 - Daniel Drozdowicz 24, 41, Marcin Dobras 37 (k), Tomasz Wójcik 71 (s)
Błękitni Toporów 1-2 Leśnik Drezdenko 6 kwietnia, 15:00 (50)
Łukasz Topolski 85 - Daniel Moroz 8, Daniel Mądro 45
Ilanka Rzepin 3-1 Czarni Żagań 5 kwietnia, 15:00 (300)
Przemysław Radkiewicz 31, 75, Wojciech Szczepanek 85 - Tomasz Urban 74
w Górzycy
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-1 Orzeł Międzyrzecz 5 kwietnia, 16:00 (500)
Robert Dawidziak 16, 81 - Remigiusz Krzepisz 79
Błękitni Dobiegniew 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 5 kwietnia, 16:00 (250)
(wo)
Tomasz Ścibor 23, Łukasz Bulera 78 - Marcin Nowik 45, Rafał Bobrowski 52
na boisku 2-2 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Promień Żary 2-0 Stal Sulęcin 5 kwietnia, 16:00 (250)
Artur Dewo 48, Mateusz Żebrowski 74

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 8-1 Spójnia Ośno Lubuskie 12 kwietnia, 15:00 (200)
Piotr Domagała 43, 48, 85, 89 (k), Maciej Wysocki 52, Paweł Mierzwiak 56, Krzysztof Cierniak 65, 83 - Daniel Drozdowicz 50
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-2 Promień Żary 12 kwietnia, 16:00 (250)
Radosław Rzun 25, Janusz Bandosz 31 - Grzegorz Kopernicki 41, Piotr Zieziula 89
Stal Sulęcin 1-0 Błękitni Dobiegniew 12 kwietnia, 15:00 (200)
Rafał Grzelczak 20
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 12 kwietnia, 16:00 (300)
Wojciech Spiliszewski 75 (k) - Stanisław Bogusz 54
Orzeł Międzyrzecz 0-6 Ilanka Rzepin 12 kwietnia, 16:00 (250)
Łukasz Kołodyński 11, Marcin Awiżeń 14 (s), Sylwester Kawczyński 43, Przemysław Radkiewicz 55, Wojciech Szczepanek 82, 83
Czarni Żagań 6-1 Błękitni Toporów 12 kwietnia, 16:00 (500)
Marcin Jankowski 21, 36, Tomasz Urban 35, 61, Dariusz Habel 57 (s), Wojciech Glanc 69 - Łukasz Topolski 77
Leśnik Drezdenko 1-1 MKS Nowe Miasteczko 13 kwietnia, 14:00 (150)
Wojciech Pfal 45 - Tomasz Wasielewski 23
Czarni Witnica 1-3 Lechia II Zielona Góra 1 maja, 12:00 (150)
Mateusz Kozik 88 - Krystian Głowania 41, Wojciech Okińczyc 45 (k), 62
w pierwotnym terminie (12 kwietnia, 20:00) przełożony z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 19-20 kwietnia

Czarni Witnica 1-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 19 kwietnia, 20:00 (250)
Kacper Nowicki 71 - Tomasz Urbański 8
Lechia II Zielona Góra 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 20 kwietnia, 16:00 (150)
Krzysztof Marczak 24 - Mateusz Siudak 14, Daniel Drozdowicz 16
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 2-1 Leśnik Drezdenko 19 kwietnia, 15:00 (200)
Maciej Wysocki 14, Dariusz Dobrowolski 78 (s) - Daniel Moroz 26
MKS Nowe Miasteczko 0-3 Czarni Żagań 19 kwietnia, 16:00 (200)
Patryk Pazyra 13, Marcin Jankowski 34, Tomasz Urban 62
Błękitni Toporów 1-5 Orzeł Międzyrzecz 20 kwietnia, 15:00 (100)
Marcin Bieniek 40 - Łukasz Korczyński 34, Piotr Czarnecki 54, 78, Remigiusz Krzepisz 75, Mateusz Konefał 86
Ilanka Rzepin 3-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 19 kwietnia, 15:00 (300)
Wojciech Szczepanek 11, Sylwester Kawczyński 14, 40 - Radosław Kurek 36
w Górzycy
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-0 Stal Sulęcin 19 kwietnia, 16:00 (200)
Błękitni Dobiegniew 2-2 Promień Żary 19 kwietnia, 16:00 (150)
Jacek Łoziński 89, Marek Leśniak 90 - Krzysztof Dewo 40, Grzegorz Kopernicki 83

Kolejka 22 - 26 kwietnia

Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 2-2 Czarni Żagań 26 kwietnia, 16:00 (350)
Roman Kopacz 40, Piotr Domagała 42 (k) - Marcin Dziopa 60, Daniel Witczak 75
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-0 Błękitni Dobiegniew 26 kwietnia, 17:00 (150)
Bartosz Siemiński 35, 40, Maciej Rosiak 60
Promień Żary 5-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 26 kwietnia, 16:00 (300)
Grzegorz Kopernicki 28, Mateusz Wójtowicz 40 (k), Jacek Bartkowiak 75, Mateusz Żebrowski 81, 89
Stal Sulęcin 1-1 Ilanka Rzepin 26 kwietnia, 15:00 (300)
Radosław Krawczyk 28 - Wojciech Szczepanek 57
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-1 Błękitni Toporów 26 kwietnia, 16:00 (200)
Bartosz Stuchly 22, Piotr Cenin 86 (s) - Damian Pazio 18
Orzeł Międzyrzecz 0-1 MKS Nowe Miasteczko 26 kwietnia, 16:00 (200)
Grzegorz Purczyński 48
Leśnik Drezdenko 0-1 Lechia II Zielona Góra 26 kwietnia, 17:00 (150)
Paweł Wojtysiak 82
Spójnia Ośno Lubuskie 3-2 Czarni Witnica 26 kwietnia, 15:00 (250)
Przemysław Begier 41, 82, Łukasz Pińczyński 61 - Karol Dębski 46 (k), Sławomir Bednarczyk 73

Kolejka 23 - 3-4 maja

Spójnia Ośno Lubuskie 1-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 maja, 16:00 (300)
Przemysław Begier 65
Czarni Witnica 1-0 Leśnik Drezdenko 3 maja, 17:00 (300)
Sławomir Bednarczyk 4
Lechia II Zielona Góra 2-1 Czarni Żagań 4 maja, 16:00 (250)
Łukasz Sobczak 50, Krzysztof Marczak 60 - Marcin Jankowski 62
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 1-1 Orzeł Międzyrzecz 3 maja, 16:00 (150)
Krzysztof Cierniak 38 - Sebastian Góral 53
MKS Nowe Miasteczko 2-4 Łucznik Strzelce Krajeńskie 3 maja, 17:00 (300)
Grzegorz Purczyński 48, Cezary Garbacz 55 - Wojciech Spiliszewski 3, Radosław Kurek 17, 23, Krzysztof Kuźlak 36
Błękitni Toporów 0-0 Stal Sulęcin 4 maja, 17:00 (150)
Ilanka Rzepin 0-0 Promień Żary 3 maja, 15:00 (400)
w Górzycy
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-2 Błękitni Dobiegniew 3 maja, 17:00 (600)
Robert Dawidziak 6, Stanisław Bogusz 56 - Adrian Wieczorek 71, Marek Leśniak 81

Kolejka 24 - 10 maja

Tęcza Krosno Odrzańskie 3-2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 10 maja, 17:00 (100)
Bartosz Siemiński 47, Mariusz Wolbaum 66, Tomasz Urbański 90 - Dariusz Głowacki 30 (k), Damian Kuśnierczak 64
Błękitni Dobiegniew 0-1 Ilanka Rzepin 10 maja, 17:00 (150)
Sylwester Kawczyński 17
Promień Żary 2-1 Błękitni Toporów 10 maja, 17:00 (300)
Marcin Bieniek 18 (s), Mateusz Wójtowicz 42 (k) - Stanisław Hipp 35
Stal Sulęcin 1-1 MKS Nowe Miasteczko 10 maja, 14:00 (150)
Mirosław Błażejak 36 - Grzegorz Purczyński 51
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-0 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 10 maja, 17:00 (200)
Orzeł Międzyrzecz 3-3 Lechia II Zielona Góra 10 maja, 16:00 (300)
Marcin Szeliga 6, Piotr Czarnecki 11, Rafał Kopeć 75 - Wojciech Okińczyc 30, Adrian Jeremicz 45, 58
Czarni Żagań 4-2 Czarni Witnica 10 maja, 17:00 (400)
Tomasz Urban 18, Marcin Dziopa 31, 90 (k), Marcin Jankowski 72 - Piotr Przywitowski 22, Piotr Jonasz 85
Leśnik Drezdenko 2-2 Spójnia Ośno Lubuskie 10 maja, 17:00 (400)
Wojciech Jachimowicz 20, Tomasz Rerus 81 - Paweł Janik 48, Krzysztof Możdżeń 55

Kolejka 25 - 14 maja

Leśnik Drezdenko 0-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 14 maja, 17:00 (150)
Mariusz Wolbaum 45, Sebastian Gramza 73
Spójnia Ośno Lubuskie 0-1 Czarni Żagań 14 maja, 17:00 (300)
Tomasz Urban 50
Czarni Witnica 3-0 Orzeł Międzyrzecz 14 maja, 17:00 (200)
Sławomir Bednarczyk 30, 73, Jacek Makara 48
Lechia II Zielona Góra 4-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 14 maja, 17:00 (100)
Henryk Kurdykowski 42, Wojciech Okińczyc 75, 85, Andrzej Dorniak 88
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 4-0 Stal Sulęcin 14 maja, 17:00 (200)
Paweł Mierzwiak 31, Maciej Wysocki 79, 87, Andrzej Mazur 89
MKS Nowe Miasteczko 0-3 Promień Żary 14 maja, 17:00 (150)
Artur Chabiniak 36, Mateusz Żebrowski 53, Mateusz Góral 88
Błękitni Toporów 3-2 Błękitni Dobiegniew 14 maja, 17:00 (100)
Dariusz Oczkowski 12, Michał Grabowski 57, Jakub Turowski 75 - Piotr Dukała 47, Łukasz Bulera 61
Ilanka Rzepin 4-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 14 maja, 17:00 (250)
Łukasz Chmielewski 8, Artur Anioł 26, Sylwester Kawczyński 43, Mariusz Hołub 68 - Robert Dawidziak 65
w Górzycy

Kolejka 26 - 17 maja

Tęcza Krosno Odrzańskie 1-0 Ilanka Rzepin 17 maja, 17:00 (150)
Radosław Rzun 31
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-5 Błękitni Toporów 17 maja, 17:00 (200)
Robert Dawidziak 16, 19 - Dariusz Oczkowski 47, 87, Łukasz Topolski 50, 83 (k), Stanisław Hipp 70
Błękitni Dobiegniew 1-1 MKS Nowe Miasteczko 17 maja, 17:00 (100)
Jarosław Staszak 45 (k) - Ireneusz Smereczniak 15
Promień Żary 2-1 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 17 maja, 17:00 (400)
Szymon Zimniewicz 43, 58 - Krzysztof Cierniak 18
Stal Sulęcin 1-1 Lechia II Zielona Góra 17 maja, 15:00 (250)
Mirosław Błażejak 32 (k) - Damian Jaroszewski 27
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-0 Czarni Witnica 17 maja, 17:00 (200)
Orzeł Międzyrzecz 1-2 Spójnia Ośno Lubuskie 17 maja, 16:00 (200)
Remigiusz Krzepisz 48 - Piotr Kurdykowski 45, Przemysław Begier 58 (k)
Czarni Żagań 7-1 Leśnik Drezdenko 17 maja, 17:00 (600)
Tomasz Urban 40, 42, 77, Marcin Jankowski 49, 62, 64, 74 - Grzegorz Powroźnik 23

Kolejka 27 - 21 maja

Czarni Żagań 2-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 21 maja, 17:00 (600)
Marcin Jankowski 22, 76 - Maciej Rosiak 78
Leśnik Drezdenko 2-1 Orzeł Międzyrzecz 21 maja, 17:00 (150)
Grzegorz Powroźnik 45, Rafał Ciba 59 - Mateusz Konefał 30
Spójnia Ośno Lubuskie 1-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 21 maja, 17:00 (200)
Daniel Drozdowicz 40 - Michał Antczak 50
Czarni Witnica 1-3 Stal Sulęcin 21 maja, 17:00 (250)
Kacper Nowicki 35 - Szymon Prugar 17, Mateusz Mika 58, Krzysztof Grzybowski 70
Lechia II Zielona Góra 2-2 Promień Żary 21 maja, 17:00 (250)
Wojciech Okińczyc 58, Mirosław Topolski 66 - Krzysztof Dewo 22, Grzegorz Kopernicki 49
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 3-0 Błękitni Dobiegniew 21 maja, 17:00 (150)
Piotr Stefański 4, Paweł Mierzwiak 22, 37
MKS Nowe Miasteczko 1-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 21 maja, 17:00 (50)
Tomasz Wasielewski 10
Błękitni Toporów 4-0 Ilanka Rzepin 21 maja, 17:00 (150)
Łukasz Topolski 15, Stanisław Hipp 43, Marcin Bieniek 68, Jakub Turowski 72

Kolejka 28 - 24-25 maja

Tęcza Krosno Odrzańskie 3-0 Błękitni Toporów 25 maja, 17:00 (200)
Radosław Rzun 10, 14, Janusz Bandosz 55
Ilanka Rzepin 0-0 MKS Nowe Miasteczko 24 maja, 17:00 (200)
w Górzycy
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-1 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 24 maja, 18:00 (200)
Andrzej Charciarek 43
Błękitni Dobiegniew 2-0 Lechia II Zielona Góra 24 maja, 17:00 (100)
Jarosław Staszak 65, Marek Leśniak 80
Promień Żary 3-0 Czarni Witnica 24 maja, 17:00 (350)
Grzegorz Kopernicki 18, Mateusz Wójtowicz 25 (k), Jacek Makara 83 (s)
Stal Sulęcin 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 24 maja, 15:00 (350)
Mirosław Błażejak 60 (k) - Daniel Drozdowicz 40
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-2 Leśnik Drezdenko 24 maja, 17:00 (150)
Rafał Bobrowski 48, Przemysław Ankowski 52 - Grzegorz Powroźnik 18, Krzysztof Kostuś 35
Orzeł Międzyrzecz 1-2 Czarni Żagań 24 maja, 16:00 (200)
Mateusz Konefał 43 - Wojciech Glanc 29, 73

Kolejka 29 - 1 czerwca

Orzeł Międzyrzecz 2-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 czerwca, 17:00 (200)
Remigiusz Krzepisz 62, Piotr Czarnecki 71 - Janusz Bandosz 33
Czarni Żagań 2-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 czerwca, 17:00 (600)
Tomasz Urban 34 (k), Przemysław Kowalski 51
Leśnik Drezdenko 7-0 Stal Sulęcin 1 czerwca, 17:00 (100)
Radosław Dolata 60, 82, Grzegorz Powroźnik 72, 75, Dariusz Dobrowolski 78, Rafał Ciba 87, Paweł Małecki 89
Spójnia Ośno Lubuskie 1-5 Promień Żary 1 czerwca, 17:00 (300)
Mateusz Siudak 69 - Mateusz Wójtowicz 23, 38, Grzegorz Kopernicki 40, Mateusz Żebrowski 55, Tomasz Witkowski 88
Czarni Witnica 1-0 Błękitni Dobiegniew 1 czerwca, 17:00 (200)
Jacek Makara 85
Lechia II Zielona Góra 7-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1 czerwca, 17:00 (47)
Wojciech Okińczyc 30, 45, 74, 87, Adrian Jeremicz 38, Krystian Głowania 70, Krzysztof Marczak 80
Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 5-2 Ilanka Rzepin 1 czerwca, 17:00 (200)
Paweł Mierzwiak 5, 64, Sebastian Sołek 15, Krzysztof Cierniak 24, Maciej Wysocki 30 - Przemysław Radkiewicz 53, Artur Anioł 83 (k)
MKS Nowe Miasteczko 1-3 Błękitni Toporów 1 czerwca, 17:00 (100)
Arkadiusz Gulbicki 17 (s) - Bartosz Włodarczak 5 (s), Łukasz Topolski 56, Stanisław Hipp 64

REKLAMA

Kolejka 30 - 7-8 czerwca

Tęcza Krosno Odrzańskie 7-2 MKS Nowe Miasteczko 8 czerwca, 11:00 (130)
Krzysztof Diller 6, Radosław Rzun 9, 39, 50, 81, Paweł Butowicz 88, Maciej Rosiak 90 - Grzegorz Purczyński 34, Tomasz Wasielewski 36
Błękitni Toporów 2-3 Błękitni/Fadom Nowogród Bobrzański 8 czerwca, 11:00 (100)
Stanisław Hipp 12, 42 - Maciej Wysocki 10, Paweł Mierzwiak 41, Piotr Pirszel 72
Ilanka Rzepin 3-1 Lechia II Zielona Góra 8 czerwca, 11:00 (150)
Sylwester Kawczyński 39, 82, Marcin Adamczewski 69 - Andrzej Dorniak 88
w Górzycy
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-1 Czarni Witnica 8 czerwca, 11:00 (500)
Damian Kuśnierczak 89 - Kacper Nowicki 22
Błękitni Dobiegniew 4-1 Spójnia Ośno Lubuskie 8 czerwca, 11:00 (100)
Tomasz Ścibor 8, Marek Leśniak 38, 42, Jakub Żendełek 56 - Daniel Drozdowicz 58
Promień Żary 1-1 Leśnik Drezdenko 8 czerwca, 11:00 (350)
Mateusz Żebrowski 72 - Rafał Ciba 38
Stal Sulęcin 1-1 Czarni Żagań 8 czerwca, 11:00 (400)
Tomasz Lipski 90 - Tomasz Urban 77
Łucznik Strzelce Krajeńskie 3-1 Orzeł Międzyrzecz 7 czerwca, 12:00 (250)
Mateusz Pawlak 25, Marek Ułasowiec 38, Przemysław Brzeski 90 - Mateusz Konefał 50

Baraże o awans do II ligi
Baraże o udział w III lidze (dolnośląsko-lubuska)

III liga 2007/2008 (3)

IV liga 2007/2008 (dolnośląska)
IV liga 2007/2008 (opolska)
IV liga 2007/2008 (śląska I)
IV liga 2007/2008 (śląska II)

Klasa okręgowa 2007/2008 (Gorzów Wielkopolski)
Klasa okręgowa 2007/2008 (Zielona Góra)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas