[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2007/2008, grupa: śląska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Tychy '71 30 70 20 10 0 57-11 9 6 0 32-8 11 4 0 25-3
2.  Ruch Radzionków 30 69 21 6 3 64-18 10 4 1 29-7 11 2 2 35-11
3.  Orzeł Babienica/Psary 30 55 16 7 7 68-41 10 3 2 38-17 6 4 5 30-24 2 6 2 0 0 2-0
4.  MK Górnik Katowice 30 55 17 4 9 67-36 9 1 5 33-14 8 3 4 34-22 2 0 0 0 2 0-2
5.  Victoria Częstochowa 30 53 17 8 5 46-14 9 4 2 21-5 8 4 3 25-9
6.  ŁTS Łabędy (Gliwice) 30 50 14 8 8 42-34 9 4 2 24-14 5 4 6 18-20
7.  Górnik Wesoła (Mysłowice) 30 48 12 12 6 56-42 8 4 3 35-19 4 8 3 21-23
8.  KS Częstochowa 30 45 12 9 9 57-35 6 5 4 33-19 6 4 5 24-16
9.  Źródło Kromołów (Zawiercie) 30 41 12 5 13 36-42 6 3 6 20-20 6 2 7 16-22
10.  Sarmacja Będzin 30 36 11 3 16 44-46 6 2 7 25-28 5 1 9 19-18
11.  MKS Myszków 30 30 8 6 16 32-54 4 2 9 17-30 4 4 7 15-24 2 6 2 0 0 4-1
12.  Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 30 30 6 12 12 25-41 4 6 5 13-20 2 6 7 12-21 2 0 0 0 2 1-4
13.  Zieloni Żarki 30 26 5 11 14 35-51 2 7 6 15-22 3 4 8 20-29
14.  Slavia Ruda Śląska 30 24 6 6 18 34-60 4 2 9 18-30 2 4 9 16-30
15.  Milenium Wojkowice 30 14 3 5 22 18-83 1 4 10 7-34 2 1 12 11-49
16.  Sparta Lubliniec 30 11 3 2 25 20-93 2 0 13 13-41 1 2 12 7-52
Zwycięzcy obu grup IV ligi śląskiej zmierzą się w barażu o prawo gry w barażu o awans do nowej II ligi ze zwycięzcą innej grupy IV ligi.
Victoria Częstochowa została ukarana sześcioma punktami karnymi za próbę korupcji sędziów.
Milenium Wojkowice i Sparta Lubliniec spadły do ligi okręgowej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 GKS Tychy '71    2-0 2-2 3-0 0-0 0-0 1-1 2-1 6-0 2-1 1-0 0-0 2-0 5-1 4-0 2-2 
 2 Ruch Radzionków1-1     2-2 5-0 0-1 0-0 2-1 2-1 1-0 1-0 2-0 1-0 4-1 0-0 3-0 5-0 
 3 Orzeł Babienica/Psary0-4 1-1     1-0 1-0 2-0 7-2 0-3* 2-1 2-1 2-2 6-0 2-2 3-1 5-0 4-0 
 4 MK Górnik Katowice0-1 0-3 0-1     2-1 1-0 0-2 2-0 3-0* 1-2 3-1 0-0 7-1 2-0 6-2 6-0 
 5 Victoria Częstochowa0-2 0-0 1-1 1-0     4-0 0-0 1-1 0-1 2-0 4-0 1-0 1-0 1-0 1-0 4-0 
 6 ŁTS Łabędy (Gliwice)1-1 0-5 1-0 2-2 0-0     0-0 3-0 2-0 0-1 5-3 2-1 1-0 2-1 3-0 2-0 
 7 Górnik Wesoła (Mysłowice)0-2 3-1 1-5 2-2 2-1 6-2     0-0 1-2 2-1 2-1 1-1 2-0 1-1 2-0 10-0 
 8 KS Częstochowa0-0 0-2 4-0 3-4 0-1 2-2 1-1     4-2 3-2 0-1 1-1 2-2 3-0 6-0 4-1 
 9 Źródło Kromołów (Zawiercie)1-5 1-2 1-0 1-1 0-2 1-0 1-1 0-2     0-3 3-1 0-0 2-3 3-0 3-0 3-0 
 10 Sarmacja Będzin0-1 0-3 3-5 0-2 0-2 0-4 5-1 3-0 1-0     1-1 3-1 1-1 4-3 1-4 3-0 
 11 MKS Myszków0-2 2-4 0-2 0-5 0-3 0-1 1-2 1-4 0-2 0-0     2-1 1-0 2-2 3-0 5-2 
 12 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza0-3 0-3 0-0 1-4 0-0 3-1 1-1 0-0 0-2 2-1 0-2     0-0 3-2 0-0 3-1 
 13 Zieloni Żarki0-1 0-4 2-4 0-4 0-0 0-0 1-1 0-4 0-0 2-0 0-0 1-1     1-2 8-1 0-0 
 14 Slavia Ruda Śląska0-1 0-2 3-0* 1-4 2-5 0-4 2-2 1-3 1-3 1-0 1-1 0-1 3-2     3-1 0-1 
 15 Milenium Wojkowice0-0 2-3 0-5 1-3 1-7 0-1 0-4 1-1 1-1 0-3 0-1 0-3 0-2 0-0     1-0 
 16 Sparta Lubliniec0-1 0-2 4-3 1-3 1-2 1-3 1-2 0-4 0-2 0-4 0-1 3-2 1-6 0-3 1-3     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Zieloni Żarki 1-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 11 sierpnia, 17:00
Wysocki 59 - Wikliński 70 (k)
Sarmacja Będzin 0-2 MK Górnik Katowice 11 sierpnia, 17:00
Międzik 43, Przybyła 65
Victoria Częstochowa 0-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 11 sierpnia, 17:00
Skoczylas 86
Orzeł Babienica/Psary 2-2 MKS Myszków 11 sierpnia, 17:00
Ziaja 5 (k), 89 (k) - Gajecki 20 (k), Mazik 30
KS Częstochowa 6-0 Milenium Wojkowice 11 sierpnia, 17:00
Kobus 6, 43, Kurpios 15, 57 (k), Kyzioł 25, Gębicz 37
Sparta Lubliniec 1-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 12 sierpnia, 17:00
Gadecki 69 - Wujek 8, 46 (k), Waluś 30
Ruch Radzionków 0-0 Slavia Ruda Śląska 11 sierpnia, 17:00
pierwotnie w Rudzie Śląskiej, zmiana gospodarza z powodu remontu stadionu Slavii
GKS Tychy '71 1-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 11 sierpnia, 17:00 (1000)
Wania 90 - Luty 87
pierwotnie w Mysłowicach, zmiana gospodarza na wniosek policji

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-3 GKS Tychy '71 12 września, 17:00
Odrobiński 21 (k), Słonina 85, Wania 87
przełożony z powodu remontu stadionu / bez udziału publiczności
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 15 sierpnia, 17:00
Milenium Wojkowice 1-0 Sparta Lubliniec 15 sierpnia, 17:00
Burczyk 60
MKS Myszków 1-4 KS Częstochowa 15 sierpnia, 17:00
Wyrobek 43 - Kurpios 10, 65, Kobus 15, Karoń 90
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-0 Orzeł Babienica/Psary 15 sierpnia, 17:00
Dziwiński 86
Ruch Radzionków 0-1 Victoria Częstochowa 15 sierpnia, 17:00
Załucki 58
MK Górnik Katowice 2-0 Slavia Ruda Śląska 15 sierpnia, 11:00
Przybyła 77, Orlik 90
Zieloni Żarki 2-0 Sarmacja Będzin 15 sierpnia, 17:00
Spórna 70, Gawroński 76

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Sarmacja Będzin 3-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 18 sierpnia, 17:00 (300)
Kardaś 26, Kozerański 72, Sujka 78 - Fusek 47
Slavia Ruda Śląska 3-2 Zieloni Żarki 18 sierpnia, 17:00 (200)
Kudełko 30 (k), 41, Rybarczyk 70 - Spórna 80 (k), Sarzała 85
Victoria Częstochowa 1-0 MK Górnik Katowice 18 sierpnia, 17:00 (200)
K.Sobala 90
Orzeł Babienica/Psary 1-1 Ruch Radzionków 18 sierpnia, 17:00 (600)
A.Wojtas 86 - Kubik 43
KS Częstochowa 4-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 18 sierpnia, 17:00 (200)
Kurpios 16 (k), 50, Kobus 21, 86 - Jarzyński 6, Sokołowski 33
Sparta Lubliniec 0-1 MKS Myszków 18 sierpnia, 17:00 (400)
Szlęzak 59
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-0 Milenium Wojkowice 18 sierpnia, 17:00 (200)
Luty 40, Szopa 71
GKS Tychy '71 0-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 18 sierpnia, 17:00 (1100)

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 3-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 25 sierpnia, 17:00 (150)
Dyrda 21, 37, Magdziarz 46 - Tyman 4
Milenium Wojkowice 0-0 GKS Tychy '71 25 sierpnia, 17:00 (500)
MKS Myszków 1-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 25 sierpnia, 17:00 (300)
Jasiński 86 - Węgrzyn 40, Luty 78
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-0 Sparta Lubliniec 26 sierpnia, 11:00 (350)
Szadkowski 17, Cieślik 65, Jarzyński 86
Ruch Radzionków 2-1 KS Częstochowa 25 sierpnia, 17:00 (500)
H.Sobala 45 (k), Kajda 65 - Andrzejewski 60
MK Górnik Katowice 0-1 Orzeł Babienica/Psary 25 sierpnia, 11:00 (200)
B.Polis 32
Zieloni Żarki 0-0 Victoria Częstochowa 25 sierpnia, 17:00 (150)
Sarmacja Będzin 4-3 Slavia Ruda Śląska 25 sierpnia, 17:00 (150)
G.Koch 18, Kozerański 48, D.Waśniewski 68, Stemplewski 69 (s) - Pawlik 3, 90, Rybarczyk 21

Kolejka 5 - 1-2 września

Slavia Ruda Śląska 0-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2 września, 11:00 (400)
Dyrda 88
Victoria Częstochowa 2-0 Sarmacja Będzin 1 września, 11:00 (400)
Prusko 47, Chobot 67 (k)
Orzeł Babienica/Psary 2-2 Zieloni Żarki 1 września, 17:00 (450)
B.Polis 66, Ziaja 74 - Zachara 62, Nalepa 70
KS Częstochowa 3-4 MK Górnik Katowice 1 września, 17:00 (200)
Kobus 50, 74, Andrzejewski 55 - Orlik 10, Marko 45, Międzik 63, Przybyła 88
Sparta Lubliniec 0-2 Ruch Radzionków 1 września, 17:00 (200)
Kajda 31, Ficulak 44
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 1 września, 17:00 (100)
Szopa 74 - Skoczylas 11, Szadkowski 67
GKS Tychy '71 1-0 MKS Myszków 1 września, 17:00 (900)
Słonina 43
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-0 Milenium Wojkowice 1 września, 17:00 (200)
Czaja 16, Gontarewicz 70, T.Wolny 88

Kolejka 6 - 5 września

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-0 Milenium Wojkowice 5 września, 17:00 (100)
MKS Myszków 0-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 5 września, 17:00 (150)
R.Adamczyk 21
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-5 GKS Tychy '71 5 września, 17:00 (300)
Ł.Stępień 15 - Kuzak 8, Frąckowiak 16, Kopczyk 58, Wesecki 85, P.Kozłowski 90
Ruch Radzionków 2-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 5 września, 17:00 (150)
H.Sobala 35 (k), Kajda 47 - Witek 5
MK Górnik Katowice 6-0 Sparta Lubliniec 5 września, 17:00 (100)
Przybyła 13, Marko 39, Międzik 42, Sokół 82, Bubrowski 87, Łuszczek 88
Zieloni Żarki 0-4 KS Częstochowa 5 września, 17:00 (50)
Kobus 12, 47, Załęcki 25, Kyzioł 44
Sarmacja Będzin 3-5 Orzeł Babienica/Psary 5 września, 17:00 (100)
Zapart 34, 41, Kardaś 60 - B.Polis 16, 88, Wojtasz 19, 38, Ziaja 52
Slavia Ruda Śląska 2-5 Victoria Częstochowa 5 września, 17:00 (100)
Rybarczyk 9, Pawlik 46 - Prusko 35, A.Stępień 47, R.Stefański 60, Załucki 75, Kotas 90

Kolejka 7 - 8-9 września

Victoria Częstochowa 1-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 8 września, 16:30 (150)
Prusko 7
Orzeł Babienica/Psary 3-1 Slavia Ruda Śląska 8 września, 16:30 (400)
Wilczok 63, M.Polis 82, Ziaja 90 - Kudełko 65
KS Częstochowa 3-2 Sarmacja Będzin 8 września, 11:00 (200)
Kobus 23, 84, Kurpios 28 - D.Koch 20, Zapart 38
Sparta Lubliniec 1-6 Zieloni Żarki 8 września, 16:30 (150)
Wilk 68 - Spórna 37, Zachara 48, 55, 66, 77, K.Nowak 82 (k)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-2 MK Górnik Katowice 8 września, 16:30 (100)
Luty 45, Bobla 74 - Międzik 10, Przybyła 43
GKS Tychy '71 2-0 Ruch Radzionków 8 września, 16:30 (2200)
Wesecki 64, Wania 80
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 8 września, 16:30 (100)
T.Wolny 15, Waluś 88
Milenium Wojkowice 0-1 MKS Myszków 8 września, 16:30 (100)
Kurzaczek 65

Kolejka 8 - 15-16 września

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-2 MKS Myszków 15 września, 16:30
Kurzaczek 15, Szlęzak 75
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-0 Milenium Wojkowice 16 września, 11:00
Cieślik 4, Jarzyński 35, Zdanowski 78
Ruch Radzionków 0-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 15 września, 16:30
MK Górnik Katowice 0-1 GKS Tychy '71 15 września, 11:00 (250)
Wania 47
Zieloni Żarki 1-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 15 września, 16:30
Frukacz 74 - Sarzała 88 (s)
Sarmacja Będzin 3-0 Sparta Lubliniec 15 września, 16:30
D.Koch 13, G.Koch 30, 73
Slavia Ruda Śląska 1-3 KS Częstochowa 15 września, 16:30
Kosiecki 55 - Kurpios 44, 65 (k), Andrzejewski 85
Victoria Częstochowa 1-1 Orzeł Babienica/Psary 15 września, 16:30
Kotas 90 - B.Polis 73

Kolejka 9 - 22-23 września

Orzeł Babienica/Psary 6-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 22 września, 16:00
B.Polis 31, 40, Ziaja 59, 76, Wojtasz 65, Matyl 81
KS Częstochowa 0-1 Victoria Częstochowa 22 września, 16:00
Chobot 60
Sparta Lubliniec 0-3 Slavia Ruda Śląska 22 września, 16:00
Rybarczyk 3, Dykta 37, Kudełko 90 (k)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-1 Sarmacja Będzin 22 września, 16:00
Witek 71, Szopa 85 - D.Koch 18
GKS Tychy '71 2-0 Zieloni Żarki 22 września, 16:00 (600)
Frąckowiak 75, Wesecki 80
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-2 MK Górnik Katowice 22 września, 16:00
Zajączkowski 3, Czaja 23 - Łybyk 64, Czyżo 72 (k)
Milenium Wojkowice 2-3 Ruch Radzionków 22 września, 16:00
Świerczyński 8, Adamus 20 - H.Sobala 40 (k), Suker 70, 89
MKS Myszków 0-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 22 września, 16:00
Kuder 16, Skoczylas 71

Kolejka 10 - 29-30 września

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 29 września, 16:00
Jarzyński 80, Zdanowski 87
Ruch Radzionków 2-0 MKS Myszków 29 września, 16:00 (700)
M.Kowalski 38, Suker 63
MK Górnik Katowice 6-2 Milenium Wojkowice 29 września, 11:00
Baucz 27, 64, 83, Łuszczek 43, Łybyk 70, Orlik 81 - Maguda 15, Stypuła 39
Zieloni Żarki 0-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 29 września, 16:00
Sarmacja Będzin 0-1 GKS Tychy '71 29 września, 16:00 (200)
Odrobiński 71 (k)
Slavia Ruda Śląska 2-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 29 września, 16:00
Kudełko 67 (k), Dolny 72 - Wolak 15, 85
Victoria Częstochowa 4-0 Sparta Lubliniec 29 września, 11:00
Ścisłowski 21, T.Nowak 35, 45, Prusko 57
Orzeł Babienica/Psary 0-3 KS Częstochowa 29 września, 16:00
(wo)
Wojtasz 35, Foszmańczyk 71, B.Polis 79 - Kyzioł 40
na boisku 3-1; walkower przyznany z powodu zbyt małej liczby zawodników młodzieżowych w drużynie Orła

Kolejka 11 - 6-7 października

KS Częstochowa 1-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 6 października, 15:00
Załęcki 18 - Dyrda 45
Sparta Lubliniec 4-3 Orzeł Babienica/Psary 6 października, 15:00
Bogacki 51, Luban 57, 67, 75 - Ziaja 14, 90 (k), B.Polis 53
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-1 Victoria Częstochowa 6 października, 15:00
Wolak 55, 65 - Załucki 7
GKS Tychy '71 5-1 Slavia Ruda Śląska 6 października, 15:00 (400)
Wania 2, Wesecki 6, Słonina 27, P.Kozłowski 32, Frąckowiak 80 - Dolny 42
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-1 Sarmacja Będzin 6 października, 15:00
Kardaś 21
Milenium Wojkowice 0-2 Zieloni Żarki 6 października, 15:00
Zachara 6, Dąbrowski 90
MKS Myszków 0-5 MK Górnik Katowice 6 października, 15:00
Przybyła 5, 25, 30, Orlik 12, Domagała 85
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-2 Ruch Radzionków 6 października, 15:00
A.Kukułka 79 (k) - Mużyłowski 28, M.Kowalski 33

Kolejka 12 - 13-14 października

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-3 Ruch Radzionków 13 października, 15:00
Suker 12, Kajda 38, Mużyłowski 56
MK Górnik Katowice 3-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 13 października, 11:00
(wo)
Łybyk 7, Przybyła 10, 33
mecz przerwany w 46. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Zieloni Żarki 0-0 MKS Myszków 13 października, 15:00
Sarmacja Będzin 1-4 Milenium Wojkowice 13 października, 15:00
W.Nowak 56 - Wójcicki 9, 77, Adamus 67, Stypuła 89 (k)
Slavia Ruda Śląska 0-4 ŁTS Łabędy (Gliwice) 13 października, 15:00
Rybitwa 41, Gontarewicz 56, Zajączkowski 63, 79 (k)
Victoria Częstochowa 0-2 GKS Tychy '71 13 października, 11:00 (250)
Kuzak 54, Odrobiński 72 (k)
Orzeł Babienica/Psary 7-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 13 października, 15:00
Ziaja 37, 50, Mazur 43, B.Polis 45, 60, 90, Pawlak 57 - Hazrazim 44, Szopa 85
KS Częstochowa 4-1 Sparta Lubliniec 13 października, 15:00
Kurpios 14, 85, Kowalczyk 40, 81 - Luban 10

Kolejka 13 - 20-21 października

Sparta Lubliniec 3-2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 20 października, 15:00
Wilk 32, Luban 35, 90 (k) - Dyrda 50, Magdziarz 56
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-0 KS Częstochowa 20 października, 15:00
GKS Tychy '71 2-2 Orzeł Babienica/Psary 20 października, 15:00 (900)
P.Kozłowski 22, Słonina 90 - Ziaja 24, B.Polis 26
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-0 Victoria Częstochowa 20 października, 15:00 (130)
Milenium Wojkowice 0-0 Slavia Ruda Śląska 20 października, 15:00
MKS Myszków 0-0 Sarmacja Będzin 20 października, 15:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-3 Zieloni Żarki 20 października, 15:00
A.Kukułka 62 (k), Ł.Stępień 90 - Spórna 36, Zachara 40, Brodziński 89
Ruch Radzionków 5-0 MK Górnik Katowice 20 października, 15:00 (300)
Mużyłowski 32, Suker 43, Kajda 55, Trzcionka 64, M.Kowalski 89

Kolejka 14 - 27-28 października

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-4 MK Górnik Katowice 27 października, 15:00
Wikliński 32 - Bubrowski 52, Orlik 72, Baucz 80, Przybyła 90
Zieloni Żarki 0-4 Ruch Radzionków 27 października, 15:00
Kajda 17, Trzcionka 33, Suker 71, Iwan 84
Sarmacja Będzin 1-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 27 października, 15:00
Kardaś 68
Slavia Ruda Śląska 1-1 MKS Myszków 27 października, 15:00
Kudełko 14 (k) - Kurzaczek 7
Victoria Częstochowa 1-0 Milenium Wojkowice 27 października, 15:00
K.Sobala 65
Orzeł Babienica/Psary 2-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 27 października, 15:00
P.Adamczyk 29, B.Polis 58
KS Częstochowa 0-0 GKS Tychy '71 27 października, 12:00 (150)
Sparta Lubliniec 1-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 27 października, 15:00
Świtała 44 - Tomczyk 13, Witek 19

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 3 listopada, 14:00
Biliński 10 - Błaut 25
GKS Tychy '71 2-2 Sparta Lubliniec 3 listopada, 14:00 (600)
Słonina 46, Frąckowiak 58 - Gunia 40, Luban 70
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-0 KS Częstochowa 3 listopada, 14:00
Rybitwa 46, Waluś 75, 89
Milenium Wojkowice 0-5 Orzeł Babienica/Psary 3 listopada, 14:00
Wojtasz 7, 70, Ziaja 26, 43, 77
MKS Myszków 0-3 Victoria Częstochowa 3 listopada, 14:00
Ścisłowski 41, Chobot 69, K.Sobala 76
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-0 Slavia Ruda Śląska 3 listopada, 14:00
Szadkowski 15, Kuder 48, 65
Ruch Radzionków 1-0 Sarmacja Będzin 3 listopada, 14:00 (450)
H.Sobala 18 (k)
MK Górnik Katowice 7-1 Zieloni Żarki 3 listopada, 11:00
Międzik 6, 21, Bubrowski 10, Przybyła 33, 37, Łybyk 82, Łuszczek 89 - Marcińczyk 58

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Slavia Ruda Śląska 0-2 Ruch Radzionków 10 listopada, 13:30
M.Kowalski 36, 61
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-2 GKS Tychy '71 9 kwietnia, 16:00 (500)
Wróbel 45, Bizacki 58
w pierwotnym terminie (10 listopada, 12:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-0 Zieloni Żarki 10 listopada, 13:30
MK Górnik Katowice 1-2 Sarmacja Będzin 10 listopada, 11:00
Łybyk 58 - Gorgoń 6, D.Koch 63
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-2 Victoria Częstochowa 10 listopada, 13:30
R.Stefański 25, T.Nowak 26
MKS Myszków 0-2 Orzeł Babienica/Psary 10 listopada, 13:30
Wojtasz 65, Ziaja 82
Milenium Wojkowice 1-1 KS Częstochowa 10 listopada, 13:30
Gębicz 65 (s) - Gębicz 90
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-0 Sparta Lubliniec 10 listopada, 13:30 (80)
Plech 6, Czaja 85

Kolejka 17 - 22 marca

GKS Tychy '71 0-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 22 marca, 15:00 (1000)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 6-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 22 marca, 15:30 (200)
Maławy 17, Kurzaczek 21, Pacuła 33, Kroczek 52, Szopa 64, Bobla 84 - Błasiak 37, Kachnic 87 (s)
Sparta Lubliniec 1-3 Milenium Wojkowice 22 marca, 15:30 (250)
Świtała 41 - Jarka 2, Baczewski 12, Kocot 40
KS Częstochowa 0-1 MKS Myszków 22 marca, 15:30 (200)
Gajecki 81
Orzeł Babienica/Psary 2-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 22 marca, 15:30 (400)
B.Polis 39 (k), 63 (k) - Cieślik 52
Victoria Częstochowa 0-0 Ruch Radzionków 22 marca, 11:00 (300)
Slavia Ruda Śląska 1-4 MK Górnik Katowice 22 marca, 11:00 (200)
Piekarski 36 - Międzik 28, 88, Czyżo 45 (k), Kudełko 49 (k)
Sarmacja Będzin 1-1 Zieloni Żarki 22 marca, 15:30 (200)
Chudy 34 - Zachara 50 (k)

Kolejka 18 - 29 marca

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2-1 Sarmacja Będzin 29 marca, 16:00 (300)
Wrona 17, Fusek 57 - Chudy 55
Zieloni Żarki 1-2 Slavia Ruda Śląska 29 marca, 16:00 (100)
Brodziński 60 - Piekarski 20, 65 (k)
MK Górnik Katowice 2-1 Victoria Częstochowa 29 marca, 11:00 (150)
Przybyła 25, Bubrowski 75 - Ścisłowski 85
Ruch Radzionków 2-2 Orzeł Babienica/Psary 29 marca, 16:00 (700)
Kocur 53, M.Kowalski 77 - Wojtasz 35, Mazur 57
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-2 KS Częstochowa 29 marca, 16:00 (150)
Dziwiński 13 (s), Kurpios 73
MKS Myszków 5-2 Sparta Lubliniec 29 marca, 16:00 (300)
Leszczyński 37, 55, 73, Szlęzak 45, Grim 65 - Gadecki 24, Kansy 26
Milenium Wojkowice 0-4 Górnik Wesoła (Mysłowice) 29 marca, 16:00 (200)
Kachnic 17, Witek 44 (k), Szopa 65, Muszalik 82
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-1 GKS Tychy '71 29 marca, 16:00 (100)
Plech 10 - Odrobiński 75
bez udziału publiczności

Kolejka 19 - 5 kwietnia

ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 5 kwietnia, 16:00 (200)
Gontarewicz 70, Czaja 81 - Wrona 30
GKS Tychy '71 4-0 Milenium Wojkowice 5 kwietnia, 16:00 (600)
Kasprzyk 12, Wróbel 30, 44, Bizacki 40
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-1 MKS Myszków 5 kwietnia, 16:00 (200)
Witek 40, Bobla 56 - Leszczyński 73
Sparta Lubliniec 0-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 5 kwietnia, 16:00 (100)
Ł.Stępień 27, Molenda 88
KS Częstochowa 0-2 Ruch Radzionków 5 kwietnia, 16:00 (300)
Jabłoński 44, Suker 88
Orzeł Babienica/Psary 1-0 MK Górnik Katowice 5 kwietnia, 16:00 (400)
B.Polis 61
Victoria Częstochowa 1-0 Zieloni Żarki 5 kwietnia, 16:00 (300)
Chobot 20 (k)
Slavia Ruda Śląska 1-0 Sarmacja Będzin 5 kwietnia, 16:00 (200)
Dolny 43 (k)

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 3-2 Slavia Ruda Śląska 12 kwietnia, 14:30 (300)
Zudin 62, 68, Szuwaj 84 - Rybarczyk 20, 88
Sarmacja Będzin 0-2 Victoria Częstochowa 12 kwietnia, 16:30 (300)
Załucki 28, Chobot 37 (k)
Zieloni Żarki 2-4 Orzeł Babienica/Psary 12 kwietnia, 16:30 (300)
Cichor 72, Zachara 82 (k) - Mazur 31, Foszmańczyk 45, Konefał 47, B.Polis 58
MK Górnik Katowice 2-0 KS Częstochowa 12 kwietnia, 11:00 (100)
Wesołowski 71, Łuszczek 88
Ruch Radzionków 5-0 Sparta Lubliniec 12 kwietnia, 16:30 (400)
Suker 10, 89, M.Kowalski 26, Kocur 30, Paweł Giel 34
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 12 kwietnia, 16:30 (100)
Zdanowski 45 - Stemplewski 39
MKS Myszków 0-2 GKS Tychy '71 12 kwietnia, 16:30 (400)
Ziaja 22, 65
Milenium Wojkowice 0-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 12 kwietnia, 16:30 (100)
Błasiak 32

Kolejka 21 - 19-20 kwietnia

Milenium Wojkowice 0-3 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 19 kwietnia, 16:30 (100)
Mileński 69, Dyrda 71, Zudin 75
ŁTS Łabędy (Gliwice) 5-3 MKS Myszków 19 kwietnia, 16:30 (200)
Czaja 28, 57, Plech 78, Fligier 82, Waluś 85 - S.Gruszka 13, Biliński 60, M.Adamczyk 90
GKS Tychy '71 6-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 19 kwietnia, 15:30 (700)
Bizacki 11, Wróbel 14, 30, Wania 37, Słonina 45, Kasprzyk 54
Górnik Wesoła (Mysłowice) 3-1 Ruch Radzionków 19 kwietnia, 16:30 (300)
Luty 2, Bobla 85, 89 - Kocur 48
Sparta Lubliniec 1-3 MK Górnik Katowice 19 kwietnia, 16:30 (100)
Gadecki 57 - Kudełko 55, 66, Przybyła 79
KS Częstochowa 2-2 Zieloni Żarki 19 kwietnia, 16:30 (100)
Kuziorowicz 45, 57 - Zachara 16, Sarzała 51
Orzeł Babienica/Psary 2-1 Sarmacja Będzin 19 kwietnia, 16:30 (300)
Wojtasz 2, 47 - Zapart 4
Victoria Częstochowa 1-0 Slavia Ruda Śląska 19 kwietnia, 16:30 (200)
R.Stefański 60
lub gol samobójczy Meta

Kolejka 22 - 23 kwietnia

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-0 Victoria Częstochowa 23 kwietnia, 17:00 (200)
Slavia Ruda Śląska 3-0 Orzeł Babienica/Psary 23 kwietnia, 17:00 (150)
(wo)
Petri 85 - Mazur 53, Halemba 85
lub bramka dla Slavii Rybarczyka / na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała ilość młodzieżowców
Sarmacja Będzin 3-0 KS Częstochowa 23 kwietnia, 17:00 (150)
Chudy 11, Gorgoń 47, D.Koch 50
Zieloni Żarki 0-0 Sparta Lubliniec 23 kwietnia, 17:00 (100)
MK Górnik Katowice 0-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 23 kwietnia, 17:00 (200)
Kroczek 59, Rak 85
Ruch Radzionków 1-1 GKS Tychy '71 23 kwietnia, 17:00 (1500)
Piotr Giel 83 - Bizacki 50
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 23 kwietnia, 17:00 (100)
Janikowski 54
MKS Myszków 3-0 Milenium Wojkowice 23 kwietnia, 17:00 (200)
Grim 43, Gajecki 71, Suliński 88

Kolejka 23 - 26-27 kwietnia

MKS Myszków 2-1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 26 kwietnia, 17:00 (200)
Leszczyński 3, 60 - Pietkiewicz 26
Milenium Wojkowice 1-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 26 kwietnia, 17:00 (200)
Wójcicki 88 - Ł.Stępień 57
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-5 Ruch Radzionków 26 kwietnia, 17:00 (300)
Piotr Giel 15, Suker 26, 56, Kocur 65, Paweł Giel 69
GKS Tychy '71 3-0 MK Górnik Katowice 26 kwietnia, 17:00 (1200)
Słonina 9, Wesecki 21, 42
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-0 Zieloni Żarki 26 kwietnia, 17:00 (200)
Kroczek 17, Kurzaczek 82
Sparta Lubliniec 0-4 Sarmacja Będzin 26 kwietnia, 17:00 (300)
D.Koch 35, 63, 87, Terefeńko 76
KS Częstochowa 3-0 Slavia Ruda Śląska 26 kwietnia, 17:00 (100)
P.Skwarczyński 59, Kuziorowicz 89, Andrzejewski 90
Orzeł Babienica/Psary 1-0 Victoria Częstochowa 26 kwietnia, 17:00 (500)
Rzepecki 75

Kolejka 24 - 3-4 maja

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-0 Orzeł Babienica/Psary 3 maja, 17:00
Victoria Częstochowa 1-1 KS Częstochowa 4 maja, 17:00
Kotas 67 - Kurpios 80 (k)
Slavia Ruda Śląska 0-1 Sparta Lubliniec 3 maja, 17:00
Świtała 15
Sarmacja Będzin 5-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 3 maja, 17:00
Gorgoń 2, D.Waśniewski 27, D.Koch 37, Chudy 82, Sujka 86 - Kroczek 59
Zieloni Żarki 0-1 GKS Tychy '71 3 maja, 17:00 (250)
Kasprzyk 14
MK Górnik Katowice 1-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 3 maja, 11:00
Czyżo 90
Ruch Radzionków 3-0 Milenium Wojkowice 3 maja, 17:00 (900)
Paweł Giel 13, Suker 57, Kocur 90
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-1 MKS Myszków 4 maja, 11:00
Oklejewski 28, 44, Ł.Stępień 90 - Suliński 88

Kolejka 25 - 7 maja

Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 7 maja, 17:00
MKS Myszków 2-4 Ruch Radzionków 7 maja, 17:00
Ślęzak 40, Leszczyński 54 - M.Kowalski 1, 11, Paweł Giel 37, Suker 67
Milenium Wojkowice 1-3 MK Górnik Katowice 7 maja, 17:00
Skrzypiec 57 (s) - Kudełko 26, 38, Przybyła 90
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-0 Zieloni Żarki 7 maja, 17:00
T.Wolny 25
lub bramka Plecha
GKS Tychy '71 2-1 Sarmacja Będzin 7 maja, 17:00 (900)
Wesecki 31, 90 - D.Koch 40 (k)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-1 Slavia Ruda Śląska 7 maja, 17:00
Bobla 90 (k) - Met 55 (k)
Sparta Lubliniec 1-2 Victoria Częstochowa 7 maja, 17:00
Pawlik 35 - Ścisłowski 33, A.Stępień 44
KS Częstochowa 4-0 Orzeł Babienica/Psary 7 maja, 17:00
Załęcki 71, Kurpios 75, Kuziorowicz 78, Andrzejewski 88

Kolejka 26 - 10-11 maja

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0-0 KS Częstochowa 10 maja, 17:00 (100)
Orzeł Babienica/Psary 4-0 Sparta Lubliniec 10 maja, 17:00 (400)
Wojtasz 23, 85, B.Polis 73, M.Polis 78
Victoria Częstochowa 0-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 10 maja, 11:00 (300)
Slavia Ruda Śląska 0-1 GKS Tychy '71 10 maja, 16:00
Słonina 28
mecz bez udziału publiczności
Sarmacja Będzin 0-4 ŁTS Łabędy (Gliwice) 10 maja, 17:00 (400)
Błasiak 33, Czaja 60, 70, Rybitwa 74
Zieloni Żarki 8-1 Milenium Wojkowice 10 maja, 17:00 (150)
Dąbrowski 22, 64, Sobota 25, 50, 56, Marcińczyk 43 (k), Sarzała 66, M.Lamch 88 - Czerski 62
MK Górnik Katowice 3-1 MKS Myszków 10 maja, 11:00 (100)
Orlik 34, 73, Kudełko 87 - Krawczyk 90
Ruch Radzionków 1-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 10 maja, 17:00 (600)
Suker 12

Kolejka 27 - 17-18 maja

Ruch Radzionków 1-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 17 maja, 17:00 (500)
Cziba 90
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-1 MK Górnik Katowice 17 maja, 17:00 (100)
Zdanowski 15 (k) - Łybyk 49
MKS Myszków 1-0 Zieloni Żarki 17 maja, 17:00 (500)
Suliński 18
Milenium Wojkowice 0-3 Sarmacja Będzin 17 maja, 17:00 (100)
D.Koch 50, 83, Kozerański 73
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-1 Slavia Ruda Śląska 17 maja, 17:00 (150)
Gontarewicz 47, Kocyba 60 (k) - Drynda 53
GKS Tychy '71 0-0 Victoria Częstochowa 17 maja, 17:00 (900)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-5 Orzeł Babienica/Psary 17 maja, 17:00 (300)
Kusiak 42 - B.Polis 17, 55, 80, 84, Wojtasz 51
Sparta Lubliniec 0-4 KS Częstochowa 17 maja, 17:00 (100)
Kuziorowicz 47, Kurpios 60, Karoń 65 (k), Załęcki 69

Kolejka 28 - 21 maja

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 3-1 Sparta Lubliniec 21 maja, 17:00 (100)
Wrona 45, Zudin 64 (k), Balcerek 88 - Gadecki 85 (k)
KS Częstochowa 1-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 21 maja, 17:00 (50)
Kyzioł 16 - Luty 85
Orzeł Babienica/Psary 0-4 GKS Tychy '71 21 maja, 17:00 (800)
Słonina 16, Wróbel 59, Bizacki 86, 89
Victoria Częstochowa 4-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 21 maja, 17:00 (100)
R.Stefański 35, Załucki 38, Ścisłowski 67, Piwiński 85
Slavia Ruda Śląska 3-1 Milenium Wojkowice 21 maja, 17:00 (50)
Dolny 60 (k), 70, Słowiński 77 - Wójcicki 75
Sarmacja Będzin 1-1 MKS Myszków 21 maja, 17:00 (200)
Kardaś 48 - Suliński 38
Zieloni Żarki 0-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 21 maja, 17:00 (50)
MK Górnik Katowice 0-3 Ruch Radzionków 21 maja, 17:00 (250)
Kocur 8, 45, Suker 79

Kolejka 29 - 24-25 maja

MK Górnik Katowice 0-0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 24 maja, 17:00 (100)
Ruch Radzionków 4-1 Zieloni Żarki 24 maja, 17:00 (500)
Piotr Giel 47, Kocur 61, Stranc 68 (k), Suker 90 - Frukacz 78
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-3 Sarmacja Będzin 24 maja, 17:00 (100)
G.Koch 33, Sujka 59, Kozerański 61
MKS Myszków 2-2 Slavia Ruda Śląska 24 maja, 17:00 (200)
Leszczyński 15, S.Gruszka 60 - Dolny 55, Rybarczyk 62
Milenium Wojkowice 1-7 Victoria Częstochowa 24 maja, 17:00 (100)
Baczewski 51 - Chobot 20, R.Stefański 46, 65, 72, 83, Psonka 54, Kotas 87
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-0 Orzeł Babienica/Psary 24 maja, 17:00 (200)
Tyman 70
GKS Tychy '71 2-1 KS Częstochowa 24 maja, 17:00 (1500)
Słonina 53, Wróbel 64 - Gębicz 72
Górnik Wesoła (Mysłowice) 10-0 Sparta Lubliniec 24 maja, 17:00 (200)
Kusiak 1, 72, 80, Wlazło 25, 50, 70, Kurzaczek 45, 52, Rak 75, Kroczek 85

Kolejka 30 - 31 maja-1 czerwca

Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 31 maja, 17:00 (200)
Razakowski 72 - Muszalik 5
Sparta Lubliniec 0-1 GKS Tychy '71 31 maja, 17:00 (300)
Wesecki 57
KS Częstochowa 2-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 31 maja, 17:00 (100)
Kuziorowicz 20, D.Wiśniowski 90 - Tyman 55, Waluś 57
Orzeł Babienica/Psary 5-0 Milenium Wojkowice 31 maja, 17:00 (400)
Wojtasz 22, 43, B.Polis 40, 72, Rzepecki 53
Victoria Częstochowa 4-0 MKS Myszków 31 maja, 17:00 (500)
Chobot 46, Załucki 47, A.Stępień 70, 80
Slavia Ruda Śląska 1-3 Źródło Kromołów (Zawiercie) 31 maja, 17:00 (100)
Dolny 64 (k) - Cieślik 30 (k), Ł.Stępień 47, Kuder 86
Sarmacja Będzin 0-3 Ruch Radzionków 31 maja, 17:00 (500)
M.Kowalski 2, Suker 70, 75
Zieloni Żarki 0-4 MK Górnik Katowice 31 maja, 17:00 (200)
Czyżo 10 (k), Orlik 35, Kudełko 40, Domagała 85

Baraże o awans do II ligi
Baraże o udział w III lidze (opolsko-śląska)

III liga 2007/2008 (3)

IV liga 2007/2008 (dolnośląska)
IV liga 2007/2008 (lubuska)
IV liga 2007/2008 (opolska)
IV liga 2007/2008 (śląska II)

Liga okręgowa 2007/2008 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2007/2008 (Katowice I)
Liga okręgowa 2007/2008 (Katowice II)
Liga okręgowa 2007/2008 (Katowice III)
Liga okręgowa 2007/2008 (Katowice IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas