[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2007/2008, grupa: Katowice IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MOSiR Sparta Zabrze 28 63 20 3 5 67-28 12 1 1 38-11 8 2 4 29-17
2.  Gwarek Zabrze 28 62 19 5 4 73-23 11 1 2 38-12 8 4 2 35-11
3.  Concordia Knurów 28 60 18 6 4 51-20 9 4 1 30-7 9 2 3 21-13
4.  Piast II Gliwice 28 59 19 2 7 64-33 11 0 3 36-10 8 2 4 28-23
5.  Jedność 32 Przyszowice 28 53 16 5 7 54-35 8 3 3 27-19 8 2 4 27-16
6.  Orzeł Nakło Śląskie 28 47 14 5 9 50-38 7 3 4 25-23 7 2 5 25-15
7.  Gazobudowa Zabrze 28 43 14 1 13 38-41 5 0 9 16-23 9 1 4 22-18 2 6 2 0 0 4-2
8.  Orzeł Miedary 28 43 13 4 11 62-44 8 1 5 37-27 5 3 6 25-17 2 0 0 0 2 2-4
9.  Przyszłość Ciochowice 28 40 12 4 12 54-40 7 2 5 29-18 5 2 7 25-22
10.  KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 28 35 10 5 13 50-47 5 3 6 22-16 5 2 7 28-31
11.  Carbo Gliwice 28 30 9 3 16 32-53 6 1 7 25-26 3 2 9 7-27
12.  Tempo Paniówki 28 29 8 5 15 39-60 4 2 8 19-32 4 3 7 20-28 2 6 2 0 0 4-0
13.  Gwarek Tarnowskie Góry 28 29 8 5 15 42-47 2 5 7 16-20 6 0 8 26-27 2 0 0 0 2 0-4
14.  LKS 35 Gierałtowice 28 8 2 2 24 16-82 1 1 12 6-39 1 1 12 10-43
15.  Odra Miasteczko Śląskie 28 1 0 1 27 14-115 0 1 13 6-53 0 0 14 8-62
Bobrek Karb Bytom wycofał się przed sezonem.
Piast II Gliwice wycofał się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 MOSiR Sparta Zabrze    4-3 1-0 0-1 3-2 1-1 1-0 2-1 1-0 2-0 1-0 5-1 4-1 5-1 8-0 
 2 Gwarek Zabrze2-3     1-2 3-1 2-0 1-1 4-0 3-0 4-1 4-2 3-1 3-1 3-0 2-0 3-0 
 3 Concordia Knurów0-2 1-1     5-0 1-0 4-0 4-1 0-0 3-0 3-0 0-0 1-1 1-0 5-1 2-1 
 4 Piast II Gliwice1-0 0-2 4-0     2-0 0-1 0-1 2-0 2-1 3-0 3-1 2-1 3-2 5-0* 9-1 
 5 Jedność 32 Przyszowice1-0 0-0 0-1 6-3     2-0 2-1 1-1 0-0 6-3 2-1 1-3 1-4 3-1 2-1 
 6 Orzeł Nakło Śląskie2-1 2-1 0-2 1-2 0-3     2-2 2-1 0-4 1-1 2-0 1-1 3-1 4-3 5-1 
 7 Gazobudowa Zabrze0-1 0-4 1-2 0-1 1-2 2-1     1-0 0-2 0-3 1-0 1-4 1-3 4-0 4-0 
 8 Orzeł Miedary4-2 1-7 3-4 2-3 1-2 2-1 2-3     2-1 5-1 0-0 5-2 4-1 2-0 4-0 
 9 Przyszłość Ciochowice2-2 0-0 0-2 3-2 0-3 1-2 0-1 3-1     3-4 6-0 3-0 3-0 3-0 2-1 
 10 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)1-1 1-2 1-1 0-1 0-2 1-0 2-3 0-2 4-1     7-0 2-1 0-1 1-1 2-0 
 11 Carbo Gliwice1-2 0-4 1-0 0-2 1-2 0-2 1-2 1-1 3-2 3-2     4-1 1-5 3-0 6-1 
 12 Tempo Paniówki0-2 0-5 0-2 1-1 3-3 0-3 0-2 1-5 1-2 0-7 2-0     1-0 3-0 7-0 
 13 Gwarek Tarnowskie Góry1-3 0-0 1-2 2-2 0-0 1-2 0-1 0-1 1-1 1-1 0-2 0-3     2-0 7-2 
 14 LKS 35 Gierałtowice1-4 1-3 0-3 0-1 1-4 0-6 0-3* 1-3 1-6 0-2 0-1 0-0 0-3     1-0 
 15 Odra Miasteczko Śląskie1-6 1-3 0-0 0-8 1-4 0-5 0-2 0-9 0-4 0-2 0-1 0-1 2-5 1-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pauza: Jedność 32 Przyszowice.
 
Przyszłość Ciochowice 3-0 LKS 35 Gierałtowice 11 sierpnia, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 2-2 Piast II Gliwice 11 sierpnia, 17:00
Gazobudowa Zabrze 4-0 Odra Miasteczko Śląskie 11 sierpnia, 17:00
Orzeł Miedary 2-1 Orzeł Nakło Śląskie 12 sierpnia, 17:00
Tempo Paniówki 0-2 Concordia Knurów 11 sierpnia, 17:00
Gwarek Zabrze 2-3 MOSiR Sparta Zabrze 11 sierpnia, 17:00
Carbo Gliwice 3-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Carbo Gliwice.
 
LKS 35 Gierałtowice 0-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 15 sierpnia, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 3-2 Jedność 32 Przyszowice 15 sierpnia, 17:00
Concordia Knurów 1-1 Gwarek Zabrze 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-1 Tempo Paniówki 15 sierpnia, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 0-9 Orzeł Miedary 15 sierpnia, 17:00
Piast II Gliwice 0-1 Gazobudowa Zabrze 15 sierpnia, 17:00
Przyszłość Ciochowice 3-0 Gwarek Tarnowskie Góry 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Pauza: KS Strzybnica (Tarnowskie Góry).
 
Gwarek Tarnowskie Góry 2-0 LKS 35 Gierałtowice 18 sierpnia, 17:00
Gazobudowa Zabrze 0-2 Przyszłość Ciochowice 18 sierpnia, 17:00
Orzeł Miedary 2-3 Piast II Gliwice 19 sierpnia, 17:00
Tempo Paniówki 7-0 Odra Miasteczko Śląskie 19 sierpnia, 15:00
Gwarek Zabrze 1-1 Orzeł Nakło Śląskie 18 sierpnia, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 0-1 Concordia Knurów 18 sierpnia, 17:00
Carbo Gliwice 1-2 MOSiR Sparta Zabrze 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Pauza: LKS 35 Gierałtowice.
 
MOSiR Sparta Zabrze 2-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 25 sierpnia, 17:00
Concordia Knurów 0-0 Carbo Gliwice 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 0-3 Jedność 32 Przyszowice 25 sierpnia, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 1-3 Gwarek Zabrze 25 sierpnia, 17:00
Piast II Gliwice 2-1 Tempo Paniówki 26 sierpnia, 17:00
Przyszłość Ciochowice 3-1 Orzeł Miedary 25 sierpnia, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 0-1 Gazobudowa Zabrze 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Pauza: MOSiR Sparta Zabrze.
 
Gazobudowa Zabrze 4-0 LKS 35 Gierałtowice 1 września, 17:00
Orzeł Miedary 4-1 Gwarek Tarnowskie Góry 2 września, 17:00
Tempo Paniówki 1-2 Przyszłość Ciochowice 2 września, 15:00
Gwarek Zabrze 3-1 Piast II Gliwice 1 września, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 2-1 Odra Miasteczko Śląskie 1 września, 17:00
Carbo Gliwice 0-2 Orzeł Nakło Śląskie 1 września, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-1 Concordia Knurów 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 5 września

Pauza: Concordia Knurów.
 
LKS 35 Gierałtowice 1-4 MOSiR Sparta Zabrze 5 września, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 5 września, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 0-1 Carbo Gliwice 5 września, 17:00
Piast II Gliwice 2-0 Jedność 32 Przyszowice 5 września, 17:00
Przyszłość Ciochowice 0-0 Gwarek Zabrze 5 września, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 0-3 Tempo Paniówki 5 września, 17:00
Gazobudowa Zabrze 1-0 Orzeł Miedary 5 września, 17:00

Kolejka 7 - 8-9 września

Pauza: Orzeł Nakło Śląskie.
 
Orzeł Miedary 2-0 LKS 35 Gierałtowice 9 września, 16:30
Tempo Paniówki 0-2 Gazobudowa Zabrze 9 września, 15:00
Gwarek Zabrze 3-0 Gwarek Tarnowskie Góry 9 września, 15:00
Jedność 32 Przyszowice 0-0 Przyszłość Ciochowice 8 września, 16:30
Carbo Gliwice 0-2 Piast II Gliwice 8 września, 11:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-0 Odra Miasteczko Śląskie 8 września, 16:30
MOSiR Sparta Zabrze 1-0 Concordia Knurów 8 września, 16:30

Kolejka 8 - 15-16 września

Pauza: Odra Miasteczko Śląskie.
 
LKS 35 Gierałtowice 0-3 Concordia Knurów 15 września, 16:30
Orzeł Nakło Śląskie 2-1 MOSiR Sparta Zabrze 15 września, 16:30
Piast II Gliwice 3-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 15 września, 16:30
Przyszłość Ciochowice 6-0 Carbo Gliwice 15 września, 16:30
Gazobudowa Zabrze 0-4 Gwarek Zabrze 15 września, 16:30
Orzeł Miedary 5-2 Tempo Paniówki 16 września, 16:30
Jedność 32 Przyszowice 1-4 Gwarek Tarnowskie Góry 15 września, 16:30

Kolejka 9 - 22-23 września

Pauza: Piast II Gliwice.
 
Tempo Paniówki 3-0 LKS 35 Gierałtowice 23 września, 15:00
Gwarek Zabrze 3-0 Orzeł Miedary 23 września, 15:00
Jedność 32 Przyszowice 2-1 Gazobudowa Zabrze 22 września, 16:00
Carbo Gliwice 1-5 Gwarek Tarnowskie Góry 22 września, 16:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 4-1 Przyszłość Ciochowice 22 września, 16:00
MOSiR Sparta Zabrze 8-0 Odra Miasteczko Śląskie 22 września, 16:00
Concordia Knurów 4-0 Orzeł Nakło Śląskie 22 września, 16:00

Kolejka 10 - 29-30 września

Pauza: Przyszłość Ciochowice.
 
LKS 35 Gierałtowice 0-6 Orzeł Nakło Śląskie 29 września, 16:00
Odra Miasteczko Śląskie 0-0 Concordia Knurów 29 września, 16:00
Piast II Gliwice 1-0 MOSiR Sparta Zabrze 30 września, 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 29 września, 16:00
Gazobudowa Zabrze 1-0 Carbo Gliwice 29 września, 16:00
Orzeł Miedary 1-2 Jedność 32 Przyszowice 30 września, 16:00
Tempo Paniówki 0-5 Gwarek Zabrze 30 września, 15:00

Kolejka 11 - 6-7 października

Pauza: Gwarek Tarnowskie Góry.
 
Gwarek Zabrze 2-0 LKS 35 Gierałtowice 7 października, 15:00
Jedność 32 Przyszowice 1-3 Tempo Paniówki 6 października, 15:00
Carbo Gliwice 1-1 Orzeł Miedary 6 października, 15:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-3 Gazobudowa Zabrze 6 października, 15:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-0 Przyszłość Ciochowice 6 października, 15:00
Concordia Knurów 5-0 Piast II Gliwice 6 października, 15:00
Orzeł Nakło Śląskie 5-1 Odra Miasteczko Śląskie 6 października, 15:00

Kolejka 12 - 13-14 października

Pauza: Gazobudowa Zabrze.
 
LKS 35 Gierałtowice 1-0 Odra Miasteczko Śląskie 13 października, 15:00
Piast II Gliwice 0-1 Orzeł Nakło Śląskie 13 października, 15:00
Przyszłość Ciochowice 0-2 Concordia Knurów 13 października, 15:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1-3 MOSiR Sparta Zabrze 13 października, 15:00
Orzeł Miedary 5-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 14 października, 15:00
Tempo Paniówki 2-0 Carbo Gliwice 14 października, 15:00
Jedność 32 Przyszowice 0-0 Gwarek Zabrze 13 października, 15:00

Kolejka 13 - 20-21 października

Pauza: Orzeł Miedary.
 
Jedność 32 Przyszowice 3-1 LKS 35 Gierałtowice 20 października, 15:00
Carbo Gliwice 0-4 Gwarek Zabrze 20 października, 15:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-1 Tempo Paniówki 20 października, 15:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-0 Gazobudowa Zabrze 20 października, 15:00
Concordia Knurów 1-0 Gwarek Tarnowskie Góry 20 października, 15:00
Orzeł Nakło Śląskie 0-4 Przyszłość Ciochowice 20 października, 15:00
Odra Miasteczko Śląskie 0-8 Piast II Gliwice 20 października, 15:00

Kolejka 14 - 27-28 października

Pauza: Tempo Paniówki.
 
LKS 35 Gierałtowice 0-1 Piast II Gliwice 27 października, 15:00
Przyszłość Ciochowice 2-1 Odra Miasteczko Śląskie 27 października, 15:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1-2 Orzeł Nakło Śląskie 27 października, 15:00
Gazobudowa Zabrze 1-2 Concordia Knurów 27 października, 15:00
Orzeł Miedary 4-2 MOSiR Sparta Zabrze 28 października, 15:00
Gwarek Zabrze 4-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 27 października, 15:00
Jedność 32 Przyszowice 2-1 Carbo Gliwice 27 października, 15:00

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Pauza: Gwarek Zabrze.
 
Carbo Gliwice 3-0 LKS 35 Gierałtowice 3 listopada, 14:00
MOSiR Sparta Zabrze 5-1 Tempo Paniówki 3 listopada, 14:00
Concordia Knurów 0-0 Orzeł Miedary 3 listopada, 14:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-2 Gazobudowa Zabrze 3 listopada, 14:00
Odra Miasteczko Śląskie 2-5 Gwarek Tarnowskie Góry 3 listopada, 14:00
Piast II Gliwice 2-1 Przyszłość Ciochowice 3 listopada, 14:00
Jedność 32 Przyszowice 6-3 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Pauza: Jedność 32 Przyszowice.
 
LKS 35 Gierałtowice 1-6 Przyszłość Ciochowice 10 listopada, 13:30
Piast II Gliwice 3-2 Gwarek Tarnowskie Góry 11 listopada, 13:30
Odra Miasteczko Śląskie 0-2 Gazobudowa Zabrze 10 listopada, 13:30
Orzeł Nakło Śląskie 2-1 Orzeł Miedary 10 listopada, 13:30
Concordia Knurów 1-1 Tempo Paniówki 10 listopada, 13:30
MOSiR Sparta Zabrze 4-3 Gwarek Zabrze 10 listopada, 13:30
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 7-0 Carbo Gliwice 10 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 23 kwietnia

Pauza: Carbo Gliwice.
 
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-1 LKS 35 Gierałtowice 23 kwietnia, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 1-0 MOSiR Sparta Zabrze 23 kwietnia, 17:00
Gwarek Zabrze 1-2 Concordia Knurów 23 kwietnia, 17:00
Tempo Paniówki 0-3 Orzeł Nakło Śląskie 23 kwietnia, 17:00
Orzeł Miedary 4-0 Odra Miasteczko Śląskie 23 kwietnia, 17:00
Gazobudowa Zabrze 0-1 Piast II Gliwice 23 kwietnia, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Przyszłość Ciochowice 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 22 marca

Pauza: KS Strzybnica (Tarnowskie Góry).
 
LKS 35 Gierałtowice 0-3 Gwarek Tarnowskie Góry 22 marca, 15:00
Przyszłość Ciochowice 0-1 Gazobudowa Zabrze 23 marca, 15:00
Piast II Gliwice 2-0 Orzeł Miedary 22 marca, 15:00
Odra Miasteczko Śląskie 0-1 Tempo Paniówki 22 marca, 15:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-1 Gwarek Zabrze 22 marca, 15:00
Concordia Knurów 1-0 Jedność 32 Przyszowice 22 marca, 15:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-0 Carbo Gliwice 22 marca, 15:00

Kolejka 19 - 29-30 marca

Pauza: LKS 35 Gierałtowice.
 
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-1 MOSiR Sparta Zabrze 29 marca, 15:00
Carbo Gliwice 1-0 Concordia Knurów 29 marca, 11:00
Jedność 32 Przyszowice 2-0 Orzeł Nakło Śląskie 29 marca, 15:00
Gwarek Zabrze 3-0 Odra Miasteczko Śląskie 29 marca, 15:00
Tempo Paniówki 1-1 Piast II Gliwice 30 marca, 15:00
Orzeł Miedary 2-1 Przyszłość Ciochowice 30 marca, 15:00
Gazobudowa Zabrze 1-3 Gwarek Tarnowskie Góry 29 marca, 15:00

Kolejka 20 - 5-6 kwietnia

Pauza: MOSiR Sparta Zabrze.
 
LKS 35 Gierałtowice 0-3 Gazobudowa Zabrze 5 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-0; walkower przyznany z powodu zbyt małej liczby młodzieżowców w drużynie gospodarzy
Gwarek Tarnowskie Góry 0-1 Orzeł Miedary 5 kwietnia, 16:00
Przyszłość Ciochowice 3-0 Tempo Paniówki 6 kwietnia, 15:00
Piast II Gliwice 0-2 Gwarek Zabrze 5 kwietnia, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 1-4 Jedność 32 Przyszowice 5 kwietnia, 16:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-0 Carbo Gliwice 5 kwietnia, 16:00
Concordia Knurów 3-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 12-13 kwietnia

Pauza: Concordia Knurów.
 
MOSiR Sparta Zabrze 5-1 LKS 35 Gierałtowice 12 kwietnia, 11:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-0 Orzeł Nakło Śląskie 12 kwietnia, 16:00
Carbo Gliwice 6-1 Odra Miasteczko Śląskie 12 kwietnia, 11:00
Jedność 32 Przyszowice 6-3 Piast II Gliwice 12 kwietnia, 16:00
Gwarek Zabrze 4-1 Przyszłość Ciochowice 12 kwietnia, 12:00
Tempo Paniówki 1-0 Gwarek Tarnowskie Góry 13 kwietnia, 15:00
Orzeł Miedary 2-3 Gazobudowa Zabrze 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 19-20 kwietnia

Pauza: Orzeł Nakło Śląskie.
 
LKS 35 Gierałtowice 1-3 Orzeł Miedary 19 kwietnia, 16:00
Gazobudowa Zabrze 1-4 Tempo Paniówki 19 kwietnia, 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry 0-0 Gwarek Zabrze 19 kwietnia, 16:00
Przyszłość Ciochowice 0-3 Jedność 32 Przyszowice 19 kwietnia, 16:00
Piast II Gliwice 3-1 Carbo Gliwice 19 kwietnia, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 0-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 19 kwietnia, 16:00
Concordia Knurów 0-2 MOSiR Sparta Zabrze 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 26-27 kwietnia

Pauza: Odra Miasteczko Śląskie.
 
Gwarek Tarnowskie Góry 0-0 Jedność 32 Przyszowice 26 kwietnia, 16:00
Concordia Knurów 5-1 LKS 35 Gierałtowice 26 kwietnia, 16:00
MOSiR Sparta Zabrze 1-1 Orzeł Nakło Śląskie 26 kwietnia, 16:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-1 Piast II Gliwice 26 kwietnia, 16:00
Carbo Gliwice 3-2 Przyszłość Ciochowice 26 kwietnia, 11:00
Gwarek Zabrze 4-0 Gazobudowa Zabrze 26 kwietnia, 16:00
Tempo Paniówki 1-5 Orzeł Miedary 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 3-4 maja

Pauza: Piast II Gliwice.
 
LKS 35 Gierałtowice 0-0 Tempo Paniówki 3 maja, 17:00
Orzeł Miedary 1-7 Gwarek Zabrze 1 maja, 17:00
Gazobudowa Zabrze 1-2 Jedność 32 Przyszowice 1 maja, 14:00
Gwarek Tarnowskie Góry 0-2 Carbo Gliwice 3 maja, 17:00
Przyszłość Ciochowice 3-4 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3 maja, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 1-6 MOSiR Sparta Zabrze 3 maja, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 0-2 Concordia Knurów 3 maja, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 maja

Pauza: Przyszłość Ciochowice.
 
Orzeł Nakło Śląskie 4-3 LKS 35 Gierałtowice 10 maja, 17:00
Concordia Knurów 2-1 Odra Miasteczko Śląskie 10 maja, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 0-1 Piast II Gliwice 10 maja, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-1 Gwarek Tarnowskie Góry 10 maja, 17:00
Carbo Gliwice 1-2 Gazobudowa Zabrze 10 maja, 11:00
Jedność 32 Przyszowice 1-1 Orzeł Miedary 10 maja, 17:00
Gwarek Zabrze 3-1 Tempo Paniówki 10 maja, 17:00

Kolejka 26 - 17-18 maja

Pauza: Gwarek Tarnowskie Góry.
 
LKS 35 Gierałtowice 1-3 Gwarek Zabrze 17 maja, 17:00
Tempo Paniówki 3-3 Jedność 32 Przyszowice 18 maja, 15:00
Orzeł Miedary 0-0 Carbo Gliwice 18 maja, 17:00
Gazobudowa Zabrze 0-3 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 17 maja, 17:00
Przyszłość Ciochowice 2-2 MOSiR Sparta Zabrze 17 maja, 17:00
Piast II Gliwice 4-0 Concordia Knurów 18 maja, 17:00
Odra Miasteczko Śląskie 0-5 Orzeł Nakło Śląskie 17 maja, 17:00

Kolejka 27 - 24-25 maja

Pauza: Gazobudowa Zabrze.
 
Gwarek Zabrze 2-0 Jedność 32 Przyszowice 25 maja, 15:00
Odra Miasteczko Śląskie 1-3 LKS 35 Gierałtowice 24 maja, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-2 Piast II Gliwice 24 maja, 17:00
Concordia Knurów 3-0 Przyszłość Ciochowice 24 maja, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 4-1 Gwarek Tarnowskie Góry 24 maja, 12:30
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-2 Orzeł Miedary 24 maja, 17:00
Carbo Gliwice 4-1 Tempo Paniówki 24 maja, 11:00

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Orzeł Miedary.
 
LKS 35 Gierałtowice 1-4 Jedność 32 Przyszowice 31 maja, 17:00
Gwarek Zabrze 3-1 Carbo Gliwice 31 maja, 12:00
Tempo Paniówki 0-7 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1 czerwca, 15:00
Gazobudowa Zabrze 0-1 MOSiR Sparta Zabrze 31 maja, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1-2 Concordia Knurów 31 maja, 17:00
Przyszłość Ciochowice 1-2 Orzeł Nakło Śląskie 31 maja, 17:00
Piast II Gliwice 9-1 Odra Miasteczko Śląskie 31 maja, 17:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Pauza: Tempo Paniówki.
 
Piast II Gliwice 5-0 LKS 35 Gierałtowice 7 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 5-1
Odra Miasteczko Śląskie 0-4 Przyszłość Ciochowice 7 czerwca, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 3-1 Gwarek Tarnowskie Góry 7 czerwca, 17:00
Concordia Knurów 4-1 Gazobudowa Zabrze 7 czerwca, 17:00
MOSiR Sparta Zabrze 2-1 Orzeł Miedary 7 czerwca, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-2 Gwarek Zabrze 7 czerwca, 17:00
Carbo Gliwice 1-2 Jedność 32 Przyszowice 7 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 14 czerwca

Pauza: Gwarek Zabrze.
 
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-2 Jedność 32 Przyszowice 14 czerwca, 17:00
LKS 35 Gierałtowice 0-1 Carbo Gliwice 14 czerwca, 17:00
Tempo Paniówki 0-2 MOSiR Sparta Zabrze 14 czerwca, 17:00
Orzeł Miedary 3-4 Concordia Knurów 14 czerwca, 17:00
Gazobudowa Zabrze 2-1 Orzeł Nakło Śląskie 14 czerwca, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 7-2 Odra Miasteczko Śląskie 14 czerwca, 17:00
Przyszłość Ciochowice 3-2 Piast II Gliwice 14 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (opolsko-śląska)
Baraże o udział w lidze okręgowej (Katowice)

IV liga 2007/2008 (śląska I)
IV liga 2007/2008 (śląska II)

Liga okręgowa 2007/2008 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2007/2008 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2007/2008 (Katowice I)
Liga okręgowa 2007/2008 (Katowice II)
Liga okręgowa 2007/2008 (Katowice III)

Klasa A 2007/2008 (Bytom)
Klasa A 2007/2008 (Zabrze)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas