[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2007/2008, grupa: śląska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pniówek Pawłowice Śląskie 30 75 24 3 3 73-26 12 1 2 38-15 12 2 1 35-11
2.  Energetyk ROW Rybnik 30 73 23 4 3 80-19 12 2 1 40-8 11 2 2 40-11
3.  Beskid Skoczów 30 67 20 7 3 68-19 10 3 2 40-8 10 4 1 28-11
4.  BKS Stal Bielsko-Biała 30 60 18 6 6 57-22 9 3 3 29-8 9 3 3 28-14 2 3 1 0 1 5-3
5.  Przyszłość Rogów 30 60 19 3 8 70-40 10 1 4 37-18 9 2 4 33-22 2 3 1 0 1 3-5
6.  Polonia Łaziska Górne 30 57 17 6 7 57-40 9 3 3 26-19 8 3 4 31-21
7.  Skałka Żabnica 30 56 16 8 6 55-28 8 3 4 29-16 8 5 2 26-12
8.  Grunwald Ruda Śląska 30 36 10 6 14 44-51 4 3 8 22-29 6 3 6 22-22 2 4 1 1 0 3-2
9.  LKS Czaniec 30 36 9 9 12 50-44 6 4 5 34-23 3 5 7 16-21 2 1 0 1 1 2-3
10.  GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 33 8 9 13 42-49 4 6 5 24-23 4 3 8 18-26
11.  Unia Racibórz 30 30 9 3 18 46-70 4 2 9 21-38 5 1 9 25-32
12.  LKS Łąka (k. Pszczyny) 30 27 7 6 17 35-62 4 4 7 21-29 3 2 10 14-33
13.  Polonia Marklowice 30 24 7 3 20 32-66 5 2 8 21-27 2 1 12 11-39
14.  Victoria Jaworzno 30 20 6 2 22 31-70 4 1 10 22-24 2 1 12 9-46
15.  Wawel Wirek (Ruda Śląska) 30 15 4 3 23 30-86 4 0 11 20-35 0 3 12 10-51
16.  Start Mszana 30 10 2 4 24 22-100 1 3 11 11-37 1 1 13 11-63
Zwycięzcy obu grup IV ligi śląskiej zmierzą się w barażu o prawo gry w barażu o awans do nowej II ligi ze zwycięzcą innej grupy IV ligi.
Wawel Wirek i Start Mszana spadły do ligi okręgowej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pniówek Pawłowice Śląskie    1-3 1-1 1-0 0-3 3-1 2-1 5-1 3-0 3-1 4-3 2-1 2-0 5-0 4-0 2-0 
 2 Energetyk ROW Rybnik4-1     1-2 3-1 2-0 2-0 2-2 0-0 2-1 1-0 2-1 5-0 2-0 4-0 4-0 6-0 
 3 Beskid Skoczów2-3 3-0     0-1 3-1 1-1 1-1 1-0 3-0 0-0 3-0 2-0 6-0 5-0 7-0 3-1 
 4 BKS Stal Bielsko-Biała1-2 0-0 2-1     1-2 4-0 0-0 1-2 2-0 2-0 1-0 4-1 2-0 0-0 2-0 7-0 
 5 Przyszłość Rogów0-2 2-0 1-2 1-4     0-3 2-1 2-2 3-1 2-0 3-1 5-0 6-0 3-0 3-0 4-2 
 6 Polonia Łaziska Górne0-0 1-8 0-1 1-1 2-1     0-2 2-1 2-1 2-1 3-1 1-0 2-1 5-0 1-1 4-0 
 7 Skałka Żabnica0-1 0-2 2-2 2-4 3-2 1-1     2-1 0-0 3-0 2-1 0-1 3-0 2-0 6-1 3-0 
 8 Grunwald Ruda Śląska0-2 1-5 1-1 0-1 0-1 2-2 1-2     2-1 3-0 0-3 3-1 2-2 1-2 4-2 2-4 
 9 LKS Czaniec0-3 1-1 0-0 3-1 0-3 0-3 0-1 1-1     2-2 2-3 2-1 2-0 5-2 4-0 12-2 
 10 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)0-1 0-3 0-2 2-3 2-2 2-5 2-2 3-0 1-1     5-1 0-0 3-1 3-1 0-0 1-1 
 11 Unia Racibórz0-6 0-7 1-3 1-1 1-2 2-1 0-3 1-2 1-2 2-3     1-1 0-3 3-1 4-2 4-1 
 12 LKS Łąka (k. Pszczyny)2-2 1-3 0-4 0-4 2-3 0-2 2-2 0-3 0-0 2-1 0-2     3-1 3-0 2-2 4-0 
 13 Polonia Marklowice0-2 0-2 2-5 0-0 2-5 1-2 0-4 3-1 0-0 0-3* 1-2 3-1     3-0 3-0 3-0 
 14 Victoria Jaworzno0-1 0-2 0-1 0-1 0-1 2-5 0-1 0-1 2-2 2-4 3-1 2-3 3-0     4-1 4-0 
 15 Wawel Wirek (Ruda Śląska)2-4 0-2 0-2 0-2 2-5 1-3 0-2 0-3 0-2 1-2 2-5 2-1 2-1 4-1     4-0 
 16 Start Mszana0-5 1-2 0-1 0-4 2-2 0-2 0-2 1-4 0-5 1-1 1-1 1-3 1-2 0-2 3-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 Grunwald Ruda Śląska 11 sierpnia, 17:00 (300)
P.Stemplewski 13 - Kasprzyk 58, Starowicz 90
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-1 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 11 sierpnia, 17:00
Ćmich 18, Taraszkiewicz 27, Przybyła 45 - Sałek 85 (k)
Energetyk ROW Rybnik 2-0 Polonia Łaziska Górne 11 sierpnia, 17:00
Kostecki 55, T.Kuś 71 (k)
Przyszłość Rogów 1-2 Beskid Skoczów 11 sierpnia, 17:00
P.Kuś 89 - Prusek 38, 90
Unia Racibórz 0-3 Skałka Żabnica 11 sierpnia, 17:00 (250)
Vozár 10, S.Stemplewski 70, Jeťko 85
Start Mszana 0-5 LKS Czaniec 11 sierpnia, 17:00 (100)
Majdak 5, 7, Płonka 14, 73, Szlagor 90
Polonia Marklowice 3-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 11 sierpnia, 17:00
Pieczka 21, D.Pluta 63, Kuczmaszewski 85 - Pławecki 68
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 4-1 Victoria Jaworzno 11 sierpnia, 17:00
Gruchalski 66, 78, Sworowski 70, Lokaj 83 (k) - Gabiga 55

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Grunwald Ruda Śląska 1-2 Victoria Jaworzno 15 sierpnia, 11:00
Kot 40 - Szalek 63, Urban 67
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 15 sierpnia, 17:00
A.Żur 27, Adam Maślorz 55 - Gruchalski 5, Buchcik 57
LKS Czaniec 2-0 Polonia Marklowice 15 sierpnia, 17:00
Żak 10, Dyrcz 89
Skałka Żabnica 3-0 Start Mszana 15 sierpnia, 17:00
Vozár 29, 64, 73
Beskid Skoczów 3-0 Unia Racibórz 15 sierpnia, 17:00
Prusek 6, 14, A.Ihas 33
Polonia Łaziska Górne 2-1 Przyszłość Rogów 15 sierpnia, 17:00 (250)
Hendel 4, Charęza 84 - Kobeszko 11
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-3 Energetyk ROW Rybnik 15 sierpnia, 17:00
Kruczek 34, Kostecki 48, T.Kuś 54
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 15 sierpnia, 17:00
Trzop 38 - Ćmich 66, Szczepankiewicz 75

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Pniówek Pawłowice Śląskie 5-1 Grunwald Ruda Śląska 18 sierpnia, 17:00
Ćmich 2, Bodziony 24, Szczepankiewicz 46, 50, Taraszkiewicz 77 - Kasprzyk 82
Energetyk ROW Rybnik 3-1 BKS Stal Bielsko-Biała 18 sierpnia, 15:00 (500)
Buchała 5, Kostecki 56, Kubisz 88 - Gałgan 89
Przyszłość Rogów 2-0 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 18 sierpnia, 17:00
Kolisz 11, Kobeszko 90
Unia Racibórz 2-1 Polonia Łaziska Górne 18 sierpnia, 17:00
Frydryk 54, Wardęga 77 - Hendel 52
Start Mszana 0-1 Beskid Skoczów 18 sierpnia, 17:00
Prusek 69
Polonia Marklowice 0-4 Skałka Żabnica 18 sierpnia, 17:00 (150)
Vozár 26, 29, 76, Jaroszek 85 (k)
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-2 LKS Czaniec 18 sierpnia, 17:00 (600)
Płonka 62, Chrapkiewicz 90
Victoria Jaworzno 2-3 LKS Łąka (k. Pszczyny) 18 sierpnia, 17:00
Gabiga 45, Szymoniak 59 - A.Żur 12, Adam Maślorz 18, Andrzej Maślorz 50

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Grunwald Ruda Śląska 3-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 25 sierpnia, 11:00 (400)
Jarczyk 9, Karcz 21, Kasprzyk 88 (k) - Andrzej Maślorz 18
LKS Czaniec 5-2 Victoria Jaworzno 25 sierpnia, 17:00 (500)
Majdak 27, Płonka 48, Żak 65 (k), Chrapkiewicz 76, Artur Kliś 86 - Gabiga 49, 83
Skałka Żabnica 6-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 25 sierpnia, 17:00 (400)
Smolec 1, Vozár 23, Jeťko 70, 75, 90, S.Stemplewski 78 - Gruchalski 44
Beskid Skoczów 6-0 Polonia Marklowice 25 sierpnia, 17:00 (400)
Sornat 2, Prusek 21, 53, Szczyrba 45, K.Adamek 75, A.Ihas 88
Polonia Łaziska Górne 4-0 Start Mszana 25 sierpnia, 17:00 (300)
Hendel 29 (k), Kaczmarczyk 55, 57, Wolak 87
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5-1 Unia Racibórz 26 sierpnia, 11:00 (250)
Wojciechowski 15, 42, 58, Narwojsz 56, Foszmańczyk 67 - Frydryk 69 (k)
BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 Przyszłość Rogów 26 sierpnia, 11:00 (200)
Gałgan 21 - Kobeszko 7, P.Kuś 87
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-3 Energetyk ROW Rybnik 25 sierpnia, 17:00 (350)
Taraszkiewicz 42 (k) - Kostecki 2, Buchała 34, 55

Kolejka 5 - 1-2 września

Energetyk ROW Rybnik 0-0 Grunwald Ruda Śląska 1 września, 17:00 (450)
Przyszłość Rogów 0-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 2 września, 17:00 (450)
Taraszkiewicz 56, P.Dudek 74
Unia Racibórz 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 31 sierpnia, 17:00 (300)
Frydryk 37 (k) - Trzop 15
Start Mszana 1-1 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1 września, 17:00 (100)
Radosław Żbikowski 61 - Piksa 13
Polonia Marklowice 1-2 Polonia Łaziska Górne 1 września, 17:00 (300)
Francuz 36 - Wolak 58, Hendel 67
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-2 Beskid Skoczów 1 września, 17:00 (200)
Prusek 17, 53 (k)
Victoria Jaworzno 0-1 Skałka Żabnica 1 września, 17:00 (100)
Jeťko 17
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-0 LKS Czaniec 2 września, 17:00 (800)

Kolejka 6 - 5 września

Grunwald Ruda Śląska 2-1 LKS Czaniec 5 września, 17:00 (100)
Jurok 39, Kot 47 - Żak 42
Skałka Żabnica 0-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 5 września, 17:00 (300)
A.Żur 81
Beskid Skoczów 5-0 Victoria Jaworzno 5 września, 17:00 (200)
Rosół 6 (s), Prusek 24, 42, Zdolski 82, 90
Polonia Łaziska Górne 1-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 5 września, 17:00 (100)
Charęza 2 - Stiller 40
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Polonia Marklowice 5 września, 17:00 (100)
Chrabąszcz 19, Piksa 57, Wojciechowski 90 - Francuz 3
BKS Stal Bielsko-Biała 7-0 Start Mszana 5 września, 17:00 (100)
Trzop 28, 55, 71, Duda 65, Antczak 74, Kozielski 82, Piwkowski 86 (k)
Pniówek Pawłowice Śląskie 4-3 Unia Racibórz 5 września, 17:00 (350)
Cybulski 8, Ćmich 19, P.Dudek 56, Stramski 75 - Rachwalski 21, Kapinos 80, 89
Energetyk ROW Rybnik 2-0 Przyszłość Rogów 5 września, 17:00 (250)
Kubisz 42, Buchała 45

Kolejka 7 - 8-9 września

Przyszłość Rogów 2-2 Grunwald Ruda Śląska 9 września, 16:30 (250)
Dzierżenga 54, 83 - Kot 8, 42
Unia Racibórz 0-7 Energetyk ROW Rybnik 9 września, 16:30 (500)
Buchała 19, 34, 45, Kostecki 42, 61, Kubisz 45, Dzięgielowski 58
Start Mszana 0-5 Pniówek Pawłowice Śląskie 8 września, 16:30 (150)
Taraszkiewicz 15, Bodziony 34, Cybulski 39, Przybyła 57, Maroszek 71
Polonia Marklowice 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 8 września, 16:30 (300)
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-2 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 8 września, 16:30 (150)
Bogusz 20 - Chrabąszcz 5 (k), Gorzała 22
Victoria Jaworzno 2-5 Polonia Łaziska Górne 8 września, 16:30 (100)
Gabiga 61 (k), 72 - Charęza 11, 53, 85 (k), Hendel 45, 55
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-4 Beskid Skoczów 9 września, 16:30 (800)
Prusek 5, 42, Zdolski 30, A.Ihas 73
LKS Czaniec 0-1 Skałka Żabnica 8 września, 17:00 (700)
Czekański 90

Kolejka 8 - 15-16 września

Grunwald Ruda Śląska 1-2 Skałka Żabnica 15 września, 11:00
Kot 52 - Gdovičin 29, Baran 77 (s)
Beskid Skoczów 3-0 LKS Czaniec 15 września, 16:30
Rumiński 9, M.Adamek 52, Stalmach 79
Polonia Łaziska Górne 1-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 15 września, 16:30 (200)
Hendel 67
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Victoria Jaworzno 16 września, 11:00
Chrabąszcz 64, Pontus 71, Wojciechowski 79 - Urban 22
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 15 września, 16:30
Matejko 20, Trzop 65
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-0 Polonia Marklowice 15 września, 16:30
P.Dudek 14, Przybyła 38
Energetyk ROW Rybnik 6-0 Start Mszana 15 września, 16:30
Buchała 8, 27, T.Kuś 20, Dzięgielowski 61, Kostecki 75, Pawłowski 76 (s)
Przyszłość Rogów 3-1 Unia Racibórz 16 września, 16:30
Mościcki 1, Dzierżenga 36, 75 - Frydryk 56

Kolejka 9 - 22-23 września

Unia Racibórz 1-2 Grunwald Ruda Śląska 22 września, 16:00
Frydryk 38 - Rudyk 31, Jurok 51
Start Mszana 2-2 Przyszłość Rogów 22 września, 16:00
Szkatuła 41, Król 45 - Dzierżenga 55, Kolisz 69
Polonia Marklowice 0-2 Energetyk ROW Rybnik 22 września, 16:00
Kostecki 44, Bogdan 75
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-4 Pniówek Pawłowice Śląskie 22 września, 16:00
Lokaj 15 (k), Łęcki 77 - Zyzak 6, Cybulski 25, P.Dudek 62, Maroszek 72
Victoria Jaworzno 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 22 września, 16:00
Trzop 61
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-1 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 22 września, 16:00
A.Żur 48, 70 - Gorzała 52
LKS Czaniec 0-3 Polonia Łaziska Górne 22 września, 16:00
Hendel 9, Lasia 28, Debudaj 90
Skałka Żabnica 2-2 Beskid Skoczów 22 września, 16:00
Novak 45, Kopański 56 - Prusek 21, 34

Kolejka 10 - 29-30 września

Grunwald Ruda Śląska 1-1 Beskid Skoczów 29 września, 11:00
Rudyk 37 - Kondzielnik 90
Polonia Łaziska Górne 0-2 Skałka Żabnica 29 września, 16:00
Kopański 44, Jeťko 73
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 LKS Czaniec 30 września, 11:00
Tasior 55 - Żak 10 (k)
BKS Stal Bielsko-Biała 4-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 30 września, 11:00
Suchowski 34, Trzop 36, 59, Gałgan 90 (k) - Pławecki 85 (k)
Pniówek Pawłowice Śląskie 5-0 Victoria Jaworzno 29 września, 11:00
Przybyła 37, 65, Rucki 51, Bodziony 74, Taraszkiewicz 84
Energetyk ROW Rybnik 4-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 29 września, 16:00
Kostecki 11, Buchała 35, Dzięgielowski 45, Puławski 60 (s)
Przyszłość Rogów 6-0 Polonia Marklowice 30 września, 16:00
Kobeszko 17, Dzierżenga 19, 49, 66, 81, Kolisz 74
Unia Racibórz 4-1 Start Mszana 29 września, 16:00
Kowalczyk 40, Kapinos 57, Woniakowski 81, Frydryk 85 - Muszyński 73

Kolejka 11 - 6-7 października

Start Mszana 1-4 Grunwald Ruda Śląska 6 października, 15:00 (50)
Włodarek 45 - R.Szpoton 4, Kot 7, Kasprzyk 67, 85
Polonia Marklowice 1-2 Unia Racibórz 6 października, 15:00 (150)
Pieczka 45 - Woniakowski 37, Rachwalski 79
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-5 Przyszłość Rogów 6 października, 15:00 (100)
Gruchalski 22, Bracki 90 - Dzierżenga 27, 35, Pyka 69, 72, Mościcki 90
Victoria Jaworzno 0-2 Energetyk ROW Rybnik 6 października, 15:00 (60)
Dzięgielowski 45, Kostecki 70
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 6 października, 15:00 (600)
Folek 20, A.Mateja 44 - Maroszek 75, Przybyła 79
LKS Czaniec 3-1 BKS Stal Bielsko-Biała 6 października, 15:00 (200)
Błasiak 56, Majdak 78, 87 - Gałgan 88
Skałka Żabnica 3-0 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 6 października, 15:00 (350)
Jeťko 1, 22, Serafin 43
Beskid Skoczów 1-1 Polonia Łaziska Górne 6 października, 15:00 (300)
Prusek 26 - Hendel 69

Kolejka 12 - 13-14 października

Grunwald Ruda Śląska 2-2 Polonia Łaziska Górne 13 października, 11:00
Sobiech 71, Kot 89 - Lasia 58, Oszek 72
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Beskid Skoczów 14 października, 11:00
Prusek 26, 60
BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 Skałka Żabnica 13 października, 15:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-0 LKS Czaniec 13 października, 15:00
Maroszek 13, 61, Bujok 30
Energetyk ROW Rybnik 5-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 13 października, 15:00
Buchała 30, Pacholski 42, Kubisz 74 (k), Kostecki 77, Jaśkiewicz 90
Przyszłość Rogów 3-0 Victoria Jaworzno 14 października, 15:00
Kachel 28, Dzierżenga 52, P.Kuś 59
Unia Racibórz 4-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 13 października, 15:00
Frydryk 5, 24 (k), 60, Podstawka 48 - Mol 55, Szyguła 86
Start Mszana 1-2 Polonia Marklowice 13 października, 15:00
Sobik 13 - Pawelec 75, Kotula 80

Kolejka 13 - 20-21 października

Polonia Marklowice 3-1 Grunwald Ruda Śląska 20 października, 15:00
Pawelec 7, 61, Stępień 52 - Kot 5
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 4-0 Start Mszana 20 października, 15:00
Gruchalski 16, Bracki 31, 79, Kostyra 84
Victoria Jaworzno 3-1 Unia Racibórz 20 października, 15:00
Szalek 17, Madej 49, Niedzielski 83 - Frydryk 15
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-3 Przyszłość Rogów 21 października, 15:00
Adam Maślorz 39, Folek 90 - Kobeszko 9, 87, Pyka 62
LKS Czaniec 1-1 Energetyk ROW Rybnik 20 października, 15:00
Hałat 18 - T.Kuś 29
Skałka Żabnica 0-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 20 października, 15:00
Taraszkiewicz 45 (k)
Beskid Skoczów 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 20 października, 15:00
Suchowski 45
Polonia Łaziska Górne 2-1 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 20 października, 15:00
Paździorny 4, Kubies 77 - Tasior 7

Kolejka 14 - 27-28 października

Grunwald Ruda Śląska 3-0 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 27 października, 11:00
Jurok 34, Karcz 41, Kasprzyk 65
BKS Stal Bielsko-Biała 4-0 Polonia Łaziska Górne 27 października, 15:00
Kasiński 37, 55, Piwkowski 63, Gałgan 90
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Beskid Skoczów 27 października, 15:00
Cybulski 80 - Zdolski 53
Energetyk ROW Rybnik 2-2 Skałka Żabnica 27 października, 15:00
T.Kuś 45 (k), Buchała 55 - Vozár 10, Gdovičin 87
Przyszłość Rogów 3-1 LKS Czaniec 28 października, 14:00
Dzierżenga 21, 57, Mościcki 27 (k) - Błasiak 85
Unia Racibórz 1-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 27 października, 15:00
Szałkowski 48 - Pławecki 75
Start Mszana 0-2 Victoria Jaworzno 27 października, 15:00
Niedzielski 17, Urban 76
Polonia Marklowice 3-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 27 października, 15:00
Błędowski 32, 78, Pawelec 58

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-3 Grunwald Ruda Śląska 3 listopada, 14:00
Karcz 56, Rudyk 80, 90
Victoria Jaworzno 3-0 Polonia Marklowice 3 listopada, 14:00
Szymoniak 14, Gabiga 39, Urban 50
LKS Łąka (k. Pszczyny) 4-0 Start Mszana 4 listopada, 14:00
A.Mateja 20, A.Żur 24, Wróbel 57, W.Kuś 59
LKS Czaniec 2-3 Unia Racibórz 4 listopada, 13:30
Błasiak 17, Majdak 33 - Cichecki 7, Rachwalski 55, Woniakowski 90
Skałka Żabnica 3-2 Przyszłość Rogów 3 listopada, 14:00
Vozár 60, Veselý 70, 88 - Sander 25, Kusiak 84
Beskid Skoczów 3-0 Energetyk ROW Rybnik 3 listopada, 14:00 (600)
Stalmach 15, 70, Kondzielnik 27
Polonia Łaziska Górne 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 3 listopada, 14:00
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-3 BKS Stal Bielsko-Biała 4 listopada, 11:00
P.Stemplewski 52 (s), Chrabąszcz 64 (k) - Trzop 56, Suchowski 72, Papatanasiu 86

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Grunwald Ruda Śląska 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 10 listopada, 11:00
Kasiński 21
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 10 listopada, 11:00
P.Dudek 66
Polonia Łaziska Górne 1-8 Energetyk ROW Rybnik 10 listopada, 13:30
Lasia 6 - G.Nowak 29, 39 (k), 48, Kostecki 57, Piełka 78, 90, Kubisz 83, Kruczek 88
Beskid Skoczów 3-1 Przyszłość Rogów 10 listopada, 13:30 (200)
Zdolski 43, 53, Prusek 77 - Kobeszko 67
Skałka Żabnica 2-1 Unia Racibórz 10 listopada, 13:30
Veselý 29, Wentowski 83 - Szałkowski 90
LKS Czaniec 12-2 Start Mszana 10 listopada, 13:00
Błasiak 3, 14, 44, Korystowski 4 (s), Artur Kliś 40, 61, Majdak 42, 76, 80, Chrapkiewicz 75, 77, Żak 88 (k) - Muszyński 50 (k), 85 (k)
LKS Łąka (k. Pszczyny) 3-1 Polonia Marklowice 11 listopada, 13:30
Adam Maślorz 36, A.Żur 46, Woźny 70 - Pawelec 83
Victoria Jaworzno 4-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 10 listopada, 13:30
Madej 12, Szalek 46, Gabiga 51, 65 - Łęcki 54

Kolejka 17 - 22 marca

Victoria Jaworzno 0-1 Grunwald Ruda Śląska 22 marca, 15:30 (50)
T.Szpoton 74
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 30 kwietnia, 17:00
Kostyra 33, Lokaj 66 (k) - A.Żur 21
Polonia Marklowice 0-0 LKS Czaniec 22 marca, 15:30 (200)
Start Mszana 0-2 Skałka Żabnica 22 marca, 15:30 (150)
Vozár 68, Nikodem 87
Unia Racibórz 1-3 Beskid Skoczów 21 marca, 15:30 (200)
Frydryk 7 - Hudek 5, Zdolski 48, Stalmach 73
Przyszłość Rogów 0-3 Polonia Łaziska Górne 22 marca, 15:30 (500)
Hendel 14, Lasia 30, Sosna 49 (s)
Energetyk ROW Rybnik 1-0 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 22 marca, 12:00 (500)
Kubisz 11
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała 22 marca, 13:00
Przybyła 43

Kolejka 18 - 29-30 marca

Grunwald Ruda Śląska 0-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 29 marca, 11:00 (250)
Klaczka 3, Bujok 28
BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 Energetyk ROW Rybnik 30 marca, 11:00 (700)
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-2 Przyszłość Rogów 29 marca, 16:00 (200)
Kiełkowski 28, Radosław Żbikowski 83 - Dzierżenga 56, Caniboł 90
Polonia Łaziska Górne 3-1 Unia Racibórz 29 marca, 16:00 (250)
Gabiga 49, 70, Hendel 90 - Kapinos 85
Beskid Skoczów 3-1 Start Mszana 29 marca, 16:00 (300)
Zdolski 16, Łacek 36, Smolec 48 - Pawłowski 55
Skałka Żabnica 3-0 Polonia Marklowice 29 marca, 16:00 (250)
Jeťko 14, 37, 88
LKS Czaniec 4-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 29 marca, 16:00 (300)
Majdak 1, 32, 59, Balonek 78
LKS Łąka (k. Pszczyny) 3-0 Victoria Jaworzno 30 marca, 16:00 (600)
A.Żur 45, 49, Wojtków 85

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-3 Grunwald Ruda Śląska 6 kwietnia, 16:00 (700)
R.Szpoton 54, T.Szpoton 58, Rudyk 78
Victoria Jaworzno 2-2 LKS Czaniec 5 kwietnia, 16:00 (200)
Wartała 62, Malik 84 - Majdak 30, Błasiak 88
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-2 Skałka Żabnica 5 kwietnia, 11:00 (150)
Jeťko 11, Stasica 51
Polonia Marklowice 2-5 Beskid Skoczów 5 kwietnia, 16:00 (200)
Pawelec 25, Halszka 75 - Prusek 10, 39, 41, 58, Zdolski 78
Start Mszana 0-2 Polonia Łaziska Górne 5 kwietnia, 16:00 (100)
Hendel 69, Gabiga 77
Unia Racibórz 2-3 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 6 kwietnia, 16:00 (200)
Kapinos 11, Rachwalski 40 - Karwot 26, Wawrzyczek 48, Húšťava 62
Przyszłość Rogów 1-4 BKS Stal Bielsko-Biała 5 kwietnia, 16:00 (300)
Sosna 28 - Suchowski 6, Papatanasiu 38, 71, Gałgan 68
Energetyk ROW Rybnik 4-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 5 kwietnia, 16:00 (800)
T.Kuś 13, Kubisz 41, G.Nowak 58 (k), Kostecki 75 - Mazurek 89

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Grunwald Ruda Śląska 1-5 Energetyk ROW Rybnik 12 kwietnia, 11:00 (300)
Grudzień 5 - Buchała 4, 11, 28, Kubisz 72, 86
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-3 Przyszłość Rogów 12 kwietnia, 16:30 (300)
P.Kuś 32, 62, Kobeszko 88
BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Unia Racibórz 13 kwietnia, 11:00 (300)
Trzop 52
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Start Mszana 12 kwietnia, 16:00 (150)
Wawrzyczek 67 - Gut 30 (k)
Polonia Łaziska Górne 2-1 Polonia Marklowice 12 kwietnia, 16:30 (250)
Kubies 8, Kuczmaszewski 25 (s) - Gersok 29 (s)
Beskid Skoczów 7-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 12 kwietnia, 16:30 (300)
Smolec 14, Tkocz 27, A.Ihas 31, 68, Kondzielnik 51, Zdolski 60, K.Adamek 86
Skałka Żabnica 2-0 Victoria Jaworzno 12 kwietnia, 16:30 (150)
Stasica 24, Damian Nowak 82
LKS Czaniec 2-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 12 kwietnia, 16:30 (250)
Żak 11, Majdak 57 - Tomanek 85

Kolejka 21 - 19-20 kwietnia

LKS Czaniec 1-1 Grunwald Ruda Śląska 19 kwietnia, 16:30 (300)
Płonka 58 - Sadlok 1
LKS Łąka (k. Pszczyny) 2-2 Skałka Żabnica 20 kwietnia, 16:30 (600)
Wojtków 9, A.Żur 75 - Jaroszek 70 (k), Jeťko 80
Victoria Jaworzno 0-1 Beskid Skoczów 19 kwietnia, 16:30 (100)
Prusek 7
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-3 Polonia Łaziska Górne 19 kwietnia, 11:00 (150)
Bracki 60 - Hendel 31 (k), 68, Gabiga 53
Polonia Marklowice 0-3 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 19 kwietnia, 16:30 (200)
(wo)
Halszka 10, Kaciczak 90 (s) - Piksa 90 (k)
na boisku 2-1; gospodarze naruszyli nietykalność cielesną sędziego
Start Mszana 0-4 BKS Stal Bielsko-Biała 19 kwietnia, 16:30 (100)
Matejko 38, Papatanasiu 39, Duda 50, Trzop 51
Unia Racibórz 0-6 Pniówek Pawłowice Śląskie 20 kwietnia, 16:00 (300)
Przybyła 44, Stramski 47, Taraszkiewicz 48, Maroszek 57, Zyzak 65, Szczęsny 80
Przyszłość Rogów 2-0 Energetyk ROW Rybnik 19 kwietnia, 16:30 (500)
Waga 2, Styczeń 65

Kolejka 22 - 23 kwietnia

Grunwald Ruda Śląska 0-1 Przyszłość Rogów 23 kwietnia, 17:00 (100)
P.Kuś 35
Energetyk ROW Rybnik 2-1 Unia Racibórz 23 kwietnia, 17:00 (200)
Dzięgielowski 30, 58 - Frydryk 67 (k)
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-0 Start Mszana 23 kwietnia, 17:00 (300)
Bujok 69, 89
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Polonia Marklowice 23 kwietnia, 17:00 (250)
Gola 45, Gałgan 90
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 23 kwietnia, 17:00 (50)
Polonia Łaziska Górne 5-0 Victoria Jaworzno 23 kwietnia, 17:00 (250)
Jarząbek 29, Hendel 36, 73, 90 (k), Oszek 79
Beskid Skoczów 2-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 23 kwietnia, 17:00 (600)
Smolec 24, Prusek 64
Skałka Żabnica 0-0 LKS Czaniec 23 kwietnia, 17:00 (400)

Kolejka 23 - 26-27 kwietnia

Skałka Żabnica 2-1 Grunwald Ruda Śląska 26 kwietnia, 17:00 (100)
Nikodem 3, 35 - R.Szpoton 90 (k)
LKS Czaniec 0-0 Beskid Skoczów 26 kwietnia, 17:00 (300)
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-2 Polonia Łaziska Górne 27 kwietnia, 17:00 (700)
Lasia 9, Kaczmarczyk 14
Victoria Jaworzno 2-4 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 26 kwietnia, 17:00 (100)
Jajeśniak 67, Rosół 88 (k) - Wojciechowski 51, Kiełkowski 59, 60, Radosław Żbikowski 70
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-2 BKS Stal Bielsko-Biała 26 kwietnia, 11:00 (100)
Gałgan 63, Piwkowski 72 (k)
Polonia Marklowice 0-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 26 kwietnia, 17:00 (400)
Mazur 76, Przybyła 82
Start Mszana 1-2 Energetyk ROW Rybnik 26 kwietnia, 17:00 (300)
Żurkowski 86 - Buchała 5, Dzięgielowski 42
Unia Racibórz 1-2 Przyszłość Rogów 26 kwietnia, 17:00 (250)
Szałkowski 60 - Kobeszko 8, Lalik 46

Kolejka 24 - 3-4 maja

Grunwald Ruda Śląska 0-3 Unia Racibórz 3 maja, 11:00
Kapinos 5, 7, Szałkowski 21
Przyszłość Rogów 4-2 Start Mszana 3 maja, 17:00 (300)
Kobeszko 10, Waga 40, P.Kuś 66 (k), Sałek 90 - Gut 78, Muszyński 86
Energetyk ROW Rybnik 2-0 Polonia Marklowice 3 maja, 17:00
Kubisz 45, Bogdan 71
Pniówek Pawłowice Śląskie 4-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3 maja, 17:00
Bujok 43, 63 (k), Taraszkiewicz 60, Przybyła 78
BKS Stal Bielsko-Biała 0-0 Victoria Jaworzno 4 maja, 11:00
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 4 maja, 11:00
Polonia Łaziska Górne 2-1 LKS Czaniec 3 maja, 17:00
Hendel 50, 70 - Żak 90 (k)
Beskid Skoczów 1-1 Skałka Żabnica 3 maja, 17:00
Prusek 50 - Nikodem 88

Kolejka 25 - 7 maja

Beskid Skoczów 1-0 Grunwald Ruda Śląska 7 maja, 17:00
A.Ihas 89
Skałka Żabnica 1-1 Polonia Łaziska Górne 7 maja, 17:00
Nikodem 13 - Hendel 68
LKS Czaniec 2-2 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 7 maja, 17:00
Płonka 15, Kozioł 35 - Wojciechowski 87, Pająk 90
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-4 BKS Stal Bielsko-Biała 7 maja, 17:00
Papatanasiu 6, 13, 65 (k), Kozielski 8
Victoria Jaworzno 0-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 7 maja, 17:00
Bujok 90
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-2 Energetyk ROW Rybnik 7 maja, 17:00
Pacholski 3, Dzięgielowski 30
Polonia Marklowice 2-5 Przyszłość Rogów 7 maja, 17:00
Halszka 6, 83 - Kobeszko 7, 85, Malcher 67 (k), Dzierżenga 87, Sosna 90
Start Mszana 1-1 Unia Racibórz 7 maja, 17:00
Muszyński 35 (k) - Kapinos 43

Kolejka 26 - 10-11 maja

Grunwald Ruda Śląska 2-4 Start Mszana 10 maja, 11:00 (50)
Kot 13, T.Szpoton 69 - Szkatuła 15, 84, 87, Wierzbicki 80
Unia Racibórz 0-3 Polonia Marklowice 10 maja, 17:00 (150)
Pawelec 60, D.Pluta 83, Halszka 87
Przyszłość Rogów 3-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 11 maja, 17:00 (250)
Dzierżenga 34, Lalik 63, 68
Energetyk ROW Rybnik 4-0 Victoria Jaworzno 10 maja, 17:00 (400)
Kostecki 52, 62, Dzięgielowski 60, G.Nowak 88 (k)
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 LKS Łąka (k. Pszczyny) 10 maja, 17:00 (350)
Przybyła 11, Szczęsny 80 - A.Żur 10
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 LKS Czaniec 10 maja, 11:00 (200)
Suchowski 47, Gałgan 90
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-2 Skałka Żabnica 11 maja, 16:00 (150)
Húšťava 26, Gorzała 29 - Nikodem 25, Beliančin 70
Polonia Łaziska Górne 0-1 Beskid Skoczów 10 maja, 17:00 (500)
A.Ihas 3

Kolejka 27 - 17-18 maja

Polonia Łaziska Górne 2-1 Grunwald Ruda Śląska 17 maja, 17:00 (300)
Hendel 23 (k), Kapitan 86 - Karcz 82
Beskid Skoczów 0-0 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 17 maja, 17:00 (350)
Skałka Żabnica 2-4 BKS Stal Bielsko-Biała 17 maja, 17:00 (400)
Śleziak 34, 36 - Gałgan 2, Veselý 35 (s), Matejko 75, Konieczny 87
LKS Czaniec 0-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 maja, 17:00 (300)
Zyzak 13, Maroszek 82, Szczęsny 85
LKS Łąka (k. Pszczyny) 1-3 Energetyk ROW Rybnik 18 maja, 17:00 (700)
Biedrzycki 77 - G.Nowak 15 (k), Kostecki 45, Kubisz 75
Victoria Jaworzno 0-1 Przyszłość Rogów 17 maja, 17:00 (100)
Sosna 80
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-5 Unia Racibórz 17 maja, 11:00 (50)
Łęcki 73, Bujny 89 - Cichecki 5, Frydryk 19, 51, 74, Wardęga 42
Polonia Marklowice 3-0 Start Mszana 17 maja, 17:00 (300)
Powiecko 26 (k), Halszka 50, P.Pluta 78

Kolejka 28 - 21 maja

Grunwald Ruda Śląska 2-2 Polonia Marklowice 21 maja, 17:00 (50)
Karcz 22, Rudyk 67 - Kuczmaszewski 74, Pawelec 82
Start Mszana 3-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 21 maja, 17:00 (50)
Muszyński 37 (k), 83, Granica 39 - Łęcki 34
Unia Racibórz 3-1 Victoria Jaworzno 21 maja, 17:00 (150)
Cichecki 24, Woniakowski 63 (k), Kapinos 85 - Żuraw 53
Przyszłość Rogów 5-0 LKS Łąka (k. Pszczyny) 21 maja, 17:00 (200)
Styczeń 30, P.Kuś 49, Dzierżenga 63, 90, Caniboł 88
Energetyk ROW Rybnik 2-1 LKS Czaniec 21 maja, 17:00 (400)
Kostecki 43, Bogdan 75 - Płonka 58
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 Skałka Żabnica 21 maja, 17:00 (300)
Bujok 66, Maroszek 76 - Jeťko 61
BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Beskid Skoczów 21 maja, 17:00 (250)
Gałgan 28, Suchowski 56 - Zdolski 16 (k)
GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-5 Polonia Łaziska Górne 21 maja, 17:00 (100)
Wojciechowski 60, Karwot 66 - Jarząbek 7, 86, Hendel 10, Kaczmarczyk 88, Oszek 90

Kolejka 29 - 24 maja

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Grunwald Ruda Śląska 14 maja, 17:00 (50)
Wojciechowski 58, 79, Radosław Żbikowski 61
Polonia Łaziska Górne 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 24 maja, 17:00 (550)
Hendel 27 - Duda 56
Beskid Skoczów 2-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 24 maja, 17:00 (700)
Przybyła 26 (s), A.Ihas 43 - P.Dudek 55, Tomala 75, Bujok 81
Skałka Żabnica 0-2 Energetyk ROW Rybnik 24 maja, 17:00 (150)
G.Nowak 34, T.Kuś 54
LKS Czaniec 0-3 Przyszłość Rogów 24 maja, 17:00 (200)
P.Kuś 29, Dzierżenga 39, Mościcki 49
LKS Łąka (k. Pszczyny) 0-2 Unia Racibórz 24 maja, 17:00 (250)
Potaczek 40, Podolak 86
Victoria Jaworzno 4-0 Start Mszana 24 maja, 17:00 (200)
Jajeśniak 10, Wartała 70, 90, Świerczyński 76
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-1 Polonia Marklowice 24 maja, 17:00 (200)
Sworowski 1, Lokaj 80 (k) - Powiecko 44

REKLAMA

Kolejka 30 - 31 maja

Grunwald Ruda Śląska 4-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 31 maja, 17:00 (200)
Rudyk 8, 18, Kot 32, Wróblewski 85 - Lokaj 30 (k), 80
Polonia Marklowice 3-0 Victoria Jaworzno 31 maja, 17:00 (200)
Błędowski 6, 48, D.Pluta 88
Start Mszana 1-3 LKS Łąka (k. Pszczyny) 31 maja, 17:00 (50)
Adamczyk 85 - A.Żur 25, 40, Adam Maślorz 55
Unia Racibórz 1-2 LKS Czaniec 31 maja, 17:00 (150)
Podstawka 85 - Kozioł 53, Majdak 70
Przyszłość Rogów 2-1 Skałka Żabnica 31 maja, 17:00 (300)
Sosna 32, Waga 38 - Sídlo 42
Energetyk ROW Rybnik 1-2 Beskid Skoczów 31 maja, 17:00 (400)
Dzięgielowski 28 - A.Ihas 66, Zaremski 81
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-1 Polonia Łaziska Górne 31 maja, 17:00 (600)
Bujok 73 (k), Taraszkiewicz 80, Cybulski 90 - Hendel 90
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 31 maja, 17:00 (450)
Basiura 59, Gola 83

Baraże o awans do II ligi
Baraże o udział w III lidze (opolsko-śląska)

III liga 2007/2008 (3)

IV liga 2007/2008 (dolnośląska)
IV liga 2007/2008 (lubuska)
IV liga 2007/2008 (opolska)
IV liga 2007/2008 (śląska I)

Liga okręgowa 2007/2008 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2007/2008 (Katowice I)
Liga okręgowa 2007/2008 (Katowice II)
Liga okręgowa 2007/2008 (Katowice III)
Liga okręgowa 2007/2008 (Katowice IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas